Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: .. Otkrijte zašto pušite, pa ćete lakše prestati ..  (Pročitano 24476 puta)
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.100
mob
Nokia C5-00
На конто поста изнад... Тачно је да нама много штошта штети, превише је стреса, ваздух нам је загађен, храна више није тако "природна", и још милион ствари...
Мени пак логича каже: "Ок, постоји толико ствари које свакога дана бомбардују и сјебавају мој организам, ајд да пробам да му мало олакшам, па да бар неке од тих ствари елиминишем, или бар умањим, оно што је до мене... Није баш исто на листу бацити нпр. 5 ствари које твом организму највише штете, и рецимо 8 ствари... Никако није исто..."

На страну што је и мени претерано оно на пакли "Пушење убија", јер треба да пише "Пушење вас може убити", и о томе сам већ писао, али став "Пушио не пушио, исти курац" такође је глупост...


едит: Е јбг, пост није изнад него на страни пре  Smile
« Poslednja izmena: 17. Mar 2012, 09:31:00 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
Nokia zvrr
...

i samo da dodam: deset od deset pusaca nece pogledati ovaj YT video, jer ne zele da se suoce sa mogucnom posledicom koje se boje, svesno ili podsvesno vise od icega i zbog cega osecaju uzasnu grizu savesti. Odagnavanje moguceg problema.

I ja sam bila ista takva. To je karakteristika svakog zagrizenog pusaca.

Ovakve kampanje su odlicne iz ugla nepusaca. Iz ugla pusaca nemaju nikakvu poentu jer ih niko nece ispratiti ..

necu da pogledam, niti savetujem pusacima uopste i da gledaju...to agresivno nametanje "e prestani da pusis, steti, imaces rupe u grlu, vanzemaljce u plucima, itd." je odvratno punjenje mozga...to je sve moguce, ne mogu da kazem, ali tebe ako oce ti ces imati sve to i bez pusenja...treba znati i pusiti...ja nemam nista protiv nepusaca, niti ljudi koji ostavljaju pusenje, ali ove propagande su podosta lazne, i prva i osnovna stvar koju ja uvek pitam sve koji propagiraju ovakve gluposti, zasto se onda ne ukinu fabrike duvana jednostavno? pa zato sto nije toliko stetno, a opet se od toga i zaradjuje...onda malo udarimo propagandu za prestanak pusenja, masa ljudi ce uzimati glupave preparate za ostavljanje kao pomagala, i opet zaradjujemo...dakle ja ne tvrdim da nije stetno, ali tvrdim, da ako znas da pusis, ne preterujes, bla bla, da onda ta stetnost nije uopste znacajna...isto tako stete izduvni gasovi fabrika, zivimo u sredini za koju bi i stetnost rekla da je stetna, pa i bez cigara sam non stop izlozen stetnoscu...

Zašto se ne zatvore fabrike duvana? Zato što država ubira velike prihode od njih.

A objasni mi molim te koji je to ispravan način pušenja koji nije skopčan s rizicima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Cuo sam da su tablete po nazivu tabex dobre za prestanak pusenja, pa ko zeli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Ziban je najbolji koliko ja mogu da vidim iz mog okruzenja, jer znam jako mnogo ljudi koju su ostavili duvan uz pomoc njega. Samo se treba pridrzavati uputstva i garantovano je ostavljanje .. al na zlost terapija Zibanom je skupa, izadje oko 100 evra, mozda malo manje..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Jedna zena i njen muz su sa pola kutije tabexa oboje ostavili pusenje (znam da zvuci kao preterivanje ali to je njihova prica) nisam siguran koliko kosta pa ne bih da lupam ali mislim da je dosta jeftinije od tih 100 evra...  Smile
« Poslednja izmena: 17. Mar 2012, 15:21:33 od nesa1126 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
tabex je prirodan preparat, na biljnoj bazi i pomaze, ali ne uklanja propratne efekte apstinencije - krizu, nervozu, prejedanje, neprijatnosti itd.. zyban spada u blage antidepresive, tacnije spadao je dok mu nisu prosirili primenu. Do sada je pusenje ostavilo uz ziban skoro 60 miliona ljudi sirom sveta. Kazu da je delotvoran u vise od 80% slucajeva, a nezvanicno je mnogo delotvorniji. Kompletno uklanja nervozu, apstinencijalnu krizu, deluje kao inhibitor nekih centara u mozgu za dobro raspolozenje, na zalost nagativna posledica je sto ljudi uglavnom slabo spavaju nocu dok ga piju, ali i to prestane kada se prestane sa terapijom.

Razlika je dakle u tome sto uz ziban potpuno izostaje zelja za cigaretom, nervoza i kompulsivno prejedanje, osoba je dobro raspolozena i ne razmislja o pusenju uopste. A to je najveci problem pusacima, jer ostave duvan, pa ih posle dve nedelje kad opadne nivo nikotina u krvi i mozak ne dobija jedno vreme svoju ustaljenu dozu nikotina, pocinje uzasna apstinencijalna kriza i tu skoro svi pokleknu, a sa zibanom ovoga nema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Moja sestra se kune u one elektronske cigarete. Kaze da su joj dosta pomogle da smanji dozu duvana.

Mada nista to ne vredi bez jake volje. Dzaba sve ako ne dodjes do trenutka kada ostavis za stalno i kazes: Ne treba mi to vise u zivotu.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Apple 5S
...

i samo da dodam: deset od deset pusaca nece pogledati ovaj YT video, jer ne zele da se suoce sa mogucnom posledicom koje se boje, svesno ili podsvesno vise od icega i zbog cega osecaju uzasnu grizu savesti. Odagnavanje moguceg problema.

I ja sam bila ista takva. To je karakteristika svakog zagrizenog pusaca.

Ovakve kampanje su odlicne iz ugla nepusaca. Iz ugla pusaca nemaju nikakvu poentu jer ih niko nece ispratiti ..

necu da pogledam, niti savetujem pusacima uopste i da gledaju...to agresivno nametanje "e prestani da pusis, steti, imaces rupe u grlu, vanzemaljce u plucima, itd." je odvratno punjenje mozga...to je sve moguce, ne mogu da kazem, ali tebe ako oce ti ces imati sve to i bez pusenja...treba znati i pusiti...ja nemam nista protiv nepusaca, niti ljudi koji ostavljaju pusenje, ali ove propagande su podosta lazne, i prva i osnovna stvar koju ja uvek pitam sve koji propagiraju ovakve gluposti, zasto se onda ne ukinu fabrike duvana jednostavno? pa zato sto nije toliko stetno, a opet se od toga i zaradjuje...onda malo udarimo propagandu za prestanak pusenja, masa ljudi ce uzimati glupave preparate za ostavljanje kao pomagala, i opet zaradjujemo...dakle ja ne tvrdim da nije stetno, ali tvrdim, da ako znas da pusis, ne preterujes, bla bla, da onda ta stetnost nije uopste znacajna...isto tako stete izduvni gasovi fabrika, zivimo u sredini za koju bi i stetnost rekla da je stetna, pa i bez cigara sam non stop izlozen stetnoscu...

Zašto se ne zatvore fabrike duvana? Zato što država ubira velike prihode od njih.

A objasni mi molim te koji je to ispravan način pušenja koji nije skopčan s rizicima. Smile
Rizik da obilis od necega ti postoji i da nista stetno ne konzumiras...recimo manji je razik da obolis ako pusis umereno, 10 cigara do paklu na dan, nego da pusis tri pakle...isto po meni zavisi i koje cigarete pusis...da li mesas vrste...mislim oko toga se sad digla halabuka, odjednom je trend ziveti zdravo, besporocno, moj je problem ako se svesno trujem nemojte mi propagirati ova sranja...druga stvar koliko je sad navodno stetnih stvari sto se tice hrane, itd, koje su pre 17 godina bile korisne, tako da mislim to je sve propaganda...ti ako nisi skapirao, ja sam to i rekao da neko od tih fabrika duvana lepo zaradjuje, ali zaradjuje i na propagiranju odvikavanja od pusenja, raznih preparata glupavih itd...ja ponavljam, da je toliko znacajno stetno ne bi se oni igrali sa ogromnim brojem zivota radi zarade, jer ogroman je broj pusaca...mislim dajte ljudi, sami sebi navlacimo bedu, vecito je prizivamo, najbolje je da pocnemo da zivimo u staklenim zvonima...ja kazem moj je problem da li se trujem, i niciji vise, sad ces ti meni reci pa trujes i mene, a ja ti kazem - ako te moja cigareta ubije, ja cu izvrsiti harikiri istog momenta...a ja tvrdim, da te propagande, i zakoni o zabrani pusenja, u svakom tvrdoglavom i zagrizenom pusacu bude bunt i veci poriv za pusenjem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Apple 5S
На конто поста изнад... Тачно је да нама много штошта штети, превише је стреса, ваздух нам је загађен, храна више није тако "природна", и још милион ствари...
Мени пак логича каже: "Ок, постоји толико ствари које свакога дана бомбардују и сјебавају мој организам, ајд да пробам да му мало олакшам, па да бар неке од тих ствари елиминишем, или бар умањим, оно што је до мене... Није баш исто на листу бацити нпр. 5 ствари које твом организму највише штете, и рецимо 8 ствари... Никако није исто..."

На страну што је и мени претерано оно на пакли "Пушење убија", јер треба да пише "Пушење вас може убити", и о томе сам већ писао, али став "Пушио не пушио, исти курац" такође је глупост...


едит: Е јбг, пост није изнад него на страни пре  Smile
to je u redu, slazem se, ali nije moj stav pusio, ne pusio isti kurac, nije mi isti kurac, ipak biram pusenje...jer ta cigara koliko mi steti, toliko mi i prija, i u masi situacija pomaze, sto je opet psiholoski momenat, ali to je moj problem...i najvise mrzim propagndna sranja, po ko zna koji put ponavljam, i ne moze meni propagandom niko da utuvi u glavu da prestanem da pusim...ja uzivam i u alkoholu i u cigaretama, zenama i ponekad kocki i porocan sam, sto nije lepa osobina, ali jednostavno nisam osoba koja ce biti zdrava samo jer je to sada trend i odjednom su ljudi prosveceni...ja ne kazem da ljudi treba da se truju i dodaju na tih pet stvari jos tri, ali svako ima pred sobom izbor da li ce to ciniti, ili ne, i ne treba se baviti po meni razrusavanjem necijeg izbora, pogotovu tako psiholosko nasilnicki...ja ne osudjujem ljude na zlobnike i unistitelje na osnovu njihovih poroka, pokusavam da nadjem u svakom dobru osobinu, i ja mogu da posavetujem coveka, ali ne i da kontrolisem njegov zivot...jer isto je i sa porocima, mislima, emocijama, to je neciji zivot, a ja vodim svoj i svog se drzim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Samsung 111111
i onaj koji se drogira uziva,i pomaze mu isto..
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.