Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:51:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: *Ljubavne Price*  (Pročitano 73152 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
-Nismo vise Par-

Ovo je se meni desilo preko ljeta 2003! Imala sam tada 16 godina! Krenila sam sa jednim malim, ja nisam htjela snjim posto smo mi bili dobri drugovi, ali moja drugarica mene nagovori! I iza skoro 5 mjeseci nisam vise mogla dalje! I tako ode dobro drustvo u smece!

On je mene pito da idem snjim, i ja sam rekla da nebi necu posto ako raskinemo nema nista od pravog drustva, a on je na to reko " a sto bi mi to ikada razkinili?" I tako mi krenemo! Napocetku je bilo pravo.... vidjali se stalno, on me zvao, i sve to! Poslje 2 mjeseca je pocelo ici na lose! Poceli smo se svadzati, on je izlasio bez mene, volio je popit vise nego ista.... i meni je to smetalo posto on kad popje previse, bog samo zna sta radi! I tako je se smirio jedno vrjeme. On je stalno prico sa svojom bivsom, a ta cura je rekla da njega jos voli. Jednom sam ga pitala sta on o njoj misli i on mi je reko "nista, ja tebe nebi zamjenio za nijednu curu a ne za nju"! I ja sam njemu sve vjerovala! Vjerovala sam mu kad mi je govorio da me voli. Sve je bilo uredu u trecem mjesecu, ali onda u cetvrtom je pocelo sve niz brdo! On je poceo preko neta da prica sa svakim curama, nisam ni ja sigurna sta je prico snjima posto sam sama sebi govorila hajde preko neta je to, nije nista! Pitala sam ga u vezi toga on je samo reko "ti se ljutis radi sitnica"..... poceli smo se svadzat nenormalno! Nismo pricali po par dana, on je presto mene da zove, a ja njega kada nazovem on odvratno prica. Ja sam danima u kuci sjedila i mislila na njega i sta on radi i sto on to meni sve govori i radi, sto on mene mora da vrjedza, sto nemoze nazvat pa makar za 2 min???? Sve pitanja bez odgovora. Njega je bivsa pocela da zove.... on meni to nikada nije reko, ali sam ja zaznala. Bio je na jednom rodzendanu i pio je ko uvjek, bila je i njegova bivsa tu, nisam sigurna sta je se sve desilo izmedzu njiha, ali mi je kolegica rekla da su bili zajedno cjelo vrjeme. On meni nije nikad reko nista za to, ja nisam ni pitala! Dala sam mu vremena da mi se javi a on nije.I tako da je doso kraj. Kako ja vidim ja njega uopste interesovala nisam, sve one price su bile uzalud. A ja jos njega nisam prebolila...."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Nezaboravljena i nikada preboljena ljubav

Sve je pocelo iznenda. Ni sanjala nisam da cu se ovako sojecati nakon 7 mjeseci. Da u tek da shvatim tada sta sam izgubila. Al zivot ja takav kada imamo neznam da zadrzimo. Ustvari ja sam naucila tu lekciju. Ako ima nesto nedaj da ti drugi uzmu. Bori se za to. Jer ja nisam znala. Pa sada patim kao niko. I proklinjem zivot sto sam tu gresku uradila.

Desilo se sasvim iznenada. Kao i svake godine imali smo ljetni raspust od skole. Pa je meni to vrijeme nekako bilo i najdare. Dan prije1 juna bila sam na netu do 6:30 ujutro. Tako da sam otisla na spavanje kada je seka posla ljetnu skolu. Al tog dana nisam ni pomislila sta ce biti. Bilo mi je samo vazno da dodzem do svog kreveta i da se sputim. Taj dan seka se vratila ranije iz skole. Al ne sama, bio je njen jaran kome sam se ja odavno svidzala. Usla ja u sobu i kao gorm iz vedra neba pocela se derati na mene da ustanem. Samo sam je zamolila da me pusti da spavam. A ona se i dalje borila samnom i rekla mi je da vec 1 sat posle podne. Samo sam rekla da me ne interesuje, i okrenula se na drugu stranu. Al ona nije odustajala, jer je znala sta on osjeca za mene, i zeljela je sve da uradi da budem s njim. I nakon pola sata jedva sam ustala i izasla u dnevni boravak. Samo sam se pozdravila s njim i zeljela sam da i dalje spavam. Jer nisam bila raspolozena nizasto. On je pokusao da prica sanom al moji odgovori su bila samo da ili ne. I seka je napustila sobu. Pustila me da sama s njim ostanem. Mada se meni to nije svidzalo al eto. Ona je zeljela da budem sretna. Jer je znala koliko patim zbog bivseg i da ga i dalje volim. I tako, kako je vrijeme odlazilo ja sam se sve vise budila. Bila sam svejsna sta pricam. I sve vise smo se smijali. Al meni nije prijalo to drustvo jer me previse podsjecao na bivseg. Al ni sama neznam kako sam rekla ono Da. Samo sam osjetila njegove usne na mojim i zeljlela sam da ostane tako. Jer to nije bio poljubac kao prije toga. Cini mi se da sam tada bila na sedmom nebu. I tako je sve pocelo. Vidalji smo se svako drugi dan, al ne dugo. Jer ja nisam bila svjesna sta gubim i posle 9 dana ja i on smo raskinuli. Jednostvano nisam mogla vise da lazem i njega i sebe. Zeljela sam tako da ostanem s njim, al srce nije dalo. Raskinuli smo 9 jula. Samo sam mu napisala e mail. I zeljela da nikada vise ne cujem za njega. Al on to nije dozvolio, i svaki dan me zvao po 3 -4 puta na dan. Na netu i sve je pokusao da se pomirimo al ja nisam zeljela. I za njegov 18 rodzendan posla sam s njegovim jaranom. Mada znam da nisam smjela. Al zivot i sudbina su se okrenuli protiv mene. I dan danas sam s njgovim jaranom al moje srce i dalje trezi njega i njegov prvi poljubac. Ako ikada procitas ovo sjeti se mene i nasih predivnih 9 dana. Koji ce zauvijek ostati urezani u moje srce.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Kako da te razumijem

Negdje tamo duboko u meni, dugo, jako dugo skrivala se nada da cu nekada u tvome srcu zivjeti ja...a nije bilo tako...tek sada vidim da si je zaista voljeo i ne krivim te zbog toga.

Nisam nikada vjerovala da poslije njega moze neko uznemiriti moje srce a nije bilo tako, tek sada poslije tolike ceznje za tim shvatam da sam mozda bila u krivu. Znam da previse dajem ali ipak tvoje je bilo da ono nesto sasjeces u korijenu. Ni sama ne znam kako se desilo za tako malo vremena da budes neko meni... ustvari daj malo razmisli nisi mi uopce bio neko; bio si mi sve... trebala sam te toliko puta a tebe nije bilo cak i onda kad je bilo najgore bio si sa njom ili mozda nekom trecom. Znam da me krivis jer te ne razumijem ali kako bih uopce mogla. Uvijek sam cvrsto drzala do toga da kad nekog volis da volis samo njega i da vec ako imas hrabrosti da ga prevaris da to nije prava ljubav. Toliko puta zvao si me ludice mala, bebice a cini se da je pak vise boljelo vec tjesilo. Slusam sada pjesmu disem za tebe i zaista shvatam da je tako. Pa pobogu prvi put nisma sposobna biti nekim drugim dok volim tebe. Ja koja sam uvijek mogla ako nista barem dobro glumiti a ovaj put odnio si mi to. Ostavio si iza sebe samo tvoj prokleti sal koji me je toliko puta sjecao na tebe na tvoje poljubce, na gotovo svaku tvoju riječ. I toliko puta sam te trebala i ljubila tvoj sal mjesto tebe. Sjecal se onoga ludice mala...a tebe nije bilo tu. Pitam se ustvari sta si osjecao prema meni. Lagao si toliko puta da sam ti znacila nesto a bila sma ti nista i onda kad si rekao da je moguce samo da si ti moj broj i hir boljelo je pa ja sam tebe voljela. I onda se probudim i shvatim da sam sam da te trebam i cak ni ta cinjenica ne mijenja nista jer ti pripadas njoj. Shvatim da je ljubav dio zivota koji nikad ama bas nikad nije bio iskren prema meni. Ali znam da ces mozda neka pomisliti na mene i potrebno mi je da znas da sam ja tu uvijek i kad svi odu ja cu ostati i ma koliko bilo tesko shvatiti da da nije tebe ni mene bilo ne bi."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Jesam li te ikada imala

Sjecam se ljeto je bilo..Vruc vijetar mi prolazi kroz kosu dok pokusavam da uberem koju tresnju...

Nakon mnogih godina vratila sam se u svoj rodni grad i po prvi put sam stvarno bila sretna..Nista mi nije smetalo, pa cak ni vrucina..Dok sam sijedila u hladu ispod tresnje moj rodjaka, zaculi se se koraci iza mene. Okrenula sam se i ugledala momka sa najljepsim smedjim ocima. Prisao mi je i rekao da se zove E...Rekao mi je da je prijatelj mog rodjaka i da ga trazi..Sljedeci nekoliko dana su bili super..Al nisam prestala da mislim na njega..Pocela sam se raspitivat i saznala sam da ima curu s kojom je vec duze vrijeme i kako ja i on nemozemo biti zajedno..Rekli su mi da planira de se zeni sa tom dijevojkom...Al ja sam ga svakim danom sve vise voljela..I kako se moja posjeta bilzila kraju on je sve vise vremena provodio sa mnom. jedno vece dok smo sijedili na jednoj maloj klupi na nasem mijesu, stvio je svoju ruku oko mog ramena i njezno me poljubio. Ja nisam mogla da vijerujem sta se desava..Bile su to najsladje usne na svijetu..Te cu se noci sijecati dok sam ziva...Poslije toga bili smo zajedno stlano..Nasoj sreci nije bilo kraja..A niko nije znao da smo zajedno...neznam ni sama zasto..al nesto mi nije dalo da mu kazem koliko ga volim iako sam znala da cu zalit poslije..Te noci dok sam odlazila moj svijet se polako srusio..Nekon toliko godina ponovo sam morala da ostavim prijatelje, rodibinu i NJEGA..Osobu koju sam volila svim srcem..Dok je sat otkucavao ponoc znala sam da je vrijeme da krenem..On mi je prisao i njezno me poljubio...Zatim me cvrsto zagrlio i mislila sam da je vrijeme stalo..Sapnula sam mu na uho dvije rijeci..VOLIM TE..i onda sam nestala u crnoj noci..

Prvi dani kod kuce, u drugom gradu, su bili najtezi...prva jutra bez njega...Cesto sam zvala moje prijatelje i njega..A zvao je i on mene..Bila sam sretna sto me voli pa makar bio daleko..Ali s vremenom osjecala sam kao da se nesto mijenja..Sve rijedje smo se culi i njegova pisma su postala sve kraca i rijedja..Nova godina...Nazvala sam prijateljicu i pricale smo o svemu..Morala sam i za njega da pitam..."ON JE OPET SA BIVSOM I.KAZE DA TE JOS UVIJEK VOLI I DA CE TE UVIJEK VOLJET, AL POKUSAJE DA TE ZBORAVI JER IMA NJU SAD"Njene rijeci su me bolile vise nego ista drugo..Nisam mogla da vijerujem da moj E...Moja ljubav..Osoba koja mi je obecala da ce uvijek bit tu za mene..kad mi najteze bude bilo, izadala me je...Nova godina je bila i prosla..Bez ikakvog znacenja...Bila sam totalno sama..Tacno u ponoc sam ga nazvala da mu cestitam, al nije se javio na telefon..SAD znam i zasto..Mnogo toga se izgleda promijenilo...Za mene ova nije bila samo ljetna avantura...Zavoljela sam ga..Volim ga jos i sada..Samo znam da ja nikad necu zaboravit ljeto, tresnje ni njegove slatke usne koje mi nedosataju vise nego ikad..A on gdje god bio nadam se da zna da je bio i ostao moje sve i da mu zelim sve najbolje...

**Juce sam tebe slucajno srela...A vjeruj to sam naj manje htjela....Sta reci onom, koga sam uvijek iskreno voljela...Ko da se gledam sa svojom tugom
Ruke mi drhte pod tvojom rukom...Nesto bih rekla, a rijeci nemam... Nisam preboljela...A kisa pada citavog dana..Vidjeo nije Bogu je hvala
Kad me skoro suza izdala....Jos jedna suza u dugom nizu ..Tako daleki a tako blizu
JESAM LI TE IKAD IMALA...A sve si moje, bio I onda, kao I sada..**
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Prava Ljubav -sve joj se oprasta

i sad nakon svega sto je bila izmedju nas, nakon ponizenja, varanja, odlazenja, i vracanja...

i sad duboko u meni, zivis samo ti. ni sama neznam zasto i zbog cega, imala nekoga ili nemala, samo kada cujem tvoj glas, vidim te iz daleka, ili samo pomislim na tebe, svi drugi kojima laznu ljubav dajem postaju nevazni. zasto?ti, koji dodjes pa odes, obecas pa pogazis, stvoris nadu i na kraju opet porusis sve, bas ti. volim te i dusom i tjelom. znam da duboko u tebi ima nesto, sto i tebe prema meni vuce, ali se bojis. a ja i sada kada imam nekoga pored sebe, u prozore tvoje gledam, cekam poziv i svaki put kada neko zakuca na vrata srce mi stane, jer pomislim da si ti, ali ne, nisi ti nego neko drugi, on, on koji nezna i nesmije znati za sve ovo, jer nezelim i njega izgubiti kao sto sam i sve ostale samo radi tebe. koliko god da mi je ljepo sa drugim, dovoljan je samo tvoj glas i neka rjec da ponovo predam ti se, i svaki put kazem "ovoga puta ne"ali svaki put na istom se zavrsi sve. molim te ako imalo imas ikakvoga osjecaja, srca i duse, pusti me da zivim zivot svoj, ili se vrati i ostani jednom zauvjek, ili pusti da potrazim srecu negdje osim tebe. ali znaj da uvjek ludo volim te.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
''Hladna Mrtva Noc''

Dok sam pjesmu slusala od Nine Badric " ne ostavljaj me"(Ugasicu svjetlo nek zagrli me mrak tisina nek me ljubi ko ti nekada,al tesko cu sama ovu noc prezivjeti jer samo zelim da si tu). Nikad nisam znala da ce se nesto vako desiti ko Decembra 21,2003.

Volila sam jednog momka mnogo, i ako nisam vjerovala da je on mene volio. Prvi put me iznevjerio pa mu je teske bilo vjerovati. Al opet sam ga volila i ako sam oprostila nikad mu to nisam zaboravila. On je bio iz CT a ja iz VT. I ako smo bili 4 sata daleko vidjali smo se skoro svake sedmice. Bez njega nikako nisam mogla, o njemu sam mislila, o njemu sam pricala cak sam i sanjala o njemu. Sve je snama super islo bile su male svadje al opet se brzo pomirimo. U vezi moji roditelja nije bilo problema na pocetku al kad je moj ocev jaran izgubio cerku malo je poceo biti strogiji i branio mi je sa Admirom. Pokusavala sam da pricam sa ocem da me pusti sanjim al nije bas bio zato.Uskoro je dolazio nas praznik bozic pa sam pokusala sve bolje i bolje da budem sa ocem i da mu objasnim o Admiru. Jedne noci smo sjedili bila je subota dec/20/2003. Pricala sam sa ocem i mamom i zamolila sam da Admir kod mene dolazi i da slavim novu sanjim cak sam rekla mom ocu da volim Admira al on je samo sutio. Poslje nekoliko minuta mi je reko da moze dolaziti al volio bi d aga upozna bolje. Toliko sam bila sretna da mi roditelji nece vise braniti. Te noci sam cekala da me Admir nazove al me nikad nije nazvo. Tesko mi je bilo oko sklopiti al sam nekako sklopila.Sutradan kad sam ustala cekala sam da mi se javi al nije mi se javio.Bila sam na netu i cekala sam da dodje. U tom trenutko je doso i odma je pocela svadja izmedju nas dvoje. Tako da tu noc raskinemo. Prvo mi je bilo svjedno jel znala sam da cemo se pomiriti. Nisam mogla vise da cekam da se pomirimo pa sam ga nazvala na telefon malo smo pricali. I pitala sam dali ti se druga svidja on je samo odgovorio "Mozda" na taj trenutak znala sam da sam izgubila ljubav mog zivota.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Daleka Ljubav

Obican dan kao i svaki pored kompjutera kad ga upoznah (((

Dali da budem sretna ili da budem tuzna ni sama vise neznam sta da zaista osjecam ????? Trazim danima odgovor nocima se pitam da li je ovo ispravno sve. Bio je obicni dan kao i svaki pored kompjutara kad sam ga upoznala klasicno je pocela prica bez ikakve namjere cao za zao itd....medjutim dan za danom je prolazio i tako dvije godine postao je moj najbolji prijatelj kome sam sve govorila koga sam voljela kao brata koji mi je nenormalno nesto znacio. Tako smo se culi iz dana u dan sve je regularno islo do dana dok mi nije priznao da on nesto vise osjeca osim prijateljstva , mada sam i ja nesto mozda osjecala tada nisam htjela da priznam nisam jednostavno htjela da on to zna jer znam da bih jako bolilo  posto smo jedno na jednoj strani svijeta drugo na drugoj ......tako da sam ja pokusavala sve da skrijem i da mi on i dalje ostane samo dobar prijatelj ,uspijevala sam u tome nekoliko vremena al nazalost ne dugo jer dan za danom sam osjecala vecu potrebu za njim jednostavno kad bih doslo ono nase vrijeme na kompijuteru sam se predivno osjecala ,uzasno je cudno bilo kad bih srce jace zakucalo kad ugleda njegov nick da ulazi .Priznala sam sama sebi i njemu nakon dugog vremena da su i moji osjecaji slicni kao i njegovi i tu se ljubav stvorila , dugo vremena je evo proslo mi se i dalje volimo mada je tesko pretesko nekako uspijevamo !!! Imamo dosta planova i svega toga za nasu buducnost ,al se ipak bojim , neznam ni sama cega mozda poraza mozda se bojim da nebude sve kako smo nas dvoje to zamislili volim ga nenormalno kao sto jos nikad do sada nisam volila i svjesna sam svega ,nekad se kajem zasto sam ikad za kompjuter sjela a nekad mi je drago sto imam na neki nacin nekog uz sebe nekog ko me voli nekog kome mogu sve reci neko ko ce mi uvijek pomoc , nadam se da ce ovo brzo proci i da cu ja svoju ljubav ubrzo napokon kod sebe imati . Kako god zelim svima koji imaju negdje nekoga koga vole nije vazno na koji nacin to bilo zelim vam reci ako volite stvarno tu osobu recite joj dokazite joj na neki nacin ,pogotovo sada za novogodisnje praznike se mozemo svi malo potruditi da dokazemo voljenima koliko ih volimo !!!!! Volite se nije vazno kako nije vazno gdje .......ljubav treba svijetom da vlada a ne mrznja !!!!!!!"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
voljeti nekoga ili biti voljen


Moja prica pocinje tako davno. Imala sam samo 16 godina kad sam upoznala momka mog zivota.

To je taj sebi sam govorila sa njim zeli da provedem svoj zivot i pocetak nase ljubavi je poceo. Na samom pocetku sam bila sigurna da me voli. Tek kako je vrijeme prolazilo i na momente kada je bio grub sam po hiljadu puta sa bolom u srcu se sjetila rijeci moj mame "sine bolje voljen biti nego voljeti", ali je ja nisam slusala jer je ona zeljela da nas dvoje nebudemo zajedno kao i njegova mama, sestra itd. Mnoge stvari su se desavale a godine prolazile tako da nakon pet godina sam po hiljadu puta stala pred ogledalo i pitala se zar sam zaista tako ruzna jer sa mojom prevelikom ljubavlju prema njemu ubio je sve u meni da sam se smatrala kao onim cukom kojeg svako suta kako god hoce. I onda jedan trenutak nakon pet dugih godina ljubavi a i patnje kao da mi neko samar opali, kao da sam to sve sanjala i tako sam dosla na taj tuzni petak i rekla da to nemogu podnijeti i u tom momentu nastaje uzasni rastanak. Plakala sam danima i nocima dok moji prijatelji koje sam bila odbacila radi moje voljene osobe su me poceli izvlaciti napolje da pokusam zaboraviti na njega a ja opet sa puno nade da ce doci da se pomirimo isla sam fizicki ali psihicki sam bila sa njim. Prolazili su mjeseci a od njega ni glasa. Onda upoznam jednog momka koji je bio slucajno rodak moga prijatelja i tako smo par puta izlazili ali ja uopste nisam ni pomisljala da on nesto gaji prema meni i naravno moj prijatelj mi je rekao okreni se malo pogledaj oko sebe. To nisam uspjela ni uraditi vec smo bili zajedno nakon mjesec se vjerili a za tri se uzeli sve onako po mojoj zelji nisam nesto ekstra osjecala ali opet rijeci moje mame bolje voljen biti nego voljeti i sada sam po dva puta mama sa osobom za koju nisam ni sanjala da ce biti moj muz a da i moja velika ljubav se ozenio i ima dijete i dan danas se pitam zasto je jos uvijek u mom srcu i pitam se jeli me ikad volio. To malo teze da cu saznati ali zivot ide dalje."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Poslije svega ostala je samo naa slika

Kazu sto nemogu da ga prebolim? Pa kako mogu da ga prebolim? Nevjeruju mi kad im kazem da sam probala, da jo probajem. Mozda zato to oni nisu dozivjeli to sam ja dozivjela, njima se nije desilo to je se meni desilo, jeri najljepi momak na svijetu nije njima scre slomio, nego meni...

Bijo je to normalan dan kao is svaki drugi. Posle kole moja naj bolja drugarica je me nazvala i pitali bili ja htjela da idem no koncert od Dine Merlina, ja sam rekla da bi i tako smo kupili 4. karte za mene, nju, njenog starijeg brata, i jednog moga dobrog druga. To je bilo kraja Septembra i doao je 5-ti Oktobar i mi smo se svi spremili i otili na koncert. Ja nisam mislala da ce se neto veliko desiti tu noc, nisam mislila do mogu postat naj tuznija djevojka na svijetu tu noc ali ovako je bilo...Kad smo stigli tamo ja i Dajana (moja naj bolja dugarica) smo nako gledali ko je sve tu, i meni je odma jedan momak zapo za oko, ali nisam znala ko je tako da nisim mu ni prila, imao je tako lijepo lice i tako se slatko smijo. Posle mozda jedno dva sata Dino je poceo da pjeva sporije pjesme i dola je i pijesma "Da je tuga snijeg" na red. Kad je ta pijesma pocela taj momak je priao mojoj drugarici i pito je dalih bi plesala sa njim a ona je rekla ne, tako da je on stao i gleda sta ce, i onda je priso meni i samo zagrlijo me i poceo plesat samnom.Ja nisam znala ta cu od sebe tako kad je se ta pijesma zavrila, jo jedna spora je pocela "Moj je zivot Svicarska", ja se jo uvjek sjecam ti pjesama i kako je sve bilo. Posle te dvije pijesme ja sam se vratila kad mog drutva a on kod svog. Ma ja nisam ni rijec progovorila citavo vrijeme a nije bome ni on. Kad je se koncert zavriijo mi smo krenili prema izlazlu kad sam se okrenula i prila prema njemu i apnula mu u uho "hvala za ples" a on je se samo tako slatko nasmijo i rekao "nema na cemu" i to je bio predzadnji put kad smo se vidjeli. Ti sljedecih par dana ja sam bila tolika izgubljena i onda sam tek shvatila da nemam pojma ko je on i sta je on ali morala sam ga opet vidjeti. Posle par sedmica ja sam saznala ko je, on se zove Dian i ima 16 godina, i ako znam sad da od nas nema nista, i nikad nista nece biti on je ipak naj lijepi momak na svijetu sa naj lijepsim osmijehom. Ja sam ga vidjela jos jednom u kinu posle toga ali on je rekao svom drugu da mu se jam nesvidam i da nisim njegov "tip" ali sta cu ljudi moji kad nemogu da ga prebolim. Isto tako sam cula da voli neku drugu malu i da hoce sa njom da bude, ali ta cu. Ja se idalje druzim sa dosta njegovih drugova i ja mislim da on zna koliko ga volim i zelim da vidim, ali ja mislim da mu je to svedno. Kako da prebolim naj ljepeg momka na svijetu? Kako da mu kazem ta mislim? Kako da zivim dalje a da neznam ta je moglo biti? 5-ti Oktobar je promjenio moj zivot i mene. Ja se idalje nadam da postoji neka ansa za nas, samo ce vrijeme pokazati ta ce biti. Sad posto znam ta je ta, ostala je samo nasa slika koju je moja drugarica naprivila kad smo mi plesali...Ali ova prica je za sve osobe kojima se ovako nesto desilo. Zato sto znam da nije lako, i znam da sve boli, kad voli covjeka koji drugu voli. "
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
LUTALICE

Dosla sam u Ameriku Maja 13tog 2000.
Juna 18tog tog dana se dobro sijecam.Fadila (komsinica) pozvala je roditelje moje i mene u goste.Pozvala je jos jednu familiju gdije sam upoznala momka kojeg sam zavoljela.Zvao se Dzenan,i bio je stariji od mene godinu.Imao je plavu kosu,oci smede boje,bio je visok,misice imao i nausnicu(to sam mnogo voljela kod decka.

On,njegov brat i sestra bili smo u posebnoj sobi pricali se i zezali se.Adel (Dzenov brat)se nama samo smijesio i od jednom rekao "Sanela on tebe voli".Nasmijali smo se svi a ja nikako nisam govorila koliko mi se svidjao.Osudila se nisam.Doslo je vrijeme da podu kuci to je stvarno bilo tesko jer znala sam da se necemo vidijeti mozda nikad jer on je dalje zivijeo i otac mu velik alkoholicar pa nije Fadila i moja familija htijela sa njima ono puno.Dzena sam voljela cijelu godinu,plakala mnoge noci i samo ga zeljela opet vidijeti.Januara 28tog 2003 bila sam sedmi razred.Dosap je poznat decko mnoge cure su ga voljele.Bio je najljepsi u skoli prvi dan kad je dosao.Ja njega se odmah sijetit nisam mogla ali znam da je poznat bio.Svi su bili oko njega ja sam ga samo iz daleka posmatrala.Jedna drugarica moja pitala ga je da hodaju ,On je rekao "NE"PITALA JE ZASTO ON JE REKAO TUZNO "ja volim jednu curu i uvijek cu je voljeti ,trazio sam je u mnogima naci je nisam mogao govorio sam drgovima da je nadu i pitao sviju za nju.Niko reci nista nije znao ,Imala je najljepsi osmijeh zvala se Sanela".(Mnogi su me u skoli poznavali po osmijehu).Ona je cudno pitala da to slucajno nije Sanela Mesic".On je tihorekao"Ti je znas".Ona je rekla "Da" znam je i cesto te gleda.Prisao je meni zagrlio me tada nisam jos znala da je to on.Pogledala sam ga u oci plakati pocela jer sam se sijetila njegovog lice ,menduse,ociju.Pricali smo dugo stvarno smo sretni bili.2dana su prosla kad sam saznala da on travu pusi.Razocarala sam se.PLakala sam nocima.Pricati sa njim htijeti nisam,u skolu dolazila nisam.On je se promijenio skroz.Postao je lutalica.Znala sam to jer vidala sam ga cesto.Zavrsila sam sedmi razred .Sad idem u osmi on je sad deveti.Neidemo u istu skolu ali uskoro cemo ici u istu srednju skolu.Jos ga volim i placem za njim.Vidam ga cesto lijep je kao slika.Uvijek bih me pogledao tuzno i blagim osmijehom pozdravio i tiho kaze zdravo.Jednom mi je prisao ja sam hladnokrvno rekla "Izvini mi se znamo" i otisla dalje.Volim ga mnogo neznam sta da radim.Nosim njegovu narukvnicu svaki dan.Sve drugarice kazuu sanjim da se vratim i ako je kako kazu "Bad Boy".Sretna trebam biti sto je najljepsi u skolama mnogim.Nevolim ja samo njega radi toga ja ga volim sto ima dobru dusu.Nemogu opisat koliko ga volim i nikad moci necu.Neznam dali cu nekog voljeti kao njega.Plecem mnogim nocima ali zahvalna sam Allahu sto mi je pruzio sansu da ga upoznam i da ga volim.

Dzeno znam da ces ovo procitati,hocu da kazem sada hocu da znas da voljela sam te i ja znaj.Mozda ova tuga prode i nasa ljubav opet dode.Mozda samo jednom cu moci da volim nekog kao tebe.Mozda kad me vidis ni tebi nije lahko...Mozda i ti si nocima plakaO,MOZDA SAMO MOZDA ME ZAGRLIS PONOVO I SACUVAS U SIJECANJU kao sto si govorio.Mozda nikad zajedno necemo biti ali jedno ti kazem HVA.LA TI ZA SVE LJUBAV KOJU SI MI PRUZIO JUNA 18TOG 2000 I SIJETI SE NEKAD ODAKLE SI I KO SI BIO.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:51:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.