Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kinologija - psi, odgoj, dresura, izložbe, zdravlje, iskustva...  (Pročitano 75194 puta)

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung D520
Evo jedna knjiga o dresuri pa ako nekome treba mozda pomogne

Dresura pasa
IP sačuvana
social share
Sinisa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Imam jedan mali problemcic, mozda neko od vas moze da mi pomogne.... Skoro sam nabavio zenku dobermana, stara je oko 10 meseci. problem je u tome sto je neki idiot pokusao da sam kupira usi psu tako da sada jedno uvo uopste i ne lici na drugo, pa me interesuje da li je moguce da se to nekako ispravi? Ako moze voleo bih da znam gde i ko to moze da uradi???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
SonyEricsson v 600i
Imam jedan mali problemcic, mozda neko od vas moze da mi pomogne.... Skoro sam nabavio zenku dobermana, stara je oko 10 meseci. problem je u tome sto je neki idiot pokusao da sam kupira usi psu tako da sada jedno uvo uopste i ne lici na drugo, pa me interesuje da li je moguce da se to nekako ispravi? Ako moze voleo bih da znam gde i ko to moze da uradi???
auuu to moze da bude problem, ajde vako postavi sliku usiju da vidimo pa da kazemo.Problem moze da bude ako je jako lose kupirano jedno a drugo dobro i ako nisu iste visine. Ne mozes tu puno popraviti veruj mi.
Postavi sliku a ja cu da probam da ti nadjem brojeve nekih veterinara koji rade kupiranje dobermana.
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120


Evo slike ne vidi se bas najbolje, ali nadam se da moze da se uoci razlika. Sve vise sumnjam da se tu nesto moze popraviti, ali sve jedno treba probati.... Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
SonyEricsson v 600i
nista se tu ne vidi kada nisu dignute usi, pobogu od koga si uzeo psa kada do sada nije digao usi??
nemoj da se ljutis ali prethodni vlasnik ma ko on bio mi deluje kao u najmanju ruku neodgovoran, tebi je veci problem kako da ona digne usi a korekcija se moze i naknadno izvrsiti



evo ti klip iznad kako izgleda lepljenje ali moj ti ej savet da ako ne budes mogao sam da ti to pokaze ili veterinar ili neki odgajivac u blizini bar za prvi put i daj joj kalcijum (mada malo verovatno da moze da pmogne sada ali nece da steti)
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Ja stvarno ne znam sta da radim, do sada nisam video da neko psu uradi ovako nesto. Nego da je sa psom sve u redu verovatno ne bi zavrsio kod mene Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
SonyEricsson v 600i
Ja stvarno ne znam sta da radim, do sada nisam video da neko psu uradi ovako nesto. Nego da je sa psom sve u redu verovatno ne bi zavrsio kod mene Smiley

to je estetika jbg vazno je da je sa njom ovako sve ok (nadam se da jeste pu pu pu )
nego zalepi ti njoj usi kako je pokazano na snimku i neka proba da ih podigne pa za dalje vidi ili idi i posavetuj se sa veterinarom.Mozda je to i najbolje ipak kada se vidi uzivo i ovako preko neta nije isto.
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
OK.... hvala ti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.