Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime parinela  (pregledi profila: 2953 puta)
Profil
Ime: parinela
Poruke: 2 (0.000 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 19. Apr 2011, 23:52:04
Poslednja poseta: 20. Okt 2011, 02:11:55
Ukupno online: 23 sati i 35 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon: 0
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
moj e-mail.dacepizon@yahoo.com.mk.
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(23)
i ako te interesuju mozda neke Zvezdine utakmice,imam citavu arhivu, sa bajernom,marselj,sa dinamom,vecite derbije itd... isto tako i partizanove,evropske fudbalske lige,NBA,tenis,znaci sve u svemu,sve sportove koji te zanimaju..
27. Apr 2011, 01:28:09  
Imam svasta,sta te zanima,samo dresovi? Dresove slabo,imam novi dres reprezentacije Srbije,imao sam par dresova nekih klubova ali sam nesto prodao nesto dao u zamenu... album ovaj Afrika 2010 da ti nudim ne ide,jer je mozda pola izlepljen,posto vidim pominjes neke albume gore da ih imas i tako...
27. Apr 2011, 01:14:08  
imam dres barselona iz 1982g.kao nov redak primer-marka admiral,dres raula iz real madrida broj 7 na ledjima,dres je ludnica.dres milana,dres partizana marka nike sa reklamom oki..imao sam dva ostao je jos jedan.dres partizana sa reklamom peugeot.dres hrvatske onaj prvi sa kockicama,dres marka lomica iz partizana sa sorcevima komplet...album italija 1990g svetsko prvvenstvo popunjen ceo,kao nov,zastavica c zvezda-tokio bari ,zvezdine monografije sa svim utakmicama,statistike,strelci utakmice sa kvalitetnim slikama.prva je u periodu 1949-1985g a druga je iz 1949-2009god.knjiga piksi,kniga o savicevicu,pancevu belodedicu,prosinecki.knjiga zvezdine zvezde...prodajem ili menjam
22. Apr 2011, 00:47:30  
1 2


Ukupno prijatelja: 1
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.