Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:40:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: *Ljubavne Price*  (Pročitano 72897 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Nesudjeno Vjencanje

Prije nekoliko godina, dok sam jos vjerovala u ljubav i bila naivna... prvi put sam srela najlijepse oci na svijetu, to je bio on... momak mojih snova. Ja sam ucila malu rodicu da pise, kada je usao on... Tarik, ma nije ni jedan atom moga tijela ostao pokretan u trenutku kada sam ga vidjela, njegovo ozbiljno lice se razvuklo u najlijeosi osmijeh na svijetu, nesto nevjerovatno. Posao je da se upozna sa mnom, a ja se smela, ne znam gdje sam, i umjesto da pruzim ruku, ja njemu dajem teku, u kojoj je bilo nekoliko nevjestih slova moje male rodice Manje. On se slatko nasmijao, i uhvatio me za ruku i poljubio je.... ma nisam znala na koju bi stranu, a Manja je odtrcala da javi svojoj mami da je dosao Tarik, koji je bio jedini zivi rodjak moje dainice. Culi smo je kako se dere: 'Mama, mama, Tarik i Neira se zaljubili, i Tarik joj je poljubio ruku, a ona crvena k'o paprika, i naucila sam slovo 'e' napisati". Uh, mala bestija, znala me obrukati da valja, i mene, a Boga mi i ostatak familije.
Vec meni neugodno, sta cu sada sa njim, sami smo u sobi, on samo gleda u mene i smjeska se, niko ne progovara. Uleti moja dainica, sa 30 i kusur godina, izgledala je kao da joj je 18, i poce se smijati, zezati nas, "Sta je klinci, nemate likovno pa meni boje prosipate ovuda" i onda bi obavezno neku psovku dodala, inace recenica nije potpuna.
Tako smo se mi upoznali... kod moje dainice... koja nas je eventualno nagovorila da izadjemo.
Nakon naseg prvog izlaska koji je bio prilicno obican, i jednostavan, bez velikih dogadjaja, kao sto su poljubac, ili mozda uhvatiti se za ruku, izlazili smo svaki dan, nakon 10 dana usudio se uhvatiti me za ruku, a vec 11-ti dan, poljubio me je.
Bila je to ozbiljna veza prije nego sto je pocela, tako da smo imali nesto posebno u zraku svaki put kada bi se vidjeli. Isli smo zajedno u kupovine, pozivani smo zajedno na svadbe, isli zajedno na babine, a i na zalost, zivjeli smo u nekom svom svijetu savrsenstva. Njegov otac je bio mrtav, a majka mu je bila u Briselu, odakle je i on dosao. Sve je bilo divno, ali... ja nisam htjela voditi ljubav sa njim, sve i nekako, ali to nikako. On to nije shvatao, mislio je da ga ne volim dovoljno, da sve razloge koje ja nabrajam njemu su lazni, ali on je i na to pristao. Prosle godine, mi se zarucimo, njegova majka i ocuh dodju iz Brisela da" traze moju ruku" i moji pristanu na to, iako sam mlada bla bla, ali mi smo bili zajeno vec tri godine, pa eto, i nije toliko cudno sto hocemo da se vjencamo tako mladi, i odlucimo se vjencati na nekad moj omiljeni datum, 14 April 2002, ali moja dainica je bila trudna, i bio joj je u pitanju zivot ili smrt tako da smo odgodili za 14 April 2003, a moja dainica rodi sina 14 Aprila 2002. I mi smo bili sretno zaljubljeni, do 6 Jula kada je Tarik dosao i rekao kako on MORA ozeniti drugu, ona je slucajno zatrudnila.
Ma htjela sam ga ubiti, ljudi Boziji, niko slucajno ne moze zatrudniti!!! Pa nije to casa pa da slucajno padne na pod... pa sam htjela nju ubiti. Ali mislim u sebi, ma Neira neces tako nisko ici pa taman da si sa neba pala. I skontam da sebe ubijem , pa ni to nija upalilo, pa sam nasla nakon 2 dana drugog momka, pa nisam znala sta cu, pa sam premlatila njega gariba, pa ga jos i ostavila. Ma ubijala se na sve moguce nacine.
Dosao je August, i moj Tarik se 14 Augusta ozenio, bila sam prisutna vjencanju, i svadbi. Nisam plakala, nisam ni suze pustila, ali kada sam mu cestitala on je zaplakao, to me je toliko zabolilo, da sam se zaklela da se necu udati nikada u zivotu, najljepse oci na svijetu su plakale 14 Avgusta, a ja sam bila mrtva hladna, mozda od Lexiliuma, mozda od votke, a mozda sam suze potrosila noc prije, samo znam da sam bila mrtva hladna, a on je plakao. Njegova zena, inace poznata kurva, se stidila pogledati me u oci kada sam joj davala cvijece u velikoj kamenoj opstini u centru Konjica. Nazalost, Tarik i Maja su izgubili dijete, prije nego sto se rodilo, a ja sam prije toga pobjegla u Ameriku. Ja sam u decembru, jedne hladne noci otisla kod Tarika i kod Maje, i oprostila se od njega zauvijek. Maja je razumjela da se mi i dalje volimo, ali je znala da je Tarik nikada ne bi ostavio samu u takvom polozaju.
Ja sam sama, i sada sam sama, sjecam se njega, i njegovih plavih ociju, naseg prvog poljupca, a danas sjetih se i naseg nesudjenog vjencanja.
Kazu mi da me trazi, ali ja sam mu one hladne noci u decembru rekla, : " Nikada me neces naci, jer ova djevojka odlazi veceras i zauvijek, a druga ce doci i zivjeti zivot umjesto mene.... " "
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Volim ga i voljet cu

Ja mislim da sam najtuznija cura na ovom svijetu. Volim jednog momka koji je bio nekada moj, pa sam ja napravila najvecu gresku u mom zivotu!!!

Kad sam najvise nekog trebala u zivotu tad sam njega upoznala preko jedne prijateljice. Krenula sam sa njim i bio mi je jako drag, ali nije bila ona prava ljubav koju sam nekada osjecala. Meni su drugi govorili nemoj sa njim zato sto nismo iste vjere, ja sam druge slusala pa sam ga ostavila.

On je se borio za nas toliko je me volio ali ja to nisam vidjela. Mi smo ostali u kontaktu, culi se svaki dan kao da smo jos uvijek zajedno. On me je zvao, ja sam njega, i tad sam vidjela sta mi znaci. Vise sam vremena sa njim provela kad nismo bili zajedno nego kad smo bili par. Malo po malo ja sam ga zavoljela pravo. Nisam mogla bez njegovog glasa, nedostajalo mi da cujem kako dise, da ga vidim voljela sam ga kao nikad nikog a i on je imao za mene osjecaje. Ali ja nikad nisam imala tu hrabrost da mu kazem da ga volim. Mi smo bili u kontaktu i tad sam saznala da je sebi nasao drugu curu. Ja sam gubila mnogo u djetinjstvu, u zivotu, jednostavno u svemu, ali nisam mogla da shvatim ni da prihvatim da je on sad sa drugom, da nju ljubi i da nju voli nisam mogla da shvatim.

On nikad curu nije prevario ali nju jeste on je bio sada s' njom a kod mene je dolazio da pricamo da dajemo jedno drugom savjete ali od ti savjeta je postala jos veca ljubav izmedju nas. Ali on nju nije mogao ostaviti, nije imao hrabrosti a i nije mogao bez mene. Mi smo se vidjali a ja sam svaki dan sve vise i vise umirala, volimo se ali nemozemo ni zajedno a ni jedno bez drugog. Zamolila sam ga de se odluci ona ili ja, razmisljao je dugo dugo a mene je to vrijeme upropastilo. Poslije svega toga rekao mi je da ce ostati sa njom.  

Ja sam morala to da prihvatim i bila sam hrabra ali mi je srce htjelo da pukne od bola. Sad ga rijetko vidjam ali kad ga vidim, vidim da ni njemu nije lako i da me jos voli!!! Ona mu je mozda bolja jer su iste vjere jer mu se mozda da i zato sto su blizu. Neka, ja im zelim sve najbolje ali dobro znam da nikad nikog necu voljeti kao njega i da on nju nikad nece voljeti kao mene. Sada setam gradom i gledam parove zaljubljene i samo se mislim dali cu ja ikad vise ovako moci biti sretna. VOLIM TE M... jos !!!!!!!!!!"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Zabranjena ljubav

Sa svake strane mi je zabranjen bio, ali ja nisam htjela kao ni on da to shvatim. Zalosno, ali stvarno samo nas jedna sitnica razdvoji koju je Bog stvorio iako se ludo volimo, ne mozemo biti zajedno ;(((

Neznam zasto se ovo sve meni desilo, neznam sta sam ja Bogu skrivila pa me tako kaznjava? Upoznala sam tog tako divnog momka, tog suncanog dana. Ugledah njegove prelijepe oci koje su sijale od srece i koje su mi govorile sve same, bez ijedne rijeci sve sam znala sta mi je htjeo reci. Upoznali smo se malo bolje, i vrijeme je svoje nosilo da smo se zaljubili ludo jedno u drugo i ako smo znali da nismo iste vjere. Nazalost, bio mi je sa svake strane zabranjen jer i njegovi roditelji kao i moji su bili protiv nase veze, ali mi smo se voljeli i voljeli. Nismo ni na koga slusali izmisljali su lazi i sve cinili samo da nas rastave sto im je sada i uspjelo, jer sada mi nismo vise nas dvoje nego ja sama i on sam, patimo jedno za drugim jer se ludo volimo. Neznam zasto je ovo sve ovako, zasto je Bog stvorio vjeru? Zasto ga nesmijem voljeti i kod sebe zauvijek imati? Proklet ovaj zivot, jer sta mi je jos ostalo nista vise u zivotu nemam osim one njegove ljubavi koju mi pokaze svaki put kad izademo i kad se vidimo, svaki put cujem njegove rijeci "volio sam te i volim te jos ludo moje maleno." Tesko sve ovo podnosim mada su svi sada sretni sto nas dvoje vise nema. Najteze je nama dvoma jer zivimo u nadi da ce se nekad neki svijet stvoriti i da ce mo nekada smijeti mi biti opet zajedno ;(((

Teski trenutci u mom zivotu kroz koje prolazim i zato ljubavi ako ikad ovo procitas shvatiti ces me, shvatiti ces sve moje rijeci koje sam ti na rastanku rekla, shvatiti ces sve i ako je tesko shvatiti ;(( Ali samo znaj jedno ''za mene si bio i uvijek ces ostati najljepsi momak, i moje srce ce te zauvijek voljeti, gdje god bio ja ti srecu od srca zelim i znaj da te vjecno moje srce i moja dusa voli""
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Njemu nikad necu reci NE

Sjedim u sobi i razmisljam o njemu. Na polju pocinje rana jesenja kisa i tupo udara od prozor. Ne shvatam kako sam sebi mogla dozvoliti da propadam zbog njega i da ne mogu da uzivam sa svojih 19 godina.

Zapravo sve je pocelo ljeta 2001 godine. Bilo je to negdje krajem augusta, kada su ljudi koristili poslijednje dane ljeta, uzivajuci u dobrom provodu. Tako sam i ja izasla te subote, zeljeci da se provedem i kao i uvijek, budem u centru paznje. Slucajno sam upala u njegovo drustvo i muhanje je odmah zapocelo. Njegovi drugovi me nisu pustili da odem, a on me je to vece zelio samo za sebe. I ako nismo jos bili zajedno, izgledali smo kao savrsen par, samo sto sam ja imala 17, a on 23 godine.

Ni ja ni on, nismo htjeli dugu vezu, ali ne iza njega.
Narednog dana mi je telefonirao, zeljeci da se ponovo vidimo. Pristala sam i tako se uvukla u nesto sto ce kasnije biti kobno za mene. U ovoj besmisljenoj vezi, ja sam bila ta koja je uvijek prva zvala i povlacila sve konce. Rekao je da me nece prvi ostaviti i da ja moram biti ta koja ce reci da je svemu kraj. Razumjeo je moje godine i nije zeljeo da me povrijedi. Nije pokusavao da stupi sa mnom u seksualne odnose, ali sam mu ja obecala da ce on biti taj koji ce oduzeti moju nevinost. Nisam imala razlog da ga ostavim, ali sam znala da je pogresno sto smo nas dvoje zajedno.
Zeljeci da to ispravim, otisla sam kod njega na posao, rekla mu da je nasem druzenju dosao kraj i slobodna i ponosna otisla. Nisam znala da za nekoliko dana necu moci bez njega i da je sa njim ostao jedan dio mene.
Medjutim, za nedelju dana sam shvatila koliko mi je znacio i koliko su dani prazni bez njega. Nocu sam plakala i zalila za njim, ali cim bi osvanuo dan, ponasala sam se kao i uvjek- ludo i zabavno.
Pravila sam se da mi je stalo samo do provoda i moje popularnosti u izlazku, a u stvari sam samo sebe zavaravala. Svaki vikend u diskoteci sam provodila sa drugim i prekidala zapocete veze. Mislila sam da cu ga tako lakse zaboraviti, ali sam u svakom od njih trazila samo njega. Pocetkom nove 2002 godine, moja najbolja prijateljica mi je pricala kako ce me to sve proci, kako cu i za drugim patiti i svemu ovom se jednog dana smijati. Poslala sam mu novogodisnji poklon, znajuci da cu mu kad tad prici.

Ubrzo poslije toga, uletjela sam u novu vezu, ali i dalje ludila za tipom koji je imao crne oci, crnu kosu, zeleni "BMW", obozavao zelenu boju i koji je meni bio sve.
Znala sam da ga moram ostaviti u proslosti, ali, jednostavno za to nisam imala snage. Vrijeme je prolazilo, dosao je i 08. Mart. Tada sam dobila naj ljepsi poklon- NJEGA! Govorijo mi je: "TI SI MOJA LUCKA; ZAR NE? OCI MOJE LIJEPE!" i posmatrao me sa suzama u ocima, mrzeci mojih 17 godina. Ponovo sam zapocela vezu, ostavisvi momka koji me je iskreno volio. Znala sam da me moze vrtiti oko malog prsta i slutila da ce ponovo doci kraj i da cu ponovo utjehu traziti u drugom. Prvih nedelja je bilo super, da bi na kraju poceo da me izbjegava, laze i vara sa drugima! Znala sam da je opet dosao kraj i zaklela sam se sebi da me vise nikad nece imati...

Opet onaj isti kraj ljeta. Koristim poslijednje dane raspusta za lud provod. I kao i prosle godine ponovo se slucajno pojavljuje ON, i zeli me kraj sebe!
Medjutim, sada nisam tako lako pristala na to. Bilo je tu i prepiranja i razgovora i svadje...
Na kraju sam pristala, ali sam sebi rekla da ce ovaj put biti drugacije. I zaista, sve se izmjenilo. Sada je on taj, koji zeli da se vidimo i da budemo zajedno. Dolazi po mene na posao i svaki slobodan trenutak provodi sa mnom. I dalje oboje mrzimo tu razliku u godinama koja stoji izmedju nas. Uprkos svemu, ja ga volim svim srcem, tjelom, rijecima i pogledima. Znala sam da cu opet povrijediti sebe. I on je to znao i zato mi i nije pruzao nadu, uvijek je govorio da ne vjerujem svakom u zivotu.
Ova veza koja je po treci put pocela 21. Augusta 2002 godine, jednog dana ce puci i ja stalno strijepim svijesna da ga bas nicim nemogu zadrzati. O svemu je trebalo razmisljati ranije, ali na pocetku je sve izgledalo tako prosto i naivno. Mi smo jos uvijek zajedno, ali sumnjam da ce mo dugo to i ostati. TRAZIO SI SVE, SVE SAM TI DALA, TEBI RECI "NE", NIKAD NISAM ZNALA, CITAV MOJ SI SVIJET, ZA DRUGE NECU DA ZNAM!!!"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Nakon svega, jos uvijek si tu

Bilo je to oktobar mjesec 2000 godine, kad sam pocela da idem iz zeze na kompjuter, da chatam, ali nikad ni pomislila nisam da ce mi se nesto desiti kao...

Dok sam sjedila u kuci sama, zazvonio je telefon, bila je to moja najbolja prijateljica Nina, koja bi me kao i uvijek nazvala da mi saopsti neke novosti. Ovaj puta me stvarno nasmijala jer je rekla " Upoznala sam decka, tako je lijep, ali steta daleko je". Tako otisla sam na comp da bih se uvjerila, i poslala mi je sliku od tog momka. Stvarno kad sam vidjela sliku samo sam rekla "WOW" jer nisam stvarno imala rijeci. Poslije sam s njim pocela da pricam, ali smo se uvijek prepirali oko nekih stvari. Uvijek bi mi govorio kako mu se svidjam, i kako bi trebali pokusati ozbiljnije da pricamo, a ja sam to na neki nacin kontala kao salu, jer veza preko comp nije imala nikakvog smisla. Medjutim, nakon izvjesnog vremena, iako to nisam zeljela, ali on je svaki dan ulazio u mene, i postajao mi sve potrebniji. Tako smo poceli i da hodamo, i to je trajalo neko vrijeme ta veza preko kompjutera, zavolila sam ga i znam da je i on mene. Nema dana kad nismo minimum po 3 sata pricali, a inace nasi su se razgovorili svaki dan duzili, da nam rijeci nikad nije falilo. Zvali smo jedno drugo "maci, mace, maca, medich, bebi, slatkish", slusali iste pjesme, gledali iste filmove, na isti nacin se zezali, znali sta ko misli. Nakon nekog vremena doselio je blize meni, cime je dokazao da zaista brine o meni, i da me voli. Poceli smo se vidjati, i nasoj sreci nije bilo kraja. Kad smo zajedno sve gori!!! Imali smo puno planova, i ubrzo smo se planirali i uzeti. Nazalost...

Nasoj sreci je ubrzo dosao kraj. Nakon dvije godine i dva mjeseca, tj na dan Nove 2003 godine, nazvao me i uplakan samo je uspio izgovoriti da me voli i da necemo provesti zajedno Novu godinu. Pomislila sam na najgore. Nazvala sam ga nazad, i rekao mi je kako su njegovi saznali da ja nisam cista muslimanka, i kako ne zele da cuju za mene i njega. Tad se sve oko mene srusilo, zivota za mene vise nije bilo. Prekinuli smo. Dan sam provela placuci, ne samo taj dan nego svaki dan od tog dana. Tu noc me ponovo nazvao i pricali smo. Ja sam bila vani sa drustvom a on je bio kuci. Jadali smo se jedno drugom. Poslije se vise nismo culi dugo, ali ipak poceo je da pise mails ali prijateljski sto me jos vise ljutilo. Nisam mogla to podnijeti da budem prijateljica sa osobom kojom sam trebala da provedem ostatak svog zivota, i tako smo popricali, rekao mi je da se njegovi osjecaji nisu promjenili nit ce ikad, samo da moram biti strpljiva da ima planove, i da cemo ponovo biti zajedno, ali ovaj put zauvijek, ali da ga neko vrijeme moram mrziti, jer to ce mu dati vise snage da zaima nesto i da budemo srecni. Ne znam u sta da vjerujem, vrijeme prolazi, evo vec 3 mjeseca su prosla, mi jos uvijek nismo zajedno. Pricamo onako mozda sedmicno jednom do dva puta, ili mail, ali nije to to. Osjecam se iznemoglom i kao da nemam snage dalje da zivim. Ne mogu se boriti vise. Ne znam na sto ce sve ovo ispasti, jer je rekao da izdrzim jos do maja a onda ce sve biti kao nekada prije. Samo jedno znam a to je da ga VOLIM, i da cu ga uvijek voljeti.

Svaka noc mi je bolna i sto puta kazem, Boze ako ikada ponovo stvoris novi svijet, molim te ovaj put da bude jedna vjera, jer su zaista samo ta imena koja nas dijele!!!!!!!!!"
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Moja ljubav

Ja i A*** smo skupa vec godinu i cetiri mjeseca, ali nam je veza labava i stalno se neke nove stvari desavaju. Ljubav je sa moje strane jaka. On mene takode voli, znam da sam mu zivota vrijedna. Ali...

Ja i A*** smo krenuli 24.11.01god. Pocetak nije bio nesto dobar, uvijek je drustvo stavljao na prvo mjesto, ali se to u medjuvremenu promijenilo. Nakon nekog vremena desilo se nesto veoma neobicno. Za moj rodjendan, 21.01, on je bio na mene ljut i nisam dobila poklon, a za to sve je moja "naj bolja frendica" kriva. U nasem drustvu je bio jedan mladic, puno stariji od nas sviju i kako je vec svasta prosao dosao je u nase tako dobro drustvo da sve pokvari, samo iz ljubomore. Ja i A*** smo vec od davno bili super drugovi i nije bilo duse u gradu koja nije mislila da smo savrsen par, mada smo to vrijeme samo drugovi bili, tako da je taj mladic i na to bio ljubomoran. Jednog popodnjeva je dosao kod mene "u posjetu", na odlazku te kratke posjete me je poljubio usta iznenada, trgla sam se i samo sam mu pokazala put napolje. Nakon nekoliko sati sam ispricala A**** za tu scenu i zamolila sam ga da neprica nikome. Nije ni govorio jedno vrijeme, sve do tog dana kad su se u jednom caficu sreli i kaficu ispijali, tada ga je A*** upitao sta on misli sa tim sto njegovu curu (mene) poljubi. Tada se je taj mladic izvukao govoreci da se to uopste nije desilo i naravno sam ja ispala krivac. Kako ce se nakon mjesec dana saznat da nisam ja lazljivac nego on i moja "naj frendica" koja je istinu znala al je nije htjela reci. A*** mu je oprostio takodjer i ja, mislili smo da svako zasluzuje drugu sansu. Ma proslo je i to.

Nakon nekog vremena se moj dragi napio i u diskoteki sa drugom ljubio, pred mojim ocima, bila sam do boli povrijedjena, svi su mi haveri tu bili. Samo sam se iz principa okrenula jednom crncu i pocela s njim plesati. Al ne dugo za dvije secunde se stvorio kraj mene i izveo me je vani. Objasnio mi je da je les pijan i da se nemoze kontrolisat, takode mi je obecao da se nece ponovo desit, ali nakon naseg ulazka samo par secundi posle se jos jedna scena desila opet je bio u poljubcu al ovaj put neke druge. Tada mi je film puko i krenula sam kuci. Na putu me je stigao i molio za oprostaj i poljubac, ali ga nije dobio. Te veceri je ispred policijske stanice molio da ga uhapse izlezavao se je po ulici, bacao pokraj prolaznih auta samo da bih mu oprostila. A ja nisam obracala paznju isla sam samo dalje pravo kuci. Dan nakon mi je kupio buket ruza, molio i dalje i tako da sam mu oprostila, previse sam ga volila, ali sam mu obecala da cu mu vratit istom mjerom. I to sam uradila samo nekoliko sedmica poslije. Onda se nasa veza neko vrijeme smirila, prestali smo sa glupostima. U medjuvremenu sam sa njim spavala, ostala bez onog naj bitnijeg kod zenskog zivota. Nije mi bilo zao, jer je prema meni bio kao andjeo, pazio me i sve je polako radio. To je bio najvazniji i najbolji dan u mom zivotu. A trenutak neopisljiv (necu puno ulazit u to).

Poslije toga je takodje sve bilo mirno, sa nekim manjim lazima. Vrijedjao me je, ali sam to lako preboljavala, mada nikad mu nisam oprostila, nisam nikad preko tih mali sitnica presla, uvijek su me mucila, cak i sada. Povrijedio me je s tim sto mi je sa "naj frendicom" izlazio u kino. Takode mi je lose bilo, kad sam bila svjedok onog sto se zove, ti si br dva, a sve je ispred tebe. Cesto mi je slagao o radnjama dok ja nisam bila tu, njegovim izlazcima i tako dalje. Znao se je prema meni nenormalno lose ponasat, ali nisam ni ja bila zvijezda; vracala sam mu. Moj je zivot u jednoj recenici "zajebi me zajebat cu te". Bilo je million i million stvari koje su me povrijedile, ali nikad nisam mu rekla kraj je. Uvjek sam nasla put da mu oprostim, mada sada nakon ovog weekenda vise neznam ni sama sta da radim. Bili smo skupa u disku i kako on nevoli da plese otisla sam sa jednim drugom na jedan ples. Kad sam se vratila nije bio tu, nakon sat vremena se je vratio, neznam gdje je bio, ni nepita mi se, jer me strah da ce me bolit. Kad se je vratio uopste me nije pozdravio, samo je stao nekoliko metara od mene. U drustvu ima jedna nova mala; plavusa, debljuskata i poniska, ja sam suprotno od nje. Znam da sam million puta atraktivnija i bolja od nje, ali se opet osjecam lose, kad je ona tu, jer ni moj dragi nije neka ljepota. Zapravo uopste nije lijep, svidja mi se sto je raja i ima smisao za humor. Njegova mi je familija draga, vezana sam za njih. Al da nastavim, ta mala plavusa zove se Ad*** i zaljubljena je u A****. On kaze da mu se nesvidja i kaze da voli samo mene. Da me nikad nije prevario (osim ono u disku), ali kako da mu vjerujem, nakon sto mi je toliko puta toliko mnogo slago??? Pomozite mi sta da radim??? Kako da dobijem povjerenje u njega??? Nezelim bit vise ona koja prva pita "A**** sta ce mo radit, ovako vise neide, A**** vezu moramo popravit, moramo pricat". to mi je vise dosadilo da je budem ona koja ide prva i pita sta da se radi. Ali sta drugo da radim, sta mi preostaje???
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Za njega koji vise nije tu

Ne znam sta da ti kazem poslije ovog sto si napravio.

Tako malo sam trazila i ocekivala od tebe, ali ni to malo kao ni nikada do sada nisi mi mogao pruziti. Oduvijek sam htjela samo trunku tvoje ljubavi, ali ni to mi nikada nisi pruzio nakon svih ovih godina. A ja, ja sam tebi dala sve. Nikad nisi nista ni morao traziti od mene, ja sam ti sama pruzala. Ali nemam vise onih 16 godina, sada sam odrasla osoba, mada ti to ne vidis jer si previse zaokupiran sa sobom i svojim potrebama. Ne mogu vise da ti prastam, jer nemam ni razloga. Nisam te vidjela 3 godine i sve sto sam trazila od tebe kad si dosao je pola sata tvog vremena, ali naravno i to je za tebe bilo previse. I opet se nista nije promjenilo, nakon svih ovih godina imas tu car da me povrijedis kao sto niko nikad nije. Znas, poslije tebe me niko nije povrijedio, ali ti si se opet tu nasao da me podsjetis kako to boli kad ti je neko sve, a ti si njemu niko i nista, samo jedna vise u nizu. Vrijeme je doslo da zaboravim tebe i da te ostavim u proslosti, tamo gdje si oduvijek pripadao. Necu te lagati, jos uvijek te volim isto kao sto sam te voljela i prije 5 godina, ako ne i vise, ako je to moguce. Ali ti to sve znas, zato i koristis moju slabost i naivnost. Zato sada molim te pusti me da idem svojim putem i daj mi nadu da cu jednom naci nekoga koliko toliko slicnog tebi i da cu mu pruziti pola od onog sto sam dala tebi jer ne mogu vise nikad nikome dati sve. A tebe, tebe nikad necu zaboraviti. Uvijek ces biti tu negdje na dnu mog srca da me podsjetis da sam i ja jednom bila sposobna da volim. To bi bilo sve od mene. Cuvaj mi se.
Volim te
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Samo za tvoju srecu zivim ljubavi

Vatreno julsko popodne i dvoje ljudi koji cekaju pravu osobu celi svoj zivot. Sasa, dan koji sam te upoznala je bio i bice najsretniji dan moga zivota.

I ako svi kazu da nismo jedno za drugo i da ces mi pokvariti zivot, da cu propasti i ostariti mlada.. ja im ipak ne verujem! VOLIM TE I VOLECU TE DO KRAJA ZIVOTA! Oprosti mi sto sam otisla bez pozdrava znas koliko te volim i znaj da cu sve uciniti da ti budes sretan...
ZIVIM ZA TVOJU SRECU LJUBAVI!!!
Stojin koncert i julska vrucina mogu uciniti cuda. Bio je tako sladak kada smo se upoznali; njegov rodjak me je prestavio njemu a ja sam se postarala da ga opet vidim (bar sam se nadala da cu tvoje divne zelene oke opet videti.) Posle nedelju dana je bilo proslavlje kod moje kuce i cudnom igrom zivota on je bio tu ispred mene sve je bilo ok samo mi je burma oko vrata smetala... a kasnije sam cula da je burma poklon od tate sinu koji ce njom veriti devojku koji ce izabrati.

Ja i Sale: to je bio par. Bilo je sve slatko i divno dok smo bili zajedno: dok me je drzao za ruku i ljubio, dok smo se setali plazom i svi nam zavideli. Moja sreca je trajala nekih 4 meseca. Poslije toga su poceli problemi .
Prvo su se njegovi umesali a zatim i moji .
Njegovi su govorili: "ona nije za tebe! Ako je cekas da zavrsi skoli bices 26 a ona 21 i moci ces za to vrijeme da imas vec 2-je dece, 2 auta i dvije kuce."
Moji su opet govorili "on ce ti upropastiti zivot, neces postati niko i nista! Cuvaces decu i sjedeti kod kuce"
Prvo sam im verovala, moram priznati, ljutila sam se ja nisam rodjena da budem kucna pomocica ,ali on za to nije mario. "Pile, ne daj im da nas rastave, pusti nek' vrijeme ucini svoje, vidjeces bice kako mi kazemo a ne oni."Tako bi govorio ali mnogo drugacije radio.
Vreme je ucinilo svoje. Ja sam napunila 18 i od tada je sve poslo naopako za nas dvoje. On se ohladio od mene, njegovi su uspeli da nas pobijede ali se ipak nisam dala: molilia sam,plakala, dvorila da mi veruje. Moje besane noci su se ipak isplatile: ja i on smo ponovo bili zajedno.

Ali opet ne zadugo jer se moji nisu slozili sa tim da on mene isprosi i da ja zavrsim skolu. Zele da se udam za nekog ko ce biti na mom nivou, neko ko ce me voljeti i cijeniti. Zadnji put sam ga cula 18-03-03 bio je dogovor "18 -08-04 bices moja zena ja sam reko sta sam rekao, a ti razmisli." Iako je to bilo ono sto sam cekala da cujem vec cijelih 8 mjeseci, ipak nisam bila sretna jer znam da me moji nece dati. Govorili su "ako odes za njega mozes zaboraviti ko su ti roditelji i ko ti je brat." Njegovi nece da im snaha zavrsi skolu, a ja i on se ipak tako ludo volimo.

Zato sam otisla i pustila te... Budi stretan zasluzujes to jer znas da volis pravo...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Uvela ruza

Bilo je kao u bajci dok si me milovao rukama toplim u dugim zimskim nocima tu na nasem omiljenom mjestu, na klupi, u parku ispod lipe....

Posli smo jedne zime, voljeli smo se ali morali smo potajno. Sve je bilo kao u snu. Tvoj ocarani osmijeh i zelene oci sjajile su poput najbistrije rijeke koja ide daleko bez kraja; rijeci kao naljepsa simfonija; dodir poput andjelskog; kosa mekana poput latice ruze. Voljeli smo se kao niko nikoga prije. Znao si se kradom vidjati sa mnom i do laziti u kasne sate da mi pozelis laku noc sa poljubcem sladjim od meda. Nisi me nikom dao u zagrljaj, bila sam samo tvoja.

Na ljeto, nasa grupa prijatelja su odlucili da odemo na kratki odmor na plazu. Meni se jako dopalo a i njemu takoder jer sam ja bila sretna u vezi toga. Ja (Danijela),moj momak Igor ,frendica Katalina i Maja i Slaven zakazali smo u subotu rano ujutro da idemo na odredjeno mjesto. Spakovali smo se i uz roditeljsko dopustenje otisli smo.

Slaven je bio zaljubljen u Maju, a Katalina je ostavila svog momka i nije htjela nikog za sada. Nadala se nekom tipu sa plaze. Ja sam naravno provodila svaki sekund sa Igorom. Bili smo u razlicitim sobama, momci i djevojke, mada smo se posjecivali cesto. Odlucili smo ostati jednu sedmicu. Isli smo po tulumima i bilo je ludo zabavno. Tri dana poslije naseg dolazka ja i Maja i Katalina otisle smo do bliznje trgovine po crne minice jer uobicavale smo samo crvene ili bijele. Spremali smo se za Igorov rodjendan. Igor je znao da mu je rodjendan i naravno i ja sam. Cestitala sam mu i sve je bilo okey ali ovaj put sam htjela da ga iznenadim i tako da sam kupila super odjecu i sve potrebno da to napravim najbolje. Katalina je sebi nasla momka s plaze jer ona "obozava" da bari ljude heh =) Maja se muvala sa Slavenom a Igor je sve vrijeme bio na plazi dok sam ja sminkala se i pripremala. Nije mi bilo jasno sto je bio na plazi i uopste tog jutra nije me pitao da podjem s' njim na plazu ali nisam vodila brige jer Katalina je mogla da pazi na njega. Heh ...pa sve je bilo O.K. Oko 8:00 p.m. Igor je u sobi, slusao je muziku, Katalina se dovukla nekako do sobe a Maja je bila sa Slavenom vec tu. Dakako sve je bilo spremno i usla sam u sobu a ostale ostavila u prisoblju da cekaju. Pozvala sam Igora sa namjerom da gledamo T.V. Zacudio se cemu odjeca i sminka ali heh nasla sam izgovor i posao je. Svjetla su bila ugasena i cim smo usli ~Sretan Rodjendan~!! Bilo je savrseno. Sve super al malo poslije plesanja, sjeli smo i pricali svako s parom osim Kataline (koja nema momka). Ja sam se pokupila u sobu jer mi je bilo muka od prekoviseg napijanja a Maja je izasla na setnju sa Slavenom. Katalina je gledala TV a Igor je bio nekoliko minuta kod mene u sobi a onda se izgubio. Nije ga bilo u stanu. Maja i Slaven su bili u drugom stanu i zamolila sam Katy(KAtalinu) da provjeri i otisla je. Posto se nisam osjecala bas najbolje, zaspala sam.
Slijedeceg jutra............

Sama sam u sobi, Katy je doruckovala a po njenoj prici Igor kod Maje i Slavena na kafi. Otisla sam tako jer sam htjela da znam sta je bilo. Usla sam u stan i uplaseno pitala"Igore ljubavi gde si bio?"
Poljubio me je i rekao" samo sam setao, trebao sam svjez zrak, nisam te htjeo dirati dok si spavala. "
"Uredu je", pomislila sam i zagrlila ga cvrsto.
Da, prosao je i nas vacation na moru i vratili smo se kuci. Igor bi nekada puno kasnio na nase sastanke i nismo se bas najbolje slagali.

Ja, Maja i Katy smo zajedno isle u skolu i u isti razred pa stavise vec znate "best friends" i tako niko nije krio nista od ikoga i bilo je sve ok.
Dok jednog dana u skoli na casu matematike Katy se osjednom srusila u nesvijest sa stolice i svi smo se prepali sta joj je. Isli smo joj u posjetu i okey je; samo joj je pozlilo od sunca. Dani su prolazili ..............

Ja i Igor onako i ne dobro ali i dobro.
Plakala sam puno zbog njegove promjene i zelila sam starog Igora nazad, moju ljubav, moj zivot.
Tako je bilo svaku noc cim nebi dosao i poneki dan nebi nikako izlazila napolje. Bas sam jednom sjedila u kuci i citala magazin dok mi je neko pozvonio na vrata. Ustala sam uz povik "dolazim."
Bila je Katy, uplakana sva stajala je kao da ce umrijet upravo tog trena,nikad je nisam tuzniju vidjela. Uvukla sam je unutra i pitala je sta joj je, kako da joj pomognem?? Rekla je, "draga Danijela slusaj me pazljivo, prijateljica si mi i volis me, nezelis mi nauditi kao sto sam i ja tebi " Prekinula sam je govoreci "ajd Katy ba, o cemu ti pa sve je ok, nista mi nisi uradila." "Sto se desilo zaboga, reci??" ,pitala sam. Spustila je glavu i onda je podigla polako i tihim rijecima, uplakanim glasom rekla "Ja nosim Igorovo dijete." Tog trena sokirala me, suza mi je kliznula niz lice i bez teksta sam ostala. Zatim je ustala i rekla mi "oprosti sve se to desilo kad smo bili na odmoru, ja volim Igora svidja mi se, nisam mogla da mu odolim." Ja sam je gledala ravno u oci i nisam ni jedne rekla a ona se okrenula i napustila kucu.
Ne, nisam mogla da zivim s time, Igorovo ime sam zvala kroz suze, bol, i tugu. "Kako da mi to uradi?", pitala sam sama sebe.
Bilo je predvecer, sunce je polako zalazilo,sve je bilo tiho ...tiho kao i u mojoj dusi.
Igor se sve vrijeme raspitivao o meni, htjeo je uzasno da me vidi, da pricamo, ali nije mogao nisam htjela, nisam si dopusila tako nesto.

Nakon dva-tri dana u skoli za vrijeme odmora, Igor se nekako progurao do mene i povukao me za ruku i pitao me je da li ga jos volim i takve stvari. Rekla sam, "Igore za sada ne misli o tome, vec idi kupi dvije ruze sa tvog sina i majku od tvog dijeteta koji leze u zemlji samo zbog tebe" Nije imao snage da se pomakne, da ista rece, ali da, istina je Katy, moja najbolja prijateljica, oduzela sebi zivot zbog mog prokletog momka.

* Takve zagrljaje niko nikom nece dati kao sto si mi ti davao. Poljubci tvoji nek putuju u raj; nek me tamo cekaju, nek mi se nadaju. * LJubav tvoja boli i do smrti vodi. Igore cuvaj se voli te tvoja Danijela. < ---na spomeniku pise velikim, krupnim slovima...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Ljeto koje je totalno promijenilo

Upoznali smo se sretno.
Bilo je to ljeto 2000 godine. Nikad ljepse. Sunce, plaza, valovi mora, sama pomisao na more i ljeto predstavljelo je za mene nesto naj, naj [...]

Suncajuci se na plazi, dok su se ostale frendice kupale, sam zaspala. I onda kada sam bila u najljepsem snu trznuo me mlaz hladne vode koji je bio prosut na moja, vec pocrvenjela, ledja. Bila sam jako ljuta na tog mangupa koji mi je to ucinio. Okrenula sam se i vidjela poznato lice. Obradovalo me je. To je bio decko iz mog grada kojeg sam manje-vise poznavala. Ali ipak tu je ono: Pa sta se radi, otkud tebe???? i slicno. Pricajuci sa njim saznala sam da je dosao s grupom od 6 decki iz naseg grda i da namjeravaju neko vrijeme provesti sa nama u nasem kampu. A sreca mojih frendica i mene je sto su to, moze se reci, napoznatiji decki u gradu. To je ipak bilo vise nase zadovoljstvo nego njihovo.
Kako su oni dosli pred vece, kao sto je uobicajeno na moru, sjedjeli smo, pilo se, pjevalo seU jednom trenutku pricala sam NJIM, deckom koji me probudio na plazi. Jos uvijek mu nisam znala ime. Imao je dugu kovrdzavu kosu, koju je tu noc pustio i suncanice koje su mu odlicno stajale, nosio je siroke hlace sa dzepovima sa strane i gore je imao neku uzu majcu. Sve je to super izgledalo. A onda me iznenada trzno, skidajuci suncanice i pruzajuci mi ruku, a pri tome izgovarajuci: Jasmin, a ja sam na to Amela Pricajuci polahko smo se izdvojili iz grupe koja je tu noc sjedjela sa nama. Nasli smo se potpuno neprimjetno na plazi, ni sama ne znam kako smo dosli dotle. A onda samo sjeli na mol, koji je potpuno bio pust. Gledali smo oboje u nebo kada je jedna zvijezda pala, a on je na to izustio: -Pade zvijezda, znas li sta sam zamislio??? -Sta??, upitah. -Nesto preko cega cu odmah saznati da li je istina da zvijezde ispunjavaju zelje. -Pa onda mi reci da i ja znam, insistirala sam. -To zavisi od teberekao je i trenutak poslije je slijedio nas prvi poljubac.

I ako ga nisam voljela, osjetila sam nesto posebno, niko me do tada nije tako poljubio. A onda je pogledao me u oci i rekao: Zvijezde ispunjavaju zelje
Sjedjeli smo tu jos neko vrijeme, a onda smo krenuli u kamp, jer je vec bilo kasno. Otisla sam u svoj sator, a on je dosao zamnom poljubio me i sapnuo mi na uho najnjeznijim glasmom: VOLIM TE MALA. Mala me zvao od kako smo se upoznali. Bili smo nekoliko dana zajedno i sve je bilo u redu, ali trebalo je poci kuci.

Nas povratak u grad je sve izmjenio. Dosli smo oboje sretni i zaljubljeni jedno u drugo, ali sve do jednom Zajedno smo bili vec neki mjesec dana kada sam ja odlucila reci svojim starcima da sam u vezi sa njim. Nisu imali nista protiv sto ja imam decka, ali ubrzo su saznali sta je on i ko je, a ja sam to vec znala, bio je narkoman. Starcima je to uzasno smetalo, dok to za mene nije predstavljalo nikakav problem, jer sam zivjela u takvoj sredini gdje su svi ovisili o nekom narkotiku. Ali Morala sam okoncati nasu vezu jer sa roditeljima nisam mogla na drugi nacin izaci na kraj. On to nije nikako prihvatio. Trazio je od mene razlog, a meni je bilo uzasno mu priznati sve. Saslusao je razlog i kroz nekoliko dana vratio se i rekao mi je: Mala, ja tebe suvise volim da bi nas to rastavilo, ja za nekoliko dana putujem na lijecenje.

Bila sam na sedmom nebu. Trazio je od mene podrsku i ja sam obecala da cu mu je dati. Tako je i bilo. Danas, 2 godine kasnije, on je totalno drugi covijek. Sa lijecenja se vratio prije par mjeseci i jos uvjek smo zajedno. Moji jos uvjek imaju nesto protiv njega, ali mislim da su shvatili da mi je on sve u zivotu i da je totalno promijenio moj zivot. I ja sam prolazeci kroz te teske trenutke potpuno odrasla."
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 12:40:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.