Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko jos vremena cemo se mi pickarati (srbi i hrvati)?  (Pročitano 19605 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Smatram da kad neko iz Srbije posećuje hrvatske sajtove ne treba da ističe nacionalne simbole, kao ni obrnuto. Mnogo je ljudi, nevinih ljudi stradalo od onih koji su se zaklanjali iza nacionalnih simbola(šahovnica, 4s,...). Previše je bilo krvi i bestijalnih zločina sa obe strane, treba puno, puno vremena da bi se određene strasti smirile, da bi počeli gledati bez trzanja na nacionalne simbole. Naravno, nacionalni simboli ne moraju biti negativna stvar, ali u ratu 91-95 nacionalisti i šovinisti(na svim stranama) su uprljali mnogo toga, pa i nacionalne simbole naših naroda.








 
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Slazem se tu oko simbola. Jeste da tezimo ka demokratiji, ali jos nije vreme, ne znam ni da li ce biti ikada tog vremena kada nekome nece smetati sahovnica, dvoglavi orao ili polumesec, a da se nemoraju sakrivati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
@tomahavkic

citam ja sta on pise,ali posle tog solidarno-tolerantnog posta vidim sahovnicu u potpisu....apsurd. Smile

kao kada bi ja rekao da sam protiv nacizma i stavio u potpis kukasti krst. Smile
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ovo sam procitao na iskonu :

Citat
Zakaj se vi, smrdljivi srbi, opće javljate na "iskon" portal? Makar je "iskon" Hrvatski je. Meni npr. nije ni na kraj pameti, zagaditi svoje računalo, i ići na neki vaš portal ili forum. U srbiji sam bio samo jedanput, i to kada mi je brat bio u vojsci, prije puno, puno godina. Više nemem namjeru tamo ići, jer kako je tom prigodom rekla moja šogorica, "smrdi po srbima". Kada sam, kao još jako mlad,vlakom putovao sa svojim profesorom u grčku,na kolodvoru u beogradu nisam htio sići sa vlaka. Kada me je profesor pitao, zašto neću sići, i popiti kavu, rekao sam mu da ne želim svojom nogom stupiti na srpsko tlo.Bilo bi dobro, kada bi se i vi srbi tako ponašali. Htjeli ste svi živjeti u jednoj đržavi, pa sada imate priliku. Imate svoju kasabu, koja se zove s i g, pa izvolite. Ostavite nas Hrvate na miru. A na more, možete ići u Tursku, Grčku, Španjolsku...Nemojte nam zagađivati naše Hrvatsko more.Imali ste more, pa je pobjeglo od vas. srbi i more=ekocid.

Ostao sam bez teksta. Kako je moguce da ovakav manijak naziva sebe Hrvatom? Ne sumnjam da nema ni Srba takvih. Samo me brine cinjenica da jednog dana i Srbi i Hrvati ce biti u EU, i treba da se pomirimo, da zaboravimo proslost, akako to uraditi? Kako cemo otvoriti granice ako postoje ovakvi jadnici? Kako cemo uopste uci u EU ako postoje ovakvi ljudi na obe strane.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@kombinezon...

Poredjenje sahovnice ili 4s sa kukastim krstom je krajnje neumesno i glupo.Na pogresan nacin shvatas nacionalni simbol.

A sto se tice onog prigodnog tekstica sa iskona...to je delo nekog jadnicka koji ima mnoge probleme...u glavi!!!
 Smile
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Citat
citam ja sta on pise,ali posle tog solidarno-tolerantnog posta vidim sahovnicu u potpisu....apsurd.



Smile   NAPADAJ PROBLEM A NE OSOBU.
« Poslednja izmena: 19. Maj 2005, 17:59:02 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
Citat
citam ja sta on pise,ali posle tog solidarno-tolerantnog posta vidim sahovnicu u potpisu....apsurd.



Smile  NAPADAJ PROBLEM A NE OSOBU.

samo malo...po meni je problem kada neko stavi sahovnicu u potpis,a to je jedini Laslo uradio....ja njega i nisam nesto napao samo sam pitao sta mu taj simbol predstavlja i objasnio kako ja to dozivljavam.
gde si procitala  da sam napisao neku uvredu na njegov racun?

a ovaj sa iskona...samo se vi nadajte da je jedan takav Smile Smile


@Cyber Cow

taj simbol stoji na Hrvatskoj ratnoj zastavi,isto kao i dvoglavi orao na Srpskoj....samo sto orao nije na zvanicnoj zastavi Srbije,a kod njih jeste.
« Poslednja izmena: 20. Maj 2005, 21:38:06 od kombinezon »
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
E moj druze Beogradski....
Veoma dobro pitanje mladicu.Sve ce proci onoga dana kada svi budu shvatitli, da sve to sto se desili nije krivica ni gradjana ni omladin,vec politicara koji su samo mislili na svoje fotelje i icno bogacenje.
Prekinite vi mrznju i pocnite sirenje prijateljstva.Posecujte druge forume i zovite mlade sa drugih foruma na vase forume i pokaziite im da su nove generacije pametnije od proslih.
Pozivam vas da posetite nas forum gde se bas na tome radi.
[website blacklisted]
Pozdrav,Valter Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@kombinezon
Pravo da ti kazem istinu ja vise nisam siguran kako nasa zastava izgleda...ali opet sta ti garantuje...da na njoj veoma uskoro ne budu 4s ili dvoglavi orao?!
Na kraju krajeva to su samo simboli koji mogu da se promene ili da im se promeni znacenje,mislim da si pridao tome preveliku vaznost.
Zato ajmo da se ostavimo te teme...   Smile Smile

Valter mi je dao dobru ideju...
Sta mislite na koje sve posredne i neposredne nacine moze da se utice na ponovno zblizavanje nasih zemalja?
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
Sve dok ne shvate obe strane, da takvo ponasanje donosi samo mrznju,a tamo gde je mznja vodilja nema srece nizakoga.
Zato treba svi zajedno da pocnete da gledate one "druge" kao mlade ljude koji kao i vi zele samo da se zabavljauju i da zive u miru isto kao i svi ostali.
Svaki covek ce biti od drugih onako prihvacen, kako se sam postavi u drustvu i kako bira svoje drustvo.

Ne cini drugome ono, sto nezelis da drugi cine tebi,to je pravilo koje treba svima da bude vodilja u zivotu.
Ako zelite da pokrenete nasto svratite i na nasu internet stranicu..[website blacklisted]
Pozdrav, Valter.
 
« Poslednja izmena: 23. Maj 2005, 22:12:50 od valter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.