Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Da Koristite Internet Vezu od Vaseg PC na Mobilni Telefon Preko WiFi  (Pročitano 73171 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Zaista neznam zašto nam niko to hakerisanje detaljnije ne objasni...nego svako od hakera lupi po jedan post i NestaNe!  Smile
Ja bih bio zadovoljan i da neko od ovih "hakera" koji nam ovde svrate postavi lepo jedan screenshot iz telefona na kome će se videti sve te silne mreže koje hvataju na gomili ... dovoljno je pretraživati, i raspoložive "mreže" tj., imena istih će se pojaviti na ekranu telefona čiji screenshot samo treba da se priloži na forumu!

Živo me baš interesuje ko uspe da bude u dometu najviše različitih wi-fi mreža, tj., provajdera pa uzmimo u obzir i one "kućne" ... Smile Smile

Btw. ovo je primer iskorišćenja Wi-Fi mogućnosti jednog telefona u najboljem ruhu( Smile):
ali zato od kuce ili od drugih lokacija ulazim u kucni ruter na IP u Dreambox sat recivera koj koristi lan i mozes da se zezas sa komandama na resivera
Čovek ni manje ni više, nego svoj mobilni telefon N80 koristi kao daljnski upravljač za svoj satelitski risiver i to sve preko wi-fi, ejjjjj!!! Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Jun 2007, 19:14:43 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia E61i & S200
Slažem se.... zaista bih bio više nego srećan kada bih neko okačio bar jedan  screenshot na forum da vidimo i mi Laici o čenu se u stvari radi! Pošto ja zaista planiram da uzmem u skorije vreme neki Wi Fi telefon.....  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Slažem se.... zaista bih bio više nego srećan kada bih neko okačio bar jedan  screenshot na forum da vidimo i mi Laici o čenu se u stvari radi! Pošto ja zaista planiram da uzmem u skorije vreme neki Wi Fi telefon.....  Smile
Ako misliš na samo podešavanje klijenta u telefonu, mislim da je elborashon to već postavio: http://forum.burek.com/index.php/topic,200550.msg2779368.html#msg2779368
Takodje, unazad u ovoj temi imaš i uopšten tekst o tome kako se podešava nalog! Smile

Ja govorim o screenshot-u iz telefona dostupnih wi-fi mreža na jednom mestu koje su detektovane ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia E61i & S200
Ma pregledao sam unayad stranice...
Nego i ja  govorim o screenshot-u iz telefona dostupnih wi-fi mreža na jednom mestu koje su detektovane ....

Ako je to zaista moguće,uzimam odmah telefon sa Wi Fi  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
 Smile Smile Smile
Ovo je do sada na Burek forumu po meni najveće Wi-Fi "otkriće"(provala godine) oko koga je bilo čak i koškanja(post iz teme o Nokia E61i) iz pera @cverglan napisan 23.06.2007 u 20.32h:
Citat
Nebi da se mesam,ali dzabe internet je vrlo moguc. Dali je neko probao sa npr.n93 na zelenom vencu da pretrazi mrezu? Ja jesam i mogu da kazem da sam od 5. nadjenih spotova mogao na 4.da se konektujem bez ikakvih zabrana. Taj 1.je bila neka kucna mreza. Izmedju tih na koje sam mogao da se povezem bio je sezampro,koji se sigurno naplacuje,ali...
Znači, ni manje ni više nego u našem glavnom gradu 5 nadjenih mreža od kojih je gospodin cverglan na 4 iste mogao da se nakači i piči internet na Nokia N93 i još je utvrdio da je jedna od tih 4. mreže bila u vlasništvu poznatog provajdera sezampro. Jedina mreža na koju nije mogao da se nakači od tih 5 i piči internet je bila "kućna" mreža nekog izgleda kompjuterskog maga koji je jedini čuo za pojam "lozinka"!
Eh, @cverglan, svaka ti dala na ovome.

Ako je neko uspeo da od 5 mreža nadje čitavih 5 slobodnih na koje je mogao da se nakači i piči internet po želji pa makar ne bile u vlasništvu nekih poznatijih nam provajdera, skidam kapu! Smile Smile Smile

P.S. što kaže jedan moj kolega u privatnoj prepisci ovde na forumu(ja samo preformulisao na ovaj primer) "ima bre šator da razapnem ispred ili na Zelenom vencu izmedju tezgi sa kupusom i lukom i da pičim besplatan internet i skidam gomilu GB podataka fraj!
Uzimajući u obzir da živim na selu, moglo bi se nešto usput poneti i "metnuti" na tezge za prodaju pa čak i zaraditi dok se čeka download najnovije Viste ... Smile
« Poslednja izmena: 01. Jul 2007, 16:01:07 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia E61i & S200
 Smile Smile

Mislim da su dalji komentari suvišni!! Treba sankcionisati lupetanje takvih gluposti pojedinih članova foruma dok nam ne dokažu njihovo tajno hakerisanje..... sezampro  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Wi-fi je čudo.  Smile  Smile
Apsolutno se slažem da treba sankcionisati  lupetanje bez dokaza. Znači  , poželjno je lupetanje ali sa dokazima. Smile

...čekamo dokaze. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
mob
Apple Iphone 4s
Cekajte ljudi,nije valjda da neverujete u to da u Bg-moze za dzabe u gradu da se nakacis na net,stvarno ste u zabludi ako je to.....ovo za pijacu i zeleni venac neznam,al znam da bi ja mogao nekako da napravim nesto,sator il neki kamp ispred jednog kafica kod moje zgrade-i skidam vistu od 1000GB za dzabe  Smile postavicu vam slike ako trazite dokaz
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
bobahajduk ne zanima nas to. Opšte je poznato da postoje free wi-fi hot spotovi u pojedinim kafićima i još ponegdje (OMV , pojedini fax-ovi)...  Smile
Nas zanima da uhvatiš screen sa 5-6 , po mogućnosti i više , wi-fi veza istovremeno. I da uhakerišeš bar 3-4 od tih postojećih. Takođe preporučlivo je da uloviš ove Bg providere wireles-a ili nekog svog komšiju i da njih "središ" (najaktuelnije je ovo hakovanje komšija)  Smile ... Sad kako ćeš im provaliti pass , wep ključ i ostalo ... e to ne znam... Smile

Znači ovo da uđeš u kafić i da slikaš free hot spot i sa nega da se kačiš... to nas ne zanima. To bi znala i moja baba (da je živa) uraditi.   Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 00:51:50 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
mob
Apple Iphone 4s
e to sam ja par puta probao,naravno nadje dosta pristupnih tacaka al pise da su pojedine zakljucane,a za pojedine kafice pise da treba da znas neku sifru da bi se konektovao(al takih je manje nego ovih free)-tako da neznam,nisam kao Cvrglan ja to na zelenom vencu pokusavao  Smile  Smile on se ceka za dokaz
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.