Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi zakon o saobracaju i policijske kamere i radari  (Pročitano 30360 puta)
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
Mladi i neiskusni ako naprave gresku to su sitna cukanja koja nisu strasna i koja se desavaju svima, a mladi i nalozeni prave havarije...Licno poznajem barem 10 klinaca koji kad su polozili su dobili nova kola od tate sa 100-150ks i pun gas.... Sva sreca ja sam poceo da vozim sa nekih 13 godina tu po kraju, ucio sam na Renaultu 4 GTL sa 34ks  Smile, pa sam na vreme stvorio neki osecaj, polaganje tj auto skola je islo tako sto je instruktor citao novine dok sam se ja vozao a pola casova smo proveli u kladionici....  Smile
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
problem prave bezobrazni vozaci, a to ne zavisi uopste od uzrasta, bahatost je u glavi ili u trenutku i tome nema leka .. na afektna stanja u saobracaju niko ne moze da  izvrsi prevenciju, ma kolika kazna bila. Obucavanje je uglavnom dobro, a sta se desava nakon sto poloze ispit, to nema veze sa instruktorima. Poenta je da mi nemamo uslova za uvodjenje tog paketa novog zakona jer nemamo ni saobracajnice, ni kadar ni opremu ni standard. Ne moze da se napravi parking gde je potreban, ali zato ne smes da se zadrzavas, ne moze da se popravi rupcaga na vaznoj saobracajnici, ali zato moras da imas relativno nov auto da bi ga izlomio po tim rupcagama .. more mars vise u picku materinu .. sto mi ne povecate platu ili penziju da mogu da kupim nov auto kao bilo gde u svetu, a ne da placam polovan automobil kao nigde u svetu, najskuplje u Evropi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95-2 & 5800
problem prave bezobrazni vozaci, a to ne zavisi uopste od uzrasta, bahatost je u glavi ili u trenutku i tome nema leka .. na afektna stanja u saobracaju niko ne moze da  izvrsi prevenciju, ma kolika kazna bila. Obucavanje je uglavnom dobro, a sta se desava nakon sto poloze ispit, to nema veze sa instruktorima. Poenta je da mi nemamo uslova za uvodjenje tog paketa novog zakona jer nemamo ni saobracajnice, ni kadar ni opremu ni standard. Ne moze da se napravi parking gde je potreban, ali zato ne smes da se zadrzavas, ne moze da se popravi rupcaga na vaznoj saobracajnici, ali zato moras da imas relativno nov auto da bi ga izlomio po tim rupcagama .. more mars vise u picku materinu .. sto mi ne povecate platu ili penziju da mogu da kupim nov auto kao bilo gde u svetu, a ne da placam polovan automobil kao nigde u svetu, najskuplje u Evropi.

 Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2009, 14:52:38 od maliomladinac »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Are you talking to me?

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung 
problem prave bezobrazni vozaci, a to ne zavisi uopste od uzrasta, bahatost je u glavi ili u trenutku i tome nema leka .. na afektna stanja u saobracaju niko ne moze da  izvrsi prevenciju, ma kolika kazna bila. Obucavanje je uglavnom dobro, a sta se desava nakon sto poloze ispit, to nema veze sa instruktorima. Poenta je da mi nemamo uslova za uvodjenje tog paketa novog zakona jer nemamo ni saobracajnice, ni kadar ni opremu ni standard. Ne moze da se napravi parking gde je potreban, ali zato ne smes da se zadrzavas, ne moze da se popravi rupcaga na vaznoj saobracajnici, ali zato moras da imas relativno nov auto da bi ga izlomio po tim rupcagama .. more mars vise u picku materinu .. sto mi ne povecate platu ili penziju da mogu da kupim nov auto kao bilo gde u svetu, a ne da placam polovan automobil kao nigde u svetu, najskuplje u Evropi.

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Jaooo...kolko sam samo ja puta na neke stvari hteo da opsujem,a mislio sam da to nije lepo-znači može!! URAA!!!
IP sačuvana
social share
Biće bolje posle rata.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Јел ћемо сад и бицклове да региструјемо, да нас нађу ако нас сниме?
Једино што ваља је што продужавају обуку, још само кад не би драли још више, где би био крај.
А ово да исте брзине и прописи важе по најгорем шпицу у 17 часова и 3 ујутру, чист дебилизиам. А да не причам о пробној возачкој, за шта ће мени ауто него да се враћам из града ноћу, још ако нема неки ноћни који иде до мене него треба после да пешачим пола сата и да се молим Перуну да ме не саватају наркомани из краја који ће ме убију за дваест кинти.

Мислим да ћу и са 20 година морати да чекам прву јутарњу седмицу у пола 4 да би се вратио са свирке која се завршила у пола два.  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Sprdajte se vi sa biciklima, ali ja ne znam ni jednu osobu osim mene koja je popila kaznu dok je vozila bajs  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Sprdajte se vi sa biciklima, ali ja ne znam ni jednu osobu osim mene koja je popila kaznu dok je vozila bajs  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Nije smesno  Smile Smile

Doduse, jeste da sam isao bajsom preko gazele  Smile Vise me je iziritiralo sto su 100m pre nego su mene zaustavili, zaustavili i neku ribu za istu stvar... naravno, nju su dzukci pustili  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Sledeci put obuci minic! Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
HTC One
Sledeci put obuci minic! Smile

Ma jok, ubacim u petu pa neka me stignu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.