Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 'Gugl' najavio novi operativni sistem do kraja godine  (Pročitano 10682 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Ti si nešto opasno kivan na Microsoft. Smile

Kako misliš da i dalje zarađuješ ako odjednom izbaciš čudo od OS-a koje ne može biti nadmašeno?
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 13:56:14 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ti si nešto opasno kivan na Microsoft. Smile
jesam.izmedju ostalog,ne podnosim lopove,lazove,licemere,lenjost,pohelpu i inertnost.a Microsoft i njegovi proizvodi su upravo to-mesavine svih tih stvari.
pogotovu me revoltira kada takve prizmne i bedne spodobe umisljaju da mogu da govore nekome sta da rade,pogotovu vladama,ili komisijama pojedinih drzava.
Kako misliš da i dalje zarađuješ ako odjednom izbaciš čudo od OS-a koje ne može biti nadmašeno?
pa tako sto cu i njega unapredjivati,odnosno,praviti nove OS.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 14:02:18 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Problem Windowsa je njegova kompatibilnost sa najgorom kineskog sound kartom ili chip setom. Mac OS moze da bude stabilan jer oni koriste samo delove koji su strogo certifikovani. Za Mac nemas recimo mali milion grafickih karti, ni Main Bordova, USB i Fire Wire Hub im je isto standardan i nema milion firmi koje ga prave. Ako je komp dobro konfiguriran, delovi dobri, drajveri original, ne bi trebalo da bude nekih problema.
Velike TV produkcije koriste Windows zbog programa AVID i rade Live montazu sa AVID-om. Kod njih radi sve bez problema iako se radi o umrezenim kompovima.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Problem Windowsa je njegova kompatibilnost sa najgorom kineskog sound kartom ili chip setom. Mac OS moze da bude stabilan jer oni koriste samo delove koji su strogo certifikovani. Za Mac nemas recimo mali milion grafickih karti, ni Main Bordova, USB i Fire Wire Hub im je isto standardan i nema milion firmi koje ga prave.
Kako objašnjavaš stanje sa Linuxom?  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
sad mi pade na pamet...

"Microsoft.Your worst nightmare(BSOD).Our passion"

Smile

ima da napravim i banner i da gi turim i u potpis.  Smile

inace,da ne bismo offovali vise ovde,mogli bismo da napravimo posebnu temu za MS na nekom drugom podforumu,da se tu prica samo o MSu i Winu generalno.kolko bi smesnih slika,anegdota i primedbi prstalo...  Smile a vidim da ima i gomila viceva u vezi njih. Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 14:42:05 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
zato sto najvise programa,pogotovu koje ja koristim,su pravljeni za njega/njih,zato sto sam se vec navikao na njega.

под програмом у ствари подразумеваш игрице? Smile

ето...наведи неки програм у виндоусу а да нема алтернативу у линуксу или маку Smile

игрице су теби проблем...али и ту имаш алтернативу...иксбокс 360,плејстејшн и слични курципалци...ах да...ти курципалци коштају као два добра компјутера а дискови са игрицама коштају по 30 и више евра...овако,ти инсталираш виндоус за Џ,скинеш најновије игрице код чика торента или код чика рапидшера за Џ а после их нарежеш на диск од 20 динара....

помињеш лицемерство мајкрософта...мени је лицемерство да на пример неко користи њихов оперативни систем за џабе и још га пљује на сва звона
ако си баш неки хејтер онда немој да се понижаваш са тим да ти свако на форуму види који оперативни систем користиш а исти ти је срање...мени ако је нешто срање ја то не користим
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
под програмом у ствари подразумеваш игрице? Smile
guilty as charge.  Smile ali,ne koristim samo njih,naravno.
ето...наведи неки програм у виндоусу а да нема алтернативу у линуксу или маку Smile
ne bavim se mnogo programima,i uglavnom koristim neke obicne,mislim,jednostavne programe.(raznih namena i vrsta,ali uglavnom one jednostavne verzije)
ali,da,skoro sve ima svoju alternativu.
игрице су теби проблем...али и ту имаш алтернативу...иксбокс 360,плејстејшн и слични курципалци...
ni u snu.
помињеш лицемерство мајкрософта...мени је лицемерство да на пример неко користи њихов оперативни систем за џабе и још га пљује на сва звона
ако си баш неки хејтер онда немој да се понижаваш са тим да ти свако на форуму види који оперативни систем користиш а исти ти је срање...мени ако је нешто срање ја то не користим
zasto bih krio koji OS koristim?
i zasto se ja ponizavam,objasni mi molim te?
ja sam i ranije pricao o ovim stvarima,i govorio da nema zasto da se krijem,kada sam ionako primoran da koristim Win.to sto je neko primoran da nesto koristi,ne znaci da automatski mora i da ga voli,i obrnuto.
a i to ce se ionako izmeniti,posto uskoro verovatno prelazim na Reactos,tako da ce i ta stavka koja tebi izgleda toliko smeta,biti resena.
sto se cinjenice da ga dzabe koristim tice,to sam ti vec objasnio.
i dodacu da,kada proizvod vredi,kada je kvalitetan,ja sam spreman da dam odredjenu sumu(ne neku nenormalnu,naravno,ali, odredjenu da) za njega.ali,kada je proizvod krsina,ne pada mi na pamet ni dinar da potrosim.

@mrgi,zacudjujes me.od svih ljudi,od tebe bih najmanje ocekivao da branis MSove lopuze.

p.s.-i,ne,nisu meni samo igrice problem.stavise,za divno cudo,njih Win i dalje ume da pusta tek toliko da rade kako treba da rade.meni se MS ogadio za ceo zivot iz drugih,i mnogo ozbiljnijih razloga.obrati paznju na ono sto pisem.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 15:38:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Wildfire S
Ironija je smesna strana licemerja.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
a i to ce se ionako izmeniti,posto uskoro verovatno prelazim na Reactos

ах да...иначе,само да ти напоменем да је реактос базиран на виндоус икспе-у Smile

Citat
@mrgi,zacudjujes me.od svih ljudi,od tebe bih najmanje ocekivao da branis MSove lopuze.

наведи само један мој цитат где сам бранио мајкрософт Smile  шта ти мислиш....где сам ја купио ову седмицу ултимат? Smile  управо из тог разлога ми не пада на памет да пљујем по томе Smile

иначе...сасвим солидно шљака ова седмица а и пре ње икспе...да је савршено...наравно да није али то није разлог да се фрасирам и пишем хејт блогове
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
ах да...иначе,само да ти напоменем да је реактос базиран на виндоус икспе-у Smile
nije.
ima svoj sopstveni kod i osnovu.
graficki lici na njega,ali nije baziran na njemu.
наведи само један мој цитат где сам бранио мајкрософт Smile
nisi je otvoreno branio,ali nazivas me licemerom i podsmevas se dok kritikujem jednu lopovsku kompaniju i u sustini mi govoris kako treba da me bude sram sto to radim,kada koristim XP,a reko sam da biti primoran na nesto i voleti su dve sasvim drugacije stvari.ko sto je vecina u Istocnoj Nemackoj,ako bi imala para,naravno,bila primorana da kupi Trabanta,ali to nije znacilo da ga vole.doduse,ovde ipak ima drugih mogucnosti,naravno,tj-ima dosta drugih OSa,ali zbog svojih potreba i navika(i ponvljam,ne,nisu samo igrice),ja sam (bio) primoran da koristim Win.
иначе...сасвим солидно шљака ова седмица а и пре ње икспе...да је савршено...
naravno,XP je po meni od svih,najuspesniji MSov OS dosad,a i video sam licno da je Win 7 nekim cudom ipak ispao normalan,ali kao sto si i sam rekao-to ne znaci da su savrseni.u stvari,zadnjih par godina,otkako trazim neki drugi MSov OS koji cu staviti posle XPa(za sada ih je,naravno,samo dva),ja samo gledam koji je u stvari (naj)manje zlo.
Citat
наравно да није али то није разлог да се фрасирам и пишем хејт блогове
a gde se ja tu frasiram,i kakve ja to blogove pisem?

p.s.-danas se pod "haterima" obicno podrazumevaju osobe koje nesto mrze a da ni same ne znaju zasto.a ja sam vec navodio zasto se gadim MSa,i ja nisam nikakav delioc pravde,ili ne znam ni ja sta.ja sam samo jos jedan korisnik MSovih proizvoda kome je isti dokrucio.koji ne moze da se nacudi da i uz zverinu od kompa,stalno odrzavanje,dobro rukovanje(da tako kazem),jedan OS i dalje nije u stanju da izvrsi i neke najbanalnije operacije,ali zaista najbanalnije,bez neckanja,kocenja,zajebavanja,glupih gresaka,jos glupljih izvestaja i izgovora,i slicnog...
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 16:06:56 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.