Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"  (Pročitano 31507 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Postoje devojke koje dobro izgledaju i normalno razmišljaju.  Smile Ne vidim zašto bi bili sa  nekom glupačom kojoj je jedino vaša lova bitna?  Smile
Eto takve devojke lovite .
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
nemoj makishon...
 Smile

Hvala Krouli, sad je sve pod kontrolom  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
ljubav je slepa, a ukusi su razliciti...nemoj da valjas jednostavna resenja, jer je zivot komplikovan sam po sebi....
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ah da...smetnuh s uma Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711

svako ima pravo da zeli sta zeli (uh, ala ovo srocih)
ali, ako zelis fancy devojku nema da se posle zalis kako ona hoce samo tipa sa lovom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ma imam bre gomilu takvih poznanica (kazem poznanica!). Muka mi je od njih. Momak joj kupio ovo momak joj kupio ono, izveo je tamo...a tamooo..onaj sladak tip što vozi najnoviji tip mercedesa, jedinog u gradu.  Smile
Šta će vam takva osoba u životu uopšte?  Smile

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
mlad si, mislis da se jede sve sto leti, zaljubljen si preko usiju u lepu devojku , kojoj ti nisi (ili si delimicno ) interesantan zato sto nemas love i patis jer si je idealizovao.....jedan primer
Imas para ,imas pored sebe devojku koja se sminka skupom sminkom, voli markirane krpice, i nikad nisi siguran sta ona u tebi vidi, lovu? ..ili nesto drugo.....drugi primer
Imas "normalnu" devojku, ona voli filozovske rasprave sa tobom i duge setnje po parku u suton...mislis to je to, i resis da das vise od 100 % svojih mogucnosti , kupujes joj stvari i cinis joj zivot ugodnijim...posle nekog vremena pocnes da se pitas , dali je to ona ista i sta ce biti kad ostanes svorc..........treci primer
itd,itd,itd.......
Primera ima raznih , i ti imas prava da pozelis onu koja se tebi dopadne ,bila ona fency ili ne, ..hocu da kazem ,sve je stvar ukusa, i po meni imas prava da se zalis, jer ako si "pravi" biras srcem, a ne glavom.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
deo sa zeljama smo apsolvirali
samo meni nece bit jasno kako neko moze da ceni devojku koja gleda svet samo kroz pare
ali, opet, to je samo moje misljenje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ma mozes ti da razmisljas kako god hoces, postoje stvari u kojima si hendikepiran i ne odlucujes.. sta ja da radim kad moji matori prime penziju koja ni komunalije ni lekove ne moze da plati a zivim u zemlji u kojoj ne moze da se zaradi a da budes posten pa da ga jebes... sitnice.. coool je to.. i to kad se sabere je 12-13k mesecno, onih 12-13 koje nemam i koje u bar jos jedan dva puta toliko moram da zaradim da bi uopste preziveo mesec.. jebes ti onda sve te price...

Bog mi je dao na recima dovoljno, na fizikalijama ne previse, ali se ne zalim i mogu da imam u principu koju god hocu ako to dovoljno utripujem.. al chemu to kad ja nemam uslova ni da odem na pice sam , svaki dan kad kupim kiselu posle basketa padnem u depresiju kad vidim kakav mi je novcanik...

Sve to nisu neke stvari koje se moraju.. al jebes ga ne mozemo stalno ni sedeti u kuci...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
ma da bre, nikom nije savrseno, barem nikom koga ja znam...ako se neko zaljubi u devojku kojoj su pare bitne, ostavi je (ili ona njega) i kasnije se pozali nekom , a taj mu odgovori sa "sta si ocekivao?", ili "sta sad , tu cmizdris..znao si kakva je." , je po meni glupo, mozda si mislio da ljubav menja sve pa i "sponzorke" , ili si samo bio zaljubljen do usiju....sve sto je ljudsko nije mi strano i imam razumevanja za svakog ko je sebe zeznuo ,ako su mu prvobitne namere bile casne.
@ krouli
pokusavam da dam odgovor na pitanje koje se provlaci kroz postove "kakav to covek moze da ,ceni,gleda,muva devojke kojima su pare vazne" ....zaljubljen covek, ...zaljubljen....to je vrlo zajebano stanje, i takvog coveka mogu da razumem, to je sve...a i te cure...donekle (samo donekle) mogu da razumem.pa sami biramo prioritete u zivotu, nekom je to ljubav, razumevanje, nekom novac.....slobodna volja.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2005, 02:54:04 od ljut123 »
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.