Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:27:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Književni konkursi  (Pročitano 60887 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Konkurs za kratku priču biblioteke u Boru

Narodna biblioteka Bor raspisuje
Konkurs za neobjavljenu kratku priču pisanu na srpskom jeziku

Konkurs traje od 15. jula do 1. oktobra 2011. godine. Žiri će odluku o najboljim pričama saopštiti 17. oktobra 2011. godine.

Članovi žirija za 2011. godinu biće:

Vladimir Arsenić (Zrenjanin), predsednik žirija
Violeta Stojmenović (Bor)
Goran Milenković (Bor)

Kratku priču do jedne stranice kucanog teksta pošaljite kao prilog (attachment) na adresu: kratkapricabor@gmail.com .

Potrebno je priču potpisati šifrom.

Nagrade:

Prva nagrada, 20000 dinara
Druga nagrada, 15000 dinara
Treća nagrada, 10000 dinara

Najboljih deset kratkih priča po izboru žirija biće štampane u časopisu Beležnica.

Informacije:

Narodna biblioteka Bor
Moše Pijade 19 Bor
030458120
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia 
Enigmatski savez Srbije, Enigmatska sekcija *GEN* – Niš  organizuje

Sesti festival zagonetke - Nis 2011

Organizaconi odbor raspisuje konkurs za najbolju neobjavljenu autorsku zagonetku

 
Treba sastaviti klasičnu srpsku zagonetku u prozi ili stihu sa što dosetljivijim i duhovitijim opisom odgonetke.

Najviše 3 (tri) rada, sa podacima o autoru, dostaviti do 15. avgusta 2011. na adresu:

ESS – Enigmatska sekcija *GEN*
18106   N i š, Branka Krsmanovića 16/40
ili na  e-mail: pesnik@neobee.net ;    SMS  063/449997

Selekcijom će se sačiniti lista ispravnih  radova  po azbučnom redu odgonetke i dostaviti  petočlanom žiriju, koji će odabrati po 10 zagonetaka za finalnu  listu.

Na 11.SES  u Požarevcu, tročlani žiri će sa finalne liste odabrati prve tri, kojima pripadaju priznanja i nagrade.

Organizator će od uspelih zagonetaka štampati zbornik kao dodatak *Glasniku ESS*, a potrudiće se da pored diploma, medalja, pehara i knjiga, obezbedi i novčane nagrade.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Nokia 
Konkurs za kratku priču regiona

Evropski centar za kulturu i debatu "Grad" raspisao je drugi konkurs za najbolju kratku priču regiona, za autore koji pisšu na srpskom, hrvatskom, bosanskom i crnogorskom jeziku.

Neobjavljene priče se mogu slati na mail adresu ( www.knjiznica@culturalfront.net ) do 31. decembra 2011. godine, saopšteno je iz Kulturnog centra "Grad".

Fokus konkursa je na savremenom životu mladih, posebno na temama koje su još tabu, kao što su adolescencija i seksualnost, razvod i porodični problemi u porodici, problemi sa alkoholom i drogom, noćni život, usamljenost, depresija, sajber svet, putovanja u inostranstvo, neprijateljstvo prema onima koji se razlikuju od većine.

Odabrane priče biće objavljene tokom proleća 2012. godine, u okviru tematske zbirke, koja će biti namenjena mladoj, tinejdžerskoj publici.

Svi autori koji uđu u uži izbor biće kontaktirani, a konačni rezultati će biti objavljeni na sajtu KC "Grad" u februaru 2012. godine.

Žiri koji će odlučivati o pričama koje će se naći u zbirci, biće internacionalan.

Na konkursu mogu da učestvuju radovi koji do sada nisu objavljeni u bilo kakavom štampanom izdanju (internet se ne računa).

Svaki autor može da pošalje do tri priče, ne postoji starosno ograničenje, tekstovi treba da se šalju u Word formatu, a priče treba nasloviti imenom autora, a ne imenom priče.

Cilj konkursa je da podstakne promene u pristupu literaturi za mladu publiku, a priče ne moraju da budu realistuične, saopšteno je iz KC “Grad“.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Konkurs za dramski prvenac

Povodom jubilarne 65. sezeone, Beogradsko dramsko pozorište raspisuje konkurs za DRAMSKI PRVENAC – Pozivamo sve autore početnike – mlade autore koji su tek završili školu ili one koji nisu bili ranije dovoljno odvažni, a poseduju i znanje i ideje da napišu dobru dramu.

Tekstove slati isključivo u elektronskoj formi na mail konkurs@bdp.rs

Najbolji tekst biće izveden u produkciji BDP-a 2012. godine, i biće novčano nagradjen.

Konkurs traje od 15. septembra do 15. oktobra 2011.

Uslovi konkursa: da dramski tekstovi autora nikada nisu bili izvodjeni u pozorištima (profesionalnim ili amaterskim), ekranizovani ili objavljivani u štampanoj formi; maksimalan broj karaktera do 60.000 odnosno do 15.000 reči (oko pedeset strana); da je u pitanju celovečernji komad sa maksimalno 6 lica, prednost imaju savremene teme.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Konkurs za ostvarenja vizuelne poezije

Vizuelna poezija, kao deo projekta Reč u prostoru (u okviru govornog programa Studentskog Kulturnog Centra Beograda), ostvaruje mogućnost drugačijeg ispitivanja pesničkog i književnog jezika.

Ono što opčinjava je mogućnost osvajanja i razrade vizuelne književne reči. Novi nivoi kreiranja i tumačenja vizuelne književnosti su imanentni, dakle, sadržani u njenim mnogostrukim funkcijama i preimenovanjima. Otud se Vizuelna poezija (i književnost) može shvatiti kao delatnost još uvek neistraženog vizuelnog identiteta u savremenoj literaturi i umetnosti, a njeni ciljevi se, opet, mogu shvatiti i kao edukativni i kao stvaralački.

Zato otvararamo KONKURS na koji možete poslati svoje vizuelne radove do 15. oktobra 2011. godine na adrese: izoleksa@gmail.com i bojan.markovic1@gmail.com

Izabrani radovi će biti prikazani već krajem oktobra u SKC-u Beograda. Dobrodošli!
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Konkurs za nagradu „Zlatni omnibus“

Smart Studio raspisuje konkurs za književnu nagradu „ZLATNI OMNIBUS“, u cilju promovisanja domaće književnosti.
Konkurs nema tematskih ograničenja, a pravo učešća na konkursu imaju svi autori koji pošalju neobjavljen rukopis od 10. septembra 2011. do 21. novembra 2011. godine na email ipsmartstudio@gmail.com. Pored rukopisa, dostaviti biografiju i bibliografiju autora, sa kontakt telefonom i email adresom.
Rezultati konkursa biće objavljeni tokom decembra meseca na sajtu www.ip-smartstudio.com, kada će biti saopšteni i termini dodele nagrada. Dodeljuju se nagrade za najbolju knjigu poezije i najbolje prozno delo. Svi radovi koji svojim kvalitetom zaslužuju da se nađu u izdavačkoj ponudi biće predloženi izdavaču za objavljivanje. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na gore navedenu email adresu.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Konkurs za najbolju priču za mlade

Evropski centar za kulturu i debatu “Grad” raspisuje drugi konkurs za najbolju kratku priču regiona. Posle tematske zbirke “Gradske priče”, u kojoj je osnovna tema bila “grad”, novo izdanje biće namenjeno mlađoj, tinejdžerskoj publici.

Autori koji pišu na srpskom, hrvatskom, bosanskom i crnogorskom jeziku pozivaju se da pošalju svoje neobjavljene priče na adresu: knjiznica@culturalfront.net
Konkurs je otvoren do 31. decembra 2011. Zbirka će biti objavljena tokom proleća 2012. Svi autori koji uđu u uži izbor biće kontaktirani, a konačni rezultati će biti objavljeni na sajtu KC Grada u februaru 2012. Zbirka će izaći iz štampe tokom proleća 2012.
Žiri će biti internacionalan, a njegov sastav objavićemo naknadno, kao i naziv zbirke.

Uslovi konkursa:
- Slati samo radove koji nisu ranije objavljivani u bilo kakvom štampanom izdanju (internet se ne računa)
- Svaki autor može poslati do tri priče
- Ne postoji starosno ograničenje
- Tekstovi se šalju u Word formatu – *doc ili *docx
- Sve priče se šalju u jednom fajlu, koji treba nasloviti imenom autora (ne naslovima priča)
- U istom Word fajlu, zajedno sa pričama, poslati i kratku biografija autora sa osnovnim podacima (ime i prezime, adresa stanovanja, e-mail adresa i mobilni telefon)
- Tekstovi sa previše slovnih grešaka, i bez slova č, ć, dž, š, đ i ž neće se uzimati u obzir
- Očekivana dužina tekstova je 5-12.000 karaktera

Smernice:
Ovom zbirkom želimo da podstaknemo promene u pristupu literaturi za mlađu publiku, i zato pozivamo autore da razmisle o sledećim sugestijama:
- Uzmite u obzir brze promene u oblаsti jezikа, i pokušajte da, ne banalizujući jezik, istovremeno ga približite ciljnoj čitalačkoj publici
- Fokus konkursа je na sаvremenom životu mlаdih, posebno na temama koje su još uvek tabu u našim društvima:
-аdolescencijа i seksuаlnost – osećаnjа premа suprotnom, аli i istom polu
-razvod i problemi u porodici
-problemi sа аlkoholom i drogаmа kod mlаdih
-noćni život i promiskuitet
-usаmljenost, depresija, izolacija, sajber-svet
-prijаteljstvo i ljubаv
-putovanja u inostranstvo – prednosti i frustracije
 -neprijateljstvo premа pojedincimа i grupаmа koje se rаzlikuju od većine (drugаčije obučeni tinejdžeri, grupisanje po muzici koja se sluša, odnos prema ljudima drugačije boje kože – Kinezima i Romima, ili druge religije – kаtolicima, muslimаnima, pravoslavcima, Jevrejima…)
-uočаvаnje аgresije i odаkle ona potiče…

 i tako dalje… dopišite sami…

- Priče ne moraju biti realistične: ohrabrujemo maštovitost, elemente naučne fantastike, nadrealizma, apsurda itd, ukoliko su funkcionalni u odnosu na temu – savremeni život mladih
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Konkurs “Tragovi na pesku”

Međunarodna pesnička manifestacija „Tragovi na pesku “

KK. „ PETAR STOKIĆ“ IZ BEČEJA, po četvrti put po redu raspisuje KONKURS POEZIJE, koji će biti otvoren od

1. oktobra 2011., do 1. januara 2012.godine.

Pravo učešća imaju svi pesnici iz zemlje i inostranstva koji pišu na srpskom jeziku, ili su im pesme prevedene na srpski jezik.

Tročlani žiri će, kao i svake godine do sada odabrati pesme koje će biti zastupljene u istoimenom zborniku, kao i one, koje će biti nagrađene i pohvaljene.

Nagrađene i pohvaljene pesme će biti ilustrovane, a ilustracije radi slikar Milivoj Mirić iz Bečeja,a dodeljuje se:

Književna nagrada „Petar Stokić“,

Druga nagrada „Tragovi na pesku“,

Treća nagrada „Reči na pesku“,kao i dvadeset

Pohvala „Slova na pesku“.

Manifestacija je samofinansirajuća.

Na konkurs se šalju tri pesme u tri primerka, pod šifrom.

Pesme su po sopstvenom izboru i šalju se, kao i do sada, na adresu

KK. „Petar Stokić“, ili na ime Milica Mirić,

Ul. Severa Đurkića, br. 19,

21220 Bečej.

Tel: 021/6915-282; 063/123-08-15.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Otvoren konkurs „Reč u prostoru“

Studentski kulturni centar raspisao je šesti po redu konkurs za mlade autore za kratku priču i/ili pesmu „Reč u prostoru“, koji je otvoren do 15. januara 2012. godine.

Na konkurs se mogu prijaviti autori mlađi od trideset godina. Priče, koje mogu biti i ranije objavljene, treba da imaju do hiljadu i petsto karaktera sa proredima. Moguće je slati najviše tri rada potpisana punim imenom i prezimenom, sa kratkom biografijom, u formi „word“ dokumenta

Svoje priče možete slati elektronskim putem na adresu skcrecuprostoru@gmail.com , ili poštom, na adresu Kralja Milana 48, 11 000 Beograd, Srbija.

Najbolji radovi koje odabere žiri biće dizajnirani i izloženi u okviru Aprilskih susreta sledeće godine. Tom prilikom biće organizovano i njihovo javno iščitavanje ili multimedijalno predstavljanje, u zavisnosti od opredeljenja autora.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia 
Konkurs za književnu nagradu „Andra Gavrilović 2011“

Resavska biblioteka u Svilajncu raspisuje četvrti konkurs za književnu nagradu „Andra Gavrilović 2011“ za prozno stvaralaštvo na srpskom jeziku:

- pripovetku
– esej – književnu kritiku, osvrt .

Radovi se odnose na književne pojave od 2000.god. do danas.
Nagrada se dodeljuje ravnopravno u obe kategorije sastoji se od povelje i novčanog iznosa.
Radove će ocenjivati žiri u sastavu: Gojko Božović (književni kritičar), Mirko Demić (književnik) i Olivera Mijailović (profesor književnosti).

Uslovi konkursa:
- Slati samo radove koji ranije nisu objavljivani u bilo kakvom štampanom izdanju, na internetu ili drugim konkursima
- Autor može da pošalje najviše 3 rada
- Radovi se potpisuju šifrom
- Slati odštampane radove, ne duže od 17 strana, u 3 primerka (font ćirilica, Times New Roman, veličina 12, prored 1,5). Uz štampane primerke dostaviti rad i u digitalnom zapisu na CD-u.
- Rešenje šifre sa podacima o autoru (ime i prezime, adresa stanovanja, broj telefona i e-mail adresa) dostavlja se uz rad u posebnoj koverti, zajedno sa kratkom ličnom i književnom biografijom.
- Autor može da učestvuje samo pod jednom šifrom.

- Konkurs je otvoren do 20.12.2011.
Rezultati konkursa biće saopšteni u februaru, a svečano uručenje nagrade laureatima i promocija Zbornika najuspešnijih radova „Crte i reze 4“ tokom marta 2012.g. u Svilajncu

Adresa:
Resavska biblioteka
(za književni konkurs „Andra Gavrilović“)
Trg heroja 19
35210 Svilajnac
Kontakt:
035/321-531; 323-272
e-mail: resbiblio@gmail.com
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:27:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.