Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: На малограђански начин НЕСТАЈЕМО: Зашто је данас срамо  (Pročitano 12333 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Samsung S7
Ako ti imas 200k viska, dobio si ih tako sto si prodao drugu kucu. Dakle nisi mi odgovorio sta bi ti uradio sa tim parama, ali si nevesto skrenuo na svoju pricu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.99
Ako ti imas 200k viska, dobio si ih tako sto si prodao drugu kucu. Dakle nisi mi odgovorio sta bi ti uradio sa tim parama, ali si nevesto skrenuo na svoju pricu.
Aha, mene pitas? : ))
Verovatno bih sklopio ugovor sa tri siromasne srpske porodice, tako da naprave samoodrziva gazdinstva, nezavisna od sistema ili tako nesto...u svakom slucaju bih novac ulozio u to da se zaobidje sistem, sto kazu "idi uzberi prut da te tucem"  : )
Meni licno bi to bila velika satisfakcija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Samsung S7
Pazi, lepo i plemenito, ali ti ne verujem.

Ne verujem ti iz prostog razloga, a to je samoocuvanje jedinke i sire porodice. Mozda bih mogao da ti poverujem da te pare dash sestri/bratu ili rodjacima, ali tamo nekim random siromasima

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.99
Pazi, lepo i plemenito, ali ti ne verujem.
Nije do mene : )

Citat
Ne verujem ti iz prostog razloga, a to je samoocuvanje jedinke i sire porodice. Mozda bih mogao da ti poverujem da te pare dash sestri/bratu ili rodjacima, ali tamo nekim random siromasima

 Smile
Previse gledas diskaveri ... : ) Kao da spavas sa knjigom Dokinsa ispod jastuka? Ne valja to za zdravlje...pa vi ateJsiti se zalazete za nekakvu "humanost" ? : )) Kako sad "samoocuvanje jedinke"?
Ja ti rekoh i to ti je to ; )
« Poslednja izmena: 30. Sep 2015, 11:51:35 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
Apple iPhone SE 2020
Pazi, lepo i plemenito, ali ti ne verujem.

Ne verujem ti iz prostog razloga, a to je samoocuvanje jedinke i sire porodice. Mozda bih mogao da ti poverujem da te pare dash sestri/bratu ili rodjacima, ali tamo nekim random siromasima

 Smile

Stvar je u tome da bi ulozio, iako je napisao da ne postoji obrt kapitala.

Znaci, obrce kapital bez obrta... prosto neverovatno...

S druge strane, kapiram da bi ugovor bio zelenaski i da ne bi placao porez na dividendu  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.99
Stvar je u tome da bi ulozio, iako je napisao da ne postoji obrt kapitala.
Ne bih ulozio...dao bih  Wink

Citat
Znaci, obrce kapital bez obrta... prosto neverovatno...
  a i ti obrces macke, bez obrtanja, pa ti niko nista ne kaze.. : )

Citat
S druge strane, kapiram da bi ugovor bio zelenaski i da ne bi placao porez na dividendu  Smile
Ih, ja bih samo mackare oporezovao ; )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1497
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.93
Znaci, obrce kapital bez obrta... prosto neverovatno...
a i ti obrces macke, bez obrtanja, pa ti niko nista ne kaze.. : )

Samo se ti zezaj, ali biznis sa mačijim izmetom je krupna stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Ako ti imas 200k viska, dobio si ih tako sto si prodao drugu kucu. Dakle nisi mi odgovorio sta bi ti uradio sa tim parama, ali si nevesto skrenuo na svoju pricu.
Aha, mene pitas? : ))
Verovatno bih sklopio ugovor sa tri siromasne srpske porodice, tako da naprave samoodrziva gazdinstva, nezavisna od sistema ili tako nesto...u svakom slucaju bih novac ulozio u to da se zaobidje sistem, sto kazu "idi uzberi prut da te tucem"  : )
Meni licno bi to bila velika satisfakcija.
Шверц комерц  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.101
mob
Samsung S7
Previse gledas diskaveri ... : ) Kao da spavas sa knjigom Dokinsa ispod jastuka? Ne valja to za zdravlje...pa vi ateJsiti se zalazete za nekakvu "humanost" ? : )) Kako sad "samoocuvanje jedinke"?
Ja ti rekoh i to ti je to ; )

Veoma je tesko jednom verski obradjenom umu da izadje van indoktrinacije svoje sekte i da prihvati da postoje ljudi koji ne pripadaju plemenu/grupaciji/sekti. Time sto se izjasnjavam kao nevernik u nijednog boga pa ni tvog, me sigurno ne svrstava u grupu koju ti nepismeno nazivash i dozivljavash kao napad na tvoju emotivnu povezanost sa ostalim clanovima sekte i tvog boga. Zalazem se za pravdu, eticnost i humanost zato sto je to moje licno ubedjenje da je to dobro.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 849
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Previse gledas diskaveri ... : ) Kao da spavas sa knjigom Dokinsa ispod jastuka? Ne valja to za zdravlje...pa vi ateJsiti se zalazete za nekakvu "humanost" ? : )) Kako sad "samoocuvanje jedinke"?
Ja ti rekoh i to ti je to ; )

Veoma je tesko jednom verski obradjenom umu da izadje van indoktrinacije svoje sekte i da prihvati da postoje ljudi koji ne pripadaju plemenu/grupaciji/sekti. Time sto se izjasnjavam kao nevernik u nijednog boga pa ni tvog, me sigurno ne svrstava u grupu koju ti nepismeno nazivash i dozivljavash kao napad na tvoju emotivnu povezanost sa ostalim clanovima sekte i tvog boga. Zalazem se za pravdu, eticnost i humanost zato sto je to moje licno ubedjenje da je to dobro.



Ovo je odlicno receno. Pojedinci misle da postoji nekakva ateisticka knjiga sa pravilima po kojima se ateisti vode ili sta sve ne. Ali jedina zajednicka stvar je neverovanje dok sve ostalo varira. Ima ovakvih i onakvih. Ima nekakvih boraca za sirenej ateizma (krstasa Smile ) koji se ni ne predstve kako treba i odmah krenu da propovedaju, dok ima i onih koju su tolerantni i zabole ih uvo za sve to. To je verovatno bas zbog toga sto sa druge strane, religijske, zaista postoje nekakva pravila kojih bi se vernici makar trebalo pridrzavati i zalagati se za iste. Verovatno, kao sto si i rekao, zato i dolazi do te zablude...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.