Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko jos vremena cemo se mi pickarati (srbi i hrvati)?  (Pročitano 19458 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Jesi Laslo to lepo rekao. Mislim da je poenta uporedjivanja u necem drugom - pomirenju i saradnji, kako to danas rade Francuzi i Nemci. Inace, Francuzi koji su ziveli u vreme 2. sv. rata i dalje zestoko mrze Nemce i cisto sumnjam da ce to da se menja! (pricao mi drugar Francuz) tako ce i kod nas da bude, jos dugo ce se ljudi mrzeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Medutim, Nemci nisu ubili petinu Francuza na okupiranoj teritoriji Francuske na najbrutalniji nacin,

kao sto to jesu uradili Hrvati sa 750,000 -- petinom svih Srba u Bosni, Hercegovini, Slavoniji, Dalmaciji, Krajini, Lici, najvecim delom Srema i Hrvatskoj (sve pod upravom tzv. NDH),

od cega 580,000 Srba u samo jednom logoru -- Jasenovcu/Gradiski

gde je jos pobijeno i 75% svih Jevreja i skoro 30% Roma sa ovih teritorija, kao i nesto hrvatskih antifasista,

sve ukupno oko 765,000 ljudi samo u tom logoru -- svaki osmi stanovnik tzv. NDH...



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Sve dok većina ne ukapira da je nacionalizam zlo, dok ne ukapira da pojam: "pravi Srbin" ili "pravi Hrvat" služi jedino sluđivanju siromašnih i gladnih narodnih masa i dok većina konačno ne ukapira Hristovu misao:"ljubi bližnjeg svog, svako živo biće, kao samog sebe" Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
upravo tako
kao sto shogun rece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
@ Laslo
Tvoj stav je izrazito sličan Ničeu. On je govorio:"Zavist, antagonizam, pa i kontrolisana mržnja su neophodni kao oblik pročišćenja, kao fentil za sve ljudske slabosti." Iskreno, ne slažem se sa takvim shvatanjima, jer to samo produbljuje zlu krv. Treba raditi na sputavanju ljudskih slabosti, na edukaciji kako da ljudi budu bolji. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
@ krouli
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
doveka,ono sto se dogodilo nikada se nece moci ni zaboraviti ni oprostiti.

@Laslo
kao sto se da primetiti,jedni drugima nismo bas omiljeni likovi.
odgovori mi onda samo-Sta pokusavas da postignes sa tim grbom u potpisu?
ne pitam te zato sto zelim da zapocnem svadju,niti da vredjam,samo me interesuje da li si razmisljao o tome da je neko ovde takav simbol video na zastavi onih koji su mu kucu zapalili ili nesto jos gore.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2005, 00:09:32 od kombinezon »
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
@Kombinezon

To sto covek voli svoju zemlju ne mora da provocira nikoga,niti je taj mali grb nesto narocito ....
Osim toga ako ces bas tako da gledas na celu stvar,kako bi on trebao da reaguje na enormne dvoglave orlove i samo sloga srbina spasava u potpisima nekih clanova naseg foruma.
--- Sta ako je neko od ne daj boze ...njegovih.. video nase simbole kako se vijore pred grupom palikuca i koljaca?
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
@Cyber Cow


O.K ne svidja mu se dvoglavi orao,ne gotivi 4s,pa zasto je dosao na forum ciji je vlasnik covek iz BG-a,gde su 98% ljudi Srbi?
Sta on ili drugi Hrvati treba da ocekuju....da cemo mi da furamo sahovnice?
Kada je pristupao ovom forumu trebalo bi da je bio svestan da ce sigurno biti i takvih simbola,zato sto je ovo ponavaljam Srpski forum.
Ne pokusavam da oteram nikoga ali kada bih se ja prijavio na neki Hrvatski forum i stavio grb Srbije u potpis to bi moralo biti jedino zbog toga da ih nerviram,stvarno ne vidim drugi razlog.
Svoju drzavu moze voleti i na druge nacine i na drugim mestima to iskazivati.
Ovako to predstavlja najobicniju provokaciju.
Sto se covek ne ukljuci u neku od politickih rasprava pa nek tamo lepo podrzava i voli svoju drzavu,valjda te rasprave i postoje zato da se nebi provlacile svuda po forumu i da se na politiku i nacionalizam povremeno i zaboravi,sto ja nikako nemogu gledajuci taj njegov grb.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
@ kombinezon


e svasta.bolje citaj malo sta covek pise.
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.