Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:29:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mass Effect 2  (Pročitano 20952 puta)
22. Jan 2010, 12:28:19
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple iPhone 7 Plus


System Requirements:

PC Minimum System Requirements


    * OS = Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
    * Processor = 1.8GHz Intel Core 2 Duo or equivalent AMD CPU
    * Memory = 1 GB RAM for Windows XP / 2 GB RAM for Windows Vista and Windows 7
    * Hard Drive = 15 GB
    * DVD ROM = 1x Speed
    * Sound Card = DirectX 9.0c compatible
    * Direct X = DirectX 9.0c August 2008 (included)
    * Input = Keyboard / Mouse
    * Video Card = 256 MB (with Pixel Shader 3.0 support). Supported Chipsets: NVIDIA GeForce 6800 or greater; ATI Radeon X1600 Pro or greater. Please note that NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300, 8400, and 9300; ATI Radeon HD3200, and HD4350 are below minimum system requirements. Updates to your video and sound card drivers may be required. Intel and S3 video cards are not officially supported in Mass Effect 2.


PC recomended System Requirements


    * Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
    * 2.6+ GHz Cure 2 Duo Intel or equivalent AMD CPU
    * 2 GB RAM
    * ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT, or better recommended
    * 100% DirectX compatible sound card and drivers
    * DirectX August 2008

Igra je izasla i "teska" je 14.34gb
Ustvari nije jos zvanicno izasla ali "narodna" verzija jeste  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20101421114133126210.jpg
(150.42 KB, 790x444)
20101421114134288043.jpg
(114.65 KB, 790x444)
20101421114134492768.jpg
(103.12 KB, 790x444)
20101421114134521681.jpg
(135.53 KB, 790x444)
20101421114135663046.jpg
(123.69 KB, 790x444)
20101421114136723724.jpg
(103.79 KB, 790x444)
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 12:29:58 od zare88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
LG KU990
sad sam je probao,ovako dobru grafiku nisam video od resident evil 5ice,fenomenalno izgleda,jbg 15 gb Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
hohohoho...
jedva cekam.
Masni 1 je bio odlican.nadam se da ga nisu zasrali.doduse,Bioware je to,u njih ipak ne sumnjam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Pazi sto se price tice, s obzirom da je ovo dete iz BioWare sumnjam da je tanka, bar je BW poznat po odlicnim pricama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
HTC Sensation
Ekstra igra. Navuchen sam bio na Mass Effect - a isto sam navuchen i na Mass Effect 2. Ekstra pricha i odlichno optimizovana, super je shto mogu da nastavim sa likom i grupom koju sam imao u prvom delu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Pazi sto se price tice, s obzirom da je ovo dete iz BioWare sumnjam da je tanka, bar je BW poznat po odlicnim pricama.
znam,zato i ocekujem jos jedan uspeh.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Alcatel One Touch Idol X
Уфф, игра одлична, шта да кажем, први део сам играо 25 сати, иако је потребно 7 отприлике да се заврши главни квест... Све сам хтео да одрадим... Наравно, имам и сејв, који сам импортовао у двојку  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Ma vi pirati uzivajte, ja cekam official, i da platim clanarinu na Cerberus Network pa da skinem sve DLC-e ko cho'ek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Alcatel One Touch Idol X
Ma vi pirati uzivajte, ja cekam official, i da platim clanarinu na Cerberus Network pa da skinem sve DLC-e ko cho'ek.

Купићу ја оригинал кад буде изашао, то је нешто што вреди имати  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Уфф, игра одлична, шта да кажем, први део сам играо 25 сати, иако је потребно 7 отприлике да се заврши главни квест... Све сам хтео да одрадим... Наравно, имам и сејв, који сам импортовао у двојку  Smile
ja svkau igricu igram tako.detaljno i natenane.i smatram da tako igre,pogotovu RPG,i treba da se igraju.
smesni su mi ljudi koji ko muve bez glave protrcavaju igru,cisto da je predju,da mogu posle da se pohvale time,a da se ne sete nicega iz nje.(osim gamerunnera,to je druga prica...)
a znam par takvih...primeraka.  Smile
Ma vi pirati uzivajte, ja cekam official, i da platim clanarinu na Cerberus Network pa da skinem sve DLC-e ko cho'ek.
ja necu bas da je skinem...ovaj,da je "kupim" sa 100% popusta  Smile ,nego cu da vidim da je "kupim" u "prodavnici" koja se zove "Terazijski prolaz",da se ne cimam i da ne cekam.mada,ko zna,mozda cu ipak da se odlucim na opciju sa popustom...  videcu.sve je moguce,nista nije nemoguce... o_O O_O ...                 Smile Smile

Купићу ја оригинал кад буде изашао, то је нешто што вреди имати  Smile
naaahhh...
ma kako bila dobra,ja stojim iza svojih principa,i dosad jedina igra koju sam kupio original jeste Act of War(iliti act of Vaarr,kako volim da je zovem  Smile Smile),i to kad sam za jedan sa tadasnjih 16 godina,pod uticajem manije i neverovatne potrebe da imam tu igru,skupio 3200 dinara za jedan dan(imao sam svoje pare,al,fala Bogu da necu njih da dajem...  Smile Smile).
prosto,za mene,nijedna igra nije vredna vise od 15 evra,eventualno 20.mislim,pogotovu danas,kad 95% trzista cine smandrljana,poludovrsena smeca.
mada,s vremena i medju onih 5% se pojavi par promila koji su zaista vredni svake pare,i vise.i firma kojoj bih dao te pare.Masni Efekat  Smile i BIoware su medju njima.al,jbg,sad vlada kriza,znas,tako da ovaj put se drzim dobrog starog "popusta"...  Smile mozda kasnije u toku godine kupim.

elem,ovaj...  Smile i ostale igre koje imam sam ja kupio,naravno!  Smile Smile Smile
samo su te ostale bile uz popust od 98%,ili 100%...  Smile ali,kupljeno je,po zakonu,molicu lepo.  Smile  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Jan 2010, 00:52:58 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:29:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.