Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kockanje može biti i bolest  (Pročitano 21631 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53
uh, evo i pozitive! mozda se i ja kockam kad verujem da ce se moj otac izvuci iz tog zla...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
...postoji,ali tamo ne mogu da izlece ni zavisnika od koka kole.

Ovo nije istina. Ne bih sad da otkrivam detalje ali uglavnom nije istina  Smile


Sto se teme tice, kocka jeste bolest i to bolest koja vuce sve ostale poroke za sobom. Covek pocinje da radi neke stvari koje nije ni sanjao da ce raditi.


Decko u usponu a da ti ipak popricas sa roditeljima? Mislim da ce iskren razgovor sa roditeljima mnogo vise da pomogne nego razgovor sa psihijatrom... Mnogo bolji lek od lekova su konstantni otvoreni razgovori i iznosenje problema odmah na licu mesta.

Problem je uvek u porodici, mozda to tebi izgleda beznacajno ali uvek je u porodici.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 02:04:41 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
....bas me zanima kakva su ti predvidjanja za ovaj moj slucaj?
...moras verovati da za njega ima spasa.
i jos nesto ja ti sve ovo pisem iz licnog iskustva.ne mora da znaci da sam u pravu.
evo vec su se pojavila drugacija misljenja,primeri.ja sam ti napisao licno iskustvo.
sve je dobro,dok ne pocnu na kucu da dolaze potrazivaci dugova.
glavu gore,bice to dobro.  Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 02:29:03 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.98
Занима ме једна ствар, тачније занима ме ваше мишљење. Коцкар који коцка сасвим жестоко, значи точак, тикети са јаким уплатама, упадање у минус, позајмљивања на све стране...

Да ли којим случајем тај коцкар може себе да доведе у фазу да игра један тикет недељно на 200,300 динара? Или мора да се сече у корену, да једноставно не посећује кладионице, скроз батали све врсте игара, итд...


Веома близак ми је један бивши алкохоличар, некада је пио баш доста, сасек'о је у корену и већ 7 година није окусио алкохол. Не знам да ли да повежем ову ствар, јесу порок обе ствари, али ипак мислим да постоји одређена разлика.
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Да ли којим случајем тај коцкар може себе да доведе у фазу да игра један тикет недељно на 200,300 динара? Или мора да се сече у корену, да једноставно не посећује кладионице, скроз батали све врсте игара, итд...

Da ti objasnim ovako: Neki ljudi ne mogu da se ne kockaju/piju/puse/. Zato i prestaju u potpunosti da se kockaju/piju/puse jer ne mogu da to urade u "normalnim" kolicinama (jedan tiket, jedno pice, nekoliko cigareta). Njima je jednostavno to porok kome se ne vracaju jer bi inace otisli ponovo u predjasnje stanje Smile

Postoje i ljudi koji to mogu ali takvi su jednostavno retki pa cak bih rekao i da nisam upoznao nekoga takvog tj da se ostavio nekoga poroka pa jednostavno ponovo poceo sa istim ali smanjio u mnogome intenzitet

Naravno, govorim o hronicnim slucajevima zavisnosti  Smile
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 04:47:24 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Kockanje može biti i bolest


Dobro jutro Kolumbo...
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 16
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.53

...moras verovati da za njega ima spasa.
i jos nesto ja ti sve ovo pisem iz licnog iskustva.ne mora da znaci da sam u pravu.
evo vec su se pojavila drugacija misljenja,primeri.ja sam ti napisao licno iskustvo.
sve je dobro,dok ne pocnu na kucu da dolaze potrazivaci dugova.
glavu gore,bice to dobro. 

ohrabrenje uvek prija....ali je komplikovanooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooo, a kako i ne bi bilo sa tolikim stazom.....ustvri sam besna na mamu, dedu, tetku i ostale starije sto su ovaj opasan problem prepustili slucaju, zanemarili ga i ostavili ga meni u nasledstvo......a sa dr strane imam i grizu savesti ako okrenem ledja, ipak je to moj roditelj............... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia E71
Занима ме једна ствар, тачније занима ме ваше мишљење. Коцкар који коцка сасвим жестоко, значи точак, тикети са јаким уплатама, упадање у минус, позајмљивања на све стране...

Да ли којим случајем тај коцкар може себе да доведе у фазу да игра један тикет недељно на 200,300 динара? Или мора да се сече у корену, да једноставно не посећује кладионице, скроз батали све врсте игара, итд...

Moje misljenje je da moze ali pre toga mora da pukne jako nekoliko puta.
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
razgovor ili pretnja nema treceg nacina.... Ako ne uspe razgovor onda pretnja.  Smile

PS: ako ne uspe pretnja onda realizacija pretnje.... strah je najmocnije oruzije.
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 11:34:20 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0

...moras verovati da za njega ima spasa.
i jos nesto ja ti sve ovo pisem iz licnog iskustva.ne mora da znaci da sam u pravu.
evo vec su se pojavila drugacija misljenja,primeri.ja sam ti napisao licno iskustvo.
sve je dobro,dok ne pocnu na kucu da dolaze potrazivaci dugova.
glavu gore,bice to dobro.

ohrabrenje uvek prija....ali je komplikovanoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, a kako i ne bi bilo sa tolikim stazom.....ustvri sam besna na mamu, dedu, tetku i ostale starije sto su ovaj opasan problem prepustili slucaju, zanemarili ga i ostavili ga meni u nasledstvo......a sa dr strane imam i grizu savesti ako okrenem ledja, ipak je to moj roditelj............... Smile
...sa problemom se mora pogledati direktno u oci.i reci problemu sta radi svima,kako drugi pored njega zive.a ne ono,da se ne iznervira,cuti ako cuje.....alo,volim te ali mi nije jasno na koji ti to nacin volis nas?!pozvati sve prijatelje i obavestiti ih da porodica ne stoji iza njegovih pozajmica,javno pricati o problemu.ako opet kockar pravi pare i te pare trosi na kocku,tu se ne moze nista!njegove su,pravi ih i igra....imenik na sto i sve prijatelje obavestiti da porodica ne stoji iza kockarskih dugova.opet kazem,ako je kockar ozbiljan igrac pa pravi lovu i kroz kocku ulaze u zivot,ko to moze da mu zabrani,ako on nema svest za svoju porodicu?
mnogo,mnogo ozbiljan problem!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.