Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: .. Otkrijte zašto pušite, pa ćete lakše prestati ..  (Pročitano 24484 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung 111111
@somiraketa

sta bre ti mislis da nekog boli kurac sto ti pusis ? da se neko brine ?!
Mi ovde govorimo o cinjenicama.Pusenje je stetno po zdravlje.
To ti pise na svakoj paklici.
Jel ti u to ne verujes ? To je vec tvoja stvar.Ali to je cinjenica,da nije o tome se ne bi raspravljalo.
Poenta je da moze da se prestane,i jako lako Smiley
Lakse nego sto mislis.
A da li to hoces da pretanes ? To je takodje tvoja stvar.
Pusenje stvara zavisnost i stetno je,a tema je otvorena da se pomogne onima koji zele da prestanu.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6120
Ko pusi a zeli da ostavi pusenje, prvo treba da postane normalan a onda da prestane da pusi. Nemoguce je prestati sa pusenjem ako ne krenes da menjas pogled na svet. Dzaba prestanes da pusis kad i dalje jedes masno, ne bavis se sportom, zivot ti je sranje kako okrenes ili znas da se tvoj zivot nece mnogo razlikovati ako ne bude bilo tih cigareta.
Ja sam pre dve godine ostavio cigare i znam da nije lako. Ceo proces  ostavljanja kao i kod svih droga je manje vise isti, 2-5 dana malo ,,drhtis'', onda krene da ti opada koncentracija i postajes malo gluplji nego inace, nekih 4-8 meseci(period moze da se ublazi aerobnim aktivnostima) e onda krece da se kristalise situacija, ili nastavis da pusis ili ne zapalis ni jednu i nakon 1-2 godine uz povremene fleseve prestajes da pusis. Tako je kod mene islo i kao medicinski radnik mogu da potvrdim da je tako kod 95 posto ljudi, tako da ne filozofirajte mnogo...I da napomenem, kad se zeli prestati sa pusenjem, bitno je da posle sudnjeg dana nikad vise ne zapalite ni jednu cigaru, jer u suprotnom vracamo se na pocetak. Svako sranje u zivotu trazi cigaru da se malo smiris, zato sam i ostavio pusenje pred kraj faksa.  Smile Smile

IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
@somiraketa

sta bre ti mislis da nekog boli kurac sto ti pusis ? da se neko brine ?!
Mi ovde govorimo o cinjenicama.Pusenje je stetno po zdravlje.
To ti pise na svakoj paklici.
Jel ti u to ne verujes ? To je vec tvoja stvar.Ali to je cinjenica,da nije o tome se ne bi raspravljalo.
Poenta je da moze da se prestane,i jako lako Smiley
Lakse nego sto mislis.
A da li to hoces da pretanes ? To je takodje tvoja stvar.
Pusenje stvara zavisnost i stetno je,a tema je otvorena da se pomogne onima koji zele da prestanu.
pa nece se pomoci sigurno na ovaj nacin...ja glumim pa me to ne odvraca od pusenja...ljudi lupetate gluposti ovde...koga boli kurac za ove propagande? ti stvarno mislis da i jedan pusac obraca paznju na te umrlice sto lepe po paklicama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
@somiraketa

sta bre ti mislis da nekog boli kurac sto ti pusis ? da se neko brine ?!
Mi ovde govorimo o cinjenicama.Pusenje je stetno po zdravlje.
To ti pise na svakoj paklici.
Jel ti u to ne verujes ? To je vec tvoja stvar.Ali to je cinjenica,da nije o tome se ne bi raspravljalo.
Poenta je da moze da se prestane,i jako lako Smiley
Lakse nego sto mislis.
A da li to hoces da pretanes ? To je takodje tvoja stvar.
Pusenje stvara zavisnost i stetno je,a tema je otvorena da se pomogne onima koji zele da prestanu.
druga stvar...ako nikog ne boli kurac sto ja ili bilo ko pusi, cemu ovo propagande? razmisljajte malo o cemu pricate nemojte da ste slepi jarci koji se hvataju jedne price i blebetaju vazduhu...evo jos ovoliko od mene, serem vam se na nacine i propagande kojima "pomazete" ljudima da prestanu da puse...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
znamo da ne obracaju paznju, a zasto je to tako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
pa ne prosvetljuje mene ta umrlica, sve to se zna i bez nje...ona samo izaziva neku vrstu bunta...e necu je ni pogledati i i dalje cu pusiti u inat svim tim propagandskim sranjima jer meni tako odgovara...ja nista ne poricem, ni da je pusenje stetno, bla bla, ali uostalom od necega moramo i da umremo...cela ta prica je prenaduvana, sad se odjednom baca akcenat na pusace, a ima mnogo bitnijih i strasnijih tema od toga...ostavite bre ljudi pusace na miru, ako vec hocete da pomognete ne sirite slike sa rupama po grlu, plucima, budalastinama, mislim moze to na mnogo bolji nacin...meni pomoci necete jer ne zelim pomoc, ali ako vec hocete da pomognete ljudima koji hoce da prestanu, malo to sagledajte sa sire strane, i trazite nacin koji nije agresivan, nego pomozite im da ojacaju svoju psihu i da ostanu PSIHICKI jaki u borbi protiv samog sebe...pomozite ljudima KOJI IMAJU ZELJU...nista ne moze na silu i preko noci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
sta je agresivno po tebi u ovom nacinu?  Smile

kad kazes agresivno, hoces da kazes da je kampanja zastrasujuca? ili da te plasi?

da li se ti u stvari plasis da te ovako nesto ne zadesi? da li ikada razmisljas o tome da ces ovako da zavrsis?.. ili na slican nacin?  Smile

ili potpuno odagnavas razmisljanja o mogucim bolestima usled svog pusenja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Apple 5S
Mislim agresivno u smislu prenapadno...ne plasim se posledica, niti ih potpuno odbacujem, niti razmisljam o posledicama, ne prizivam sebi nista... propaganda predstavlja kao da svaki pusac zavrsava tako, a svi znamo da to nije istina...manji je broj pusaca koji zavrse tako zastrasujuce od ovih koji ne zavrse...mozete vi pricati sta hocete, ali pogledajte prvo oko sebe...rak se dobija i bez pusenja, to je cinjenica...ne dobijaju iskljucivo pusaci rak...po meni, ako se vec brine o zdravlju, i na ovaj nacin se vrsi atak na pusenje, po meni tako treba da se vrsi i propaganda o kompletnom zdravom zivotu...uvek ce biti ljudi koji ce ziveti ili zdravo ili nezdravo, i vi tu nista ne mozete na ovaj nacin...mozete jedino, opet ponavljam, pomoci pusacu koji zeli zaista da ostavi pusenje da to psihicki prebrodi, a ne voditi glupave sok kampanje koje nece nikom pomoci, a na sta se trose ogromne svote novca...moras biti pusac da bi shvatila zasto ne pomazu takve kampanje...a najlakse je reci ovako, pogledaj njihov dosadasnji uspeh, pa proceni da li zaista vrede...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Колко смарају више са овим темама. Какви бре црни савети како престати с пушењем. Карактер батице, карактер. Ништа друго.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Citat
Mislim agresivno u smislu prenapadno

dakle izazivaju nekakav efekat? .. ipak

Citat
niti razmisljam o posledicama, ne prizivam sebi nista

ti si dakle sujeveran?  Smile ipak se dakle plasis posledice  Smile

Citat
po meni tako treba da se vrsi i propaganda o kompletnom zdravom zivotu

tebe ugrozavaju kampanje protiv pusenja? kako kad si rekao da ne razmisljas o mogucim posledicama  Smile

kampanja protiv pusenja nije kampanja protiv kompletnog nezdravog zivota.. vec protiv pusenja.. ako trazis adekvatno poredjenje onda bi trebalo da postoji recimo kampanja protiv konzumiranja voca ili kampanja protiv bavljenja sportom

Citat
a ne voditi glupave sok kampanje koje nece nikom pomoci,

statistika kaze da su mnoge svetske kampanje protiv pusenja imale dobre rezultate, pogotovo u zemljama gde je zdravstveni sistem najskuplji i u USA i nekim zapadnjim zemljama gde osiguranje e pokriva troskove lecenja malignih oboljenja kod pusaca

Citat
moras biti pusac da bi shvatila zasto ne pomazu takve kampanje

ja sam bila pusac 12 godina i ne pusim od 2008.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.