Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej parovi imaju prava na porodični život  (Pročitano 16375 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
HTC One
Sloboda govora odgovara uvek dok god covek nije licemer. A i kada jeste, nije vazno. Jer mu ista moze zasmetati u nekom trenutku ali nema uticaja na to bas zato sto ona postoji bez obzira na "nas" ili "njih".

I ti ces imati slobodu da tada kazes da je ona losa/pogresna itd. dok ce druga strana i dalje moci da iznese svoje misljenje.

Sto je odlicno, jer niko nije ogranicen dok u suprotnom jesu skoro svi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Svi ljudi su licemerni u odredjenoj meri, razlika je samo u tome da li to sebi priznaju ili ne.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
HTC One
Naravno, ali ne za iste stvari. Moze neko biti za slobodu govora, a neko za nesto drugo.

Sto ne menja poentu da cak i da sutra ja postanem najgori licemer i pocnem na sva usta da kukam protiv slobode govora, nista mi nece vredeti. I mislim da je to dobro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Seca li se neko Bas Celika ,bas sam pre neki dan mislio kako je to dobra Sci Fi prica i kako bi mogao da se uradi jedan lep moderan film .

Kako bese ono sto vazi za sve bez obzira ko su i sta su ;

Najostrija je Istina ,
Najaca je Ljubav ,
Najdrazi je Zivot ,
Najlepsa je Sloboda .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Sloboda govora je dar koji teče kao naizmenična struja, malo ga ima malo ga nema, malo promeni pravac i tako to.

Alex616 - dakle stvarno sam zapanjena tvojom hrabrošću da se prihvatiš uloge Boga i kastriraš celu Afriku jer nemaju IQ veći od 80, i što bi se, zaboga, tako primitivni razmnožavali,  i potamaniš sve matorce starije od 70 godina Smile

Poznajem neke sa tako suludim idejama i hvala Bogu pa nikada u životu nisu došli u poziciju da se za bilo išta pitaju. Izigravanje Bogova nas je i dovelo dovde.

Obično su  osobe sa ovakvim fix idejama tužni cirkusanti velikog sistema koji im je napregao živce, oduzeo private life i doveo u nepovratnu depresiju. Jer upravo takvi ljudi, koji nemaj veru niušta, pa ni u sebe, moraju da se brane vatrenim oružjem, skrovištima, skloništima itd.

Hvala ti za otkrovenje svoje ličnosti, tek sada sam sasvim sigurna kojom stramputicom letiš kao bob po ledenoj stazi. Ne samo da nemaš šta da kažeš nego su tvoje izjave jako opasne i oprečne normalnom biću i zdravim ljudima. Pa taman da je u pitanju trava, alkohol ili nevoljan život u truloj državi, opravdanje ne postoji.

Ja bih se lično plašila i psa da mi pričuvaš na pola sata a ne decu.

Neka ti je Bog u pomoći....
« Poslednja izmena: 02. Apr 2012, 03:13:06 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0

Ja bih se lično plašila i psa da mi pričuvaš na pola sata a ne decu.


Pa covek ima IQ  od 133 a ti bi da ti cuva psa, pa nejde to  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 

Arijada rekao sam citiram "Primera Radi " i rekao sam ispod da mi svi ljudi koji govore tome zvuce poput Hitlera a to podrazumeva tebe jer sudis drugima umesto da pokusavas da ih razumes .
Tvoja atituda prema gej ljudima je upravo takva .Neznam vise na kom jeziku da ti pisem da bi razumela.
Ja i ako sam heteroseksualnog opredeljenja mislim da je tvoj stav i tvoje ponasanje i reci koje koristis neprihvatljivo
upravo iz tog razloga da kad pocnes da svrstavas jednu grupu ljudi zato sto mislis da bi svet bio lepsi bez njih i zoves ih infekcijom ,gde ces onda da se zaustavis ?
Ja se ponosim time sto imam prijatelje i kolege iz skoro celog sveta ,njihova religija,boja koze i seksualno opredeljenje me uopste ne sprecava da radim sa njima ili da se druzim sa njima .
Molim te procitaj ponovo  polako u celini moje postove pa ces videti da se ovo sto si rekla upravo odnosi na tebe samu.
Ne zelim da se vredjamo cak sam u pocetku i gotivio tvoje postove na dugim temama ali po ovom pitanju gresis.
Sama si rekla da si iskusila rasizam na svojoj kozi ovo sto ti pricas je samo druga forma iste stvari ,
postoji sloboda govora slazem se ,ali ti ne biras reci tako da je to govor mrznje .

Zapamti mala ,ako Bog postoji nije na tvojoj strani jer on ne uzima strane i svi su pred njim jednaki .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Sto se mene tice gej porodice imaju prava na bracnu ili vanbracnu zajednicu, i imaju prava na decu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Apple 
Cao Sandrice nema te 100 godina ,

Slazem se sa filozofijom zivi i pusti druge da zive ,prema tome podrzavam tvoj post .
Ne verujem da su ljudi drukcijeg seksualnog opredeljenja vise nemoralni ili da imaju manje porodicne vrednosti ,
kad pogledas statistike  kriminala kod istog broja ljudi jasno se vidi da su brojevi to jest procenti nasilja ,silovanja
i nefunkcionalnih odnosa mnogo veci kod heteroseksualnih parova .

ps.Ja sam na odmoru ,evo Lep je suncan dan, sedim sa dve macke napoljekoje mi se vrzmaju oko nogu
pijem svoje drugo pivce i slusam slavuje u basti ,
Nego nesto gledam pa sve ne verujem da imas preko 50 hiljada postova ,
pa dobro sestro slatka kad si bre stiglato da napravis ?

Veliki pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ljubim ja tebe  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.