Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:14:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: *Ljubavne Price*  (Pročitano 73157 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
On i Ja

"....Ta jesenja noc, oblaci navuceni prekrli nebo, spremni za spavanje,,,,vjetar je pirio tihim svodom.....on i ja.......

Nekad se stvarno pitam sta pogrijesih da mi se ovako vraca....stajao je sa moje desne strane....nekad tek u kojem pokretu dodirivao je svojim ramenom moje rame....ali pravila sam se kao da uopste i nije bio tu....heyyyy stajati do osobe o kojoj znas toliko toga, gledas je ocima kojim nikad do sad nisi gledao....a on, on hladan mrtav zna za sve i opet nista.....kao da te i nema tu...."...PITAJ KAKO PJESME NE ZABOLE, PITAJ ZASTO SAMO TUZNE PISEM...NE PITAJ ME ZASTO SUZE TEKU...."ponavljala sam rijeci Kemala Montena,,,pjesma koja je nekad nasa bila....rekao je jednom davno, sjecam se!!!Samo me pogledaj njezno kad me vidis u prolazu....ehhh ta pjesme taj lazni osmjeh, ma koga ja sad varam,.???...Znam po najvise samu sebe, ali hej sve je to za ljude....Tu vece trebali smo da pravimo neku posebnu zabavu jer bio je kraj skolske godine i htjeli smo da proslavimo taj kraj......Noc se gubila kako koji moment, a on isti jos uvjek hladan mrtav, nisam se nadala nicemu posebno, ali bar sam ocekivala taj njezni zagrljaj ,,,,ma hajde ko ne bi htijeo i nesto vise ali ako bas ne moze onda daj sta das......znam da mu je bilo svejedno jer imao je dosta djevojki od kojih je mogao da bira,,,jednu vece s jednom, drugu vece s drugom....ali posto smo bili vec duze vrijeme dobri prijatelji, znala sam kako dise, znala sam na cemu je,,,a i on je isto to znao, bar sam se nadala da ta neka ljubav pocinje od prijateljstva sto su mi mnogi govorili saom nisam to htjela da priznam mada sam znala duze vremena da mi se svidja i da sam jednostavno luda za tim tipommm/////zasto bas uvjek ja moramo biti ta koja ce nesto poceti....

ahhhh,,,,sve mi ovo ide na zivce, daj i samo da se i ovo zavrsi pa da ga ne gledam vise, bice mi lakse ako samo odem...pomisljala sam i na razne nacine pokusavala da se odaljim od njeg, ali jednostavno nisam mogla...bilo je tesko .....ali sad kad sve bolje razmislim i bolje sto se sve tako zavrsilo, "KISA I RAZLAZ" bila su to lijepa vremena sad kad se zapitam gdje je ono drustvo nase, i kad se sjetim kakvu sam glupost uradila tu vece, znam da nikad sebi necu oprostiti... zasto i zbog cega uvjek moram prva poceti stvari, koje ne mogu zavrsiti....ali hej jedna je mladost i jedno je srce , i danas nekad znam proci kraj tog tipa, kraj osobe koja je bila nekad vrijedna svega toga ali obecanje je obecanje....NJEZAN POGLED I PROLAZ.......mada ima tu mnogo stvari...samo nekad skontam da imam bar nesto za kraj uvjek kad god pozelim on se vrati....los znak ali eto, tako je to u zivotu nikad realno nije...ma ko ga ******... kod nas je zena uvjek nesto naopako,,,,,,nije srce uvjek gdje bi htjelo da bude....""

prica posvecena jednom jako inteligentnom muskarcu.....babeee jedva cekam da se vidimo...havala ti sto si bio tu kad si mi najvise trebao....evo jedan mali uzvrat mada koliko je prostora na ovoj web site vjeruj da ne bi moglo stati sve to sto je bilo izmedju nas.....cmokicccc Enele tvoja Amela"
[/b]
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Voljet cu te dok sam ziva

Mozda saznas ko sam a mozda i ne, samo jedno zelim da znas dok sam ziva voljet cu te!!

Nikada necu zaboraviti nas prvi susret, ma gdje to ima? Nikada necu zaboraviti ono tvoje "volim te mala." Voljela sam slusati glas tvoj neprestajno, voljela sam te ludo i onih 6 mjeseci samo kada umrem cu zaboraviti! Znam krivim sebe i uvijek cu kriviti, proklinjem sebe jer ti to uradih. Nisam ti trebala lagati ali nisam se mogla izdrzati. Morala sam na neki nacin da odem od tebe. Znala sam da me volis i voljela sam te, ali pisali su svasta pa morala sam da odem. Sada se kajem jer to nisam trebala reci, trebali smo na fin nacin popricati ali mislila sam to ce stara prica biti. Sada bih voljela samo da te jos jednom cujem ili vidim i da umrem nebih zalila jer ostali ce samo biti moja simpatija. Ali ono sto sam uradila nikada sebi oprostiti necu, mozda kada kazes da nemogu dobiti jos jednu sansu nekad pomislim da si u pravu, a nekad zeljela bih da to sve vratim unazad. Voljela bih da vratim one dane srece, jer ja ih s'drugim nisam nikad zeljela niti cu! Stobom trenutci su bili kao snovi koje sam zamisljala. Mislila sam zezanje je sve bilo jer sam bila mlada i nisam voljela dovoljno. Ali sada kada se sjetim svih onih vremena suza mi na licu podje jer ti NIKAD moj biti neces...

Uzalud svemu tome samo zelim da znas.....

VOLjET CU TE DOK SAM ZIVA, AL ZNAM DA NIKAD VISE DOCI NECES."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Prekasno

Boze moj kad se sjetim kako je sve tako lijepo bilo
Nikad u zivotu sretnija nisam bilaprva ljubavprvo sve

Upoznali se na tako cudan nacinn pa nikad se nebi nadala da se zaljubim po prvi put u tipa kao ti
Ma nikadali eto istina je sto kazuljubav je slijepabili smo zajedno 9 mjesecisve je bilo super..
normalno svadje su tu bile kao u svake veze ali vecinom samo zbog mene jer sam bila ljubomorna ako izadje sa prijateljima negdje kamoli negdje drugo..I nekajem se zbog toga I znao je zasto sam takva bilaznao je da nisam nikad bila ljubomorna osobajer bili smo prijatelji vise od godinu danaI desilo se neznam ni sama kakodok sam rekla Eks proslo 9 mjeseci..boze mojkakva zalostja cura od 16 godina I tako da se zaljubim ludoza mene to je nesto bilo nemoguce ali u isto vrijemeuzivala sam sa tom ljubavinisam mogla zamisliti dan jedan da prodje bez njegakako je sve samo bilo lijepovrijeme je proslo tako brzouzivali smo jedno sa drugimon mi je obecavao to I toali neznam sta mi je biloali nikad mu nisam vjerovala bilo sta da mi je rekao..nevolim osjecaj nesigurnosti..taj osjecaj sam imala sa njim gotovo svaki put kad mi je rekao nesto I kad mi je obecavao svemoguce stvari..vjerujte mi..jedna strana mu je vjerovala a druga ga je ignorisala ali pravila se da je sve superkoliko sam samo sansi imala prije njeganijedan mi nije mogao biti ono sto je on bioon mi je bio sveznala sam da me voliznala sam da bi sve uradio za meneznala sam sve toznala sam kad sam vidjela da place dok mi objasnjava koliko me voliali znate dosta su veza prekinulee samo zbog ljubomore drugi ljudiali nikad se nisam nadala za takvo nesto da se desi nama..ne mojoj bubavi

ali etoimao je ova 2 prijatelja..sto su mu kao bili ono pravi blizi prijateljioni su primijetili kako se on promijenuo..neide mu se nikud sa njima..uvijek je samnom bio svagdjepostal su vise ljubomorni valjdaja njih nisam voljela niti oni meneali ipak smatralaa sam ih prijateljimaali prijateljj nebi onako nesto uradio..tako dugu vezu da srusi samo da moze dobiti svog prijatelja nazadIsad ja sam bila zauzeta negdje oko 2 sedmice..znate skola I pocela sam radti najzadpa je sve nekako zeznuto biloali nakon te 2 sedmice htjela sam vratiti sve na staro..ali ne moj mirza se nesto promijenuo..prema meni je bio isti ali vidjela sam poceo ja izlaziti sa onom dvojicomm nesto cesceznala sam ja da se tu nesto desavaali sutila sam kao uvijek..onda jednu vecer dan prije njegovog rodjendana..vidjela sam da nesto nije bilo uredusvaki put bih ga plakajuci upitala sta nije u reduimala sam neki predosjecajovaj put sam ga pitala sta je mirzasta nije ureduon je samo rekao pa lutko nije nistaja sam prestala plakati I poljubila ga na celona trenutak je zatvorio oci I vidjela sam da mu suze ocikao da sam znala sve.pitala sam ga onako brisajuci mu suze mirza sta nije u reduon me samo pogledao plakajuciim so sorry lela it just happened.desilo se nisam mislioto nisam bio jalela molim teboze moj usta su mi kao svezana bilarijec nisam izustilaasuze su tekle kao lude..samo sam ga gledala onako plakajucipricao je svemoguce stvaripred ocima sve je magla bila..nisam ga htjela slusatisamo sam plakala I krenula kuci onako zaboravljajuci sve stvarinista me nije zanimalosjecam se da je krenuo zamnom molio me,na koljenima je bio plakajuci govoreci da je bio sa njima I da su ga oni upoznali sa tom curom I da je pocela da flirta ona sa njimne nije mi to bilo vazno nije mi bilo vazna onasamo mi je bio on vazanali ni rijecii mu nisam rekla..toliko toga sam mu htjela reciali ni rijec nisam izustila..otisla sam van I krenula kuci ali sjecam se jos je trcao zamnom plakajuci..tad ga nije bilo briga ni onaj sav narodali nista me nije bilo briga..samo sam se okrenula prisla I rekla mumirza kako si samo mogaooci su mu bile krvave od placasjecam se dobro svegaon je bio na koljenima molio me preklinjaoali boze moj kako sam mu htjela oprostiti ali unutra pucao je onaj dio mene..onaj dio sto je bio ljubomoran..onaj dio sto mu nije vjerovaoosamo sam skinula prsten sa ruke sto mi je on dao za moj rodjendan I okrenula sam se..znala sam da ce svatiti sta to znacicula sam ga kako me zove I place dok sam isla kuciali moj glasic je bio tako tiha srce je pucalo

nisam jela sedmicu danau skoli sam bila popustilasva sam nikakvaa bila..znala sam da je njemu isto..ali rekla sam sebikako je mogao onako nesto da mi uradiposlije svegaposlije svega onako kako smo sretni bilisamo je sekunda dovoljna bila da me prevariisto tako je dovoljno to I bilo da raskinem sa njim bez ikakve rijeciisad sam sama.u skoli sam se popravila..evo zavrsavam srednjuu sljedece godine.ako bog dakao sto je on uvijek mi govorio sve ako bog da lelasad je sve na svom mjestuali ja nemam svoga mirzenista nije vise isto bez njegaradije cu umrijetii nego da mu se vratim.nikad mu necu ono oprostiti..cijelu dusu I srce sam mu dalaa on me onako prevari nemislecii na meneali sada je sve oksad sam samaI vjerujte mi ne osjecam ni osjecaj usamljenosti vratila sam zivot na mjesto gdje je bio prije.ponekad se sjetim njega..I sve sto mi je govorio.ali to je sad tako dalekomozda zavrsim zajednoo sa njim nekadnekad u buducnostimozda nekad u drugom zivotu.volim ga ali mu nikad ne oprastam onokoliko sam samo suza ispustila zbog njega..znam da me je volio..znam ja to sveali vratit mu se nikad necunezasluzuje niko da mu se predam kao sto sam njemusamo sam prema njemu onakva bilasamo sam njemu sve dalasamo njemuI nikom vise..

Nijedan nije vrijedan oprosta nakon sto uradi onako nesto.kad samo osoba svati sta je izgubiotek tad ga udari to u glavuali eto samo mi zao sto ga je to udarilo u glavu prekasno.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Nocni KLub

Jednog lijepog dana otisla ti ja u club, kad ti ja tamo ugledam jednog ljepog momka, imao je dobrem isice a guzicu da nepricam. Cim sam ga ugledala odma sam znala da imam sanse sa njim posto sam ja privlacna imam dobre guzove i dobre grudi sta vise i treba.

Ok sad da predjem na dogadjaj.....sjela sam ja za stol i pricala sa nekim mladicima kad odjednom taj momak se pojavi. Kad sam ga vidjela izbliza odma me nesto udarilo u glavu od njegovog dobrog izgleda bio je nesto najbolje sto se ikada moglo vidjeti. Sjeo je pored mene i poceo me ispitivati kako se zovem, koliko imam godina i tako ta pitadja.... posle svega toga pitao on mene da plesem sa njim a ja sva sretna pa nikad da docekam da se ustanem da mu osjetim to njegovo tjelo... otisli mi plesati kada on mene oko struka jako stisao i poceo mi ici rukama po tjelu a ja sam se sva topila jedva sam cekala da ga u krevet uvedem vise nisam mogla izdrzati.... posle par sati otisla sam ja u zenski WC da popravim sminku i da se malo polijem sa vodom da dodjem sebi kad eto njega stoji kod vrata i ceka mene. Kada sam izasla iz Wc on mene gurne nakrag u WC i pocnem me dirati a posle toga i skidati a ja sam se samo opustila i nista nisam govorila. Kada od odjednom samo skine svoju majicu kad ono misici iskacu imas sta i vidjeti a posle majice skidao je i pantalone e kad je sve skinuo onda je akcija pocela legla sam na pod a on na mene prvi put je malo bolilo da sam ga morala za kosu vuci gurao je onu stvar sve jace i jace a meni se od bola pocelo da place. Nisam mogla da izdrzim ali je ipak bilo fino i ja i on smo bili zadovoljni ali za sve ovo ja sam mu naredila da mi lize i tako je i napravio ja mislim damu je svanula kada je to napravio.... kada se sve to zavrsilo obukli smo se i nastavili sa plesanjem i sve je bilo super....kada sam krenul akuci on je mene pito da idem do njegovog stana da opet ponovimo i ja sam tako uradila... tu noc nikad necu zaboraviti bilo je haoss najbolja noc u zivotu sto mi se desilo i to nikad necu da zaboravim mogu samo da je ponovim."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Moram nekome da ispricam

Bila je subota, ista kao i svaka subota, izasao sam sa drustvom u grad, pa smo svratili do jedne discoteke. Puna je bila, plesalo se, pilo se, ma provodili se pravo.

I tako plesuci gledao sam okolo djevojke, gledao ima li neka da mi se svidza.

u tom trenutku sam vidio jednu onako zgodnu, simpaticnu djevoju, stvarno je slatka bila.
Plesala je sa prijateljicom, pomislih dobar znak.
Pogleda me,nasmija se, a ja ko raket pravo njoj.
Pocnemo plesati, pricati, svidjela mi se pravo.
Uzmem broj telefona i krenem dalje, drustvo je htjelo da idemo na neko drugo mijesto.

Nazvao sam je u utorak navece, onako da vidim sta se desava, hoce li sta biti ili ne.
Bila je sva sretna kad sam je nazvao, pristala je da se nadzemo tog petka, na istom mjestu.

Tako se i desilo, nasli smo se, zezali se, pravo je prijatna bila, super djevojka sam mislim.

Otisli smo na ples jer ona tvrdi da ja super plesem, a i ona voli da plese, nisam se bunio, super nam je bilo.
Samo me malo mucilo to sto je starija od mene. Ja sam 20 a ona, neznam tacno, nikad mi nije htjela reci, rekla mi je da je oko 25, 28 ili slicno.
Ona je bila malo popila te veceri, ja nisam jer sam vozio malo dalje od kuce.
Pozvala me kod nje kuci, na casu vina, kako je rekla, a onda mi je rekla da stanuje sama. Odmah sam znao sta se desava, i ustrepto sam sav.
Vec dok sam vozio ka njenoj kuci, poljubila me nekoliko puta.

imali smo nekako tu casu vina, nisam ga uspio popiti, uzela mi je ruku i stavila na svoje pozamasne grudi, a nosila je neku "bluzu", neznam kako da nazovem, polovina grudi je bila vani.
poceo sam da je ljubim po vratu, grudima, pocela je da jeci.
upitam je sta je uz stepenice, spavaca soba, veli.
Podignem se, uzmem je za ruku i odemo gore.
Ima ogroman krevet za dvoje.
Prva je strgnula kosulju sa mene, dok sam ja milovao te bujne grudi.
Oslobodio sam je iz njne odjece tako da imam bolji pristup toj ljepoti.
Svukla je sve sa mene, moj kurac je bio kao stijena, kao da ce eksplodirati svakog trenutka.
Njezno ga je milovala, dok sam ja sisao njene tvrde bradavice. Rukom sam potrazio njenu picu, vec je bila sva mokra, kapljice su joj curile niz noge.
Bio sam njezan, milovao je, igrao se sa njenim cvjeticem, polahko sam stavio prst unutra, na sta je ona umalo svrsila.
Izustila je nekako da stavim zastitu, nemoze da ceka vise.
Stavio sam kondom, dok sam ja to radio ona se namjestila na krevetu, rasirila noge i gnjecila sise.
Popeo sam se na nju, polahko ga stavio unutra, sva se stresla, jao kako je topla bila.
Bio sam kod nje cijelu noc, a ni oka sklopili nismo.
Tako vatrena je bila, vrela, znojila se cijelo vrijeme.
Ujutro kad sam htjeo da se istusiram, bilo je oko 7 sati, onako njeznim pogledom me pogledala, i gotovo moleci upitala me ako mogu jos jednom.
Stavio sa po ko zna koji kondom i bacio se na poso.
Nezna zasto, ali je bio naljepsi dio te veceri, svrsili smo. Ona neznam po koji put, meni je bio drugi.
Kad sam se vratio iz tusa, pocela me da ljubi i grli, i da mi govori kako je super bilo, a ja joj kazem da su bosanci najvatreniji, i mislim da sam je ubijedio.
Sutradan me nazvala i veli mi da nemoze pravilno da hoda, i kako je sretna, hoce da me vidi opet.

Vidzali smo se kod njene kuce svakog petka, trajalo je to nesto vise od 2 mjeseca, ali nije moglo potrajati.
Jos je zalim, super je, njoj vrijeme da se smiri kako kaze, hoce da se udaje.
Eto pa sami presudite, ja mislim da sam bio malo zaljubljen u nju.
Samo znam da je necu zaboraviti, miris njene kose, jos uvijek se sjecam svega kao da je juce bilo."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Kraj moga zivota

Vec 4 godine cekam kad cemo se opet sastati, kad cemo opet jedno drugome reci volim te, ali nazalost to se nece desiti. Blizi se kraj mome zivotu a tebi se blizi pocetak tvoga zivota znajuci da me nema.....

Davno jednom 99 te godine upoznala sam osobu preko chata sto je meni glupo bilo, ali ipak sam isla onako kako je srce htjelo. Hodali smo par mjeseci i znali sve jedno o drugome telefon email srnaje ovo sranje ono. Govorio si volim te i volim te al to se jednog dana sve promjenulo kad je ona dosla u zivot tvoj u propast zivota moga. Nemogu da oprostim tebi ni njoj mozda i umrem ovako hladna prema onim danima mozda, umrem nikad neoprosteci tebi njoj bilo kome ko mi te uzeo. Cetvrta godina dolazi mene zivot kraju vodi. Kad smo se rastali bio si sretan vjerovatno mnogo vise vec sto sam se nadala al kad sam saznala nije ni tebe mnogo sreca pratila. Nasla sam bila momka i zarucnika. Plakala sam za tobom, molila boga da me uzme sebi, pila, trosila cigare, sama sebe rezala, sve je to bilo radi tebe sve sam to radila da bi te dobila sve sam uradila da bi se ubila. Godinama sam te zvala i pricali, godinama smo evo i na chatu, ti baris ja tugujem za tobom i volim te. Mozda nisam neka ljepota mozda nisam neka grubnoca al sam osoba sto te voli taka sam kakva sam. Prije 5 mjeseci sam zavrsila u bolnici na racun moje gluposti i ljubavi prema tebi, sve sam onda skontala ti si onaj kome sam ja bila promaha i proslost za bolje sutra, a ti meni dolazak cvijeta za buduci zivot, koji ne postoji vise. Sad znaj da imam aajgoru bolest sto je nas narod zove RAK ja je zovem "ljubav za zumbulom" sve je bilo u mome zivotu slast za tobom, sve sam radila da bi te imala, al nismo svi isti. Cetiri godine dolaze ja tebe volim i zelim ali i ono sto sam imala odbila sam od sebe iz razloga sto nema vise meni srece nema sece onima koji su samnom. U svemu mome zivotu ti si bio nesto sto me ohrabrilo nesto sto sam zeljala nekad da bude. Ovo pisem iz razloga i poruke curama koje se zaljube preko interneta....

JA SAM UPROPASTILA ZIVOT RADI OSOBE KOJA NIJE NI MRDNULA PRSTOM DA SPRIJECI STO SAM SEBI RADILA...SJEDIO JE, UZIVA, BARIO, JEBAVAO, ISTO JE TO SVE. NIJEDAN MOMAK NIJE VRIJEDAN DA SE NEKO REZE & ALKOHOL TROSI RADI NJEGA DA BI BOL UBLAZIO. JA KAZEM IZ ISKUSTVA JER NISAM IMALA NICIJU OVAKU GRESKU DA VIDIM I AKO SAM JE NEKAD MOZDA VIDJELA NISAM VJEROVALA. Ovo je za mene bio samo jedan monitor kojeg sam koristila isto kao setnju za dosadu ali na kraju je ispao monitor sto mi je zivot upropastio uz njega jedan crni momak zvani "zumbul". Ovo je glupa stvar za mnoge je dobra stvar nisam ni protiv jer uvijek ima izuzetaka. Za kraj bih zeljela samo da kazem ovima sto vas neznam i znam. Pazite sta radite sakim pricate, koga volite. Ljubav nemozes kontrolisati bilo koliko pokusavas ali kad dobijes bolest kojoj lijeka nema onda i da hoces nesto da volis nemozes, da hoces da nesto ispravis nemozes, ja volim van*** i voljecu ga dok imam jos dana, i zelim svakome srecu ali ovo je samo obicna haber kutija koja je puna lazi i primitivaca. Mnogo srece u zivotu. Uvijek cu vas pamtit neke koji ste tu bili. Neki koji niste ipak vas pamtim a ovi sto niste htjeli vama isto tako kazem dabogda vam BOG vratio za sve zlo...ima vas masallah....uz ovo sve znajte IMATE DOBRI STVARI NAUCITI U ISKUSNIM ZIVOTNIM DOGADZAJIMA NA IRMIN.COM .....SA PRILIKOM KOJU SAM DOBILA DA OVO NAPISEM ZELJELA BIH SE I IRMINU ZAHVALIT.....Vasa Maza.....iz Amerike"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Moja Prva Lazna Ljubav

Bilo je prije godinu dana. Zavoljela sam pogresnog momka, al' da li je on mene to jos nisam znala. Pitam se i sada da li je ljubav stvarnost ili je samo jedna prica.

Taj dan se jos dobro sjecam bio je petak krajem Maja. Vrijeme je bilo odlicno a skola je bila jos gora. Jednog dana poslije skole upoznala sam decka koji je napravio moj najgori skolski dan u najljepsi san. Gledao me je cudno i upitao me da li se mozda znamo od prije? Ja sam znala da sam ga vidjala ali ne da se bas znamo. Tu noc smo pricali i smijali se. Meni se svidjalo sto je on bio prvi momak koji nije bio Bosanac i da mi se bas svidja. Pitao me je odakle sam. A ja sam samo pogledala u njegove divne zelene okice i rekla sam da sam iz Bosne. I ako nije znao gde je to bilo mu je drago sto nisam Amerikanka bila. Te noci sam otisla kuci i ispricala sam mojoj mami kako mi se svidja jedan momak. Mama je pogledala u mene i rekla prvo skola pa onda momak. I ako je znala da dobro ucim nju je vise strasilo sto je on iz Puerto Rico.

Poslije te noci sa njim sam bila svaki dan poslije skole i takodje subotom i nedjeljom. Poslije dvije sedmice pocelo se da se stvara u nesto vise. Nismo vise dobri jarani bili. Pocela je jedna ljubav u kojoj sam ja cekala da budem vec predugo. Sve je snama super islo. Bili smo zajedno dugo i predugo cak dok sam ja bila u Bosni u posjeti kad sam dosla nazad cekao me je. Zavolila sam ga puno. Poslije 5 mjeseci rekao mi je da me voli i da bi volio da bude moj prvi. Vjerovala sam rijeci da me voli ali sam toliko bila glupa i zaljubljena da nisam shvatila neke njegove rijeci. Poslje nekoliko dana govorio mi je " ajde imas 17 godina moras da spavas sa momkom"ili " volim te bolje samnom da imas nego sa nekim drugim" Ja sam pokusavala da zaboravim to i da dalje da nastavim sanjim ali svaki dan vise i vise puta je spominjao o tome. Pokusavala sam da mu kazem da nisam spremna i da me je strah. Al njemu je tesko bilo razumiti da mi je 17 i da jos sex nisam imala. Malo me je bio shvatio i pustio me nije vise molio me da imam sanjim. Kad smo bili zajedno godinu dana, napravio je veliki party kod njega u kuci bilo nas je puno. U tome smo pili alkohol i mnogi su duvali travu. Zeljela sam da pokusam nesto novo pa i ja sam probala marihuanu . Bila sam high te noci i pijana nisam znala sta sam uradila. Svi su otisli a ja sam sama sanjim ustala. Jos se sjecam te noci kad me je dirno u neka mjesta koja nisam htjela. Znala sam sta je radio ali nisam imala snage da ga otjeram sa sebe. Tu noc sam izgubila moju nevinost. Posljie tog dana sve se promjenilo ja sam bila ljuta i osjecala sam se kao da me je silovao. ( ma da neki kazu sama si kriva) Mnoge kolegice su mi govorile da probam da ga sudim ali nisam mogla pokusala sam da zaboravim a ni to nisam mogla. On je zaboravio za mene. Sad ga vidjam ali kao da sam mu ja nepoznata. U mene je jos bol i mrznja. Sad kad sa momkom izadjem strah me biti uz njega da mi ne uradi nesto kao Carlos.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Sta slijedi masazu

Nakon dugog i napornog dana,prepunog problema,odlucim vecer provesti odmarajuci se i nekako skupiti energiju.Odlazim u kupaonicu,pustam vodu da tece,stavljam mirisljavu kupku i zavlacim se duboko pod pjenusavu povrsinu.Lezim ne razmisljajuci ni o cemu,samo osjecam kako se sve polako otapa u polusnu.

Nakon dugog izlezavanja napokon se nagovaram da izadjem iz kupke,nerado ju napustajuci,najradije bi da traje vjecno.Zamotavam kosu u peskir,susim se,oblacim na sebe grudnjak i tangice i preko svega toga kucni ogrtac.Odlazim do stolica i sjedam da dovrsim ne zavrseni posao,osjecam dasak vjetra,kao da je neko otvorio vrata,pa je nastao propuh.No,to traje samo na kratko,ne obazirem se.Cudan osjecaj me prati,osjecam lagane trnce,koji cak i pasu na bolnim,umornim ledjima,kao da je neko iza mene.Osjecaj me ne prestaje, ali ne zelim se okrenuti niti "panicariti",jednostavno to ignoriram.No,moje sumnje su tacne jer ipak neko stoji iza mene.Polako se primice i sve jasnije ga osjecam iza sebe,ali ne sa strahom,nego sa znatizeljom i iscekivanjem.Poput znanstvenika koji lovi rijetku vrstu leptira, zaustavljam dah,da ga ne bi preplasila,da ne bi nestao,da ga ne bi izgubila...
Prilazi mi,bez rijeci,i stavlja svoje ruke na moj vrat,njezno.Njegovi vjesti zahvati cini da napetost polako popusti,pocinjem se migoljiti i izvijati pod njegovim prstima,lagano mumljajuci od uzitka.Priblizava svoju glavu mojoj,osjecam njegov dah na svojem vratu,samo duboko dise,nista ne govori,a ja sam i dalje u strahu da ne nestane,pa se ne micem,ne okrecem se,samo iscekujem,sta je sljedece.Polako se primicuci,tvoj dah na mom vratu postaje sve topliji i topliji,maknuo mi je okovratnik i ostala je samo moj goli vrat.Primice svoje mekane usne mom uhu,osjecam nesto izmedju ugode i skaklanja dok on svojim usnama obujmljuje moju usnu resici i dok i dalje dise tiho i krupno.Njegove ruke sa mog vrata lagano klize prema donjem dijelu ledja,preko struka se lagano motaju,osjecam kako zavlaci ruku i stavlja ju na moj stomak.Vani je hladno,kisa pada cijeli dan,njegova topla ruka na mom stomaku pravi je lijek,tako mekana i topla.Omotava se oko mene,osjecam njegovu toplinu,sad je njegovo lice na mome i vise jednostavno ne mogu odoljeti a da se ne okrenem.Moje usne spajaju se s'njegovim mekanim,velikim,vlaznim,toplim i iskusnim usnama u njezan,lagan,a tako strastven poljubac.Zatvaram oci i osjecam kao da sam u raju.Svi oni danasnji problemi nestali su u tom zagrljaju i poljupcu.Osjecam cudan osjecaj u stomaku,kao da me cudna energija obuzela,podigla iz mrtvih.Polako ustajem ali i dalje u njegovom zagrljaju,nasa tijela se priblizavaju na minimalnu udaljenost,moje grudi su na njegovim,moje usne su na njegovim,njegove ruke su omotane oko mene,jednom rukom mi mrsi kosu i privija me blize sebi,a drugom me pridrzava oko struka,tako da sam potpuno opustena u njegovom zagrljaju,kao da lebdim.Osjecam kako njegov poljubac polako slabi,polako se odmice od mene.Kao da se vrijeme zaustavilo,kao da sekunda traje minutu,osjecam tacno kako se polako njegove usne odljepljuju od mojih,i kako se polako njegovo tijelo udaljava od mog.Vracam glavu iz "polozaja za poljubac",otvaram oci,napokon ga gledam ravno u oci,njegov prodoran pogled potpuno me ogoljuje,svaka moja misao kao da mi pise na celu,kao mis kad ga zmija hipnotizira opustena sam i bez daha,dok me on svojim pogledom fiksira,prodire duboko u moju dusu i najmracnije kutke mog uma. Zahvaljujem Bogu sto me onako cvrsto drzi oko struka,jer bi se inace srusila od opustenosti.

Polako se odvaja od mene,prima me za ruke i poziva do kreveta.Pratim ga poput gledatelja kojeg hipnotizer izvuce iz gledalista,stalno ga gledajuci u oci.Sjedamo na krevet.Polako mi mimikom pokazuje sta zeli od mene,lijezem na krevet,potrbuske,stavljam ruke ispod glave i namijestam se najudobnije sto mogu.Odlazi do kupaonice i tamo iskopava neke kreme koje inace koristim za njegu koze poslije kupanja,ali ovaj put mi se to nije dalo od silnog umora.Donosi par kremica i ulja,sjeda pored mene i lagano mi svlaci kucni ogrtac.Osjecam laganu hladnocu na golim ledjima,polumokra kosa razasuta mi je po jastuku,a i osjecam je na ledjima.Njeznim pokretom ruke,mice je,vrat ostaje otkriven,a on se namijesta da je sto blize i da bude sto udobnije.Utrljava kremu u svoje ruke,zagrijavajuci ih i pripremajuci za dodir sa mojim bolnim vratom i ledjima,u nadi da ces ih izlijeciti.Krece od vrata.Njeznim kruznim pokretima razgibavs vratne zile i misice.Kao da veliki kamen pada sa mog vrata,osjecam olaksanje i ugodu.Nesto slicno predenju macke cuje se "iz mene",migoljim se,namijestam da mi vise pase,lagano se smijuljim od srece sto je SPASIOC dosao.Nakon dobrog utrljavanja kreme,opustanja vrata,prelazi na srednji dio ledja.Nadvija se nad mnom,opet priblizava glavu mojoj glavi,i dok njezno otkopcava grudnjak kako bi ispod mogao staviti kremu i masirati,ljubi me njezno po vratu i mekanim obrazima,ostavljajuci jezikom vlazan trag od uha do sredine ledja.Osjecam njegov topli dah na svim mjestima kojima je prosao,njegov njezni uzdisaji opusta me sve vise,opet tonem u polusan,smjeskajuci se i cekajuci.Totalno sam se raznijezila,sva sam postala mazna i poput lokve vode,prosula se po krevetu.Njegovim dodirima ne mogu odoljeti.Svako njegovo otkrivanje novog centimetra moje koze izaziva kod mene sve vise i vise uzdaha i migoljenja.Svlaci potpuno sa mene ogrtac,ostala sam samo u otkopcanom grudnjaku i tangicama.Osjecam opet hladnocu,ali njegove ruke dovoljno brzo prelaze preko cijelih ledja da mi je ugodno.Spusta se nize,prema mojoj otkrivenoj guzi,koja u njemu budi zelju za dobrim,socnim UGRIZOM.Spusta se s'ledja i prelazi na noge.Ona tanka linija tangica jednostavno ga izludjuje,razmislja do cega one vode,i prvi put veceras u njegovim dodirima osjecam strast,prestao je biti mazan kao u pocetku,osjecam da ga moja sexy guza provocira i smjeskam se,misleci "Want some?Come and get some!"Nakon masaze ledja i nogu,odlucuje preci na stopala.Opet nista ne govori,samo mi mimikom pokazuje sto da cinim.Malo negodujem sto me uznemirava u mom ljencarenju,ali nakon prvih pokreta prstima zaboravljam na negodovanja i bacam se u novi uzitak.Kazu da svako mjesto na tijelu ima svoju tacku na stopalima,i da se sve moze stimulirati preko stopala,samo ako covjek zna.Njegov rad je pokrivao cijela stopala,svaki pedalj,prstima je dopirao do svake bolne tacke,te je tako i tijelo skroz "obradio".Njegov pozudni pogled prema onom trokuticu na tangicama jednostavno ne moze sakriti.Osjeca polako njen miris,zna da se polako pripremam,da polako tijelo shvaca da ovo nece biti SAMO masaza,te se u mojoj glavi budi i zlocesta masta.

Primice se meni,zavodljivo,hipnoticki me gledajuci.Polako ma svlaci smjeskajuci,prilazi mi i strasno me ljubi,ruka mu nema mira,istrazuje cijelo tijelo,kao i moje ruke dok skidaju odjecu sa njegovog gornjeg dijela tijela.Uskoro se omotava oko mene,i dalje me strasno ljubeci po usnama,vratu,gricka mi uha,osjecam njegov teski,uspaljeni zrak,feromoni poput gustog dima osjecaju se u zraku.Ona masaza bas mi je dobro dosla,opustila me,razbudila,puna sam energije,osjecam kako ni vise nije hladno,kako me grije njegova koza na mojoj,njegove ruke na mojim golim sisama.Prima ih u ruke,njezno miluje,priblizava svoja usta i obujmljuje ih usnama.Izvijam se,uzivam,osjecam kako bradavice postaju sve tvrdje,dok ih mi sise,gricika.Osjecam vec laganu vrucinu,dole,osjecam kako postaje vlazna,i on to osjeca,ruke mu nemaju mira,mazi je preko tangica,spusta glavu prema njoj.Kleci izmedju mojih nogu,stavlja ruku na moj struk,hvata tangice i polako ih svlaci.Svjezi dah struji po mojoj vrucoj,vlaznoj,mackici.Osjeca je,osjeca njen miris,njen zov.I sama se igram i pozivam ga da se pridruzi.Siri mi noge,i priblizava se ali jos je u njemu ostalo snage,jos se bori da ne skoci i isise je, provocira me.Lagano ljubi unutrasnju stranu mojih bedra,siri mi noge,glavom gura moju nogu dok je strasno ljubi,klizi svojim usnama prema NJOJ.Kako se priblizava,osjecam na njoj toplinu njegovog obraza,glave.U jednom trenutku jezikom je pored nje,izmedju noge i velikih,vlaznih usana.Njegov obraz je dodiruje,osjecam nevjerovatnu potrebu da ga stisnem nogama i gurnem duboko u svoje prepone.Kruzi jezikom oko nje.To me izludjuje.Pravi krug,od lijeve noge prema desnoj,preko venerinog brijega,poput kosarkaske lopte koja klizi po obrucu a nikako da upadne u njega,njegov jezik kruzi oko nje.Dok me provocira,stisce mi grudi,mazi ih,igra se prstima.Izvijam glavu,micem se amo-tamo,pokusavam skupiti noge od zadovoljstva koje me cijelo obuzelo,ali on mi ne dozvoljava.Napokon odlucuje napasti,odljepljuje se lagano od moje mekane,tople koze i spaja svoje usne sa mojim.Otvara usta koliko moze,cijelu ju obujmljuje,kao da jede dozrelu breskvu,kod je gricka i skuplja sokove.Jezikom je lagano dotakne,sad vec nabrekli,klitoris.Cvrsto ga stisne i sise,kao dijete kad sise palac,ne pusta ga,nego ga navlaci i navlaci.Moje stenjanje je sve glasnije i glasnije,i on dahce i slini po mojoj mackici.Prolazim mu prstima kroz kosu,guram ga sve dublje,stiscem,omotavam se oko njega nogama,a on sve brze i brze lize,i sise,i gricka moju vrucu, napaljenu,pulsirajucu,"kurca gladnu" pickicu.Ne moze vise izdrzati,moj ritam,njegov ritam,kao rezonancija sve su jaci i jaci,on dahce,ja dahcem,kao da vani nije uopste hladno,vruca sam po cijelom tijelu.Najednom on stane,nadvije se nad mnom,klececi pocne raskopcavati svoje hlace.Iako je polumrak,vidim obris njegovog tvrdog diva,koji jedva ceka da izadje.Pomazem mu otkopcati hlace,dok ih svlaci,njegov iskoci tik pred moje lice.Primam ga u ruke i stavljam ga u usta.Cim sam to ucinila,cujem jedan dugi,duboki "hmmmmmmmmmmm...." sto dokazuje da uziva.Gleds me blagim pogledom dok mu ga lizem,mrsi mi kosu,ceska me po glavi,pomaze mi malo u tom ritmu.Dok su mi usta puna njega,i ja mumljam sto ga jos vise napaljuje,ne moze izdzati.Naglo mi ga izvadi iz usta,njezno me odgurne.Ostajem lezati na ledjima,rasirenih nogu.U ocima mu vidim odlucnu odluku,planira me razvaliti ko niko do sad.Siri mi noge koliko moze i lagano priblizava glavic mojoj gladnoj maci i lagano ga trlja,pravi se kao da ne moze pogoditi ulaz.To me zivcira,ZELIM ga u sebi a on me tako provocira.Primam ga u ruku i sama ga stavljam.On gura dublje,dublje,dublje,uskoro je cijela njegova masa oslonjena samo na jednu tacku.Nadvija se nad mnom,i poput tromog medvjeda mumljs,napaljeno dahce,i gura ga sve dublje i dublje.Nadvio se nad mnom,i pocinje hvatati polaki ali intenzivni ritam.Sklapam oci, koncentriram se samo na jednu stvar,na svoju rasirenu,sada ispunjenu,vrucu mackicku.Ne vadi ga toliko van,koliko ga pokusava gurnuti dublje,i dublje,osjecam se potpuno ispunjeno.Poput macke kad se isteze,grebem ga po ledjima dok ga pokusavam privinuti sebi i pomoci mu u njegovom poslu.Ritam je sve brzi,brzi,a moje dahtanje i mumljanje sve glasnije.Sise mi skacu,osjecam kako mi cijelo tijelo treperi,kao da je koza odvojena od kostiju,glava mi poskakuje gore-dole,kao da se vozim u lunaparku,njegova tvrda kurcina razvaljuje moju gladnu picku,sve si brzi i brzi i glasniji i bolji,sva krv mi se spustila dole,u glavi kao da nista nije niti ostalo,kao da su se onesvijestiti od uzitka.Ali onda,tik nego svrsi,zaustavlja se,i opet se spusta dole,medju noge.Opsjednut je njom,zeli je lizati i lizati i lizati,lize ju poput sladoleda,od dole prema gore,punim,tvdrim jezikom,svaki put kad predje preko klitorisa,ja poskocim,migoljim se,cvrsto mu prolazim kroz kosu.Prima me za guzove i stisce ih,siri,pokusava sto dublje jezikom prodrijeti u moju vrucu,napaljenu,rasirenu.Ritam je sve brzi i brzi,siri je,lize,igra se s'njom,jednostavno ne znam kako se namjestiti,cijeli krevet sam zguzvala,razbacala sve na sve strane,kao da plivam po suhom,ne mogu kontrolirati svoje tijelo,tresem se od uzitka,skoro pa da ne svrsim ali ON zna,i nece mi dopustiti da to dozivim bez njega.Ulazi ponovno u mene,ali sad je on dole,sjedam mu na facu i trljam svoju macu po njegovom licu,od cela do brade,sve je unutra,nos,jezik.Hvata moje tvrde sise i mijesa ih,stisce,potice me da skacem po njemu sve vise i vise.Prima me oko struka i posjeda me na svoj kurac.Dok polako ulazi u mene,osjecam kako se stijenke polako sire,kako ju busi i produbljuje.Dize se do moje glave,omotava se oko mog struka.Dok me strasno jebe,dahce u mom cvrstom zagrljaju,grize od zadovoljstva moje sise i bradavice,i ubrzava ritam,sve brze i brze i brze i brze.Vidim mu na licu da ce uskoro svrsiti,cijelo tijelo mu je napeto,svi misici zategnuti,dok ja skacem po njemu.Prima me za guzicu,gura ruke duboko u nju,cak osjeca toplinu i vlaznost moje pice, siri noge tako da sjedim izmedju njih,samo spojena na jednom mjestu koji me poput vjesalice drzi na njemu.Sva moja masa je na mekanim velikim snama,moj pubis trlja se po njegovom,moj klitoris se mazi,stisce,okrenula sam glavu prema plafonu,vristim,ne mogu vise izdrzati.U jednom trenutku pogledamo se u oci,zaustavljamo dah,osjecam lagnu vlaznost u dubini svojeg tijela,koja nije moja,prva kapljica je pala,svrsit ce.Cvrsto zagrljeni,u grcu,dozivljavamo orgazam,gledamo se u oci,prvo jedan grc,moja mackica ga je stisnula,pa drugi.Osjecam orgazam po cijelom tijelu,od noznih prstiju do kose na glavi koja kao da se digla.Stojimo tako neko vrijeme,stisnuti poput dva Pitt Bulla,nikako da se pustimo iako je to kratko,kao da je vjecnost.

Napokon,on pada na krevet,a ja za njim.Moje grudi ublazile se pad.Vidim njegovo sretno lice,oboje se nasmijesimo i poljubimo.Ostajemo spojeni,osjecam kako mu polako postaje mekaniji,ali jos je dignut,mazi me po kosi,govori moje ime,njezno me ljubi po cijelom licu,mazi me. Njegove oci vise nisu hipnoticke vec su postale blage i tople.Silazim s'njega,ostajemo goli lezati jedno pored drugoga,koza na kozi,usta na ustima,mazimo se.Ovo vodjenje ljubavi me uzasno umorilo,osjecam olaksanje ali i pospanost,privijam se uz njega cvrsto,kao dijete uz omiljenu plisanu lutku.Okrecem mu ledja,on se omota oko mog struka,njezno mi ljubs vrat i uho,gricka ga.Osjecam njegovu blizinu,toplinu,zagrljaj.Polako tonemo u san..."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
ZAR JE IME VAZNO

Zelim da te vidim. Ti si moje sve. Zelim da ti kazem srce moje volim te. Da te volim nisam znala sve dok nisam zaplakala.

Sjesam se prve noci kad smo se upoznali. Bilo je ljeto i odlucila sam da odem sa drugaricom na zurku. Bilo mi je lijepo ali nista posebno. Stajala sam sa drustvom i osmijeh mi je bio na licu kao i uvijek. Nakon nekog vremena pojavio se 'on' sa drugaricama prisli su da se pozdrave bio je prvi koji mi je pruzio ruku s rijecima 'ja sam Nusret'. Naravno uz moj osmjeh rekla sam 'Visnja'. Imao je plave prelijepe oci koja mi je bila prva stvar sto sam primjetila kod njega. Nakon nekog vremena izasla sam napolje. Stajali smo ispred nisam ni obracala paznju na njega. Odlucila sam se da idem kuci jer mi je bilo na neki nacin i dosadno. Drugarice s kojima je bio 'on' zvale su nas da idemo sa njima u klub ali smo ipak krenule kuci. Rekla sam samo cao. Stajao je u mraku nisam mogla da mu vidim lice a ni uhvatim pogled njegovih plavih ociju. Okrenula sam se i otisla sele smo u kola trebala nam je cigara ali smo ostale bez njih tako da sam se vratila da pitam druga da mi da cigar nije imao ni jednu a 'on' je stajao u mraku naslonjen na zid i pruzio ruku u kojoj je bila puna kutija cigara. Okrenula sam se prema njemu i uzela sam dve pa cak mi je i zapalio. Samo je cutao i nije mi nista govorio. U medjuvremenu zazvonio mu je telefon sklonio se od svih da bih mogao da razgovara na fon. Prosla sam pored njega misleci dali da mu kazem hvala na cigari ili ne ali ipak sam samo prosla i bacila pogled.

Ta noc mi je bila posebna jer kad sam ga ugledala imala sam cudan osjecaj koji nikad do tad nisam osjetila. Otisla sam kuci, bacila se na krevet razmisljajuci o njemu. Prosla je i ta noc poslije toga se nismo ni videli ni culi mislila sam da ga vise nikad videti ni cuti necu jer je ziveo grad do mene ali ipak sam slucajno se cula sa njim. Poceli smo da pricamo svaki dan po satima. Gubila sam se u njegovim rijecima; obozavala sam da ga slusam dok prica. Obecavao mi je da ce doci da se vidimo al su dani prolazili bez njegovih plavih ociju. Nakon nekog vremena ukazala mi se prilika da idem u grad gdje on zivi bila sam presretna sto cu da ga vidim odmah sam mu javila da dolazim i da me ceka. Kad sam dosla cekao me je prilazila sam prema njemu s osmjehom na licu a i sa tremom koja me je obuzimala preko cijelog tijela. Proveli smo dan zajedno bilo mi je izuzetno prelijepo. Poslije dolazio je vidjali smo se, provodili smo vrijeme zajedno bilo nam je lijepo i u dobru i u zlu. Zvao me je slatkim imenima u kojim sam uzivala. Branili su mi snjim samo zato sto nije ono sto sam ja ali ipak mene to nije zanimalo jer sam ga zavoljela i voljecu ga dok postojim. Bio mi je navika, bio mi je najljepsi cvijet u mom zivotu. Voljeo me je a nije znao da mi pokaze da me voli. Mislila sam da sam mu samo jedna od prolaznih jer je imao koju je htio nijedna mu vazna nije bila. Raskinuli smo jer mi nije vjerovao nakon duzeg vremena mi je priznao da sam jedina za njega da mu nijedna nije kao ja. Nisam mogla da vjerujem jer nisam naucila da budem voljena za mene su to sve bile muske lazne rijeci. Svu tu njegovu ljubav sam bacila u vodu samo zato sto nisam znala da cijenim ono sto sam imala i sada zbog svega toga se kajem i molim te izvini na svakom pogresnom koraku koji sam uradila jer vrlo dobro znas da nemogu bez tebe 'mace' i nadam se da ima jos nade za nas i da ti znacim nesto u zivotu jos uvijek ?"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Ti Si Moja Slabost

Godine dvije vec su prosle, a ja jos uvijek na tebe mislim, na tebe suze lijem. Nemogu s' tobom a jos manje bez tebe. Zar si morao takav biti?! Zar ti je zajebancija cilj zivota?

Nemogu jos da vjerujem da si se igrao sa mnom, mojim osjecajima. Nekad sam znala i moliti te, mada sam znala da za ljubav to se ne treba, ali jace je bilo od mene. Voljela bih da je sve drugacije bilo, da sam ti bar malo znacila, da sam bar sekundu dvije setala tvojim mislima, ali to je bila samo masta, masta koja jos uvijek u meni zivi. Masta koja nikad nece umrijeti.

Zbog tebe sam prijatelje ostavila, jer su mi govorili da me ne zasluzujes, da ti je samo do zezanja bilo, da si druge bario, da si lose o meni pricao. Ali ljubav prema tebi me je cinila coravom. Nisam zeljela nikome da vjerujem, mada nesto u meni mi je govorilo da su svi oni u pravu, ali strah me bilo da te izgubim, da me ostavis. Ali ipak to si uradio. Ostavio si me. Govorio si da nisi mogao duze jer nisi zelio pravu vezu (iako to za tebe nije bila veza), da nisi bio spreman. Pustila sam te na miru, i nakon svega toga jos uvijek me zezas, i palis gasis mi nadu. Lazem sebe lazem druge da nista prema tebi vise ne osjecam, a kad te vidim , ja vise nisam ja, odletim na drugi svijet, svijet gdje zamisljam samo tebe i mene, kako bi bili sretni samo da si bio malo vise "maturan".

Pravim se da sam sretna, dok u meni vatra gori, vatra ljubavi. Zbog tebe nesmijem drugim muskarcima da povjerujem, strahom da bude kao sto je s tobom bilo. Pokusavala sam vezu, s drugim momcima ali uzalud, ti ostajes u meni, samo ti. Pitam se do kada ce to tako biti, hocu li te ikada preboljetii, zaboraviti? Preboljeti mozda, ali zaboraviti nikad, mozda tebe hocu ali tvoje ponasanje prema meni to nikad. Ti si moja najveca slabost, moja najveca greska, greska koju sebi nikada necu oprostiti. Sve ti naj naj zelim, ali pogotov nesto tj. da kad budes nekog strasno volio, kao sto sam ja tebe, da te ta osoba ignorise, da te podje*ava, i ako ti se to ikada desi, eh onda ces tek shvatiti kako je meni bilo i jos uvijek je...."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 20:14:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.