Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kome pripada starateljstvo nad detetom posle razvoda?  (Pročitano 93494 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Herros, свака ти јее златна. Коначно мушкарац који реално размишља и не доживљава себе као угрожену врсту, а супругу као потенцијалну отимачицу сопственог детета.

Потпуно се слажем да има очева који су много бољи очеви него што су неке жене мајке, па опет деца пате за том мајком каква год била, макар и најгора на свету. То је просто једна биолошка веза која је дубока и непроменљива.
Ако бих дошла до тога да се разведем, а били смо на том путу, ниједног момента се  не бих двоумила да препустим дете оцу ако бисмо заједнички дошли до закључка да је за њу тако боље.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Herrose

Ti si moj Idolčina! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung S7
Ebiga sad ...pocinjem da se stidim  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Mislim da je detetu neophodna majka,a otac je pozeljan.Ne moze otac da bude sta i majka.....kad se to desi obicno se snimi film o tome Smile
Seljakanje deteta nikako nije dobro(Krenite od sebe......) ,vec da se nadje neutralna teritorija gde ce majka i dete ziveti ,a otac svracati.Naravno ovo je u slucaju da su roditelji u normalnim odnosima i da ne postoji vise razloga za medjusobno ......sad cu da budem vulgaran ali tako je izdrkavanje.

Zena mi je pedagog pa imam literature na prodaju,znaci svuda se gleda da dete bude kod majke,ne sad iz nekog bunta jer i ako sam muskarac i otac .........mi smo deca ceo zivot.Prosto i jednostavno ...neko je rekao da majka nema vise prava nego otac jer ga je rodila.....pa najvise ima bas zbog toga.Majka i dete se vezuju vec u drugom mesecu,stvara se i psihicka i fizicka veza koju otac i dete ne mogu ikad da imaju.Nije sad u pitanju ko vise voli dete ...vec ko je vise vezan ,a u normalnim slucajevima dete i majka su dublje vezani do detetove 14 godine.E sad to tvrdi brdo strucnjaka ........sta mi sad mlatimo praznu slamu.



Znaci,dete kod majke ,a otac moze da je posecuje (naravno i prima) kada se oba roditelja dogovore o tome,jer ako se roditelji ne slazu ni posle razvoda.....nema tog suda koji ce doneti pravu odluku koja je najbolje za dete........

 Smile

je s' ti musko,zaista? Smile

 Smile

e svaka ti chast ..ala te pedagogica nauchila  Smile..treba zena da magistrira bre  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Kratko, jasno, ispravno.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Verujem da sam kao majka izuzetno požrtvovana ali ipak nekoliko puta mesečno želim malo vremena za svoj život. Nekad da izađem, nekad jer mi nije dobro, nekad jer sam tako loše volje ili me boli glava.

Vrc je rekao i sasvim je u pravu kad to kaže da je detetu bolje da se seli jednom nedeljno nego jednom u 3 dana. Onda može da ima svoj ritam, oboje roditelja mogu da svoje živote uobliče prema tom ritmu, detetu ne nedostaje ni jedan roditelj. Mislim da se tako bolje izgrađuju odnosi oboje roditelja prema detetu, da se tako ne dolazi u situaciju da je tata postao stranac bez autoriteta a mama histerija napukla od nedostatka sexa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Problem vecine muskaraca je sto, nakon rodjenja, bukvalno prepustaju majci veliki deo obaveza oko deteta...od ustajanja nocu, preko hranjenja, do uspavljivanja. U neku ruku je to i razumljivo jer muskarci uglavnom rade dok su zene na porodiljskom. Mislim da upravo tu gube korak u odnosu na majke, sto se odnosa sa detetom tice. Odatle potice i taj osecaj inferiornosti, koji kao posledicu ima jedno takvo "priznanje" kao sto je Herrosovo u ovom slucaju.
Ja bih samo dodao da sam srecan sto tako ne mislim,ponasam se, niti dozivljavam svoje dete i porodicu. Naravno, imam razumevanja i za drugacija misljenja i iskustva.
Kao svaki pravi roditelj, tesko mi je da zamislim zivot u kome cu dete vidjati vikendima, tako da cu se svim silama i svom ljubavlju prema svojoj porodici truditi da do toga ne dodje. Zahvaljujem se svojim frustracijama i ugrozenosti sto mi u tome pomazu i , ujedno, zalim sve ljude koji licne interese stavljaju ispred interesa svoje dece, i saosecam sa tom decom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Srecom po nas ostale, mozemo da se ugledamo na takve savrsene roditelje, a mi cemo ostati isfrustrirani i sujetni. Blago nama kad ima neko da saoseca sa nasom sirotom decicom.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Sarkazam ti nikada nije bio jaca strana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Sarkazam ti nikada nije bio jaca strana.
Smile...a tebi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.