Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nova bruka SPC ~ Sveštenički cenovnik za obrede  (Pročitano 23036 puta)
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Pa, jeste... tete u crnom, jer cike u crnom i onako zanimaju samo decaci...

Pa o tome ti pricam ali nikako da shvatis... Uglavi se negde ovde i uzivaj

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Imam utisak da tebe ova prica vise pogadja nego mene... samo pokusaj uvrede za uvredom...
Sta je s tobom sveti covece?  Smile

Mogu gospoda svestenici da voze bmw, ali bar da ne lazu sirotinju raju da je suzdrzanost u jelu, picu, seksu i materijalnom bogastvu bogougodna...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Da znas da sam se potresao.Ne znam kako cu veceras zaspati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1113
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0

Mogu gospoda svestenici da voze bmw, ali bar da ne lazu sirotinju raju da je suzdrzanost u jelu, picu, seksu i materijalnom bogastvu bogougodna...

Чекај мало, ако неки лекар, који је пушач тврди да је пушење лоше по здравље, онда из тога следи да он лаже да је пушење лоше по здравље?  Smile

То је таква логика...

Уосталом, зар комунисти нису проповедали солидарност и скромност, а сами су били себичњаци огрезли у богатству? Зар из тога следи да су солидарност и скромност лажне вредности?

Него се мени чини да је најлакше оправдати пороке, кроз оптуживање за порочност оних који проповедају врлину, зар не?

П.С

Него, чему све ове замерке?
Прво су "просвећени" кукали како је Црква "конзервативна" и "заостала у средњем веку". Сада кукају што се неки у њој понашају у складу са савременим трендовима увезеним са Запада. Како се год окрене не ваља. Неким људима се никако не може угодити.  Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2013, 18:13:08 od ganderoleg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mogli su da otvore i hotel i bordel sa tim parama, ionako kako je krenulo sve po cenovniku Smile

Jesu li tebi roditelji ukazivali ljubav i pažnju kada si bio mali? Ili si imao bradatog strica/ujaka koga si se plašio a čija je žena nosila suknju iznad kolena na koju ti se dizao pa te bila sramota? Smile

Ne kapiram čemu vapaj za Srbijom kada ne poštuješ njenu svetinju? Da si kojim slučajem Grk, već bi ti pp bio pun ružnih komentara.
Wow, koja hriscanska konstatacija  Smile Bas plemenito od tebe, zbog takvih kao ti, ja i ostala ekipa, nemamo postovanja prema vama, jer vi kao po vetru.  Cim vam nesto smeta, onda zalepite neki komentar ovog tipa, a kada vama neko nesto odbrusi, prastajte, samo prastajte.
 Smile
Sta je sveto vezano za SPC? Ako su oni sveti i ako oni predstavljaju boga, sta tek onda treba da kazemo za druge?
Drago mi je da nisam Grk, jer kao i pojedina ekipa SPC-a, ne dize mi se na male decake Smiley

Kada Crkva pretvori svoje odaje u Kurvu Vavilonsku (oces da te poducim sta je to, jer kako vidim ti imas selektivno pamcenje?) i prodaje ono sto su dobili za dzabe, ono sto je sam Isus rekao da se prenosi besplatno a oni ne slusaju.  Jer Isus nosio zlatne krstove i krune i sta sve ne? Nije, tako trebaju i oni, ali kao i ti, daleko su od Hrista, njegovog ucenja i razmisljanja.  E bas zato cu uvek da komentarisem na ovakve i njima slicne teme, jer su pravi pokazatelji stranputice ka kojoj su vernici gurani.

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020

Mogu gospoda svestenici da voze bmw, ali bar da ne lazu sirotinju raju da je suzdrzanost u jelu, picu, seksu i materijalnom bogastvu bogougodna...

Чекај мало, ако неки лекар, који је пушач тврди да је пушење лоше по здравље, онда из тога следи да он лаже да је пушење лоше по здравље?  Smile

То је таква логика...

Уосталом, зар комунисти нису проповедали солидарност и скромност, а сами су били себичњаци огрезли у богатству? Зар из тога следи да су солидарност и скромност лажне вредности?

Него се мени чини да је најлакше оправдати пороке, кроз оптуживање за порочност оних који проповедају врлину, зар не?

П.С

Него, чему све ове замерке?
Прво су "просвећени" кукали како је Црква "конзервативна" и "заостала у средњем веку". Сада кукају што се неки у њој понашају у складу са савременим трендовима увезеним са Запада. Како се год окрене не ваља. Неким људима се никако не може угодити.  Smile

Pa kao sto i sam primecujes kroz svoja pitanja... nije problem u ideji, koliko u realizaciji...
Ideja je ideja, a ljudi su ljudi... samo se neki malo gicaju i prave da su nesto sto nisu... pa bukvalno shvataju ideje... gresni kakvi su...  Smile

Malo iskrenosti za promenu ne bi bilo na odmet...
I nije to nista novo...

Svestenstvo je uvek bilo unosan zanat...
Sto bi rekao moj deda... sirotinja je uvek imala dva izbora... ili da ide u vojnike ili u svestenike...
On je otisao u potonje... drugi deo porodice u prve...  Smile

« Poslednja izmena: 31. Maj 2013, 23:11:45 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
A nekada smo imali primera oba  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus

Mogu gospoda svestenici da voze bmw, ali bar da ne lazu sirotinju raju da je suzdrzanost u jelu, picu, seksu i materijalnom bogastvu bogougodna...

Чекај мало, ако неки лекар, који је пушач тврди да је пушење лоше по здравље, онда из тога следи да он лаже да је пушење лоше по здравље?  Smile

То је таква логика...

Уосталом, зар комунисти нису проповедали солидарност и скромност, а сами су били себичњаци огрезли у богатству? Зар из тога следи да су солидарност и скромност лажне вредности?

Него се мени чини да је најлакше оправдати пороке, кроз оптуживање за порочност оних који проповедају врлину, зар не?

П.С

Него, чему све ове замерке?
Прво су "просвећени" кукали како је Црква "конзервативна" и "заостала у средњем веку". Сада кукају што се неки у њој понашају у складу са савременим трендовима увезеним са Запада. Како се год окрене не ваља. Неким људима се никако не може угодити.  Smile

Pa kao sto i sam primecujes kroz svoja pitanja... nije problem u ideji, koliko u realizaciji...
Ideja je ideja, a ljudi su ljudi... samo se neki malo gicaju i prave da su nesto sto nisu... pa bukvalno shvataju ideje... gresni kakvi su...  Smile

Malo iskrenosti za promenu ne bi bilo na odmet...
I nije to nista novo...

Svestenstvo je uvek bilo unosan zanat...
Sto bi rekao moj deda... sirotinja je uvek imala dva izbora... ili da ide u vojnike ili u svestenike...
On je otisao u potonje... drugi deo porodice u prve...  Smile



Ovo je slobodno društvo. Znam da ti je teško da se navikneš na tu činjenicu, ali vreme je da pokušaš da je prihvatiš. U slobodnim društvima ljudi su u mogućnosti da se ispoljavaju na razne načine, pa i kroz religiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Mogli su da otvore i hotel i bordel sa tim parama, ionako kako je krenulo sve po cenovniku Smile

Jesu li tebi roditelji ukazivali ljubav i pažnju kada si bio mali? Ili si imao bradatog strica/ujaka koga si se plašio a čija je žena nosila suknju iznad kolena na koju ti se dizao pa te bila sramota? Smile

Ne kapiram čemu vapaj za Srbijom kada ne poštuješ njenu svetinju? Da si kojim slučajem Grk, već bi ti pp bio pun ružnih komentara.
Wow, koja hriscanska konstatacija  Smile Bas plemenito od tebe, zbog takvih kao ti, ja i ostala ekipa, nemamo postovanja prema vama, jer vi kao po vetru.  Cim vam nesto smeta, onda zalepite neki komentar ovog tipa, a kada vama neko nesto odbrusi, prastajte, samo prastajte.
 Smile
Sta je sveto vezano za SPC? Ako su oni sveti i ako oni predstavljaju boga, sta tek onda treba da kazemo za druge?
Drago mi je da nisam Grk, jer kao i pojedina ekipa SPC-a, ne dize mi se na male decake Smiley

Kada Crkva pretvori svoje odaje u Kurvu Vavilonsku (oces da te poducim sta je to, jer kako vidim ti imas selektivno pamcenje?) i prodaje ono sto su dobili za dzabe, ono sto je sam Isus rekao da se prenosi besplatno a oni ne slusaju.  Jer Isus nosio zlatne krstove i krune i sta sve ne? Nije, tako trebaju i oni, ali kao i ti, daleko su od Hrista, njegovog ucenja i razmisljanja.  E bas zato cu uvek da komentarisem na ovakve i njima slicne teme, jer su pravi pokazatelji stranputice ka kojoj su vernici gurani.

Lepo sam ja na drugoj temi rekla da se poimanje vere svodi na sveštenika  Smile 
O kako pogrešno.
Mnogi neće da shvate osnovnu stvar je a to je da je svako odgovoran za sebe. Niti je pop odgovoran za mene i moje postupanje po veri niti sam ja za njega i njegovu službu, izgled, automobile i ostalo što se nabraja.
Det is d point.
Citat
Wow, koja hriscanska konstatacija
Što, šta fali? Hrišćanski je govoriti istinu  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Kazem ja...taj svevisnji...je stvarno svemocan...jedino pare ne moze da hendluje... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.