Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Гори дискотека у Новом Саду, шесторо мртвих  (Pročitano 23488 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Vlasnik i zakupac "Kontrasta" na saslušanju

U Okružni sud u Novom Sadu u 13.30 časova privedeni su vlasnik diskoteke "Kontrast" Alojz Ganić (68) i zakupac Slaviša S. (48). Oni su osumnjičeni za delo izazivanja opšte opasnosti zbog požara u diskoteci u kojoj je stradalo šestoro mladih ljudi.



Na saslušanje će danas biti priveden i drugi zakupac Dejan R. (36), prenosi "Blic".

 Osumničene saslušava istražni sudija Miroslav Alimpić, koji će odlučiti da li ima osnova za pokretanje istrage, kao i o pritvoru.

 Osumnjičenima je u nedelju određena mera zadržavanja zbog osnovane sumnje da su počinili krivično delo izazivanja opšte opasnosti, zbog nesprovođenja zakonskih mera zaštite od požara.

 Novosadska policija privela je sinoć električara-instalatera koji je održavao instalacije u diskoteci "Kontrast zbog sumnje da je saizvršilac u krivičnom delu teško delo protiv opšte sigurnosti.

 Miroslavu P.(50) iz gospođinaca je određena mera zadržavanja od 48 sati, rekla je sinoć portparol Policijske uprave Novi Sad Mileva Tomić agenciji Tanjug.

 Utvrđeno je da je požar prouzrokovan neispravnim električnim instalacijama ispod drvene bine u tom ugostiteljskom objektu, kao i da objekat u kome je bila smeštena diskoteka "Kontrast" nije imao upotrebnu dozvolu sa stanovišta zaštite od požara, niti dozvolu za rad.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Cuo sam da su svi izasli bez preteranog guranja, sada sto su ovi ostali u WC ko to zna.
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Cuo sam da su svi izasli bez preteranog guranja, sada sto su ovi ostali u WC ko to zna.

Valjda ovi sto su bili na spratu su odlucili da ne silaze u vatru i guzvu vec da potraze spas na drugoj strani  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
Sahranjene žrtve požara u "Kontrastu"

Petoro mladih ljudi koji su stradali u požaru u novosadskoj diskoteci Kontrast sahranjeni su danas na grobljima u Novom Sadu, Kikindi, Gackom, Kragujevcu i Čurugu, dok će šesta žrtva biti sahranjena sutra.



Milena Dalmacija, jedna od šestoro nastradalih u požaru koji se pre dva dana dogodio u diskoteci "Kontrast", sahranjena je danas na novosadskom Almaškom groblju.

 Do večne kuće Dalmaciju su ispratili članovi porodice, rodbine, mnogobrojni prijatelji i kolege, kao i prestavnici Gradskog veća i gradonačelnik Novog Sada Igor Pavličić.

 Milena Dalmacija (28) bila je docent na Prirodno-matematičkom fakultetu Novosadskog univerziteta i najmlađi doktor hemije na tom fakultetu.



U Čurugu je danas, u prisustvu članova porodice, prijatelja i brojnih građana, sahranjena Marina Aničić (25), na Mokrinjskom groblju u Kikindi Renato Vuković (21), na groblju Bozman u Kragujevcu Marko Pavlović (29), a u Gackom Zoran Ignjatović (28), koji su, takođe, stradali u požaru u "Kontrastu".

 Tamara Miladinović (25) biće sahranjena sutra na novosadskom Novom groblju.

 Danas su u Okružni sud u Novom Sadu u 13.30 časova privedeni su vlasnik diskoteke "Kontrast" Alojz Ganić (68) i zakupac Slaviša S. (48).



Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Cuo sam da su svi izasli bez preteranog guranja, sada sto su ovi ostali u WC ko to zna.

Valjda ovi sto su bili na spratu su odlucili da ne silaze u vatru i guzvu vec da potraze spas na drugoj strani  Smile

Zasto se petlajs u neke stvari o kojima ne znas nista, u cemu je tvoj problem?  Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Cuo sam da su svi izasli bez preteranog guranja, sada sto su ovi ostali u WC ko to zna.

Valjda ovi sto su bili na spratu su odlucili da ne silaze u vatru i guzvu vec da potraze spas na drugoj strani  Smile

Zasto se petlajs u neke stvari o kojima ne znas nista, u cemu je tvoj problem?  Smile

Uf, jel to treba tvoja dozvola za pisanje na Burek forumu?  Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 19:24:08 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
 Smile

Ja pricam sta se stvarno izdesavalo, tj. prenosim sta sam cuo od ljudi koji su tamo bili, jel sada kapiras koliko nemas mozga?
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 19:40:27 od thug_life »
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
Ludilo, kakvih nas ima  Smile

Pa to je jos normalno. Moju rodbinu je izvesni clan, zbog mojih forumskih pisanija, zvao nocu telefonom i cutao.

jel vidis sta radis svojoj rodbini ?  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
Ludilo, kakvih nas ima  Smile

Pa to je jos normalno. Moju rodbinu je izvesni clan, zbog mojih forumskih pisanija, zvao nocu telefonom i cutao.

jel vidis sta radis svojoj rodbini ?  Smile

to je verovatno nista spram ostalog sto priredjuje rodbini .. Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Smile

Ja pricam sta se stvarno izdesavalo, tj. prenosim sta sam cuo od ljudi koji su tamo bili, jel sada kapiras koliko nemas mozga?

A ti si cuo pricu od nekog sto je cuo pricu pa prepricavas i oces da dokazes kako imas mozak?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.