Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Da Koristite Internet Vezu od Vaseg PC na Mobilni Telefon Preko WiFi  (Pročitano 73071 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Danas sam kupio najeftiniji wi-fi sto sam nasao 20eura USB-wi-fi

Instalirao sam sve cackao nesto tamu vamu po PC i sredio Internet konekciju koju imam na moj PC da sad koristim ta ista internet konekcija na Moj Mobilni Nokia N80 inace ja imam Kablovski internet ,Tako da sve ovo Najverojatnije moze raditi sa svim Internet konekcije na vasem PC









IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Bravo @Aco_kuna.  Smile
Neka si zakatancio ovu wirless...(wep) Mislio sam to da ti kazem. Da ti ko ne ukrka u shared documents. Smile Smile

P.S. Kakva ti je antena? Mislim , koliki ti je domet? ... Ja sa ovim pendrekom  Smile od antene jedva po stanu imam dometa.  Smile
« Poslednja izmena: 15. Mar 2007, 00:23:04 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Evo kako izgleda moj WiFi koi sam kupio ja za 20eura zakacacio sam na Moj PC direkno na Izlaz USB od PC ,,Domet mi je nis celog stana pokrien i radi dobro a nisam ga proverio dal ce da ima vezu i van stana ili pred zgrade  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

15032007001.gif
(1513.1 KB, 2048x1536)
« Poslednja izmena: 15. Mar 2007, 18:41:33 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Apple Iphone 4s
E a jeste ustanovili kako da se preko wifi prebacuju fajlovi sa telfona i obrnuto?
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
E a jeste ustanovili kako da se preko wifi prebacuju fajlovi sa telfona i obrnuto?
Jos ne. Ali ne treba gubiti nadu.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
E a jeste ustanovili kako da se preko wifi prebacuju fajlovi sa telfona i obrnuto?
Da jesmo evo Dve Razlicite Primerke pa ti odaberi sta hoces

1.Koristenje WiFi Umesto Bluetooth ili Kabel da bi se Povezali sa vas PC
2.Kako Povezati Mobilni Telefon Sa PC Preko WiFi Veze Radi Razmjene Fajlova
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
E a jeste ustanovili kako da se preko wifi prebacuju fajlovi sa telfona i obrnuto?
Da jesmo evo Dve Razlicite Primerke pa ti odaberi sta hoces

1.Koristenje WiFi Umesto Bluetooth ili Kabel da bi se Povezali sa vas PC
2.Kako Povezati Mobilni Telefon Sa PC Preko WiFi Veze Radi Razmjene Fajlova

Ovom prvom metodom telefon se prikopča na PC kao network drive. Vidjećete ga na PC-u kao na primjer , particiju na HDD-u. Odlična stvar kad ste u blizini računara. Nema potrebe da bilo šta kopčate , pritišćete ili slično.  Samo Drag&Drop.  Smile

Druga metoda je dobra kada niste u blizini računara a u dometu ste wirless mreže sa njega. Jednostavno povežete telefon , wi-fi vezom na PC i razmjenjujete fajlove.  Smile

« Poslednja izmena: 08. Maj 2007, 20:43:35 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sto se tice povezivanja sa wi-fiom... Jel moguca varijanta da ja kupim neki wi-fi AP i prikljucim ga na moj (vec postojeci) router i onda odatle crpim internet na mobilnom? Moja poenta je zapravo da koristim internet preko wi-fi al da mi racunar ne mora biti ukljucen. Naravno ako je ta varijanta mnogo skuplja onda nista.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
rikeee je dao dobro rješenje za lako i jednostavno priključivanje... Za one koji imaju adsl:
@aco_kuna
ako imas kablovski internet (vazi isto i za one koji imaju ADSL), sve sto ti treba je wireless router pod uslovom da tvoj kablovski ili ADSL modem ima ethernet port. Povezes u kablovskom(ADSL) modemu ethernet port, u routeru WAN port LAN kablom. Ako za kablovski internet imas neku konekciju ( PPPoE ili VPN ) istu podesis i na wireless routeru i to je to, kod ADSLa za router su dovoljna default podesavanja ( vazi za Telekom i njihov Huawei modem, dok SezamPro tek treba da probam ), router podesis da daje DHCP i kraj. Telefon podesite kao sto kaze elborashon i uzivajte i za mene  Smile dok ne maznem neki tel koji ima wi-fi  Smile
Koliko vidim ti imaš malo drugačiji problem... Ti bi da prikačiš wireless Ap na router ?? I da tako pucaš net na telefonu a da prethodno ne uključiš računar??  Smile
Šta znam... Ima neke logike ali ja nemam iskustva s tim. Valjda će neko znati odgovor na ovo pitanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
E bas to. Fora je sto ja imam vec router za moju kucnu mrezu i necu da sad kupujem wireless router samo zbog ovoga. Nego sam mislio to nekako da resim koristeci postojeci router ali da nemam zavisnost od kompjutera tj. ne odgovara mi varijanta sa pci ili usb wireless adapterom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.