Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime parinela  (pregledi profila: 2954 puta)
Profil
Ime: parinela
Poruke: 2 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 19. Apr 2011, 23:52:04
Poslednja poseta: 20. Okt 2011, 02:11:55
Ukupno online: 23 sati i 35 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
moj e-mail.dacepizon@yahoo.com.mk.
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(23)
Danas cu prebaciti ove slike od ostatka sta imam pu cu ti poslati.E sve velicine imas na sajtu www.fudbalskidresovi.blogspot.com iznad svake slike dresa pise velicina i ostali podatci vezani za dres.Vidim da imas Le Cooper i Beko Partizanov to me zanima kao i taj duks SFRJ.Ja trenutni imama samo L velicinu adidasovog Partizana,ali imam IMLEK XXXXL to je kao XXL.IMas sve na tom sajtu a ostatk ti saljem u toku dana.Ajde mi napisi pojedinosi oko ovih Beko,AIWA,Le COOPer Partizanovih posto nemas slike.
21. Maj 2011, 13:09:03  
evo pa ledaj sta imam www.fudbalskidresovi.blogspot.com sa desne strane sajta imas i fejs i na njemu jos dosta toga.
20. Maj 2011, 14:10:57  
Poslao sam ti dva e-maila ali mi vraca da je nepoznata adresa,jel o OK mejl?
Pozdrav
18. Maj 2011, 09:11:42  
Pozdrav,daj mi mejl pa da sibnem slike i ostalo,a sada cu da napravim spisak sta me zanima od tvojih.Pozdrav
moj mejl je fudbalskidresovi@gmail.com
17. Maj 2011, 08:43:12  
Pozdrav zainteresovan sam za dosta tvojih dresova jel mozes da mi pustis slike i cene na fudbalskidresovi@gmail.com.
Takodje i ja imam dosta toga.Pozdrav!
16. Maj 2011, 17:03:27  
Moja adresa je

Bojan Gacic
Vojvode Stepe 118/5
11000 Beograd
SRBIJA

Imam i ja jednu kcerku i ja ne nameravam da bilo koga prevarim, uzgred, ja sam profesor na Stomatoloskom fakultetu.
Ipak, vise sam za to da ti posaljes dres busom a da ja istom coveku dam pare na ruke....
ILI... posalji mi dres pouzecem postom, odn. da ga platim pri preuzimanju....

Pozdrav Bojan

PS slobodno me pozovi na telefon iz prethodne poruke da se dogovorimo...
28. Apr 2011, 14:43:19  
OK, neka bude 40 eura.
Pošalji mi dres autobusom do Beograda (javi kada stiže na +381637759057) a ja ću čoveku po kome budeš poslao (kondukter ili vozač!!!!) tebi poslati pare
28. Apr 2011, 12:27:19  
najvise koliko mogu da ti dam je 30-35eura...
28. Apr 2011, 11:32:58  
Koliko para trazis za dres Pandeva??
28. Apr 2011, 08:15:54  
Molim te pošalji mi sliku dresa PANDEVA

Pozdrav, Bojan

gacicb@yahoo.com
27. Apr 2011, 14:25:05  
1 3


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.136 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.