Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gej parovi imaju prava na porodični život  (Pročitano 16499 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.55.3
mob
I-mate 30 Pro
Rece covek... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Za to već moraš da ideš na Religijski forum, dzaba ovde priča o tome. Smile

Pa ne mogu, nisam religiozan  Smile

Nisi religiozan, nisi homofobičan, nisi rusofil, pa šta si onda? Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Od pamtiveka čovečanstvo su napadali razni virusi. Neki su dobijeli razmeru epidemije, neki pandemije. Protv mnogih virusa se čovek izborio advekvatnim medikamentima, vakcinama i sl.

Pored virusa koji fizički napadaju čovečanstvo, postoje i društveni virusi u koje bi sada ubrojala "virus homoseksualizma" koji je pandemskih razmera i razara zdravo tkivo ove planete.

I on će se jednog dana iskoreniti, naćiće se medikament i za njega, bitno je samo da ne odnese previše žrtava koje su u kontaktu sa "inficiranima" ovim opakim virusem. Na žalost, inficirani su često materijalni i drugačije moćni, pa sve rade kako bi što više zdravog tkiva zarazili i podveli pod svoj uticaj.

U ovom slučaju to su nedužna deca.
Kao što sam već napomenula, protiv sam toga da se deca izlažu i uopšte dovode u kontakt sa " inficiranim" ljudima, ma kog da su pola i iskreno se nadam da će zdravo tkivo ljudske populacije pobeditit pošast.

P.S. Nekada se društvo plašilo naboja feminističkih ideja kao jedan vid ljudskih sloboda, pa ne vidim da su se nešto extra izborile za prava žena, koja su tražile na muškoj strani te su umesto nekakvih sloboda dobile brkove, grub glas i još par jaja u medjunožju. Smile

Arijada ili Ruzo 6000 ili Ruzo 9000 ,
Kako da Ti neko bilo ko od nas veruje da si zensko kad si upravo svoj zenski rod a i sama sebe nazvala  brkatom jajarom.

Izgleda da opet ne shvatas ,  kazes Nekakvih Sloboda ?????????
To sto Gej ljudi danas traze Ti kao pripadnik zenske vrste nisi imala do juce,
to sto ne podrzavas prava homoseksualaca danas ,trebalo da uporedjujes sa skorasnjim dobijenim pravima zena, Naravno ovo je jos uvek slucaj samo u nekim zemljama danas gde su zene su stekle sledeca prava pocetkom ovog veka,
Ali u nekim delovima Africi ,Indiji ,Maleziji,Kini ,dalekom Istoku  ,Bliskom Istoku ,Juznoj Americi ova prava za zene jos uvek ne postoje.

Pravo na telesni integritet i autonomiju .
Pravo da Glasaju i budu kandidati za drzavne poslove .
Pravo da Rade.
Pravo na jednaku platu .
Pravo da budu vlasnici imanja .
Pravo na obrazovanje .
Pravo da sluze vojsku .
Pravo da sklapaju legalne ugovore .
Pravo da imaju bracna prava ,
Pravo da imaju roditeljska prava .
Pravo da imaju Religijska prava .

Sto se tice tvoje virusne teorije ,trebas malo da pogledas istoriju sveta dakle od kralja James I ,
Najstariji gej par je zabelezen u Egiptu 2400 godina pre Hrista ,
Plato ,Sokrat u staroj Grckoj su bili gej ,Zatim imas citavu Spartu gde je homoseksualnost je bila obavezna i mandatorna .U Juznoj Americi u pre-konolizovanim narodima je to bilo sasvim obicno i normalno ,
Astecima ,Majama ,Quechuas, Moches, Zapotecs, i Tupinambá narodu iz Brazila,
U Kini homoseksualnost je zabelezena 600 pre Hrista u Japanu ima duboke veze sa samotnjackim Budizmom i samurajskom tradicijom .

Sto se tice zemalja koje se slazu sa tvojom filozofijom istrebljenja i smrtne kazne one su sledece;
Saudi Arabija, Iran, Mauritania, Severna Nigeria, Sudan, and Yemen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.7.3
Browser
Safari 534.55.3
mob
I-mate 30 Pro
99% ljudi koji imaju takva misljenja o gay populaciji ne poznaju nikoga ko je gay...cak ni bi....tako da je objasnjavati njima nesto...kao pisanje u more... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Alex.. nemoj se nervirati... kao da govoris zidu...

Sto bi rekli u jednoj knjizi koju upravo citam - krotki ce vladati zemljom, ali ona je trenutno u rukama uobrazenih...
« Poslednja izmena: 01. Apr 2012, 01:36:52 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Od pamtiveka čovečanstvo su napadali razni virusi. Neki su dobijeli razmeru epidemije, neki pandemije. Protv mnogih virusa se čovek izborio advekvatnim medikamentima, vakcinama i sl.

Pored virusa koji fizički napadaju čovečanstvo, postoje i društveni virusi u koje bi sada ubrojala "virus homoseksualizma" koji je pandemskih razmera i razara zdravo tkivo ove planete.

I on će se jednog dana iskoreniti, naćiće se medikament i za njega, bitno je samo da ne odnese previše žrtava koje su u kontaktu sa "inficiranima" ovim opakim virusem. Na žalost, inficirani su često materijalni i drugačije moćni, pa sve rade kako bi što više zdravog tkiva zarazili i podveli pod svoj uticaj.

U ovom slučaju to su nedužna deca.
Kao što sam već napomenula, protiv sam toga da se deca izlažu i uopšte dovode u kontakt sa " inficiranim" ljudima, ma kog da su pola i iskreno se nadam da će zdravo tkivo ljudske populacije pobeditit pošast.

P.S. Nekada se društvo plašilo naboja feminističkih ideja kao jedan vid ljudskih sloboda, pa ne vidim da su se nešto extra izborile za prava žena, koja su tražile na muškoj strani te su umesto nekakvih sloboda dobile brkove, grub glas i još par jaja u medjunožju. Smile

Arijada ili Ruzo 6000 ili Ruzo 9000 ,
Kako da Ti neko bilo ko od nas veruje da si zensko kad si upravo svoj zenski rod a i sama sebe nazvala  brkatom jajarom.

Izgleda da opet ne shvatas ,  kazes Nekakvih Sloboda ?????????
To sto Gej ljudi danas traze Ti kao pripadnik zenske vrste nisi imala do juce,
to sto ne podrzavas prava homoseksualaca danas ,trebalo da uporedjujes sa skorasnjim dobijenim pravima zena, Naravno ovo je jos uvek slucaj samo u nekim zemljama danas gde su zene su stekle sledeca prava pocetkom ovog veka,
Ali u nekim delovima Africi ,Indiji ,Maleziji,Kini ,dalekom Istoku  ,Bliskom Istoku ,Juznoj Americi ova prava za zene jos uvek ne postoje.

Pravo na telesni integritet i autonomiju .
Pravo da Glasaju i budu kandidati za drzavne poslove .
Pravo da Rade.
Pravo na jednaku platu .
Pravo da budu vlasnici imanja .
Pravo na obrazovanje .
Pravo da sluze vojsku .
Pravo da sklapaju legalne ugovore .
Pravo da imaju bracna prava ,
Pravo da imaju roditeljska prava .
Pravo da imaju Religijska prava .

Sto se tice tvoje virusne teorije ,trebas malo da pogledas istoriju sveta dakle od kralja James I ,
Najstariji gej par je zabelezen u Egiptu 2400 godina pre Hrista ,
Plato ,Sokrat u staroj Grckoj su bili gej ,Zatim imas citavu Spartu gde je homoseksualnost je bila obavezna i mandatorna .U Juznoj Americi u pre-konolizovanim narodima je to bilo sasvim obicno i normalno ,
Astecima ,Majama ,Quechuas, Moches, Zapotecs, i Tupinambá narodu iz Brazila,
U Kini homoseksualnost je zabelezena 600 pre Hrista u Japanu ima duboke veze sa samotnjackim Budizmom i samurajskom tradicijom .

Sto se tice zemalja koje se slazu sa tvojom filozofijom istrebljenja i smrtne kazne one su sledece;
Saudi Arabija, Iran, Mauritania, Severna Nigeria, Sudan, and Yemen.


Možeš da se prevrćeš do sutra, tvoja izvitoperena teorija ne prolazi kroz zdravo tkivo ove planete, ma koliko da se trudio da opravdaš svoje gay sklonosti. Jednostavno, ne vredi.
Za mene je to virus i bolest a ti objašnjavaj suprotno, niko ti ne brani.

Da bar čitaš šta napišem, video bi da sam brkatima nazvala feministkinje, kojima ne pripadam. Neka se i one trude da nose pantalone, njihov problem.

A ovo dvoje što komentarišu u duetu ću da podsetim na jedan svoj post u kome baš naglašavam da poznajem par ljudi iz gay populacije i da ih sažaljevam, ali iskreno sažaljevam i tvrdim da im treba pomoć. Potpuno su izgubljeni.
I daj Bože da dodju više ti krotki, da odahnemo. Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Sto se tice mojih gej sklonosti nemam ih ,Ja sam ozenjen i imam troje lepe dece tako da sam kontentan ,

Zakoni se menjaju,

Ti ako imas 18 godina mozes lako da zavrsis na sudu za sirenje mrznje i diskriminacije ,
protiv seksualnog opredeljenja koje je deo osnovnih ljudskih prava i slobode svakog coveka
i ciji je manifesto Srbija potpisala da ce da postuje .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Law regarding same-sex sexual activityMale same-sex sexual activity in Serbia was banned by law since 1977, but there are no records that law was ever applied. Laws never addressed female same-sex sexual activity, mostly because of lawmakers' negligence on the topic.

1977 homoseksualnost izmedju muskaraca  je bila zabranjena ali niko nikada nije bio kaznjen. Sto se tice seksa izmedju zena nikada nije cak bio ni pomenjen .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In 1978, male homosexuality became legal in Vojvodina, the northern province of Serbia, when Serbian provinces had a certain degree of law-making power; this move complied with relaxed public opinion on this issue in the province. The legalization lasted until 1990, when Vojvodina was reincorporated into the legal system of Serbia, which was forbidding male homosexuality at that time.

1978 muska homoseksualnost postaje legalna u Vojvodini ,Legalizacija je trajala do 1990 kad je Vojvodina ponovo postala deo legalnog sistema Srbije.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Finally, in 1994 male homosexuality became legal in Serbia, with an age of consent of 18 for anal intercourse between males and 14 for other sexual practices.

Konacno u 1994 muska homoseksualnost postaje legalna u Srbiji sa minimalnim godinama analne seksualne aktivnosti od 18 godina i 14 godina za druge seksualne prakse .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Then, an equal age of consent of 14 was introduced on 1 January 2006, regardless of sexual orientation or gender.

2006 godine 1 Januara jednaki broj godina je prihvacen kao minimalni za seksualnu aktivnost
a to je 14 godina bez obzira na seksualnu orjentaciju i bez obzira na pol .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In 2010, Serbian Army declared that openly gays can join the professional army, but that news was not published in large number of media. However, Serbian LGBT rights activists transmitted the news to their community, encouraging them to apply.

Dakle u 2010 godini Srpska Armija je dala deklaraciju da prima gej ljude u profesionalnu vojsku ali to nekako nije objavljeno u velikom broju medija.

ps .Hvala Anea
« Poslednja izmena: 01. Apr 2012, 02:26:37 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
A ovo dvoje što komentarišu u duetu ću da podsetim na jedan svoj post u kome baš naglašavam da poznajem par ljudi iz gay populacije i da ih sažaljevam, ali iskreno sažaljevam i tvrdim da im treba pomoć. Potpuno su izgubljeni.
I daj Bože da dodju više ti krotki, da odahnemo.

Izvini, sefe.. moj post je bio upucen Alexu koga zaista cenim i postujem i zaista mislim da se ne treba nervirati oko gluposti, a ne tebi...  Smiley

Kada dodjem u tvoju kucu, ponasacu se po tvojim pravilima.. do tada...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Alex.. nemoj se nervirati... kao da govoris zidu...

Sto bi rekli u jednoj knjizi koju upravo citam - krotki ce vladati zemljom, ali ona je trenutno u rukama uobrazenih...


Ovo "zidu" se odnosi na mene, jer se u svom postu Alex obraća meni, tako da pusti me te filozofije.

I ne kapiram ja to "tvoja kuća, moja kuća", ovo je forum. Ili ja grešim pa je nekakva privatna "kuća"? I to baš tvoja?

Ili moram da se složim sa svim tvojim mišljenjima? Reci bar da znamo.

Alex, ovo što pišeš nema niti smisla niti je objektivno. Svako ima pravo na svoje mišljenje. Opet pominješ svoj bračni status i broj dece kada me već dobro iscitiraš. A uvek prvi napadaš?
Hoćeš reći da ja nemam pravo na sopstveno mišljenje i da gay populaciju smatram bolesnom? Ko je odredio parametre toga. Ti si za, ja sam protiv. I šta sad? Po tebi, hajde da se vredjamo. Po meni, svako se drži svoga. Shodno tome, zamolila bih te da mi više ne citiraš komentare jer dobijaš jednu konfuznu situaciju neslaganja.
« Poslednja izmena: 01. Apr 2012, 02:29:03 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.83
mob
Apple iPhone SE 2020
Samo ostro.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.