Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Da Koristite Internet Vezu od Vaseg PC na Mobilni Telefon Preko WiFi  (Pročitano 72898 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
moracu, vec sam poceo da se nerviram sto jedini ne mogu da koristim free wifi..... Smile   Smile
videcemo, ipak su ovo blokovi  Smile mozda je u centru grada bolja situacija  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 16:54:03 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC TP2, Nokia 1100
evo shota, ovo hvatam u svom stanu!
ni na jednu ne uspevam da se zakacim..... unable to connect kaze....

I ja kod kuce uhvatim 3-4 mreze (kako kada), dve su zakljucane, a dve nisu, ali ni na njih ne mogu da se konektujem (pise stalno unable to connect), tako da su te price   Smile  !

HOT SPOT mesta su druga prica, tu nema nikakvih problema!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
ja apelujem na sve ljude koji imaju telefon sa WiFi-jem koji su uspeli da se zakace na neciji AP, bez dozvole tog, da mi objasne kako, hocu i ja malo da surfujem  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
ja apelujem na sve ljude koji imaju telefon sa WiFi-jem koji su uspeli da se zakace na neciji AP, bez dozvole tog, da mi objasne kako, hocu i ja malo da surfujem  Smile
Ima jedna umotvorina koja bi oslikavala ovo što zapravo tražiš: "tražiš od slepca dobar vid"!

A sada ozbiljno - Mikele mora da se šališ?!? Smile Zar ti misliš da jedan od njih zna da podesi Wi-Fi access point u telefonu i da je signal slobodan i dostupan?!? Pa do juče nisu znali da podese GPRS access point već kukali kako se ne mogu konektovati a sada već piče bežična umrežavanja ...
Ko koga ovde zavarava?!?

Još ozbiljinije: ovo je ugrožavanje nečije privatnosti, upad u tudji posed, kradja, lopovluk, .... i ... kažnjivo je zakonom to raditi. Tako da , ne bi bilo zgodno da tako nešto prezentujemo ovde na Burek Forumu.

Ja razumem želju za raskrinkavanjem hvalisavaca i lažova, ali s' druge strane ovo gore govori da se treba toga manuti.
Btw. zar misliš da bi pravi haker otkrio svoje metode i dao ovde free rešenje?!?

P.S. ja imam prijatelja koji može bilo koju Wi-Fi bežičnu mrežu za par minuta razbiti i konektovati se na nju i pičiti fraj internet bilo kad i bilo gde, ali to radi laptop-om na kome je Linux OS a ne mobilnim telefonom!
Tako, da ako je mreža konfigurisana da AP uređaj dozvoli pristup samo karticama sa određenim fabrički programiranim MAC adresama bez da je upotrebljen WEP ili neka druga metoda zaštite, teško da ikada mob. telefon može da se konektuje na takvu mrežu dok se ta njegova MAC adresa ne odobri od strane administratora te mreže ili "dobri haker na laptop-u" ne promeni koji parametar na serveru(doda MAC adresu telefona, ...) ...

Ima ovde hiljadu začkoljica u samoj konfiguraciji mreže i time da na mob. telefonima u okviru podešavanja bežične mreže i nema podrške za sve tipove zaštite ili ti konekcija ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
hocu i ja malo da surfujem  Smile
I tata bi sine Smile
« Poslednja izmena: 04. Jul 2007, 16:16:43 od nikolavasic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ZTE
jeste off ali wifi stvar je ista i za pc i za mob, pa zelim da probudim sve koji sanjaju besplatan net preko klasicnih provejdera jer koliko ja znam njihove mreze su 100% wepfree ali da bi ste picili net treba vam pppoe nalog sa sifrom koju necete moci da dobijete raznim paketajzerima i sniferima. a ako pak i uradite konekt na neki privatni ap... ehhh.... citao sam negde da je modifikovan neki ipaq ili tako nesto i da su napisali par linija koda pa kao uspeli sa njim da upadaju u mreze ali...

pitanje za ciglu, da li tvoj ortak moze da provali sifru sa pppoe naloga nekog od korisnika koji je nakacen na neki komerc ap ne interesuje me kako samo da li moze ili ne, izvinte za off ali ovo mozda pomogne posto je ista stvar u pitanju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


*Dok bude ljudi biće i para*

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2200
Zastava Srbija i Fruska Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia E61i & S200
Ja nafatam nekoliko mreža i nisu zaključane,piše da sam spojen,ali kada hoću da otvorim neku web stranicu uvek isto:

unable to connect  Smile

ništa od tog zadovoljstva!  Smile
IP sačuvana
social share
MobilManijak*****

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
pa eto.... a neki su pricali da se bez problema kace tako na tudji WiFi i da idu na net bez problema....... ja to nisam uspeo.......
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
HTC HD2
pitanje za ciglu, da li tvoj ortak moze da provali sifru sa pppoe naloga nekog od korisnika koji je nakacen na neki komerc ap ne interesuje me kako samo da li moze ili ne, izvinte za off ali ovo mozda pomogne posto je ista stvar u pitanju
Pojma nemam, pitaću čoveka pa javljam, ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia ZTE
pa kad se nakacite na neki otvoren ap to nepodrazumeva da odmah mozete da surfujete cak sta vise da li ste se zapitali da li je na njemu serovana internet konekcija,naravno mislim na privatne ap, mozda taj ap sluzi samo za lan(a mozda ne sluzi nicemu kao meni na primer Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.