Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:02:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jedan je Lazo Goluza  (Pročitano 12592 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Pa po cemu su dobra onolika prihvacena pitanja o Balasevicu ili Slayeru? Kazem ja, sve treba da se prihvata. Ko je imao srece pre da salje, prihvatalo se skoro sve i islo je mnogo brze. Sada bar ima neko selektiranje.
Banex 93,  50-100 ljudi na chatu ili u igri je bilo i kad sam ja pocinjao, pre godinu i po.  Smile Sad je broj mnogo veci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
SonyEricsson C902
Dokaz samo da dnevno sigurno oko 2h-4 ima sigurno 1000-1200 ljudi,pitanje je možemo li više ?  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Qtek 666
Kome se ne svidja moze se prijaviti za slagalicu, milionera, pitanja za sampione, visoki napon...

Posto je Zmaj (kao i vecina nas ovde) dobronamerno sugerisao, ovakvi odgovori nisu na mestu.
Ja bih volela da klinaca ima sto vise, i nikada, a na kvizu sam duze od godinu dana, od njih nisam dozivela bas nikakvu neprijatnost, dok se desavalo da me ti dobri ljudi i igraci cesto prozivaju da ucim napamet neka pitanja zato sto ih ubijem, npr. u sportu. SF, nije bitno kakve su uvrede, vec ko ih iznosi. Nevaspitanih ljudi ima i to uopste ne zavisi od inteligencije. Ponavljam, kviz je mnogo bolji i pitanja bitno kvalitetnija u odnosu na vreme kad sam pocinjala da igram kviz. Sad se desava da kad igram knjizevnost znam i 100 posto pitanja, nekad je bilo mnogo drugacije. Laka pitanja treba da postoje, sta ce nam kviz u kome mogu da ucestvuju samo probrani. To vec imamo na televiziji, sve isti ljudi godinama.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Tako je. Smiley Obozavamo da vidimo i lako pitanje... tada sigurno ne pada procenat. Nema lupanja, na srecu i iskoriscavanja pomoci.   Ima svega u kvizu...
I mislim da mnogo znaci opcija ocenjivanja pitanja, ne znam sta kaze SF o tome? Mislim da kada ocenimo pitanje da nam se svidja cesce ce da nam dolazi, a isto tako i nece kada ocenimo da nam se ne svidja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
za sve se slazem i podrzavam te (i zahvaljujem se) sem za ovo

u velikom broji slucajeva ne mogu ni zadovoljiti formu koja se u igri trazi zbog duzine pitanja ili odgovora ... Ili ih je prosto gotovo nemoguce proveriti online

za sva ovde navedena pitanja je moguce naci reference online, za prvih 10ak sam nasao za manje od 10min (neko iskusniji moze za svih 25 to da uradi za manje od pola sata), a takodje i skoro sva pitanja (direktno ili uz preformuilisanje) mogu da se smeste u onih 130karaktera na raspolaganju



veci broj pitanja mogu da salju samo oni koji su to zasluzili

ovo ima smisla, prednost bi trebalo davati "predanijim" i "zasluznijim" clanovima zajednice, npr onima sa vecim brojem igara, vecim PI, boljim odnosom broj prihvacenih/broj poslatih pitanja, onima cija pitanja imaju bolju srednju ocenu, mada verovatno nije moguce automatski vrsiti selekciju poslatih pitanja po ovim kriterijumima tako da opet dzabe =)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
ovo ima smisla, prednost bi trebalo davati "predanijim" i "zasluznijim" clanovima zajednice, npr onima sa vecim brojem igara, vecim PI, boljim odnosom broj prihvacenih/broj poslatih pitanja, onima cija pitanja imaju bolju srednju ocenu, mada verovatno nije moguce automatski vrsiti selekciju poslatih pitanja po ovim kriterijumima tako da opet dzabe =)

Neko moze da ima i jako veliki broj igara, a da pitanja nisu bas nesto normalna. Takodje i neko sa malo igara moze da sastavi zanimljivo pitanje, ne treba mu uskracivati tu opciju. Isto vazi i za one sa vecim PI, neko i sa manjim sme valjda da posalje. Sto se odnosa prihvacenih/poslatih tice, takodje, neko je slao ranije i prihvatalo se sve, a sada se politika prihvatanja pitanja promenila. Ja sam recimo poslao veliki broj pitanja u kom filmu ne glumi neki glumac, ali nista nije prihvaceno. Ranije jeste.
Sto se ocene tice, ne znam, neki ocenjuju vecom ocenom ako je pitanje tesko ili zanimljivo, a neki kojima je tesko oni srozaju ocenu. Sto ljudi, sto cudi. Smiley

Imam pitanja, ako je moguce kazati koliko se na dnevnom ili mesecnom nivou posalje pitanja? Koliko se pregleda, prihvati, odbije... I koliko je uopste pitanja u igri trenutno? Koliko je na cekanju? I da li se broj onih koji prihvataju moze povecati sa 2 na 3-4 (izvinite ako gresim da je 2, ako nije 1, 3, ne znam).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
@dax

1. ne bi trebalo svi da salju, treba da postoji minimum igara koji treba da se odigra (treba to i da se zasluzi)
2. od onih koji salju pitanja oni koji to "dobro inace rade" treba da imaju prioritet
3. razmatrao si parametre odvojeno a ne zajedno, filtriranjem po svim parametrima u top 20 bi proslo svega par "uljeza" a tih par mogu i rucno da se izbace, recimo valeri ako je ona problem - nju pominjem posto se na nju najvise zale a ona bi prosla ovu selekciju
4. odnos prihvacena/poslata je signal pre svega samom administratoru koji prihvata pitanja kako je do sad tretirao pitanja tog korisnika (posto vec ne verujem da postoji neka ocena koju administrator lepi na svako pitanje sto bi takodje bio odlican pokazatelj)
5. ono sto je definitivno najbitnije je da onaj koji selektira pitanja ima neki sistem oznacavanja dobrog postavljaca pitanja pa da moze da prioritira pri pregledanju ili cemo da se igramo komunizma - svi smo jednaki i svi treba u svemu da ucestvujemo
« Poslednja izmena: 27. Dec 2010, 13:41:59 od glupi_zmaj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Postoji minimum cini mi se 10 cpm. Bar 10 dana u zadnjih 100 da si na kvizu.
Ipak mislim da trebamo biti svi jednaki. Onako ce se mnogi zaliti.
Dobar postavljac, sa dobrim ocenama ili odnosom prihvacenih, ne znaci da ce uvek postaviti dobro pitanje.
I ja imam sigurno lepa i ruzna pitanja. Sve zavisi kako za koga.
Ja sam za da ih ima sto vise, jer ako pitanja ima malo skoro sve cemo znati, nece imati sta da se nauci vise.
Meni bi sasvim odgovarao i tvoj predlog, ali mnogima ne. To sto ti pricas odgovaralo bi najpre igracima sa najjacim PI. Ne vidim zasto bi se njima udovoljavalo. I mnogi bi batalili kviz zbog njih koji sve znaju, zamisli da vidis samo pitanja najjacih u igri, ni jedno od slabog igraca. Smesno.
« Poslednja izmena: 27. Dec 2010, 13:58:08 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
@decko_u_usponu

U startu je to bilo tako, ali je sada nazalost promenjeno, i to nije nesto na sta mozemo da uticemo. Meni se mnogo vise svidjala originalna situacija sa 10 pitanja posle 50 partija, gde se za svako prihvaceno pitanje povecava limit za jedan.

@dax_pfc

Trenutno odbijamo pitanja sa negacijom osim ako nisu zaista zanimljiva jer je i nama potrebno vise vremena da ih proverimo, a mnoga od njih vec postoje.
Ne postoji niko kome zapadne jedno u 5 ili 10, eventualno 1/25 ili 1/30 sto je ipak prihvatljivo.

U igri ima 48 038 pitanja sa 4 odgovora (prosecno odgovarate sa 38.85% tacnosti) i 28 299 pitanja sa brojem, sto ukupno daje 76 337 pitanja.

Dnevno stigne izmedju 150 i 450 novih, a prihvati se otprilike 250 - 300, s tim da nekim danima broj moze biti i manji.

Trenutno ima oko 15 000 pitanja koja su na cekanju.

Nema nikakvo pravilo o broju pitanja koja mogu biti prihvacena...

@apstrahovana

Respect za svako slovo.

@glupi_zmaj

Svaka cast na brzini, verujem da ljudi koji su zaduzeni da to rade nisu u stanju za tako kratko vreme verifikovati sve sto se trazi.

IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:02:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.