Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime parinela  (pregledi profila: 2950 puta)
Profil
Ime: parinela
Poruke: 2 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 19. Apr 2011, 23:52:04
Poslednja poseta: 20. Okt 2011, 02:11:55
Ukupno online: 23 sati i 35 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
moj e-mail.dacepizon@yahoo.com.mk.
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(23)
Kako si prijatelju sta radis ? Jel treba da ti posaljem neki dres ?
25. Jun 2011, 19:22:57  
pa moj pandev vredi kao svi tvoi
28. Maj 2011, 11:19:32  
verovatno:)ajde druze moj da se ne lozimo vise,bolje da ne baljezgamo vise i da mi ne obecavas kule i gradove.uzivaj,menjaj sa nekim drugim,a ja cu taj da kupim preko e-beya.Pozdrav!
27. Maj 2011, 18:00:58  
druze  ja bih pristao na tvoj dil sampdoria i novi partizanov za tvoj adidas stari i imlek za pumin.ali sto me lozis da si slikao taj stari partizanov dres?skino si ladno sliku sa e-beya i sada kao si slikao.ako imas original sliku moze trampa ovako ne.evo dokaz:
http://cgi.ebay.com/VTG-ADIDAS-PARTIZAN-BELGRADE-SHIRT-JERSEY-YUGOSLAVIA-11-/300560418250?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item45facc05ca
27. Maj 2011, 16:58:25  
to je taj crni sto si mogao videti na sajtu.e sada reci mi konkreno koja dva dresa hoces za ova dva partizanova?pa posle da pravimo drugi krug menjaze.za pocetak po dva dresa.i daj neki mejl da nemoramo da pisemo preko ivih poruka
25. Maj 2011, 14:41:53  
koja dva partizanova
25. Maj 2011, 13:54:47  
kao slikao sam, imas sve slike kao i nove na www.fudbalskidresovi.blogspot.com ja hocu ta tvoja dva partizanova,a ti proberi
25. Maj 2011, 13:52:15  
E da prvo moram da vidim sliku pa da kombinujemo.
24. Maj 2011, 12:27:42  
Moze sta si ti izabrao od mojih pa da pravimo kombinu?
24. Maj 2011, 12:26:18  
Pozdrav jos jedared,
Pokusao sam da slikam ostatak dresova ali slaba vajda,crko mi aparat tako da do ponedejka i pozajmice aparata ti nista nuci moci da posaljem.U ostatku sto imam su:Index NAAI Novi Sad,Betis KAPPA,Jugoslavija ADIDAS 1998,RAPID DIADORA,ARSENAL ADIDAS 1988,majice Panionios (polo i obicna),Rijeka x2,Hull City suskavac x2(DIADORA,UMBRO),Hull City majica UMBRO,Partizan KAPPA skroz crni dres,Partizan KAPPA skroz sivi dres,Partizan Kappa sivi duks/dres (perverzija materijal i kopcanje sa strane kod vrata,nosen na zagrevanju 2003 na ligi sampiona).ostatak mozes bideti na www.fudbalskidresovi.blogspot.com.Sve stvrai su originalne i 90% skroz nove i to sa etiketama.Ne nemam butik prodajem ovako.E sada sto se tice tog malog basinog mogu pokusati da ga nabavim.Inace sve stvari sto vidis na slikama sam ja uslikao?ili neko od mojih kooperatera tako da su to bas te svari sto dobijas.
Mene konkreto zanima AIWA,ISKRA DELTA,BEKO,PUMIN SA VERANO MOTORS,OKI,GOMA, i sve sta imas od Partizana,takodje i Zvezdini,MISTER BABY,CLASSIC,BEOBANKA(beli,crveno,beli,plavo beli) i ostali ali samo i iskljucivo orignal.Od tih imova preko retko sa me zanima.Mozda taj entrach samo kada bi sibnuo sliku.
Ajde napravi e-mail pa preko njega da pisemo.I moze da napravimo probno slanje u toku sledece nedelje.
Inace sve ostale slike ce biti na sajtu u ponedeljak.
21. Maj 2011, 18:40:49  
2 3


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.