Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"  (Pročitano 31510 puta)
22. Maj 2005, 09:20:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"


Neki muškarci imaju brdo para i dobra kola i uživaju u tome da se okružuju "namontiranim" lepoticama. S druge strane, ima i onih koji su u hroničnoj besparici i pitaju se kako da muškarac bez kinte smuva dobru ribu (postoje i muškarci koji ne spadaju ni u jednu od već spomenutih kategorija). Kao što se devojke nekad pitaju "ma, gde su nestali dobri frajeri", tako se i ti muškarci pitaju "ma, gde su nestale sve dobre ribe", to jest, kako oni da dođu do dobrih riba kad nemaju novca.

Problem sa ovakvim viđenjem stvari je što se u njemu pod dobrom ribom podrazumevaju one "namontirane" (da ovde ne bude zabune i da se neko ne uvredi, ne mislimo na devojku koja je negovana i trudi se da bude lepo obučena, već na one koje se redovno oblače u najskuplje krpice i koriste najskuplju šminku kako bi privukle pažnju muškaraca). Do takvih je zaista teško doći ako nemate novca, izuzev ako vam se "posreći" da vas nakratko prihvati iz dosade ili sažaljenja. Šta tu onda učiniti? Postoji nekoliko varijanti.

Jedna je da nađete način da se obogatite "preko noći". To je veoma rizična varijanta, koja se može neprijatno završiti po vas, i mana joj je što biste, najverovatnije, imali kratak životni vek. Druga varijanta je da se bogatite malo-pomalo, vredno radeći i da do "dobrih riba" dođete u poznijim godinama. To je bezbednija varijanta, ali se na ostvarenje cilja čeka znatno duže.

Za kraj, postoji i treća varijanta, a to je da se redefiniše pojam "dobre ribe" - da za sebe tražite dobru osobu, ličnost, kojoj neće biti najvažnija njena garderoba i šminka i koja, prema tome, u muškarcu ne vidi samo sredstvo da dođe do garderobe i šminke i vožnje u skupim kolima (jer tu garderobu treba i pokazati po celom gradu). To nije rizična varijanta, a ne morate ni dugo da čekate - potrebno je samo da promenite očekivanja i ono što tražite u životu.

Srećno!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Jebem li ga sta sad reci na ovo  Smile.

Radis imas para, nadjes dobru ribu i slucajno puknes i ona te ostavi ni to nije nista. Neradis, nemas dovoljno para nemas ribu i kad puknes nisi ostavljen  Smile .

Najvaznija je stvar naci osobu koja ima razumevanja, koja ce shvatiti sta znaci zajednicki zivot. Jeste da je takvih malo i vredi ih potraziti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
mob
SonyEricsson T230
Da. mladjo, slazem se.  Smile Samo... treba mnogo kamena prevrnuti i drveta polomiti  Smile
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
mladjo i KickLoop, u pravu ste ali vazi i obrnuto (mislim na to da ni devojkama nije lako naci ok muskarca)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.. da prezivim ... a za ostalo cemo lako.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
mob
Nokia 6630
pa moguce je je po meni.Ne znam meni se svidjaju lepe devojke i to bukvalno lepe u faci da bude sto priordnija,uopste me ne zanimaju drugi delovi tela(sem da bude vitka,s'obzrim da ne volim "debele"),i mnogi mi kazu da imam malo preterano zahtevne kriterijume.Ali nije tako.Ja prosto mrzim kad vidim ribu u nekoj enormno skupoj garderobi,nakindjurenu nakitima,sarenu...mislim strasno.Koliko god da je lepa u faci ako je tako okicena prosto mi se gadi.
Mnogo puta sam video takve devojke kakve se meni svidjaju u gradu,GSP-u i slicno.I tvrdim da su to normalne devojke,posto ne bi isle GSP-om da su sponzoruse.

E sad nisam mozda najbolje razumeo pitanje u topicu da li se odnosi na bas sirotinju momke i extra fancy ribe,ja nisam sirotinja a nadam se da i niko na forumu nije(pretpostavljam da sam u pravu svi smo mi neki srednji sloj),svako se malo snadje za ribu,odsljakas nesto,ili uzmes od keve(mene to nije sramota),ako treba da se ide na neki splav,uzmem taxi,ako se kasno vracamo isto.U sustini ja nesto nocne izlaske i ne praktikujem poslednjih godinu-godinu ipo dana.Kad odem kod cupi kuci,obavezno ponesem neku bombonjeru ili slicno(ne preskupo ali ne i najjeftinije),poklone dajem za rodjendan,novu godinu ili slicno,tad se trudim da to budu pokloni u vidu parfema,kozmetickog kompleta,ili kozmetickog tretmana.Mislim da to moze svako od nas da priusti svojoj devojci i da ne treba biti burzuj da bi bio sa devojkom koja je lepa u faci(moja definicija dobre ribe).

Sta hocu reci nisam burzuj a ponovo devojke su mi lepe.Dobro ne nose armanija i versace,ne daju 500 eur nedeljno na kozmetiku ali su potpuno ok.
« Poslednja izmena: 23. Maj 2005, 18:44:48 od Stefano »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
sve je to lepo ....ali ovde se postavlja pitanje kako doci i dali je moguce uopste doci do devojke koja izgleda skupo (sminka ,oblacenje) a pritom nemati puno novca ili dobra kola...ja samo ne bih voleo da se vrate rane 90-te, (proklete godine) kada je to bilo sasvim normalna stvar, kada su ljudi, ( u ovom slucaju zene i devojke) koji inace nebi radili mnoge stvari da je situacija normalna , te iste stvari radili zbog gole egzistencije, sta je tada jedna normalna cura koja je svesna da je  i sa fakultetom niko i nista, da cak i da nadje neki posao ,on nece biti ni blizu dovoljan da prezivi, koja je u cvetu mladosti,itd sta je ona tada mogla da uradi da pobegne od sve te bede...mogla je ili da ode iz zemlje ili da skupi pare za sminku i mega-brus i da "nahvata" bumbara, pa kakav god bio....naravno...bilo je i onih primitivki koje su tako nesto sanjale celoga zivota (takvih je verovatno bilo i vise) ma kakvo god da je vreme....plasi me ...da ponovo ulazimo u slicnu situaciju... a, dali mozemo to sve da izdrzimo ponovo....ne znam......
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
E kad čujem to ''riba'' dodje mi da ujedem nekoga.  :anger:
Mi nismo ribe, dobre ribe, mi smo devojke ili dobre...zgodne devojke... Smile
Sad sam se iznervirala pa nisam u stanju da dam nikakav odgovor kako da smuvate ribe.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
nemoj makishon...
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.