Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 'Gugl' najavio novi operativni sistem do kraja godine  (Pročitano 10670 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Citat
a da je Windows sra**e od OS-a - jeste

наравно да јесте....не користи га ни 95% популације која има компјутер Smile
@Mrgi,ne zezaj.
(svaki dosadasnji)Windows jeste sranje.samo sto smo svi mi primorani da ga koristimo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Po čemu je Win sranje? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Pa sranje je kad se seta svugde po netu pa se sakupi svakoga s*anja, i kad se sve zivo i nepotrebno instalira... Meni sistem radi preko godinu dana bez nove instalacije, ne blokira i ne zeza.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Ma dobar je windows, ne znam što ovaj hkj hejtuje Smile,  a najbolji je za nekorišćenje, čujem tada je najstabilniji a ne bude čak ni sporiji vremenom.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
a da je Windows sra**e od OS-a - jeste

наравно да јесте....не користи га ни 95% популације која има компјутер Smile
@Mrgi,ne zezaj.
(svaki dosadasnji)Windows jeste sranje.samo sto smo svi mi primorani da ga koristimo.

извини...а зашто си ти приморан да користиш виндоус? Smile
има где хоћеш да скинеш бесплатан линукс...подигни га и фурај Smile
јбг...користиш виндоус из сос продавнице и још ти не ваља...шта би било да си морао да га купиш? Smile
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 10:27:45 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Po čemu je Win sranje? Smile
po svemu.
Ma dobar je windows, ne znam što ovaj hkj hejtuje Smile,  a najbolji je za nekorišćenje, čujem tada je najstabilniji a ne bude čak ni sporiji vremenom.
hehehe  Smile Smile Smile upravo tako.
извини...а зашто си ти приморан да користиш виндоус? Smile
zato sto najvise programa,pogotovu koje ja koristim,su pravljeni za njega/njih,zato sto sam se vec navikao na njega.
јбг...користиш виндоус из сос продавнице и још ти не ваља...шта би било да си морао да га купиш? Smile
pa,fala Bogu da necu dati ni dinara za proizvod koji je vec 30 prokletih godina isto sranje.
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 13:09:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Ako je Windows sranje... šta nije? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ako je Windows sranje... šta nije? Smile
Linux,Reactos,Mac...
no,nije u tome poenta.mogu do sutra da nabrajam zasto su Microsoft i svi nejgovi Windowsi do sada sranje,ali,mislim da je cinjenica da je neko u stanju da napravi proizvod koji kosta citavo bogatstvo,operativni sistem,a koji je pritom u stanju da se sjebe dok se sjebava,da prikaze izvestaj o gresci koja se pojavila dok je pokusavao da prijavi gresku,dovoljno govori.
retki su proizvodi koji su u stanju da se sjebu dok se sjebavaju,a jos redji proizvodjaci koji prave takva sranja,reklamiraju ih ko svetska cuda,a naplacuju ko najvece izume veka.

Ovako nesto samo oni mogu da postignu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Tel.Me Your.Number
Još jedan program za Windows. Adobe Photoshop.

Taj prozorčić se nikako ne može pojaviti tokom BSOD-a.

A što se tiče BSOD-a, Windows isključuje sve da bi sprečio oštećenje hardvera koje može da izazove neispravan drajveri koji je ušao u beskonačnu petlju. Smile

Ako Windows koristiš u istoj meri kao i Linux isto ćeš se provesti. Jednostavno takava je arhitektura računara i način adresiranja podataka Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Još jedan program za Windows. Adobe Photoshop.

Taj prozorčić se nikako ne može pojaviti tokom BSOD-a.
sad kad razmislim-u pravu si.
no,svejedno.mene bas biga dal je ovo moguce ili ne.i dalje ostaje cinjenica da je Microsoft majstor ujeba.
sta oni umeju da postignu,tj-da sjebu,to niko drugi ne moze.uostalom,znam da i za vreme BSODa moze svasta da se desi,iz cista mira.
da se bave proizvodnjom kola,bili bi pravi svetski brend,unikat.jer niko drugi ne bi mogao da napravi kola koja se pri udaru u zid dezintegrisu,ili raspadaju u komade,a koja pritom kostaju skuplje nego jedan Vejron.

a sto se ostalih tice,tacno je da i oni imaju svoje mane,ali su daleko manje i malobrojnije nego kod Wina,i jos bitnije-ne kostaju koliko jedan ceo novi komp.


da ja imam kompaniju od 30 godina(uspostavljenu zahvaljujuci kradji i kopiranju,al,dobro,necemo sad o tome),koja svakog meseca obrne milijarde i ima hiljade zaspolenih,gomilu partnera,gomilu proizvoda i iskustva iza sebe i toliko znanje,ja bih bre napravio cudo od OSa.a ovi balvani nisu u stanju i pored svih tih stvari vec 3 decenije da naprave jedan OS koji nije samodestruktivan,i koji se ne raspada u komade prilikom najprostijih mogucih operacija.  Smile

napravio bih citavu paletu proizvoda,ljudi ne bi mogli da se odluce koji da uzmu,i koji je bolji,a danas se kod ovih sve svelo na to da ljudi samo gledaju koji je njihov OS najmanje zlo.

al bitno je zato da im sve uvek kosta koliko jedan ceo novi komp.  Smile ili cak i vise.
i da su prvi i najglasniji kad treba da se kenja o pirateriji,ali i o kradjama ideja i kvalitetu proizvoda...  Smile

licemerni lopovi i lazovi. Smile
« Poslednja izmena: 12. Jun 2010, 13:54:39 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.