Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 05:54:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Neprijatno mi je  (Pročitano 11175 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji tema, pa i citav forum za sale i posalice...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
moze biti istina, ali da nju roditelji tuku 20 godina, a da niko ne vidi da se tu nesto desava ...



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Nije receno da niko nije video, samo niko nije reagovao. Indikativan je i naziv maila.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ipak nam Sherlock nece trebati... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Sama cinjenica da se osoba pojavila na pola sata na forumu, i otisla bez traga.....govori dovoljno o bespredmetnosti teme.
I da je istina, ovo bi bio jedan od ekstremnih slucajeva, pa ne vidim da bi opsta rasprava o tome nekome koristila.

Gresis vrccomm... da si pazljivije pogledao (i pre i posle tvog citata) video bi da je nakon prve poruke (koja je oduzela nekih 26 minuta) svakog dana bila konektovana jos po 5-6 minuta... Kao sto rekoh, taman da iscita komentare...

I moram da se slozim s mirjanom - u slucaju da je neko ovo izmislio - situacija je mnogo gora!!!
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidi stvarno....pojavila se ponovo... Smile

A, da mi ipak pozovemo Sherlocka...ili da nas devojka (ili stavec) ubedi da je to sto je ispricala istina, posto je prica takva da bi joj i Dejvid Linc pozavideo na inspiraciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
ne mogu da verujem sta sam procitala  Smile


sramota me da iznesem komantar mozda je napisano istina...ali opet...da je tata skida do gole koze...da joj govori u kojem polozaju da bude  Smile

ne mogu to da prihvatim kao istinu ...nisam nista slicno ni cula ni videla pre ovoga texta  Smile

a ako se neko zajebava treba ga razbiti od batina Smile Smile


salim se  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Siemens 
Dobro ste primetili da je bila ponovo na internetu da je pročitala naše komentare . Samo bih dodao da je to odradila juče posle ponoći , mislim da neko koje tako strogo vaspitavan teško da je u to vreme budan? Ali opet moguće da je to odradila  krišom da je ne bi opet kaznili.
  Dodao bih još  to da se ne išcuđavate to što je ona ovde napisala je ne tako retka svakodnevnica  u našem društvu , ne možda u ovom obliku  ali ima i katastrofalnijih primera .
   Ako ovo čita voleo bih da joj preporučim da prvo dobro razmisli o celom svom životu da vidi koliko ima izlaza i da se odlući za jedan , taj put je jednosmeran nema vožnje u rikverc . Šta god da uradiš znaj da nema nazad i ne možeš se pokajati za to što uradiš.
    Drugo mislim da ovde nije potrebno samo lečenje za tvoje roditelje nego i za tebe , tvoja ličnost je pod uticajem  "vaspitanja" tvojih roditelja ozbiljno poremećena . Bojim se da ćeš i ti na isti način vaspitavati svoju decu , drugo očekivaćeš od svog muža da se isto ponaša prema tebi i prema vašoj budućoj deci ( na taj način se to ludilo širi).

     A za kraj moj lični predlog ti je da odmah odeš u policiju da potražiš dobrog advokata i da tužiš svoje roditelje , od njih ćeš potražiti nadoknadu za patnju i za bol koji su ti nanali  "vaspitavanjem" . A te pare koje eventualno dobiješ potroši za lečenje i dalje školovanje.

     p.s.  ako možda studiraš psihologiju ili nešto slično pa na ovaj način skupljaš materijal za neki seminarski rad  dobar ti je fazon Smile
« Poslednja izmena: 27. Avg 2007, 20:45:36 od 26041967 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
  Dodao bih još  to da se ne išcuđavate to što je ona ovde napisala je ne tako retka svakodnevnica  u našem društvu , ne možda u ovom obliku  ali ima i katastrofalnijih primera .

 Smile

    Drugo mislim da ovde nije potrebno samo lečenje za tvoje roditelje nego i za tebe , tvoja ličnost je pod uticajem  "vaspitanja" tvojih roditelja ozbiljno poremećena . Bojim se da ćeš i ti na isti način vaspitavati svoju decu , drugo očekivaćeš od svog muža da se isto ponaša prema tebi i prema vašoj budućoj deci ( na taj način se to ludilo širi).

To se zove "ulivanje samopouzdanja" !!!   Smile

     A za kraj moj lični predlog ti je da odmah odeš u policiju da potražiš dobrog advokata i da tužiš svoje roditelje , od njih ćeš potražiti nadoknadu za patnju i za bol koji su ti nanali  "vaspitavanjem" . A te pare koje eventualno dobiješ potroši za lečenje i dalje školovanje.

A kako mislis da nadje "dobrog advokata"? I to u policiji?? Smile Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ma, pusti Gabicu...samo pokusava da privuce paznju... Smile
I uspela sam,zar ne da privucem tvoju paznju? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 05:54:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.