Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:13:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 385 386 388 389 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621175 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0

Voli mlade dečke

Moja mama i otac, dakle oboje, potječu iz dobrostojećih obitelji. Znači da kao obitelj ni u čemu nismo oskudijevali pa je stoga i život mene, kao sina jedinca, bio relativno bezbrižan. Odrastao sam gotovo u centru grada i uopće mi nije bilo drago kada su roditelji odlučili prodati stan i kupiti kuću daleko od centra. No privikao sam se iznenađujuće brzo.

Kuća koju je otac kupio uistinu je bila velika i prekrasna. Osim toga uokolo kuće je bilo veliko imanje. Prije nego smo se uselili u kuću otac ju je dao preurediti i prilagoditi našim željama. Imanje oko kuće je bilo doslovce zaraslo. Bila je to prava šuma koju godinama nitko nije krčio niti održavao. Otac si je dao truda te je dao raskrčiti većinu drveća no uokolo, tj. uz među, uzduž čitave ograde je ostavio čemprese i borove kao i neke druge vrste drveća. Uredio je travnjak i pošljunčao staze između travnjaka tako da smo iza kuće dobili prekrasni park i dragocjenu hladovinu u ljetnim mjesecima. Nekakvih pedesetak metara iza kuće šljunčanom stazom dolazilo se do brvnare ispred koje se nalazila natkrivena veranda. Ta mala brvnara bila je pravi mali raj. Unutra se nalazio štednjak, hladnjak, stol i četiri stolice. Iz te prostorije ulazilo se malu kupaonicu i toalet. Drvenim stepenicama dolazilo se u malo potkrovlje gdje se nalazio ugradbeni ormar i veliki krevet. Volio sam ljeti provoditi vrijeme u toj brvnari a nerijetko bi prespavao u potkrovlju.
Otac je u međuvremenu dobio ponudu za posao koju je bilo teško odbiti. Naime nudilo mu se rukovodeće mjesto i vrlo dobra plaća ali u mjestu koje je od Zagreba udaljeno tridesetak kilometara. Prihvatio je a to je značilo da ga preko tjedna nije bilo kod kuće. Dolazio bi petkom poslijepodne a odlazio ponedjeljkom rano ujutro. Znalo se dogoditi da ode na službeni put pa ga onda ne bi bilo ni vikendom.
Mama nije radila jer nije imala ni potrebe. U stvari otac joj je pronašao honorarni posao koji je mogla raditi kod kuće ali to nije bilo stalno. Mama ničim nije pokazala da joj je život u provinciji dosadan. Uostalom grad je bio relativno blizu i vrlo često je autom odlazila u šoping ili na kavu s prijateljicama. Ja sam relativno brzo upoznao i stekao nove prijatelje.

Kuća je bila velika i vrlo često bi moji novi prijatelji i znanci dolazili kod mene. Kartali bi, gledali filmove ili u podrumu kuće igrali stolni tenis jer dolje sam postavio stol. Mama nije imala ništa protiv i čak joj se sviđalo da u kući bude nekoga. Vrlo rado nam je spremala sendviče, sokove ili kuhala kavu. Nisam odmah shvatio da većina mojih prijatelja dolazi k meni i zbog mame. Mama je uistinu atraktivna žena i mladi dečki su se opasno palili na nju, stariju koku.

Taj izraz, starija koka, čuo sam od njih. No, za razliku od mene mama je ranije shvatila da se dečki pale na nju i njoj je to godilo. Kada sam sve to povezao i shvatio postalo mi je jasno da se mama uređuje, šminka i odijeva na način da im se svidi. Kako je vrijeme prolazilo sve otvorenije je koketirala s njima. U početku nisam znao kako reagirati a onda me to počelo zabavljati. Mama je usprkos svojim godinama imala jako lijepe noge i rado je oblačila suknje iznad koljena kako bi ih istaknula.

Moja maštanja o seksu s mamom rasplamsala su se kada sam je kroz odškrinuta vrata njezine sobe vidio posve golu. Oblačila se pjevušeći. Obukla je gaćice pa stavila grudnjak a onda stala navlačiti čarape na noge. Maknuo sam se ne želeći da me primjeti a kurac mi je bio tvrd do boli.
Malo, pomalo u kuću su sve češće počele dolaziti mamine prijateljice iz grada. Sada su se dečki iz susjedstva još češće okupljali kod mene jer su ih privlačile starije, njegovane i seksipilne koke. Mama i prijateljice odlazile bi do brvnare i sjedile na verandi tračajući i ispijajući kavu. Sada sam se već pridružio momcima pa sam skupa s njima iz potkrovlja, gdje je bila moja soba, kroz prozor promatrao žene koje sjede na verandi prekriženih nogu.

S vremenom su i one postale svjesne da ih mladi dečki pasu pogledima pa su otvoreno koketirale i izazivale jer to je i njih uspaljivalo. Nisam mogao ne primjetiti da moja mama pokazuje određene simpatije spram Alana. Alan je studirao na DIF-u. Bavio se atletikom i karateom. Kada bi npr. ja rekao da me nazvao Alan i da će doći kroz pola sata mama si je dala truda da se u tih pola sata našminka malo izazovnije i odjene nešto što je isticalo njezin seksipil. Alan nije bio ravnodušan prema njoj i malo, pomalo počeo joj je sve češće dijeliti komplimente na što bi se mama zadovoljno i koketno smješila.

Jedno poslijepodne ja i Alan sjedili smo na verandi ispred brvnare i igrali šah. Šah je igra koja me istinski privlači i jedino mi je Alan bio dostojan protivnik, ostale frendove iz susjedstva šah nije prviše zanimao. Mama nam je donijela kolače na tacni. Zahvalili smo joj i ona je krenula nazad prema kući. Alan je gledao za njom skidajući je pogledom. U jednom momentu mama se okrenula i kada su im se pogledi sreli mama se nasmiješila a Alana je oblilo rumenilo u licu. Bilo mi je smiješno ali već dulje vrijeme uzbuđivala me pomisao kako se mama jebe s Alanom. Pitao sam Alana zašto mu je neugodno. Zbunjeno se nasmijao ne znajući što bi rekao. Odlučio sam biti izravan i iskren. Rekao sam mu kako sam davno primjetio da mu se moja mama sviđa, što ga je još više zbunilo.

Objasnio sam mu kako meni to uopće ne smeta i pitao ga je li on primjetio da sei on sviđa mojoj mami? Jednostavno nije znao što odgovoriti samo se nervozno smješkao. No ja sam i dalje poticao razgovor na tu temu što ga je u konačnici oslobodilo nelagode. Priznao je kako mu se moja mama sviđa i često mašta o njoj no nije se nadao da bi o tome mogao otvoreno razgovarati sa mnom. Kada sam ga upitao bi li je volio poševiti umalo da nije pao sa stolice. Napokon je rekao kako se to podrazumijeva. Objasnio sam mu dalje kako ću mu vrlo rado pomoći da svoje želje pretvori u stvarnost ali mora obećati kako nikome živome o tome neće reći ni riječi. Najprije me je gledao u nevjerici o onda kada je shvatio da se ne šalim nelagoda ga je skroz popustila i više se nije ustručavao govoriti o tome.
Tih dana bližio se Alanov rođendan želio sam mu omogućiti poklon o kojem sanja i koji će dugo pamtiti. Bila je subota i u obližnjem selu bio je organiziran malonogometni turnir. Nagovorio sam Alana da okupi nekoliko svojih prijatelja s fakulteta i neka se prijave za takmičenje. Alan baš nije bio zagriženi nogometaš ali kada sam mu izložio svoj plan pristao je. Okupio je ekipu koja je na turnir došla više provoda radi i zbog zezancije nego radi takmičenja a osim toga Alan ih je obećao počastiti povodom predstojećeg rođendana.
Mami sam objasnio kako me je Alan pitao bi li mogao pozvati nekoliko svojih prijatelja nakon turnira i prirediti malu zakusku povodom svoga rođendana u našoj vrtnoj kući odnosno brvnari jer on kod kuće nema mjesta ni adekvatnog prostora. Mama se nije protivila kako sam i očekivao. Alanov rođendan bio je tek u srijedu ali on je imao namjeru iskoristiti priliku i počastiti najbliže prijatelje danas a iduće subote će rođendan proslaviti u većem društvu u nekom od klubova. To je bilo objašnjenje za mamu.

On je za tu uslugu nudio i novac ali mama, kao ni , nismo na to pristali. Te subote došlo je desetak vrlo mladih muškaraca, svi prijatelji Alana s fakulteta. Mama je bila jako dobre volje. Rado im je posluživala piće i hranu koju je unaprijed dostavio Alan, a komplimente koje su joj dijelili prihvaćala je s velikim zadovoljstvom. U nekoliko navrata ponudila se da ih ostavi same a oni je neka pozovu ako što trebaju, no oni su inzistirali da mama ostane s njima. Nije joj to teško palo. Uživala je okružena mladim, sportski građenim, dečkima. Kako je vrijeme prolazilo dečki su postajali sve slobodniji i svako malo bi se oslanjali o njeno rame ili je jednostavno kao slučajno dodirivali u prolazu. Alan ju je u jednom momentu zagrlio a ona kao da je to jedva dočekla. Poljubio ju je u obraz u znak zahvalnosti a ona se rascvala. Sve više se stiskala uz Alana a on ju je sve češće grlio. Mama je sve češće bacala diskretne poglede prema meni a ja sam se pravio da ništa ne primjećujem.

Gosti su se polako počeli razilaziti a mama ih je pozivala da navrate ponovo ako im se svidjelo. Shvatio sam da se mama pošteno napalila. Alan je naravno ostao poslijednji i to zato da bi joj pomogao u čišćenju i pospremanju. Ja sam se već ranije bez riječi izgubio. Bila je subota a ja sam redovito subotom odlazio u grad. Ponekad bi posudio mamin auto. No ovaj put nije bilo tako. Bio sam skriven u šupi s alatom koja se nalazila dvadesetak metara od brvnare. Bila je to relativno mala prostorija gdje su bile pospremljene tačke, lopate, ljestve, pile, škare za živicu i još mnoge sitnice. Kroz mali prašnjavi prozorčić promatrao sam što se događa na verandi brvnare. Slutio sam da će se dogoditi nešto i da ovo neće završti samo s pospremanjem. I bio sam u pravu.

Alan je bio sve napaljeniji i sve nasrtljiviji. Sve češće je dodirivao mamu i nastojao joj biti što bliže. Ona se nervozno osvrtala i pogledavala prema kući. Znao sam da pogledom traži mene. Čak je u dva navrata odlazila u kuću noseći nešto a u stvari je željela vidjeti gdje sam ja i jesam li kod kuće. Na sve sam mislio tako da sam već ranije izvezao auto iz garaže i parkirao ga ispred lokalnog doma vatrogasnog društva koji se nalazio udaljen od kuće dobrih kilometar i pol. Vratio sam se pješice te lako preskočio ogradu iza šupe s alatom. Potom sam ušao unutra isčekujući i nadajući se da ne čekam uzalud.
Mama se uvjerila da me nema u kući a kada je vidjela da u garaži nema auta bila je sigurna da sam otišao u grad i da se neću vratiti tako brzo. Sada je bila opuštenija i govorom tijela jasno davala na znanje Alanu da joj se sviđa, štoviše sada je ona njega zavodila. Sve su otvorenije koketirali uvjereni da su sami i dobro zaklonjeni od neželjenih pogleda.

Mama je krpom brisala stol kada joj je Alan prišao s leđa i obgrlio je rukama oko struka. Glumila je da se opire ali kada je osjetila njegove usne na svom vratu nagnula je glavu u stranu dajući mu slobodan prostor. Uskoro je zakrenula glavu i jezici su im se isprepleli. Alan joj je zadigao haljinu i u trenutku kada sam ugledao njene ljubičaste gaćice i samostojeće čarape osjetio sam kako se i meni diže kurac. Okrenuo ju je prema sebi ljubeći je u usta i gnječeći njene sise. Držao ju je za guzove zavlačeći prste unutar gaćica. Više nije pružala nikakav otpor.

Izvukla mu se iz zagrljaja i uzevši ga za ruku povela ga je u unutrašnjost brvnare. Zatvorili su vrata. Mislio sam kako će otići u potkrovlje brvnare gdje je krevet no prvario sam se a to je bilo dobro za mene. Sačekao sam nekoliko minuta a onda se izvukao iz svog skrovišta i došao do brvnare s bočne strane. Čučao sam ispod prozora koji je bio odškrinut i jasno sam mogao čuti uzdahe. To je značilo da se nisu popeli u potkrovlje i bilo mi je drago zbog toga.

Lagano i tiho sam se uzdizao pazeći da ne prouzročim ni najmanji šum mada sumnjam da bi oni išta čuli. Napokon sam se ohrabrio i provirio. Mama je ležala na stolu. Alan ju je privukao k sebi zabivši se između njenih nogu koje su bile visoko dignute na njegova široka ramena. Žestoko je zabijao svoj kurac u nju obujmivši joj noge rukama u visini bedara. Držao ju je čvrsto a ja sam stekao dojam da bi je kurcem izbacio sa stola ako je ne bi držao tako kako je drži. Alanovi udari postajali su sve žešći a mamini uzdasi sve glasniji.
Bili su blizu svršavanja i ja sam napustio mjesto uz prozor te se vratio u svoje skrovište. Prošlo je još nekoliko minuta a mamin mobitel koji se nalazio vani na stolu je zazvonio. Bili su gotovi jer mama je brzim korakom izašla iz brvnare. Suknja joj je bila zadignuta iznad bokova. Uzela je mobitel i javila se. Stajala je tko zadignute suknje iznad guzova i razgovarala. Pogledala je prema unutrašnjosti brvnare i rukom dala znak Alanu da izađe. Krenula je u smjeru kuće i dalje razgovarajući da bi trenutak kasnije zastala valjda tek tad svjesna toga da je razgolićena. Prekinula je razgovor i popravila suknju spustivši je prema dolje. Bio sam narajcan poput zadnjeg pubertetlije gledajući mamu tako razgolićenu.

Alan je krenuo za njom i uskoro su se izgubili iza žbunja. Izašao sam oprezno iz šupe i došao do verande. Ušao sam i pogledao stol na kojem je Alan do maloprije jebao moju mamu. Pored stola s desne strane uočio sam mamine ljubičaste gaćice. Posve je zaboravila na njih. Toliko sam bio uzbuđen da sam morao izdrkati. Lijepu količinu sperme sasuo sam po maminim gaćicama.

Gaćice sam sakrio gore u potkrovlju iza kreveta. Opet sam preskočio ogradu i otišao do vatrogasnog doma gdje sam ostavio auto. U lokalnom kafiću popio sam pivo i tek onda krenuo autom kući. I dalje sam bio uzbuđen i narajcan. Sada sam više nego išta želio i ja pojebati mamu ma koliko god to ludo zvučalo.
Nisam se plašio da bi se Alan mogao izlajati pred dečkima iz kvarta. Okusio je seks sa starijom kokom a obzirom da je on vrlo inteligentan dečko znao je da je to samo početak i da ga čeka još lijepih i vrućih susreta s mojom mamom pa sasvim sigurno to neće ugroziti svojom nesmotrenošću.

Probudio sam se ujutro prije mame. Otišao sam do obližnje pekare po kruh. Kupio sam u kiosku cigarete i novine. Nakon što je mama okusila mladi i veliki kurac spavala je dulje nego obično. Skuhao sam kavu i čekao da se probudi. Vrtio sam u mislima scenu sa stola u brvnari i ponovo osjetio uzbuđenje. Napokon je mama ušla u blagovaonicu. Iznenadila se što me vidi budnog. Na sebi je imala kućni ogrtač ali je ogrtač bila skroz raskopčan. Ispod haljine na sebi je imala kratku prozirnu spavaćicu. Prije nego se stigla zagrnuti ogrtačem uspio sam vidjeti da nema grudnjaka jer su joj se lijepo mogle nazrijeti sise i bradavice što su izazovno stršale. Vjerojatno nije imala ni gaćice.

Ispijali smo kavu i onda sam joj rekao kako sama skočio do pekare i kupio kruh. Prije nego je bilo što rekla dodao sam kako sam sreo Alana, što je bila laž, i kako ju je Alan pozdravio. Tada se tregnula pogledavši me sumnjičavo. Trenutak je šutjela a onda zahvalila na pozdravu. Odlučio sam je i dalje malo mučiti pa sam još rekao kako joj se zahvalio na rođendanskom poklonu. Opet me je pogledala a u očima joj se očitavala sumnja ili čak strah. Pravio sam se blesav pa sam je pitao što mu je to poklonila? Lice joj se zacrvenilo i počela je nervozno popravljati kosu. Objašnjavala je nespretno kako je valjda mislio na to što mu je omogućila da u brvnari ugosti prijatelje. Šutjeli smo ispijajući kavu. Nisam gledao prema njoj već sam posve ozbiljan pio kavu i listao novine.

Osjećao sam njezinu nervozu i napokon je pitala je li mi Alan još nešto rekao? Odgovorio sam da nije. Laknulo joj je, vidjelo joj se to na licu. Dok je mama spremala ručak rekao sam joj kako sam odlučio pokrečiti potkrovlje i kako sam zamolio Alana da mi pomogne. Nakon ručka mama se uputila do brvnare. Dugo je nije bilo a znao sam da da traži gaćice koje je jučer zaboravila. Alan je sve češće pohodio našu kuću. Nastojao sam im ostaviti dovoljno vremena i prostora kako bi se neometano mogli pojebati. Barem jednom tjedno Alan je jebao moju mamu. Na moje inzistiranje pričao mi je detalje i za sada sam se morao zadovoljiti time.

Otac se vratio s puta i sada je nekoliko vikenda za redom provodio kod kuće. Naravno, on ništa nije znao a ni slutio. Bila je srijeda, mama i Alan bili su u brvnari u potkrovlju. Došao sam kući nakon što je Alan već otišao. Mama je mijenjala posteljinu na krevetu u brvnari te je tako pronašla one svoje gaćice. Sada je znala da ja znam.

Nakon tog pronalaska mama je djelovala zabrinuto. Nije znala što reći i kako se ponašati a ja sam osjećao i znao da nešto nije u redu. Dok je ona spremala večeru otišao sam do brvnare. Znao sam da su bili gore i posumnjao da je pronašla svoje gaćice. Bio sam ljut na sebe što te gaćice nisam sklonio na vrijeme. Ni sam nisam točno znao što ću s tim gaćicama ali nekako podsvijesno znao sam jednog dana kada situacija sazri njima bi mamu mogao ucijeniti ma kako god to podlo zvučalo. Vratio sam se u kuću a nelagoda koja je vladala gotovo se mogla fizički osjetiti.

Sjedili smo u dnevnom boravku i gledali tv. Ona je sjedila na trosjedu a ja u fotelji. Pričali smo malo ili gotovo ništa. Na licu mame lako se mogla isčitati zabrinutost i nelagoda. Otišao sam do podruma i donio bocu crnog vina. Dok sam otvarao bocu mama je šutjela. Uzeo sam dvije čaše i natočio. Pružio sam mami jednu čašu. Upitno me je pogledala nećkajući se. Onda je ipak uzela i nakon što smo se kucnuli otpila je nekoliko gutljaja. Privukao sam stolić do trosjeda i sjeo pored nje. Izgledala je ranjivo, uplašeno i silno zabrinuta a opet jako jebozovno. Ponovo sam je ponukao da pije. Gledala me sumnjičavo. Natočio sam ponovo. Tek tada me pitala želim li ja to nju napiti? _"Možda"- odgovorio sam. I dalje me upitno gledala.

Ustao sam i otišao do kupaonice. Znao sam da je gaćice morala staviti u košaru s prljavim rubljem. Kopao sam po košari i bio sam u pravu. Pronašao sam ljubičaste gaćice. Vratio sam se u sobu držeći ih iza leđa. Sada me gledala s još više zabrinutosti i sumnje. Pokazao sam joj gaćice rekavši kako sad zna da ja znam i kako razumijem njezinu zabrinutost. Prije nego je bilo što rekla nastavio sam govoriti. Bio sam skroz iskren i priznao joj kako onog dana nisam bio nigdje u gradu već sam se skrivao u šupi s alatom.No odmah sam se nadovezao i rekao joj kako nema razloga za zabrinutost jer ja nikome neću otkriti njenu tajnu.

Pognula je glavu i stavila ruku na čelo tako zaklanjajući oči. Nije imala snage pogledati me. Sjeo sam pored nje i zagrlio je. Uzeo sam čaše sa stola i opet ju natjerao da pije. Kad je odložila čašu na stol zagrlio sam je još čvršće i poljubio je u usta. Nije uopće pružala nikakav otpor. Poljubio sam je ponovo i ovaj put uzvratila mi je poljubac. Bila je jako uplašena i lagano opijena vinom. Inače rijetko kada je pila alkohol tako da je čaša vina bila dovoljna da je zaljulja. Šutjeli smo a ona nije imala ništa protiv još jedne čaše vina. Ljubili smo se sve strasnije. Zavukao sam joj ruke ispod majice i napipao čvrste bradavice što je u mojim gaćama izavalo pravu buru.

Skidao sam je polako ljubeći je po čitavom tijelu. Nije pružila ni najmanji otpor. Završili smo uskoro u njenoj spavaćoj sobi. Zajašila me je, nataknula se na moj kurac njišući bokovima. Svršavao sam misleći da ću izgubiti svijest. Potpuno mi se predala i te noći još sam dva puta svršio. Ujutro sam se probudio a mama je ležala na boku okrenuta prema meni leđima. Plahta ispod nje je bila poprilično umrljana. Prstima sam joj prošao između guzova i osjetio sluz koja joj se iscijedila iz pičke. Trgnula se osjetivši da sam svoj kurac priljubio uz njenu guzu. Lagano sam joj podigao nogu a ona je negodovala nastojeći me odgurnuti rukom iza leđa. Kurac mi se ponovo propinjao mada me oko glavića peklo što je bila posljedica trljanja želio sam je opet jebati.

Ugurao sam ga u vlažnu i sluzavu pičku i bol oko glavića postala je još jača. Zastenjala je ali više nije reagirala. Bila je skroz mirna i tek povremeno bi zastenjala. Svršio sam a kurac me žestoko pekao. Ustao sam i podigao mamu u sjedeći položaj. Primio sam je za ruke i povukao prema sebi. Ustala je i pogledala me u oči. Trenutak je šutjela a onda se nasmiješila i samo kratko rekla: "srami se!"

Zagrlio sam je oko struka o odveo do kupaonice. Zajedno smo se tuširali i to prilično dugo. Izašao sam iz kupaonice ogrnut ručnikom. Zamolila me da je ostavim kako bi se sredila. Čekao sam je u dnevnom boravku prilično dugo i već sam se zabrinuo kada sam čuo da su se vrata otvorila. Otišla je u svoju sobu. Postajao sam sve nestrpljiviji jer ponovo je dugo nije bilo.

Napokon je ušla u sobu. Sredila je frizuru i našminkala se. Na sebi je imala crvenu majicu i traperice. Izgledala je jednostavno i lijepo. Rekao sam joj to. Nasmijala se, sagnula se i poljubila me. Pitala me što želim jesti a ja sam rekao sam kako mi je svejedno. Ponovo se sagnula ali ovaj put kako bi s poda podigla one svoje ljubičaste gaćice. Rekla je kako je vrijeme da napokon ove gaćice odu na pranje. Odnijela ih je u kupaonicu.

Poslijepodne odvezli smo se do grada. Popili smo kavu i šetali po Zrinjevcu. Mama me svo vrijeme držala ispod ruke. Ni jednom riječju nismo spominjali proteklu noć. Uživali smo u lijepom danu i pričali o svemu samo ne o protekloj noći. Ni Alana nismo spominjali. Večerali smo u jednom restoranu pa otišli u kino. Kući smo se vratili već dobrano iza ponoći.

Odmah je otišla na tuširanje. Sjedio sam u sobi i sređivao dojmove i misli. Ušla je u sobu ogrnuta samo velikim ručnikom. Rekla mi je kako je kupaonica slobodna i kako ona ide u krevet. Izašao sam u hodnik i sada sam ja bio pomalo zbunjen.  Dok sam odlazio prema kupaonici mama je rekla kako bi voljela da se požurim pa ako nemam ništa protiv mogao bi je izmasirati jer bi joj to nakon stresa koji je proživjela jako godilo. Okrenuo sam se prema njoj a ona se smiješila. Naravno da sam se požurio.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0

Kako sam otkrio 
Mama je već danima bila dobro raspoložena a kako se bližila subota bila je vidljivo uzbuđena. Naime, nakon lijepog broja godina njezine prijateljice iz srednje škole organizirale su se i odlučile proslavom obilježiti godišnjicu mature. Danima su se međusobno nazivale, tražile po telefonskim imenicima, slale SMS-ove…

U subotnje jutro mama je otišla do frizera i kozmetičarke. Potrošila je sate isprobavajući haljine, bluze, cipele. Otac je imao radnu subotu, tj. radio je noćnu smjenu. Zamolio me da ja odem po mamu kada me nazove i kada fešta završi. Nisam baš bio oduševljen ali pristao sam. Moram priznati da se mama uredila vrhunski. Izgledala je, blago rečeno, jako dobro. Odvezao sam je autom do restorana gdje je proslava bila organizirana i vratio se kući.
Večer sam provodio uz tv čekajući da me mama nazove. U jednom trenutku odlučio sam otići do obližnjeg kafića. Uostalom imao sam uza se mobitel pa je bilo svejedno gdje se nalazim. U kafiću sam sreo prijatelje Darka i Mladena. Ispili smo nekoliko pića, odigrali nekoliko partija biljara a mama nikako da nazove. Već je debelo prošla ponoć i kafić se zatvarao. Odšetali smo da obližnjeg kioska koji je radio od 0-24 kupili tri limenke piva i sjeli na klupu u parku. Ispijali smo pivo i pričali, vrijeme je prolazilo a mama ne zove. Napokon sam odlučio sjesti u auto i otići do restorana jer bilo kako bilo zabava je morala biti pri kraju. Barem sam tako mislio. Darko je odlučio poći doma a Mladen je rekao kako nema nekog pametnijeg posla, osim toga ne spava mu se još, pa je odlučio poći i on. Nisam imao ništa protiv. Mladen je imao svoj auto pa sam ja krenuo svojim a on svojim. Prvotna zamisao je bila da idemo jednim autom ali obzirom da je Mladenov Golf bio friško kupljen nije želio riskirati ostavljajući ga na parkiralištu ispred kafića, osim toga rekao je da možda ode na još neko mjesto.

Petnaestak minuta kasnije parkirali smo ispred restorana „Kalelarga“ u kojem je bila proslava mamine mature. Ušli smo u hodnik iz kojeg se lijevo ulazilo u prostor kafića gdje nije bilo jela i moglo se pušiti. Desno uz stakleni zid nalazile su se žardinjere sa cvijećem a iza tog staklenog zida bio je restoran. Vrlo jasno, već na ulazu, smo mogli čuti glazbu i glasnu ciku ženskih glasova. Desetak žena opasno se raspojasalo uz živu muziku. Plesale su i pjevale a bilo je više no očito da su babe prilično popile.

Sjeli smo u prostor kafića u kojem nije bilo mnogo ljudi. Tek nekoliko kamionđija koji su sa zanimanjem bacali poglede preko žardinjera gledajući raspojasane dame u godinama. Naravno, vidio sam i mamu. Bila je i više nego dobro raspoložena. Za trenutak mi je bilo neugodno ali ali što je tu je, mislio sam. Nekoliko puta pjevač benda koji je svirao na bini upozoravao je žene, koje su sad već bile jedini gosti u sali, kako je vrijeme da završe sa svirkom no žene su glasno prosvjedovale.  Moram priznati da je većina starki jako dobro izgledalo.

Nekoliko žena oprostilo se s ostalima i napustile su restoran. Mislio sam da je krajnje vrijeme da i ja pokupim mamu. Nas dvojica ušli smo u restoran a žene koje su još bile u društvu mame s oduševljenjem su nas dočekale. Dva mlada muškarca raspalilo je maštu polupijanih žena. Bez pardona su nas počele grliti i vući na plesni podij. Mladen nije imao ništa protiv. Čak je uživao dok su ga starke pritiskale svojim sisama, a babe se nisu libile primati ga za guzicu. Naravno, ni mene nisu štedjele. Mamu je sve to uvelike zabavljalo. Glasno se smijala. Ja se ne sjećam da sam ju ikada vidio tako pijanu. Da, mama je bila dobrano pripita. Skakutala je i vrtjela se na plesnom podiju pridržavajući rukama svoju haljinu što je za rezultat imalo otkrivanje njezinih nogu znatno više nego je to normalno. Vrlo lijepo se mogao vidjeti rub njezinih samostojećih čarapa. Molio sam je da se spremi i da krenemo, no uzalud. Muzika je napokon završila a konobari su u nekoliko navrata molili mamu i preostale žene da polako napuste restoran.

To što više nije bilo muzike preostalim ženama nije previše smetalo. Raspjevale su se ispijajući preostalo piće na stolovima. Napokon su odlučile krenuti. Pijano su se njihale i teturale prema izlazu. Nena, jedna od njih koju sam djelomično poznavao  jer znala je doći kod mame na kavu, uzela je bocu vina koja je skoro bila puna. O Neni sam samo znao da je rastavljena i da živi sama u stanu koji je naslijedila od neke svoje tetke ili strine.

Ispred restorana su se njih pet- šest prilično glasno opraštale a Nena ih je uporno nutkala onom bocom vina. Na parkiralištu su ostale moja mama i Nena. Ostale žene su uz puno peripetija ušle u taksi koji su pozvale. Nena se onakva pijana uporno trljala i stiskala uz Mladena. Već ranije pitala je može li ona s nama do svog stana jer to nam je gotovo usput. Nije bilo razloga da ju ne povezemo. Mladen nije imao ništa protiv i vrlo rado je pomogao Neni da uđe u njegov auto. Mama je sve više i sve jače posrtala čemu su pripomagale i cipele s visokom petom. Nena je kroz otvorena vrata Mladenovog auta glasno inzistirala da svi odemo kod nje na kavu. Mislio sam kako to nije pametno ali mama je bila za još jednu kavu.

Smjestio sam mamu u auto i krenuo za Mladenom. Pokušavao sam mami objasniti kako bi najpametnije bilo da idemo doma, tim više što sam i ja popio malo previše. Najprije u kafiću, potom piva u parku a u restoranu sam popio nekoliko čaša vina pa bi mi samo trebalo da nas ovakve zaustavi policija. Mama nije željela ni čuti. Inzistirala je da navratimo kod Nene na kavu, dobrano petljajući jezikom.

Pa dobro, idemo ako tako želi. No u jednom trenutku mama je tražila da odmah stanem jer joj se piša. Pokušao sam joj objasniti da se strpi još malo jer uskoro ćemo stići do Nene. Nije dolazilo u obzir jer, kako je tvrdila, upišati će se u gaće. Nije mi preostalo drugo nego da skrenem s ceste na travnjak. Nedaleko od ceste bio je šumarak. Izašao sam i otvorio mamina vrata. E sad je nastao problem. Ona je bila toliko pijana da se nije sama mogla iskobeljati iz auta. Pomogao sam joj i objasnio joj da ode do prvog žbunja. Nije napravila ni dva koraka a već je posrnula i da nisam priskočio završila bi na travi. Alkohol, visoke pete, neravan teren… Nije bilo šanse da bez moje pomoći dođe do žbunja. Nju je sve to zabavljalo. Hihotala se i uporno govorila kako će se upiškiti.

Doveo sam je do žbunja i pustio je misleći da će sad moći sama skinuti gaćice ali… Bio sam okrenut leđima prema njoj i lagano sam krenuo prema autu kada sam začuo prigušen zvuk. Morao sam se okrenuti. Mama je ležala na leđima, suknje visoko zadignute a gaćice je tek djelomično uspjela skinuti. Držala je ruku na čelu i glasno se smijala. Nekoliko dugmadi na haljini joj se raskopčalo i sada su joj se lijepo nazirale sise pospremljene u roza grudnjak. Što jest, jest… Nisam mogao ne primijetiti da mama ima jako dobre noge koje su u samostojećim čarapama i cipelama s visokom petom izgledale još bolje. Pomogao sam joj ustati a ona me požurivala ponavljajući kako će se upišati.
Rukom me je obgrlila i sise su joj se trljale o mene. Nije bilo druge nego joj pomoći da skine gaćice. Gurnuo sam ruku prstima hvatajući gaćice i nije bilo moguće izbjeći dodirnuti joj bedro, čak i dupe a prsti su mi se u jednom momentu našli jako blizu njene pičke. Imao sam i ja u sebi određenu količinu alkohola koji je samo pomogao podgrijati grešne misli. Kurac mi se lagano dizao i to se nije moglo spriječiti. Nekako sam joj spustio gaćice do gležnjeva.
Mama je bila u polu čućećem položaju. Držala se svojim rukama za moje. Suknja joj je bila iznad bokova i pišala je. Nisam izdržao a da ne bacim pogled. Ono malo svjetla što je dopiralo s ceste omogućilo mi je da barem koliko-toliko vidim zlatni mlaz koji je šibao iz njene pice. Lagano se zibala naprijed nazad i i u jednom momentu nagnula se toliko naprijed da je svoje lice prislonila uz moj tvrdi kurac.

Završila je i htjedoh joj pomoći da navuče gaćice no ona me spriječila rekavši da sačekam. Jednom rukom i dalje se držala za mene a drugom je skinula gaćice s gležnjeva. Držala je gaćice u ruci govoreći: „jebeš gaćice.“- Podigla je haljinu i njima obrisala pičku. Zabezeknuto sam je gledao a kurac mi je već pulsirao kao lud. Pogledala me i nasmijala se. „Nije ti valjda neugodno?“ pitala me gledajući me mutnim pijanim pogledom. Nisam imao snage bilo što odgovoriti. Zagrlila me oko vrata i priljubila se uz mene. Sada, ma koliko god pijana bila, nije mogla ne osjetiti moj nabrekli kurac. Kružila je dupetom trljajući se o moj kurac. Bio sam skamenjen ne znajući kako reagirati. Trgnuo sam se kada je spustila ruku i primila me preko hlača za kurac. Na trenutak sam je želio odgurnuti od sebe ali prije nego sam to učinio gurnula mi je jezik u usta.

Potpuno sam se predao. Čvrsto sam ju zagrlio i uzvratio joj poljubac. Stiskao sam joj sise osjećajući pod prstima preko grudnjaka njezine nabrekle bradavice. Spustila se u čučeći položaj. Jednom rukom držala se za moje noge a drugom je raskopčavala moje hlače. Iako mi je kroz misli prolazila spoznaja kako ovo nije u redu bio sam previše uzbuđen da bi je pokušao spriječiti. Kurac mi je oslobođen stega iskočio poput koplja i već u idućem trenutku mama ga je gutala gotovo do jaja. Pušila je vrhunski. Lizala bi ga čitavom dužinom a trenutak kasnije opet strpala u usta… Najprije bi usnama obujmila glavić a onda ga progutala opet gotovo do jaja.

Osjetio sam val sperme koji nailazi i nije bilo šanse da to kontroliram. Doslovce je bujica sperme šiknula iz mog kurca špricajući mamu po licu i haljini. Držala me rukom za korijen kurca i stiskala a onda ga opet strpala u usta. Shvatio sam da sam gotovo vrištao dok sam svršavao. Osvrnuo sam se oko sebe i pogledao prema cesti. Na svu sreću nigdje nije bilo nikoga. Postao sam svjestan ove bizarne situacije i preplavio me val nelagode. Primio sam mamu ispod ruku i podigao je na noge. Ona se smiješila brišući rukom spermu s lica. Pobrao sam gaćice s trave i poveo je prema autu. Tek u autu vidio sam rezultate mog obilnog svršavanja. Mamina haljina a dijelom i grudnjak bili su dobrano natopljeni mojom spermom. I na licu su joj se vidjeli tragovi sperme. Iz pretinca sam izvadio papirnate maramice i nastojao njima obrisati mamino lice i haljinu koliko je to bilo moguće. Zakopčao sam joj dugmad na haljini i upalio auto. Mama je i dalje inzistirala da odemo kod Nene na kavu. Šutio sam prebirući po mislima. Na kraju krajeva sad mi je bilo svejedno. Parkirao sam ispred Nenine zgrade. Opet sam pomogao mami da izađe no sad je hodala malo čvršće i sigurnije. Liftom smo došli do trećeg kata i pozvonili.
Nena je otvorila držeći čašu pića u ruci. Prvo što je pitala bilo je gdje smo do sada? Rekoh joj da smo imali mali problem s autom. Uvela nas je u dnevni boravak. Na stolu je već bila kuhana kava i boca nekakvog pića. Pogledom sam tražio Mladena. Kako ga nisam vidio pitao sam Nenu gdje je on? Pogledala me pijanim očima i kurvinski se nasmiješila. Rekla je kako je Mladen na sigurnom i namignula mi pokazujući palcem na spavaću sobu. Shvatio sam da se starka napalila na Mladena i da smo ih u stvari prekinuli u akciji. Rekla je neka se malo strpimo i poslužimo kavom i pićem. Mama je sjedila na trosjedu i napokon se oglasila. Pitala je Nenu ima li kakvu majicu, haljinu ili suknju pokazujući rukama na svoju mokru haljinu. Nenu je zanimalo od čega je haljina mokra ali na svu sreću zadovoljila se odgovorom kako je to bila mala nezgoda. Nije dalje pitala, važnije joj je bilo da što prije ode u sobu do Mladena. Rekla je mami neka otvori ormar i pronađe nešto što će obući. Namignula nam je i odjurila u sobu.

Mama je jedva ustala s trosjeda. Djelovala je nesigurno ali ipak je nekako došla do ormara koji joj je pokazala Nena. Držeći se jednom rukom za vrata ormara tražila je što bi odjenula. Ja sam odlučio otići do kupaonice. Osvježio sam lice hladnom vodom i oprao ruke. Još nisam vjerovao da mi se dogodilo to što se dogodilo. Stojeći iznad umivaonika otkopčao sam hlače a moj sluzavi kurac bio je živi dokaz da se to ipak dogodilo. Na brzinu sam s esvukao i ušao pod tuš. Topla voda mi je godila. Trgnuo me tresak u sobi i na brzinu sam se omotao ručnikom. Izašao sam na hodnik dozvavši mamu.

Nije odgovarala pa sam ušao u sobu. Mama je stajala u dijelu koji je bio mala kuhinja. Uplašio sam se da je možda pala no nije. Stajala je uz sudoper a na podu pored nje bio je jedan lonac kojeg je valjda gurnula pa je on glasno tresnuo udarivši o pod. No nešto drugo bilo je mnogo zanimljivije. Mama mi je bila okrenuta leđima. Na sebi više nije imala haljinu. Bila je u samostojećim čarapama a na sebi je imala samo nekakvu majicu bez rukava koja joj nije prekrivala čak ni dupe. Bio sam zbunjen i onako ogrnut samo ručnikom sjeo sam na kauč. Pitao sam mamu zar nije našla ništa za odjenuti? Okrenula se prema meni držeći u ruci čašu soka. Otpila je nekoliko gutljaja a onda mi rekla zar mislim da ova majica nije dovoljna? Nikada nisam vidio niti doživio mamu u ovakvom svjetlu. Gledao sam njezin pičić i ponovo osjetio buđenje kurca. Mama je rukom prelazila preko čarapa. Zaključila je da je popišala i njih jer i one su dijelom bile mokre. Upozorio sam je kako bi svakog časa iz sobe mogli izaći nena i Mladen. Tada je konstatirala kako imam pravo i kako se mora odjenuti. Svukla je čarape ali umjesto da se ode odjenuti sjela je na kauč pored mene. Pitala me što mislim, ima li ona za svoje godine još uvijek dobro tijelo? Odgovorio sam kako izgleda super no neka ode i odjene nešto. Poslušala me i ponovo je oteturala do ormara.

Uskoro je na sebi imala crne čarape i crni grudnjak. Stala je okrenuvši se prema meni i pitala jeli to OK? Obukla je nekakvu bijelu košulju i crnu suknju. Smotala je kosu u rep i ponovo sjela pored mene. Pitala me što ja čekam? Tek tada sam postao svjestan toga da sjedim u tuđem stanu ogrnut samo ručnikom. Trenutak prije nego sam ustao u namjeri da odem u kupaonicu i odjenem se mama je rukom potegnula ručnik i bacila ga u stranu. Ostao sam iznenađen i gol. Kurac mi je već bio dobrim dijelom ukrućen a kada je mama spustila glavu i strpala ga u usta vrlo brzo postao je tvrd poput kamena. Bio sam itekako svjestan toga da to što činimo nije u redu ali bilo mi je fantastično. Mama je bila napaljena poput kuje. Opkoračila me je i zajašila. Trenutak kasnije doslovce se nabila na moju kitu. Vrtjela je guzom trljajući me svojim sisama. Sad mi je više bilo svejedno i uopće nisam mario za to hoće li se na vratima pojaviti Nena ili Mladen. Novi val sperme izlio sam u maminu pičku. Još je neko vrijeme sjedila na meni čvrsto me zagrlivši.
Shvatio sam da je već gotovo jutro i to sam spomenuo mami. Ustala je i otišla do kupaonice. Popravila je donekle šminku i frizuru. I ja sam se odjenuo. Shvatili smo da Nena i Mladen vjerojatno neće tako brzo izaći iz sobe. Mama joj je ostavila pisanu poruku na stolu objasnivši da je uzela nešto od njene odjeće. Zamolila ju je da je nazove pa će se naći na kavi kako bi joj istu vratila.

Zatvorili smo vrata za sobom i spustili se na parking. Brzo smo stigli do kuće. Ušli smo a mama me nježno poljubila u usta rekavši kako ide pod tuš ali prije toga moramo popiti još jedno piće. Nevjerojatno koliko smo oboje bili napaljeni. Svukla se predamnom govoreći kako ne voli nositi tuđu odjeću. Tako posve gola natočila nam je piće. Izvalila s etako gola na kauč raširenih nogu jasno mi dajući na znanje kako je spremna za još jednu rundu. Prepustio sam se strastima ovaj put bez ikakvih kočnica i zadrške. Jebao sam ju dignuvši joj noge visoko na svoja ramena. Izvadio sam kurac, popeo se na nju i svršio joj po licu. Otišao sam u svoju sobu i dugo nisam mogao zaspati. Pitao sam se kako će se mama osjećati i kako će reagirati nakon što se skroz otrijezni.

Probudio me otac došavši u sobu kako bi me pozvao na ručak. Bila mi je muka i najradije ne bi izlazio iz kreveta. No nije bilo druge. Nekako sam se spremio i došao u kuhinju. Mama me je srdačno pozdravila. Izgledala je iznenađujuće svježe i odmorno za razliku od mene. Na trenutak sam se ponadao da se ona možda ničega ne sjeća. Iako je na stolu već bila poslužena juha ja sam još srkao kavu koju mi je poslužila mama. Ni ona još nije krenula s jelom. Također je ispijala kavu. Otac je već jeo ne želeći nas čekati. U stvari on je došavši s posla i spremio ručak. Nije nas želio buditi. Dok je srkao juhu rekao je kako je umoran i odmah nakon jela ide na spavanje. Mama ga je pitala kada opet radi noćnu. Otac je odgovorio kako je danas slobodan a sutra je opet noćna smjena. Mama je pogledala u mene držeći ispred sebe šalicu kave. Na rubovima usta titrao joj je smiješak. Namignula mi je otpivši gutljaj kave. Sada sam znao da se ipak svega sjeća. Nisam sumnjao da me sutra čeka burna noć i nije mi uopće bilo žao zbog toga.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Karneval
Kada je gosdpodin Felix kupio ogromnu ali poprilično zapuštenu kuću u našem susjedstvu ni slutili nismo da će ista postati mjesto gdje ćemo se, mi dečki iz kvarta, rajcati i puniti energijom za drkanje. Spomenuti gospodin Felix dugo je godina živio u Švedskoj skupa sa svojom ženom Matildom. Djece nisu imali a imali su para, kako se u narodu kaže, kao govana. Kako rekoh, kuća je bila ogromna ali nikada useljena niti do kraja dovršena. Felix ju je dovršio i obnovio izvana ali i iznutra. U prizemlju kuće naumio je otvoriti mali cafe bar u jednom dijelu. U drugom dijelu koji se nadovezivao na spomenuti cafe bar   (dijelio ih je mali hodnik) bila je planirana velika sala koja je trebala postati restoran. Iz tog prostora namijenjenog za restoran ulazilo se u prostor iza kuće što je Felix zamislio kao salu za svadbe i razne druge svečanosti. Kat i potkrovlje uredio je za stanovanje. Felixova žena Matilda sada je živjela sama u kući dok je Felix i dalje obitavao u Švedskoj gdje se također bavio ugostiteljstvom. Zašto Felix nije dovršio uređenje restorana i započeo biznis ne znam ali to za ovu priču nije ni bitno. Matilda je bila jako zgodna žena. Vesela, nasmijana i uvijek dobre volje. Djelovala je strašno jebozovno. Većina nas drkala je na nju samo što se malo nas to usudilo priznati.

Kada i komu je palo na pamet da organiziramo turnir u kartanju Bele ne znam. Uglavnom ideja je pala, samo nam je nedostajao prostor. Franjo, najstariji među nama, skupio je hrabrosti i pitao Matildu bi li nam ona ustupila prostor u prizemlju kuće za spomenuti turnir. On sam se iznenadio a iznenadio je i nas kada nam je rekao kako gospođa Matilda nema ništa protiv i kako možemo turnir održati u prostoru koji je bio namijenjen za kafić. Nakon tog turnira počeli smo se uredno sastajati u tom prostoru dva do tri puta tjedno. Uglavnom smo kartali a nabavili smo i stol za bilijar. Matilda nije imala ništa protiv toga da se tu okupljamo i družimo a najmilije nam je bilo kada bi nas posjetila i popričala s nama. Gutali smo je očima a danas sam siguran da je ona toga itekako bila svjesna. Čak je i njenom mužu Felixu bilo drago da koristimo taj prostor a na spomen da mu damo neki novac za korištenje struje i vode nije htio ni čuti.

No stvar se zakuhala kada su se naše mame zainteresirale za to naše kartanje. U početku im nije bilo jasno da nam netko dopušta korištenje svog privatnog prostora za kartanje i bilijar. Franjina mama je bila prva koja je o tome porazgovarala s Matildom. Kada se uvjerila da Matilda nema ništa protiv to je prenijela i ostalim mamama. Ubrzo su se u prostoru do nas počele okupljati naše mame. Matildi je to bilo izuzetno drago. Ispijale bi kavu pijuckale sok a bogami i alkohol te razgovarale (tračale) do dugo u noć. Mi nismo smetali njima a ni one nama. No pozornost nam je privuklo nešto drugo. Mame su sjedile oko stola i lagano podgrijane alkoholom nekontrolirano su prebacivale nogu preko noge što je nama dalo povoda da svako malo uđemo u hodnik i škicamo razgolićene nogice naših mama.

Ne znam točno kako i kada ali siguran sam da su mame to shvatile. Mislim da su nas namjerno palile svojim nogicama. Posebno su nas rajcale čarape i halteri. Nenad je bio najmlađi od nas i njegova mama je vrlo često nosila samostojeće čarape i haltere. Znala bi sjesti za barsku stolicu kod šanka i prebaciti nogu preko noge a mi smo mislili da ćemo izgubiti oči koliko smo blejali. Muževi, tj. naši očevi, nisu previše marili za ta ženska kafenisanja kod Matilde. Štoviše odgovaralo im je to jer su i oni tako nesmetano provoditi vrijeme u lokalnoj birtiji pored koje je bila kuglana. Kartali su, kuglali, ispijali gemište, pive i ljuštili bunceke s kiselim zeljem. Znali su da su im žene i djeca na sigurnom.

Bližio se fašnik što znači da je trajalo vrijeme karnevala. Nenadovoj mami, koju sam prije spomenuo a zvala se Blanka, bio je rođendan. Odlučila je počastiti kolegice s kojima je provodila vrijeme kod Matilde. Donijela je lijepu količinu alkohola svake vrste a bilo je i narezaka, sira, kolača te raznih salata. Mi smo kao i obično bili u svom dijelu prostora ali pomno smo pratili što se događa u susjednoj prostoriji. Blanka je pozvala i nekoliko kolegica s posla a bilo je prisutno i nekoliko Matildinih poznanica. Malo po malo naše mame su se pod utjecajem alkohola fino raspojasale. Čak su i zaplesale uz glasnu muziku. Nisu imale ništa protiv da se i mi malo počastimo. Sada smo pod izlikom jedenja kolača bili skupa s njima. Naravno da smo iskoristili priliku te ispili koje pivo. Kako je vrijeme odmicalo sve više su pile a naše prisustvo ih uopće nije sputavalo. Opasno su počele pokazivati noge, zadizati suknje a kada su se međusobno počele drpati, pipati te loviti za sise ni jedan od nas dečkiju nije mogao izbjeći nekontrolirano dizanje kurca.
Matilda je donijela svoj digitalni fotoaparat koji su u to vrijeme kod nas bili prava rijetkost. Malo je fotografirala a onda zamolila Franju, najstarijeg između nas, da preuzme ulogu fotografa što je on vrlo rado prihvatio. Inače gospođa Matilda kao i uvijek izgledala je jebeno sexi. Kosa obojena u plavo, elegantna crna haljina, crne čarape...
U jednom trenutku jedna od naših mama, ne sjećam se točno koja, sjetila se da je vrijeme karnevalskih svečanosti pa je predložila da i one organiziraju neku zabavu pod maskama. Ta tema sve naše mame ozbiljno je zaokupila pa su padali razni prijedlozi o načinu maskiranja. U jednom trenutku Nenadova mama je rekla kako bi bilo fora da ovaj prostor urede kao bordel a one da budu odjevene kao kurve. Iznenadilo me je s koliko oduševljenja su naše mame podržale tu i takvu ideju, a inas je ta ideja oduševila samo što to svoje oduševljenje nismo smjeli pokazati. Odmah mi je na pamet pala ona izreka koja otprilike kaže;- Sve su žene kurve osim moje mame. Oprosti mama ali i ti si žena -

Matilda je predložila da se odmah sad preodjenu i da malo glume kurve. Ostale žene u čudu su je gledale pitajući se gdje da sad uzmu takvu odjeću? Matilda im je rekla kako ona ima pune ormare razno raznog rublja, čarapa, haltera, podvezica... To je izazvalo novu salvu smijeha i razno raznih komentara. No nije ih trebalo puno nagovarati. Uskoro su mame s Matildom prekapale po ormarima vadeći razno razno rublje, gaćice, podvezice, haltere, haljine, suknje... što je kod nekih izavalo crvenilo u licu ali ispijeni alkohol sve ih je ohrabrio. Matilda je u svojim ormarima uistinu imala širok asortiman odjeće i obuće. Naše mame posebno su se napalile na čizme, a bilo ih je svake vrste. Onih niskih, do koljena pa do onih jebozovnih koje su išle iznad koljena. Također ih je oduševilo to što je Matilda u ormaru imala raznovrsne perike.

Najprije su jedna po jedna odlazile u pokrajnju prostoriju gdje bi se preodijevale. Kako bi koja došla nazad ostale su veselo komentirale i pljeskale. U jednom trenutku kočnice su im skroz popustile pa su se preodijevale i jedna drugoj pomagale, u tom odijevanju, tu odmah u sali, i to pred nama. Moram li vam reći da su nama dripcima sline curile a mladi nabrekli kurčevi samo što nisu rasparali hlače. Kada se u jednom trenutku Adrianova mama, Zrinka, naguzila a haljina se zadigla i kada smo vidjeli da na sebi, ispod haljine, nema gaćice oči su nam postale kao sarme. Bili smo taotalno opijeni, što vinom i pivom ali najviše prizorima razularenih i narajcanih mama.

U jednom trenutku Franjo mi je pružio fotografski aparat a onda se doslovce
izgubio. Shvatio sam vrlo brzo da osim njega u prostoriji nema ni Matilde. Bosanac Senad bio mi je najbolji prijatelj te sam njemu prvom rekao kako mislim da su Matilda i Franjo nestali i to ne bez razloga. Predložio sam mu da ih odemo potražiti no nije ga zanimalo. Bio je zaokupljen prizorima u dvorani i nije mu padalo na pamet da se bilo gdje makne. Uglavnom naše prisustvo naše mame ne samo da više nije smetalo nego ih je, danas sam siguran u to, dodatno rajcalo i palilo. Potpuno su se uživjele u ulogu raspojasanih drolji a to što su imale zahvalnu publiku, tj nas koji smo sve to promatrali, dodatno ih je motiviralo.

Rezime svega bio je taj što smo svi imali enormno mnogo materijala za
kasnije prepričavanje tog događaja i drkanje do besvijesti. Nadalje, neki od nas te su noći, kako se to lijepo kaže, omastili brk. Franjo je danima sijao od sreće a imao je i razloga za to. On je pojebao gospođu Matildu i dugo o tome ništa nije želio govoriti. Uživao je, sa smiješkom na licu, mučeći nas jer smo gorjeli od želje da nam ispriča detalje. Kada je nakon nekog vremena ipak odlučio ispričati to nas se dojmilo više nego gledanje nekog porno filma. Neću vam ovdje opisivati i prepričavati njegovu priču samo ću vam reći da ga se najviše dojmilo to što je spermom obilno zalio Matidine sise.

Ni ja nisam prošao loše te noći. Mama mog prijatelja Davora, Katarina,
izdrkala mi ga je preko hlača. Moram priznati da Davorovu mamu nikada nisam doživljavao kao neku sexipilnu ženu, niti me je ikada privlačila u seksualnom pogledu. Bila je nižeg rasta, velike guzice i s dosta kilograma viška. No te večeri kada se odjenula poput kurve bila mi je itekako privlačna. No bio sam lagano opijen pivom a i napaljen kompletnim prizorima pa je i to vjerojatno bio razlog više da me Katarina napali. Našminkana, odjevena u neku prozirnu haljinu ili spavaćicu ispod koje su se lijepo mogle vidjeti njene velike razgolićene sise, te samostojeće čarape i cipele s visokom petom, djelovale su na mene i nisam mogao ne uzbuditi se. Pogotovo kada me je u prolazu nekoliko puta okrznula svojim sisama.

Sjedio sam pored nje. U lijevoj ruci je držala čašu dok je desnu nehajno stavila na moje koljeno. Svo vrijeme promatrala je i glasno komentirala događaje u dvorani uopće ne okrečući glavu u mom smjeru. Kada joj je ruka lagano krenula prema mom nabreklom kurcu koji samo što nije probio hlače mislio sam da ću doslovce čitav eksplodirati. Stavila je ruku na moj kurac čvrsto me stiskajući. Stol ispred nas zaklanjao nas je od pogleda. Trljala me sve žustrije a prsti su joj klizili naniže do mojih jaja punih sperme. U trenutku kada je raskopčala moj zaporak na hlačama, odmaknula gaćice i rukom uhvatila moj kurac nije bilo šanse da ikako spriječim vulkan koji je šiknuo. Svršavao sam toliko žestoko, dugo i obilno da to nije bilo normalno. Imao sam osjećaj da ću izgubiti svijest. Tek tada Katarina je pogledala prema meni. Koketno se nasmiješila te uzela salvetu sa stola kojom je obrisala prste natopljene mojom spermom. Kao da se ništa nije dogodilo, ustala je od stola i pridružila se ženama koje su plesale na sredini sale.

Sjedio sam ne usuđujući se ustati jer sam imao osjećaj da ću, ustanem li, odmah pasti. Napokon sam pogledao uokolo po dvorani. Mislim da nitko nije primjetio ono što se odigralo između Katarine i mene. Davor , Krešimir, Zvonko i Igor nisu uopće gledali u mom smjeru. Tada sam uočio što je zaokupilo njihovu pažnju. Zvonkova mama Irma, inače mršava plavuša koja je nosila naočale, sada je bila posve gola i onakva polupijana pokušavala je odjenuti na sebe nekakvu haljinu. Tek tada uočio sam da u dvorani nema moje mame.


Napokon sam ustao. Nesigurnim korakom prošao sam dvoranom tražeći pogledom mamu. Zadnje čega se sjećam bilo je to da je na sebi imala nekakvu izuzetno kratku crnu suknju koja joj se pri hodu zadizala toliko da su se lijepo mogli uočiti rubovi čarapa. Gore je imala neku svilenu ali vrlo tijesnu košulju. Gornju dugmad gotovo da nije mogla zakopčati. U jednom trenutku sise su joj bukvalno izletjele napolje ali ju to uopće nije smetalo. Na sebi je imala dugački kaput s krznom koji je sad kada su joj sise ispale ogrnula kako bi prikrila razgolićene sise. Dodatni štih njenom sexi izgledu davale su čizme s visokom petom na nogama. Još sam debelo bio pod dojmom Katarininog drkanja i shvatio sam da mi treba svježeg zraka. Kroz hodnik natrpan raznim stvarima došao sam do stražnjeg izlaza i izašao na veliku vrtnu terasu. Hladni noćni zrak izuzetno mi je dobro činio. Trgnuli su me šumovi i prigušeni glasovi koji su dolazili meni s desne strane. Tamo se nalazila natkrivena nadstrešnica ispod koje su bili pospremljeni bicikli i mali moped. Lagano, gotovo na prstima šuljao sam se uza zid. Svjetlo na zidu kuće dijelom je osvjetljavalo prostor ispod nadstrešnice. Bio sam u pravu kada sam pomislio da tamo nekoga ima. Tiho sam prišao još bliže naprežući oči. U prvi tren ostao sam zapanjen i šokiran. U vrtnoj stolici udobno zavaljen sjedio je Senad. Hlače i gaćice bile su nehajno bačene sa strane. Glasno je dahtao a žena koja je klečala između njegovih nogu i pušila mu kurac bila je moja mama. Nisam mogao vjerovati. Gledao sam taj prizor i čini mi se da uopće nisam treptao.

Iako sam u prvom momentu bio šokiran sada me taj prizor, gdje moja mama puši kurac mom prijatelju iz susjedstva, silno uzbudio. Mamine sise opasno su virile iz svilene košulje i Senad se nije libio prstima trljati njene nabrekle bradavice. Senadovo dahtanje postajalo je sve jače, ubrzanije i glasnije. Rukama se čvrsto uhvatio za naslone stolica, glavu je izvio u zrak i gotovo da je vrišatao. Bilo mi je jasno da svršava. Mama je i dalje neumorno dizala i spuštala glavu iako su joj, u to sam bio siguran, usta bila puna Senadove sperme. Definitivno je najveću količinu sperme progutala kada je napokon podigla glavu. Gledala je gore u Senada dok mu je rukom i dalje drkala kurac. Još je jednom njegov kurac stavila u usta, potom je ponovo pogledala u Senada, spustila je glavu i poljubila mu kurac. Ustala je pospremajući sise u košulju. Bio je to trenutak kada sam shvatio da se moram povući. Tiho sam se udaljio i vratio u dvoranu.

Prvi je u dvoranu ušao Senad mama je vjerojatno otišla do kupaonice kako bi se sredila. Senad je šutio kao zaliven. Nisam ga ništa želio pitati. Čekao sam da vidim kako će reagirati. Iznenadilo me njegovo ponašanje. Ni tada a ni nikada poslije ni jednom riječju nikome, pa naravno ni meni, nije spomenuo događaje iz te noći. Prošlo je poprilično vremena kada sam mu ja sam otkrio da sam ga te noći vidio sa svojom mamom. Bio je iznenađen i stvarno mu je bilo neugodno. Bilo mi je drago što se tako ponaša i što je kao pravi đentlmen sačuvao tajnu samo za sebe. Ohrabrio sam ga rekavši mu da mu ništa ne zamjeram i da sam gledajući tu scenu i sam bio jako uzbuđen.

I eto tako se završila  ta (pred)karnevalska zabava. Razišli smo se kućama prepuni dojmova. Matilda je tri dana kasnije otputovala u Švedsku  te se s mužem Felixom vratila tek krajem ljeta. Naše mame su opet polako počele odlaziti kod Matilde na večernje kavice. Mi se više nismo okupljali u onom dijelu koji je bio namijenjen za kafić. Čitavo proljeće i ljeto imali smo dovoljno materijala za prepričavanje i sređivanje dojmova ali i za drkanje. Našim mamama u početku je bilo pomalo neugodno jer bile su svjesne da su se malo previše razuzdale, što je nama naravno bilo drago. Između sebe smo se dogovorili da nikada nikome ne pričamo o tome što se te noći događalo kod Matilde. I držali smo se toga... Možda i zato jer smo se potajno nadali da bi se nešto takvo moglo ponoviti. Nakon nekog vremena Felix i Matilda na našu žalost odselili su u Koper. Koliko smo uspjeli saznati tamo s nekim Felixovim rođakom vode hotel i restoran. Oboje su došli u još nekoliko navrata kako bi se iselili i prodali kuću. Glavninu stvari su odvezli a ono što je preostalo Matilda i Felix prepustili su nama, dečkima iz kvarta, kako bi iznjeli iz kuće, uzeli nešto ako to budemo smatrali korisnim a ostalo bacili na smeće, čak su nam za to i platili. U nekim od ormara pronašli smo i dijelove rublja i odjeće. Bilo je tu haljina, gaćica, kombinea, samostojećih čarapa, hulahopki, cipela... Te stvari umjesto u smeću završile su kod nas dobro skrivene. Čuvali smo ih kao relikvije i sjećanje na karneval. Danas u toj kući žive čak tri obitelji.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Redaljka na njoj
Jebiga, mlad sam se oženio i od samog početka taj brak nije funkcionirao. Nakon godinu i pol dana došlo je do rastave. Bio sam prilično deprimiran i razjeban tih dana nakon rastave. Često sam se telefonom čuo s mamom i ti razgovori su me donekle umirivali. Moja, sad već bivša, žena se iselila iz mog stana i sada sam bio sam i u praznom stanu nisam se osjećao ni malo ugodno. Mama je to shvatila i pozvala me da dođem na neko vrijeme živjeti kod nje. Trebalo mi je neko društvo, malo utjehe i razumijevanja pa me nije trebala dugo nagovarati. Inače mama je živjela sama. Od kada se razišla s mojim ocem nikada se nije udavala. Kažem namjerno razišla jer, nikada se nisu ni vjenčali. Živjeli su zajedno a nakon mog rođenja mom ocu nije nikako odgovaralo da ima obitelj i obveze koje to podrazumijeva. U stvari mama i on bili su slični jer oboje su željeli puno slobode a brak i obitelj im nisu nikako odgovarali. Tako sam ja manje više odrastao s bakom i djedom. Oca sam viđao vrlo rijetko dok sam majku viđao često jer ona je nakon razilaska s ocem uspjela dobiti stan od poduzeća gdje je radila i to u novosagrađenom naselju koje je bilo vrlo blizu kuće gdje su živjeli baka i djed. Čuo sam zajedljive susjede koji su pričali se da je mama stan dobila tako što je znala kome treba dati pičke.

Mama je inače, usudim se to reći, rasna žena. Dok smo bili klinci, tek izašli iz puberteta, i kada bi ona prošla ulicom, posječujući baku i djeda, moji prijatelji pohotno su očima gutali njezine sise, guzcu i prekrasne noge. Zastala bi i onako kurvinski svima se nasmiješila, malo popričala s dečkima i onda kada bi nam okrenula leđa odlazeći ulicom namjerno je vrtjela dupetom tako da je mojim prijateljima mrak padao na oči. Tko zna koliko stotina i stotina puta su drkali kao sumanuti nakon tog prizora. I ja sam sam sebe mnogo puta ulovio kako joj zurim pod suknju dok bi ona sjedila na stolici i onako nehajno prebacivala nogu preko noge otkrivajući bedra, ponekad i gaćice a posebno me palilo kada bi vidio da nosi čarape i haltere. Najviše me palilo kada bi uočio da ispod košulje ne nosi grudnjak pa su bradavice stršale kao dvije velike zrele trešnje.

Kako sam odrastao i sazrijevao sve sam se više navikavao na to da imam sexi mamu. On je voljela i znala izgledati jebozovno. Mnogo je izlazila i mijenjala ljubavnike. Navikao sam se i na to da se u stanu u mom prisustvu šeće u prozirnoj spavaćici a naši zajednički odlasci na more podrazumijevali su da se kupa i sunča u toplesu. Završio sam fakultet našao dobar posao te si kupio stančić. Kako sam krenuo na faks sve sam manje viđao mamu a kada sam se preselio u stan vrlo rijetko osim što smo se često čuli telefonom. Ponekad bi subotom otišli na kavu ili bi nedjeljom k njoj svratio na ručak.

I tako sam evo sada nakon dugo vremena trebao maminu utjehu. Spremio sam u torbu stvari i došao k njoj u stan. Prolazili su dani i dobro mi je bilo. Ponekad bi me zamolila da odem negdje s prijateljima a ja sam znao, bez da mi išta više kaže, kako joj u posjet dolazi neki muškarac. Nije mi to smetalo. Bila je slobodna žena i meni je to bilo normalno. Jednog dana me iznenadila rekavši mi da pođem s njom na more. Znao sam da ona svako ljeto odlazi u nudistički kamp pa me je to još više iznenadilo. Naime pouzdano sam znao da odlazi u nudistički kamp jer tamo ima sexa u izobilju. Ja osobno nisam bio baš pristalica nudizma ali pomalo me zainteresirala. Sjetio sam se kako sam mali milijun puta zamišljao mamu kako se jebe i kako mi se na te misli kurac dizao. Sada su mi se opet rasplamsala stara maštanja. Rekao sam joj kako ću poći s njom ali neću provoditi vrijeme s njezinim nudističkim društvom već ću malo uživati na usamljenim mjestima prepuštajući se razmišljanjima, fotografiranju i čitanju knjiga. Bilo joj je drago što sam pristao poći.

Kada smo sjeli u auto i krenuli mama je bilo izuzetno dobro raspoložena mada je jutro bilo tmurno i kišovito, čak za to doba godine prohladno. Već u autu mama je stalno govorila kako se pretoplo obukla i kako joj je vruće. Dizala je majicu otkrivajući svoje bujne sise u grudnjaku koji samo što nije prsnuo. Zamolio sam joj da to ne čini jer mi skreće pažnju dok vozim. Nju je to zabavljalo pa je uskoro izvadila jednu a potom i drugu sisu iz grudnjaka veselo se smijući. Rekao već da sam je viđao u toplesu ali sada sam vidjevši njezine, još uvijek lijepe sise, osjetio kako mi se kurac diže.

Stigli smo u kamp i parkirali se ispred mobilne kućice koju je svake godine unajmljivala. Kako je dan bio kišovit i prohladan u kampu nisam vidio previše golaća. Smjestili smo se i raspakirali stvari. U međuvremenu oblaci su se počeli razilaziti i sunce je bivalo sve jače. Mama se skinula i samo u gaćicama spremala stvari u ormare. Kriomice sam stalno bacao pogled na njezino dupe i prekrasne sise. Uskoro je skinula i gaćice. Ogrnula se ručnikom i rekla kako ide do kafića u kampu pozdraviti prijatelje. Pola sata kasnije i ja sam izašao malo razgledati kamp. Uskoro sam stigao blizu kafića. To je bio kafić na otvorenom. Veliki šank natkriven bambusom te velika terasa sa suncobranima također od bambusa. Mama mi je bila leđima okrenuta i sada posve gola. S jedne i druge strane pored nje bila su dva muškarca. Nisu se libili svako malo mamu primati za dupe a ona na to uopće nije obazirala. Prošao sam dalje nastojeći da me ne vide.

Tijekom ručka mama me zamolila da nikome ne govorim da sam joj sin. Ona je svojim znancima već rekla da sam joj ja prijatelj. Nije mi trebala dodatno objašnjavati ništa. Shvatio sam o čemu je riječ. Nije željela da njezine znance to što je tu sa sinom sputava i nisam imao ništa protiv toga. Otišla je do plaže a ja sam odlučio malo prošetati i fotogarfirati. Već je bilo kasno kada sam se vratio u kamp. Prolazivši pored kafića ugledao sam mamu za jednim od stolova. Sjedila je u društvo četvorice mladih muškaraca, gotovo mojih vršnjaka. Naravno svi su, uključujući mamu, bili goli. Mama me ugledala i pozvala me da priđem. Upoznala me s mladićima rekavši kako smo se i dogovorili, da sam ja njezin prijatelj. Popili smo piće pa potom otišli na večeru. Nakon večere mama je otišla do kafića gdje je bila organizirana zabava pod bakljama jer bila je smjena gostiju. Jedni su odlazili dok su drugi dolazili. Ja sam ostao u kućici. Malo sam gledao tv, čitao i zaspao a da uopće nisam čuo kada je mama stigla. U neko doba noći probudilo me glasno stenjanje. Harmonika vrata moje sobice nisu bila do kraja navučena. Provirio sam i pod slabim svjetlom ugledao mamu široko razmaknutih nogu i nekog tipa koji se žestoko zabijao u nju. Pokrio sam se po glavi i ubrzo opet zaspao.

Ujutro je mama bila izuzetno dobro raspoložena. Pripremala je doručak i pjevušila. Na sebi je imala samo pregaču, ispod pregače bila je posve gola. Mladi muškarci koje sam jučer upoznao, a zvali su se Marin, Pero, Ivor i Nenad, prolazili su pored kućice i dozvali mamu. Izašla je i kratko s njima porazgovarala te se vratila u kućicu. Rekla mi je kako se u obližnjem gradiću povodom nečega, ne sjećam se više čega, sprema cjelodnevna fešta. Biti će regata jedrilica, trke skuterima, nastupi folklornih grupa, trka magaraca, mađioničari, žongleri, bogat glazbeni program, luna park, a uz sve to gomila jela i pića. Nastavila je kako bi voljela da pođem tamo s njom i ovom četvoricom mladića. Naime oni sutra odlaze iz kampa pa se žele malo zabaviti. Mislio sam kako je to dobra prilika da se opustim i zabavim pa sam pristao poći.

Mama je obukla laganu crvenu suknju koja je bila dobrano iznad koljena, bijelu košulju ispod koje nije bilo grudnjaka pa su joj se lijepo nazirale sise. Na noge je obula cipele s visokom petom. Uistinu je izgledala jebeno dobro. Došli smo do kombija koji su mladići imali. Marin je sjeo na mjesto vozača a mama je rekla kako će sjesti iza jer se osjeća komotnije. Ja sam sjeo naprijed do Marina. Okrenuo sam se i vidio mamu između Pere i Ivora. Oni su i dalje mislili da sam ja u stvari mamin prijatelj. Zaboravio sam reći da smo prije polaska u kafiću ispili bocu vina što je mamu dodatno oraspoložilo.
Ni pet minuta nakon što smo krenuli čuo sam hihotanje otraga.

Nisam se htio naglo okrenuti, pošto su mi na pamet došle prljave misli. Gledao sam Marina dok je vozio kako često pogledava u unutarnji retrovizor. Zanimalo me to što se događa otraga. Lagano sam se okrenuo i iznenadio se; mama je sjedila između Pere i Ivora, dok su joj oni otvoreno masirali sise. Sjedila je zatvorenih očiju i dopuštala im da joj to rade. Vidio sam samo dvije njihove ruke; dakle bilo je akcije i "dolje", ali to nisam mogao vidjeti.

Kao da su zaboravili da sam i ja u autu ali uostalom nisu ni marili jer su bili uvjereni kako sam ja samo njezin mladi prijatelj.. Gledao sam Peru kako joj otkopčava bluzu i vadi njenu lijevu sisu iz razdrljene košulje. Zgrabio ju je kao da će pobjeći. Mama je sad već tiho stenjala. Shvatio sam da je ta fešta u stvari bila samo izlika da se moja mama dobro pojebe ali nisam kontao zašto je i mene pozvala da pođem s njima.

Uspalio sam se gledajući to i nesvjesno se počeo dirati po kurcu preko hlača. Kad smo ušli kombijem na parking, a to je bila jedna velika ledina pripremljena za parkiranje automobila, okrenuo sam se, a mama je opet izgledala decentno. Izašli smo i krenuli prema mjestu gdje se održavao program. Bilo je zbilja veselo. Zabavili smo se u luna parku, kušali morske specijalitete i pili mnogo domaćeg vina. Moji novopečeni znanci uopće nisu štedjeli mamu. Grlili su je, dodirivali joj sise, štipali je za guzicu... Dok smo sjedili za stolom mazili su je po nogama zavlačeći ruke između njezinih nogu. A mama, što je više pila bivala je sve raspuštenija. Bukvalno je uživala u tome što joj ti mladi pastusi poklanjaju toliko pažnje.

Rasprostrli smo dvije deke ispred kombija i čekali početak nastupa folkloraša, Pero mi je predložio da odemo po kokice. Marin i Ivor su otišli do wc-a. Kraj prodavača kokica je bio poduži red, tako da kad smo se vratili shvatili smo da su mama i Nenad u kombiju. Pogledao prema kombiju i primjetio da mamina glava (ustvari sam joj vidio samo dio) ide gore-dolje. Shvatio sam da puši Nenadov kurac. Potpuno sam izgubio interes za folkloraše.

Kad je nakon nekog vremena Nenad izašao iz kombija, a Pero ušao, postao sam očajan da bolje vidim šta se događa unutra. U međuvremenu je i Marin ušao u auto. Ja i Ivor ispijali smo vino i virili u kombi. Mamina crvena suknja joj je bila zgužvana oko pasa, košulja joj je bila na konzoli između prednjih sjedišta, a noge su joj bile raširene tako da je jedna bila naslonjena straga na vozačev sic, a druga preko zadnjeg sjedala. Ležala je na stražnjem sjedištu, a Pero joj je stajao poguren između nogu i snažno, gotovo divljački, ju jebao.
 
Dok ju je on jebao, Marin je na prednjem sjedalu natezao kurac jednom rukom, dok joj je drugom trljao bedra i guzicu, koliko je mogao dosegnuti. Nakon nekoliko sekundi koje su mi trajale kao minute, Pero je svršio u mami, uz urlike joj puneći pičku vrućom spermom. Očistio je kurac njezinom suknjom i izašao van. Otišao je prema wc-ima.

Sad je Marin prešao otraga, dok je mama još ležala u istom položaju. Stavio joj je dva prsta u pičku i izvukao podosta sperme iz nje. Stavio joj je te prste u usta a ona ih je poslušno i pohotno lizala. Nikad prije nisam vidio mamu u ovakvom svjetlu. Osjećao sam se čudno. Istovremeno sam bio i ljut i razočaran i ljubomoran i jadan! Marin je pomogao mami da se okrene kao da će je guziti. Udario ju je po guzici par puta dok se kurcem trljao preko njezine mokre pičke iz koje je još pomalo curila Perina sperma. Prislonio joj je glavić kurca na guzicu i upro. Glasno je zajaukala Pošto sam bio iza njih, vidio sam kako se mamin šupak i pička šire i sužavaju, kao da zijevaju. Marin je naslinio prste i žestoko trljao po maminom, šupku. Bila je spremna za Marinov kurac kad joj ga je stavio. Jahao ju je brzim ritmom, naginjući se povremeno naprijed kako bi joj gnječio sise. Jaja su mu lupala po njezinoj pički dok ju je guzio. Mama je na momente toliko glasno vrištala da joj je Marin morao rukom pokriti usta. Svršio joj je u dupe a zatim ga je obrisao unutarnjom stranom njene suknje. Tek tada sam pogledao prema Ivoru. Bio je napaljen do boli. Izvadio je kurac i lagano ga drkao. Marin je izašo iz kombija a Ivor je uletio brzinom munje s već spuštenim hlačama. Mama je još bila u istom položaju glasno dahčući. Ivor se namjestio iza nje i stavio joj ga u pičku. Kurac mu je klizio sve do jaja a on se zabijao u nju kao da mu je zadnje. Mama mu je nešto rekla i na trenutak je izvadio kurac dopuštajući joj da legne na leđa. Svršio je nedugo zatim vadeći ga iz njene pičke za to vrijeme, tako da ju je sperma pošpricala i po suknji i po vratu i bradi. Dio sperme je odletio i na njenu košulju koju je potom uzeo Ivor brišući njome svoj kurac. Nije je to previše brigalo iako je vidjela. Samo je legla na sjedalo, a Marin preko nje. Mama je napokon izašla iz auta i otišla prema wc-ima, a Nenad za njom. Da li ju je možda on još jebao negdje u wc-u ne znam. No dugo ih nije bilo. Ivor me pitao što čekam? Zašto je nisam i ja pojebao? Kratko mu rekoh kako nisam raspoložen. Samo je slegnuo ramenima.

 
Mama se donekle sredila. Koliko je to bilo moguće očistila je spermu sa suknje i košulje. Krenuli smo nazad u kamp. Sad je u kombiju bila tišina. Pero je vozio, a ostali su bili u polusnu. Izašavši iz auta mama i ja smo se pozdravili s dečkima jer su oni rano ujutro odlazili

Ja sam jedva čekao da dođem do wc-a, da ga izdrkam jer sam bio toliko uzbuđen da sam pomislio kako ću eksplodirati. Krenuo sam prema zgradi gdje su se nalazili wc-i i tuš kabine. Mislio sam da će se mama zaputiti do naše kućice no i ona je krenula za mnom. Počeo sam se svlačiti kako bi se pripremio za tuširanje. I mama se pored mene svlačila. Skinula se prije mene i onako gola zaputila prema jednoj od tuš kabina. Krenuo sam iza nje htijući produžiti dalje i ući u sljedeću tuš kabinu kada me ona pozvala da uđem pod tuš s njom. Trenutak sam oklijevao a onda ipak ušao. Osjećao sam nelagodu jer mi je kurac stajao kao raketa. Mama je pod mlazom tople vode spustila glavu i vidjevši moj nabrekli kurac nasmijala se. Rukom me je primila za kurac lagano ga stiskajući... Počela ga je nježno drkati i trebalo je samo nekoliko sekundi da eksplodiram. Obilje guste sperme šiknulo je poput lave iz mog kurca špricajući mamu po trbuhu, pički i nogama. Istovremeno sam se osjećao posramljeno ali i zadovoljno. Mama se ponašala kao da se ništa nije dogodilo. Ispirala je vodom ostatke sperme iz pičke i guzice. Napokon smo mokri i osvježeni, držeći robu u rukama, krenuli prema našoj kućici. Bio sam polupijan i iscrpljen. Jednostavno sam tako gol i mokar legao na krevet, pokrio se plahtom i zaspao.

Ujutro sam se probudio s jakom erekcijom. Pored kreveta se pojavila mama. Bila je posve gola. Rekla kako moramo porazgovarati o onom što se jučer događalo. Želio sam joj reći kako nema potrebe ali jednostavno nisam mogao izustiti ni riječ. Podigla je plahtu i legla pored mene. Dodir njezinog golog tijela a pogotovo nabreklih bradavica dodatno me uspalio. Napokon sam uspio piskutavim glasom izustiti kako nema potrebe da o bilo čemu razgovaramo. Nasmijala se onako kurvinski kako samo ona zna. Ruka joj je kliznula između mojih nogu uhvativši moj nabrekli kurac. Trznuo sam se ali kada ga je krenula lagano drkati nisam imao više želje odupirati se. Samo sam joj rekao da sam jako iscrpljen. Rekla je neka ja samo mirno ležim. Uspravila se i opkoračila me. Rukom je pridržavala moj kurac i namjestila ga ispod vlažne pičke. Nataknula se na kurac zabacivši glavu i tiho zajecala. Vrtjela je dupetom poput zadnje bludnice... Rukama sam joj stiskao nabrekle bradavice a pogled na njezine sise dodatno me palio do boli. Bedra su joj se grčila i tresla... Svršavala je a trenutak kasnije sasuo sam joj u pičku gomilu sperme. Nisam više bio pametan, nisam znao što da mislim i kako da se sad ponašam. Još je malo sjedila na meni vrteći guzom a onda se izvalila pored mene. Mazila me je po kosi i oboje smo šutjeli. Napokon je ustala govoreći kako je vrijeme za doručak. Sada sam bio više nego siguran da će ovo biti izuzetno buran odmor i ljeto koje ću jako dugo pamtiti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Opasnica - nastavak

   Bilo je ekstra vreme, Miholjsko leto se smešilo napolju, a ja sam ipak bio u kurcu zbog nekog propalog posla koji je mogao da mi obezbedi mnogo kinte. Nakon telefonskog poziva kojim sam obavešten da sam izduvao za ekstra šljaku, nervozno i besno sam se skljokao u udobnu fotelju i raspalio po Dzeku da se malo relaksiram. Napolju je bilo fenomenalno vreme, ali nisam bio raspoložen da isfuram.
   U jednom trenutku neočekivano se oglasilo zvono mojih ulaznih vrata. Neko je iskoristio priliku da ufura u zgradu bez interfona, dok su ulazna vrata zgrade još bila otvorena. Oprezno sam se prišunjao vratima, diskretno osmotrio kroz špijunku i ugledao jednu slasnu pičkicu. Da, pogađate, to je bila mala opasna intelektualka čiji sam gard spustio upornošću i u Boki je odvalio od kurca. Nastavili smo, kao što znate da se družimo i u Begeu. Otvorio sam vrata i značajno izgovorio: “Ooo, ko se to uželeo dobre kite…” Umesto odgovora se opako, kako samo ona ume, osmehnula, napravila balon od žvake koji je ubrzo pukao reakcijom njenog jezika. Bila je opasno nafurana, u čizmicama do članaka sa elegantnom štiklicom, tesnoj i pripijenoj kratkoj i dekoltiranoj haljini i ekstra jašici koju sam joj nedavno dao. Elegantno se oslonila na desni kuk izbacivši jebozovno bok u stranu i pitala me: “Šta se radi?” Ne skidavši naočare za sunce rekla je da je zaboravila mobilni i da je svratila da joj ga pozajmim, a rekla je i da bih mogao da joj pozajmim još nešto što nema i poručila mi da se setim rečenice sa početka razgovora. Kako je opaka, kako me loži, fufica mala. Nisam izdržao da je ne ščepam i ubacim je u stan. “Miči mi se, šta ti je?”, reče mala fufica kad sam je ispustio iz svog čeličnog zagrljaja nazvavši me gladnom godinom. Sela je u udobni skupoceni kauč elegantno prekrstivši nožice u crnim najlonkicama, tako da joj je dobar deo guze ostao na izvolte. Nasuo sam i njoj malo Dzeka i seo pored nje. Iako sam bio u bedaku, čim sam seo pored nje, digla mi se kita. Primetivši to, počela je da me mazi preko pantalona u predelu međunožja. Kad je primetila da mi je kurac dobro nabrekao, vešto mi je otkopčala pantalone i još veštije počela da ga pljuga. “Šta ti radi dečko?”, pitao sam je dok mi je slasno duvala kitu. “Radi kao konj, on misli da sam sad na predavanjima, duša”, odgovorila je fufica uz blagi ton sažaljenja i nastavila da mi vešto odrađuje glavić pravilnim kružnim pokretima jezika. U jednom trenutku tokom dugog I odličnog pušenja jedna moja dlaka joj je ostala u ustima. “Ala si zarastao, miči mi se, odmah donesi brijač i penu i daj mi telefon!” Njen iznenadni dolazak me je baš oraspoložio, pa sam je odmah poslušao. Dok mi je pažljivo brijala kitu i jaja, nastavila je da ga pljuga i u isto vreme razgovara telefonom sa dečkom. “Ćao, ljubavi. Imam pauzu u predavanju, pa sam zamolila koleginicu da mi pozajmi telefon da ti se javim. Dolazim u stan za dva sata. Cmokić”, izdeklamova ona laži sa ustima punim kite i pene za brijanje uz šeretski kurvanjski osmeh. “Za dva sata,, a? Onda moramo da požurimo, rekoh i odoh da operem kitu posle brijanja. Kad sam se vratio, cupika je zbacila sa sebe suvišnu garderobu ostavši samo u tim seksi čizmicama i najlonkicama sa fabrički dizajniranim prorezom u predelu pičke. “Sad treba malo da ga dezinfikujemo”, reče fufica i poli kitu preostalom količinom viskija u njenoj čaši. Tokom pranja posle brijanja kita se malo olabavila, ali je ona svojim veštim pušenjem već posle nekoliko sekundi učinila da bude u punoj erekciji. Ubrzo je strpala ceo moj pendrek u usta i slasno uz nezaustavljivo stenjanje progutala svu spermu koju sam ubrzo isporučio. Ustala je i uputila se u drugu sobu jebozovno vrckajući i dozivajući me prstićem. Krenuo sam za njom, koja se već naguzila na luksuznom i prostranom krevetu da je karam otpozadi. Pokušao sam da napravim širi prorez na najlonkicama i ubacim joj kitu u dupe, ali je opet odbila: “No, no, no. Gospodina tamo gde treba!” Tog dana sam joj baš ispunjavao želje i počeo da je silovito jebem u pičku otpozadi. Svršavala je na svaka dva minuta vrlo glasno, da se čula do prizemlja uprkos dobroj izolaciji i tapaciranim vratima. Posle pola sata sam svršio i ja i obilno je ispolivao po dupetu i leđima. Danas me je baš imala, jer sam bio u totalnom kurcu dok se nije pojavila, spasila mi je dan. Pristao sam i da je izmasiram kao i obično spermom kojom sam je ispolivao. “Dobar kozmetički tretman. Ti si, prijatelju, kao kafa tri u jedan. Dobar jebač, dobar kozmetičar i dobar platiša”, reče fufica i poče neobuzdano da se kikoće. Iskoristio sam njenu nepažnju i obamrlost od kurca da joj bar kratko ubacim kitu u dupe. Zavrištala je od bola jer joj dupe nije bilo razrađeno, ali je posle par sekundi počela da se lagano nabada. “Boli me, jebi ga”, reče fufica. Doneo sam neku specijalnu kremu za te prilike, namazao joj bulju i uskoro je išlo lakše. Trudila se da uživa, ali sam primetio da je otvor tesan i da oseća bol. Nisam bio grub i ubrzo sam joj napunio dupe do preliva. Tek tada sam primetio da stvarno uživa u karanju u bulju, jer je slasno uzdisala dok joj je sperma ulazila unutra. Otišli smo da se istuširamo, jer joj je ostalo malo vremena, dečko će možda zvati na fiksni i ukapirati da je nema. Pred rastanak mi je još jednom majstorski popušila kitu koju sam prethodno posuo belim. Dao sam joj druge čarapice iste boje, jer smo njene urnisali. Poljubila me je slasno i rekla “Hvala na odličnom predavanju, profesore”, zakikotala se po običaju i jebozovnim vrckastim hodom sjurila niz stepenice. Odlična cica, baš je osveženje u mom seksulanom životu, vatrena, temperamenta, divlja, spremna za nove izazove, dala je i dupe. Sada je i ona tri u jedan, ha, ha, ha, prima ga u sve tri rupe. Nastavljamo da se družimo, biće još materijala. Inače, za sve znatiželjne, pičkica je 87. godište i ime joj počinje slovom S. Ništa više od toga, neću da joj pravim frku. Hoću da je zaštitim i sačuvam za sebe, jer se neviđeno dobro kara, može da joj pozavidi na tome većina klasičnih sponzoruša. Pozdrav do sledeće priče.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Profesorka Liza

Ovako je seksualna iskustva stekao u nekim svojim godinama, neko to prizna a neko neželeći da bude iskren izmišlja i priča da je to bilo puno pre negoli jeste. Prvo pravo seksualno iskustvo sam u svojoj 18-19 godini. Bio je maj 1992 godine i sa školom smo išli na matursku ekskurziju na more u Crnu Goru. sa nama su išli i profesori razredni starešina, i dve profesorice jedna starija a jedna mlađa, koja je od nas starija 13 godina, koja nam je predavala sve 4 godine. O njoj smo svi mi imali pozitivno mišljenje. Ona je bila zgodna, moguće je bilo da su se učenici u nju zaljubljivali. zvala se Liza.
Svi smo potajno čekali da se pojavimo na morskom žalu i vidimo profesoricu u kupaćem kostimu, i verovatno se svima pa i meni na tome završavala misao. Putovanje je bilo dugo ali nama zanimljivo. Stigli smo na odredište smestili se, procunjali malo po okolini hotela i umorni otišli na spavanje. na plaži smo mogli videti mnogo devojaka u kupaćim kostimima koji uvek više otkrivaju negoli pokrivaju. na plaži se pojavila i profesorica Liza, u kupaćem kostimu, Crnom dvodelnom, koji je imao sive šare napred gornji deo kostima bez bretela je pokrivao srednje velike sise, imala je vitak struk, ravan stomak, dupe joj je bilo srednje veliko bez celulita taman da ostavi utisak da je kupaći kostim kao skrojen za nju, reakcije su bile kao i obično retko kome od nas kurac nije izmakao kontroli, pa i meni. U jednom momentu Liza je prišla do mene, i zamolila me da joj pomognem da namesti suncobran, pošto mi se kurac skoro digao imao sam mali problem da kamufliram sporo se krećući i stiskajući ga nogama, a još kada se ona sagla, muka je bila potpuna. Mislim da je ona to primetila ali smo se pravili kao da je sve u najboljem redu, i tako je prošao taj dan, uveče smo (celu noć) proveli u lutanju kroz grad i pijanki. Budući da sam prethodni dan proveo na suncu osećao sam se slabo i budući da me je bolela glava, otišao sam do profesorice, da je zamolim da mi da neki lek ako ima. Bilo je jutro i ja sam pokucao na vrata a ona je pitala ko je ja sam rekao i kada su se otvorila vrata ona je stajala u kupaćem kostimu, što je moje bolove za momenat nadvisilo, dala mi je aspirin i rekla da je najbolje da jedan dan ne idem na sunce i da malo ležim u sobi i pazim se. Ja sam otišao u svoju sobu i popio lek. Nekoliko sati kasnije ja sam ustao i krenuo da bar prošetam do grada, kupim novine pošaljem razglednice. Soba profesorice Lize bila je na kraju hodnika ona me je primetila, i pozvala da uđem ja sam se začudio da nije na plaži a ona mi je rekla da i njoj nije prijalo jučerašnje pečenje na suncu pa danas malo apstinira.
Njena soba je bila je jednokrevetna, u mojoj glavi su se rojile misli ali je pitanjem dali joj mogu kupiti neke novine sve se razbilo u komadiće, a budući da je bila obučena, smatrapo sam da je nerealno bilo što očekivati. Otišao sam do grada i vratio se kada sam pokucao na vrata Liza je rekla da uđem, kada sam ušao, silno sam se iznenadio kada sam je ugledao u kupaćem kostimu. Rekla mi je da zaključam vrata i da se skinem. Nisam mogao da verujem što sam čuo pa sam zastao. Onako ukopanom ona je prišla i počela da mi skida bermude i majicu a nedugo zatim i kupaći, tada je kurac od dučak16cm a debeo 4, 5 cm se ukrutio kao nikada do tada, ona je skinula svoj kupaći i ja sam imao utisak kao se njene grudi podižu. I jedno i drugo smo bili crveni u licu. Od silne uzbuđenosti zaboravio sam i da zaklučam vrata, a zamislite da je neko naišao i otvorio vrata pa to bi bio skandal i kraj Lizine karijere i reputacije koju je uživala. . Ona je ispravila grešku, a ja sam i dalje stajao i gledao šta se dešava sa nevericom. Klekla je i uhvatila me na kurac i počela da ga puši, a to je radila sa takvim iskustvom i uživanjem. Bilo je vreme blizu ručka i učenici i profesori su se mogli vratiti pa smo morali biti brzi, ona je legla na krevet a ja sam je mojim srednjakom zadovoljavao, tada je ona rekla da želi da pojebe samnom, Ja sam počeo da se snebivam, ali u momentu ona je bila na meni i zajahala me nisam imao kud. Od silnog uzbuđenja došao sam do vrhunca , u jednom momentu sam počeo da svršvam u nju, kroz glavu mi je prošlo 1000 misli, koje je ona prekinula rekavši da koristi pilule i neće zatrudniti a i ako se desi to nije moj problem. Ustali smo ja sam počeo da se oblačim na šta me je ona povukla za ruku u kupatilo gde smo seks ponovili a ja je ponovo napunio. Za ručkom je bilo komentara ali budući da smo se posle ručka pojavili na plaži sumnja nije bila toloko jaka, a ja sam do kraja ekskurzije razmišljao o onome šta se desilo. Kada bi se sreli, i pogledali jedno u drugu odmah bi zakretali glavu, naročito ja. Drugari su komentarisali njen izgled a ja sam ćutao ili sam klimao glavom. Ekskurzija se završila. Posle 20-tak dana došla je i maturska večer, učenici i profesori su bili u istom sastavu, atmosvera opuštena celu noć se pilo i negde posle 2 sata počeli su da se razilaze, ja sam rekao da će po mene doči otac i udaljio se do obližne pumpe mada oca nisam ni obavestio. Svi su odlazili i ja sam se vratio i sedio u lokalu kada se pojavila profesorica Liza, koja je kao fol otišla. Rekla mi je da odem do recepcije i uzmem ključ, i ja se nisam bunio kao hipnotisan sam opišao uzeo ljuč i otišao do sobe nedugo zatim došla je i ona. Ovaj put smo se bržes skinuli iako smo na sebi imali ja odelo a ona suknju i košulju, sve je išlo brzo i menjali smo poze, kao na traci, u jednom momentu sam osetio da se blići vrhunac, to je osetila i ona i viknula da vadim kurac iz nje jer pošto je pila alkohol i pored pilule može da zatrudni, i ja sam uradio što je tražila ali sam je zamalo napunio, istresao sam se ko nikada do sada, otišli smo do kupatila, i kada smo se vratili počeli smo ponovo, ali je ona tada iz torbe izvadila kondom i insistirala da ga navučem, na kurac to je bilo prvi put i ja sam ga navukao, i počeo ponovo , ali to nije bilo kao bez kondoma, ja sam ga budući da je ona bila isptred i nije videla svukao i nastavio da ubadam na kraju sam svršio po njnim leđima. Istuširali smo se napustili sobu i njenim autom stigli do grada a ja odatle kući, gde sam rekao da smo ostali do fajronta, a budući da je to bilo matursko veče moji su poverovali. Svako je seksualna iskustva stekao u nekim svojim godinama, neko to prizna a neko neželeći da bude iskren izmišlja i priča da je to bilo puno pre negoli jeste. Prvo pravo seksualno iskustvo sam u svojoj 18-19 godini. Bio je maj 1992 godine i sa školom smo išli na matursku ekskurziju na more u Crnu Goru. sa nama su išli i profesori razredni starešina, i dve profesorice jedna starija a jedna mlađa, koja je od nas starija 13 godina, koja nam je predavala sve 4 godine. O njoj smo svi mi imali pozitivno mišljenje. Ona je bila zgodna, moguće je bilo da su se učenici u nju zaljubljivali. zvala se Liza.
Svi smo potajno čekali da se pojavimo na morskom žalu i vidimo profesoricu u kupaćem kostimu, i verovatno se svima pa i meni na tome završavala misao. Putovanje je bilo dugo ali nama zanimljivo. Stigli smo na odredište smestili se, procunjali malo po okolini hotela i umorni otišli na spavanje. na plaži smo mogli videti mnogo devojaka u kupaćim kostimima koji uvek više otkrivaju negoli pokrivaju. na plaži se pojavila i profesorica Liza, u kupaćem kostimu, Crnom dvodelnom, koji je imao sive šare napred gornji deo kostima bez bretela je pokrivao srednje velike sise, imala je vitak struk, ravan stomak, dupe joj je bilo srednje veliko bez celulita taman da ostavi utisak da je kupaći kostim kao skrojen za nju, reakcije su bile kao i obično retko kome od nas kurac nije izmakao kontroli, pa i meni. U jednom momentu Liza je prišla do mene, i zamolila me da joj pomognem da namesti suncobran, pošto mi se kurac skoro digao imao sam mali problem da kamufliram sporo se krećući i stiskajući ga nogama, a još kada se ona sagla, muka je bila potpuna. Mislim da je ona to primetila ali smo se pravili kao da je sve u najboljem redu, i tako je prošao taj dan, uveče smo (celu noć) proveli u lutanju kroz grad i pijanki. Budući da sam prethodni dan proveo na suncu osećao sam se slabo i budući da me je bolela glava, otišao sam do profesorice, da je zamolim da mi da neki lek ako ima. Bilo je jutro i ja sam pokucao na vrata a ona je pitala ko je ja sam rekao i kada su se otvorila vrata ona je stajala u kupaćem kostimu, što je moje bolove za momenat nadvisilo, dala mi je aspirin i rekla da je najbolje da jedan dan neidem na sunce i da malo ležm u sobi i pazim se. Ja sam otišao u svoju sobu i popio lek. Nekoliko sati kasnije ja sam ustao i krenuo da bar prošetam do grada, kupim novine pošaljem razglednice. Soba profesorice Lize bila je na kraju hodnika ona me je primetila, i pozvala da uđem ja sam se začudio da nije na plaži a ona mi je rekla da i njoj nije prijalo jučerašnje pečenje na suncu pa danas malo apstinira. Njena soba je bila je jednokrevetna, u mojoj glavi su se rojile misli ali je pitanjem dali joj mogu kupiti neke novine sve se razbilo u komadiće, a budući da je bila obučena, smatrapo sam da je nerealno bilo što očekivati. Otišao sam do grada i vratio se kada sam pokucao na vrata Liza je rekla da uđem, kada sam ušao, silno sam se iznenadio kada sam je ugledao u kupaćem kostimu. Rekla mi je da zaključam vrata i da se skinem. Nisam mogao da verujem što sam čuo pa sam zastao. Onako ukopanom ona je prišla i počela da mi skida bermude i majicu a nedugo zatim i kupaći, tada je kurac od dučak16cm a debeo 4, 5 cm se ukrutio kao nikada do tada, ona je skinula svoj kupaći i ja sam imao utisak kao se njene grudi podižu. I jedno i drugo smo bili crveni u licu. Od silne uzbuđenosti zaboravio sam i da zaklučam vrata, a zamislite da je neko naišao i otvorio vrata pa to bi bio skandal i kraj Lizine karijere i reputacije koju je uživala. . Ona je ispravila grešku, a ja sam i dalje stajao i gledao šta se dešava sa nevericom. Klekla je i uhvatila me na kurac i počela da ga puši, a to je radila sa takvim iskustvom i uživanjem. Bilo je vreme blizu ručka i učenici i profesori su se mogli vratiti pa smo morali biti brzi, ona je legla na krevet a ja sam je mojim srednjakom zadovoljavao, tada je ona rekla da želi da pojebe samnom, Ja sam počeo da se snebivam, ali u momentu ona je bila na meni i zajahala me nisam imao kud. Od silnog uzbuđenja došao sam do vrhunca , u jednom momentu sam počeo da svršvam u nju, kroz glavu mi je prošlo 1000 misli, koje je ona prekinula rekavši da koristi pilule i neće zatrudniti a i ako se desi to nije moj problem. Ustali smo ja sam počeo da se oblačim na šta me je ona povukla za ruku u kupatilo gde smo seks ponovili a ja je ponovo napunio. Za ručkom je bilo komentara ali budući da smo se posle ručka pojavili na plaži sumnja nije bila toloko jaka, a ja sam do kraja ekskurzije razmišljao o onome šta se desilo. Kada bi se sreli, i pogledali jedno u drugu odmah bi zakretali glavu, naročito ja. Drugari su komentarisali njen izgled a ja sam ćutao ili sam klimao glavom. Ekskurzija se završila. Posle 20-tak dana došla je i maturska večer, učenici i profesori su bili u istom sastavu, atmosvera opuštena celu noć se pilo i negde posle 2 sata počeli su da se razilaze, ja sam rekao da će po mene doči otac i udaljio se do obližne pumpe mada oca nisam ni obavestio. Svi su odlazili i ja sam se vratio i sedio u lokalu kada se pojavila profesorica Liza, koja je kao fol otišla. Rekla mi je da odem do recepcije i uzmem ključ, i ja se nisam bunio kao hipnotisan sam opišao uzeo ljuč i otišao do sobe nedugo zatim došla je i ona. Ovaj put smo se bržes skinuli iako smo na sebi imali ja odelo a ona suknju i košulju, sve je išlo brzo i menjali smo poze, kao na traci, u jednom momentu sam osetio da se blići vrhunac, to je osetila i ona i viknula da vadim kurac iz nje jer pošto je pila alkohol i pored pilule može da zatrudni, i ja sam uradio što je tražila ali sam je zamalo napunio, istresao sam se ko nikada do sada, otišli smo do kupatila, i kada smo se vratili počeli smo ponovo, ali je ona tada iz torbe izvadila kondom i insistirala da ga navučem, na kurac to je bilo prvi put i ja sam ga navukao, i počeo ponovo , ali to nije bilo kao bez kondoma, ja sam ga budući da je ona bila isptred i nije videla svukao i nastavio da ubadam na kraju sam svršio po njnim leđima. Istuširali smo se napustili sobu i njenim autom stigli do grada a ja odatle kući, gde sam rekao da smo ostali do fajronta, a budući da je to bilo matursko veče moji su poverovali.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Citat: Shandoo8 link=topic=19072. msg11729904#msg11729904 date=1419124181
Opasnica - nastavak

   Bilo je ekstra vreme, Miholjsko leto se smešilo napolju, a ja sam ipak bio u kurcu zbog nekog propalog posla koji je mogao da mi obezbedi mnogo kinte.  Nakon telefonskog poziva kojim sam obavešten da sam izduvao za ekstra šljaku, nervozno i besno sam se skljokao u udobnu fotelju i raspalio po Dzeku da se malo relaksiram.  Napolju je bilo fenomenalno vreme, ali nisam bio raspoložen da isfuram.
   U jednom trenutku neočekivano se oglasilo zvono mojih ulaznih vrata.  Neko je iskoristio priliku da ufura u zgradu bez interfona, dok su ulazna vrata zgrade još bila otvorena.  Oprezno sam se prišunjao vratima, diskretno osmotrio kroz špijunku i ugledao jednu slasnu pičkicu.  Da, pogađate, to je bila mala opasna intelektualka čiji sam gard spustio upornošću i u Boki je odvalio od kurca.  Nastavili smo, kao što znate da se družimo i u Begeu.  Otvorio sam vrata i značajno izgovorio: “Ooo, ko se to uželeo dobre kite…” Umesto odgovora se opako, kako samo ona ume, osmehnula, napravila balon od žvake koji je ubrzo pukao reakcijom njenog jezika.  Bila je opasno nafurana, u čizmicama do članaka sa elegantnom štiklicom, tesnoj i pripijenoj kratkoj i dekoltiranoj haljini i ekstra jašici koju sam joj nedavno dao.  Elegantno se oslonila na desni kuk izbacivši jebozovno bok u stranu i pitala me: “Šta se radi?” Ne skidavši naočare za sunce rekla je da je zaboravila mobilni i da je svratila da joj ga pozajmim, a rekla je i da bih mogao da joj pozajmim još nešto što nema i poručila mi da se setim rečenice sa početka razgovora.  Kako je opaka, kako me loži, fufica mala.  Nisam izdržao da je ne ščepam i ubacim je u stan.  “Miči mi se, šta ti je?”, reče mala fufica kad sam je ispustio iz svog čeličnog zagrljaja nazvavši me gladnom godinom.  Sela je u udobni skupoceni kauč elegantno prekrstivši nožice u crnim najlonkicama, tako da joj je dobar deo guze ostao na izvolte.  Nasuo sam i njoj malo Dzeka i seo pored nje.  Iako sam bio u bedaku, čim sam seo pored nje, digla mi se kita.  Primetivši to, počela je da me mazi preko pantalona u predelu međunožja.  Kad je primetila da mi je kurac dobro nabrekao, vešto mi je otkopčala pantalone i još veštije počela da ga pljuga.  “Šta ti radi dečko?”, pitao sam je dok mi je slasno duvala kitu.  “Radi kao konj, on misli da sam sad na predavanjima, duša”, odgovorila je fufica uz blagi ton sažaljenja i nastavila da mi vešto odrađuje glavić pravilnim kružnim pokretima jezika.  U jednom trenutku tokom dugog I odličnog pušenja jedna moja dlaka joj je ostala u ustima.  “Ala si zarastao, miči mi se, odmah donesi brijač i penu i daj mi telefon!” Njen iznenadni dolazak me je baš oraspoložio, pa sam je odmah poslušao.  Dok mi je pažljivo brijala kitu i jaja, nastavila je da ga pljuga i u isto vreme razgovara telefonom sa dečkom.  “Ćao, ljubavi.  Imam pauzu u predavanju, pa sam zamolila koleginicu da mi pozajmi telefon da ti se javim.  Dolazim u stan za dva sata.  Cmokić”, izdeklamova ona laži sa ustima punim kite i pene za brijanje uz šeretski kurvanjski osmeh.  “Za dva sata,, a? Onda moramo da požurimo, rekoh i odoh da operem kitu posle brijanja.  Kad sam se vratio, cupika je zbacila sa sebe suvišnu garderobu ostavši samo u tim seksi čizmicama i najlonkicama sa fabrički dizajniranim prorezom u predelu pičke.  “Sad treba malo da ga dezinfikujemo”, reče fufica i poli kitu preostalom količinom viskija u njenoj čaši.  Tokom pranja posle brijanja kita se malo olabavila, ali je ona svojim veštim pušenjem već posle nekoliko sekundi učinila da bude u punoj erekciji.  Ubrzo je strpala ceo moj pendrek u usta i slasno uz nezaustavljivo stenjanje progutala svu spermu koju sam ubrzo isporučio.  Ustala je i uputila se u drugu sobu jebozovno vrckajući i dozivajući me prstićem.  Krenuo sam za njom, koja se već naguzila na luksuznom i prostranom krevetu da je karam otpozadi.  Pokušao sam da napravim širi prorez na najlonkicama i ubacim joj kitu u dupe, ali je opet odbila: “No, no, no.  Gospodina tamo gde treba!” Tog dana sam joj baš ispunjavao želje i počeo da je silovito jebem u pičku otpozadi.  Svršavala je na svaka dva minuta vrlo glasno, da se čula do prizemlja uprkos dobroj izolaciji i tapaciranim vratima.  Posle pola sata sam svršio i ja i obilno je ispolivao po dupetu i leđima.  Danas me je baš imala, jer sam bio u totalnom kurcu dok se nije pojavila, spasila mi je dan.  Pristao sam i da je izmasiram kao i obično spermom kojom sam je ispolivao.  “Dobar kozmetički tretman.  Ti si, prijatelju, kao kafa tri u jedan.  Dobar jebač, dobar kozmetičar i dobar platiša”, reče fufica i poče neobuzdano da se kikoće.  Iskoristio sam njenu nepažnju i obamrlost od kurca da joj bar kratko ubacim kitu u dupe.  Zavrištala je od bola jer joj dupe nije bilo razrađeno, ali je posle par sekundi počela da se lagano nabada.  “Boli me, jebi ga”, reče fufica.  Doneo sam neku specijalnu kremu za te prilike, namazao joj bulju i uskoro je išlo lakše.  Trudila se da uživa, ali sam primetio da je otvor tesan i da oseća bol.  Nisam bio grub i ubrzo sam joj napunio dupe do preliva.  Tek tada sam primetio da stvarno uživa u karanju u bulju, jer je slasno uzdisala dok joj je sperma ulazila unutra.  Otišli smo da se istuširamo, jer joj je ostalo malo vremena, dečko će možda zvati na fiksni i ukapirati da je nema.  Pred rastanak mi je još jednom majstorski popušila kitu koju sam prethodno posuo belim.  Dao sam joj druge čarapice iste boje, jer smo njene urnisali.  Poljubila me je slasno i rekla “Hvala na odličnom predavanju, profesore”, zakikotala se po običaju i jebozovnim vrckastim hodom sjurila niz stepenice.  Odlična cica, baš je osveženje u mom seksulanom životu, vatrena, temperamenta, divlja, spremna za nove izazove, dala je i dupe.  Sada je i ona tri u jedan, ha, ha, ha, prima ga u sve tri rupe.  Nastavljamo da se družimo, biće još materijala.  Inače, za sve znatiželjne, pičkica je 87.  godište i ime joj počinje slovom S.  Ništa više od toga, neću da joj pravim frku.  Hoću da je zaštitim i sačuvam za sebe, jer se neviđeno dobro kara, može da joj pozavidi na tome većina klasičnih sponzoruša.  Pozdrav do sledeće priče.

Ekstra su ti priče! Kad bi mogla i neka detaljnija informacija o cupiki ili neka fotkica. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 14
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
Ima te li nesto žešće od ovoga. . . ove price sam već pročitala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
NA MORU SA DRUGARICOM

PROSLOG LETA NAKON NAKON ZAVRSENE SREDNJE SKOLE I UPISANOG FAKULTETA JA I MOJA DRUGARICA NINA SMO ODLUCILE DA IDEMO NA MORE.  NAS DVE SMO NAJBOLJE DRUGARICE I PUNO PUTA SMO PRICALE O SEXU ALI NIKADA NISMO BILE GOLE JEDNA PRED DRUGOM.  ZAVRSILE SMO SVE PRIPREME I KRENULE.  KADA SMO STIGLE NASLE SMO APARTMAN I SMESTILE SE.  ISTUSIRALE SMO SE ODMORILE  SPREMILE I KRENULE U IZLAZAK.  OBE SMO OBUKLE KRATKO SORCEVE I OBULE STIKLE.  U DISKOTECI SMO BILE ZESTOKA PICA I KADA SMO VIDELE DA SMO PRIPITE KRENULE SMO KUCI.  KADA SMO USLE U STAN NINA JE UPALILA TV I NASLA NEKI PORNIC I REKLA HAJDE DA MASURBIRAMO.  JA SAM OSTALA ZATECENA A NINA SE VEC POCELA SKIDATI I ZA TREN JE BILA GOLA I POCELA TRLJATI SVOJU OBRIJANU MACKICU.  OKRENULA SE I REKLA MI SKIDAJ SE STA CEKAS I JA SAM ZA SEKUNDU BILA GOLA  I POCELA TRLJATI SVOJU MACKU.  JEDNOM RUKOM SMO DRKALE A DRUGOM SMO GNJECILE SVOJE SISE
« Poslednja izmena: 11. Jan 2015, 12:42:14 od better246 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Amaterski pornić
by Sunčica Savić

Vraćali smo se sa mora iz Grčke i po dogovoru smo trebali svratiti do grada u kome je živela moja drugarica iz vremena dok smo studirale. Kad smo bili na granici izmenjali smo poruke i javili joj da dolazimo za par sati. Trebali smo prespavati kod nje a ujedno i da iskoristimo priliku i da se vidimo. Nakon vožnje stigli smo do njene kuće, parkirali auto i zazvonili. Otvorila nam je vrata i pozdravili smo se, izljubili i ušli kod nje. Nije bila sama. U dnevnoj sobi su bili njeni prijatelji tj. neki dečko i neka devojka. Poslužili su nas pićem i pričali smo onako neobavezno.

Pitala sam je izmedju ostalog i to da li ima dečka. Njih troje su se pogledali i nasmejali. Nije mi bilo jasno šta je u pitanju pa sam tražila od nje da mi kaže zašto se smeju. Ona je ćutala ali je zato njena drugarica ispričala. Rekla mi je da se njih dve zabavljaju sa njim ali da to čine na specifičan način. U principu nisu u vezi već se svake nedelje okupe i reše situaciju čiji će on dečko biti narednih nedelju dana. Aha, znači vi ste trojka pa imate seks utroje – reče im moj dečko. Negirali su to. Rekli su da se on zabavlja nedelju dana sa jednom a da je druga za to vreme slobodna a kada prodje nedelju dana onda se okupe i reše situaciju oko toga kome će on biti dečko narednih nedelju dana tako da ona koja je slobodna može da se zeza sa drugim momcima. Kada sam ih pitala kako to rešavaju situaciju nasmejali su se i rekli da su se baš zbog toga i okupili i da smo im mi pokvarili plan jer smo došli ranije. Insistirali smo da nam kažu kako to rade.
Njih dve su se smejale i ćutale ali je zato on progovorio. To radimo tako što se meni zavežu oči i ležim na krevetu go a njih dve se smenjuju na mom kurcu tako što ga puše po pola minuta i menjaju se na njemu. Ja ne vidim koja mi to radi ali ona kojoj svršim u usta je pobednica i njen sam narednih 7 dana.

Moj dečko i ja smo bili oduševljeni time i počeli smo ih moliti da to urade pred nama. Stid moje drugarice ali i izazov sa druge strane su bili pred njima. Gledali su se, smejali, ćutali ali su na kraju ipak odlučili da to urade. Razvukli su krevet, on se skinuo i pokrio oči svojom majcom. Njih dve su se namestile pored njega i krenule. Veliki sat je otkucavao sekunde a one su se menjale pušeći mu kurac. Čas jedna čas druga. Mene je to jako uzbudilo, kao i mog dečka. Kako je bilo leto i bili smo slabo obučeni nismo ni mogli sakriti uzbudjenje. Meni je dečko već rukom mazio mačkicu preko gaćica dok sam mu ja spustila šorc i mazila ga po kurcu.

On je samo ležao i uživao u tome što su mu se dve devojke menjale pušeći mu ga. Bilo je lepo gledati tako nešto uživo ali nas dvoje je to toliko napalilo da je bilo jasno da nećemo izdržati. Ja mokra, on spreman, pogled prelep. Samo sam svukla gaćice i opkoračila dečka. Osetila sam ogromno zadovoljstvo u sebi. Po mojim uzdasima on je pretpostavio šta se dešava i govorio im da požure jer bi želeo da i on gleda šta se dešava. I one su se uzbudile i počele da ga halapljivije gutaju. Drugarica je čak skinula majicu dok je bila na pauzi. Nakon toga uzela ga je u usta i počela da se snažno nabija glavom na njega i da mu rukom mazi po jajima. On je počeo da mrda kukovima i pretpostavljala sam da svršava u njenim ustima. Nije ga vadila iz usta ali je digla ruku i pokazala mi palcem da je ona pobednik ove nedelje. On je skinuo povez sa glave i sada je njih troje uživalo u predstavi koju smo im mi priredili. Nakon kraćeg vremena dečko mi je dao znak da mu sid
jem sa kurca. Sišla sam i uzela ga rukom i počela mu ga drkati. Svršio je prskajući po mojoj ruci, krevetu, svom stomaku. I on je brzo svršio uzbudjen celom situacijom.

Drugarica je donela peškir te smo se obrisali. I dalje je bila samo u šorcu. Njen dečko se nije ni oblačio već je ležao tako go. Malo smo ćutali kada im je moj dečko rekao da je red da plate kartu za seks koji su videli. Nasmejali su se i rekli da ne mogu da plate ali da mogu da odrade ali da je red da i mi platimo. Onako kroz smeh sam im predlozila da nije fer da neki budu obučeni skroz, neki do pola već da budemo svi ravnopravni i svi skinemo sve sa sebe. Kada smo to uradili predložila sam da se igramo bioskopa. Ionako smo se do sada gledali pa bi smo mogli da isto to nastavimo samo da se glumci menjaju i da svaki film traje po minut kako bi odgledali što više filmova. I krenuli smo.
”Snimali” smo prvo filmove sa dva glumca pa onda sa tri da bi smo na kraju svi glumili. Prva glavna glumica je bila moja drugarica. Njen prvi partner njen dečko u sceni gde je on iza nje a nakon toga je glumio i moj tako što ga je ona jahala. Kada se ona skinula sa njega nastavila je isto i njena drugarica a onda tražila od drugog isto to. Ja sam tražila da me njen tuca u klasičnoj pozi a moj otpozadi.

Menjali smo se i uživali što u seksu što u gledanju. Nakon toga smo krenuli utroje. Drugarica je bila tucana otpozadi od mog dečka dok je pušila drugom, ja sam jahala mog dok je drugi stajao pored mene dok je moja drugarica tražila da je moj tuca sa strane a da joj ja ližem mačkicu za to vreme. U toj pozi je i svršila kao i moj dečko s tim što me je njen sve vreme karao a njena drugarica sedela na jeziku mog dečka. Moj dečko je svršio što po mom licu, što po njenoj pičkici dok je njen po drugi put to uradio po mojim ledjima.

Tim je ”snimanje” završeno ali ne i druženje. Ostali smo i sutradan kod njih. I snimili mnoštvo različitih filmova.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 385 386 388 389 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:13:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.