Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:32:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Golf 2 - cena?  (Pročitano 56384 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia ispo iz modu
da je vw precenjeno vozilo to jeste, da su dobra kola i to jeste, da su kod nas u tolikom broju i to jeste, a i iskreno kruta su za voznju, u svakom slucaju dobar automobil za finu lovu(mada malo vecu od prave vrednosti)


Па добро неко воли неудобна кола.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia N73 Music
niko ne osporava kvalitet i robusnost Golfa, al da auto star preko 20 godina kod nas bude 2500-3000 evra - to je jako, jako bolesno i glupo.
a
Realno gledano, bolje da neko vozi i 20 i više godina starog golfa, nego recimo 10 godina starog jugića.
sto jes' - jes'.
i ne slazem se sa Diletantom, mislim da je auto kod nas za vecinu ljudi i dalje luksuz, jer malo njih moze sa svojom platom da izdrzava porodicu, placa odrzavanje i gorivo koje za koji dan prelazi 100 dinara po litru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jest' da je za mnoge auto (pogotovo novi) i dalje luksuz, al' katastrofalne guzve po ulicama govore suprotno... Smile
A sto se Golfa tice... mislim da je precenjen kao i svi "Nemci" u nasoj zemlji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Па нисам ни говорио о ценама за двојку него за аудија, прочитај пажљивије. Иначе у питању су цене из новуса од пре две године које су мени речене кад сам дошао да се распитам.

П.С.Да напоменем да сам и ја узео хомокинетички за 50 еура наравно не оригиналан аудијев пошто ми није падало на ум да бацам паре у ауто који сам продавао.  Smile
Originalni delovi jesu skuplji,ali odneseš stari deo u Autokomerc i novi dobiješ u pola cene.Veoma korektno od vw. Smile Smile Smile

Da li si siguran da je i taj nov? Možda je i to prepravljani neki stari kao taj sto si odneo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
BlackBerry znj f1
Citam ove prethodne strane i smejem se..
Lose je kao gorivo ali izvadis katalizator i zavrsis posao, he.
Izvadis i turbinu, K glavu, bos pumpu, izvadis i motor i teras dalje..
Zastupnici za mnoge marke automobila su iskljucili iz garancije sistem za napajanje gorivom za nove automobile (za Srbiju) upravo zbog loseg goriva. Smanjili interval promene ulja sa 15.000 na 7.500km itd..
Ili recimo, gorivo ne valja na toj i toj pumpi, a na ovoj i ovoj je odlicno.
Gorivo ne valja u Srbiji i iz tog razloga proizvodjaci ukidaju garanciju za nasu zemlju..
Jos 90-tih je toyota ukinula garanciju za sve delove trapa.. Kada se zastupnik zalio, usledio je odgovor iz Japana: popravite puteve-dobicete garanciju.
Smesno mi je bilo kad je neko zakljucio: nije lud onaj ko prodaje golfa2 nego onaj ko ga kupuje.
Pa golfa2 ljudi rado kupuju iz mnogih razloga, a jedan od najvaznijih je taj sto uvek mogu lako i dobro da ga prodaju. Ja sam kupio golfa2 dizela (JP) 91.g za 3100.. vozio ga mesec ipo i posto sam uvideo da je krs, prodao ga u roku od odmah za 3.000, a evo posle 3-4 meseca zovu me i dalje i nadaju se da nije prodat..  da sam imao zivaca da cekam, prodao bih ga za vece pare od onih koje sam dao za njega..
Oko cena delova za taj model ne bih da komentarisem, nisam dovoljno kompetentan Smiley

Lik koji drzi plac polovnjaka u Svajcarskoj kaze:
jaguar od 100.000 e i golf od 30.000e, posle 3 god imaju istu cenu od 20.000

A konkretno kod nas mozete uporediti cene u istoj klasi automobila recimo stila jtd 115ks 2004 god
i golfa isto godiste, manje snage 1.9 tdi 105ks i sa manje opreme.
Novima je cena bila skoro ista, oko 20.000 e
a sada stilo 8.000e, a golf najmanje 15.000e.
To je tako sigurno bez ikakvog razloga..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Tattoo
Па нисам ни говорио о ценама за двојку него за аудија, прочитај пажљивије. Иначе у питању су цене из новуса од пре две године које су мени речене кад сам дошао да се распитам.

П.С.Да напоменем да сам и ја узео хомокинетички за 50 еура наравно не оригиналан аудијев пошто ми није падало на ум да бацам паре у ауто који сам продавао.  Smile
Originalni delovi jesu skuplji,ali odneseš stari deo u Autokomerc i novi dobiješ u pola cene.Veoma korektno od vw. Smile Smile Smile

Da li si siguran da je i taj nov? Možda je i to prepravljani neki stari kao taj sto si odneo?

Deo koji dobiješ ima i garanciju koja važi kao da si kupio deo bez vraćanja starog..Znači,isto. Smile
« Poslednja izmena: 05. Mar 2008, 20:12:01 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung s3
Citam ove prethodne strane i smejem se..
Lose je kao gorivo ali izvadis katalizator i zavrsis posao, he.
Izvadis i turbinu, K glavu, bos pumpu, izvadis i motor i teras dalje..
Zastupnici za mnoge marke automobila su iskljucili iz garancije sistem za napajanje gorivom za nove automobile (za Srbiju) upravo zbog loseg goriva. Smanjili interval promene ulja sa 15.000 na 7.500km itd..
Ili recimo, gorivo ne valja na toj i toj pumpi, a na ovoj i ovoj je odlicno.
Gorivo ne valja u Srbiji i iz tog razloga proizvodjaci ukidaju garanciju za nasu zemlju..
Jos 90-tih je toyota ukinula garanciju za sve delove trapa.. Kada se zastupnik zalio, usledio je odgovor iz Japana: popravite puteve-dobicete garanciju.
Smesno mi je bilo kad je neko zakljucio: nije lud onaj ko prodaje golfa2 nego onaj ko ga kupuje.
Pa golfa2 ljudi rado kupuju iz mnogih razloga, a jedan od najvaznijih je taj sto uvek mogu lako i dobro da ga prodaju. Ja sam kupio golfa2 dizela (JP) 91.g za 3100.. vozio ga mesec ipo i posto sam uvideo da je krs, prodao ga u roku od odmah za 3.000, a evo posle 3-4 meseca zovu me i dalje i nadaju se da nije prodat..  da sam imao zivaca da cekam, prodao bih ga za vece pare od onih koje sam dao za njega..
Oko cena delova za taj model ne bih da komentarisem, nisam dovoljno kompetentan Smiley

Lik koji drzi plac polovnjaka u Svajcarskoj kaze:
jaguar od 100.000 e i golf od 30.000e, posle 3 god imaju istu cenu od 20.000

A konkretno kod nas mozete uporediti cene u istoj klasi automobila recimo stila jtd 115ks 2004 god
i golfa isto godiste, manje snage 1.9 tdi 105ks i sa manje opreme.
Novima je cena bila skoro ista, oko 20.000 e
a sada stilo 8.000e, a golf najmanje 15.000e.
To je tako sigurno bez ikakvog razloga..

 


Sta si hteo da kazes da je golf dobar pa drzi cenu, a prodao si ga za manje para nego sto si ga uzeo ????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
BlackBerry znj f1
Citam ove prethodne strane i smejem se..
Lose je kao gorivo ali izvadis katalizator i zavrsis posao, he.
Izvadis i turbinu, K glavu, bos pumpu, izvadis i motor i teras dalje..
Zastupnici za mnoge marke automobila su iskljucili iz garancije sistem za napajanje gorivom za nove automobile (za Srbiju) upravo zbog loseg goriva. Smanjili interval promene ulja sa 15.000 na 7.500km itd..
Ili recimo, gorivo ne valja na toj i toj pumpi, a na ovoj i ovoj je odlicno.
Gorivo ne valja u Srbiji i iz tog razloga proizvodjaci ukidaju garanciju za nasu zemlju..
Jos 90-tih je toyota ukinula garanciju za sve delove trapa.. Kada se zastupnik zalio, usledio je odgovor iz Japana: popravite puteve-dobicete garanciju.
Smesno mi je bilo kad je neko zakljucio: nije lud onaj ko prodaje golfa2 nego onaj ko ga kupuje.
Pa golfa2 ljudi rado kupuju iz mnogih razloga, a jedan od najvaznijih je taj sto uvek mogu lako i dobro da ga prodaju. Ja sam kupio golfa2 dizela (JP) 91.g za 3100.. vozio ga mesec ipo i posto sam uvideo da je krs, prodao ga u roku od odmah za 3.000, a evo posle 3-4 meseca zovu me i dalje i nadaju se da nije prodat..  da sam imao zivaca da cekam, prodao bih ga za vece pare od onih koje sam dao za njega..
Oko cena delova za taj model ne bih da komentarisem, nisam dovoljno kompetentan Smiley

Lik koji drzi plac polovnjaka u Svajcarskoj kaze:
jaguar od 100.000 e i golf od 30.000e, posle 3 god imaju istu cenu od 20.000

A konkretno kod nas mozete uporediti cene u istoj klasi automobila recimo stila jtd 115ks 2004 god
i golfa isto godiste, manje snage 1.9 tdi 105ks i sa manje opreme.
Novima je cena bila skoro ista, oko 20.000 e
a sada stilo 8.000e, a golf najmanje 15.000e.
To je tako sigurno bez ikakvog razloga..

 


Sta si hteo da kazes da je golf dobar pa drzi cenu, a prodao si ga za manje para nego sto si ga uzeo ????

Kao sto sf rece, tesko je naci dobrog polovnjaka.. meni recimo nije jasno kako ljudi urnisu auto. Jednostavno mi nije jasno kako se unistava auto. Ja sam vozio golfa2 1.6plin (ez 75ks karb) od nulte kilometraze do 230.000 km sa punim gasom, sa milion okretaja pod rucnom, sa 1.000 james bond okreta iz rikverca, 1.000 potpisa, testiranjem brzine nizbrdo (preko 200 niz bubanj potok), uzbrdo (140 uz bubanj potok), test max brzine u prva 2 stepena prenosa. 1-70, 2-130 ali uz strpljivo cekanje, znaci prvom tri minuta, drugom tri.. pa recimo pun gas BG-Leskovac i nazad..
ali zato na svakom lezecem se staje, na makadamu sam najsporiji, na semaforu pusteno kvacilo..
I pored svega ja nisam video bolju dvojku  od te (ne racunam one nalickane, budzene, farbane po 20 puta)koja nije imala tacku na karoseriji, sa 230.000 km, prva lamela, ne otvaran motor, raz.kapa, ruka nikad menjani, zad.lonac na 200.000   i prilicno sam pogresio sto sam je prodao i to za 3.300e
Da sam znao kakve se dvojke prodaju za 3.000, pa ova onda vredi 4.000..

evo je

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

g2.jpg
(76.68 KB, 782x461)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia ispo iz modu
Па нисам ни говорио о ценама за двојку него за аудија, прочитај пажљивије. Иначе у питању су цене из новуса од пре две године које су мени речене кад сам дошао да се распитам.

П.С.Да напоменем да сам и ја узео хомокинетички за 50 еура наравно не оригиналан аудијев пошто ми није падало на ум да бацам паре у ауто који сам продавао.  Smile
Originalni delovi jesu skuplji,ali odneseš stari deo u Autokomerc i novi dobiješ u pola cene.Veoma korektno od vw. Smile Smile Smile

Da li si siguran da je i taj nov? Možda je i to prepravljani neki stari kao taj sto si odneo?

Deo koji dobiješ ima i garanciju koja važi kao da si kupio deo bez vraćanja starog..Znači,isto. Smile


Па и тај хомокинетички који сам ја платио 50 еура је имао гаранцију 100.000 км па није оригиналан.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung s3

Citam ove prethodne strane i smejem se..
Lose je kao gorivo ali izvadis katalizator i zavrsis posao, he.
Izvadis i turbinu, K glavu, bos pumpu, izvadis i motor i teras dalje..
Zastupnici za mnoge marke automobila su iskljucili iz garancije sistem za napajanje gorivom za nove automobile (za Srbiju) upravo zbog loseg goriva. Smanjili interval promene ulja sa 15.000 na 7.500km itd..
Ili recimo, gorivo ne valja na toj i toj pumpi, a na ovoj i ovoj je odlicno.
Gorivo ne valja u Srbiji i iz tog razloga proizvodjaci ukidaju garanciju za nasu zemlju..
Jos 90-tih je toyota ukinula garanciju za sve delove trapa.. Kada se zastupnik zalio, usledio je odgovor iz Japana: popravite puteve-dobicete garanciju.
Smesno mi je bilo kad je neko zakljucio: nije lud onaj ko prodaje golfa2 nego onaj ko ga kupuje.
Pa golfa2 ljudi rado kupuju iz mnogih razloga, a jedan od najvaznijih je taj sto uvek mogu lako i dobro da ga prodaju. Ja sam kupio golfa2 dizela (JP) 91.g za 3100.. vozio ga mesec ipo i posto sam uvideo da je krs, prodao ga u roku od odmah za 3.000, a evo posle 3-4 meseca zovu me i dalje i nadaju se da nije prodat..  da sam imao zivaca da cekam, prodao bih ga za vece pare od onih koje sam dao za njega..
Oko cena delova za taj model ne bih da komentarisem, nisam dovoljno kompetentan Smiley

Lik koji drzi plac polovnjaka u Svajcarskoj kaze:
jaguar od 100.000 e i golf od 30.000e, posle 3 god imaju istu cenu od 20.000

A konkretno kod nas mozete uporediti cene u istoj klasi automobila recimo stila jtd 115ks 2004 god
i golfa isto godiste, manje snage 1.9 tdi 105ks i sa manje opreme.
Novima je cena bila skoro ista, oko 20.000 e
a sada stilo 8.000e, a golf najmanje 15.000e.
To je tako sigurno bez ikakvog razloga..

 

Kao sto sf rece, tesko je naci dobrog polovnjaka.. meni recimo nije jasno kako ljudi urnisu auto. Jednostavno mi nije jasno kako se unistava auto. Ja sam vozio golfa2 1.6plin (ez 75ks karb) od nulte kilometraze do 230.000 km sa punim gasom, sa milion okretaja pod rucnom, sa 1.000 james bond okreta iz rikverca, 1.000 potpisa, testiranjem brzine nizbrdo (preko 200 niz bubanj potok), uzbrdo (140 uz bubanj potok), test max brzine u prva 2 stepena prenosa. 1-70, 2-130 ali uz strpljivo cekanje, znaci prvom tri minuta, drugom tri.. pa recimo pun gas BG-Leskovac i nazad..
ali zato na svakom lezecem se staje, na makadamu sam najsporiji, na semaforu pusteno kvacilo..
I pored svega ja nisam video bolju dvojku  od te (ne racunam one nalickane, budzene, farbane po 20 puta)koja nije imala tacku na karoseriji, sa 230.000 km, prva lamela, ne otvaran motor, raz.kapa, ruka nikad menjani, zad.lonac na 200.000   i prilicno sam pogresio sto sam je prodao i to za 3.300e
Da sam znao kakve se dvojke prodaju za 3.000, pa ova onda vredi 4.000..

evo je
Citat


da nisi vozio to BMW mozda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:32:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.