Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Idi dole
Korisničko ime mirjanammm  (pregledi profila: 25867 puta)
Profil
Ime: mirjanammm
ConQUIZtador Ime: ramzes
Poruke: 11001 (1.674 po danu)
Pozicija: Krajnje beznadezan
Datum registracije: 02. Maj 2006, 00:30:04
Poslednja poseta: 17. Jun 2023, 21:36:32
Ukupno online: 138 dana, 10 sati i 49 min.
Godine: 45 Pol: Žena
Datum rođenja: 26. Mar 1979. Aries
Telefon: LG Google Nexus 5
Lokacija: Austria Austria
ICQ:
AIM:
MSN:
YIM:
Google Talk:
Skype:
E-mail: Sakriven
Sajt:
Twitter:
Facebook:
Ukratko o sebi
I am not here. I may be back soon, I may not, I may be asleep or at work, I may be drunk but I'll get back to you. Maybe.
Lični tekst: Live Long and Prosper
Status u vezi:
Trazi:
Veze:
Visina: cm
Tezina: kg
Zanimanje: Fund Management
Zaposlenje: Stalno zaposlen
Obrazovanje: Doktorat
Oblik tela:
Boja kose: Tamno braon
Boja očiju: Braon
Cigarete: Nepusac
Alkohol: U drustvu
Narkotici: Ne
Rasa: Belac
Religija: Hriscanin
Potpis
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Komentari
(0)
Idi gore
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.