Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:54:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: II (druga) kuca  (Pročitano 62861 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 6630
zasto interesantna a zasto kontradiktorna?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
zasto interesantna a zasto kontradiktorna?

Merkur u drugoj kući

Pažnja ovih osoba je usmerena na sticanje materijalnih stvari, najviše novca. U tome su sistematični, praktični i polazi im za rukom. Do prihoda dolaze najčešće intelektualnim radom, pisanjem, izdavaštvom, ali i preko trgovine. Poseduju imanje u papirima. Ponekad lako izgube novac koji su stekli, pa je njihova finansijska situacija podložna promenama. Vole da čitaju dobre knjige, a pisanje pisama je njihova najomiljenija korespondencija.

Saturn u drugoj kući

Ovo nije povoljan pokazatelj kada je u pitanju sticanje materijalnih vrednosti. Osoba ima problema sa materijalnom situacijom i može je razrešiti samo uz naporan rad. Istrajnost i žilava energija su prisutni. Pristup stvarima je praktičan ali, obavezno konzervativan. Često ove osobe vole antikvitete i imaju uspeha u poslu sa njima. U životu su upućene uglavnom na starije osobe od sebe.

Zar nije kontradiktorno?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
zasto interesantna a zasto kontradiktorna?
Pogledaj kakvi su ti aspekti, da bi zakljucio sta preovladava!
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 6630
E pogresila si ja u svojoj drugoj kuci nemam ni jednu planetu, pogledaj link, samo znam da pocinje u devici. Sta znaci to kad nemam ni jednu planetu u 2.kuci... kao sto sam rekao samo me privatni biznis interesuje... nekretnine i trgovina narocito.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma Stefano ja sam to za sebe pisala. Ne da si me nasmejao.  Smile
Od aspekata imam mesec u kvadratu sa merkurom, merkur kvadrat neptun, merkur u trigonu sa MC, merkur sekstil sa uranom. Saturn u konjukciji sa plutonom, mesec sekstil sa saturnom, venera sekstil sa saturnom, saturn sextile neptun. samo sto meni II kuca pocinje u devici, a vecim delom je u vagi.

Nastala je zbrka  Smile

EvoStefano sta sam ponasla: Vrh II kuce u djevici je znak za trgovinu i zanastvo.Uglavnom sitne stvari, i da to sto je kuca prazna znaci da neces sigurno biti siromasan. Ali neka i neko strucniji naravno nesto blize odgovori, jer su ovo samo podaci koje sam pronasla.
pozz
« Poslednja izmena: 11. Okt 2007, 14:12:42 od s_ana_dra »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
E pogresila si ja u svojoj drugoj kuci nemam ni jednu planetu, pogledaj link, samo znam da pocinje u devici. Sta znaci to kad nemam ni jednu planetu u 2.kuci... kao sto sam rekao samo me privatni biznis interesuje... nekretnine i trgovina narocito.
Pogledaj gde ti je merkur i kako je aspektovan...
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 6630
Merkur je u 11 kuci, posto se ne razumem u to sta znaci kako je aspektovan, evo ti link ka karti, pa ako mozes ti da mi kazes kako je aspektovan
http://smg.photobucket.com/albums/v449/StefanoD/Za%20forume/?action=view&current=natalni1.gif
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Stefano

vrh II u Devici je znak za trgovinu i zanatstvo, novac dolazi kroz sitne stvari (Merkur je u dvojnom znaku) Nije znak za veliki novac, već za sitan novac sa više strana ili kroz više različitih poslova.
Vladar II Merkur u XI govori da ti rado daješ novac svojim prijateljima, a i tebi prijatelji ponekad mogu finansijski pomagati a vaga u nastaku II kuće govori da možeš neki poslić započeti sa svojim prijateljem, partnerom...

Merkur na 27 stepenu Blizanaca što znači da su tvoje finansijske aktivnosti vrlo inovativne, neobične i optimistične. Imaš izvanredne ideje kako da zaradiš i sačuvaš novac. U radu si vrlo metodičan na početku ali kako se posao privodi kraju popuštaš i konačan rezultat ponekad nije tako dobar kao što si mislio. Intelektualne sposobnosti su ti kreativne i umetničke.
Ovaj stepen je dobar za bavljenje astrologijom Smiley
Merkur trigon Mesec - ljubav prema razmišljanju, pisanju, rečima, čitanju, jezicima..  Smile
Merkur sekstil Venera - opet pisanje, ali i crtači, umetnici, muzičari.
erkur u konjukciji sa Marsom ti daje oštroumnost, pronicljivost, snagu misli i reči, lako se snalaziš u svakoj svadji,uspeh u kjiževnosti, donosi i cinizam, sarkazam..
Merkur trigon Saturn - vrhunski filozofski i naučni duh, sklon si novcu...poznavanje ekonomije, trgovina nekretninama - su plod ovog aspekta.

Retrogradni Jupiter u IV kući govori da se ti rado prisećaš srećnijih trenutka iz prošlosti, sklon si da se vežeš za nepravde koje su ti se dešavale u prošlosti ... na taj način rasipaš svoju emocijalnu energiju što pravi teškoću da posao i karijeru usmeriš u jednom pravcu ... sebe ćeš razumeti kada shvatiš zašto je potreba da se držiš pritajenim jača od potrebe da iskusiš spoljni svet.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 314
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 6630
hvala!!! ali ipak se nadam krupnijem novcu (mada ne znam sta podrazumevac pod "sitnim novcem").
« Poslednja izmena: 15. Okt 2007, 15:19:36 od Stefano »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
u knjigama piše ''sitan novac'' pa ja mislim da se pod tim podrazumeva da ćeš ti imati uvek novca koliko ti treba, mislim da si jako sposoban da do njega dodješ.  Smile
S obzirom da vladar II kuće stoji u dvojnom znaku(sitan novac) i u svom sedištu )to je konačna priča) mislim da to nije pokazatelj nekog velikog bogatstva...
Neka i dr. napišu svoje mišljenje, nemoj se oslanjati samo na moje jer sam ja početnik u iučavanju astrologije Smile
« Poslednja izmena: 15. Okt 2007, 15:44:21 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18 20 21 ... 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:54:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.