Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:04:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: II (druga) kuca  (Pročitano 62592 puta)
Svedok stvaranja istorije


radimo sta ne volimo da kupimo sta nam ne treba

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 28121
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson AINO U10
andjela  Smile Smile
IP sačuvana
social share
potpis obrisan po preporuci par skorpija
______________________________ ___________________
Stvari imaju onoliku vaznost koliku im mi damo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
moja 2 kuca pocinje u srelcu i  jarcu mada visi deo je u jarcu sta bi to znacilo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
moja 2 kuca pocinje u srelcu i  jarcu mada visi deo je u jarcu sta bi to znacilo Smile
   Jel imas neku planetu u drugoj, gde su vladari i jel prave aspekte i kakve?
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moja 2 kuca pocinje u srelcu i jarcu mada visi deo je u jarcu sta bi to znacilo Smile
Jel imas neku planetu u drugoj, gde su vladari i jel prave aspekte i kakve?

nema tu planeta znaci moja 2 kuca pocinje u strelcu i obuhvata ceo jarac tu se zavrsava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Citat
nema tu planeta znaci moja 2 kuca pocinje u strelcu i obuhvata ceo jarac tu se zavrsava
        Jedno me zivo interesuje. Da li citate poruku celu ili samo prve dve reci pa moram da se ponavljam. Gde su otisli vladari druge kuce, jel imaju kakve aspekte i koje aspekte da bi ti bilo sta rekli?  Ili ostavi kartu u indexu natalnih. Na ovoj adresi:        >>http://forum.burek.com/index.php/topic,140208.230.html<<
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
nema tu planeta znaci moja 2 kuca pocinje u strelcu i obuhvata ceo jarac tu se zavrsava
Jedno me zivo interesuje. Da li citate poruku celu ili samo prve dve reci pa moram da se ponavljam. Gde su otisli vladari druge kuce, jel imaju kakve aspekte i koje aspekte da bi ti bilo sta rekli? Ili ostavi kartu u indexu natalnih. Na ovoj adresi: >>http://forum.burek.com/index.php/topic,140208.230.html<<

kazem ti da nemam planeta u 2 kuci,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
nema tu planeta znaci moja 2 kuca pocinje u strelcu i obuhvata ceo jarac tu se zavrsava
Jedno me zivo interesuje. Da li citate poruku celu ili samo prve dve reci pa moram da se ponavljam. Gde su otisli vladari druge kuce, jel imaju kakve aspekte i koje aspekte da bi ti bilo sta rekli? Ili ostavi kartu u indexu natalnih. Na ovoj adresi: >>http://forum.burek.com/index.php/topic,140208.230.html<<


ovako strelac mi pravi aspekt sa blizancima u 7 kuci,a jarac sa lavom u 9 kuci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


through the stars I am coming

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala vam oboje. Verujem vam oboje. Ako jos neko nesto dodatno vidi u mojoj karti, bio bih zahvalan da napise.
Pozdravljam vas oboje.
Evo da i ja kažem koju, apsolutno podražavam ovo što je napisala Andjela.Ali kao prvo, zašto samo govorite o novcu kroz 2. kuću!?
Ova pozicija Merkura sa 60 Ve na asc, a Ve vladar 10 sigurno donosi uspjehu 2 kuće. koja  uz novac znači i sigurnost u svoje sposobnosti.Merkur je lukavac, zna šta hoće i kako će, taj mu neptun izvrsno pomaže da ušuška nevjerne Tome kod prodaje/trgovine, a s obzirom na veliki trigon Merkura sa Saturn/pluton( baš su nekretnine, moguće stare) i Mjesecom u 7(partnerstva, ugovori)uz koje stoje sextili Neptuna , ma ljudi moji, pa Stefano ima Konfiguraciju Zmaja i sve
šanse obogatiti se samo tako!Pogledajmo i vladaoca 7-Uran u konjukciji sa Ju u 4!!!Iznenadno bogatstvo u nekretninama!
dakle, u ovom slučaju ne promatramo 2 kuću kao nosioca materijalnih vrijednosti, one dolaze iz samopuzdanja koje čini 90 % uspjeha.Osim toga Sunce 0 Mars je sposobnost za težak rad. Svojevoljna osoba. Velika količina energije. Osoba je puno naprasnija no što shvaća.

Ne boj se Stefano, hrabro naprijed! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Citirani autor: tarkan_forever Danas u 00:12:44
                     ovako strelac mi pravi aspekt sa blizancima u 7 kuci,a jarac sa lavom u 9 kuci
               
                          E bas me slatko nasmeja Smiley

to je u kucama i nije smesno,jer ti ne kapiras
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Što se tiče korisnika Stefano, ja kod njega nisam očigledno videla celokupnu sliku niti konfiguraciju zmaja (jer sam početnik) tako da posle Titanijinog odgovora moram samo da se izvinim što sam pisala o sitnom novcu Smile Očigledno je da će biti veća količina novac u pitanju  Smile Smile

Titanija kako da tumačim Retrogradni Jupiter u nečijem horoskopu po pitanju novca?  Smile

I evo imama jednu skripticu O novcu od Lilija Smile

p.s. Tarkan, okači natalnu kartu u temu Indeks natalnih karata i prekinite sa offtop-om  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:04:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.