Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime mashadm  (pregledi profila: 408 puta)
Profil
Ime: mashadm
ConQUIZtador Ime: anja oo18
Poruke: 4 (0.001 po danu)
Pozicija:
Datum registracije: 12. Okt 2008, 18:27:38
Poslednja poseta: 02. Mar 2012, 15:10:24
Ukupno online: 3 sati i 43 min.
Godine: Nije dostupno Pol:
Datum rođenja: Nije dostupno
Telefon:
Lokacija:
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Lični tekst:
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje:
Zaposlenje:
Obrazovanje:
Oblik tela:
Boja kose:
Boja očiju:
Cigarete:
Alkohol:
Narkotici:
Rasa:
Religija:
Potpis
Komentari
(5)
slusaj ovako...bio sam na autobuskoj stanici i kazu da retko,te,nikako ne staju u kumanovo,direkno skopje beograd.a ovi sto polaze iz beograda,staju ali veoma kratko u kumanovu.pa sada ti odluci poslaces pare aytobysom iz beograda da ga ja sacekam i dam dres na ruke soferu ili postom...salji adresu....znaj da imas posla sa postenim covekom,koi ima familiju i dva sina..necu neko za 40e.da me kune mene i nih.pozdrav....
28. Apr 2011, 13:29:43  
burazeru meni su nudili 50 komada,nisam hteo.posto je bio siptar.a snjime necu da imam posla.i ako das 40 e uzmiga.posto ovaj dres vredi i 100e.ali ja nisam neki koi voli lazio.ajde reci kako da ovo posaljem na koju adresu..odakle si..ili ima neki autobus sto stize iz srbije za kumanovo makedonija,ili voz reci kako hoces da ti posaljem vec danasveruj neces se pokajati.....
28. Apr 2011, 12:19:43  
ti bi da kupis jel da ...nemas li neke  u zamenu...ako je tako reci koliko bi ti dao..dres je fantazija.jesi li video na slici.mozda je snimak los,ali taj je.boja i sam znas a broj na ledjima je fantasticno izradjen.rekao sam ti licno mi je on dao....nije kopija.....daj odgovor
28. Apr 2011, 10:55:45  
dres je ceo nebesko plavi sa malom kombinacijom belog ispod rukava,belikali broj na ledjima...nemam vremena ja da sm i da ubacujem.ne lazem sigurno posto verujem u boga i necu da slazem pre bogom,dres nije nosen.davali su mi 50 eura ali na cekanje..ne ja hocu cist racun,daj mi adresu i ja ti saljem putem ptt.nudisli nesta u zamenu ili kes
27. Apr 2011, 20:51:12  
imam orginal pandev dao mi ga licno posto smo zajedno igrali u makedoniji.dres je nov boli glava...
24. Apr 2011, 02:58:27  
Još nisam dodao prijatelje.
Omiljene teme
Nema omiljenih tema!
Teme koje prati
Ne prati nijednu temu!
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.