Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Naći "dobru ribu", a nemati "kintu"  (Pročitano 31750 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Slažem se sa SF-om ... Koliko je nama zadovoljstava uskraćeno nismo ni svesni. Unazadila nas je politika ove zemlje totalno. Ja sam jako skromna inače, ali kad gotovo uvek ne mogu da kupim sve elementarne stvari za normalno življenje....onda jbg.  Smile

I sad ide ono- biće bolje, ne dajte se! Smile

Nego kad bi imali love ,da li bi bili sa devojkom koja vas iskorišćava tj. bitno joj je da ste puni kao brod ? Smile Naravno volite je. Šta bi bilo jače razum ili ljubav?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
ma da bre, nikom nije savrseno, barem nikom koga ja znam...ako se neko zaljubi u devojku kojoj su pare bitne, ostavi je (ili ona njega) i kasnije se pozali nekom , a taj mu odgovori sa "sta si ocekivao?", ili "sta sad , tu cmizdris..znao si kakva je." , je po meni glupo, mozda si mislio da ljubav menja sve pa i "sponzorke" , ili si samo bio zaljubljen do usiju....sve sto je ljudsko nije mi strano i imam razumevanja za svakog ko je sebe zeznuo ,ako su mu prvobitne namere bile casne.

Prijatelji će ti to što si naveo reći odmah na početku veze...Ako vide da te vuče za nos ,rekli bi ti...A kako bi se ti tada poneo kad čuješ istinu? Poslušao prijatelje ili se pravio ''gluv''?
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad bih imao love uopste ne bih razmisljao o tome, bio bi sa onom sa kojom mi je lepo dokle mi je lepo, u svakom slucaju daleko vise paznje bih obratio na vidjanje sa prijateljima i u tom nekom mom drustvu i njom nego na neke "izlaske"...
Nema bre.. nije to luksuz.. jebe mi se za zurke i opijanje po kaficima.. elementarne stvari covek ne moze da ispostuje.. ako hoces da budes siguran a u redovnoj si seksualno aktivnoj vezi ti pucas 50e na kondome svaki mesec.. to zvuci smesno.. ali ljudi ne zavaravajmo se to je 1/3 plate.. a to su samo kurtoni... hoces neko picence, hoces ovo, hoces ono.. kako god da preracunas ne mozes da izadjes u grad da ne puknes 200-1000 dinara zavisno od veceri.. nek bude 400-500 dnevno za ono naj naj minimalnije.. to je opet jedna plata mesecno..
Postoje srecom zadovoljstva koja se ne placaju.. bar ne novcem.. ali ne moze se samo tako ziveti..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Prijatelji će ti to što si naveo reći odmah na početku veze...Ako vide da te vuče za nos ,rekli bi ti...A kako bi se ti tada poneo kad čuješ istinu? Poslušao prijatelje ili se pravio ''gluv''?

Poslusas prijatelje i posle razmisljas da si mozda mogao ipak da pokusas jos malo jer ti se stvarno svidjala, ili pravis se "gluv" jer ne vidis nista osim nje, pa patis....to zavisi samo od tebe ...neka kajanja u zivotu ne ginu nikom od nas..i to je fakat, ja samo kazem da mogu da razumem te ljude...i te situacije...

@SerbianFighter
Najlepse stvari u zivotu su ipak  besplatne...ali da je sa novcem lakse, lakse je ...tada covek moze da natenane razmislja o svemu , o cemu inace ne moze jer po ceo dan lupa glavu kako da prezivi... i da je kriza, kriza je..
« Poslednja izmena: 24. Maj 2005, 03:18:34 od ljut123 »
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ok, baš me zanimalo šta mislite o tome.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2005, 03:22:12 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Najlepse stvari u zivotu su ipak  besplatne...ali da je sa novcem lakse, lakse je ...tada covek moze da natenane razmislja o svemu , o cemu inace ne moze jer po ceo dan lupa glavu kako da prezivi... i da je kriza, kriza je..
Ma i to je relativno...
Ljubav ne kosta.. ali ljubav ne moze da postoji ako ne postoje finansijski uslovi.. dzaba vam sto se volite u situacijama kad narod umire od gladi niko nece da konta volimo li se ili ne , nego daj da nesto uradimo da se prezivi.. kad je mirno kad si bezbrizan onda su najlepse stvari besplatne.. onda je ustvari sve besplatno
To ti je ko sto prijateljstvo besplatno i nesto najvrednije sto covek ima ali ti je opet muka kad svaki put prijatelja zoves u kucu i nit imas cime da ga posluzis nit mozete gde izaci nit ista...
To su problemi o kojima 99% ljudi mladjih ood 30 ne misli jer jos uvek zivi od mame i tate koji ne znam kako nalaze pare da im daju, ali nalaze... ali to su realne stvari.. realni zivot.. nije to imaginacija necega.. to je ono na sta si osudjen ako nemas zaledje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
mob
Nokia 6630
Kako god okrenes meni,ma koliko para da budem imao u zivotu,nikad nece pasti na pamet,da budem sa devojkom kojoj je imperativ da joj kupujem poklone...sta ja njoj da kupujem,da ona uziva a ja da se zderem.Znam da to pocne prvo sa glupostima,pa se zavrsi sa kupovinim kola i stanova...onda si vec usao u "kolo" iz koga ne mozes da izadjes osim ako ne raskines.

Ja se jezim i same pomisli da imam devojku kojoj bih morao samo da kupujem stvari.

Cak i ako budem imao love,i ako budem imao "sponzorusu",moje usluge mogu da budu maksimalno iz domena da je vozim dobrim kolima po gradu da je vide ortakinje i nista vise.

Ali sponzoruse nisu nas izum u svakom slucaju.Da li ste se zapitali zasto poznate manekenke,glumice,estradne umetnice,nikad nisu u vezi sa nekom anonimusom pripadnikom srednjeg sloja?
Takve cupi su uvek u vezi sa bogatijim od sebe(ma koliko one imale para a u svetskom show businessu imaju dosta).

Po meni devojke mozemo podeliti grubo u 3 grupe:
1.Normalna devojka
devojka koja ne zahteva da imas dobra kola,puno kesa,poklone i slicno.Troskove u vezi delite.Takva devojka moze da se zaljubi i da iskreno voli momka
2.Normalna devojka sa izveznim tendencijama
devojka koja nije prava sponzorusa,ali joj ipak vise prija da ima decka koji vozi relativno bolji auto(primer Vectra,Golf4 ili slicno),da je izvodi povremeno na skuplja mesta(silikonska dolina,splavovi),troskovi veze su uglavnom ne deljivi i pripadaju momku,takva devojka u 30% slucajeva moze da se zaljubi i da iskreno voli momka
3.sponzorusa
3a.devojka upadljive spoljasnjosti,pri tom ne mislim na lepotu,nego na nenormalne kolicine firmirane garderobe,nakita,sminke...bira iskljucivo tipove sa puno love bez obzira na fizicki izgled,"dusevno stanje"i  godine.Karakterne osobine takve devojke svi znamo,i one ne mogu da se zaljube
3b.devojka kojoj je cilj da vidi i da bude vidjena.Ona ima izvesne kriterijume sto se tice fizickog izgleda mladica,ali joj je jako bitno da decko ima kinte i da vozi dobra kola.Mislim da ovaj tip sponzorusa finansijski nije zahtevan kao 3a ali u svakom slucaju evoluiranjem u 3a pocinje da "muze" kintu

U sve tri kategorije postoje i lepe i osrednje i odvratne(gabori) devojke.Po meni je klasa 2.najprisutnija klasa devojaka kod nas pristojnog izgleda.

Inace ja imam poznanika,stariji je lik od mene 10-godina,vozi BMW X5 a opet ima potpuno normalnu devojku,koja je po meni low end klasa(mislim nit je lepa nit privlacna) ali njemu je ocigledno cilj da ima devojku koja se samo njemu svidja,i koju moze da ozeni,a ne devojku koja ce ga izmuzeti za kintu
« Poslednja izmena: 24. Maj 2005, 14:45:34 od Stefano »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sve je to ok.. al to bas i nema neke preterane veze sa temom.. to i nije veza kad si ti "uvjetovan" kupovinom poklona.. to mu vise dodje ko robno novcana razmena.. ustvari robno robna.. ali je ona u prednosti sto njoj i njena i tvoja roba uvek ostaje Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
@Stefano

povodom podele, moram nesto da upitam:
u koju podelu spada devojka koja se zabavlja sa deckom koji ima dobra kola, posao i pare, ali njoj to nije vazno, koji povremeno kupi neku stvarcicu, iako je ne trazi, koji ne dozvoljava da plati bilo sto, a ona zeli da dele troskove, i ako se izboksuje da plati bar pice, to je posle dugotrajne rasprave i hvatanja konobarice, ne voli skupa mesta i kad on insistra odvuce ga na neko skromnije mesto, a istovremeno nema nikakve zadnje namere i iskreno bi ga volela sa ili bez prebijene pare?

da li je ona normalna devojka, polu-sponzorusa, ili sponzorusa?
« Poslednja izmena: 24. Maj 2005, 15:16:57 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat
u koju podelu spada devojka koja se zabavlja sa deckom koji ima dobra kola, posao i pare, ali njoj to nije vazno, koji povremeno kupi neku stvarcicu, iako je ne trazi, koji ne dozvoljava da plati bilo sto, a ona zeli da dele troskove, i ako se izboksuje da plati bar pice, to je posle dugotrajne rasprave i hvatanja konobarice, ne voli skupa mesta i kad on insistra odvuce ga na neko skromnije mesto, a istovremeno nema nikakve zadnje namere i iskreno bi ga volela sa ili bez prebijene pare?

To je idealna devojka za svakog muskarca. Ja sam imao srecu da upoznam takvih par devojaka i budem sa njima u vezi ali kao po mom dobrom obicaju sve veze se prekidaju  sta cu tako mi kako mi je to mi je sto mi je. Bar se nezalim Smiley .

Ljubav nekosta i to je ono najvaznije kod toga, samo pstoji jedna problem, naci devojku koja tako razislja i koja je sprema boriti se da napravite nesto zajednicko u zivotu iako ste npr u nezavidnoj finansiskoj situaciji. Mnogo "ljudi" ispo 30 god neshvata u kom vremenu zivimo jer to nisu ni osetili, neznaju za krizu jer kako rece sf mama i tata im nadju za dzeparac i to im je dosta. Neko od nas sazre u 30 neko u 25 neko u 15 godina a neko nikad. Treba se boriti i teziti ka necemu, u ovo vreme jbg tesko je ali mora tako da bude ako se nema neki oslonac na pocetku. Bilo sta bilo gde treba otici, pokusati, jos ako si sa osobom koja te podrzava i krene sa tobom, nema vece srece uz to napraviti uspeh makar i mali.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.