Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moc, kontrola, ... Moguci uticaji ... kroz Filozofiju, Religiju, Drustvo, ..  (Pročitano 171092 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
Samsung 
http://www.galaksija.com/politicka_ponerologija/ponerologija_sadrzaj.htm


Na ovom linku mozete procitati knjigu Politicka ponerologija.
Evo predgovora



Predgovor   autora

 

Prije nego što stavim u ruke cijenjenog čitaoca dijelo na kojem sam uglavnom radio u sitne sate pred odlazak da teško zaradim koricu kruha, moram se ispričati za određene nedostake koji su nastali usljed nepredviđenih okolnosti.

Ovi nedostatci moraju biti ispravljeni u to nema sumnje, međutim, najvažnije je da informacije na kojima je bazirana ova knjiga što prije ugledaju svijetlost dana.
Zbog tih nedostataka čitaocu dugujem objašnjenje i moram opisati pod kakvim je okolnostima ovaj rad obavljan. Ovo je u stvari treći rukopis koji sam uradio o istoj temi. Prvi sam bacio u kotao centralnog grijanja, upozoren na vrijeme da će nakon samo nekoliko minuta usljediti pretres.

Drugu kopiju poslao sam u Vatikan jednom crkvenom velikodostojniku preko američkog turiste i od tada nemam nikakvu informaciju što se sa njom zbilo.
Ova duga povijest učinila je rad na trećoj kopiji još mukotrpnijim. Prijašnji paragrafi i već upotrebljene fraze uvjek proganjanju um piščev i čine planiranje koncepta nove knjige jos težim.

Dva prijašnja manuskripta bila su pisana prilično zakukuljenim jezikom namjenjenom specijalistima sa određenim obrazovanjem, naručito na polju psihopatologije.
Nepovratni gubitak prijašnjih verzija znači i gubitak velikog broja statističkih podataka i fakata koji bi bili dragocjeni za svakog specijalistu iz ovog polja psihologije.
Uz to je izgubljeno i nekoliko analiza pojedinačnih slučajeva.
Sadašnja verzija sadrži jedino statističke podatke koji su memorizirani usljed čestog ponavljanja ili one koji su mogli biti rekonstruirani sa zadovoljavajućom preciznošću.
Također su dodati oni podaci koje sam smatrao neophodnim za prezentaciju teme čitaocima sa solidnim generalnim obrazovanjem, naručito onima iz političkih nauka i političarima.

Gajim nadu da će ovaj rad doseći širu publiku i poslužiti kao baza za razumijevanje savremenog svijeta i njegove povijesti. Da će poslužiti čitaocu za bolje razumijevanje sebe, svojih susjeda, drugih naroda…moram napomenuti da je moj rad baziran na rezultatima istraživanja mnogih autora od kojih su mi neki bili osobno nepoznati. Način na koji je knjiga komponirana onemogućuje pojedinačno izražavanje zahvalnosti .

Moj rad se odvijao u Poljskoj, daleko od aktivnih političkih i kulturnih centara. Tu sam obavio seriju detaljnih testova i observacija koje su kombinirane sa generalnim rezultatima brojnih drugih eksperimenata s ciljem stvaranja jednog sveobuhvatnog djela koje bi nam pomoglo u razumijevanju makrosocijalnog fenomena koji nas okružuje.
Ime osobe koja je trebala obaviti finalnu sintezu bilo je tajna, što je i razumljivo za tadašnje uvjete. Povremeno bih dobio anonimne sažetke rezultata istraživanja drugih istraživaća u Poljskoj i Mađarskoj. Neki podaci su i objavljeni jer sami za sebe nisu bili sumnjivi i ove podatke možemo i dan danas pronaći.

Očekivana sinteza svih istraživanja na kraju se ipak nije dogodila. Svi moji kontakti postali su nedostupni usljed čistki Post-Staljinovog doba. Preostali naučni podaci u mojim rukama bili su nekompletni, pa ipak od neprocjenjive vrijednosti. Trebalo mi je mnogo godina usamljeničkog rada da bih pretočio ove fragmente u razumljivu cijelinu, popunjavajući rupe svojim vlastitim eksperimentima i istraživanjima.
Moje istraživanje suštinske psihopatije i njene uloge u makrosocijalnim fenomenima rađeno je paralelno ili kratko nakon istraživanja drugih. Njihovi zaključci došli su do mene naknadno i samo potvrdili moje vlastite. Ono što je najosobnije u mom radu je generalni koncept za novu naučnu disciplinu pod nazivom – Ponerologija.
Sintezu sam uradio kako sam najbolje znao.

Kao autor finalnog djela izražavam duboku zahvalnost svima koji su inicirali istraživanje, te ga sprovodili unatoč riziku za svoje karijere, zdravlje i živote. Želio bih odati poštovanje svima onima koji su platili za ovo istraživanje svojim životima.
Nadam se da će ovaj rad ponuditi barem malu kompenzaciju za njihovu žrtvu gdje god da se oni danas nalaze.


New York, August 1984
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
DA LI SU "NJIHOVI" VANZEMALJCI MEĐU NAMA !?



Dejvid Ajk (David Icke) je postao vrlo tražen predavač širom svjeta, a nije ni nikakvo čudo. Njegove su knjige zadnjih godina obuhvatile cijeli niz predmeta na temu tzv. "elite", tj. svjetskih upravljača i njihovog smrtonosnog zagrljaja oko vrata narodnih masa. Njegova najnovija knjiga "Najveća Tajna", jedno je od najhrabrijih djela do danas.

Martin : Razgovaram sa tobom u sjedištu svjetske moći koji se zove London. Čini se da se puno gadnih stvari dešava iza ovih starih kamenih zidova raznoraznih palata

Icke : Apsolutno tačno.

Martin : Pošto su našim čitaocima svjetski moćnici već dobro poznati, hajde da odmah počnemo sa lošim vjestima. Šta je to u stvari "najveća tajna", po čemu je  tvoja knjiga i nazvana ?



Icke : Ta "najveća tajna," koja se sada polako otkriva, je da su se još u starom vjeku, možemo samo da nagađamo kada je to tačno bilo, ali sa sigurnošću se može tvrditi tamo negdje oko 5000 godine pne; pojavile su se posebne porodične loze, kada je centar moći, u to vrijeme, bio Bliski i Srednji Istok. Pripadnici tih porodica postali su lideri i kraljevske familije u regionu tadašnjeg Bliskog i Srednjeg Istoka. To su hibridne familije nastale još ranije, kao rezultat intervencije vanzemaljaca. O tome govori i "Stari Zavjet", koji je naravno samo jedan redigovani prepis mnogo starijih tekstova koji su govorili o tome kako su "božji sinovi" održavali polne odnose sa "kćerima ljudi", i tako kreirali jednu hibridnu lozu koju su nazvali, Nefilim. Ako se vratimo malo na hebrejski jezik, "božji sinovi" su u stvari - "sinovi bogova". I kako vidimo u prevodu Biblije na engleski jezik, tj. "King James" verziju, riječ - "bogovi" je u stvari prevedena kao - "bog". I kako je vrijeme prolazilo, te porodice su se selile, i na kraju postale britanska i evropska aristokratija i kraljevske familije. Njihovo neprestano međusobno ukrštanje nije bilo ni iz kakvog snobizma, nego iz nastojanja da se održi specifična genetska struktura. Da se opet vratimo malo unazad. Čini se da je njihovo žarište u početku bio Babilon a kasnije su svoj epicentar premjestili u Rim. Tako smo onda imali i Veliko Rimsko Carstvo, sve dok su oni bili tamo. To je bila ključna tačka u istorijskoj ekspanziji moći ovih familija preko cijele planete. Tako je onda jedan od njihovih pripadnika, koji se zvao William of Orange, sa kim je u rodu svaka od do danas opstalih kraljevskih familija u Evropi, uspio da izmanipuliše svoj dolazak na prijesto Engleske u 1689. godini, i on je bio prvi koji je potpisao Povelju kojom je ustanovljena Engleska Banka, 1694. godine. Tada je ta grupa, ili još bolje da ih nazovemo - Iluminati, prebacila svoj epicentar na jedan viši operativni nivo, iako je već imala druge operativne centre po cijelom svijetu, u Londonu su napravili glavno sjedište svoje piramide. I onda, naravno, poslije nekog vremena nastala je i Velika Britanska Imperija, ključna tačka u ekspanziji ovih familija, koja im je omogučila da se sele u Ameriku, Australiju, Afriku i Novi Zeland. Stigli su tada čak i do Kine. Govorilo se da sunce nije moglo nikako da obasja Britansku Imperiju.
U svakom slučaju, kad vidimo veličinu Britanije, u poređenju sa svijetom - kad sam bio dijete, nikako mi nije bilo jasno kako su ova mala ostrva koja se jedva vide na karti svjeta mogla da drže i upravljaju imperijom koja se protezala skoro čitavom planetom. Ali sada znam da to u stvari i nije bila Britanska Imperija sama po sebi, nego imperija Iluminati familija, koje su se smjestile u Britaniji, a to je sasvim druga stvar. I šta se onda dogodilo, već postaje jasno, te su familije preuzimale vlast u zemljama pod okupacijom Britanije. Međutim, postoje dva oblika uprave. Prvi je otvoreni tj. javni kao npr. diktatura, znači, onaj koji možemo da vidimo, osjetimo i opipamo, ali takav oblik vlasti nije nikada dugog vijeka, jer kad ljudi znaju da žive u diktatorskom režimu, kao u zatvoru, oni će početi da se bune i boriće se protiv vlasti i sistema. Najefektivniji oblik kontrole, i to je ono što se desilo kad su se Evropske Imperije povlačile iz svojih kolonija, večinom u ovom vijeku, oni su samo zamjenili javnu vrstu uprave - tajnom, koja se naravno više ne vidi, ali je još uvijek prisutna. To je u stvari krajnji cilj njihove uprave, jer ljudi se neće da bore za slobodu ako - misle da su slobodni. I tako, ono što se dogodilo kad su se te imperije povukle, Iluminati familije i cijela mreža njihovih tajnih društava su ostale i nastavile tajno da upravljaju tim zemljama, uključujući i SAD, naravno, još od njihovog osnivanja. I kad posmatramo porodična stabla američkih predsjednika, zaprepaštavajuće je. Trenutno u SAD živi oko 260 miliona ljudi.
Ako dodamo sve one koji su se smatrali Amerikancima od 1776. godine, to bi bilo stotine i stotine miliona. Od tih stotina miliona ljudi 42 su postali presjednici SAD-a. Svako normalan bi pomislio po zakonu vjerovatnoće da se ta 42 čovjeka međusobno dosta genetski razlikuju. Ne, to ovdje nije slučaj. Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke's Peerage, baziranom u Londonu, na svim američkim izborima, uključujući i Georgea Washingtona, u 1789. pobjedio je kandidat koji je imao najviše evropskih kraljevskih gena. Trideset tri od 42 predsjednika su u direktnom genetskom
tj. krvnom srodstvu sa dvojicom ljudi : Charlemagneom, najpoznatijim francuskim monarhom, i Alfredom Velikim, engleskim kraljem.



Kako je knjiga "Najveća Tajna" izašla iz štampe, ja sam već rekao kako su te familije došle sa Bliskog i Srednjeg Istoka, kako je šematski plan za kontrolu čovjeka kroz religiju načinjen još u Babilonu, kako je "trojstvo" Nimroda, Tammuza i kraljice Semiramis kasnije korišteno kao matrica za priču o Isusu, i puno drugih priča u drugim kulturama, koje su vrlo slične, samo su imena glavnih junaka različita; takođe sam rekao da rimska aristokratska familija Piso napisala večinu jevanđelja, a onda su te priče pretvorene
u religiju na Savjetovanju Rimske Crkve u Nikeji, 325. godine, po nalogu Konstantina Velikog. Tako je od Rimske Crkve nastala hrišćanska religija. Tako sam naveo u mojoj knjizi da je jedna od ključnih loza koju sam identifikovao - Merovingianska familija koja je došla sa Bliskog i Srednjeg Istoka u Francusku, i o njoj se naravno već nadugačko pisalo u raznoraznim knjigama u posljednjih desetak godina. Tako sam primjetio da je i Britanska Kraljevska Familija, uključujući i kralja Georgea III, pripadala toj lozi, i u posljednjih deset dana naišao sam i na geneološko stablo familije Georgea Busha, uključujući naravno i Georgea W. Busha, kojeg, velikog li iznenađenja, trenutno guraju za predsjednika u 2000. godini. (Ovaj intervju je objavljen dok se još George W. Bush nije zvanično kandidovao za predsjedničke izbore u SAD-u, prim. prev.) Na kraju se, tako, pokazalo da Bush familija i Roosevelt familija pripadaju istom porodičnom stablu i da su u genetskoj vezi sa Aleksandrom Velikim, koji je negdje oko 300. godine ovoga vjeka porobio cijeli region koji obuhvata današnji Egipat, Izrael, pa preko ondašnjeg Babilona sve do Indije. Bush familija i Roosevelt familija su s njim u krvnom srodstvu. Oni su takođe u genetskoj relaciji sa Piso familijom, rimskom aristokratskom familijom, koja je orginalno napisala jevanđelja (biblijske priče). Oni su takođe u genetskoj relaciji i sa Konstantinom Velikim, rimskim imperatorom koji je te priče pretvorio u hrišćansku religiju, što znači da su ljudi koji su te priče napisali i čovjek koji je osnovao tu religiju,
u stvari, pripadali istoj familiji. Oni su u srodstvu i sa Dagobertom, jednoj od
ključnih familija Merovingianske loze. Za tu familiju se kaže da je ona bila zadnja od Merovingianaca koja je opstala, što nije tačno. Bush familija je takodje u genetskoj vezi sa Georgeom III, koji je bio na vlast još kad je Benjamin Franklin davao lažnu impresiju slobode američkom narodu, dok su u stvari samo zamjenili javnu kontrolu Britanije, tajnom, koja i dan danas traje. I tako kad gledamo, a ovo je bilo samo nekoliko predaka Bushove loze, vidimo u stvari da je ta ista familija bila stalno na vlasti, još odkako se pojavila sa Srednjeg Istoka. Tako da nije nikakav slučaj što oni sada guraju Georgea W. Busha za predsjednika, s obzirom na njegovo porijeklo.



U stvari, ono što želim da kažem na osnovu svog istraživanja je da vanzemaljci neće doći, niti će nas napadati, - oni ionako već kontrolišu ovu planetu tokom hiljada godina.
I kada kažem - vanzemaljci, ja ne mislim na sve vanzemaljce, ja, u stvari govorim samo o ovoj grupi posebno. I kako se čini, slučaj je takav - da i "House of Windsor" (Vinzorski Dvorac tj. engleska kraljevska familija prim. prev.) pripada jednoj od tih loza i u direktnom su srodstvu sa familijom Bush, što ne iznenađuje. Kako se čini, ključni razlog zašto oni pokušavaju da održe ovu specifičnu genetsku strukturu je taj što je ova planeta, u stvari, pod kontrolom ne sa fizičkog nivoa, nego sa kako to ljudi zovu - nižeg astralnog nivoa, ili da to nazovemo kao "donji dio četvrte dimenzije". To je nešto kao "septička jama" sljedeće (više) dimenzije, koja se nalazi odmah do ove naše. I koliko sam saznao iz razgovora s ljudima koji su imali posla sa tim osobama, tj. sudjelovali u njihovim stvarnim ritualima, a u jednom slučaju i samoj proceduri prizivanja, odnosno dovođenja tih entiteta iz četvrte dimenzije, naravno, znamo da u tim satanskim ritualima dolazi do interakcije sa već legendarnim "demonskim carstvom", i osobe te posebne genetske konstitucije, u svojoj najčišćoj formi, imaju nekako mnogo viši vibracioni nivo tijela i mogu mnogo lakše da budu, kako mi to kažemo - opsjednute, odnosno zaposjednute od strane tih entiteta iz četvrte dimenzije, što bi u prevodu značilo - ako staviš nekoga iz te loze na vlast, tj. njegovo fizičko tijelo, ti u stvari daješ mogučnost tim entitetima iz četvrte dimenzije da vladaju, jer su oni u stanju da se koriste njima. I stalno se ista slika ponavlja kad pratimo tu geneologiju, za šta stvarno treba i vremena i znoja, neprestano nailazimo na istu genetsku liniju kad gledamo ove ljude što su sada na vlasti. I kako mi se čini, ti entiteti iz četvrte dimenzije, u stvari, djeluju kroz grupu koju zovemo Illuminati, i preko njih već kontrolišu cijelu planetu. I kako se ta stvar polagano otkriva, tako sve češće imam priliku da čujem i neku bizarnu priču.

Martin : Mogu da se kladim.





Icke : I što je veoma čudno u mom životu, Rick, u nekih zadnjih desetak godina odkako sam odlučio da se malo pozabavim ovim, dolazim u susret s ljudima iz cijelog svjeta, tako sam samo u zadnje 2 godine prošao 21 zemlju, a neke od njih i više puta, a ono što sam primjetio je, da se svugdje ista priča ponavlja, bilo gdje da dodjem. I tako se pojavila i jedna tema, još prošle godine, u Maju '98. doduše to sam već prije bio čuo, ali sam to bio stavio na stranu, jer ipak nije bilo dovoljno dokaza. Radilo se o tome da su pojedinci viđali neke od ovih koji su uglavnom na visokim pozicijama vlasti - kako se u nekim momentima preobraze u reptilsku formu a onda opet nazad u ljudsku. A onda u periodu od samo 15 dana, u Maju, 1998. sreo sam 12 različitih ljudi, dok sam putovao po raznim djelovima Amerike, koji su mi ispričali istu priču. Pomislio sam, "Šta se ovo ovdje zaboga dešava ?! Kad sam se vratio nazad u Englesku, ista priča. Onda me je par ljudi koji su bili članovi "Doma Lordova," (House of Lords) u Londonu, pozvalo da dođem kod njih i da razgovaramo o toj manipulaciji, jer su i oni počeli shvatati šta se događa. I tako sam pričao s njima neko vrijeme a tu je bila i jedna dama koja je iznjela dosta interesantnih stvari u vezi princeze Dijane. Poslije sastanka, zamolio sam je da još malo porazgovaramo, na šta je ona pristala. Pitao sam je kako je došla do svih tih informacija o Dijani, a ona je odgovorila kako se njena najbolja prijateljica intezivno družila sa Dijanom više od 9 godina, i kako joj je ova povjerila puno stvari. Ona se čak pojavljivala i u štampi nekoliko puta, kao Dijanina najbolja prijateljica. U svakom slučaju, reče, "mislim da će ona ipak porazgovarati s tobom. Ona nije nikad niskim pričala". Tako sam ja otišao do nje, i njeno ime je bilo Christine Fitzgerald. Ona mi je onda počela da priča o toj vezi, o tome kako je kraljevska porodica tretirala Dijanu, što je stvarno bilo sramota. Ja nisam toj dami pominjao onu bizarnu priči koju sam čuo od mnogih, putujući po svijetu, i kako se razgovor odvijao, u jednom momentu ona je rekla, "Oh, znate li kako je Dijana zvala kraljevsku porodicu ?" Ne, rekoh, "pa recite." "Gušteri ili reptili", reče ona.
A onda je dodala, "Ona je govorila u najvećoj ozbiljnosti, Oni nisu ljudska bića !" Christine je onda nastavila : "Znaš, Windsori su reptilska rasa, oni nisu ljudi." I da su "britanska kraljevska porodica i njihovi srodnici, u stvari, reptilskog roda, odnosno da vode porijeklo od vanzemaljaca reptilske rase." I ja onda pomislih, "Bože blagi, pa ne valjda opet"



I onda sam se vratio ovdje gdje stanujem, na sat i po od Londona, ja inače živim u Engleskoj. Odranije sam već bio čuo za Teda Heatha, koji je bio predsjednik britanske vlade od '70-'74, i znao sam da je bio upleten u užasne stvari, kao žrtvovanje djece, satanističke rituale, i sve to, jer sam čuo to od ljudi koji su to vidjeli. Onda me je kontaktirala jedna žena, koju sam i od prije poznavao, da mi ispriča svoje doživljaje sa njim, tako sam otišao da i nju vidim, ali ne da razgovaram o metamorfnim reptilima, nego o Tedu Heathu kao i satanističkim ritualima britanske elite. I opet, kad pratimo tu Iluminati lozu od praistorije do danas, ti satanski obredi, kultno žrtvovanje ljudi, krvavi rituali u kojima se prinose žrtve određenim "božanstvima", je jedna tema koja se stalno ponavlja i oduvijek je prisutna, tako da bi bilo vrlo iznenađujuće da ih i ova današnja elita još uvijek ne upražnjava, jer ove familije su se oduvijek bavile time, (kao npr. Bush i slični). Na kraju odoh tako da posjetim i ovu ženu, i ona mi onda ispriča njena iskustva sa Heathom, i još dosta toga. Na mjestu koje se zove Burnham Beeches, to je jedna šumska oblast već poodavno poznata po satanističkim ritualima onima koji su se interesovali tim stvarima. Iako je ova oblast izvan Londona, nedaleko od Heathrow aerodroma, ona je pod vlasništvom i upravom Centralne Londonske Opštine. I tako, poslije razgovora s njom, kad sam završio sa svojom šoljom čaja i spremao se da krenem, nabacio sam onako "uzgred" kako u zadnje vrijeme često srećem ljude koji mi pričaju kako su svojim očima vi|ali neke osobe koji se preobražavaju u reptilsku formu. Vjeruj mi, kad sam joj to rekao, ona se uhvatila za srce i zamalo se nije onesvjestila. "Bože dragi, pa ja sam mislila da se to meni samo priviđalo", napokon reče. A onda je rekla da mi nije htjela da govori o tome jer je bila ubjeđena da joj ne bih povjerovao.
I još je dodala "sve to što sam vam rekla o Heathu, i kako sam ga vidjela da učestvuje u tim satanističkim ritualima nije ništa prema onome što sam još vidjela, vidjela sam ga kako se preobražavao u reptila u toku tih rituala. Ono što me je zaprepastilo je da to nikoga nije zbunjivalo, kao da se radi o sasvim normalnoj stvari."



Rick, ove stvari se dan danas dešavaju. Kad sam držao predavanje u Vancouveru (Kanada), sreo sam 4-5 ljudi koji su mi isto ovo rekli, uključujući i jednu poslovnu, stvarno prizemljenu, ženu koja vodi jednu firmu sa 5000 klijenata. I ona kaže da je bila u vezi sa momkom koji bio Portugalac, i da se on pred njom pretvorio u reptila. Upravo sam govorio na jednom finansijkom seminaru na Bahamima o manipulaciji u svijetu, i još 2 osobe mi rekoše istu priču. Jedna mi je rekla kako je bila član nekog vjerskog kulta, i kako se jednom prilikom vođa kulta preobrazio u reptila pred njenim očima. I reče da je ona to primjetila u momentu kad ju je ovaj fiksirao svojim očima, i da ostali u istoj prostoriji nisu ništa primjetili, u svakom slučaju, kaže - da je izletila napolje, "dala gas",
i nije se zaustavljala dok joj nije nestalo benzina. Znaš, to su sada već stotine i stotine ljudi koje sam sretao po svijetu, i to ljudi različite pozadine; dvoje televizijskih reportera kad su uživo intervjuisali jednu od ovih osoba, jedan je nakon intervjua rekao drugom kako je vidio da se lice osobe pretvorilo u reptilsku facu, dok je drugi priznao da je vidio kako su se ruke totalno preobrazile u reptilske. I tako je to, pa evo recimo i kad gledamo starinske zapise vrlo često se pominju zmije, zmajevi itd. Naravno da ne možemo sve shvatati bukvalno, ali simbologija zmija se stalno koristila, pa recimo kad gledamo indijske bogove koje su zvali "Nagas", za njih se govorilo da su bili u stanju da uzmu i ljudski i reptilski oblik, i koliko znam i Cathy O'Brien je u svojoj šokantnoj knjizi
"Trance-formation in America" pomenula te proklete reptile.

Martin: Da.





Icke : Imam tu knjigu, baš kad sam na to naišao kad sam je čitao, pomislih, kako mi život postaje sve bizarniji i bizarniji. Evo sad sam baš našao, Cathy kaže kad je jednom bila sa Georgeom Bushom, i kako joj je on rekao da njegova familija pripada jednoj rasi vanzemaljaca koja je došla iz svemira i preuzela ovu planetu, ali da to niko nije primjetio jer oni izgledaju kao ljudska bića. Onda je rekla kako se on pred njenim očima pretvorio u reptisko biće. Ona takođe priča kako je bila sa braćom Bennett, onim političarima, i kako je prošla kroz njihov program "ispiranja mozga" i programiranja svjesti, i kako su joj rekli da oni, u stvari, dolaze iz druge dimenzije, tj. da su inter-dimenzionalna bića.
I imala je još jedno iskustvo tada, kad je vidjela jednu žurku u Bijeloj Kući, i kad su svi tamo imali izgled reptilskih bića. A onda opisuje u svojoj knjizi i slučaj kad je bila sa meksičkim predsjednikom, u to vrijeme, Miguelom De La Madridom, i kako joj je on ispričao priču o Iguana ("gušterskoj") rasi ljudi tj. kako se jedna grupa vanzemaljaca reptilskog porjekla polno ukrštala sa starim narodima Meksika da bi kreirali specifičnu genetsku lozu kroz koju bi mogli da se manifestuju i održe, i da pripadnici te loze mogu da uzmu i ljudsku i reptilsku formu. I ona je rekla u svojoj knjizi kako ga je lično vidjela da se pretvara u reptila, kad je bila sa njim. I tako kad počnemo sve ovo malo pomalo da sabiremo, Rick, moja filozofija je vrlo jednostavna, ja pratim informaciju i idem sve do tamo dokle god me ona vodi. Ako ti polaziš, a svi polaze od nekog svog stanovišta, bilo vjerskog, političkog ili nekog drugog, i ako si previše rigidan i čvrsto se držiš tih principa, nećeš nikada biti u stanju da saznaš šta se u stvari događa, jer će ti tvoji stavovi "censurisati" svaku novu informaciju na koju nailaziš, da ti ona nebi poremetila realitet koji si do sada sebi stvorio, tj. izbacila te iz kolosjeka. Ja, srečom, nemam takvih problema, pratim svaku informaciju, - pa bilo kuda da vodi. U februaru prošle godine, kad sam bio u Južnoafričkoj Republici, sreo sam se sa jednim poznatim šamanom plemena Zulu. Proveo sam s njim 5 sati razgovarajući o raznoraznim temama. On je već tada sve znao o toj eliti, manipulaciji, njihovoj vezi sa vanzemaljcima i svemu tome.
On je već sada u svojim 80-tim godinama, tj. hoču da kažem da je živio dugo u Africi i da je veliki poznavalac afričkih legendi kao i svih tamošnjih zbivanja. Tako, kada smo razgovarali, rekao mi je da je u martu 97-me godine, to je znači prije augusta kad je Dijana poginula, dobio telefonski poziv od osobe koja se predstavila kao Princeza od Welsa i željela da razgovara sa njim. On naravno nije mogao da povjeruje u to u
prvom momentu a pogotovo kad je rekla da zove sa jednog telefona iz supermarketa. "Princeze ne zovu sa telefona iz supermarketa" - mislio je. Međutim, kad sam razgovarao sa Kristinom Fitzgerald, otprilike 2 mjeseca kasnije, koja je bila, kako sam već rekao, Dijanina najbliža prijateljica, ona mi je rekla kako to nije ništa čudno jer je Dijana znala da su njeni telefoni u Kensington Palati bili prisluškivani i kada je htjela da ima "čistu" liniju išla je da telefonira iz obližnjeg supermarketa. Jedan od njegovih učenika bio je Dijanin rođak i interesantno je da je ovaj šaman stalno pričao o vezi vanzemaljaca sa čovječanstvom kao i o svojim ličnim iskustvima sa njima, od kojih su neka stvarno nevjerovatna. U svakom slučaju ona mu je tada rekla da bi željela da razgovara s njim jer bi htjela da objelodani nešto u vezi sa Vindzorima (britanskom kraljevskom porodicom), što bi moglo da potrese cijeli svijet i da želi savjet na koji način bi bilo najbolje da to učini. Isto tako kada sam razgovarao sa jednom ženom koja se zove Arizona Wilder, koja je tvrdila da je izvodila satanističke rituale za britansku kraljevsku porodicu, ona mi je rekla da je Dijana znala da su oni bili u suštini reptili sa sposobnošću preobražavanja za vrijeme tih rituala, onda sam pitao ovog šamana šta je to u stvari bilo što je Dijana htjela da otkrije u vezi Windsora, na šta je on odgovorio : "Ja stvarno ne mogu da ti kažem jer je nevjerovatno strašno - ne bih želio da upadnem u još veće neprilike". Onda sam ja rekao kako ja već odavno znam da su Windsori upleteni u operaciju rasturanja droge svjetskih razmjera i kako je i Dijana znala da su oni bili u to upleteni. On je samo zatresao glavom i rekao : "Ne, ne - nešto mnogo gore nego to".
Ja idem opet nazad dole, tako da ću vjerovatno uskoro saznati od njega o čemu se tačno radi. A onda je Arizona Wilder nekako upala na scenu poslije Kristine Fitzgerald.
Naišao sam na nju u Los Angelesu, tj. u blizini Los Angelesa. U stvari, nisam išao da razgovaram s njom u vezi ovih reptila sa sposobnošću preobražavanja iz jednostavnog razloga što ja u to vrijeme još uvijek nisam javno o tome govorio, nego sam samo skupljao informacije. Otišao sam da razgovaram s njom o ritualima za koje je govorila da je izvodila za britansku kraljevsku porodicu, kao i Bushovu, Kissingerovu porodicu i ostale njima sličnim u Americi. Iako Arizona Wilder danas ima crvenu kosu, ona je u stvari plavuša sa prodornim plavim očima, i ta plava kosa i plave oči se stalno javljaju zajedno sa ovim stvarima, recimo svi oni koji su bili uključeni u Projekat "Monarh" bili mahom plavokosi sa plavim očima. I tako ja odoh kod nje da razgovaram o tim ritualima koje je izvodila i ona mi je onda ispričala sve u vezi satanističkih rituala koji su se održavali u Balmoralu u kojima, znaš, - žrtvuju i ljude, kao i onih u Kraljičinoj Palati u Škotskoj a takođe i u dvorcu Glames (Glames Castle) koji su Fritz Springmeier and Cisco Wheeler pomenuli u njihovoj knjizi ("Mančurijski Kandidat").



Ja sam sve ovo već ranije bio čuo iz drugih izvora a onda na kraju Arizona reče kako u stvari sve ovo nije ono najbizarnije što se inače redovno događa. Ja pomislih - pa zar ima išta bizarnije od toga da britanska kraljica žrtvuje djecu !? A onda ona reče da kada krv počne da teče - oni se preobražavaju - u reptile. U toj reptilskoj formi oni izgledaju naravno totalno drugačije, recimo npr. kraljičina majka, znam da zvuči smiješno, ali u svojoj fizičkoj formi ona je jedna 99 godišnja starica, tj. u ovom našem 3D realitetu. Onda me je zvala jedna gospođa iz Amerike koja je predsjednik organizacije po imenu "Roditelji protiv ritualnog nasilja". Razgovarao sam s njom ne o reptilima - nego o ritualnom nasilju nad djecom u Americi a onda ona reče : "znate, najmanje 12 mojih klijenata mi je reklo da su vidjeli učesnike tih ritala kako se probražavaju u reptilsku formu" !? Onda je dodala da je mislila da se to ovi u stvari preoblače tj. maskiraju u reptilska bića - da bi zbunili žrtve.



I kad sve ovo saberemo, Rick, sve ove informacije koje se pojavljuju pogotovo od kako sam ja počeo javno da govorim i pišem o tome, sve više i više ljudi mi prilazi sa povjerenjem i priča o svojim ličnim iskustvima. Shvatili su da napokon mogu nekome to da kažu, jer naravno, ono što večinu sprečava da kažu ono što znaju je pomisao : "pa ko bi mi povjerovao ovako nešto" !? I stvarno je interesantno ali i ovo je istinita priča koja sumira sve kako su se stvari odvijale. Kada je moja knjiga "Najveća Tajna" taman bila u štampariji nazvao me je jedan momak iz Amerike, on je bio jedan od onih koji su pročitali ostale moje knjige i pitao me je kad će moja najnovija knjiga da izađe iz štampe. Ja sam mu rekao da se upravo štampa, on me je upitao o čemu se radi a ja sam odgovorio kako je najbolje da on to pročita, jer unutra ima dosta bizarnih stvari koje kad bih mu rekao - mislio bi da sam lud. Tako, u svakom slučaju, nastavimo mi da pričamo i nakon 5-10 minuta razgovora on reče : "Hej, sigurno ćeš misliti da sam lud, al' jesi li ikada sreo ikoga ko viđa ove koji su na visokim pozicijama vlasti kao npr. Bush, Gorbačov, Kissinger itd. da se u nekim momentima preobraze u reptile !? Ja pomislih, zaboga - pa ne valjda još jedan. Upitah ga zašto me je to pitao, a on reče - "zato što ja to stalno viđam, kad god se pojave na televiziji - ja ih vidim kako na momente dobiju reptilsku formu. Tako se ova priča stalno nastavlja. Ne mogu se sjetiti kako se tačno zove ali nedavno sam intervjuisan na jednoj radio-stanici od strane čovjeka koji se bavi reverzibilnim govorom ("reverse speech"), jesi li kad čuo za to ?

Martin : Da, naravno.





Icke : Da, on je htio da razgovara samnom o tome kada su snimili Ken Bacona - sjećaš li se, to je onaj koji je bio predstavnik za štampu Pentagona za vrijeme rata na Kosovu, tako kada su vrtili unazad ono što je on rekao - dobili su nešto što nisu znali da objasne, pa su mene pitali. Jasno k'o dan on je na jednom od svojih brifinga za štampu doslovno rekao : "Mi smo ljudi reptilskog porjekla i mi imamo ovdje svoje vlastite planove", ja zamalo nisam pao sa stolice kad sam ovo čuo, jer to je upravo ono o čemu ja stalno govorim. Još uvijek čuvam traku sa ovim snimkom. Tako, postoji nešto u svemu ovome što može da posluži kao ključ za razumjevanje kako i odakle oni kontrolišu ovaj svijet, i ja bih ovdje sa sigurnošću mogao da sugerišem da gledajući u sve te Kissingere,
Busheve, Rockefellere, Rothschilde itd. mi,u stvari, možemo samo da vidimo kako izgleda trodimenzionalni, fizički izraz svijesti i manipulacije koja potiče iz četvrte dimenzije. I ti Illuminati su samo, u stvari, trodimenzionalni odraz onih koji kontrolišu ovu planetu iz četvrte dimenzije. Interesantno je ako se vratimo unazad i pratimo kako se pojavila bijela ljudska rasa na Bliskom i Srednjem Istoku, zajedno sa ovim porodičnim lozama unutar nje, pa uzmemo neki od tih naroda kao npr. Feničane. Oni su slavili
Svetog Đorđa iz Cappadociae (današnja Turska) za koga su tvrdili da je ubio zmaja.
I kad su Feničani stigli na prostore današnje Britanije, negdje oko 3000 pne. i osnovali ovo što danas zovemo britanskom kulturom, Sveti Đorđe iz Cappadociae je postao Sveti Đorđe iz Britanije. Drugo božanstvo koje su Feničani obožavali je bio Sveti Mihajlo za kog se govorilo da je bacio zmaja sa stijene u ambis, tako da se ta borba sa zmajevima stalno ponavlja u legendama. Druga stvar koju sam povezao u knjizi "Najveća Tajna",
i sve više i više ljudi počinje u zadnje vrijeme da se bavi time, je i veza između Marsa i Zemlje. Čini se da je ta kataklizma koja je uništila veći dio Zemlje i o kojoj postoji dosta geoloških nalaza, kao i raznih zapisa i legendi, uništila ono što se podrazumjevalo pod Atlantidom. Izgleda da je neka vrsta nebeskog tijela skoro uništila Mars. Upravo čitam neke knjige koje su u stvari zbirka do sada sakupljenih podataka o Marsu i stvarno postoji dovoljno dokaza da je Mars nekada bio planeta sa atmosferom veoma sličnoj zemljinoj, i to u bliskoj prošlosti, možda prije nekih 20 000 ili čak 10 000 godina.
Ja mislim da je bila jedna jaka veza između civilizacija na Marsu i Zemlji, i kada je ta kataklizma razorila Mars, preživjeli Marsovci su mogli vrlo lako postati ono što danas zovemo bijelom rasom koja je na kraju pojavila kao samerska, egipatska ili neka druga kultura, jer interesantno je da postoji očigledna veza njihovih simbola, božanstava i legendi sa planetom Mars. Čini mi se da se ovdje krije nešto što bi moglo da bude od velikog značaja. Interesantno je i ono što Arizona Wilder govori u vezi svoje obuke i treninga u izvođenju tih rituala, ona je vjerovatno bila kao i Cathy O'Brien nešto kao programirani robot, u stvari, ona kaže da je čula iz par pouzdanih izvora da su ljudska bijela i reptilska rasa u nekoj vrsti međusobnog rata vrlo, vrlo dugo i to ne samo na ovoj planeti, kao i to da ti reptili žele da kontrolišu ljudsku plavokosu genetsku liniju sa plavim očima zbog toga što oni imaju nešto u krvi što je ovima potrebno da bi održavali svoju trodimenzionalnu formu koja je slična ljudskoj. Da li je ovo tačno ili ne ja ne mogu sa sigurnošću da tvrdim ali kad vidimo da ovi potpuno međusobno nepovezani izvori ponavljaju stano jednu te istu stvar, govoreći o učešću elite u tim ritualima, tj. da su mnogi od najpoznatijih američkih političara, biznismena, bankara kao i britanska kraljevska familija, jednostavno ovisni od toga tj. oni moraju redovno da piju krv a posebno i adrenalin koji ulazi u ljudsku krv u momentu samog čina žrtvovanja čovjeka.
I to je jedna stvar koja se neprekidno ponavlja i stalno je vezana sa ovim porodicama, kad ih pratimo kroz istoriju. Razgovarao sam i sa mnogim psiholozima koji su radili sa ljudima koji su nekako preživili ove rituale tj. pokušavali da ih povrate u normalan život nakon doživljenih trauma, i oni su mi rekli kako su čuli od tih svojih pacijenata da su božanstva koja se stalno pominju za vrijeme tih rituala ista ona koja su nekad davno obožavali Babilonci kao i Feničani. Tako, po meni, Najveća Tajna je u stvari to da se jedna vanzemaljska rasa ukrstila sa ljudskom kreirajući na taj način jednu posebnu hibridnu lozu kroz koju oni mogu da djeluju iz dimenzije koja je odmah do naše i da odatle kontrolišu ovu planetu već možda i par stotina hiljada godina. Ta vrsta kontrole je skoro perfektna jer dolazi iz druge dimenzije dok istovremeno većina pripadnika ljudske rase nije ni svjesna postojanja drugih dimenzija. I to zataškivanje saznanja o drugim dimenzijama, zataškivanje saznanja o pravoj suštini života, prirodi frekvencija i vibracija, kao i vječnoj prirodi same svijesti; to je i razlog zašto je ova organizacija tj. Illuminati osnovala sve ove religije, naravno, da bi se ova saznanja napravila nepristupačnim za ljude, da bi se zataškivala hiljadama godina tako da oni mogu mirno da nas kontrolišu sa jednog nivoa egzistencije koga velika većina nas uopšte nije svijesna. Može li se uopšte ostvariti bolji način kontrole, nego što je ovaj ?

Martin : Dobro. Par pitanja mi je palo na pamet u vezi ovoga što si upravo rekao.
Ovo možda i nije pitanje ali interesuje me koliko je sve ovo u stvari vjerodostojno, tj. jesi li imao kakvih problema u vezi toga. Čini mi se da ipak postoji neka božanska sila koja nadgleda ovu planetarnu tranziciju. Šta bi mogli reći onim čitaocima koji su očajni zbog beznadežnosti svoje pozicije u rukama ove elite.





Icke : Dobro, ovo je malo teže pitanje, ali prvo ću odgovoriti na ovo u vezi moje vjerodostojnosti. Da budemo načisto, apsolutno me nije briga šta neko misli o meni i onome čime se ja bavim. Ono što ja istinski želim je da otkrijem šta se u stvari događa, tako da se to može da zaustavi, i istinski mislim da svako ima pravo da čuje sve informacije a ne samo one koje ga navode na pogrešne zaključke. Ja sam sa emocionalno ogradio od toga kako će ljudi ovo da prime, jer da nisam, jednostavno bih poludio.



Ljudi imaju pravo da vjeruju u šta god hoće da vjeruju, što uključuje i njihovo pravo da odbace sve ovo što sam rekao. Sa tim se slažem, ali ono sa čim se ne slažem je onemogućavanje komunikacije kao i zataškivanje informacija. Znači, to kako će ljudi ovo da prihvate zavisi od njih samih, mogu da se slože sa svim ovim što sam rekao, sa nekim dijelom toga ili jednostavno da sve odbace. To je sve do njih samih. Meni je najbitnije im se makar omogući pristup informacijama ove vrste. Uostalom već sam prošao cijeli svijet govoreći o ovome a i moja knjiga "Najveća Tajna" je već doživila drugo izdanje, jer je interes ljudi izvan svih očekivanja. Ono što začuđuje je i reakcija mnogih ljudi koji su me slušali na raznoraznim tribinama po svijetu, većina se u prvom momentu zaprepasti pa ukoliko se zadrže dovoljno dugo da čuju i fakte, onda malo po malo cijela stvar im polako počinje da postaje logična. To je zbog toga što ja nikada ne kažem : ja tvrdim ovako je il' onako je, ja prezentiram informacije o onome šta se događa, šta se nekim ljudima dešava, pa onda povezujem sve to kroz cijelu istoriju. Ovdje imamo jedan slučaj koji traži odgovor, nešto se ipak događa. Ono što me razočarava je da i neki od onih koji se bave istraživanjem kojekakvih konspiracija i stalno pričaju o zataškivanju informacija istovremeno pokušavaju da zataškaju ove informacije koje ja prezentiram, jer im se one sad ne sviđaju. To je stvarno nevjerovatno, Rick, ljudi stalno govore o slobodi i stalno ponavljaju : "Živjela Sloboda", a istovremeno ne razumiju šta je to. Ako dovoljno dugo razgovaraš s njima, vidjećeš da oni u stvari ne žele slobodu. Oni bi u stvari htjeli samo da zamijene jednu stvar koja im je nametnuta, drugom koja će, naravno, takođe da bude nametnuta. Vidiš, kad gledamo npr. onaj Hrišćanski patriotski pokret, koji je meni inače bio dosta simpatičan jer su oni pokušavali da objelodane jedan dio cijele ove zavjere, ali znaš, ja u stvari ne vidim razliku između kulture i misli nametnute od strane Iluminatija sa drugom namentnutom kroz : Jedna nacija pod jednim bogom, jer prvo pitanje koje se nameće je : o kom/čijem bogu razgovaramo ? Njihova je, naravno, hrišćanska verzija boga. Tako ja smatram to veoma tužnim što se na toj strategiji "Podijeli - pa vladaj" bazira cijela kontrola manjine nad većinom kroz cjelokupnu ljudsku istoriju, a da to niko ne može da uvidi a kamoli poduzme nešto. Što je najsmješnije, čak su se i oni koji proučavaju sve ovo, međusobno podjelili. Najžešći napadi na mene nisu došli od strane čitalaca, nego upravo onih koji sebe smatraju konspiratolozima. Znaš, ako se mi družimo, mi ne moramo u svemu da se složimo, pa kakav bi to dosadan svijet bio kad bi svi isto razmišljali. Mi smo multidimenzionalna bića . Mi imamo jedan dio svjesti koji je u direktnoj vezi sa našim fizičkim bićem u njegovoj trodimenzionalnoj formi, ali mi istovremeno egzistiramo i u svim drugim dimenzijama. Mi smo sve što jeste, sve što postoji, znaš, svako od nas je energetski dio te jedne te iste svijesti, jedne cjeline.
U knjizi "...i istina će vas osloboditi" već sam sugerisao da mi najvjerovatnije živimo u frekvencijama kontrolisanom zatvoru i da nas nekako ta vibraciona mreža nabačena na ovu našu planetu sprečava da se povežemo sa višim nivoima našeg multidimenzionalnog "Ja". Sam centar kontrole, odnosne manilupulacije čovječanstva, čini se da je smješten u 4-toj dimenziji, i da oni odatle upravljaju. Naravno, ja ne kažem da su sva ta reptoidna bića negativne prirode, ima dosta ljudi koje tvrde da su imali i pozitivna iskustva sa nekima od tih individua, a inače ni ne volim na sve da gledam u crno-bjeloj tehnici.
Ono u šta sam postao siguran je da se taj dio 4-te dimenzije, ta tzv. "iluminati svijest" hrani emocionanom energijom sa ovog našeg nivoa, pogotovo na frekvencijama koje mi emitujemo kad smo u stanju straha i neizvjesnosti, osjećaja krivice, osjećaja mržnje i agresivnosti. Odatle kad oni kreiraju raznorazne događaje koji izazivaju takva stanja kod nas - oni nas jednostavno pretvore u neku vrstu baterije. Kad god se bojimo nečega, mi emitujemo specifičnu emocionanu energiju - kojom se oni hrane. Postoji takođe jedan institut u Americi (Institute of HeartMath) gdje su čak izmjerili frekvencije raznih emocija i pokazali kako je frekvencija straha vrlo niska i spora dok je npr. frekvencija koju emitujemo u stanju ljubavnog zanosa mnogo brža i jača. Vrlo je bitno da ovo dobro razumijemo, jer kad čovjek stalno živi u neprestanom strahu i stalno emituje te vrste frekvencija, on ne može da dođe u kontakt sa svojim višim oblikom svijesti, koji je po svojoj prirodi funkcioniše na drugoj, višoj frekvenciji. To je isto kao što ne možemo na televizoru ili radiju da gledamo ili slušamo dva programa u isto vrijeme, jer su oni na različitim talasnim dužinama. U suštini, dok kod smo u ovoj našoj fizičkoj formi uronjeni u realitet baziran na emocijama straha, dotle smo vibracionalno isključeni i odvojeni od realnih potencijala koje bi imali kad bi se uspjeli povezati sa onim drugim dijelom naše svjesti, koji potiče sa mnogo višeg nivoa. I sad se postavlja pitanje, pa dobro kako da izađemo odavde ? Gdje su "dobri momci" ? Gdje su oni koji će nam pomoći ? Problem je da postoji vibracioni procjep između nas i njih. Oni jednostavno, operišu na mnogo višim frekvencijama koje su rezultat njihovog stanja svijesti i mi u stanju kakvom jesmo ne možemo da uskladimo naše frekvencije sa njihovim, da bi mogli uopšte da ih "čujemo". Jedini način da se uskladimo sa njima je da se oslobodimo straha, time bi se oslobodili i ove naše trodimenzionalne iluzije.

Martin : Ti često koristiš pojam "problem-reakcija-solucija". Možeš li da to objasniš pošto ima dosta onih koji ne znaju o čemu se radi ?





Icke : To je najsnažnija tehnika za manipulaciju narodnih masa koja se koristi tokom nekoliko hiljada godina da bi se omogućio njihov plan totalne centralizovane kontrole nad našim životima. Kosovo, Bosna i svi ostali izmanipulisani konflikti, bombardovanje vladine zgrade u Oklahoma City, mahnitanje ljudi s oružjem po cjelom svijetu, pucnjave po školama, sve su to klasični rezultati toga. Kada hoće da pojačaju kontrolu i uvedu mjere kojima se ljudska prava drastično smanjuju, oni prvi kreiraju neki problem, onda sačekaju reakciju, pa na kraju sprovedu ono što su zamislili kao "soluciju", odnosno rješenje tog problema. Ako uzmemo npr. bombardovanje zgrade James P. Murah u Oklahoma City, u samo 24 sata poslije tog događaja tzv. Antiteroristički zakon je odobren od strane američkog kongresa, čime su ljudska prava drastično reducirana. Kad malo dublje posmatramo ove događaje za koje je krivica svaljena na one koji nisu imali nikakve veze sa tim, prvo što postaje jasno je da su u stvari te probleme kreirali oni koji su smislili i sproveli ove zakone.

Martin : Šta je to, u stvari, njihov konačni cilj ?





Icke : Ja već odavno izučavam područje svijesti entiteta iz 4'te dimenzije, i još uvijek pokušavam da saznam šta je njihov krajnji cilj. Čini se da su oni nekako i sami sebe zarobili u tom realitetu gdje jesu, i da odatle ne mogu nikako da naprave neki veći progres. Oni grčevito pokušavaju da održe kontrolu kroz tu manipulaciju strahom i ko god se koristi strahom da manipuliše druge, i sam je nekako zahvaćen tom vrstom frekvencija i tako ne može da ostvari nikakav napredak. Njima je jedino preostalo da održavaju taj status quo, i tako obezbjede svoju egzistenciju sve dotle dok se mi ne počnemo da budimo, čega se oni najviše boje. Ako uzmemo npr. ove njihove "agente" u našoj 3-ćoj dimenziji tj. grupu Iluminati, njih nema toliko puno ali su nevjerovatno dobro organizovani i mahom sve drže pod kontrolom jer su organizovali ovaj sistem na principu piramide. Tako su zaposjeli pozicije na vrhu bankarske, političke, poslovne, medicinske itd... piramide i odatle upravljaju ljudskim masama, koje naravno drže u totalnom neznanju, tako da te mase ljudi sprovode njihove planove stavljajući sami sebi omču oko vrata, a da toga nisu ni svjesne. Oni jedino tako i mogu da upravljaju. Zato ja taj njihov princip "podjeli - pa vladaj" od vitanog značaja, za njih. Mi smo postali nešto kao stoka, koja samu sebe čuva i ne dozvoljava nikome da bude drugačiji, a kamo li da napusti stado. Ko god izrazi drugačije mišljenje, ili se drugačije ponaša, vrlo brzo bude izložen napadu drugih, koji ga počnu ili ismijavati ili kažnjavati na bezbroj mogućih načina.
Tako su ovi što sjede na vrhu piramide uspjeli izmanipulisati mase da se ove neprestano međusobno dijele, tuku, ratuju itd. Mislim da je njihov trenutni cilj zavođenje
Novog svjetskog poredka ondnosno totalne kontrole kroz jednu centralizovanu vladu, jednu banku, jednu valutu, jednu armiju, odnosno centralizaciju svega i svačega.
Ta centralizacija vlasti je jedini način da ta manjina kontroliše veliku masu ljudi. Pogledaj npr. Evropsku zajednicu gdje trenutno nekolicina birokrata diktira zakone iz Brisela, kojima se mora povinovati cijela zapadna Evropa. Zakoni evropske zajednice nadjačavaju nacionalne zakone. Ako je neki nacionalni zakon neke od zemalja koje pripadaju zajednici u konfliktu sa jednim od zakona evropske zajednice, onda se on mora staviti van snage. Oni već imaju jednu valutu, jednu centralnu banku i armiju. Njihov idući ključni korak je mikročipovanje ljudske populacije. Oni su već odavno spremni i čekaju momenat kad budemo toliko kondicionirani – tj. kad počnemo gledati na njih kao na jednu dobru ideju. Već odavno možemo da čujemo poruke tipa : "mikročipujte djecu odmah po rođenju, da se izgubi svaka mogućnost zamjene u porodilištu, ili da ih lako pronađete ukoliko ih neko otme, ili se izgube"... "Zar nije dobro imati sve vaše medicinske detalje na mikročipu, tako da ako vam se dogodi neka nesreća, doktori mogu da pročitaju vašu zdravstvenu istoriju itd. itd..." Sve sam ovo već svuda vidio kad sam putovao po svijetu, i ja na to gledam kao na dio procesa našeg pripremanja za to, uostalom već odavno mikročipuju životinje. Od jednog naučnika, koji je radio za CIA-u, saznao sam da ti mikročipovi imaju mnogo više funkcija nego što nam se do sada govorilo. Navodno oni će preko odašiljanja kojekakvih signala odnosno frekvencija moći i da manipulišu preko njih čovjekovu svijest, emocije i ponašanje. Ideja je da pretvore čovječanstvo u vrstu daljinski kontrolisanih robota. Mi smo sada u situaciji gdje se sada samo čeka na momenat kada će ti čipovi uz pomoć "problem-reakcija-solucija" biti nametnuti svakom ljudskom biću na ovoj planeti.

Martin : Rekao si mi da si ipak primjetio kako se ljudi polako počinju da bude ?





Icke : Čini se da postoji jedan vremenski ciklus i mi se sada približavamo njegovom kraju, to je u stvari bolje rečeno - vibracioni ciklus, po načinu njegovog djelovanja na ovu planetu i na nas, on ima osobinu - duhovnog budilnika. Te vibracije počinju polako da bude ljude iz dugogodišnjeg transa. Znajući za ovo, Iluminati su već odavno pripremili novu zamku - to je tzv. "New Age movement", religija "novog doba" čime pokušavaju one koji su počeli duhovno da se bude opet odvedu na sljepi kolosjek. "Koncetriši se samo na pozitivne stvari, ukoliko vidiš nešto negativno - to ti sam, u stvari,- projiciraš, obavij se plaštom svjetlost i ljubavi itd..." - da ovca ne bi primjetila kad dođe vrijeme za deranje njene kože. Postoje dva načina da riješimo ovaj problem, mi možemo naći soluciju za ovo, ali po meni najbolji način za rješavanje nekog problema je da se odstrani njegov uzrok. Uzrok svega ovoga je to što smo se mi kao ljudska bića jednostavno, odrekli svoje moći. Mi već odavno ne razmišljamo svojom glavom, sami za sebe, nego samo pratimo onoga ispred nas, bez ikakvog pitanja. I još insistiramo da i svi drugi rade isto tako. Znači jednom kad se postave određene norme, bilo pametne ili besmislene, moralne ili nemoralne, moguće ili nemoguće, onaj koji ih je postavio, u stvari, upravlja svijetom, dok ostali samo prate. To se dešava zato što se većina ljudskih bića odrekla svoje lične sposobnost razmišljanja i individualnosti – i živi svoj život u skladu sa diktiranim normama bez ikakve želje i nastojanja da podvrgnu te norme vlastitoj analizi, i tako ih dovedu u pitanje. I to je u redu, to je takođe i lični čovjekov izbor, i ja to ne mogu da dovodim u pitanje. Međutim, problem je što ljudi koji podpadnu pod uticaj tih normi očekuju i od svih ostalih da im se podvrgnu. To je sada već stado stoke, koje čuva samo sebe dok ne dođe vrijeme za klanje, gdje čobanu ne trebaju ni psi čuvari niti mora da troši pare - na ogradu. Tako su oni koji su nam postavili norme uspjeli da naprave od nas ne samo ovce nego i pse za čuvanje ovaca, ne samo da su od nas napravili zatvorenike nego nas koriste i kao čuvare zatvora u kome se nalazimo. I samo na jedan takav način bilo je moguće da ta jedna mala grupa entiteta kontroliše ovaj svijet tokom hiljada godina, sve do ovog momenta. Po mom mišljenju samo tri stvari bi mogle dramatično da promjene ovo stanje : Prvo : kao individualna ljudska bića prvo se moramo osloboditi straha od toga - šta će drugi ljudi da misle o nama, jer ovdje se radi o zatvoru u kome većina ljudskih bića danas živi. Dok god se bojimo šta će drugi misliti o nama - mi ne živimo naš lični život u svom istinskom elementu, baziran na istini, mi živimo nečiju tuđu verziju našeg života u skladu sa onim što oni očekuju od nas, kako mi treba da se ponašamo. Tako lažemo sami sebe - a i ostale. Osloboditi se te vrste straha prvi je korak za izlazak iz stada. Drugo : Moramo dozvoliti i drugima da ispolje svoju posebnu individualnost čak i ako se ona razlikuje od naše. To što drugi ne razmišljaju kao mi nije ništa loše. Kad prihvatimo druge onakvima kakvi jesu – tada prestajemo biti psi čuvari ostatka stada. Treće : Održavanje ravnoteže tj. nepokušavanje nametanja svojih pogleda i stavova drugima, što bi značilo - i poštovanje slobodne volje drugih. Kad ne težimo tome da namećemo svoju volju drugima, naše stanje svijesti se mijenja, postižemo veću vibraciju i onda dolazimo u poziciju kada je moguće da se povežemo sa drugim, odnosno, ostalim fragmentima našeg multidimenzionalnog bića, koje je se manifestuje na jednom drugom, višem nivou svijesti a istovremeno je oduvijek bio dio nas samih, samo što mi toga već veoma dugo - nismo svjesni.

Kraj

IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Kako gore, tako i dole
Još na samom početku prošlog vijeka, 1919. godine, Amerikanac po imenu Charles Forte objavio je knjigu po imenu The Book of the Damned. Ta knjiga, mada od samo nekih 300 strana, bila je napisana na osnovu desetina hiljada dokumenata koje je Charles vrijedno skupljao, pokušavajući odgonetnuti porijeklo i pozadinu paranormalnih fenomena na ovoj našoj planeti. Tako se prema njemu, na engleskom govornom području i dan danas paranormalani događaji često nazivaju i „fortean-skim". Danas postoji i jedan poznati magazin Fortean Times, koji je nazvan po njemu i koji se bavi tom problematikom.

Da skratimo priču, na osnovu mozaika kojeg je Charles sklopio na temelju svih infomacija koje je još tada prikupio, on je u svojoj knjizi između ostalog napisao i ovo:

„Ja mislim da smo mi imovina. Hoću da kažem, da mi pripadamo NEČEMU; nekada davno planeta Zemlja je bila ničija zemlja, drugi svjetovi su je istraživali, kolonizirali i međusobno se borili za prevlast nad njom i ona sada pripada NEČEMU; to NEŠTO posjeduje ovu Zemlju – dok svima drugima zabranjuje pristup. (...) Ja ne znam kako da predstavim u ovoj knjizi sve moguće načine na koje mi možemo biti iskorištavani od strane nekog drugog oblika egzistencije...(...)
Svinje, guske, goveda... Prvo treba spoznati to da njih neko posjeduje. Onda treba potražiti razlog zašto. Ja mislim da smo mi, nakon svega, korisni nekome – da je među našim vlasnicima došlo do neke promjene – ili da sada to NEŠTO ima zakonsko pravo na nas, bilo da je ono to ostvarilo silom ili nas je otkupilo od naših prijašnjih vlasnika koji su možda bili malo primitivniji u odnosu na ove nove – a sve je to bilo poznato možda već vijekovima nekim pojedincima na ovoj planeti, nekim društvima, pripadnicima nekih kultova čiji članovi imaju ulogu OVNOVA PREDVODNIKA, vodeći nas na osnovu uputstava koje dobijaju od NEKUD DRUGO – u skladu s našom misterioznom upotrebljivošću."


Dakle, ovaj čovjek je uradio domaću zadaću još prije skoro 100 godina. On je još davno primjetio vezu između naših „ovnova-predvodnika", tajnih društava/kultova a saznao je i odakle im stižu direktive.

Kako gore, tako i dole

Neki metafizičari tvrde da ova stara hermetička maksima "kako gore, tako i dole", u suštini, govori o tome da bi odnos između entiteta od "NEKUD DRUGO" ili sa gornjeg "sprata" (4D) i nas sa donjeg (3D), mogao biti sličan našem (3D) odnosu prema životinjama (2D). Tako, za primjer možemo uzeti ovce. Dakle, mi smo ovce morali proučiti skoro do najsitnijih detalja, da bi bili u stanju da ih efikasno iskorištavamo i manipulišemo njima. Genetičkim odabirom, tj. genetičkom manipulacijom ovaca mi se trudimo da dobijemo ovce sa najvišim prinosom vune, mesa ili mlijeka. Kod same proizvodnje mesa/energije u naprednim zemljama novorođeni jaganjci sa traženim genetskim sklopom se odmah po rođenju identifikuju RFID markicama. Svaki tretman određenim hemijskim sredstvima unosi se u bazu podataka tako da se može imati pregled napretka jagnjeta od njegovog rođenja, tj. "od farme, pa do trpeze".

Sistem za obezbjeđenje kvaliteta hrane

U proizvodnji hrane koriste se tzv. Programi za obezbjeđenje kvaliteta koji su bazirani na Internacionalnim standardima. Na primjer, u mesnoj industriji, njihov je cilj da kada se rigorozno primijene, obezbijede proizvodnju zdravog i kvalitetnog mesa i mesnih prerađevina, odnosno, kvalitetne hrane za čovjeka. Taj sistem je baziran na jednoj metodologiji koja se naziva HACCP.

Kad se pravilno primjeni, taj sistem obezbjeđuje efikasnu i bezbjednu proizvodnju hrane pod ograničenim nadzorom spolja (što u našem slučaju podrazumijeva - od strane vlade tj. državne inspekcije).
HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) – Analiza Hazarda/Opasnosti i Kritična Kontrolna Tačka HACCP je jedan sistematski pristup za identifikaciju, evaluaciju i kontrolu svih hazarda, odnosno, opasnosti za valjanost hrane i baziran je na 7 principa:

1. Sprovođenje analize hazarda
2. Identifikacija Kritičnih Kontrolnih Tački (KKT) u procesu proizvodnje
3. Određivanje Kritičnih Granica (KG) na svakoj KKT
4. Uspostavljanje procedura za nadzor
5. Određivanje Korektivnih Mijera (KM) kada se uz pomoć nadzora ustanovi da je došlo do odstupanja ili prevazilaženja Kritičnih Granica
6. Utvrđivanje procedura za verifikaciju
7. Održavanje dokumentacije

Prije implementacije HACCP-a potrebno je napraviti određene Preduslovne programe kao što su Čišćenje i sanitacija, Lična higijena, Eliminacija otpadnih materija, Kontrola insekata i gamadi, Kontrola kemikalija itd. Onda se pravi blok-dijagram cijelog procesa proizvodnje na koji se ucrta svaki korak u proizvodnji i preradi mesa, od omamljivanja životinja i klanja, pa sve do krajnjeg istovara proizvoda u obliku svježeg mesa, mesnih prerađevina ili gotove hrane.

Nakon toga se sprovodi jedna detaljna analiza hazarda, što podrazumijeva utvrđivanje svih mogućih opasnosti (bioloških, hemijskih, fizičkih itd.) koje se mogu pojaviti na svakom koraku proizvodnje, kao i određivanje kontrolnih mjera koje se tu mogu primjeniti. Za svaki mogući hazard određuje se stepen rizika, njegova ozbiljnost i značaj.

Poslije toga u procesu proizvodnje određujemo Kritične kontrolne tačke. KKT je korak u proizvodnji na kojem se može primjeniti određena kontrolna mjera koja je bitna za prevenciju ili eliminaciju hazarda, ili njegovog snižavanja do prihvatljivog nivoa.

Nakon toga se utvrdjuju
Kritične granice (KG) za svaki identifikovani hazard. KG je vrijednost koja razdvaja prihvatljivo od neprihvatljivog.

Poslije toga uspostavićemo Metode za Nadzor. Nadzor podrazumijeva jednu planiranu sekvencu opservacija i mjerenja kako bi se odredilo da li se svaka KKT nalazi pod kontrolom. Nadzor ima nekoliko ciljeva: prati funkcionisanje sistema; ukoliko pokazuje negativne trendove ili tendenciju za gubitkom kontrole, onda određene mjere moraju biti poduzete kako bi se mogla ponovo uspostaviti kontrola nad procesom proizvodnje, prije nego što dođe do dostizanja Kritičnih granica ili njihovog prekoračenja.

Ukoliko dođe do prekoračenja KG, to onda podrazumjeva da je došlo do gubitka kontrole nad proizvodnjom. Naravno, svaki dio postrojenja za proizvodnju hrane ima svoje nadzornike koji su tu da osiguraju da se proizvodnja odvija po planu i programu i da se kvalitet proizvoda održava na određenom nivou. Dakle, sam vlasnik klaonice ne mora ni biti tu fizički prisutan jer kad SISTEM dobro funkcioniše tj. kad je unutrašnja kontrola dobro uspostavljena, onda sve ide manje-više automatski a on može ponekad da navrati, a i ne mora. Roba ide na tržište i stalno se stvara profit.

Idući korak je određivanje Korektivnih Mjera koje se koriste kada nadzor indicira da je došlo do prekoračenja Kritičnih Granica. Postoje različite vrste korektivnih mjera, kao npr. trenutne, dugoročne, preventivne itd. Obično su preventivne mjere najuputnije, međutim, one se ne mogu svuda primjeniti. U svakom slučaju, kad dođe do neke devijacije u proizvodnji, u sklopu procesa određivanja korektivnih mjera prvo se istražuje razlog zbog kojeg je došlo do devijacije, onda, šta treba da se uradi kako bi se devijacija otklonila, tj. implementira se određena korektivna mjera, nakon toga pristupa se pojačanom nadzoru kako bi se utvrdilo da li ta mjera funkcioniše tj. da li je ona otklonila devijaciju itd. i na kraju se pokušava uvesti preventiva, da bi se spriječilo ponavljanje određene devijacije.

Zatim slijedi - Verifikacija, što podrazumijeva sve aktivnosti u vezi određivanja toga da li sistem funkcioniše prema planu i programu. I na kraju, uspostavlja se procedura za čuvanje svih podataka.

Postoje i tzv. "Nedostaci/opasnosti nulte tolerancije". Kako samo ime kaže, to su neke mane ili greške na proizvodu koje se ne smiju tolerisati ni u najmanjoj mjeri. Ukoliko se one ustanove, moraju biti odmah eliminisane prema posebnom protokolu koji je napravljen upravo za tu svrhu. Tu se radi o jednoj seriji korektivnih mjera koje se koriste odmah nakon otkrivanja neke "greške/opasnosti nulte tolerancije".

Kod proizvodnje hrane, mi takođe koristimo i određne uređaje u obliku sondi ili IMPLANATA, koje nazivamo "data-logeri". Kad ih stavimo u proizvod, oni bilježe sve što se unutra zbiva. Na primjer, oni mogu biti povezani s kompjuterom koji opet može biti povezan sa regulacijom rada hladnjača, te u skladu sa promjenama u temperaturi proizvoda, kompjuter će automatski regulisati operativne parametre hladnjača u smislu regulacije temperature vazduha, brzine njegove cirkulacije, vlažnosti itd.

Kod privođenja ovaca na klanje, mi takođe uzimamo u obzir njihove prirodne karakteristike.

Recimo, ovce imaju prirodnu tendenciju da prate svoje lidere i da im vjeruju. Stoga se u mnogim klaonicama u nekim zapadnim zemljama za tu svrhu koriste tzv. ‘jude’, odnosno, jarci koji su specijalno trenirani (programirani) da vode ovce od obora do mjesta za klanje. Za pospješivanje kretanja ovaca iz obora do mjesta za klanje, u nekim klaonicama se koriste i za te svrhe specijalno trenirani psi. S obzirom da smo mi humana civilizacija, kod klanja ovaca mi takođe primjenjujemo i etiku. Postoji nešto što se naziva Program za obezbjeđivanje dobrostanja životinja. Prema tom programu mi ne smijemo izazivati kod ovaca preveliki stres kad rukujemo s njima. Kad se ovce nalaze u oboru, one imaju utisak da su slobodne. Preveliki stres kod ovaca može da uzrokuje neke nepoželjne promjene u kvalitetu mesa. Isto tako, ne želimo da se životinje pate više nego što je potrebno. S tim u vezi, mi ćemo im obezbjediti dovoljno hrane i vode dok čekaju na klanje, psima ćemo staviti brnjice tako da ih ne ujedaju kod interakcije s njima, jer ugrizne rane uzrokuju oštećenje mesa i smanjuju mu kvalitet. Psi treba da manipulišu ovce na bazi indukcije straha u njih. Uplašena ovca se obično ponaša onako kako se od nje očekuje, tj. lakša je za manipulaciju. Isto tako, prije klanja mi upotrebljavamo određene uređaje za omamljivanje ovaca, jer propisno omamljena ovca ne osjeća bol a ne može ni pobjeći, niti pružiti neki značajniji otpor.

***

Ovo je bio jedan kraći opis metodologije za obezbjeđenje naše zdrave ishrane. Ovdje vidimo da smo uspostavili jedan SISTEM za proizvodnju hrane iz kojeg životinja nema šanse da izađe napolje, odnosno, da ne ostvari onu ulogu koju smo joj namijenili, što znači - da od nje dobijemo kvalitetan prehrambeni proizvod. Taj SISTEM, kad se pravilno uspostavi, funkcioniše skoro automatski, sam po sebi, tako da ga je potrebno samo povremeno nadzirati i korigovati. S tim u vezi, zar ne bi bilo za očekivati je da će i entiteti s gornjeg "sprata", za obezbjeđenje svoje ishrane imati jedan sličan sistem koji je mnogo više sofisticiran od ovog našeg?! Mi bi mogli bar uzeti u obzir mogućnost da smo kao ljudska bića u odnosu na te entitete, isto kao što su ovce u odnosu na nas. Njihova inteligencija je daleko viša (pogotovo, nakon što su nas ‘lobotomizirali’ ili genetički izmanipulisali) a njihova tehnologija je daleko savremenija (na primjer, naši "data-logeri" su veličine hemijske olovke a njihovi implanti su mikronskih dimenzija).








evo jos jedan teket ovde

http://planeta.blog.hr/2006/06/index.html
« Poslednja izmena: 17. Dec 2008, 15:47:09 od Makros_Crni »
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Najveća ekonomija koja danas svoju moć izvodi iz lažnih vrednosti je ona u SAD-u. Ogromna je količina novca emitovana u ovoj ekonomiji, i potrošačka mašina mora da se smanji. Za to je potrebna "finansijska kriza".
Zanimljivo je da u pomenutim "Protokolima Sionskih mudraca" stoji i ovo: "Ekonomske krize mi ćemo proizvoditi Gojama tako što ćemo povlačiti novac iz opticaja" (poglavlje 20).

Papskim saopštenjem, takozvanom bulom (Bordžije) iz 1493. obe Amerike se primarno smatraju vlasništvom Rimokatoličke crkve, pa se veruje i da centralna američka banka FED pripada njoj. Na poleđini američkog dolara je i ispisana rečenica: Annuit Coeptis-Nuovus ordo seclorum, što znači da je to "odobren poduhvat za stvaranje novog poretka".

Glavni igrači za finansijsku operativu i industriju su 13 porodica koji su glavni deoničari FED-a, na čelu sa najbogatijom - dinastijom Rotšild. Kao bankari Vatikana oni su se specijalizovali za izazivanje svetskih kriza i ratova i to uvek finansiranjem obe zaraćene strane. Ova porodica praktično je imala glavnu ulogu u finansiranju svih zaraćenih strana u oba svetska rata. Ideološke podloge kao komunizam, liberalizam, nacizam, fašizam, Hitlerov "Mein kampf", Lenjinov "Manifest..." ili Markosv "Kapital" pisale su u stvari mudre svešteničke glave iz redova jezuita. Oni su već vekovima najprosvećeniji ljudi na čitavom svetu. I falsifikovane istorije koje učimo u školama , njihovo su delo. Kao i falš nauka, posebno ekonomska koju uče današnji "eksperti" sa Harvarda i univerzitetski profesori širom sveta. I Nobelova nagrada je pod njihovom kontrolom.
Denis Healey, bivši britanski ministar odbrane je tako rekao za svetske krize, gde spadaju i ratovi: "One su napravljene da se dogode... orkestrirane i rukovođene i to vode oni koji povlače konce".
Naravno, da su iz svih svetskih finansijskih kriza Rotšildi izašli uvek bogatiji i nikada nisu doživeli težak finansijski gubitak. Kad su Barona Dejvida de Rotšilda pitali nedavno na jednoj donatorskoj konferenciji u Dubaiu kako su to uvek uspevali, rekao je jednostavno: "Može se reći da mi imamo više pronicljivosti od drugih."
Ovu "pronicljivost" posebno ima i njihov agent za igre na berzama, nama poznati Džordž Soroš.

ČEMU SLUŽI BERZA
A berza je upravo mesto napravljeno za stvaranje i nestajanje para. Čista magija. Tako se na berzi 100 dolara u jednom trenutku može zameniti za barel nafte, a već u sledećem morate izdvojiti 250. Ili samo 50. Najgore je kada na berzi nestanu milijarde ili čak trilioni dolara. To su upravo izveli u američkoj banci Glodman Sač. Pare su im "isparile" i nastala je "finansijska kriza".

Ali, s obzirom na količinu dolara koje su bankari emitovali i koji nemaju nikakvo stvarno pokriće, višak se negde mora s vremana na vreme "zaturiti". Nekoliko "sitnih" triliona dolara su tako "nestali" banci "Goldman Sač". Potrošačka i proizvodna mašina se moraju povremeno balansirati. Ovaj balans će mnoge ljude na planeti koštati života, ali u izvedenom sistemu vrednosti ljudski život (koji je stvorio Bog) vredi manje od novca (koji je stvorio Satana). To što se poslednja dve hiljade godišnja era zove hrišćanskom, samo je "mala" prevara. Ali, bez brige, na pragu smo početka Nove ere.

Naravno, finansijska kriza ne pogađa one koji imaju svoje zatvorene ekonomije. Ali, većina ljudi to nema, baš kao što ih danas većina država nema. Liberalizam je imao za cilj da otvori sve državne granice. Sada kada su otvorene ceo svet može da funkcioniše kao jedna ekonomija koju treba nadzirati iz jednog mesta - i to će biti posao Svetske vlade. I nju polako treba uvesti u javni život i predstaviti raji kao preko potrebnu.
U tom cilju biće usmerene i nove finansijske reforme koje će biti konkretizovane na skupu G-20 u aprila iduće godina, a ovih dana u Vašingtonu su se svi lideri složili da je to neophodno. Nije li vam to malo neobično da se lideri najrazvijenijih zemlja sveta slažu sa onim što je u interesu bankarske oligarhije, a ne njihovih država i naroda?
Navodno falsifikovani "Protokoli sionskih mudraca" i tu se pokazuju skoro pa kao proročanstvo:
"Kad smo ubacili u državni mehanizam otrov liberalizma..., države su se razbolele od smrtonosne bolesti - raspadanja krvi. Ostaje nam da očekujemo kraj njihove agonije. Liberalizam je rodio ustavne države koje su zamenile za Goje spasonosnu autokratiju a ustavna država... nije ništa drugo do škola razdora, rasprave, nesuglasica, prepirke, besplodnih partijskih agitacija, partijskih tendencija - jednom rečju - škola svega onoga što čini bezličnom delatnost države..." (Protokol 20).
Eto u čemu je tajna demokratije i zašto komesari MMF-a stalno nameću zahteve za što većom demokratizacijom. Naravno, da su ključni igrači i takvim društvima samo oni kojima je bolesna krv doprla do mozga.

"Goje idu u lože iz radoznalosti ili u nadi da će se uz njihovu pomoć progurati što bliže bogatoj društvenoj trpezi, a neki zato da bi imali mogućnost da iznesu pred publiku svoja neostvarena i neosnovana maštanja: oni žude za emocijom uspeha i aplauzom, na kojima smo mi vrlo izdašni. Mi im zato i dajemo taj uspeh da bismo se koristili njihovim samoobmanama koje odatle proističu, pri čemu ljudi neprimetno usvajaju naše sugestije, ne zazirući od njih, u punoj uverenosti da u svojoj nepogrešivosti oni sipaju svoje misli i da tuđe više ne mogu da prime... Vi ne možete ni da zamislite kako se najpametniji među Gojama može dovesti do nesvesne naivnosti, pod uslovima samoobmane, i kako je u isto vreme lako obeshrabriti ih najmanjim neuspehom, recimo prekidom aplauza, i dovesti ih onda do ropske pokornosti, samo da bi uspeh obnovili... Koliko god su NAŠI u stanju da zapostave uspeh kako bi sproveli svoje planove, toliko su Goje spremne da žrtvuju sve planove samo da bi se dočepali uspeha. Ta njihova psihologija znatno nam olakšava zadatak u njihovom usmeravanju. Ovi tigrovi po izgledu imaju dušu ovaca, i kroz njihove glave vetar duva bez prepreke". (Prokol 15)
O neophodnosti uvođenja svetske vlade javno se danas najviše zalaže politička marioneta Vol Strita na čelu čelu Francuske, Nikola Sarkozi. I ovde se "fasifikovani" protolokli čudno ostvariše:
"Da bismo doveli naš plan do takvih rezultata mi ćemo podešavati izbore takvih predsednika u čijoj prošlosti ima bilo kakvih neotkrivenih mračnih dela... - tada će oni biti verni izvršioci naših naređenja iz bojazni da se to ne otkrije i zbog težnje, svojstvene svakom čoveku, koji je došao do vlasti, da održi svoje privilegije, preimućstvo i počasti vezane za zvanje predsednika." (Protokol 10).
Zna se već (napr. tekst Tijeri Mejsena) kako je Sarkozi tesno povezan sa kriminalnim krugovima sa Korzike i SAD čiji rad kontroliše CIA.
Poznati američki istoričar Vebster Tarpli previđa da je sada glavni cilj ove bankarske oligarhije nametanje stroge finansijske kontrole u najvećoj mogućoj meri u svim zemljama, posebno u razvijenom svetu, da bi se na kraju izvršila njegova potpuna kolonizacija. Tako će se najpre stvoriti dva bloka - jedan koji će biti uveden u recesione mere, a drugi će se ekonomski razvijati kako bi bio doveden u poziciju da ugrozi prvi. Prvi blok će činiti SAD i EU koje se zalažu za "antiproizvodnu, maltuzijansku monetarističku politiku zasnovanu na ekonomiji izvedenih vrednosti i sa daljim razvojem finansijske industrije", dok bi se kao lideri istočnog bloka našli Rusija, Kina, Brazil i Indija, koje se zalažu za ekspanzivnu proizvodnju uz razvoj novih tehnologija.

Da će se u SAD dogoditi veliki potresi najbolje pokazuje izbor novog predsednika, Baraka Huseina Obame, čoveka komplikovane biografije i nedokazanog američkog državljanstva. Njegov izvod iz matične knjige rođenih u Honoluluu i dalje je edostupan javnosti. Crnac, dalji potomak robova (i to možda ilegalnih useljenika) ili možda vanbračni sin FBI potkazivača Frenka Mašala Dejvisa i belkinje En Danam, kako neki spekulišu, svakako će ostaviti iza sebe drugačiju Ameriku. Novi predsednik SAD, Obama stekao je političko obrazovanje pod patronatom Zbignjeva Bržežeinskog (o čemu piše Tarpli u svojoj knjizi "Obama the postmodern coup") na cionističkom Harvardu i Kolumbija univerzitetu. Obama, po njemu, treba da bude maska za perfidne planove globalne oligarhije i izigrava velikog spasioca najsiromašnijim Amerikancima obećavajući im promene, promene, promene...bolju budućnost, bolji život, nova radna mesta... i sve ostalo spakovano u otrcane političke fraze političkih marioneta.
U stvari upravo se Obama, kao i njegov protivkandidat Mekejn, založio da se novim zakonskim merama "gubici" na berzi banke Goldman-Sač nadoknade parama od poreskih obveznika, dakle da siromašni spasavaju bogate.
Obama je za šefa Bele kuće izabrao najvatrenijeg cionistu Ram Emanuela, čoveka sa dvojnim izraelskim i američkim državljanstvom i promenjenog prezimena čiji je otac Benjamin bio pripadnik zloglasne terorističke grupe Irgun pre Drugog svetskog rata u Palestini. I sam Ram Emanuel je devedesetih godina otišao iz SAD da bi služio u izraelskoj vojsci. Tada je izgubio deo prsta na desnoj ruci (verovatno u lovu na palestinske patke koje Izarelcima nisu dale da zidaju naselja na njihovoj teritoriji). "Rambo" kako ga zovu ušao je i u srpski kokus u američkom kongresu, mesto gde države plaćaju reket da bi kaobajagi imale američke kongresmene kao svoje predstavnike. Srpska cionistička novina "Blic" predstavlja ga kao "prijatelja Srba" (!) U političkoj ekipi su mu već tri najveća "humanitarca" osvedočeni srbomrsci -Madlen Olbrajt, Ričard Holbruk i Hilari Klinton. O tome da li je američki kongres najkorumpiranija institucija u SAD, ne treba ni pričati.
Američka bankarska oligarhija znala je da Hilari Klinton (neformalna snaja Rokfelerovih ukoliko je Bil Klinton vanbračni sin Vintropa Rokfelera, koji je u vreme njegovog rođenja bio guverner Arkanzasa), nije mogla da dobije izbore u SAD. Da pokupi glasove crnaca i siromašnih mogao je, lepom pričom, samo Barak Obama. Smisao za lepo pričanje i pisanje Obama je morao da nasledi od nekog roditelja, možda od svog pravog oca (ukoliko je to Frenk Maršal Dejvis), koji se bavio pisanjem proze, poezije i izdavaštvom, nakon što je prekomandovan kao FBI doušnik iz Čikaga u Honolulu. Sticajem okolnosti našao se tamo i u vreme kada je tamo studirala En Danam. U to vreme "slobodne ljubavi" bili su modreni mešoviti brakovi i veze. Ipak, ovo je samo spekulacija. Zanimljivo je kako Bil Klinton i Obama imaju veoma komplikovane (i prilično nerealne) priče kada su u pitanju njihovi očevi.En Danam je kasnije u Indoneziji radila u Rokfeler fondaciji.
Nema sumnje, da kada jedan melez robovskog porekla i provincijalac iz Arkanzasa dođu na čelo SAD, pri čemu su obojica na neki način vezani sa poslovima porodice Rokfeler, ništa ne može biti slučajno. Puka slučajnost nije mogla uvesti 300 miliona Amerikanaca u dugove koji odavno premašuju 50 triliona dolara.
U slučaju da iz nekog razloga Barak Obama bude sprečen da obavlja funkciju predsednika, na čelu SAD će se naći Džozef Bajden i Hilari Klinton, vatreni cionisti i njihov tim. Eventualni atentat na Obamu izazvao bi velikih haos u SAD, što bi bilo idealno za uvođenje neke vrste vanrednih mera.
Tako će SAD sa cionističkim teroristima u Beloj kući i crncem koji lepo zbori o promenama nastaviti da vodi globalnu "borbu protiv terorizma" i šalje vojnike širom sveta štiteći poslovne interese bankarske oligarhije i naftnog biznisa potpuno blokirajući ekonomski razvoj SAD. Za ove poslove Obama već predlaže da mogu biti korišćeni i mlađi vojnici od 18 od 23 godine....
Za to vreme porodica Rotšild i njen ogranak u Londonu krenuli su u veliki investicioni poduhvat u Indiji.
U jednom prošlogodišnjem intervjuu Lin Forester de Rotšild (Lloyd Grove - Cond'e Nast Portfolio.com) je otkrila da su ona i njen muž, baron Ivlin de Rotšild, postali investitori sa šest stotina miliona evra u poslu proizvodnje i izvoza voća i povrća iz Indije, zemlje koja je najveći svetski proizvođač voća, i drugi po veličini proizvođač povrća. Ovu proizvodnju istovremeno koristi i oko 900 miliona Indijaca.
Lin Forester de Rotšild je i kućni prijatelj sa Hilari i Bilom Klintonom. Kada se udala za barona Ivlina de Rotšilda 2000. (upoznao ih je Henri Kisindžer dve godine ranije) i postala njegova treća žena, odlučili su da medeni mesec provedu kod svojih prijatelja Klintona u Beloj kući u Vašingtonu. Naravno, ledi de Rotšild je bila i glavna u prikupljanju novca za predsedničku kampanju Hilari Klinton i čak javno izjavila kako joj Bark Obama deluje previše "elitistički".
Rotšildi će raditi preko "Fieldfresh" indijske kompanije, a glavni investitor je E.L. Rothschild, na čijem je ona čelu. Ledi de Rotšild to objašnjava ovako:
Naravno, Rotšildi znaju kako je kolonizovana Indija koja je bila pre toga daleko razvijenije i bogatije društvo nego čitava Evropa, kada su to otkrili katolički emisari i rešili da bogatu državu preuzmu u svoje ruke. Prekomponovali su narode, jezik, veru, pocepali države i ponovo ih skrojili kao Indiju i Pakistan. Onda su ih opljačkali i najzad uz pomoć svojih masonskih marioneta Gandija i Nehrua - "oslobodili". Zato danas u ovim zemljama stoji nuklearno oružije i ono služi za odbranu bisnisa... Pogodite čijeg. I zato će svaka investicija Rotšilda biti bezbedna.
Naravno za ovako velike investicije moraju imati i podršku vlasti. Na otvaranju farme od 300 ari gde su počeli sa eksperimentalnom obukom indijskih farmera, bio je i indijski premijer Sing.
Ledi de Rotšild kaže da je impresionirana premijerom koji obavezno čita svoje govore. On im je na otvaranju centra ovog puta recitovao poemu o tome kako zemlja daje ljudima mnogo i menja njihove živote. On sam je iz siromašne porodice i to seljačke i zna i želi da 600 miliona ljudi iz Indije treba da izađe iz siromaštva (zahvaljujući verovatno stranim investitorima koji će ih darivati svojim papirnim novčanicama od 50 centi do dva dolara dnevno, i tako izvlačiti iz njih stvarne vrednosti).
( Kao seljačko dete, on je odrastao u već pokorenoj i kolonizovanoj zemlji premijer Sing očigledno se razume u ekonomiju kao i Mlađan Dinkić ili Božidar Đelić i ostale Goje. Zato i prodaje narod kao jeftinu radnu snagu Rotšildima, verovatno im pričajući o novim radnim mestima i stranim investicijama...)
Pored toga, Rotšildi u Indiji očekuju brz razvoj srednje klase i potrošačkog društva i razvoj unutrašnjeg tržišta. I ono je daleko veće od EU. Svake godine u Indiji 10 miliona ljudi postaju srednja klasa. Takvi ljudi biće idealna potrošačka mašina, pa je to dobar pokazatelj gde će gospođa Lin Forester de Rotšild kao član Upravnog odbora kozmetičke kuće "Estee Lauder " u budućnosti možda napraviti još profita. Sama ledi de Rotšild kaže da je ona veliki radnik jer čitavog života radi na stvaranju novca. I pre nego što se udala za barona Rotšilda, Lin Forester je napravila u biznisu sa bežičnim telekomunikacijama 100 miliona dolara to ni iz čega (kupujući i prodajući pravo na korišćenje broudbenda).
Kakav će biti efekat na EU ove ogromne investicije i težnje Rotšilda da neprestano prave profit, profit, profit...novac, novac, novac... ?
Na žalost, može biti katastrofalan jer će evropske i japanske farmere dovesti do bankrotstva.
Cene voća i povrća će i sa svim troškovima transporta, a cenu nafte kontrolišu Rotšildi, biti manja od evropskih.
U Evropi većina farmera je već teško zadužena (kod Rotšild banki) zbog strogih sanitarnih normi kao i zahteva supermarketa za skupim pakovanjem. To ih tera da kupuju skupe mašina i zadužuju se. Ova poodmakla politika se nameće zakonskim rešenjima i srpskim seljacima.
Kada indijsko voće i povrće stigne u EU, većina evropskih farmera će se naći u gubicima i sa hipotekarnim kreditima, imovina im može biti konfiskovana (a možda i nacionalizovana što će se nazvati pomoć). Sitni farmeri se već godinama uništavaju jer su u teškoj borbi sa tržišnom ekonomijom u kojoj opstaju samo poljoprivredni giganti koji mogu da stvaraju profit.
Zato "neuhranjeni mozgovi" i u Srbiji stalno potenciraju razvoj malih i srednjih preduzeća, koja su apsolutno nekonkurentna u EU.
Zbog nemogućnosti da opstanu na zemlji mnogi će morati da napuste sela i odu u gradove, u kamerama nadzirane kazamate. Sin Ivlina de Rotšilda, Dejvid de Rotšild u svojoj knjizi "Priručnik za preživljavanje globalnog otopljavanja" promoviše život u gradu zbog uštede energije. Naravno, kao razlog globalnog zagrevanja, navodi se ljudski faktor, šo je notorna laž. To što će Rotšildi sagoreti ogromne količine nafte da bi robu transportovali iz Indije u Evropu, nikome ne deluje nelogično. Stvar "uhrnjenosti mozga" zar ne?
Sa druge strane, u samoj Indiji će se sa rastom srednje klase još više osiromašiti sirotinja. Masivan rast izvoza će smanjiti ponudu voća i povrća domaćem tržištu. Siromašni i jedu samo to jer para za meso nemaju.
Nije verovatno da se proizvodnja može toliko povećati da može zadovoljiti potrebe i Indijaca i tržišta EU i Japana.
Nedostatak ove hrane može izazvati pothranjenost i povećanu stopu smrtnosti. Da bi se što više podigao prinos biće primenjena intenzivna agro-tehnologija koja će nametnuti uporno i povećano korišćenje pesticida koji će vremenom sterilisati zemlju (a povećati biznis Diponovima koji proizvode hemikalije) zatrovaće se izvorišta vode.
I ovakav razvoj događaja je očito je koristan za depopulaciju Trećeg sveta. Ko stoji iza ove agende?
Kao što je slučaj u Kini, brzo rastuća proizvodnja u Indiji predstavlja opasnost za zapadne korporacije.
Tako će države zapadnih zemalja uz saglasnost svetske vlade krenuti u spasavanje nacionalizacijom odnosno kolonizacijom razvijenih zemalja. I to će biti logična završnica uspostavljanja totalne globalne diktature.
Na žalost neuhranjeni mozgovi Srbije umesto da pokušaju da se približe istočnom bloku koji će očito sada biti u privrednoj ekspanziji, tesno se pripajaju zapadnoj recesivnoj ekonomiji.
Tako su za Srbiju zapadni investitori već odredili da bude veliki otpad i centar za reciklažu EU. Da posluži za zatrpavanje Srbije đubretom doveden je Sorošev obučeni kandidat "neuhranjenog mozga", Oliver Dulić. Nukleranim otpadom Srbija je već zatrpana 1999. i ljudi masovno umiru od raka. Ali to ovom mozgu sa diplomom lekara ne smeta.
 Kada neko studira pet godina medicinu i onda postane "stručnjak" za strane investicije i prostorno planiranje u okviru državne politike, onda to može biti samo težak slučaj urođene mentalne insuficijencije.

Zanimljivo... jel da? Smile
« Poslednja izmena: 17. Dec 2008, 15:48:10 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Svakako.





Strašan san
Prije neku noć usnio sam strašan san. Najstrašniji! Još uvijek mi žmarci idu niz leđa kad pomislim na njega a od tada ni ne spavam više kao svaki normalan čovjek.

Sanjam kako sam se našao na jednoj planeti na kojoj je vladala pandemija psihopatije. Neki ljudi su imali tu bolest od rođenja jer je ona harala u njihovoj porodičnoj lozi a drugi su bili “zaraženi” njome jer su ovi prvi, nekim “slučajem”, zaposijedali vladajuće funkcije, često i po pravu naslijeđa, pa su je na neki čudan način prenosili na ostale. S obzirom da je ta bolest toliko podmukla da polako mijenja čovjekovo stanje svijesti i percepciju, malo ko je bio u stanju da primjeti da je zaražen, te tako i poduzme nešto u smislu svog liječenja!?

Izgleda da nema ništa gore od toga. Možete zamisliti čovjeka koji ima samo jedan um i koji nema čime primjetiti kad se taj njegov um zarazi bolešću, koja ga na neki način izvitoperi. Doduše, na toj planeti je bio i jedan mali broj ljudi koji su ostali imuni na tu bolest ili su znali kako da se zaštite tj. održe psihičku higijenu, međutim, njih je bilo teško prepoznati jer su se morali pretvarati kao da su i oni zaraženi, da se ne bi našli na udaru ostalih. Ali, to nije bilo sve.

Još veći šok sam doživjeo kad sam primjetio da ljudi nisu bili sami, nego da tu postoje i neki entiteti koji se hrane ljudima a ljudi ih nisu iz nekog čudnog razloga mogli vidjeti niti ih biti svjesni, mada su neke oblike manifestacije ovih entiteta smatrali neobjašnjivim fenomenima. Uz pomoć nekih genetskih zahvata, odnosno, manipulacijom DNA, ti entiteti su ljudima ograničili svijest i percepciju. Kao da su ih omađijali!? Izgleda da su oni bili upravo ti koji su ljudima još davno instalirali onu psihopatsku lozu vladara. Tako, oni odozgo manipulišu psihopate a psihopate kao njihova produžena ruka, manipulišu ljude.

Kao iz nekog filma strave i užasa, zar ne?!

Inače, na toj planeti su živjele dvije vrste ljudi, jedni su imali dušu a drugi nisu. Ovi što su imali dušu imali su i savjest, dok oni bez duše nisu imali savjesti, pa tako ni emocija; - ali su bili dobri glumci u smislu oponašanja onih prvih. Međutim, normalni ljudi imali su jednu manu. Oni su se voljeli identificirati s njihovim vođama pa su tako počeli smatrati njihove karateristike normalnim, pa čak i poželjnima, te su ih čak i kopirali. Racionalizovali su sve što im je bilo servirano od strane psihopata na vlasti. Istovremeno, njihova ignorantnost bila je fenomenalnih proporcija kad se o istraživanju objektivne realnosti radi. Tako su psihopate stalno zacrtavale nove trendove a ljudi su ih smijerno pratili, bilo da se radilo o nekoj modi, ideologiji ili bilo čemu drugom.

Nevjerovatno, zar ne?!

Oni koji su bili bez duše, savjesti i emocija još od malena su znali da se razlikuju od onih drugih, pa su brzo učili da tu sitnicu intelektualno premoste a na ove druge su gledali kao na neku egzotičnu vrstu čije osobine nisu mogli razumjeti a ponekad su im čak bile i smiješne.

Na toj planeti je bio uspostavljen neki čudan hijerarhijski društveni sistem, gdje su se one individue bez savjesti pokazale prilično probitačnim zato što su se prilikom svog penjanja prema gore mogli služiti svim sredstvima. S obzirom da nisu imali savjesti nije moglo ništa da ih koči. Čini se da je i sam sistem života na planeti bio stvoren prema njihovim mjerilima. Međutim, problem je bio u tome što su ljudi s dušom služili kao neka vrsta baterije jer emocionalna energija kojom su raspolagali služila onim entitetima ‘odozgo’ kao hrana. A možda je to bio i razlog zašto je stanje na planeti bilo onakvo kakvo jeste, jer budan čovjek sigurno ne bi ni bio sklon manipulaciji?!

Užasno, zar ne?!

Nadalje, ovi odozgo su još davno smislili jednu fiktivnu individuu koja ih je predstavljala i nazvali su je, ni manje ni više, nego – bogom. Uz malo dima i vatre (lajt šou), jednu verziju su prodali jednoj grupi, a nešto kasnije, uz pomoć jednog ‘anđela,’ drugu verziju drugoj. Uskoro su se ovi međusobom razdijelili na temelju pristupa tok fiktivnom entitetu na mnogo drugih grupa koje se cijelo vrijeme međusobno mrze, glože i tuku u njegovo ime. Čini se da je ljudima taj psiho-patološki materijal takođe izmjenio stanje svijesti i percepciju, te su oni izgubili sposobnost za normalno rasuđivanje i ponašanje.

Strašno, zar ne?!

Tako je uz veliku pomoć tih religija formirana jedna psihopatska realnost koja nije imala nikakve veze sa objektivnom. Tokom cijele istorije klasične psihopate smenjivali su se na vlasti u mnogim državama, mase ljudi su ginule i patile usljed avantura u koje su se upuštale te individue sa patološkim stanjem svijesti. Radilo se o milijardama ljudskih žrtava. Međutim, malo ko je bio svjestan činjenice da osobama koje pate od tog mentalnog poremećaja broj ljudskih žrtava nije uopšte bitan kad se o ostvarenju njihovih ličnih ciljeva radi.

Užasno, zar ne?!

Bez obzira na to, mnogi od njih su se još uvijek slavili i smatrali se velikim vojskovođama, vizionarima i liderima. I dalje su racionalizovani ratovi i mržnja a vjerovalo se u zvanična vjerovanja koja su instalirana odozgo. Čovjek nije osjećao potrebu da posveti neku veću pažnju istraživanju i spoznavanju objektivne realnosti. Na toj planeti čovjekova hipokrizija je doživjela vrhunac.
Dakle, uz pomoć skrivanja istinskih informacija i širenja dezinformacija manipulisala se čovjekova svijest i realnost u kojoj on živi. On je tako postao jedna žrtva, nešto kao – baterija.

Strašno, zar ne?!

Tako su milijarde mrtvih ljudskih bića, što od sukoba, što usljed drugih katastrofa koje su te psihopate izazvali, prihvatane sasvim racionalno od strane normalnih ljudi koji su bili zaraženi. Naravno, nikome nije padalo na pamet da se tom mentalnom poremećaju posveti neka veća pažnja i da se individue koje su na vlasti podvrgnu jednom obaveznom psihičkom pregledu. Jedino stvarno rješenje tog problema bilo je u tome da se tim individuama zabrani da zauzimaju pozicije u ljudskom društvu s kojih bi bili u stanju da manipulišu normalne ljude. Ali kako, kad je čak i među psiholozima i psihijatrima bilo onih koji su patili od tog mentalnog poremećaja. Oni koji su ostali zdravi nisu mogli ništa, jer je psihopatski način razmišljanja i ponašanja postao jedna norma.

Psihopate su se udruživale u kojekava tajna i polutajna društva, te su uz pomoć njih protežirali jedan drugog i tako se širili slično ćelijama raka kroz sve pore društvenog sistema. Oni koji su postajali predsjednici država, okruživali su se sebi sličnim, te tako sprovodili negativnu selekciju kadrova odozgo prema dole.

Jedna od osnovnih karakteristika te bolesti je opsesivna potreba za nametanjem svojih stavova i iluzija drugima, tj. nagon za kontrolom drugih ljudskih bića. Uz neprestano bombardovanje normalnih ljudi psiho-patološkim materijalom, mahom preko kontrolisanih medija, bile su razvijene i druge veoma moćne tehnike za manipulaciju njihove svijesti, odnosno, ispiranje mozga. Naravno, oni ljudi koji su zadržali potpuno zdrav razum bili su rijetki i nemoćni bilo šta da učine. Uskoro je ta planeta bila dovedena na ivicu ekološkog kolapsa jer psihopate nisu u stanju vidjeti, pa čak ni nazrijeti onaj duhovni aspekt kreacije. Stalno su se vodili neki lokalni ratovi a prijetilo je izbijanje i jednog opšteg nuklearnog rata. Istovremeno, normalni ljudi su takođe sve manje i manje bili u stanju da spoznaju onaj duhovni aspekt Svega Što Jeste, a većina njih je čak smatrala da duhovnost ima neke veze s njihovom religijom.

Tužno, zar ne?!

Stvorene su multinacionalne kompanije koje su proždirale sve na svom putu do profita. Zavladala je jedna nerazumna trka za sticanjem materijalnih bogatstava. Psihopate su na toj planeti stvorile i jedan sistem vrijednosti, prema svojoj slici i prilici, kojeg su ljudi smatrali jednim mogućim i normalnim. Stvorena je iluzija međunarodnih trvenja i napetosti kako bi se enormne količine novca i prirodnih bogastava bacale u jednu rupu bez dna u smislu naoružanja i vojske jer u drugom slučaju, ljudi ne bi morali da provode po cijeli dan na poslu, radili bi mnogo manje, lakše bi živjeli i imali bi mnogo više vremena na raspolaganju za sebe. Naravno, to im se ni po koju cijenu nije smjelo dozvoliti. Iz istog razloga sakrivena je besplatna energija, lijekovi za liječenje raznoraznih bolesti, istinska istorija… Psihopate su smatrale da je čovjeka najlakše kontrolisati kad on nema mnogo vremena za sebe i kad živi u stalnom strahu i neizvjesnosti. Pogotovo kad on nije svjestan istinske, duhovne pozadine svog bića, odnosno, objektivne realnosti. Taj sistem mentalne kontrole bio je prilično uspješan tako da su normalni ljudi svoje lične iluzije smatrali objektivnom realnošću, dok su te njihove iluzije istovremeno bile direktan rezultat manipulacije njihove svijesti.

Tako su te psihopate, na kojim god pozicijama da su se zadesile, lagale, varale, pljačkale, izigravale, silovale, mučile, ubijale i na razne druge načine manipulisale normalne ljude. Na kraju, počeli su organizovati i kojekakve terorističke napade kako bi inducirali strah kod normalnih ljudi…tako da su ovi poceli odobravati kojekakve antiterorističke zakone koje su ovi pripremili s razlogom da ukinu ili smanje i ono malo sloboda koje je čovjeku ostalo. Isto tako, inducirali su i mržnju protiv onih drugih, kako bi se opravdali ratovi protiv njih. Počeli su stavljati i kamere na svakom čošku kako bi ostvarili potpunu kontrolu nad svakim ljudskim bicem. Mikročipovali su pse, pa goveda; a kad je došao red na ljude…probudio sam se. Nisam više mogao da izdržim. Strahota, zar ne!?


Šta bi ste vi uradili kad bi se zadesili na jednoj takvoj planeti?!

IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
Samsung 
) Kako nazivate nekoga ko aktivira bombu i tako ubije nedužne civile?

- Terorista. Kako nazivate onoga ko baci bombu iz aviona i ubije nedužne civile?

- Hrabri američki pilot.

Kako nazivate to kad jedan Palestinac koristi nasilje protiv Jevreja koji su ilegalno okupirali njegovu zemlju?

- Teroristički napad.

Kako nazivate to kad Izraelski helikopter ispali reketu na grupu palestinskih mladića naoružanih kamenjem?

- Samo-odbrana.

Kako nazivate ono kad neko daje pare nekom vladinom službeniku za neke određene usluge?

- Potkupljivanje.

Kako nazivate to kad neka velika korporacija daje pare nekom vladinom službeniku za neke određene usluge?

- Donatorska kampanja.

Kako nazivate vrstu vlade gdje jedna mala elita eksploatiše i zastrašuje građane?

- Diktatura.

Kako nazivate onu vrstu vlade gdje mala elita eksploatiše i zastrašuje građane, a građani mogu svakih nekoliko godina da izaberu koji dio te iste elite će se useliti u vladine zgrade?

- Demokratija.

Kako nazivate to kad neko uđe u vašu kuću s pištoljem i ukrade vam dragocijenu imovinu?

- Oružana pljačka.

Kako nazivate to ka neka multinacionalna korporacije, podržavana naoružanim silama, uđe u vašu državu i ukrade vam dragocijenu imovinu?

- Slobodna trgovina.

Kako nazivate to kad grupa ljudi preuzme zakon u svoje ruke i ubija ljude bez poštenog suđenja?

- Linčovanje.

Kako nazivate to kad SAD preuzme zakon u svoje ruke i ubija ljude bez poštenog sudjenja?

- Operacija ‘Enduring Freedom’. (Invazija Avganistana, prim. prev.)

Kako nazivate nekoga ko krade od bogatih i daje siromašnima?

- Robin Hood.

Kako nazivate nekoga ko krade od siromašnih i daje bogatima?

- Američka vlada.

Kako nazivate oružje koje može ubiti hiljade ljudi?

- Oružje masovnog uništavanja.

Kako nazivate oružje koje je ubilo 1.5 million Iračana, uključujući više od 500 hiljada djece?

- Sankcije.

Kako nazivate napad na Pentagon, američku vojnu komandu?

- Zločinački napad na američku slobodu i demokratiju.

Kako nazivate uništavanje jednog avganistanskog sela američkim bombama?

- Napad na talibanski komandni centar.

Kako nazivate to kad ubiju preko 3 hiljade ljudi u septembarskom napadu na SAD?

- Zločin.

Kako nazivate to kad skoro 5 miliona ljudi bude ubijeno u Vijetnamskom ratu?

- Greška.

Kako nazivate to kad veoma bogati ljudi eksploatišu siromašne ljude?


- Pohlepa i sebičnost.

Kako zovete to kad bogate države eksploatišu siromašne države?

- Globalizacija.

Kako nazivate to kad u prošlom vijeku strani ugnjetač kontroliše ekonomski i društveni život jedne države?

- Kolonijalistička sila.

Kako nazivate to kad u ovom vijeku jedan strani ugnjetač kontroliše ekonomski i društveni život jedne države?

- Internacionalni Monetarni Fond.

Kako nazivate eksterminaciju ljudi?

- Genocid.

Kako nazivate eksterminaciju prirodnog stanovništva Amerike (indijanaca)?

- Veličanstvena epizoda američke istorije.

Kako nazivate nekoga ko pred gomilom ljudi priča bajke?

- Zabavljač.

Kako nazivate nekoga ko stoji pred gomilom ljudi ispred zgrade Pentagona i priča bajke?

- Donald Rumsfeld.

Kako nazivate to kad neka televizijska stanica prenosi samo vladino mišljenje?

- Propagandna TV stanica.

Kako nazivate to kad BBC u vijestima iz svijeta citira samo pentagonski izvor??

- Pošteno i nepristrasno.

Kako nazivate predsjedničke izbore u Zimbabveu, 2002.g. gdje su uočene ozbiljne nepravilnosti?

- Lažirani izbori.

Kako nazivate predsjedničke izbore u SAD-u, 2000.g., gdje su uočene ozbiljne nepravilnosti?

- Pobjeda demokratije.

Kako nazivate to kad američki bijelci zagovaraju jednu eksluzivno bijelu državu i protjerivanje onih koji nisu bijelci?

- Rasizam.

Kako nazivate to kad izraelski Jevreji zagovaraju jednu ekskluzivno jevrejsku državu i protjerivanje svih ne-Jevreja?

- Cionizam.

Kako nazivate lidera koji prodaje svoju zemlju nekoj stranoj sili?

- Izdajica, ili kvisling.

Kako nazivate britanskog lidera koji prodaje svoju zemlju jednoj stranoj sili?

- Tony Blair.

Koja država na Srednjem Istoku (čije ime počinje sa I) ne posjeduje nuklearno oružje, dozvolila je pristup inspektorima za oružje Ujedninjenih Nacija, a okupirana je od strane SAD?

- Irak.

Koja država na Srednjem Istoku (čije ime počinje sa I) posjeduje nuklearno oružje, odbija pristup inspektorima Internacionalne Agencije za Atomsku Energiju, i još prima oko 5 milijardi dolara godišnje od SAD?

- Izrael.

Kako nazivate to kad su nedužni ljudi ubijeni od strane onih koji se suprostavljaju brutalnoj okupaciji?

- Terorizam.

Kako nazivate to kad su nedužni ljudi ubijeni od strane okupacione sile?

- Kolateralna šteta, samo-odbrana, ili ‘uhvaćeni u unakrsnoj vatri’.

Kako zovete to kad Saddam Hussein ubija vlastiti narod hemijskim oružjem?

- Zločin protiv čovječanstva.

Kako nazivate to kad FBI koristi hemijsko oružje da ubije 96 državljana SAD-a, (uključujući žene i djecu) u mjestu Waco, u državi Texas?

- Red i zakon.

Kako nazivate serijskog ubicu koji tvrdi da mu je Bog naredio da to radi?

- Psihopat.

Kako nazivate serijskog ubicu koji tvrdi da mu je Bog naredio da napadne Irak?

- George W. Bush.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ima malo anti semitizma. Zanemarite to mogu se naci zanimljive stvari u vezi upravljanja SAD-m a i ostatkom sveta. Autor deluje ogorceno ali je pogodio po nesto




Tema koja je sustinska za razumevanja upravljanjem svetskih procesa od Hrista do dan danas,je:LOVA,NOVAC,PARE!
Mehanizmi tih proseca su veoma suptilni,perfidni,skriveni i deluju iz pozadine,tesko se uocavaju,jer je operativni mrhanizam veoma zamrsen,a da apsurd bude veci,ceo taj najperfidniji kriminal koji je po meni ikada postojao, kroz drzavni finansijski aparat je legalizovan i zove se BANKARSTVO.

Obican svet to i ne vidi,jer je hiljadama godina ucen samo da veruje,da slepo veruje,a ne da razmislja svojm glavom.
To se ne sme nikako dozvoliti!
To Zidovi ne mogu ni u snu dopustiti.Oni jedino operisu u moru pilecih mozgova!
Hiljadama godinama narod je dresiran iskljucivo samo da veruje drzavnom aparatu.
Dodje Jezda i kaze;-kamata 40%!!!
Narod trci i grabi.!!
"Ej,pa to je nemoguce,pa svuda u Svetu je najvise 3-5%!?"-u neverici se pitaju ljudi.No,drzava to podrzava indirektnim suvoparnim saopstenjima i"stoji iza toga".
A ko bi drugi!
Na TV-u kljucni igraci,par njih, ulazu velku lovu..narod to vidi i kaze:"Pa nije valjda ovaj lud da ulaze toliku lovu,da rdzava ne garantuje sve to!
Pa naravno da on nije lud! On nije!...a pri tom zaboravljaju da je drzava pokrala svu deviznu stednju koju su godinama Srbi zaradjivali u inostranstvu i stavljali na stednju u drzavnoj banci.No,i nasoj"braci" su uradili isto,ali mi se ipak cini da so ovi nasi,nase odrali najvise.
Propaganda je ucinila svoje.Znaju "oni" da je urodjena pohlepa koja cucu u skoro savakom coveku za brzom i lakom zaradom,pouzdan saradnik za svakojake prevare,-to momentalno blokira mozak!
Ljudi su pricali:"Stvarno je to cudno,ali ide brate,evo..svi uzimaju lovu..das...uzmes...zaradis...ne radis nista...a drzava sve garantuje...kako to ranije nisu uradili..!?"
Pa nisu..tad je bila druga prica.
Slucajno sam saznao kako je Jezda "pobegao".Naravno,sve je bilo legalno,Jezda je imao bolje garancije!
Evo kako je to bilo:
Jezda je pobegao,ili bolje reci otputovao iz zemlje,u rano jutro 7.03.0993god.u Madjarskoj preko granicnog prelaza Kelebija.
Te noci sam se vracao iz inostranstva.Avionom sam dosao do Bucimpeste,nije moglo do Bgd.-a,jer su bile sankcije.Sa Budimpestanskog aerodroma autobus za Beograd polazio je u rano jutro,u 01h.Ja sam stigao oko 21h. 06.03.1993
Nasao sam gazdu,platio kartu i cekao sam na aerodromu,sedeo sam na nekim foteljama i citao nesto.Malo po malo,skupise se nasi ljudi,putnici za Bgd.Medji njima su bili neki sa estrade:Bajaga,Snezana Babic Sneki,njen menadzer i neki meni nepoznati ljudi,ali se po faci videlo da su to neke"budze".Bili su potpuno prirodni pa sam ih upoznao,pomalo sam bio nespretan,ali sta ces,nisam ja u tom svetu.Pridjem ja Bajagi i kazem:"Da niste vi slucajno Bajaga?"...ha,ha,haa...
Nista...udjosmo mi u autobus,atmosfera je bila svi su nesto pricali i pili smo viski.Ja sam bio zaspao.Probudoih se na madjarskoj granici.Prosli smo.Madjari nas zacudo nisu"maltretirali".Dodjosmo i do nasih.Udje nas carinik,pregleda nam pasose i kad je trebao da izasdje zastao je i rekao:"Kazite dragicka!"
"dragicka!"
"Bobego Jezda...!!!"
Tri sekunde se nista nije culo,apsolutna tisina!!!
Posle toga onaj Snekin menadzer poceo je divljacki da urlice i psije i da sitira sediste!!!
Ko zna koliko je imao kod Jezde,sigurno barem milion masraka!
Pridjosmo cariniku i on je poseo da prica posto se izgleda znao sa svim tim biznismenima.Evo kako je to bilo:
Kertes(tadasnji sef carine SRJ) rekao je sefu smene da uskoro treba da dodje neka tehnicka komisije da nesto kontrolise i da kada budu dosli,ova stara ekipa ode u neke rzervne prostorije i kada ovi zavrse posao,da se ponovo vrate na radno mesto.Naravno,sve je to bilo teceno tehnicko-strucnim recnikom.I..."tehnicka komisija je dosla" .Dosli su sa nekih pet mercedesa,par ljudi je izislo i uslo u prostorije,a ovi sto su bili tu, otisli su na rezarvne polozaje.Videli si i Jezdu,jer je i on posle uso.Nesto su,kaze ovaj carinik,radili na kompjuterima.Oko pola sata-sat su tu bili a saobracaj je privremeno bio blokiran jer su neki od ovih otisli do Madjara da "srede stvar" i sa Madjarima,verovatno je i njima Kertes telefonirao,Madjar je.Dil je dil,a ko ce ako nece Madjar sa cMadjarom.
I tako ti Jezda mirno i lepo otputovao u Madjarsku,bez problema..
Eto..organizovan kreiminal kazu ne moze da se iskoreni u potpunosti?
A sada bih napisao izvode iz knjige koju i vi imate"Udarac Ruskih Bogova' od Vladimira Aleksejevica Istarhova koji se odnose na finansijske aspekte Jevrejske finansijske oligarhije i kako to oni iz nicega-dobijaju sve.Ima tu i ostalih aspekata ispiranja mozgova da bi se sve lakse sagledalo,ispitalo i shvatilo.Istarhov tu otkriva neke finansijsko-operativne mehanizme Zidovske prevare i pljacke.Zeleo bih da se tema dalje prosiri i od drugih i da se sto vise mehanizama Zidovske placke objavi,da bi to i drugi mogli da citaju,da se ljudi polako edukiju,jer su Zidovi sve doveli do pefrekcije.Oni naprosto kad god to pozele,monetarnim malverzacijama mogu da sruse bilo koju drzavu ili banku kad god to zazele.Ni,njihove banke nikad ne propadnu,oni pokupe sve!
Setite se samo nase hiper-hiper inflacije!Ako bi neko obradio tu temu sa strucnog aspekta bilo bi veoma dobro!Ili da prepise neki tekst iz neke knjige o Zidovskim prevarama putem finansijskih komplikovanih malverzacija.Medjutim,u svim tim njihovim "multi-operacijama" ima jedan "kljuc" za razumevanje sta se u stvari dogodilo,a to je-ko je tu najvise dobio i stekao dodatno materjalno bogatstvo i moc,a ko je najvise izgubio.
Sada bi mogli veoma lagano da zakljucimo,sta se dogodilo u nasoj hiper-hiper-inflaciji.Naravno,najvise su dobili Jevreji sto direktno,sto indirektno preko nasih ljudi koji su radili za njih neki"biznismeni" koji su se nabrzimu obogatioli.A najvise je izgubio najvise obican svet,ustedjevina je propala i sve je prodavano u bescenje.U politickom strateskom smislu Zidovi su postigli sustinski cilj:upropastili su nam drustvena preduzeca i gigante i pripremili si ih za"privatizaciju",a srednji sloj,kicmu svake drzave, su totalno rasturili .
A sada evo pomenutih izvoda Vladimira Aleksejevica Istarhova:
***
Pogledajte kako su lako lupeži tipa MMM-ovci pokrali pola Rusije. Zašto u tolikim razmerama i tako lako? Zato što smo zemlja vernika. Vera je – veoma opasna navika. Ranije se sveto verovalo u Hrista, zatim u Lenjina i Staljina, a kasnije u svetlu budućnost tipa MMM. Privikli smo da nerazumno verujemo u čuda. Poverovali smo da se može »lako« postati milioner. Našli smo sebi novog Hrista – Sergeja Mavrodi – spasioca »svete« Rusije. E on nas je sve spasio, postao je jedan od najbogatijih ljudi u Rusiji. Naravno, svi ti mavrodi nisu pokrali Rusiju bez pomoći jeljcinske mafije, koja ih je rodila i sa kojom su morali sve da podele. Inače bi svi ti mavrodi odavno ležali u zatvoru.
***
1780.godine jedan od najviših u hijerarhiji židomasonske mafije jevrejski bankar Rotšild – dao je sledeću otvorenu izjavu: »Mene ne interesuje, ko vodi politiku konkretne države. Dajte mi mogućnost upravljanja novčanim sistemom te države, i ja ću rukovoditi tim političarima«.
***
Eksploatacija čoveka od strane čoveka

Kako se hrišćani i komunari odnose prema takozvanoj eksploataciji čoveka od strane čoveka? Smatraju da je to ogromno zlo bez svakog razmatranja. U stvari pod »eksploatacijom« se podrazumevaju veoma različite stvari. Postoji zdrava eksploatacija čoveka od strane čoveka – ili, tačnije rečeno, različiti nivoi prava na upravljanje i raspodelu resursa. Taj oblik je – prirodni proces. To je posledica nejednakosti ljudi, nejednakosti ljudskih sposobnosti, nejednakosti uloženog rada i nejednakosti odgovornosti.
Današnja sociologija govori o tome, da čak u zapadnim zemljama, gde se od detinjstava kultiviše preduzetnička inicijativa, samo oko 10% ljudi je sposobno i žele da budu preduzetnici ili, drugim rečima, gospodari i rukovodioci prvog nivoa (takozvani eksploatatori). Rad pravog savesnog preduzetnika – to je veoma težak, složen i rizičan rad. Njegovu složenost sposoban je da shvati samo onaj ko se time nekada bavio.
Naravno, postoje i drugi oblici eksploatacije – grabljivačke ili jednostavno otimačke. Njih treba presecati. One se javljaju pre svega tamo, gde nema konkurencije, gde postoji monopol jednog gospodara. U normalnom društvu država ne može da stoji po strani od eksploatacije, ne regulišući je i ne držeći pod svojom kontrolom. Ali obično se uvek tako i radi u državama sa razvijenim sistemom slobodnog preduzetništva.
Ustvari mržnja rukovodilaca komunara i hrišćana prema eksploataciji – to je čista laž, propagandistički paravan. Oni ne samo da neće da unište eksploataciju čoveka od strane čoveka. Nisu oni takvi glupani da ne shvataju da to u principu nije moguće. Oni hoće jedan prirodni mekši oblik eksploatacije da zamene drugim oblikom eksploatacije – surovijim. Oni hoće da zamene prirodnu eksploataciju najamnog radnika od strane gospodara daleko surovijom eksploatacijom najamnog radnika od strane ogromne i nezasite države. A gospodari države će postati komunari. To su njihovi istinski ciljevi. Posle toga će najamni radnik da prima 10 **** manje ili uopšte ništa neće primati, osim robovkse porcije.
U svoje vreme diktator jugoslovenske komunističke vlade maršal Tito se otvorio i rekao: »Komunizam je jednostavno državni kapitalizam, u kome država ima apsolutno pravo vlasništva nad svime, uključujući napore ljudi«.
Dok u uslovima slobodnog preduzetništva postoji realno tržište rada, postoji mnoštvo raznih gospodara, koje najamni radnik može da bira, doktle je u komunizmu gospodar jedan – država. I taj gospodar (država) lišava najamnog radnika svakog izbora i ima monopolsku mogućnost da mu diktira sve uslove, koje čovek jednostavno ne može da ne prihvati. To jest, dok u slobodnom preduzetništvu, gde nema monopola, već postoji konkurencija, stepen eksploatacije ne može da bude veoma visok (radnik će otići kod drugog gospodara), dotle u komunizmu stepen eksploatacije može da bude žestok koliko hoćete. Komunizam – to je apsolutno robovlasničko uređenje.
Drugim rečima, komunjare eksploataciju čoveka od strane čoveka zamenjuju daleko žešćom eksploatacijom čoveka od strane LJUDI preko države. To jest umesto jednog eksploatatora pojavljuje se grupa eksploatatora (gospodara države »radnika i seljaka«) i plus sama država (ogromna armija činovnika).
Kao primer se mogu navesti neke cifre. Za vreme carizma spahije, pošto su bili vlasnici zemlje, davali su zemlju seljacima pod arendu pod uslovima desetine, to jest seljak je davao spahiji 10% svoje letine, 90% je – ostavljao sebi. Za vreme sovjetskog komunizma osnovna masa radnika je primala minimalnu platu i jedva sastavljala od plate do plate. Ali najinteresantnije cifre – to su komunističke zarade istaknutih ljudi. Naprimer, za vreme sovjetskog komunizma pronalazači i racionalizatori su dobijali svega 2% od ekonomskog efekta svojih pronalazaka. U praksi ni toga nije bilo. U praksi realan ekonomski efekat je umanjivan po pravilu najmanje 10 ****, a onda su od toga uzimali 2%. To jest, pronalazč je dobijao svega 0,2% od toga, što je dao njegov pronalazak, a država je dobijala 99,8% od tuđeg pronalaska. To je istinska suština borbe protiv eksoploatacije čoveka od strane čoveka.
Komunistička parola »Ko ne radi, taj ne jede« pokazuje apsolutno zverski i ravnodušan odnos komunizma prema čoveku. Ostareo si, razboleo se, ne možeš da radiš? Na smetlište. Kao što se baca stara matica, tako se otpisuju druga sredstva proizvodnje, čak ako su to ljudska bića. Ali stvar nije čak ni u tome. U toj paroli se prećutkuje najglavnije: KO za koga ne radi? O tome se ne govori. A ustvari otvoren smisao te parole jeste sledeći: »Ko (ZA NJIH I POD NJIHOVIM USLOVIMA) ne radi, taj ne jede«. Zadatak komunističke mafije jeste – uništiti nepokorne gladom.
Treba još jednom istaći, da je neprijatelj broj 1 za komunizam srednja klasa – klasa sitnih i srednjih vlasnika – preduzetnika. Zašto? Zato što za oligarhiju najmanji radnici nisu strašni. Najamni radnik je navikao da izvršava odluke drugih. A preduzetnici ili samostalci – to su za oligarhiju konkurenti. To su nezavisni ljudi, koji su sami navikli da donose odluke i žive po sopstvenoj volji i sopstvenom razumu.

Mi

Jedno od moćnih sredstava zaluđivanja naroda jeste igra rečima. Jedna od najomiljenijih komunističkih reči jeste zamenica »MI«. Ona predivno izražava suštinu komunizma. Sve objediniti u jednu gomilu, u jedan opšti tanjir, stvoriti haos, zbrku i u toj mutnoj vodici loviti ribu svojim jevrejskim ručicama.
Pomoću »MI« se može vući za nos i zamazati sva suština onoga, što rade ne nekakvi nepoznati MI, već konkretni nitkovi, kojih je veoma mnogo. »MI« zvuči neprestano sa televizora i drugih SMI. Pomoću »MI« se programira stil nekonkretnog mišljenja. Pomoću »MI« se uvek odlazi od odgovornosti.
Nedavno sam slušao istupanja Aleksandra ISAJEVIČA Solženjicina preko televizora. I šta kaže Isajevič? On kaže: »MI smo uništili nacionalnu industriju. MI smo doveli ekonomiju do haosa. MI smo razvili neviđeni kriminal. MI smo dozvolili prevlast dolara u našoj zemlji« i t.d.
Ko su to ti njegovi – MI? Ko je to? Ja? Vi? Bravar čika Vasja? Je li to on srušio ekonomiju? Je li to on prevodi novac iz Rusije u Izrael i u SAD po 30 milijardi dolara godišnje?
Ne. Nikakvi MI ne postoje u prirodi. To je sve komunistička demagogija. Cilj te demagogije jeste – premazati i razvodniti realne procese. Otići ili odvesti od odgovornosti, prebaciti tu odgovornost na sve, na sav narod. Ispada da je sav narod kriv zbog toga što vladajuća jevrejska mafija krade zemlju u razmerama koje do sada nisu viđene u istoriji čovečanstva.
Ne MI, već ONI namerno uništavaju ekonomiju, Nismo MI, već ONI su razvili kriminal i haos. I ti ONI imaju konkretna prezimena, to su konkretni ljudi i njihov broj nije velik.
Solženjicin se uzdiže kao ubeđeni antikomunista, a on govori u komunističkim stereotipima. Da li njegove reči donose ljudima istinu? Ne, one zatvaraju, gase, razvodnjavaju realne procese. Posle toga Isajevič nas priziva da se vratimo u hrišćansku internacionalu judofila (židoljuba). Hteo bih da se nadam da Solženjicin to radi iz gluposti, a ne zle namere.
Solženjicin nije sam. Skoro čitava Rusija redom je otrovana komunističkim sistemom mišljenja. Smenjivanje tog sistema komunističkog mentaliteta je – zadatak ogromne složenosti i dugotrajnog vremena. Ako je teško nametnuti narodu nove ideje, onda ni malo nije lakše uništiti stare.
Lako se vidi da komunističko MI i Jedini bog – to je jedno isto sredstvo. Njegov zadatak je – zatvoriti strukturu, likvidirati sposobnost razlikovanja, zaglupiti i namagarčiti ljude.
***
Špekulacija

Preziranje špekulanata, utuvljivano u glave tokom 1000 godina u Rusiji, veoma je teško izbiti iz ruskih mozgova. »Špekulant« je postala pogrdna reč. Ali Špekulacije se međusobno razlikuju. Postoje različite vrste špekulacija: radna i lupeška. Ako razmislimo, videćemo da je radna špekulacija – ozbiljan i težak rad, sasvim dostojan poštovanja.
Pogledajte realan rad trgovine (špekulacije robom). To je težak rad. Da bi se nešto povoljno prodalo treba naći dostojnog isporučioca i uspostaviti sa njim poslovne odnose (što nimalo nije lako). Otići po robu, odabrati, proveriti i prebrojati robu, utovariti u transportno sredstvo, prevesti, istovariti, prevući na skladište. Tamo sve složiti, zatim stalno tu robu vući u trgovačku salu, raditi sa kupcima, raditi sa prodavcima, voditi knjigovodstvo, tačno voditi finansijske obračune sa isporučiocima. Održavati prostoriju u normalnom stanju i mnogo, mnogo drugo. Sve to uopšte nije lako, teško je stalno raditi i glavom i rukama, a vrlo lako se može bankrotirati.
Te teškoće može da shvati samo onaj ko je to realno radio. Ipak svi ti hristovi, marksovi i lenjini, koji se nikada nisu bavili realnim praktičnim radom, već su samo mleli jezikom i bavili se pederizmom, mogu samo da potpaljuju zavist prema praktičnim ljudima, koji umeju da uređuju realan život ovde na zemlji.
Ako se pažljivo razmisli, onda je zdrava špekulacija – osnova čitavog života i praktično je prisutna svuda, ne samo u trgovini. Zar proizvodnja nije špekulacija? Špekulacija, naravno. Proizvedeno treba prodati i to prodati tako da ostane dobit. To jest proizvođač kupuje sirovinu, materijale, komponente, troši sredstva za radnu snagu, za eksploatacione troškove i dobija cenu koštanja, a prodaje, naravno, po prodajnoj ceni koja je veća, to jest špekuliše, sa ciljem sticanja dobiti. I to je normalno, to je dobro. To se ne sviđa samo karlovima marksovima.
Šta je to uopšte špekulacija? To je samo rad za sticanje dobiti. I to je sve i ništa više. U najvećem delu slučajeva to je normalno i dobro. Za vreme sovjetskog komunizma svaki samostalni rad za sticanje dobiti kažnjavan je po zakonu, po članu »privatno preduzetništvo«.
A šta je to uopšte dobit? Šta je to, izmišljotine »prokletih« kapitalista? Ne, dobit je – prirodni životni proces. Njega nisu ljudi izmislili. Njega je izmislilia sama priroda. Tamo, gde posmatrate proces života, - tamo je svuda proces dobiti. Tamo, gde posmatrate proces smrti, - tamo je proces ubijen. Pogledajte, kako raste drvo. Iz malog zrna semena izraste veliko drvo. To i jeste dobit.
Vi sadite vreću krompira i negujete polje. Kao rezultat Vi dobijate 10 vreća krompira. 9 vreća je – dobit. I tako treba da bude uvek, kada se bavite bilo kojom korisnom i stvaralačkom delatnošću. Kada radite nešto korisno, onda se kao rezultat vašeg rada pojavljuje dodatna vrednost, ili, kako je navizao Marks, višak vrednosti. I to je dobro. Ako ne dobijate dobit, znači, Vi radite posao koji nikome nije potreban.
Ali slomiti odnos Rusa prema špekulaciji i ubediti ih da je zdrav (radni) špekulant – dobar čovek, veoma je teško, bez obzira na to, što u Rusiji ne postoji ni jedan čovek, koji sam u životu nikada nije špekulisao. 1000 godina hrišćanskog i 70 godina komunističkog zaglupljivanja dovelo je do kapitalnog sakaćenja mozga.
A zašto su komunisti toliko energije usmerili na kompromitovanje zdrave špekulacije? Zašto je Marks raspirivao mržnju prema trgovini? To kompromituje njihovog glavnog neprijatelja – sistem slobodnog preduzetništva. Udara po glavnom neprijatelju komunizma – srednjoj klasi. Da bi se narodu nametnuo sistem potpunog centralizovanog planiranja, bilo im je potrebno uništiti tržište. Jer tržište – to i jeste sistem decentralizovanog planiranja, gde kupci kupujući, svakog dana, svakog minuta, glasaju svojom rubljom za to, šta i koliko treba proizvesti. Ni jedan Gosplan (državno planiranje – prim.prev.) takvo operativno i efikasno planiranje ne može da ostvari u principu.
***
Dijalektička logika

Da bi se u glavama ljudi stvorio haos i da bi se oni odučili da misle logički, marksisti su poveli napad na samu nauku o pravilnom mišljenju – logiku, koju je osnovao jeoš Aristotel.
Umesto Logike oni su predložili takozvanu dijalektičku logiku, pod kojom su komunjare shvatale izopačenu varijantu Hegelove dijalektičke logike. Marksisti su počeli da dokazuju da su, navodno, izvor razvoja misli logičke protivrečnosti i apsurdi. Posle sličnih »dokaza« bilo koja ukazivanja oponenata na apsurde marksizma lako su se branili pomoću demagoških izjava: »Apsurdi? Pa šta? A šta Vi hoćete? To je dijalektika«. Ako se za vreme Cara logika predavala u svakoj školi, u SSSR logika se nije predavala uopšte. Jevrejskom komunizmu nisu potrebni oni koji umeju da misle pravilno.

Jednakost i bratstvo

Ne treba misliti da oni, koji podižu masonsku parolu »jednakost i bratstvo«, istinski veruju u nju. Lenjini i Trocki svih boja nisu nimalo bili idioti. Prirodna nejednakost ljudi im je bila poznata do tančina. Knjiga Gustava Le Bona »Psihologija rulja« (50), izdata još 1898.g., bila je kod Lenjina na stolu kao priručnik.
Parolu jednakosti ističu samo radi toga da bi rukama rulje svrgli staru elitu i seli na njeno mesto. Posle toga novi vlastodršci, koji su isticali parolu jednakosti, bacaju tu parolu na smetlište.

Sloboda volje

Razmatrajući slobodu volje, Marks dokazuje da kod čoveka navodno nikakva sloboda volje ne postoji, i navodi formulu: »Sloboda – to je svesna potreba«. Besmislenost te formule je očevidna svakom mislećem čoveku. Potreba – to je potpuna zakonomernost, odsustvo slobode. Sloboda – je nešto suprotno, neka nezavisna samostalna sila. Kada sam učio na fakultetu, a kasnije na univerzitetu marksizma-lenjinizma, mnogo sam čitao marksistička dela, pa i na ovu temu. I dugo sam mislio: »Kakav je Marks ideiot. Kod njega sasvim odsustvuje logika. Kod njega sa glavom nije sve u redu«. Tek sam kasnije počeo da shavtam da Marks nimalo nije idiot. On nastoji da druge učini idiotima. Marks je – lupež i ima druge zlonamerne ciljeve.
Marksov zadatak je – da paralizuje kod ljudi slobodu volje, blokira samostalnu aktivnost ljudi, liši ljude sigurnosti u sopstvene snage i od njih napravi poslušne robove – biorobote.
Kada je u vreme sovjetskog komunizma neko istupao i tražio slobodu, njemu su govorili: »Vi ne razumete, šta je to sloboda. Sloboda – to je svesna potreba. To je klasika, to zna svaki pametan čovek. Radite ono, što Vam kažu. To je potrebno (u interesu zemlje, partije, naroda, svetske revolucije i t.d.). A ako budete gajili antikomunističku propagandu, oteraćemo Vas u zatvor«.
***
Klasna borba

Marksizam svodi čitav istorijski proces na borbu klasa i odriče nacionalno i državno jedinstvo naroda. Ustvari lako se vidi da je istorijski proces – ne samo klasna borba, koliko proces razvoja i borbe rasa, nacija, država, tajnih društava, težnje ka svetskom gospodarstvu i čak borba Bogova.
Ali Marks smišljeno kida naciju na delove. U Manifestu taj Jevrejin piše: »Radnici nemaju otadžbinu« (7, s.44). Marks teži da pokida ne samo naciju, ne samo državu, već i porodicu. U Manifestu on piše: »Buržoaska blebetanja o porodici i vaspitanju, o nežnim odnosima između roditelja i dece pobuđuju odvratnost…« (7, s.43). »Komunisti nema potrebe da uvode zajedništvo žena, ona je skoro uvek postojala... Komunisti se mogu prekoriti samo zbog toga, što navodno oni hoće da uvedu umesto licemerno skrivenog zvanično, otvoreno zajedništvo žena« (7, s.44).
Zašto Marks sve to piše? Zar je on toliko glup? Ne, Marks nimalo nije glup, taj čupavi Jevrej je imao drugi zamisao. Njegov zadatak je da nahuška jedan deo nacije protiv drugog. Da baci rulju na nacionalnu elitu. Svrgnuti nacionalu elitu, slomiti sve strukture društva, uključujući porodične, i na leđa proletarijata umesto nacionale elite postaviti Židove.
Kada sam proučavao marskizam, pitao sam predavače: »Kako je to moguće, opisivati složeno društvo samo pomoću dve klase (proletarijat i buržoazija)?«. A u koju klasu se mogu svrstati, naprimer, članovi CK KPSS? U proletarijat? U buržoaziju? Očigledno je da oni nisu ni jedno, ni drugo, to je posebna klasa. A vojna lica – koja je to klasa? Proletarijat, buržoazija? Ne, takođe posebna klasa koja ima nekoliko različitih potklasa (generali, oficiri, vojnici). Lekari, inženjeri, pravnici, građevinari, taksisti, prodavci – jesu li to proleteri ili buržuji? Nisu ni jedno ni drugo.
Sva ta marksistička teorija klasa je – teško bunilo, nametnuto društvu. Nemoguće je opisati složeno društvo pomoću nekakve dve klase (proletarijat i buržoazija). A zašto to mi mislimo da je Marks stvarno težio da adekvatno opiše društvo? Odakle to potiče? Odakle proističe da je Marsk stvarno imao dobronamerne naučne ciljeve, a ne da je bio naučni aferista? Najsloženije je bilo ta pitanja formulisati i čim se ozbiljno zamislimo nad tim pitanjima, onda istinski Marskovi ciljevi postaju jasni. Naravno, dve klase za opisivanje društva su sasvim nedovoljne. Zato su za opisivanje klasne borbe dve klase sasvim dovoljne. A upravo to je i bilo potrebno Marksu. Potpaliti mržnju i nahuškati jedan deo nacije protiv drugog. Daviti nejevreje rukama samih nejevreja. I iskoristiti tu borbu u svom jevrejskom interesu.
O nečijim istinskim ciljevima uvek se može samo nagađati, dok ne bude jasan rezultat procesa koji je on pokrenuo. A prema rezultatu tog procesa poslednjeg dana ciljevi se vide golim okom. Kako i zašto su Jevreji preuzeli vlast u Rusiji? Pa tako je i bilo isplanirano u marksizmu. Ništa ne ispada samo po sebi. Marksisitička teorija klasne borbe – to je teorija smišljenog huškanja jednog dela naroda protiv drugog.

Diktatura proletarijata

Šta daje satanistima marksistička teorija klasne borbe? Ona skriva model elita-rulja, skriva sistem upravljanja društvom. Skriva nivoe toga upravljanja. Skriva tu činjenicu da funkcije upravljanja svejedno neko treba da izvršava. Ma ko da svrgne bilo koga, funkcije upravljanja svejedno ostaju.
Posle tog skrivanja Marksu je lako da istakne principe »diktature proletarijata«. Šta taj princip označava? Prvo, on je apsolutno lažan. Proletarijat – to je onaj koji je siromašan, bespravan. Diktator – to je onaj koji ima apsolutna prava. To jest diktatura proletarijata je – besmislena grupa reči, grupa reči tipa okrugao kvadrat. Komunari galame o tome, da vlast treba da pripada radnicima i seljacima. Čista laž i demagogija.
Ne može vlast da pripada radniku i seljaku. Radnik – to je jedna funkcija, direktor fabrike – to je druga funkcija, vođa države – to je treća funkcija. Ako neki radnik postane direktor fabrike, onda time on prestaje da bude radnik. On će promeniti svoju funkciju upravljanja. Ako kvadrat postaje okrugao, onda on prestaje da bude kvadrat. Zašto Marks ističe tu ideju bunila?
U našoj Eri totalne laži nikada se naivno ne sme verovati u deklarisane »svetle« ideale i svetle principe. To su samo udice, na koje Vas pecaju Jevreji i njihovi gospodari. Marks samo programira rulju ludaka. Proletarijat, rulja, gomila šarikova – to je oružje za preotimanje vlasti i ništa više od toga. Ko je bio ništa, taj će postati sve, diktatura proletarijata je – divna parola za programiranje naivnih i onih koji veruju u svetle ideale.
Ko se našao na vlasti u Rusiji 1917.g. posle svrgavanja stare nacionalne elite »eksploatatora« pomoću rulje? Diktatura proletarijata. A ko je to konkretno? Bravar čika Vasja i čistačica teta Manja? Ne, drugovi moji, Vi nepravilno shvatate principe Marksizma.
Diktator i vođa svetskog proletarijata postaje neki židokalmik (Židov iz Kalmikije – prim.prev.) Uljanov-Lenjin, čovek koji ne samo da nikada nije bio proleter, nego se nikada uopšte nije bavio nikakvim proizvodnim radom. A za tim Lenjinom idu ostali proleteri: Trocki, Zinovjev, Kamenjev, Sverdlov, sve sami, ma kako to bilo čudno, Jevreji (čudna osobenost tih proletera). Niko od te bande »proletera« takođe nikada u životu nije radio ni kao radnik, ni kao seljak. Dalje ide »internacionala« (to jest 80% Jevreja i 20% jevrejskih sluga raznih nacionalnosti). I to Vam je sva diktatura proletarijata. To je sva istinska vlast radnika i seljaka. Eto zbog čega je sve to izmišljeno.
Uopšte kod svih parola Jevreja postoji duplo dno, to jest istinski smisao. Naprimer, deklariše se »diktatura proletarijata«. A ustvari šta je to? Diktatura proletarijata – to je diktatura Židova pomoću glupog proletarijata. Šta je to sovjetska vlast? Sovjetska vlast – to je diktatura židomasonske mafije, gde kao dekorativni paravan istupaju sovjetski deputati – apsolutna marioneta, koja po komandi podiže svoje plašljive ručice, poslušno glasajući tako, kako odgovara mafiji.
Kasnije je na mesto Lenjina i Trockog istaknut novi »proleter« – Josif Staljin. Ko je on? Kakvo je njegovo poreklo? To je, naravno, pokriveno tajnom. Oficijelna istorija priča basnu o tome, da je Staljin navodno bio sin obućara. Veoma smešno. Sin obućara dospeva u prestižnu duhovnu školu, a kasnije u bogosloviju, gde uči 12 godina i ne zna se od kog novca. U to vreme u bogoslovije su se upisivala samo deca visokostojećih roditelja. Informacija o poreklu i nacionalnosti Staljina i dan danas je zatvorena.
Verovatno najpravednija verzija tvrdi da Staljin nije bio običan Gruzin, već gruzijski Jevrejin, kao i Berija. Ta verzija ima mnogo osnova, počev od čisto jevrejskog i za Jevreje mističnog imena Staljina – Josif. Takvim židovskim imenom neće nazvati svoga sina ni Rus, ni Gruzin. Pravo prezime Staljina je – Džugašvili. Na gruzijskom švili – to je sin, džuga – to je Jevrejin. Džugašvili – Jevrejinov sin.
I, naravno, u komunističkom pokretu na najvišim mestima uvek su držali samo Židove ili makar polujevreje. Da je Staljin bio čist Gruzin, nikada ne bi dospeo u najviši sastav komunara zajedno sa Lenjinom, Trockim, Zinovjevim, Kamenjevim, Sverdlovom i t.d.
Nije suvišno podsetiti na jednu zagonetnu epizodu iz života mladog Staljina, o kojoj prećutkuju svi njegovi biografi: student bogoslovije Josif Staljin je jednu godinu proveo u Rimu na obuci kod Jezuita (41).
Posle preuzimanja vlasti od strane »proletera« sva ključna informacija se zatvara i falsifikuje. I odmah se izdaju zakoni koji zabranjuju da se ta informacija otkriva. Takvi zakoni su kod komunjara bili: o borbi protiv antisemitizma i raspirivanja međunacionalnih konflikata (to je, naravno, za jevrejsku mafiju prvi zakon); o borbi protiv antisovjetske i antikomunističke propagande. A one koji pokušaju da otkriju tu informaciju i razobliče laž, teraju u zatvore.
Ustvari sve međunacionalne konflikte potpaljuju internacinalisti, to jest Jevreji. Reč »inter« označava među. Reč »internacionalizam« označava međunacionalizam. Internacionalizam (međunacionalizam) – je jedan od osnovnih jevrejskih metoda – zavadi pa vladaj.
Vi mislite da je zatvaranje informacije bilo samo u SSSR? Duboka zabluda. To se odvija u svim hrišćanskim zemljama. Uzmite sada bilo koju hrišćansku zemlju. Svuda je zakon o borbi protiv antisemitizma i »raspirivanja« – jedan od ključnih zakona. Pri tom lako možete da polijete blatom bilo koji narod planete: Ruse, Nemce, Poljake, koga hoćete. Taj zakon o »raspirivanju« neće delovati. On deluje samo u interesu svetske židovske mafije. Židovska mafija ne voli kada se njene metode obelodanjuju i kada je zbog nečega okrivljuju. I to Vam je sloboda reči, sloboda štampe i ljudska prava u zemljama demokratije (čitaj židokratije). Sloboda informacije je veoma jasno obrezana.
Da bi se još jedanput ubedili da je Marks imao podle zamisli u svojoj prljavoj igri, dovoljno je pogledati ličnu prepisku Marksa i Engelsa, gde nisu morali naročito da se pretvaraju u zaštitnike radnika i ideje jednakosti (Sabrana dela, tomovi 21-24). U tim pismima Marks izliva uskipelu mržnju na sve i svakoga, posebno na proletere, radnike i partijce. Naprimer, pismo Marksa Engelsu od 10.08.1869: »Kakav značaj ima »partija«, to jest banda magaraca koji nam slepo veruju, zato što nas smatraju jednakim sebi…«. Marks Engelsu od 25.02.1859.: »Nas nikada neće voleti demokratska, crvena ili čak komunistička sirotinja«. Engels Marksu od 13.02.1851.: »… prava glupost je to da je proletarijat prinuđen da me štiti od te besne mržnje, koju prema meni osećaju radnici (to jest glupani)«.
***
Vratimo se na to da Jevrejima upravljaju, i ne samo njima. Kako se to sve radi i zašto nisu svesni toga? Navešću jedan primer za razumevanje mehanizama toga tipa. Uzmite bilo koga nezavisnog privatnog preduzetnika, koji ima svoj biznis i nema nikakvih šefova iznad sebe. Ako ga pitate: »Za koga ti radiš?«, on će iskreno odgovoriti, da ni za koga, samo za sebe, on je gospodar. Ustvari to se samo tako čini. Postoje i gospodari gospodara. Onaj novac koji zarađuje preduzetnik, on čuva ili na tekućim ili na depozitnim računima nekih banaka. Za te banke taj preduzetnik je samo isporučilac finansijskih resursa i ništa više. Tim resursima te banke upravljaju, od njih zarađuju dobit. To jest taj preduzetnik ne radi samo za sebe, već i za gospodare tih banaka.
Sama ta banka sav svoj novac (rubaljski) čuva na korespondentskom računu Centralne Banke Rusije, koja ima svoje gospodare. Ali ako je taj novac u vidu deviza, onda na korespondentskim računima banaka zemalja eminenata deviza. Naprimer, ako su to dolari, onda na korespondentskim računima američke banke, naprimer »Čejz Manheten«.
Za »Čejz Manheten« ta ruska banka je samo – isporučilac finansijskih resursa i ništa više. Od tih resursa i od tih ruskih banaka »Čejz« zarađuje svoj novac. Ta ruska banka radi za njega. Ali i »Čejz« čuva svoj novac na korespondentskom računu banke, koja se bavi emisijom dolara. U Americi to je Nacionalni Rezervni Sistem, u kome ničeg nacionalnog, sem naziva, nema. To nije državna, već privatna banka, koja ima svoje gospodare (najviši deo jevrejske oligarhije). Ali i ti gospodari imaju svoje okultne gospodare.
Zahvaljujući tome nezavistan preduzetnik je upisan u svetski finansijski sistem, koji ima gospodare na različitim nivoima upravljanja. I sve se to usmerava prema najvišim gospodarima finansijskog sistema. Od njih sve zavisi. Kad oni požele – naprave finansijsku krizu, kao što su mnogo **** radili u Americi, u Rusiji i u drugim zemljama sveta. Kada požele – razaraju ili, naprotiv, podržavaju banke prema svom nahođenju. I eto Vam nezavistan gospodar, koji nije svestan svoje zavisnosti i upravljanja.
***
Iluminati su i pokrenuli Prvi svetski rat. Taj rat je imao dva osnovna cilja: postaviti carsku Rusiju pod kontrolu Iluminata i stvoriti svetsku vladu. Prvi cilj je bio ispunjen, drugi ne. Zato su Iluminati morali da organizuju i Drugi svetski rat. Prvi svetski rat je osim toga doneo levitskoj mafiji basnoslovan profit. Naprimer, Bernard Baruh je uvećao svoje bogatstvo od 1 miliona na 200 miliona dolara SAD (61, s. 74). Sve države – učesnici rata pale su u strašnu dužničku zavisnost od strane levitske finansijske oligarhije.

Oktobarski prevrat u Rusiji 1917.g.

Lažna zvanična istorija Rusije priča narodu basnu o tome, da je navodno revolucija 1917.g. bila rezultat narodnog poleta, nastalog u periodu ekonomskog truljenja »zaostale« Rusije. A ustvari Rusije u tom periodu ne samo da nije trunula, već se burno razvijala, i tempo njenog ekonomskog rasata nadmašivao je tempo rasta vodećih zemalja sveta. Od 1907.g. do 1913.g. povišenje radne proizvodnosti u industriji Rusije nadmašilo je prema odgovarajućim pokazateljima SAD, Englesku i Nemačku, koje su se dugo smatrale kao industrijski giganti (40, gl. 10). Paralelno tome procesu odvijao se brz razvoj srednje klase – osnovnog neprijatelja svetske komunističke zavere.
Brz rast naftne industrije zaoštrio je konkurenciju među jevrejskim klanovima Rokfelerovih i Rotšildovih, koji su imali svoje interese u Rusiji (40, gl. 10).
Burni rast rusije uplašio je evropske i američke konkurente. Njima je bilo potrebno da »spuste« Rusiju.
Pobeda boljševika je pažljivo pripremana na međunarodnom nivou, u toj akciji nije bilo mesta za improvizaciju. Bile su manje »repeticije«. Tako je nemačka Jevrejka Roza Luksemburg, rukovodilac nemačkog »Saveza Spartaka«, uzimala aktivno učešće u revoluciji 1905.g., koja je postala generalna repeticija Oktobarskog prevrata.
Nesumnjivo je da je široka mreža tajnih zavereničkih organizacija, masonskih ili masonskog tipa, radila za revoluciju u Rusiji i igrala je u toj revoluciji odlučujuću ulogu.
Ogromnu ulogu u organizaciji Oktobarskog prevrata u Rusiji 1917.g. odigralo je zagonetno tajno društvo »Zeleni Drakon«. Jedan od članova te organizacije, švedski magnat šibica, finansirao je u velikim razmerama delatnost Lenjina, a kasnije je umro tajanstvenom smrću. Bez sumnje, to je bila osveta.
Sa druge strane, deo pristalica tog istog tajnog društva »Zelenog Drakona« pripremao je u Nemačkoj dolazak na vlast nacista.
Svetska jevrejska finansijska oligarhija finansirala je ne samo Lenjina. On je gurala Japan u rat sa Rusijom sa ciljem da oslabi monarhiju i olakša zadatak komunista. U Njujorku: Jakob Šif, Morgan, Prva nacionalan banka, nacionalna Siti-banka pozajmile su Japanu oko 30 000 000 $ za napad na Rusiju sa Istoka (40, gl. 10). U to vreme to su bile basnoslovne sume.
1.maja 1905.g., na godišnjici formiranja Iluminata, Lenjin, koga su finansirali članovi Fabijanskog društva, počeo je svoju revoluciju.
Ali u toj revoluciji banda Lenjina je izgubila, bez obzira na svu pomoć bogatih bankarskih krugova. Ipak car Nikolaj II je ispoljio svoju malodušnost i, umesto da postrelja lenjinsku bandu, poslao je Lenjina u Švajcarsku, Trockog – u SAD, a Staljina – u Sibir.
Ali delimično boljševici su uspeli da oslabe monarhiju. Car je reagovao na zahteve revolucije i sproveo niz reformi. Osnovao je Dumu, obnarodovao niz odgovarajućih zakona, i monarhija se praktično pretvorila u demokratsku republiku. Ali svi ti postupci cara nimalo se nisu odrazili na aktivnost komunista. Ona je čak porasla. Porasla je i aktivnost tajnih društava.
15. (2.po starom kal.) marta 1917.g. car se odrekao prestola u korist brata. Ali već 24.marta (na dan jevrejskog praznika Purima) 1917.g. Jevreji su organizovali »februarsku revoluciju«. Vlast je preuzela Privremena vlada, na čije čelo je stao Jevrej Kerenski – škotski mason 32.stepena. Kerenski je igrao istu igru sa komunistima. Posle dolaska na vlast Kerenski je počeo sa krađom državne blagajne. Dalje, jedna od prvih odluka vlade Kerenskog bila je amnestija prognanih boljševika, a kasnije i amnestija svih kriminalaca.
Amnestija kriminalaca – to je standardna jevrejska metoda za stvaranje haosa u zemlji i kasnijeg pribegavanja diktaturi »na zahtev radnog naroda«. Isto tako je Berija 1953.g. izvršio masovnu amnestiju kriminalaca, spremajući sebi diktatorki tron. Da li vi mislite da je sada novi Kerenski (Jeljcin) dozvolio kriminal sa drugim ciljem? Ciljevi i metode su jedni isti.
Evo kako je Kerenski vratio u Rusiju »profesionalne« revolucionare. Trocki je krenuo iz Njujorka za Rusiju 27.marta 1917.g. parobrodom zajedno sa 275 svojih mafioznih saradnika. Uz njega je bila značajna suma novca od američkih jevrejskih magnata (40, gl. 10).
Lenjin se zajedno sa 32 drugih ozloglašenih revolucionara takođe uputio nazad u Rusiju oklopnim vozom preko Švajcarske i kroz zaraćenu Nemačku. U Švedskoj Lenjin je dobio oko 22 miliona maraka, koje su za njega čuvane u Švedskoj banci.
Staljin se vratio iz Sibira, i sada su sve ključne figure bile na mestu.
Direktor federalne rezervne banke Njujorka Viljem Tompson dao je lični prilog boljševicima u iznosu 1 000 000 $. Grupe Morgana i Rokfelerovih takođe su finansirale Lenjina. Jakob Šif je dao Lenjinu 20 000 000 $. 40 000 000 zlatnih maraka Lenjin je dobio od bankarskih krugova Nemačke (40, gl. 10).
***
SAD i Zapadna Evropa u građanskom ratu »belih« i »crvenih« nikada nisu oštro istupali protiv »crvenih«. Oni su se trudili da pomažu i jednima i drugima, ali tako, da taj rat traje maksimalno dugo i da jedni Rusi beskrajno ubijaju druge Ruse, a Rusija da se pretvori u ruševine, koje je lako zgrnuti u svoje ruke.

Posle konačne pobede Lenjina svetska finansijska oligarhija zajedno sa jevrejskom internacionalom pokrala je Rusiju u neviđenim razmerama. Svi demagoški razgovori o borbi protiv bogatih odnosili su se samo na bogate Ruse, ali u odnosu prema jevrejskim multimilionerima odmah su bacani na smetlište.
Jedan od najboljih prijatelja Lenjina postao je Armand Hamer, koji je pomoću Lenjina postao multimilioner. Mnogo kasnije taj Jevrej je u svojoj knjizi cinično pisao: »Kako postati milioner? Veoma prosto. Sačekati revoluciju u Rusiji, obući se toplije, doći u Rusiju i kupovati i prodavati«.
Hamer nije pisao kako je on to prodavao i kupovao. A on je to radio »uz mito« vlastima i lenjincima svih boja. Samo zahvaljujući toj »levoj« trgovini on je i postao multimilioner.
Posle zauzimanja Rusije svetska jevrejska oligarhija je pokušala redom i u drugim zemljama Evrope da uspostavi komunistički oblik vladavine. Da realizuje svoju takozvanu svetsku revoluciju. Ali ta predstava im nije uspela. Kao neprijatelj komunističke revolucije u Evropi istupila je zbijena srednja klasa, koja je još bila slaba u Rusiji. Jevrejska mafija je još jedanput dobila po njušci od svog osnovnog neprijatelja – srednje klase – klase sitnih i srednjih preduzetnika, gospodara i organizatora svog posla.
Uzevši vlast, Lenjin je, shvatajući snagu masonskih loža i ne želeći da bude marioneta u njihovim rukama, već 1917.g. zabranio masonske lože. To mu nisu zaboravili niti oprostili.
Jedan od prvih znakova koji su izdali komunisti bio je, naravno, zakon o borbi protiv antisemita i takozvanog podsticanja međunacionalne mržnje. Prema tom zakonu hiljade ruskih patriota bile su zverski ubijene. Svakome ko je govorio narodu istinu o postupcima Jevreja, pretila je smrt.
Jevreji su žestoko uništavali sve istorijske ruske nacionalne spomenike. Nisu žalili ni mrtve. 20-ih godina cionisti su izbacili iz Starog Simonovog manastira ostatke heroja Kulikovske bitke Peresveta i Osljaba.
Tokom čitavog vremena vladavine komunista u Rusiji njima su neprestano pomagale SAD bilo neposredno preko vlade, bilo na nivou finansijske oligarhije.
O divljim zverstvima Lenjina i njegove židovske bande ja neću pisati. Sada o tome ima dovoljno informacija. Pogledaćemo Lenjinovu finasijsku delatnost.
Lenjin je od prvih dana uspostavio monopol nad čitavim finansijskim sistemom Rusije. Prvi njegov korak je bio stvaranje rušilačke inflacije. Kad je postao šef države, Lenjin je iskoristio štampariju za uništavanje ušteda ljudi, raspodele narodnog bogatstva u džep države ili za izjednačavanje svih u sirotinji.
U periodu od 1921.do 1923.g. Lenjin je iskoristio štampariju da bi povećao količinu rubalja u opticaju oko 20000 ****! Faktički količina rubalja koja je izdavana svakog meseca bila je zapanjujuća, da sami komunisti nisu bili u stanju da zapamte tačnu količinu izdatog novca.
Zbirna inflacija je podigla ukupan indeks cena 160000 **** u poređenju sa 1913.g. Ona je imala željeni efekat. U Rusiji je bila likvidirana srednja klasa kao takva.
Zapamtite tu metodu. To je standardna jevrejska metoda, ona je primenjivana stotinu **** u svim zemljama, posebno u prelaznom periodu, kada jevrejska mafija preuzima vlast i svojinu. Ta metoda je korišćena u svim zemljama. I svuda potkupljiva SMI pričaju bajke o tome da je navodno uzrok inflacije u padu ekonomije, rasulu, greškama vlade i tome slične gluposti. A ustvari inflacija ima dva uzroka: objektivne ekonomske probleme – značaj tog uzroka je zanemarljiv i osnovni uzrok inflacije – to je namerna emisija novca od strane vlade.
Inflacija nije posledica ekonomskih problema. Inflacija – to je sredstvo preraspodele vlasti, svojine i novca. Da bi se u to uverili dovoljno je pogledati raspodelu vlasti, svojine i novca i posle nje. Pošto proces preraspodele dostigne potrebno stanje, sve trenutno prestaje kao da je odneto čarobnim štapićem. I inflacija, i finansijske piramide, i finansijske mahinacije.
Jevreji su uvek bili neprevaziđeni zavađivači ljudi po bilo kom osnovu, posebno po nacionalnom i klasnom. Posle uništenja ruske elite Jevreji su nastavljali klasno zavađivanje Rusa jednih sa drugima. Lenjinu je bilo potrebno da uništi seljaštvo – oslonac antikomunizma. Kako je on postupio? Okupio jevrejsku vojsku i krenuo protiv seljaka? Ne, Jevreji tako nikada ne ratuju. Oni uvek ratuju tuđim rukama.
Pročitajte Lenjinove radove o hlebnom monopolu i prehrambenoj diktaturi. Tehnologija gušenja putem gladi napisana je sasvim otvoreno. Lenjin je u Moskvi i Petrogradu postavio prepreku u vidu ograde, koja nije propuštala seljačku robu u grad. U Moskvi i Petrogradu je počela masovna glad. Ta glad je bila veštačka, nju je smišljeno stvorila sovjetska židokratija. Posle toga, koristeći monopol nad SMI, počela je komunistička propaganda protiv kulaka i seljaka uopšte, koji su navodno bili vinovnici gladi. Nahuškavši radnike mržnjom prema kulacima, Lenjin je stvorio prehrambene odrede radnika i bacio ih protiv seljaka. I počelo je klanje ruskih radnika i ruskih seljaka. O tom periodu je dobro napisano u izvanrednoj knjizi velikog ruskog pisca Vladimira Aleksejeviča Solouhina (66). Na žalost, Solouhin nije uspeo da izađe iz okvira hrišćanstva. Ali on je bio jedan od prvih koji se probio kroz armirano betonsku komunističku informacionu ogradu. Večnaja mu pamjać!
***
SAD

U zvaničnoj istoriji SAD kao uzrok revolucije 1776.g. se navodi protivljenje Amerike »Engleskoj koja naplaćuje visoke poreze«. Ali ta verzija nimalo ne odgovara istini. U to vreme engleska vlada je oporezivala kolonije porezom koji je bio manji od jednog procenta bruto nacionalnog dohotka. Radi upoređenja recimo, 1980.g. američke poreske platiše su plaćale svojoj nezasitoj vladi oko 40% svog dohotka (40, gl. 12).
Izvori američke revolucije potiču od 24.juna 1717.g., kada su se četiri masonske lože u Londonu ujedinile da bi obrazovale Veliku Ložu Londona. Ideologija i struktura te lože su rasprostranjene u Francuskoj 1725.g. i početkom 1730.g. u SAD, gde su 1731.g. u Filadelfiji, a 1733.g. u Bostonu formirane lože Frankomasona. Jedan od članova Filadelfijske lože postao je Bendžamin Franklin, koji je u nju stupio 1732.g., a već 1734.g. postao njen Veliki Majtor.
Među prvim masonima u SAD su bili: Džordž Vašington, Tomas Džeferson, Aleksandar Hamilton, Džon Maršal, ozbiljno uvučeni u američku revoluciju.
Kasnije je bilo najmanje 12 američkih predsednika masona: Endrju Džekson, Džejms Polk, Džejms Bušanan, Endri Džekson, Džejms Garfild, Viljem Mak-Kinli, Teodor Ruzvelt, Viljem Taft, Varen Narding, Franklin Ruzvelt, Gari Truman i Džerald Ford.
4.jula 1776.g. Kontinentalni kongres je imenovao komitet od 3 čoveka (Bendžamina Franklina, Tomas Džefersona i Džona Adamsa) da razradi pečat SAD. Pečat koji je razradila ta »sveta« trojica, posebno njegova poleđina, skriva masonske simbole i tajne. Osnovna tema crteža koji se nalazi na poleđini pečata jeste egipatska piramida. Stvarno, zar nije interesantno, kako je egipatska piramida dospela u SAD? Ta piramida pokazuje prave gospodare masona – potomke okultnih egipatskih sveštenika. Kasnije ta piramida će se pojaviti na simbolu novca SAD – novčanici od 1 $.
Kao povod za američku revoluciju poslužila je ranije isplanirana takozvana Bostonska čajanka, kada je grupa lica, preobučenih u indijance, pobacala sanduke sa čajem u zaliv. Kasnije su masoni priznali da je Bostonska čajanka bila u potpunosti masonska, nju su obavili članovi lože svetog Jovana (40, gl. 12). Zadatak te akcije je bio da se isprovocira napetost između Engleske i kolonija i dalje ujediniti američke države pod zaštitom jedinstvene federalne vlade, u čijem sastavu su dominirali masoni. Dva osnovna lidera američke revolucije: Bendžamin Franklin i Džordž Vašington bili su masoni. I, naravno, oni su okupili oko sebe braću masone.
Za vreme revolucionarnog rata, prilikom rađanja Američke države, Rusija je stala na stranu kolonija. Ruska Imperatorka Ekaterina Velika odbila je molbu engleskog kralja Georga III da pošalje 20000 kozaka na gušenje ustanka u kolonijama, što je pomoglo kolonijama da opstanu. Rusija je prva ispoljila svoje prijateljstvo prema SAD i dalje je počela da pomaže SAD za vreme građanskog rata.
U to vreme pojavile su se velike nesuglasice između vodećih američkih političara. Predmet nesuglasica je bilo pitanje:da li američka vlada treba da osniva Centralnu Banku (CB) i može li ona da bude privatna. Džeferson je istupio protiv takve banke, Hamilton – za. Džeferson je tvrdio: »Ako američki narod nekada dozvoli privatnim bankama da kontrolišu emisiju dolara, onda najpre putem inflacije, a zatim – deflacije, banke i korporacije, koje će nastati oko Centralne Banke, će otimati ljudima vlasništvo sve dotle, dok se njihova deca ne probude kao beskućnici na zemlji, koju su osvojili njihovi očevi« (40, gl. 12).
Hamilton je predložio SAD da stvore Centralnu Banku SAD kao privatnu banku sa pravom emisije dolara, to jest sa pravom da stvara novac ni iz čega, iz vazduha, a kasnije taj novac da pozajmljuje vladi uz kamatu. Hamilton je obrazlagao svoj predlog time što: »Čitavo društvo se deli na odabrane i masu. Prvi su bogati i dobrog porekla, svi ostali ne mogu pametno da raspolažu svojim sopstvenim novcem. Zato je pitanje upravljanja novcem bolje dati bogatim«.
Džeferson je video da u SAD raste zavera protiv vlade i naroda sa strane grupe, koja je sebe nazivala Jakobinci, stvorene od strane francuskog odelenja Iluminata. Na nesreću SAD predsednik SAD Vašington je 1788.g. imenovao Hamiltona za ministra finansija. Nakon 3 godine vlada SAD je za svoju prvu nacionalnu banku, koja je nazvana Prva Banka SAD, odobrila statut na 25 godina. 1811.g. za vreme predsednika Džejmsa Monro ustav je prestao da važi.
1812.g. Engleska je pokrenula rat protiv SAD. Pod pritiskom finansijske oligarhije i problema sa finansiranjem rata 1816.g. osnovana je Druga Banka SAD sa rokom važenjem njenog statuta sledećih 25 godina. Toj banci je bila data mogućnost da izrši emisiju (to jest da naštampa novac iz vazduha) u iznosu od 60 miliona dolara i da da te vazdušne dolare u zajam vladi. Samim tim gospodari Druge Banke SAD su ukrali od vlade SAD i američkog naroda taj ogroman novac.
1816.g. Tomas Džeferson u pismu Džonu Tejloru učinio je još jedan pokušaj da upozori američki narod: »Ja smatram da su bankarske institucije opasnije za našu slobodu od stalnih armija. One su već stvorile novčanu aristokratiju, koja ni u šta ne stavlja vladu. Treba od banaka oduzeti ovlašćenje za emisiju i vratiti ga vladi, kojoj i pripada po pravu«.
Ipak Druga banka je nastavljala svoju inflacionu politiku, što je poslužilo kao jedan od glavnih razloga depresije 1819.g., za vreme koje je Druga banka potpuno zamenila svoju politiku suprotnom, sužavajući aktivnost i izazivajući bankrotstvo. Taj ciklus inflacije - deflacije dozvolio je finansijskoj oligarhiji da otkupi za bescenje ogromnu količinu svojine propalih firmi.
1826.g. jedan od masona kapetan Viljem Morgan, spoznavši sve poroke masonstva, objavio je knjigu »Objašnjenj masonstva jednom od bratstva koje je posvetilo predmetu 30 godina«, u kojoj je razobličio suštinu i metode masonstva. Kroz nekoliko meseci kapetana Morgana je odvelo nekoliko masona i on je bio ubijen.
Ipak heroski postupak kapetana Morgana i njegovo kasnije ubistvo imali su jaku društvenu rezonansu. 1830.g. bila je formirana nova politička partija, koja je nazvana Antimasonska, kao sredstvo borbe sa masonskom opasnošću. 11. septembra delegati antimasona iz 11 država okupili su se u Filadelfiji sa ciljem da se prisjedine političkoj kampanji za spašavanje države od masona, koji nose rušenje i tiraniju. Među delegatima tog kongresa bio je Viljem Sjuart, koji je kasnije postao i državni sekretar kod predsednika Avrama Linkolna.
Od 1831. do 1833.g. predsednik SAD Džon Kvinsi Adams, koji je bio predsednik od 1825. do 1829.g. objavio je niz pisama, uvredljivih za masonstvo, u opštedostupnim časopisima,.
Izbori predsednika SAD 1832.g. bili su ključni za Drugu banku. U periodu vladavine novog predsednika statut banke je trebao da bude obnovljen. Na izborima je pobedio predsednik Endrju Džekson koji je bio kategorično protiv takve Centralne Banke. Na tim izborima dvoje od tri birača je glasalo za Džeksona ili Antimasone, to jest protiv obnavljanja statuta Druge banke.
Posle pobede na izborima predsednik Džekson je naredio predsedniku Druge banke Nikolasu Bidlu da opozove državna sredstva, koja su se nalazila u banci, a Bidl je odbio. Kao odgovor Bidl je zatražio «opšte smanjenje kredita» u čitavom bankarskom sistemu, što je izazvalo finansijsku i ekonomsku paniku. To je bila direktna ucena prema Vladi. Džekson je odlično shvatao šta je radio Bidl, pa je rekao: «Banka pokušava da me ubije. Ali ja ću nju ubiti».
Ali 30.januara 1835.g. potencijalni ubica po imenu Ričard Lorens približio se predsedniku Džeksonu i pucao u njega iz dva pištolja. Srećom, oba pištolja su zatajila i Džekson je ostao netaknut. Kasnije Lorens je izvjavio da je bio u kontaktu sa snagama u Evropi koje su mu obećale da će se založiti da mu pomognu ako bude učinjen pokušaj da ga kazne. To je bio prvi atentat na predsednika SAD.
Pisac Gustav Mejers u svojoj knjizi »Istorija ogromnih američkih bogatstava« utvrđuje glavnu snagu koja stoji iza Druge Banke SAD - porodicu Rotšilda.
Početak te evropske porodice bankara postavio je Jevrej Amšelj Mozes Bauer (koji je kasnije promenio prezime u Rotšild). Amšelj je postavio svoje sinove na čelu bankarskih kuća u raznim zemljama. Mejer je bio poslat u Frankfurt, Solomon - u Beč, Natan - u London, Karl – u Napulj, Džejms – u Pariz. Na taj način Amšelj je stvorio jevrejsku finansijsku internacionalu.
Imajući sinove, rasejane po čitavoj Evropi, od kojih su svi stajali na čelu bankarskih kuća, porodica Rotšildovih je sa lakoćom mogla da utiče na političke vlade država Evrope. Ta jevrejska porodica je finansirala mnoštvo ratova, praveći basnoslovna bogatstva na ljudskoj krvi i stradanjima naroda.
Za upravljanje svetskim istorijskim procesom jevrejska finansijska oligarhija je izabrala strategiju koja se naziva »politika ravnoteže sila«. Njena suština je - u istovremenom finansiranju nekoliko država koje su približno jednake prema snazi, koje bi potencijalno mogle da ratuju jedna sa drugom. Zahvaljujući tome oligarhija je uvek mogla da nahuška jednu državu protiv druge i da prema bilo kojoj državi primeni pretnju ratom sa strane druge države. To je jedan od vidova »Zavadi pa vladaj«.
1837.g., godinu dana posle isteka roka statuta Druge Banke, porodica Rotšildovih je poslala jednog od svojih predstavnia u SAD. On se zvao Avgust Belmont. On je došao za vreme panike 1837.g., aktivno se baveći finansijskim mahinacijama. Njegon uspeh i njegove veze uskoro su ga dovele u Beli dom, gde je on postao finansijski savetnik kod predesdnika.
1854.g. Džordž Bakli je stvorio tajnu organizaciju «Vitezi Zlatnog kruga».
Isto takva istaknuta figura u istoriji građanskog rata bio je Morgan, koji je kasnije postao jedan od najbogatijih i uticajnih bankara i preduzetnika. 1856.g. Morgan je došao u Evropu na školovanje u Getingentskom univerzitetu u Nemačkoj. Tamo se on upoznao sa Karlom Marksom, koji se aktivno bavio propagandom komunizma.
1857.g. u Londonu je došlo do susreta lidera internacionalne finansijske oligarhije, na kome je bilo odlučeno o započinjanju Građanskog rata u SAD putem izazivanje svađa između Severa i Juga. Najpre je trebalo smisliti i naduvati uzrok konflikta. Idealan povod je bilo pitanje o ropstvu. «Vitezima Zlatnog Kruga» je dat nalog da pomažu otcepljenje južnih država SAD, njihovo odvajanje od federalne vlade i stvaranje konfederacije južnih država (40, gl. 15).
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 12:43:07 od Makros_Crni »
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Avram Linkoln je počeo da shvata događaje koji su se odvijali u vreme svoje predsedničke kampanje 1860.g. On je odlično shavtao da uzrok rata nije u pitanju ropstva, već težnja određenih snaga da rasture Savez. Linkoln je pisao: »Kad bih ja mogao sa spasem Savez, ne oslobađajući ni jednog roba, ja bih to uradio« (gl. 15).
Posle odlaska sa scene Druge Banke SAD, kao bankarski sistem su istupale banke država, koje su emitovale novac, potpuno obezbeđen zlatom.
Zahvaljujući zakulisnim radnjama 1861.g. u SAD je počeo građanski rat.
Jedanaest južnih država se odelilo od Saveza i formiralo je Konfederaciju. Primetimo da na zastavi Konfederacije nije bilo 11, već 13 zvezda. Broj 13 ima poseban značaj za Frankomasone.
Linkoln, a kasnije i Ruska vlada videli su da su Engleska i Francuska bile na strani Juga protiv Severa. Dva brata Rotšildovih su imala banke u Engleskoj i Francuskoj i oni su određivali politiku tih država. Linkoln je odmah izdao naredbu o morskoj blokadi Juga, da bi omeo te dve države da ne koriste morske puteve za dopremanje opreme Jugu. Linkoln je igrao smrtonosnu igru, pošavši protiv svetske jevrejske internacionale. Unutar SAD jevrejska finansijska oligarhija je plela intrige i vodila politiku jakog pritiska na vladu. Linkoln je predosećao svoju pogibiju, ali se nijednom nije pokolebao na svom putu.
Avram Linkoln je upozoravao američki narod na finansijsku oligarhiju, koju je nazivao »vlast novca«. On je pisao: »Vlast novca pljačka zemlju u mirno vreme i priređuje zavere u teška vremena. Ona je despoptskija od monarhije, nadmenija od samodržavlja i više zaljubljena u sebe od birokratije. Predviđam nastanak krize u skorijoj budućnosti, koja će me naterati da drhtim za bezbednost moje zemlje. Korporacije su stupile na presto, dolazi era korupcije, i vlast novca u zemlji će nastojati da produži svoju vladavinu, delujući na predubeđenja naroda sve dotle, dok se bogatstvo ne sakupi u ruke malog broja ljudi i republika ne propadne« (40, gl. 15).
Doktor Kerol Kvigli u svojoj knjizi »Tragedija i nada« opisuje ciljeve najviše finansijske oligarhije: »Snage finansijske oligarhije imaju daleki cilj, veći od stvaranja svetskog sistema finansijskog upravljanja u privatnim rukama, sposobnog da vlada političkim sistemom u bilo kojoj zemlji i svetskom privredom u celini. Sistemom treba da upravljaju centralne banke sveta u feudalnom stilu, koje deluju koordinirano, u skladu sa tajnim sporazumima, dostignutim za vreme privatnih ličnih susreta i sastanaka«.
Linkoln je shvatao da je Severu potreban saveznik da zadrži Englesku i Francusku od direktnog učešća u ratu. On se obraćao za pomoć drugim evropskim zemljama, ali nije našao one koji su želeli da mu pomognu.
Pomoć je došla iz Rusije. Za vreme Cara Aleksandra II uticaj internacionale u finansijskom sistemu Rusije je bio skoro jednak nuli, zato Aleksandar II nije imao problema sa finansijskim lobijem. Jedan od diplomatskih koraka koji je pozitivno uticao na Aleksandra II bilo je to, što je Linkoln izdao Manifest o oslobađanju robova. Podsetimo da je 1861.g. Car Aleksandar II izdao Manifest o oslobađanju kmetova. SAD su ispoljile potpunu jednodušnost u tom važnom pitanju.
Aleksandar II je izdao naređenja Ruskoj imperatorskoj floti da ide u američke luke Njujorka i San Franciska u znak podrške Linkolna i njegove vlade. Ruski brodovi su u septembru 1863.g. stigli u SAD. Car je naredio svojim admiralima da budu spremni da se bore sa bilo kojom državom i da prihvataju naređenja od Linkolna. To je odigralo ključnu ulogu u popbedi Severa nad Jugom.
Nije toliko izgubio Jug, koliko jevrejska finansijska internacionala. Linkoln je naneo težak udarac svetskoj jevrejskoj finansijskoj oligarhiji. To mu nisu oprostili. Unutrašnja višegodišnja zavera za koju je Linkoln znao i koje se bojao, umela je da mu nanese odgovarajući udarac. 14. aprila 1865.g. Linkoln je bio ubijen. Bila su isplanirana još dva atentata: na vice-prezidenta Linkolna – Džonsona i državnog sekretara Sjuarda. Srećom, oba ta atentata nisu uspela. Ali, ubivši Linkolna, zavera nije uspela da promeni politiku vlade. Predsednik SAD je postao vice-prezident Džonson, koji je nastavio politiku Linkolna. Osmoro ljudi od zaverenika je bilo ubijeno, četvoro obešeno. Organizatori su, naravno, ostali u senci (40, gl. 15).
Ubica Linkolna – Džon But imao je veze se tajnim društvima, uključujući i Karbonarije Italije – organizacije Iluminatskog reda.
Džonson je morao da se sudari sa problemom. Ruski car je zatražio da se plati korišćenje Ruske flote u skladu sa sporazumom, zaključenim sa Linkolnom. Troškovi flote su bili dosta veliki: 7,2 miliona dolara.
Da bi isplatio dug Rusiji, ali da ne obelodanjuje za šta plaća, rešio je da tu isplatu uredi u vidu kupovine Aljaske, koja se u to vreme smatrala kao komad zemlje koji ništa ne vredi. U aprilu 1867.g. Džonson se preko Sjuarda dogovorio o kupovini Aljaske. Oni američki istoričari koji nisu bili upoznati sa stvarnim razlozima kupovine Aljaske, nazvali su tu kupovinu »glupošću Sjuarda«. Ustvari, kupovina Aljaske je bila samo način da se isplati caru korišćenje flote.
Jevrejska oligarhija nije oprostila svoj poraz u SAD ni ruskom caru Aleksandru II. Prema njihovoj zaveri 1881.g. Aleksandar II je bio ubijen.
Jevrejska oligarhija nije ostavila ni svoje planove osvajanja SAD. Promenjena je samo taktika. Osnovu smenjene taktike je predstavljao prelaz od raspirivanja ratova i revolucija ka stvaranju bankarske panike. Putem stvaranja bankarske panike i, prema tome, ekonomskog haosa jevrejska oligarhija je pokušala da utiče na američki narod i vladu i da ih prisili na stvaranje stalne Centralne Banke (CB), preko koje će oligarhija u potpunosti kontrolisati svu vlast u zemlji bez svake vlade.
Specifičnost bankarskog biznisa je takva, da je bankarska panika sposobna da trenutno razori apsolutno bilo koju banku, nezavisno od toga da li banka radi dobro ili loše. Suština je u tome što novac, koji je banka angažovala od stanovništva, ona usmerava na davanje kratkoročnih i dugoročnih kredita nekome i investira negde. Samo manji deo novca stanovništva ostaje u banci za obezbeđivanje tekuće likvidnosti. Zato svaka negativna unformacija, ako je dobro organizovana, sposobna je da razori bilo koju banku. Čim se takva informacija »znalački« saopšti stanovništvu i stanovništvo masovno potrči da izvlači svoj novac, banka postaje nesposobna da vrši isplate, pošto ni jedna banka ne može da izdrži masovno skidanje depozita.
Bankrotstvo banke odmah izaziva »efekat domina«. To jest za tim bankrotstvom počinje lanac bankrotstva onih organizacija koje su sa tom bankom povezane.
Jedan od operatora tog procesa postao je Dž.P.Morgan, čiji je otac bio agent Rotšilda, a sam on je bio rođak Hamiltona. 1869.g. Morgan u Londonu stvara Severniu kompaniju za vrednosne papire, kao predstavnik kompanije Rotšilda u SAD.
Prva ozbiljna panika je stvorena 1893.g. Ključnu ulogu u toj panici odigrala je Severna kompanija. 1900.g. administracija predednika Viljema Mak-Kinli podnela je tužbu protiv Severne kompanije. Kroz određeno vreme predsednik Mak-Kinli je bio ubijen. Predednik SAD je postao miljenik oligarhije Teodor Ruzvelt, i sudski proces protiv Severne kompanije je bio obustavljen.
1907.g. Morgan je organizovao bankarsku paniku sa diskreditacijom banke Nikerbokera. Jedan od ciljeva bio je uništenje konkurentnih banaka, koje ne ulaze u sferu uticaja Morgana. Istovremeno preko SMI počela je masovna kampanja o propagandi neophodnosti CB u zemlji.
Predsednik Vilson je dao nalog da se reši problem stabilnosti bankarskog sistema onom istom čoveku koji je i stvorio problem nestabilnosti – Morganu. U nacionalnu komisiju za novčani opticaj za pripremu zakona o bankarskoj i novčanoj reformi imenovan je senator mason, rođak Rokfelera - Nelson Aldrič.
Zaverenici su odmah zauzeli stav da se ne sme uzeti naziv Centralna Banka, kao iskompromitovan naziv u očima amerikanaca. Oni su počeli da pripremaju zakone o CB pod nazivom Federalni Rezervni Sistem.
1913.g. stupio je na snagu zakon o Federalnom Rezervnom Sistemu SAD. Federalni u tom sistemu je bio samo naziv. Sistem nije bio državni, to je bila čisto jevrejska banka. Najviša banka iznad svih drugih banaka SAD. Jevrejska oligarhija je preuzela vlast u SAD bez ratova i revolucija.
Zadatak FRS je bio obezbeđenje stabilnosti dolara i finansijskog sistema u celini. Jevrejska oligarhija je odlično pokazala tu «stabilnost».
Imajući pravo emisije dolara, FRS je mogao po svom nahođenju da izaziva inflaciju i deflaciju sa ciljem da izvrši preraspodelu vlasti, svojine i novca.
1913.g. novčana masa po glavi stanovnika je iznosila oko 148 $. Do 1978.g. - 3691$. To jest vrednost jednog dolara 1978.g. je iznosila svega 12 centi od dolara iz 1913.g.
U januaru 1968.g. količina dolara je iznosila 351 milijardu. U februaru 1980.g. – 976 milijardi. Faktički količina novca se udvostručavala svakih 10 godina. Svi su zaboravili na obezbeđenost dolara zlatom.
FRS je sposoban da stvara ekonomske cikluse putem povećanja i smanjenja količine novca i kredita.
U biračkoj kampanji 1912.g. 26. predsednik SAD Teodor Ruzvelt je rekao: «Iza vidljive vlade na tronu sedi nevidljiva vlada koja nimalo ne veruje narodu i ne snosi nikakvu odgovornost. Uništenje te nevidljive vlade, kidanje bezbožne veze između korumpiranih špekulanata i korumpiranih političara - eto u čemu je zadatak državnika» (61, s. 47).
1920.g. FRS je priredio takozvanu paniku 1920.g. Zahvaljujući toj krizi jevrejska oligarhija je uzela u svoje ruke ogromnu količinu farmerske zemlje, i mnoštvo propalih nejevrejskih privatnih banaka. Zbog panike 1920.g. u SAD je propalo 5400 banaka, koje su bile prisiljene da prodaju svoju aktivu Jevrejima ispod stvarne cene.
Jedna od osnovnih nebankarskih meta te krize bio je genijalni automobilski industrijalac Henri Ford. Ford je odlično shvatao suštinu jevrejskih igara i već je počeo aktivnu antisemitsku kampanju.
1918.g. Ford je otkupio list »Dirborn Independent«, u kome je počeo da razobličava gnusne židomasonske igre. Naročito je navodio mnoštvo dokaza svrsishodne podrivačke delatnosti jevrejske finansijske oligarhije u započinjanju Prvog svetskog rata. U listu su objavljena čitava poglavlja buduće knjige »Međunarodno jevrejstvo«. List je imao snažnu rezonansu. 1922.g. izašla je knjiga Henri Forda »Međunarodno jevrejstvo« (13). Ford je počeo da finansira naciste u Nemačkoj.
Protiv Forda Jevreji su vodili žestok napad na svim frontovima. Pre svega su nastojali da ga razore. Ali Ford, iako sa gubicima, ipak je izdržao krizu 1920.g.
Uspeh krize 1920.g. nadahnuo je jevrejsku oligarhiju. Oni su počeli da planiraju još jednu veliku krizu - krah 1929.g.
Prvi korak je bila masovna emisija dolara. Od nivoa 31,7 milijardi dolara 1921.g. oni su došli do nivoa 45,7 milijardi dolara 1927.g. Povećanje je iznosilo 144%.
Posle organizovanog kraha na berzama 1929.g. u SAD je počela ekonomska kriza sa neviđenom žestinom.
Jedan od očevidaca kraha na berzi bio je Vinston Čerčil, koga je Bernard Baruh doveo na efektnu berzu 24. oktobra 1929.g. sa ciljem da demonstrira jevrejsku finansijsku moć. Setite se koga datuma je počela revolucija 1917.g. u Rusiji? Ta podudaranja mističkih datuma Vam ništa ne govore? Setite se kako je Lenjin govorio o rokovima revolucije: »Juče je bilo rano, sutra će biti kasno. Danas.«
Tržište vrednosnih papira u SAD je propalo, ali neko je kupio te obezvređene akcije. Ko je to? U svim zvaničnim istorijama te krize vodi se masa razgovora o prodaji akcija, ali ni reči se ne kaže o tome, kome su one bile prodate.
A skrivana suština je veoma jednostavna. Posle krize 1929.g. raspodela vrednosti i novca se naglo promenila u korist jevrejske oligarhije. Oko 16000 banaka SAD je propalo. 100 od 14100 banaka (manje od 1%) je počelo da kontroliše preko 50% bankarske aktive SAD. 14 krupnih banaka je preuzelo vlasništvo nad 25% depozita zemlje. I to Vam je kriza. Nekome tuga, nekome basnoslovni profit.
Pošto je kriza 1929.g. prošla, kongresmen MakFeden je izjavio: «To je bio pažljivo pripreman događaj. Internacionalni bankari su stvorili uslove očajanja da bi mogli da vladaju nama. Novčane i kreditn resurse SAD od sada potpuno kontrolišu finansijske grupe Dž.P.Morgana (Prva Nacionalna Banka) i Kuna Leba (Nacionalna Siti banka)».
23. maja 1933.g. MakFeden je optužio FRS zato što je izazvao krah na berzi 1929.g. Među ostalim optužbama bila je i sledeća: «Optužujem ih da su prisvojili preko 80 milijardi dolara» (40, gl. 16).
Jevreji su organizovali lov na MakFedena. Dva **** su najamne ubice pokušale da ga ubiju, ali oba **** bezuspešno. Najzad su ga otrovali na banketu.
1930.g. na inicijativu tadašnjeg vice-prezidenta, poznatog masona Henri Volesa, napravljen je novi crtež novčanice od 1 dolara – simbol novca i finansijske moći SAD. Na poleđini dolara pojavila se egipatska piramida sa uzdignutim trouglom iznad nje svevidećeg oka Lucifera-satane.
Svuda dominira mističan masonski satanski broj – 13. 13 stepenika piramide, američki orao drži štit sa 13 pruga, u desnoj kandži - simbol masonstva – bagremovu grančicu sa 13 listova i 13 cvetova, u levoj – simbol rata - svežanj od 13 strela. U kljunu - traka sa masonskom parolom »jedinstvo u raznovrsnosti«. Nad orlom dominira šestokraka Davidova zvezda od 13 masonskih pentagrama (zvezda petokraka).
Ispod piramide je navedena ključna parola »NOVUS ORDO SECLORUM« (Novi svetski poredak). Ta parola nesumnjivo pokazuje na šta su počeli da pretenduju novi gospodari SAD. Njima je malo američka država. Njih ne interesuje poredak u SAD, već u svetskoj imperiji. Pod njihovim vođstvom i pod hegemonijom dolara. Veoma je korisno pokazivati taj natpis na dolaru ljudima koji sve vreme tvrde da su pretenzije na svetsku vlast – samo plod bolesne mašte patriota i antisemita. Sva ta kompozicija starih masonskih simbola bila je razrađena prema zadatku Rotšilda, prvu skicu je napravio još Adam Vajshaupt, a dizajner je postao ruski mason slikar Rerih. Ali sama simbolika potiče još iz vremena Starog Egipta.
Danas svoju pretenziju na svetsku hegemoniju SAD ne skrivaju. O njima je veoma otvoreno i cinično napisao Bžezinski (49).
Dalje je jevrejska oligarhija pomoću emisije dolara i drugih finansijskih igara i mahinacija potpuno porobila američku državu. Država SAD sada ima sasvim astronomski dug. Ali kada se u SMI o tome govori, onda se sasvim prećutkuje pitanje kome to država duguje? Pa ona nekome duguje. Kome? Jevrejskoj finansijskoj oligarhiji - pravom gospodaru današnje Amerike.
Pokušaji da se ta oligarhija postavi na svoje mesto, kakav je naprimer preduzeo predsednik Džon Kenedi, ni do čega nisu doveli, već su Kenedija 22. novembra 1963.g. jednostavno ubili. Među njegovim ubicama nalazio se i njegov lični vozač, agent CIA, koji je ispalio kontrolni pucanj u glavu Kenedija (61, s. 102). Tog vozača su ubili kroz 3 nedelje. Svedoci nisu potrebni.
Kasnije je na put Iluminata stao brat Džona Kenedija – Robert Kenedi, koji je bio na pragu svog neminovnog izbora za predsednika SAD. Ali njega su ubili bukvalno sasvim malo pre izbora 5.juna 1968.g.
Čim se predsednik Nikson izjasnio protiv prevlasti cionističkog lobija, njemu su priredili impičment i izbacili ga iz Bele kuće. Kao povod je poslužilo prisluškivanje u štabu demokratske partije koje je organizovao Jevrej Henri Kisindžer. Eto takva je u SAD «demokratija» - židokratija.
U svojoj knjizi «Nevidljiva ruka» (40) Ralf Eperson prikazuje ulogu takvih organizacija, kao što je Savet za Međunarodne Odnose, Trostrana komisija, Nacionalni savet crkava, svi mogući Fondovi i t.d. u realnom upravljanju društvom.
Izbori u Americi su se odavno pretvorili u spektakl, samo što je taj spektakl komplikovaniji nego što je bio u bivšem SSSR. Realni izbor u savremenoj Americi ne vrši narod, već uska grupa finansijske oligarhije. Kandidat na izborima u savremenoj Americi bez ogromnog novca nema nikakve šanse za uspeh. Zato se realni izbori odvijaju na nivou najviše finansijske oligarhije Amerike, gde se rešava koga podržati, a koga ne.
Sve političke lidere pažljivo proučavaju i odbacuju. Neugodni odmah ispadaju iz igre. Mafiji nisu potrebni novi Linkolni i Kenedi. Kao realni kandidati ostaju samo oni koji odgovaraju vlastodršcima. Pretpostavimo da je ostalo pet kandidata za predsednika, od kojih svi odgavaraju oligarhiji. Njih i dopuštaju da idu na izbore. Dalje ide spektakl. Galame partije, galami i glasa narod, neko slavi pobedu, neko poraz, a igra je u globalu odavno odigrana.
A šta realno može predsednik SAD? Njegova vlast je veoma strogo ograničena. Može li on da promeni ustav? Ne. Može li da prekrši ustav? Ne, ne može. Može li da svrgne finansijsku mafiju? Ne može. Može li da promeni poredak i sistem u SAD? Ne, ne može. Njegova ovlašćenja su od i do. I ništa više. Ako se bude loše ponašao objaviće mu impičment ili će ga jednostavno ubiti, kako su to činili mnogo ****. Takođe neće moći da napravi prevrat, pošto su oko njega sve sami masoni i članovi drugih tajnih društava. Takve su realije današnje američke židokratije.
1982.g. državni dug je iznosio 5 000 000 000 000 plus kamata. Adekvatno su porasli porezi. Za to vreme troškovi FRS se svode na kupovinu štamparske boje i isplatu plata štamparima dolara (61, s.42). Takvu beskrajnu drskost ljudi ne mogu da imaju. Takve osobine mogu da imaju samo Židovi - deca đavola.

Istoriju SAD ja neću da nastavljam. Ko želi da se sa njome upozna detaljnije, savetujem mu da pročita divnu knjigu Ralfa Epersona »Nevidljiva ruka« (40).
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 12:53:27 od Makros_Crni »
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ovu listu postavi iluminatski casopis News Week. 50 najmocnijih ljudi

1: Barack Obama
2: Hu Jintao
3: Nicolas Sarkozy
4-5-6: Economic Triumvirate
7: Gordon Brown
8: Angela Merkel
9: Vladimir Putin
10: Abdullah bin Abdulaziz Al-Saud
11: Ayatollah Ali Khamenei
12: Kim Jong Il
13-14: The Clintons
15: Timothy Geithner
16: Gen. David Petraeus
17: Sonia Gandhi
18: Luiz Inácio Lula da Silva
19: Warren Buffett
20: Gen. Ashfaq Parvez Kayani
21: Nuri al-Maliki
22-23: The Philanthropists
24: Nancy Pelosi
25: Khalifa bin Zayed Al Nahyan
26: Mike Duke
27: Rahm Emanuel
28: Eric Schmidt
29: Jamie Dimon
30-31: Friends of Barack
32: Dominique Strauss-Kahn
33: Rex Tillerson
34: Steve Jobs
35: John Lasseter
36: Michael Bloomberg
37: Pope Benedict XVI
38: Katsuaki Watanabe
39: Rupert Murdoch
40: Jeff Bezos
41: Shahrukh Khan
42: Osama bin Laden
43: Hassan Nasrallah
44: Dr. Margaret Chan
45: Carlos Slim Helú
46: The Dalai Lama
47: Oprah Winfrey
48: Amr Khaled
49: E. A. Adeboye
50: Jim Rogers
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
A možda bi moglo da se obriše ovo "Mogući" iz naslova,malo vredja inteligenciju  Smile

Samo da odvojim malo vremena,sve ću da isčitam.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.148 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.