Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova bruka SPC ~ Sveštenički cenovnik za obrede  (Pročitano 23030 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Mnogi neće da shvate osnovnu stvar je a to je da je svako odgovoran za sebe. Niti je pop odgovoran za mene i moje postupanje po veri niti sam ja za njega i njegovu službu, izgled, automobile i ostalo što se nabraja.
Det is d point.

Pa niko te i ne krivi, samo, ovce su za sisanje  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Izlizana fraza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


My imaginary friend says Hi.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1878
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.94
mob
LG G2
можеш попа да зовеш да ти обави та крштења,опела и остале пичкематерине и кад ти покаже ценовник само му покажеш средњи прст Smile  нема фискалног рачуна,не може ти судски наплатити и то је то Smile

Pa da ti baci neke cini na kucu, pu pu  Smile

Nemas problem, pozoves one vlaske babe da ti skinu madjiju i gotova stvar Smiley
IP sačuvana
social share
"You, your joys and your sorrows, your memories and your ambitions, your sense of personal identity and free will, are in fact no more than the behavior of a vast assembly of nerve cells and their associated molecules."
--Dr. Francis Crick; Nobel laureate, co-discoverer of the DNA molecule
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mogli su da otvore i hotel i bordel sa tim parama, ionako kako je krenulo sve po cenovniku Smile

Jesu li tebi roditelji ukazivali ljubav i pažnju kada si bio mali? Ili si imao bradatog strica/ujaka koga si se plašio a čija je žena nosila suknju iznad kolena na koju ti se dizao pa te bila sramota? Smile

Ne kapiram čemu vapaj za Srbijom kada ne poštuješ njenu svetinju? Da si kojim slučajem Grk, već bi ti pp bio pun ružnih komentara.
Wow, koja hriscanska konstatacija Smile Bas plemenito od tebe, zbog takvih kao ti, ja i ostala ekipa, nemamo postovanja prema vama, jer vi kao po vetru. Cim vam nesto smeta, onda zalepite neki komentar ovog tipa, a kada vama neko nesto odbrusi, prastajte, samo prastajte.
 Smile
Sta je sveto vezano za SPC? Ako su oni sveti i ako oni predstavljaju boga, sta tek onda treba da kazemo za druge?
Drago mi je da nisam Grk, jer kao i pojedina ekipa SPC-a, ne dize mi se na male decake Smiley

Kada Crkva pretvori svoje odaje u Kurvu Vavilonsku (oces da te poducim sta je to, jer kako vidim ti imas selektivno pamcenje?) i prodaje ono sto su dobili za dzabe, ono sto je sam Isus rekao da se prenosi besplatno a oni ne slusaju. Jer Isus nosio zlatne krstove i krune i sta sve ne? Nije, tako trebaju i oni, ali kao i ti, daleko su od Hrista, njegovog ucenja i razmisljanja. E bas zato cu uvek da komentarisem na ovakve i njima slicne teme, jer su pravi pokazatelji stranputice ka kojoj su vernici gurani.

Lepo sam ja na drugoj temi rekla da se poimanje vere svodi na sveštenika Smile
O kako pogrešno.
Mnogi neće da shvate osnovnu stvar je a to je da je svako odgovoran za sebe. Niti je pop odgovoran za mene i moje postupanje po veri niti sam ja za njega i njegovu službu, izgled, automobile i ostalo što se nabraja.
Det is d point.
Citat
Wow, koja hriscanska konstatacija
Što, šta fali? Hrišćanski je govoriti istinu Smile

Izgleda da ti ne vidis poentu, ali dobro je, hriscanski je biti tvrdoglav i slep  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung 
Da li raspravljate o Crkvi, crkvi, religiji ili veri? To treba da rasčistite.

Za neuke posmatrače isto izgleda pravoslavni vernik i bajernov navijač. A ja "fudbalski ateista" ih ubeđujem da je i Hitler navijao za Bajern i da je Mladost iz Rekovca mnogo pošteniji klub.....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Da li raspravljate o Crkvi, crkvi, religiji ili veri? To treba da rasčistite.

Za neuke posmatrače isto izgleda pravoslavni vernik i bajernov navijač. A ja "fudbalski ateista" ih ubeđujem da je i Hitler navijao za Bajern i da je Mladost iz Rekovca mnogo pošteniji klub.....
Niko ovde vise ne zna ko o cemu raspravlja...
Covek je odgovoran sam za sebe
Ja sam hriscanin ali je knjiga koju pratim puna rupa
Ta ista knjiga je savrsena
Ja pratim ono sto mi odgovara iz nje
Istu nisam procitao ali sam vernik
Sto napadate jadnu, izmucenu SPC
SPC pravi pizdarije i skandale
Ne mozemo kriviti crkvenjake za to kakva je Crkva
Temelji su vazni
Temelji nisu vazni
Ja imam veru ali ne znam u sta verujem
Znam u sta verujem iako pojma nemam sta je to
itd..... Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.