Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 23:58:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mass Effect 2  (Pročitano 20988 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Tvoje misljenje, ali po meni nijedan RPG (Dragon Age da ali vecina novijih) ne moze da prismrdi jednom Neverwinteru 1 i Morrowindu. Cak mi se kasniji nastavci istih nisu toliko svideli pa bih pre igrao Morrowind od Obliviona  Smile

Kao sto hkj kaze: imas pogresan pristup Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Samsung Galaxy S III
Pusti te price sada.. Ima ljudi koji tvrde da je pac-man najbolja igra ikada napravljena. Mozda su i u pravu, jbg.. ali takve teme nemaju svoj zakljucak. Sem toga, nije ni bitan. Tu smo da igramo ono sto volimo i da pljujemo ono sto ne volimo : )

Ja sam covjek modernista i pun sam pozitivnih ocekivanja od gaming industrije u nadolazecim godinama : ) 

Vidjecemo hoce li sto valjati Mass Effect 3.

« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 14:09:45 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
ja ti samo kazem da je tvoja logika prilicno losa.

po tebi treba kupovati samo ono moderno i ono sto se najvise reklamira,pa makar bilo najgore smece ikada.i to samo ako ti se svidi u prvih par sekundi.
znaci da auto bude najvise reklamiran,i da ti se svidi prvih par sekundi,dok ga provozas oko bloka.
to sto je od kartona,ili sto ce da se raspadne posle kilometra,to nema veze...
a da svi ljudi tako razmisljaju,danas ne da ne bi postojala gamerska,nego ne bi postojala nijedna industrija uopste.

to je problem danasnjih ljudi-naivnost i nelogicnost.
« Poslednja izmena: 23. Sep 2010, 14:11:03 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.62
mob
Samsung Galaxy S III
Ma kakvi..

Imas internet, pa odes na google, pa citas preview, pa citas review, pa odes na youtube, pa kucas gameplay, pa odes na forum, pa citas komentare, utiske, ocjene, mozes cak i neki gaming casopis da kupis, zarad temeljnije edukacije.... Na kraju, ako te sve to ubijedi, instaliras igru, probas valja li... ako ne valja brises, ako valja nastavis da igras. Kraj logike : ) 

Prednost dajem novijim naslovima, uptavo zato sto sam razmazen, ali to je druga prica i sasvim druga logika.

IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ma kakvi..

Imas internet, pa odes na google, pa citas preview, pa citas review, pa odes na youtube, pa kucas gameplay, pa odes na forum, pa citas komentare, utiske, ocjene, mozes cak i neki gaming casopis da kupis, zarad temeljnije edukacije.... Na kraju, ako te sve to ubijedi, instaliras igru, probas valja li... ako ne valja brises, ako valja nastavis da igras. Kraj logike : ) 
pa,upravo to i ja radim.
Prednost dajem novijim naslovima, uptavo zato sto sam razmazen, ali to je druga prica i sasvim druga logika.
...i ja to razumem,ali ti ga bas pretera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
HTC Sensation
Kao shto rekoh: "Pusti druge da igraju i misle o igrama shta hotje"...

Vazhno je da sa pojedincu svidja igra.  Smile  Smile

Ista fora je i sa filmom. Bez obzira na to da li ima ocenu 2, ako te nasmeje, vredelo je, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
ljudi jedno pitanjce u vezi DLCova.

naime,posto sam ja ovaj sadasnji primerak igre kupio kod S.T.R. "Gusari"(ovi nasi u BG,ne oni iz zaliva)  Smile ,zanima me da li i kako meni mogu da rade DLCovi.

posto znam da postoje nacini,skoro za sve igre,cak i danas,da se omoguci igranje ekspanzija/DLCova/instaliranje patcheva,i na ovim...jelte,"posebnim" primercima.  Smile

ali da se ne bih cimao ceo dan,i triput brisao i instalirao igru,moze li mi neko reci dakle da li DLCovi mogu da rade na ovim primercima,i kako?ili gde da ih..."kupim"  Smile sa sve..."posebnim dodacima"  Smile koji omogucavaju igranje na ovim primercima?

inace,nameravam da kupim uskoro i original,jer zaista obozavam igru,i mislim da vredi svaku paru,ali zasad me ipak zanima kako da igram DLCove i na ovom "posebnom" primerku.

jel moze neko da mi pomogne da se ne bih cimao?  Smile Smile


EDIT-saznao sam vec,no,ako neko ima nesto da doda,slobodno.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2011, 15:49:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Partizane moj - ostani mi veliki i silan!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5878
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia N73
Poceo drugi deo pre nekoliko dana,odlicna mi je mnogo bolje odradjena nego prvi za neke stvari,cak i ja se mnogo vise sluzim sad onim tech stvarcicama i mocima Smile,dobro je sto se brod moze usavrsavati...Sve u svemu odlicno Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2011, 16:40:05 od One and only »
IP sačuvana
social share


"Zemlja će se tresti u subotu uveče... Možda čak ispadne iz ležišta... Takav sudar divova odavno nije viđen... Možda nikada."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Igra je tako dobra da kad god vidim trailer dignu mi se bradavice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Konacno nadjoh vreme da odigram Shadow Broker DLC, i prvi put sam razocaran ME2. Koliko sam se odusevio ME2 i predhodnim DLCovim toliko se razocarah u SB. Mislim katastrofa, nista novo, nista izazovno... mogli su bar jos nesto sem price da dadnu, ovako em kratko, em ceo DLC na isti kalup... a pricu su mogli da daju i kroz neki kratki film ili sta vec.

Nadam se da ce poslednja serija DLCova pred ME3 malo da popravi utisak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Maj 2024, 23:58:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.