Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:17:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 60 61 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Patriotizam i patriJotizam  (Pročitano 34635 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
bas. rece neko vec, koliko je to unistena licnost, kad cova pokusava da prica sa njim kao sa normalnom osobom, a on nece.
ne da prica, nego nece da se ponasa kao normalna osoba.. radije je bolesnik, jer tako dobija vise paznje...sta li..  Smile



a ovaj je spreman da licno olupa par glava bezbolkom...   Smile Smile

zato  Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Eh,pa može neko i iz Ldp-a da pukne i jebe mamu po spisku.Marko je u peščaniku pobesneo kao nikad u životu.Tek da znate-niko se ne loži više na Gandi metode.
 Bude li bilo ugrožavanja života i opasnosti po civilizovane ljude od strane hitlerovaca koji na trgovina dižu ruke u nacistički pozdrav-dakle,bude li se sa pretnji krenulo u makljanje spreman sam da lično olupam par patrijotskih glava bezbolkom.

Ма у реду је батице, само ми реци како се у то уклапа екстремна толеранција о којој прича Гатор Smile
Мислим, кад вама неко исто све по списку то није толеранција, а? Мало двоструки стандарди Smile Па може неко и да "пукне" пошто га стално вређају стално исти са krugovalne postaje U~92.
А оно за нацисте што дизују ручице, ти крени, ја ћу ти чувам леђа Smile

Примери екстремне толеранције истакнутог члана ЛДП-а

Kada balkanska bezrepa stoka pocne da se ponasa civilizovano, kada prestane da se kolje i sahranjuje svakih 50 godina, kada prestane da slavi mediokritete, debile i zlocince kao vrhunske umove, kada pocnu da cene obrazovanje i uspeh, kada prestanu da kisele kupus po podrumima zgrada i setaju po prljavim ulazima i da idu na 15 sprat peske jer su pokvareni liftovi, kada prestanu da istresaju mrve kroz prozor, kupaju se nedeljom i peru zube samo pre izlaska u grad( ili ni tada) onda ce zasluziti da dobije neki drugi epitet. Eraserhead

Ovo vasljivo pleme kada dokaze da je civilizovano nece vise biti tako nazivano

A skinuli smo ga tek onda kada su Ameri dali debele pare da bude skinut, malo vas izbombardova

Matori zlikovac se bar do sada drzao u senci sada otvoreno sedi pored ubica i mafijasa.

Ne moze patrijarhu koji nije patrijarh nego nacelnik generalstaba funkcija biti plast ispod kojeg ce skrivati svoje zle radnje. Eraserhead

Samo kreten moze da slavi novu godinu 13. januara. Eraserhead


И још многе глупости посланичког кандидата ЛДП-а, кликнути овде


Makro,

Ja znam dobro cime se ti sluzis, pa niko nije naivan Smile Smile

60% toga si sam izmislio, 30% dodao (spletkario Smile ) i onih 10% je upgradeovana istina Smile Smile

Pa mojne da me teras sta su rekli tvoji igraci .... mis'im niko iz LDP-a nije "moj" Smile, ali mojne da se lagimo Smile

E jesi Makro Smile ... stvarno ti stoji taj nik Smile

Tolerancija se uci, isto kao i demokratija ... ovde su te dve stvari jos uvek u "pionirskom" stadijumu. To sto je tebi tolerancija zadnja rupa na svirali Smile je vrlo ozbiljan problem Smile Smile Smile

Лепо сам рекао. Нека дође Руфус, па нек демантује. Нека полиже шта је пљунуо. Нећу се даље трудити ишта да доказујем.
Дотле уживајте у екстремној толеранцији ЛДП-а. Што да се стидите Smile

Ко је гледао Борку и Вукадиновића?

Ја!
Мој рођа је збрисао. Не рече ништа о спречавању трибине о оној књизи... Само кукање на "деведесете"... то ваљда оправдава "перманентну револуцију", ванредно стање и двоструке стандарде
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 732
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia 
Kada pišeš znake interpunkcije, onda lupiš razmak samo posle njih  Smile

Razlika između dve grupe, npr. od juče na trgu, je što je jedna imala prijavljen performans i protest, a druga je došla da to uzurpira bez zvanične najave. policija je sprovela ove koji su prijavili protest, umesto ovih drugih i time jasno stavila do znanja da su im aktivisti NVO omraženiji od neonacista.

Iskreno da ti kazem , nemam pojma od kada je ta slika koju si stavio , i nisam je ni pominjao , osim u smislu da ni pesma ni slika nece doprineti temi , vec samo izazvati rafal svadja i prepucavanja bez potrebe i smisla , koja nece imati nikakve veze sa temom . I , bio sam u pravu .

Sto se tolerancije tice , naveo sam konkretan primer upada Omladine DS-a na javnu promociju knjige beogradskog profesora ja mislim filozofije , ali nisam siguran , inace clana DSS-a i poslanika u skupstini u to vreme , koji je u knjizi opisao Zorana Djindjica kao kriminalca i otprilike rekao da je dobio ono sto je zasluzio , jer ko sa kriminalcima saradjuje jednog dana mora tako da zavrsi . Sve ovo sam parafrazirao , jer me mrzi da pamtim svakakve gluposti koje se svakodnevno kod nas prosipaju svuda . Omladinci su , umesto da na tribini postavljaju pitanja i sucele se sa piscem knjige verbalno , prekinuli promociju . Tu akciju Omladine DS-a je podrzao vas Ceda Jovanovic javno , na konferenciji za stampu , to je za njega bio legitimni nacin demokratske borbe . A sada , kada je Nova Srbija na isti nacin prekinula promociju pescanika , to je udar na javnu rec , slobodu govora , na ljudska prava , ... Znaci , kada vam nesto odgovara , to je borba za demokratiju , a onda je to isto napad na slobodu govora , misljenja i slobodu medija kada ste napadnuti vi i vasi clanovi . E , o toj toleranciji , dvostrukim arsinima i licemerstvu ja govorim . A ti na to nisi odgovorio nista . Opet te molim da moje postove citas pazljivo i da odgovaras kad smislis nesto sto ima smisla u odnosu na ono sto sam rekao , a ne na ono sto si ti sebi utuvio u glavu .

Inace , meni je krivo zbog ubistva Djindjica i licno mislim da je to unazadilo Srbiju za najmanje pet godina .

A sto se tice pravopisa , kad ne znas sta ces da kazes i da smisleno odgovoris , ti ljude proglasavas nepismenima . Ali , to je tvoje pravo , tvoje je pravo da mislis sta zelis i da to javno izneses svidjalo se to meni ili ne , to je sloboda govora , i ja cu to tvoje pravo braniti uvek , i kad je u moju korist i na moju stetu , za razliku od tebe . To sto si rekao najbolje govori o tebi i tvom obrazovanju , kulturi , toleranciji , a ne o meni .
« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 10:56:10 od miodrag2 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Не умеју они да разговарају тако са аргументима...

Сад ће окренути на неку другу страну о мрачном коштунистану, не брини се ништа...
Нећеш добити одговор...
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
kako kostunistan moze da bude mracan?  Smile

Smile
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
kako kostunistan moze da bude mracan? Smile

 Smile

Ни мени то није јасно... У оквиру његове архетипске пећине је магијско светло (пнеума), које се одбија од позлаћених зидова куполе које је симбол ове не-европске културе Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Оријент није мрачан - он је шарен и светао!
Мрак се, колико знам, приписивао супротној страни света...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ex oriente, lux!
Биће то моја парола, кад ми ова на румунском досади Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
60% toga si sam izmislio, 30% dodao (spletkario Smile )
Citati su autentični, a taj nesrećni Esadina nije dopisni simpatizer LDP već je u prvih par desetina najumnijih članova
i bio je kandidat za njihovog narodnog poslanika u januaru 2007, kao što je precizirano na uebsajtu DuhaSekire.

Citat
Tolerancija se uci, isto kao i demokratija ... ovde su te dve stvari jos uvek u "pionirskom" stadijumu.
Mene demokratija i tolerancija uopšte ne interesuju, tako da nemam posebnu upotrebu za tvoje naricanje o stanju društva na tom planu.
Možda bi najbolje bilo da vremensko rastojanje između sadašnjeg momenta i perfektnog stanja demokratije i tolerancije ispuniš tišinom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
60% toga si sam izmislio, 30% dodao (spletkario Smile )
Citati su autentični, a taj nesrećni Esadina nije dopisni simpatizer LDP već je u prvih par desetina najumnijih članova
i bio je kandidat za njihovog narodnog poslanika u januaru 2007, kao što je precizirano na uebsajtu DuhaSekire.

Ваистину Smile

Citat
Mene demokratija i tolerancija uopšte ne interesuju, tako da nemam posebnu upotrebu za tvoje naricanje o stanju društva na tom planu.

Тако је, сестро!
Апсолутне вредности неограниченог уживања добрих, и неограничене патње злих Smile

Citat
Možda bi najbolje bilo da vremensko rastojanje između sadašnjeg momenta i perfektnog stanja demokratije i tolerancije ispuniš tišinom

Гробном тишином
И хеклањем Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 60 61 63
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 11:17:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.