Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime maliomladinac  (pregledi profila: 7258 puta)
Profil
Ime: maliomladinac
ConQUIZtador Ime: omladinac
Poruke: 1608 (0.240 po danu)
Pozicija: Zvezda u usponu
Datum registracije: 31. Okt 2005, 14:00:33
Poslednja poseta: 17. Apr 2014, 22:22:59
Ukupno online: 37 dana, 18 sati i 3 min.
Godine: 35 Pol: Muškarac
Datum rođenja: 03. Okt 1988. Libra
Telefon: Nokia N95-2 & 5800
Lokacija: Beograd Beograd
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt: Peugeot Cafe
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
Blejac...
Lični tekst: If i was awake,i would think it was a dream!!!
Status u vezi: U braku
Trazi:
Veze: Duga veza
Visina: 180 cm
Tezina: 90k kg
Zanimanje: Blejac
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje: Srednja skola
Oblik tela: Par kilograma vise
Boja kose: Crna
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Da - Povremeno
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
If i was awake, i would think it was a dream!
Komentari
(2)
nisam jos skidao widget-e al javljam ti ako nadjem neki sajt...pozzz
04. Sep 2010, 01:41:46  
evo prijatelju da ti malo pomognem oko 5800 to c6 Smiley
ja isto imam 5800 blue,nabacio sam zadni soft za njega 51.06,skinuo firm za C6 sa onog linka sto je ostavio dusanl http://www.techenga.com/2010/08/23/nokia-c6-firmware-is-now-avalaible-for-5800-and-5530/
i nabacio c6 bez problema.E posto vidim da se ti patis da to uradis znaci pozeljno je da imas taj zadnji 51.06 na 5800 i evo ti upustvo kako da odradis sa JAF-om,jedino sto onu putanju sa dusanl linka nemoj da pravis kakva je tamo nego treba da bude C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356 evo ti upustvo samo se reg na sajt http://www.dotsis.com/mobile_phone/serbian-forum/304282-flesovanj-i-hakovanje-nokia-telefona-pomo-u-jaf.html
javi sta si uradio pa da vidimo ako ne stima ni ovo da nekako pomognemo.
Poz
31. Avg 2010, 19:01:26  
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.