Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Da Koristite Internet Vezu od Vaseg PC na Mobilni Telefon Preko WiFi  (Pročitano 73164 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
..........,naravno nadje dosta pristupnih tacaka al pise da su pojedine zakljucane,a za pojedine kafice pise da treba da znas neku sifru da bi se konektovao.........
Hahaha, jeli ... a gde to "piše"?!?
Daj molim te prosvetli nas, tj., daj screenshot na kome piše "e batke neće moći ako ne znaš lozinku da nam se nakačiš" ili nešto sl., na ekranu tog tvog trelefona?!? Smile Smile Smile
Ponekad me stvarno oduševljava vaše poznavanje bežičnih konekcija, zaista nemam reči!  Smile
Piše vam nešto na ekranu, alo bre, pa nismo ni mi ovde pasli travu ljudi moji  Smile ... to je najobičnija mreža poput GPRS-a recimo i moraš podesiti nalog i nigde ti ništa ne piše, već jednostavno neće da se konektuje tj., web browser ne otvara željenu stranu i traži validno podešen access point i ništa dalje od toga! Nema taj web browser u telefonu pojma o našim namerama i načinima konekcije, on se samo konektuje preko validnog naloga koji smo mu mi prethodno dodelili i ne razmišlja da li je taj nalog podešen da koristi GPRS mrežu, Wi-Fi mrežu ili bluetooth streaming!
Dokle više bre da lupate gluposti????
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 01:51:58 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
mob
Apple Iphone 4s
..........,naravno nadje dosta pristupnih tacaka al pise da su pojedine zakljucane,a za pojedine kafice pise da treba da znas neku sifru da bi se konektovao.........
Hahaha, jeli ... a gde to "piše"?!?
Daj molim te prosvetli nas, tj., daj screenshot na kome piše "e batke neće moći ako ne znaš lozinku da nam se nakačiš" ili nešto sl., na ekranu tog tvog trelefona?!? Smile Smile Smile
Ponekad me stvarno oduševljava vaše poznavanje bežičnih konekcija, zaista nemam reči!  Smile
Piše vam nešto na ekranu, alo bre, pa nismo ni mi ovde pasli travu ljudi moji  Smile ... to je najobičnija mreža poput GPRS-a recimo i moraš podesiti nalog i nigde ti ništa ne piše, već jednostavno neće da se konektuje tj., web browser ne otvara željenu stranu i traži validno podešen access point i ništa dalje od toga! Nema taj web browser u telefonu pojma o našim namerama i načinima konekcije, on se samo konektuje preko validnog naloga koji smo mu mi prethodno dodelili i ne razmišlja da li je taj nalog podešen da koristi GPRS mrežu, Wi-Fi mrežu ili bluetooth streaming!
Dokle više bre da lupate gluposti????
brate sam si rekao da zivis na selu,dodji ovde u grad pa procakaj sve sto te interesuje...ja da vise govorim necu,jer si vec postao bezobrazan...kupi tel sa wi-fi i setaj gradom-to ti je moja preporuka
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
HTC One X
Moze da se konektuje besplatno samo ako su davaoci namerno (a mozda su i dovoljno "pametni" pa bude i slucajno Smiley) ostavili tako, dakle bez lozinke i svega ostalog i onda moze svako slobodno to da koristi. Na fakultetima i drugim javnim mestima je sigurno tako, e sad za komsije ne znam  Smile, mozda je i stvarno neko racunao "ma sta me briga da podesvam ovo, ko li jos koristi WiFi u komsiluku" pa ispalo tako  Smile

Nema tu nikakvog hakerisanja, mozes da se konektujes samo ako ti je dozvoljeno (namerno ili slucajno) i gotovo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Ja ponovo apelujem na one koji nikada nisu koristili Wi-Fi na svojim telefonima i nikada nisu istu funkciju probali i koristili na bilo kom drugom telefonu da više ne pišu bajke i izmišljotine u ovoj temi ili bilo kojoj drugoj, jer stvarno deluju smešno svima onima koji su makar gledali druge kako to rade ako nisu sami radili.

Dosta tog potenciranja da tamo kod vas u Beogradu sve dele džabe jer sam proveo svojih 5 godina života u tom gradu i vrlo dobro znam koliko bi se dotični stanovnici prodali za zrno graška a da ne govorim o tome da bi neko nešto prepustio slučaju i još dozvolio free konekciju na internet preko njegove mreže - ma da, u snovima.. I ti kafići koje spominjete se mogu na prste prebrojati i nema ih baš na svakom ćošku.

Btw. davno sam ja vama spominjao "kafiće" i to u ovom mom selu koji pružaju svojim gostima besplatan Wi-fi kada ste vi još pičili svoje 6630 modele i niste imali pojma o svemu tome, a sada ste mi neki poznavaoci koji ne razliku žicu od kabla ... samim tim, g. bobahajduk te tvoje laži o tome da ti je mreža nešto ispisivala sačuvaj za neke druge prilike, ovde smo svi malo više obrazovani povodom dotične materije i neće nas neko baš lako obmanuti i slagati time što lupa gluposti i piše bajke za malu decu i neko bi trebao da mu poveruje samo zato što on eto živi u Beogradu jeli ....

Od sada brišem svaki komentar bez dokaza!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
mozda je mali off   Smile

HOT SPOT mesta u Beogradu:

"O'Polo" Rige od Fere 15,
"Extreme Kids" decija igraonica Cvijiceva 1,
"Opera" Obilicev venac 30,
"Jugoslovensko udruenje svetskih putnika" 29.novembra br.7 ,
"Cirkus" Radnicka 5 ,
"Pepsi Cirkus" decija igraonica Juni Bulevar 40,
"Veprov dah" Strahinjica Bana 52
"Absinthe" Kralja Milutina 33
"Tratoria Koava'' Kralja Petra 36
"Zaplet" Kajmakcalanska 2
"Monument" Admirala Geprata 14
"Rezime Centar" Kralja Petra 41
"Via Del Gusto" Knez Mihailova 48
"Journal" Kralja Milutina 21,
"Zvezdara Teatar" Milana Rakica 38
"Colonial Sun" Bul.Vojvode Putnika 32-34
"New York New York" Krunska 86
"Backstage" Svetogorska 19
"Mart Caffe" Krunska 6
Kontra Bar Strahinjica Bana 59
Paleta Trg Republike 5,
Art Caf�Kocka Carice Milice 7
Monte Cristo Takovska 45
Koling Club Neznanog junaka 23
"Monin Bar" Dositejeva 9A
"Ipanema" Strahinjica Bana 68
'Insomnia' Strahinjica Bana 66A
'Max House' Terazije 40
"BAR Central", Kralja Petra 59
"Cutty Sark" Kralja Petra 70
"Skver" arka Zrenjanina 32
"Pietro Dell' Oro" Trnska 2,
Bollywood afarikova 11,
"BAR KOD" Kajmakcalanska 22


// S.Dali // Hilandarska 20 //
// Livingroom SKC // Kralja Milana 48 (Studentski Kulturni Centar) / /
// Apropo // Cara Lazara 10 //
// Stress Caffe // Obilicev venac 19 //
// Lava Bar // Kneza Miloa 77 //
Speak easy na Bulevaru(preko puta ETF-a)
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 16:29:48 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Jeste off i toliko puta je ta lista cirkulisala ovim forumom da je već izlizana. Ovde ne pričamo o kafićima koji nude legalno i besplatno internet svojim gostima već raspravaljamo i bukvalno pokušavamo da saznamo kako to neko uspeva da na telefonu šetajući gradom mrtav ladan upeca 5 različitih Wi-Fi mreža od kojih na 4 iste može da se konektuje i piči internet.
Evo, Mikele, ti imaš sada telefon sa Wi-Fi mrežom, koliko mreža "hvataš" tim telefonom kod sebe u stanu ili na ulici?!? Daj, postavi nam taj screenshot! Verujem da ni jednu jedinu i to ćeš i potvrditi ako si iskren. Jedino ako se baš potrudiš pa prošetaš gradom možeš naleteti na dve-tri o to opet naravno zaključane. Jedino ako ne svratiš u neki od kafića koji si predstavio ... Ajd demantuj me ....

No, čudo bi bilo da nema 20 i kusur kafića u gradu koji ima par miliona stanovnika koji dele besplatan internet svojim gostima kada ih ima po selima koji to rade!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
evo shota, ovo hvatam u svom stanu!
ni na jednu ne uspevam da se zakacim..... unable to connect kaze....

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

070702163954.jpg
(24.9 KB, 240x320)
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
ni na jednu ne uspevam da se zakacim..... unable to connect kaze....
Pitam se zasto Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Nije valjda da ti jedini "beogradjanin" ne možeš da se konektuješ fraj na bežični internet a 'vataš ni manje ni više nego tri različite mreže?!? Smile
Koliko vidim, svako ko se u ovoj temi pojavi, odmah kaže da je bar na dve od tri uspeo da piči internet fraj?!? Smile Sigurno na tom novom beogradu malo bolje zaštićuju svoje mreže nego na zelenim i ostalim pijacama ... Smile
P.S. Mikele, pitaj ti cverglan&Co. za recept. Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 16:53:48 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.248 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.