Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:46:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 387 388 390 391 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26642732 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Majka za primjer
by Sunčica Savić

Ne znam koliko su ove ostale incest price istinite,jer ima puno onih koji od ove teme prave sprdnju,a ima verovatno i onih koji su stvarno nesto takvo sa svojom majkom i iskusili.Moje ime je Petar i imam 27 god.Kao i svi moji vrsnjaci oko neke 12-13god usao sam u pubertet.U to vreme meni i drugarima se nije dizao samo na vrsnjakinje,vec je dosta nas kuci drkalo na nastavnice,koje su u nama budile pravu pozudu i u mislima ostvarivale sve ono dokle nam je isla masta.Nakon zavrsene osnovne skole nastavile su da me zanimaju sredovecne zene,pa cak i one preko 40 god.Posto nisam imao devojku,samim tim nisam imao mogucnosti da svoje nagone i zelje sprovedem u delo,cesto sam odlazeci kod drugara odlazio do wc-a i kopao po korpi za ves,ne bi li nasao neke prljave gacice ili carape od njihovih majki.To me je izludjivalo,uzeo bih nosene gacice,mirisao opojan miris picke,a onda ih obmotao oko kurca i drkao u njih,a onda bih ih vratio tacno otprilike gde sam ih nasao,da ne bi neko primetio.I tome je dosao kraj,posao sam u srednju skolu,jos uvek bez devojke,a samim tim nisam imao picku u koju bih nabio svoj kurac.Zelja za drkanjem mi je bila najveca nocu,kada bi zaspali moja majka i moj ocuh,prosto sam goreo od zelje za sexom.Inace u to vreme sam ziveo u Opovu,mestu kraj Panceva sa majkom i ocuhom.Majka je tada imala ja mislim 36 ili 37god,prirodna crnka oko 70kg,lepo gradjena,uvek doterana,namirisana,radila je kao menadzer u jednom od boljih restorana u Pancevu.A ocuh je bio elektricar,ali za njega nikad nije bilo posla,jednostavno je bio lenj za posao,a barem tog posla ima uvek.Prema meni nije bio los,ali je veoma cesto ulazio u svadje sa mojom majkom,narocito kada popije,jer ga je majka terala da radi,da donese neki dinar kuci,tada bi on poludeo i poceo da joj prebacuje kako je ona kurva koja se jebe sa gazdom tog restorana u kojem je radila i da je gazda samo zato drzi tamo,spominjao je da kao ima nekog drugara Micu koji odlazi u taj restoran i cuo je price na tu temu,pa mu preneo.To nisam verovao,jer mislio sam da to ljubomora izbija iz njega.Nakon nekih mecec dana,majka je stigla nesto kasnije kuci nego sto obicno dolazi,ali cudno je bilo i to sto ni mog ocuha u to vreme nije bilo kuci,a otisao je pridvece kao kod tog svog drugara Mice.Negde oko jedan iza ponoci usao je sa vrata sav usplahiren,besan,a u isto vreme sa ocima punim suza.Mama je ustala iz kreveta i pitala ga sta mu je,nasta je on pozvao mene da izadjem iz svoje sobe da mi pokaze nesto.Na vrata se na tren pojavio i njegov drug Mica i rekao mu da ne pravi gluposti,nakon cega mu je moj ucuh rekao da izadje i u vrata bacio flasu koka kole,nakon cega je Mica kao oparen izasao napolje.Mama ga je pitala sta mu je,sto je pio,kad zna kakav je kad popije.Pogledao je mene i oslovio me prvi put sa SINE pogledaj ove slike da znas kakva ti je majka i da shvatis zasto sam ovakav.Stavio je slike na sto,u prvi mah je mama htela da ih pogleda,ali je nju odgurnuo i uhvatio me za ruku blize stolu,da mogu da vidim o cemu se radi.Na slikama je bila moja majka u zagrljaju sa nekim ispred nekih crnih kola,a na drugoj se ljubila sa jasno vidljivim svojim gazdom Brankom.Da bi na ostalim slikama bili njih dvoje u tim crnim,njegovim kolima,a ostalo se nije videlo najjasnije,ali se da predpostaviti.Prosto nisam mogao da verujem,mogao sam u zivot da se kladim da moja majka nje takva osoba.Tada mi je ocuh rekao,eto mali to su dokazi,veceras sam slikao tvoju majku,nisam pio,a ni jebao kao tvoja majka.Tad se majka branila,kako on samo pije,ne radi,ona celu kucu vuce na grbaci…U tom trenutku mi je bilo zao ocuha,narocito njegovih suza,koje su padale jedna za drugom.Otisao je u sobu uzeo neku plavu torbu,spakovao nekolicinu stvari,mene poljubio u glavu okrenuo se,zalupio vratima i otisao.Majka je pokusavala da mi se pravda,da ona nije kriva,da jednostavno ovako nije islo dalje.Medjutim ja sam te noci majku video drugim ocima,bez obzira bila u pravu ili ne,ispala je drolja.Ocuh je odma sutra kada je mama bila na poslu,dosao po ostatak stvari,opet me poljubio,namignuo mi i rekao sve ce biti ok,ne sekiraj se i napustio kucu.Tih dana je majka bila vidno uznemirena,ali je nakon par dana s’posla dovezao gazda Branko.I ako je bilo kasno,usao je unutra da se pozdravi sa mnom,do taga sam ga video mozda 10 ak puta i to kod mame u restoranu.Seo je mamu mu je sipala pice i rekla mi da je kasno jer ujutro ipak treba da idem u skolu.Rekao sam laku noc i otisao u sobu.Prislonio sam uvo na vrata i slusao sta pricaju.Branko je rekao da je kasno,da treba da podje kuci,ali ga mama nije pustala.Nastao je muk,tisina,niko nije izgovarao ni rec,culi su se samo koraci koji su vodili do mamine sobe.Posto su vrata od te sobe bila tik do vrata od moje,otvorio sam polako vrata da vidim,cujem sta se desava.Valjda u brzini ili od prevelike strasti mama nije skroz zatvorila vrata,vec su ostala samo priklonjena.Srce mi je lupalo,a telo drhtalo,ali sam morao da cujem ili cak i da provirim da vidim sta se desava.Cuo sam dahtanje i Kako Branko govori,nemoj Petar ce da nas cuje,na sta mu je mama odgovorila da ja spavam,a i da je sad bas briga,da hoce da mu popusi.Zgrozio sam se,a u isto vreme napalio,kurac mi se vec uveliko digao.Culo se njegovo dahtanje,ah,ah,ah,to pusi ga lutko,ti to najbolje radis.Posle minut,dva,sam cuo mamino stenjanje i morao sam malo da virnem.Sad je ona bila na krevetu,a on gore na njoj,ali nesto mi nije bilo jasno,nije bila gola,vec obucena,imala je jos uvek crni brus na sebi,neku tamnu suknjicu,koja je bila zadignuta i otkrivala je njene noge,ali za cudo ne bose,vec u crnim carapama,tj.hulahopkama.To mi nije bilo logicno,dok nisam cuo majku da kaze Branku,znam ja sta ti volis,jel ti se svidja brus,tad je izvadila sisu,koju je on ludacki sisao.onda je rekla,jel ti svidjaju moje tangice,njih nisam uspeo da vidim,jer je on jebao,a onda je rekla,znam da najvise volis moje carapice.Uzeo je njene noge,stavio na svoja ramena i jebao je zestoko,a u isto vreme ljubio joj prstr na nogama.Ja sam uveliko drkao i bio pri kraju,vratio se u svoju sobu i izdrkao svoj kurac.Sutra sam ceo dan u skoli vracao slike od prosle noci u glavi,stalno mi je majka bila u mislima.Dosao sam kuci popodne,majka je bila na poslu,usao sam u wc i na ormaricu video mamine gacice sklupcane u crne hulahopke.Bile su to crne cipkaste tangice uvijene u saten crne hulahopkice.Iz cista mira mi se digao kurac i slika mame kako se jebe,uzeo sam gacice sa sve carapama i pomirisao ih.Ummmmm,verujte nikada nisam doziveo tako nesto,mirisao sam i ranije gacice od mama mojih drugara,ali ove su bile prava esencija,miris nekog parfema pomesan sa blagim mirisom picke.Tad sam video da su hulahopke pocepane skroz na sredini,a kako i ne bi kad se sinoc onako jebala.Stavio sam kurac u njene crne gacice i ako su iznutra bile muzgavo bele,da li od sekreta njene picke ili od Brankove sperme.Nije mi bilo bitno,navlacio sam kurac na mamine gacice i zamisljao kako je jebem.Posto su vec bile bele iznutra isao sam do kraja pa sam i svrsio u njih.Nakon toga sam se zapitao da li normalan,sta to radim,sta ako je to belo bila i njegova sperma,odma sam oprao kurac,papirom malo obrisao spermu sa gacica i ostavio sve kao sto je bilo na ormaricu.Mama se to vece sama vratila kuci,bila je skockanija nego ikad,zeleni blejzer,ispod neka cipkana crna bluza,zelena mini suknjica i crne carape i naravno lakovane cpele i dosta sminke nego obicno.I ranije je bila skockana,ali ovako ne spremila mi veceru i kao da nista nije bilo,cutala je.Pitao sam jel Branko odma otisao sinoc,jer sam cuo neke glasove iz sobe,na sta je ona odgovorila da su usli u sobu na kratko da malo popricaju o poslu i rekla da je umorna,da ide da se istusira i da legne.Nakon njenog izlaska iz kupatila cula su se i vrata od njene sobe,pomislio sam,znaci legla je.To sam iskoristio i otisao u kupatilo ne bi li nasao opet njen ves,jer opet mi se javila zelja za jebanjem i u glavi niko drugi nego moja majka.Ovoga puta nicega nije bilo na ormaricu,pa sam otvorio korpu za ves i video opet crne,ali ne tange vec obicne gacice sa cipkom okolo i nije bilo hulahopki,vec crne svilene samodrzece carape sa cipkom gore.Opet sam isto uradio,ali ovora puta sam gacice lizao i mirisao sokove od mamine picke,a carapu sam navukao na kurac,sve do kraja gde su joj bila stopala i prsti,imao sam takvu zelju da uletim u maminu sobu,obujem joj ove carape,obucem ove iste gacice i pojebem je celu.Valjda je jos dozu tog fetisa kod mene izazvala ona noc kada je Branko jebao mamu obucenu.Ali za sada je to ostalo samo na drkanju u carapu i mirisanju maminih gacica.Svanuo je i novi dan,nedelja,dan kada smo i ja i majka kuci.Imala je na sebi neku belu trenerku,izazovna,ali u tom momentu tako obucena,i nije mi predstavljala neki sexi objekat ili zelju za jebanjem.Tad sam pomislio,kao da mi je Branko otac,jer i on se izgleda lozi na nju kada je doterana.Spremila je rucak,vec je proslo podne,mislio sam da posto ne radi da ce ostati kuci,ali mi je rekla da neki klijenti dolaze u restoran na rucak i da mora tamo da se pojavi.Znao sam da laze,jer njen restoran nikada nedeljom nije radio.Odlucio sam da je pratim,obukao sam se i bio spreman da kad i ona izadjem i ja iz kuce,kao da idem kod druga.Posto je padala kisa,a i malo je bilo zahladnelo,obukla je sivi komplet,crne carape ili hulahopke,ne znam,jer nisam video,i obula je crne sa vecom stiklicom cizme.Izasli smo u isto vreme,ja kao do stanice sa njom pa posle dalje do drugaCekala je bus,a ja se sakrio iza jedne zgrade,kad je usla,usao sam i ja na zadnja vrata,tako da od guzve nije imala sanse da me primeti,a i da jeste izmislio bih nesto.Sisla je odmah na drugoj stanici,i znao sam da nesto nije u redu,jer do restorana u Pancevu ima bar 12-13 stanica.Brzo sam i ja sisao i posao u drugom pravcu.Nakon cega sam je pratio krisom,jedno 50m,dok nije stigla pred jednu crvenu zgradu gde ju je cekao niko drugi nego Branko.Nakon cega su usli u tu zgradu,verovatno je tu Branku bio stan,a ja sam se peske,da bi istresao bes iz sebe vratio kuci.Vratila se kasno nocu,a ja sam je pitao,pa zar su gosti toliko kasno ostali?Ona se samo nasmejala i nekako jedva usla unutra.Pitala me da li mogu da joj pomognem da se izuje,nakoncega je sela na stolicu,a ja se sagao i poceo da joj izuvam cizmice.U tom trenutku sam primetio da joj je na desnoj nozi skroz pocepana carapa i u glavi mi je prosao film,da se zestoko jebala i da je Branko glavni krivac za to.Izuvsi joj tu desnu cizmu uzbudila su me i njena stopala,kao i bordo lak na prstima.A onda je savila glavu da me poljubi,da mi zahvali,pri cemu sam osetio alkohol iz njenih usta i bilo mi jasno zasto se sama nije izula.Rekla mi je da joj pomognem da ode do kupatila,jer joj se ide u wc.Nije ni sela na wc solju vec se skinula i to predamnom,sto nikad nije.Ispod suknje koju je zadigla,imala je crne hulahop carape i bordo gacice i lepo uredjenu picku.Sta sam zapanjen videvsi je,a ona je na solji sedela pognute glave.Podigla je pogled ka meni i rekla da izadjem.Kurac mi je nabrekao,hteo je da eksplodira.Posle par minuta me zvala da dodjem,da joj pomognem do sobe,sto sam i uradio.Ostala je bila u gacicama,preko kojih nije skroz ni navukla carape,a za malo se nije saplela jer joj se suknj splela oko nogu,a kada smo usli u sobu,sela je na krevet i opet me zamolila da joj pomognem da skine sivi sako i crnu kosulju kao od svile.Sto sam i uradio i onda je ostavsi samo u bordo brusu,bordo gacicama i crnim carapama legla,bolje receno rasprostrala se na krevet.To je prvi put da kada dodje,da se ne istusira i ne svuce stvari koje je nosila tog dana.Tek sam tada video koliko joj pice udarilo u glavu.Izasao sam iz sobe,ali mi djavo nije dao mira,pa sam opet usao u sobu.Gledao sam svoju majku kako polu gola lezi,a to mi je bila prilika da nesto uradim,po bilo koju cenu.Dok sam je gledao kurac mi se digao,morao sam da ga izvadim,opet sam se tresao ko prut,ali morao sam ga ga drkam.Primakao sam se na oko pola metra i gledajuci je drkao ga.Sagao sam se i pomirisao njena topla stopala,koja su se osecala ne na znoj,vec na miris koze,verovatno od cizmi u kojima je bila.Prislonio sam kurac na njeno stopalo i prstice i nezno glavic trljao o njih.Zatim sam stao na 20 ak cm od njenih usta i drkao ga zamisljajuci svoj kurac u njima.Taman sam bio pri kraju,kad zazvoni telefon,mama onako bunovna otvori oci,a ja na brzinu izlete iz sobe.Cuo sam da prica sa nekim,da kaze da je stigla kuci i da je dobro i da je vec legla.Pretpostavio sam da je to bio Branko.I preklinjao sam jebeni telefon u njenoj sobi.Ta noc mi je presela,jer od straha nisam posle ni svrsio.Ustao sam i otisao u skolu.Vratio se kuci i video majku za stolom.Iznenadio sam se i pitao je,kako to da nisi na poslu,na sta je odgovorila da joj nije dobro i da nece ici danas da radi.A taman sam na izlasku iz skole razmisljao da cu kad dodjem kuci,da joj izdrkam u bordo gacice,sve propade.Seo sam i ja za sto i pitao je ironicno,kako je Branko,nema ga?Na sta je ona odmahnula glavom i rekla,bolje da ga nema.Pitao sam je a zasto,sta se desilo?Rekla je da joj je najbolje kad je sama i da joj sad niko ne treba.Zazvonio je telefon,od koga sam dobio fobiju,ja sam se javio,ali nije bio Branko,vec mamina prijateljica Jovanka,i rekla da pitam majku da li hoce da njih dve odu na kafu negde.Verovatno je bila upucena u neke stvari bolje nego ja.Preneo sam to majci,koja ju je okrenula i rekla da se nadju za pola sata dok se obuce,kao da je jedva docekala,jer joj ocigledno nije bilo do sedenja u kuci.Tek tada je skinula one gacice od sinoc,jer sam ih video opet na ormaricu kad sam usao u wc.Jos nije izasla pa sam cekao,a kad sam je video sredjenu,kad nisam svrsio u sekundi.Obukla je od satena krem kosulju,znate one sa spic kragnom,braon od plisa suknju a preko struka siroki braon kais,kao steznik,na nogama boja koze carape sa puno likre,one sto imaju sjaj i dole braon cipele,a odozgo kraci braon kaput.Izasla je i rekla da nece dugo,a ja sam pojurio ka kupatilu,nasao njene gacice i opet samo izdrkao.Vec mi je to nekako dosadilo,trebalo mi je nesto vise,prava mamina picka,a ne samo ovakav nacin zadovoljavanja.,posto se Branko nije javljao,a majka je izasla sa drugaricom,a ne sa njm,znao sam da se nesto izmedju njih dvoje desilPomislio sam eto prilike za mene,da je ja izjebem.I verovali ili ne,odlucio sam da kad se vrati,bez obzira sta se kasnije desilo i kakva god da bude njena reakcija,da moram da je jebem,to je bilo jace od mene.Bio je jedan sat popodne,rekla je da nece dugo,a vec je proslo deset navece.Culo se zvono na vratima i neki glasovi.Otvorio sam vrata i video Jovanku kako ispod miske tegli moju majku,koja nit se smejala,nit je plakala.Jovanka mi je rekla,pa pomozi mi da je unesem,sto sam i uradio.Odneli smo je do sobe i onako obucenu smestili u krevet.Jovanka je pocela da melje,da mojoj majci nije lako,da ima probleme i da budem dobar prema njoj i da ona mora da ide svojoj kuci.Pomislio sam,sta me snaslo,prvo se ocuh napijao,a sada i majka.Otisao sam u sobu da vidim kako joj je,a ona je buncala nesto kao,da to hocu,da mili to volim,znas ti sta tvoja lutka voli.Onda sam skontao da u glavi masta,sanja da se jebe,verovatno sa Brankom.Dok sam to slusao opet mi se kurac digao,a narocito onako obuceno i to sa sve cipelama na krevetu,znao sam da cu da je te noci pojebem.Ugasio sam svetlo u sobi i upalio malu lampu koja je stajala na komodi,tek toliko da mogu da je vidim.Skinuo sam se skroz go,stao ispred kreveta i poceo da drkam.Izuo sam joj cipele,i poceo da joj jezikom dodirujem vlazna stopala i sisam prste na prelepo izvajanim nogama.Nije se pomerala,samo je glasno uzdisala i ne povezano pricala.Popeo sam se na krevet,zakoracio preko nje,podigao joj suknju,i kroz carape video crne tangice,iste one u koje sam prvi put drkao.Kurac je hteo da eksplodira,sagao sam se i mirisao joj preslatko medjunozje,bio je onaj meni dobro poznat miris,samo sto cu sad i da okusim.Poceo sam kroz carape i gacice jezikom da joj lizem picku,vec sam je osecao,a onda sam prstima i zubima pocepao carape,da bi joj ceo svoj jezk ugurao u meni dugo zeljenu rupu.Lizao sam joj toliko zestoko da je pocela da skuplja noge,a nisam smeo vise da drkam jer bih istog trna svrsio.Opcinjavale su me njene noge u tim carapama.Raskopcao sam joj kosulju i na dole povukao crni brus kad sam ugledao njene sise,ko dve vece jabuke,a bradavice dignute i tvrde.Polako sam ceo bio iznad nje,pomerio joj noge u stranu i polako ga stavljao u njenu picku,ne mozete da zamislite koliko sam bio srecan,nisam mogao da verujem.Polako sam ga ugurao i poceo nezno da je jebem,a u isto vreme sam joj jezikom kruzio oko bradavica i uvlacio ih u usta.Pocela je opet da govori neke perverzije,ali su joj oci i dalje bile zatvorene.Govorila je,slicno sto i ono vece Branku,a ja sam je polako jebao.Podigao sam se i stavio kurac pred njena usta i rekao da ih otvori i taman kad sam hteo da joj stavim,ona otvori oci i ne progovara ni rec.Ja sam se ukopao sa kurcem ispred njenih usta.Nakon par sekundi pocela je da se oblizuje,opet zatvorila oci,nakon cega sam joj kurcem dodirivao usne,a ona se i dalje oblizivala.Polako sam joj deo glavica stavio u usta,a ona pocela valjda ne svesno da ga oblizuje.Samo sto nisam svrsio,ipak sam se uplasio da se ne probudi i sisao sa nje i istog casa ga izdrkao i otisao u sobu i zaspao.Vec je svanulo,majka je vec za cudo ustala i usla da me budi za skolu.Cim sam ustao ko da me nesto ubolo u grudi,setio sam se da sam mamu te noci ostavio sa pocepanim carapama,a i sa pola spustenim brusom,ali sad je vec bilo kasno.Ustao sam,dorucak me cekao na stolu,izbegavao sam majcin pogled,jer sam sumnjao da nesto zna,jer ma koliko bila pijana,zna da se sa nikim nije te noci jebala,a opet se probudila sa iscepanim carapama i otkrivenim sisama.Sela je za sto ve obucena,skockana i pitala kako sam spavao i da zna da ju je Jovanka dovela,ali se daljeg ne seca.Rekao sam da smo je doneli do kreveta i to je to,da sam posle otisao u sobu i zaspao.Ona se samo onako kao zacudjeno nasmejala i rekla da pozurim da cu da zakasnim u skolu.vratio sam se iz skole,usao u kucu,a ubrzo nakon mene i mama,sto je bilo cudno,jer obicno dolazi uvece.Pitao sam je otkud ona tako rano,a ona odgovori,da je bila do firme na kratko i da je od danas na odmoru narednih 14 dana.Nekako se drugacije ponasala,a i atmosvera u kuci je bila pozitivnija.Motala se cas po kuhinji,cas po sobi i kao da me za svo to vreme krisom posmatrala.Sedeo sam na fotelji i pravio se da gledam TV,a u stvari je i moj pogled bio uperen ka njoj.Sela je na dvosed nasuprot mene,a ja se tek onda izgubio,jer nisam mogao da skinem pogled sa njenih nogu,koje su virele ispod neke jarko zute suknjice,koja je kako bi se mama pomerala u dvosedu sve vise i vise otkrivala cari njenih listova,a i prelepih butina.A totalno sam otkacio kada je prekrstila nogu preko noge i tek onda video da na sebi ima i carape cija se cipka jasno videla na vrhu njenih butina.Svasta mi se tad motalo po glavi,da li da nasrnem na nju ili ne,jer bio sam siguran da ma koliko prethodne noci bila pijana,sigurno je bar neki deo ostao u njenoj glavi.Ustao sam i otisao u WC i nasao njene gacice od predhodne noci,kradom ih uneo u sobu i poceo u njih da drkam.Bio sam toliko napaljen da nisam ni primetio da me majka kroz odskrinuta vrata posmatra.Trgao me uzdah koji se zacuo,okrenuo sam se i video nju koja je siro otvorila vrata i pitala sta to imam u rukama.Na brzinu sam preko kurca koji je bio uvijen u njene gacice prebacio jorgan i zanemeo od stida.Rekla je da joj dam to sto krijem,nisam progovarao ni rec,dok se nije razdrala,dosla do kreveta,demonstrativno podigla jorgan i videla moj sad vec totalno spusten kurac prekriven njenim crnim gacicama.Samo je rekla,au jebote,pa da li je moguce i pocela ironicno da se smeje.U sekundi sam joj gacice bacio na sred sobe i rekao joj da izadje,da je dosta bila u kuci i da ode da se podsmeva Branku,a ne meni.Na sta je ljutito odgovorila,jebo te Branko idiote jedan,a ja njoj da Branko jebe nju,kao sto je to radio i u ovoj kuci pre par veceri,a i kod njega u stanu i okrenuo sam se ka zidu.Mislio sam da ce da izadje,ali sam osetio kako seda na moj krevet i svojom rukom prolazi preko moje kose.Samo sam cutao,bilo mi je dosta svega,pa i nje.Ustala je na par sekundi,a onda podigla jorgan i legla kraj mene.Privila se selim telom uz moja ledja i rukom klizila niz moju ruku.Osetio sam da mi kurac raste,pa sam drugu ruku stavio preko njega,,jer nisam znao da li je legla kraj mene kao majka da me tesi ili kao kurva kojoj treba moj kurac.Zavukla je ruku ispod moje majice i nezno pocela da dodiruje moje grudi i go stomak,koji se sav tresao od uzbudjenja i nekog straha.Zatim je dosla do ispod pupka i ruba mojih gacica,ali je naisla na moju ruku koja je skrivala moj dignuti kurac.Pitala me,sta je bilo Petre,sta si ukrutio tu ruku,nisi takav bio prosle noci.Moja ocekivanj su se obistinila,jer tada sam znao da je svo vrema znala sta se dogodilo ptethodne noci.Pustio sam ruku sa svog kurca i istog trena umesto svoje osetio njenu ruku na njemu.Uvukla je ruku u gacice i polako ga milovala,ljubeci me pozadi svojim vrelim,vlaznim usnama u vrat.Nisam mogao da izdrzim,okrenuo sam se ka njoj i video da je bila samo u crnom brusu i svoj jezik zavukao u njena napucena usta,ruka mi je posla ka njenom medjunozju,hteo sam da joj strgnem gacice i da je polizem,ali na moje iznenadjenje,ni suknje,a ni gacica nije bilo,jer skinula ih je pre nego sto je usla u krevet.Osetio sam pod rukom njenu vrelu,sad vec vlaznu picku i dole niz nogu njene svilene carape,koje nije namerno ili nije imala vremena da izuje.Skinuo sam joj brus i video dve prelepe sise sa lepim socnim ukrucenim bradavicama.Pitala me,da li si to hteo,da li ti se svidjaju?Nista nisam odgovorio,samo sam ih lizao,prvo jednu pa drugu.Zatim sam je celu otkrio i nastavio svojim jezikom da prelazim preko njenog vrelog,glatkog stomaka, onda sam napokon dosao i do fino uradjene dlakave mamine picke.Rasirio sam joj noge i poceo prvo da joj jezikom dodirujem i ljubim prepone,a onda i da joj polako vrhom jezika dodirujem klitoris.Bila je toliko uzbudjena,da se odizala guzom o krevet pokusavajuci da se sto jace nabije na moj jezik.Sad sam joj sto sam dublje mogao zavukao svoju jezicinu i osetio prelep ukus mamine picke.Nisam znao da li to iz njene picke curi moja pljuvacka ili njen bozanstveni sok,koji mi se slivao niz bradu.Podigla je moju glavu i rekla da je sad na nju red,spustila se dole i u momentu uvukla moj kurac u svoja usta.Jednom rukom ga drkala,a u isto vreme pusila,jednostavno sam hteo da eksplodiram.Zatim je svoje dupe i picku okrenula ka meni,valjda sam ja trebao da joj lizem dok mi ona pusi.Glava mi je bila izmedju njena dva prelepa bela guza,a izmedju prelepa picka koja je cekala da nastavim da je lizem,sto sam i uradio.Ali koliko sam bio napaljen,nisam se tu zaustavio,vec sam poceo da jezikom saram oko maminog cmara,pa sam joj cas lizao piku,cas njen uski cmarcic.Cak mi se svideo i miri,a i ukus njenog dupeta.Odjednom se podigla i rekla da ne moze vise,da joj ga stavim.Kleklnula je cetvoronoske i rekla da joj ga zabijem od pozadi.Koliko sam bio uzbudjen,cinilo mi se da mi je kurcina barem 50cm.Kleknuo sam iza nje,obuhvatio joj rukama dupe i poceo da je trpam,prvo polako, a posle sve jace i jace,jednostavno sam se izivljavao nad njenom pickom.Onda sam je okrenuo na ledja,digao joj noge na ramena i opet joj ga nabijao bez milosti,bukvalno kao da jebem neku kurvu,a ne svoju majku.Jednu nogu je skinula sa mog ramena i nabijala mi je u bradu,pa u usta,prihvatio sam to i u isto vreme sam je jebao i grizao njene prste.Bio sam na samom kraju,osetila je to,podigla se i uzela da ga drka.Rekla je,samo tako i svrsi mami u usta,hajde mama to voli.Osetio sam da svrsavam i primakao njanu glavu svom kurcu i iste sekunde gledao kako moja majka usisava spermu u svoja usta,kako ga oblizuje.Nakon svega toga,otisli smo zajedno u kupatilo i oprali se.Ona se nakon 2 nedelje vratila na posao,ali Vise nije pominjala Branka.Ja sam sad vec 5 godina u braku,imam i sincica od 3 godine,Majka i dalje zivi sama,a ja kad zena ode da prespava kod svojih,da ne bi ostao sam odem do majke da joj “pravim drustvo”.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Seks na svim mogucim javnim mestima
by Sunčica Savić

Leto i puno seksa . Mmm, zvuči primamljivo. Zapravo, tako i jeste, to vam ja mogu tvrditi.
Nezaboravno leto 2010. i Džoni i ja. Danima smo se spremali za letovanje u Budvu koju obožavam. Spremanje, pakovanje stvari (i potrebnih i nepotrebnih) i naravno nezaobilazan šoping.
Džoni je kao i ja uživao u šopingu, kupovini krpica i nenormalnom trošenju para. To mi se jako sviđalo kod njega pogotovo deo sa nenormalnim trošenjem para. Razlika je samo u tome što smo trošili samo njegov novac. Zato sam ja Džonijeva drolja.
Kad smo već u kupovini što ne bismo isprobali njegovu fantaziju?  Džoni je posebno uživao u sexu na javnom mestu, ta neizvesnost i potreba da budemo tiši i brži je u njemu izazivalo veliku napaljenost i tada je mnogo bolje nabijao, pa sam i ja u tome svemu uživala. Posle tri sata šopingiranja, Džoni mi se požalio kako je već umoran i kako je ovo poslednji butik za današnji dan. Nisam mogla da dopustim da me moj finansijer napusti a da ja još nisam kupila sve što mi je potrebno. Šapnula sam mu mojim seksi glasom: Ajmo u kabinu da ti napunim baterije.
Ne moram da vam kažem koliko se napalio. Uzeo je prvu majicu i otišao je da Me isproba, ovaaj, da Je isproba. Odma sam mu izvukla kurčinu koja je pulsirala sa velikim žilama. Nije morao ništa da radi.
Počela sam da mu oblizujem kurac i erotično ga mazim. Malo kasnije, krenula sam sa divljačkim pušenjem svo vreme misleći na nagradu koju ću dobiti nakon sexa. Pare, pare, pare. Moja najveća motivacija.
Uvlačila sam ga koliko sam mogla pri tom mazeći njegova jaja. Ma pušila sam ga kao nikad do tad. Uhvatio me je snažno za glavu pokazajući mi da se ustanem, začuđeno sam ga pogledala, a on me je samo snažno okrenuo, naglo skinuo suknjicu i počeo da ga uvlači u moju guzu. To je bilo toliko snažno da sam bila na ivici da vrisnem, ali on me je u tome sprečio stavivši šaku preko mojih usana i nastavio da nabija gurajući pri tom prste u moju picu.
Pica mi je bila toliko željna mesa da sam imala utisak da se raširila toliko da je mogla šaka da uđe u nju. Moja guza nije više mogla da izdrži takvu jebačinu pa sam zaustavila Džonija. Gurnula sam ga na stolicu koja je bila u kabini i najašila. Jahala sam toliko brzo i snažno da sam samu sebe izenadila.
Njegova šaka je bila preko mojih usana, da nije bilo nje verujem da bi ceo butik čuo moje vrištanje i uzdisanje. Džoniju je takođe bilo teško da bude tih, pa me je grizao za vrat kako bi izbegao neprijatnost. Mislila sam da ću svršiti svakog trenutka. Grebala sam ga po leđima, jahala ga kao luda.
Svršio je u mene. Izašli smo iz kabine. Svi su nas gledali no nama to nije nimalo smetalo, šta više laskalo je. Posle ovog neverovatnog karanja, dogovorili smo se da češće praktikujemo sex na javnom mestu.
Soba, krevet, sto, pod i sl. je veoma smorilo. Krešemo se redovno na ulici, i dalje, sem zimi da mi se ne bi smrzla guza. Kad se jebemo na ulici, jebe me toliko divlje da mislim da ću morati da zašivam pičku od tolike jebačine.
Mnogo je bolji jebač na javnom mestu. Po parkićima, kabinama, poljima, liftovima, svuda smo probali, ali ubedljivo najbolje je bilo kad smo se trpali u avionu, u wc-u. Bilo je nedavno kad me je Džoni upitao šta mislim o trodnevnom putu u Italiju. Šta da mislim nego sve najbolje.
Moj Džoni je divan, pruža mi puno putovanja, para, njegove kurčine, nezaboravnih avantura. Seli smo u avion. Ubrzo sam mu šapnula da idem do wc i da ću brzo. Na moje iznendađenje, Džoni je ušao za mnom i sve mi je bilo jasno.
U njegovim očima se videla moja pička. Njegov pogled mi je razdirao picu. Uhvatila sam ga snažno za dupe i uvalila mu jezičinu u usta erotično je okrećući. Provukao je ruke ispod moje majice i počeo da mi otkopčava grudnjak u čemu je bio veoma vešt.
Počeli smo strastvenije da se ljubimo, a ja sam skidala lagno svoju majicu. Skinuo mi je grudnjak i počeo da mesi moje poveće grudi. Zatim je počeo da grize moje bradavice, a ja sam bila sve napaljenija i napaljenija. Ključala sam kao na 100 stepeni.
Nisam više mogla da izdržim. Otkopčala sam prvo svoje pa onda njegove farmerke i nabila se na njegovu uveliko dignutu kurčinu. Sad je već bilo lakše. Dok je bio nagnut na vratima, ja sam se nabijala i uzdisala.
Držao me je čvrsto za guzu i pomagao da se brže nabijam na njegov. Posle nekog vremena promenuli smo pozu. Rukama sam se nagnula na vrata dok me je on od nazad obrađivao brzo i divljački. Obožava ovu pozu kao i ja.
Osećala sam se u toj pozi tako droljasto što obožavam. I razjebano. Nisam morala puno toga da radim. On je sad preuzeo igru i ulazio u mene.
Bila sam toliko razjebana, posle petnaestak minuta okrenula sam se i počela da mu pušim. Moja usta su tražila kurčinu. Gušila sam se pušeći mu dok me je on čupao za kosu. Zatim sam prestala dignuvši se i krenuvši da ga zažvalim.
Bila sam već umorna od karanja. On me je pridržao za kosu nasmešivši se i zaustavio me gurnuvši me dole kao znak da nastavim pušiti. Morala sam. Svršio mi je po faci i delimično u usta.
Progutala sam šta sam mogla. Umivala sam se dok je on krenuo da mi skida tek obučene farke. Rekla sam ne ali on pobesnevši počeo je brže da ih skida i u jednom potezu mi ga je nabio u guzu. Bolelo je ali i prijalo naravno.
Jebao me je jako a ja od uzbuđenja i umora nisam mogla ni glasić da ispustim. Kroz glavu mi je prolazilo kako neko može da uđe i da nas vidi ali to je još više palilo. Nemilosrdno ga je trpao u moju usku guzu pritom divljački gurajući i tri prsta u moju umornu pičkicu. Kolena su mi klecala, da je bilo mesta verujem da bi se srusila na pod, ali sreca pa je usko .
Izvadio je prste iz moje pice i gurnu mi ih u usta, inace to ne volim ali kako da odbijem mog Dzonija Smiley.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Seks sa kolegom na poslu
by Sunčica Savić

Imam trideset četiri godine, dvoje dece , udata sam i imam skladan brak. Iako sam dva puta rodila, nisam dozvolila sebi da se zapustim. Mogu za sebe da kažem da dobro izgledam,neki čak kažu da sam atraktivna. Imam dugu crnu kosu, i dalje imam telo devojke, najviše zahvaljujući redovnim odlascima u teretanu i koliko je god moguće zdravom životu.Imam relativno male grudi, nisam dojila tako da se ni na njih trudnoća nije odrazila. Išla sam kroz život svesna svojih atributa, ali bez ikakve želje da ih koristim osim za zadovoljstvo koje sam redovno pružala svom suprugu koji je mojih godina.
Zaposlena sam u jednoj velikoj bolnici više od deset godina. Nikada, ni kada sam bila sasvim mlada i neudata, nisam čak ni koketirala sa kolegama sa posla, duge noći koje sam provodila u noćnim smenama koristila sam da se što više posvetim pacijentima. Važila sam za vrednu osobu, kolege i koleginice su me volele, verovatno i zbog toga što se uz moje ime nikada nisu vezivale nikakve pričice koje su tipične za sve velike muško-ženske kolektive.
Pre nekoliko meseci dobili smo četiri mlada lekara na specijalizaciju. Jedan od njih se isticao svojom visinom,atletskom građom, širokim ramenima i snažnim rukama. Imao je kratku crnu kosu i neke vatrene crne oči. Više je ličio na neko božanstvo koje je zalutalo među nas obične smrtnike, nego na tipičnog lekara. Bio je sigurno sedam-osam godina mlađi od mene. Uvek je bio izuzetno ljubazan prema pacijentima i kolegama. Šarm i ljubaznost koji su prosto izvirali iz njega delovali su kao pozitivna terapija na sve oko njega. Naravno, moje mlađe koleginice su se lomile koja će što više vremena provesti u njegovoj blizini. Starije koleginice bacale su kradomice poglede na njegovo mišićavo telo i izbočinu na njegovim pantalonama, i tiho uzdisale. Meni lično se kod njega dopala njegova preduzimljivost i očigledna posvećenost poslu, trudio se da nauči što više, stalno je imao gomilu pitanja vezanih za posao. Pošto sam bila jedna od najiskusnijih sestara na klinici, bilo je i prirodno što smo često kontaktirali. Sve to je bilo strogo poslovno, mada moram priznati da se nisam osećala neprijatno u njegovoj blizini.
I posle nekoliko meseci koje je proveo u našem kolektivu, ostao je imun na sve pokušaje mojih saradnica da pređu barijeru poslovnog odnosa. Načula sam da su mu se neke od mlađih koleginica i otvoreno nudile, ali bez uspeha. U početku sam mislila da samo uobražavam, ali mi se učinilo da se u poslednjih desetak dana pogled njegovih crnih očiju zadržavao malo duže nego što je pristojno na meni, njegova ruka bi mi dotakla leđa i zadržala se tu neki trenutak dok sam mu objašnjavala stanje nekog pacijenta. Meni su kroz telo počeli prolaziti prijatni žmarci od njegovog dodira.
Stajala sam ispred stola u svojoj maloj kancelariji kada se pojavio na vratima, pitao je za pacijenta čiji sam karton baš čitala. Rekla sam mu da i sam pogleda , stao je iza mene i na trenutak sam osetila izbočinu njegovih pantalona koja me je okrznula po butini dok sam se okretala. Kao da me je pogodi grom. Nikada nismo bili baš ovoliko blizu, nesvesno sam bacila pogled ka ulaznim vratima, pratio je moj pogled. Samo se osmehnuo i odmaknuo od mene. Bilo mi je pomalo neprijatno, nešto sam promrmljala i izjurila iz kancelarije. Kada sam to poslepodne došla kući i dalje sam na butini osećala njegov dodir i pred očima imala njegove oči. Vrlo uznemirena sam otišla da spavam, nisam bila voljna za igrarije sa suprugom, samo sam se okrenula na drugu stranu i pravila se da spavam.
Prošlo su još dva sasvim obična dana i došao je petak,uvek petkom bez obzira koliko je bilo posla ljudi su bili veseliji i poletniji zbog predstojećeg vikenda. Nije bilo prevelike gužve pa sam vreme koristila sređujući dokumenta kojima su me zatrpavali preko nedelje, na vratima se ponovo pojavio on.
Bacila sam samo letimičan pogled na njega, pozdravila ga i vratila se čitanju neke otpusne liste, mislila sam da je ponovo došao po neku istoriju bolesti. U dva koraka je prešao kancelariju, i ponovo se našao iza mene kao pre neki dan, ruku je položio preko moje, osetila sam njegov vreli dah na vratu, osetila sam izbočinu njegovih pantalona na svojoj guzi. Probala sam da se pomerim, ali se on još čvršće priljubio uz mene. „Ne moraš da gledaš u vrata, zaključao sam ih…“ šapnuo mi je na uvo.
Stajali smo tako nekoliko trenutaka, a onda kao da se nešto prelomilo u meni, spali su velovi verne supruge, brižne majke…želela sam ga, želela sam njegovo snažno telo, njegove crne oče, njegovu muškost…
Okrenula sam se prema njemu i poljubila ga, prvo ovlaš, a onda sve jače i jače,usne su nam se vatreno spajale, jezici palacali, prodirao mi je svojim pogledom u dubinu duše, znao je šta mi treba. Raskopčala sam njegovu bluzu, mazila sam njegove mišićave grudi i ramena, grabio me je svojim snažnim šakama, milovao mi je kosu, grudi, lice,ljubio po vratu… Ruka mi je sa njegovih grudi prešla na njegov ravni mišićavi stomak, a onda još niže do njegovih pantalona i one izbočine koju nisam mogla da izbacim iz glave poslednjih nekoliko dana i koja je i dalje palila ono mesto na butini koje mi je dodirnuo. Pod prstima sam osetila veličinu i čvrstinu koju nikada do tada nisam osetila, lagano sam vrhovima prstiju prelazila preko te velike tvrde stvari koja kao da je oživela od dodira mojih prstiju, grebuckanja mojih noktiju, postajala je sve veća i sve tvrđa. Skinuo mi je bluzu i suknju, ostala sam u hulahopkama i majušnim gaćicama.Nismo prestajali da se ljubimo, njegove ruke kao da su bile svuda po meni.
„Hoćeš da mi pušiš?“ – više je zvučalo kao naredba, nego kao pitanje.Bez razmišljanja klekla sam pred njega, lagano je otkopčavao pantalone i svlačio gaće, vrlo svestan osećanja koje je obuzimalo žene pri pogledu na ono što je imao da im da. Lagano ga je izvadio. Bio je to najveći, najtvrđi, najdeblji, najlepši kurac koji sam videla u svom životu. Mazila sam ga, oblizala mu glavić, prelazila jezikom od korena do vrha, ljubila ga, grickala i na kraju ga uzela u usta. Pušila sam mu, pomagao mi je, lagano ubrzavajući ili usporavajući ritam svojim kukovima. Drkala sam mu, ližući mu istovremeno nabrekla jaja. Jebao me je u usta, držeći me za ruke, dok mi je jezik kao lud leteo pokušavajući da ga obliže celog.
Podigao me je , ruka mu je poletela prema mom međunožju, svukao mi je hulahopke do iznad kolena, okrenuo me je prema stolu, rukom sam gurnula papire koji su bili razbacani i potrbuške legla preko stola, drugu sam provukla između svojih nogu i uhvatila ga.Jednim prstom pomerio je trakicu mojih gaćica koja je skrivala ono što sam želela da mu dam. Trljala sam picu njegovom ogromnom kitom, u ušima mi je bubnjalo od uzbuđenja, prvi put sam svršila pre nego što je i ušao u mene.
– „Ogroman ti je, tako čvrst i debeo. Molim te budi nežan.“
Pomogla sam mu da uđe.Sasvim polako njegov glavić je počeo da krči put u meni,ulazio je polagano, svestan sopstvene veličine. Malo po malo, trijumfalno je osvajao moju utrobu. Osećala sam kako njegov veliki tvrdi kurac prodire do skrivenih mesta gde još niko nije bio. Bio je ceo u meni, nisam verovala da je tako nešto moguće. Osetila sam kada su njegova jaja dodirnula moju picu, ponovo sam ispružila ruku i milovala mu ih. Počeo je prvo polagano, a onda sve brže i brže da ulazi i izlazi iz mene. Jecala sam od zadovoljstva, dahtala sam, pokretala sam kukove u ludačkom ritmu divljeg jebanja, propinjala se na vrhove nožnih prstiju da bi se što zgodnije namestila za sledeći prodor mog ljubavnika u moju nikada do tada, tako jebanu pičku. Sasvim sam bila mokra. Usporio je ritam, okrenuo me je i podigao na sto.
Svukao mi hulahopke sa jedne noge da bih mogla više da raširim noge, rukom sam mu milovala kitu.Moja stopala su završila na njegovim ramenima . Gaćice sam povukla na stranu da nam ne bi smetale, ponovo je bio u meni. Ovaj put je odmah ušao mnogo snažnije, strašno me je jebao. Sevalo mi je pred očima. Na trenutke mi se činilo da ostajem bez svesti. Karao me je kao što nikada niko nije. Želela sam da se ovo nikada ne završi.
– “Jer te dobro jebem.Sviđa li ti se moja kara“
Njegove vulgarne reči kakve mi nikada do tada niko nije uputio, još više su me palile.
– „Nemoj ga vaditi, svrši u meni. Jebi me do kraja“
Stenjala sam u ekstazi. Sada sam ležala na stolu, rukama se držeći za njegove mišićave ruke koje su bile oslonjene o ivicu stola, noge su mi bile na njegovim ramenima, njegove mišićave grudi su se presijavale od znoja dok mi je razvaljivao pičku.
– “Jer te palilo kada si mi ga sisala tim svojim ustima. Znao sam da si opasna pušačica, jer ti bilo lepo kad mi je kita bila u tvojim ustima?“
– „ Oooh, DA!“
– „Tako ga dobro primaš, rasturiću ti tu pohotnu pičku“
Više mi nije bilo važno ni da li su vrata kancelarije bila zaključana,ni da li je neko mogao da nas čuje. I da su se se vrata kancelarije u tom renutku otvorila, i da se na njima pojavio moj muž sa decom, ne bih mu dozvolila da prestane da me jebe. Mislim da sam neprekidno svršavala. A onda je počeo da svršava i on, njegov ogromni kurac kao da je u trenutku porastao još dva puta veći, osetila sam vrele mlazeve njegove sperme koji su me ispunjavali . Kao da je trajalo čitavu večnost. Nije prestajao da me tuca sve dok se zadnja kap nije iscedila iz njegovih jaja. Izvadio ga je polagano,uzela sam ga u ruku, drkala sam mu, ljubili smo se. A onda sam se pridigla i naslonila na hladni zid kancelarije ne ustajući sa stola pokušavajući da ublažim požar koji je palio moje telo, osećala sam kako mi niz butinu curi njegova sperma pomešana sa mojim sokovima,tresla sam se kao u groznici, zažmurila sam… Bila sam svesna da sam otvorila novu stranicu svog života…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Žena i njena sestra
by Sunčica Savić

Iduća stanica je bila noćni klub. Nakon što smo se parkirali morao sam sačekati da se popravi šminka. Pred samim ulazom u klub žena se okrenula i pružila nekakav smotuljak: „ Stavi ovo negdje u džep, nemam mjesta u torbici. „ i krenula unutra. Prije nego što sam spremio smotuljak pogledao sam što je to. Ostao sam bez riječi ukočen u pola koraka. U ruci sam držao dva komada ženskih tangi. Dva komada. Ljudi moji, i žena i šogorica su kada su išle u wc skinule gaćice i sada se šeću po birtijama u prekratkim minicama i to obadvije bez gaćica. Ludilo !!!
Iako je već počeo deveti mjesec, temperature nikako da se spuste na normalu. Pošle subote smo žena i ja polagano umirali od vrućine i dosade. Izvaljeni pred televizorom pijuckali smo rashlađeno vino i napljuvavali večernji tv program. Zvoni ženin mobitel. Iz razgovora shvaćam da je zove njena sestra starija od nje dvije godine. Inače s njom baš i nisam u najboljim odnosima. Prilično je sebična i vječno nešto toroče. Sa mnom je vječno u nekakvoj prepirci. Kao da je njena sestra zlatna a ja je samo iskorištavam. Uglavnom da sam đubre kao svi muškarci , generalno. Čujem da žena na nešto pristaje, ali ne znam šta. Kaže mi žena da joj se sestra popičkala s mužem i pita da li smo nas dvoje za laganu skitnju po birtijama u troje, tek toliko da ubijemo vrijeme. Budući da sam shvatio da je žena već pristala ja sam se samo složio. Ionako mi je bilo dosadno. Obukli smo se lagano, sportski. Ja lanene hlače i košulju, žena traperice i dekoltiranu majicu. Uto je stigla i šogorica. Visoka zrela brineta tridesetih godina. U minici i pripijenoj majci koja je naglašavala njene omanje ali na očigled tvrde grudi koje su uvijek stršale nekuda prema gore, vječno prkoseći kao da pokušavaju pokazati prgavu narav moje šogorice. Minica joj je bila toliko kratka da je postojala opasnost da pri svakom saginjanju otkrije skladnu i tvrdu guzu. Žena je samo okrenula očima kad ju je vidjela, ali nije komentirala na glas. Sjeli smo u auto i krenuli u potragu za zabavom. Pred prvom birtijom na koju smo naišli ( kod nas u ulici – bolje da sam išao pješke ) vidjelo se po parkiralištu da je gužva. Odlučimo stati i ući. Unutra gužva i tuku cajke sve u šesnaest. U gužvi ugledam poznato društvo. Dvije djevojke iz susjedstva i bračni par s kojima se poznajemo ali se baš i ne družimo. No sjedamo k njima u separe. Naručim rundu i bacim pogled okolo. Birtija puna, muzika tuče, masa pjeva i veseli se. Okrenem se prema ženi, a njoj faca kao da ne pije vino nego sirće. Uvijek naletim, pa i ovog puta je pitam šta joj je. – Pa jesi li ti vidio da su ovdje svi skockani, od cijelog društva samo sam ja u hlačama. Pogledam malo bolje, ono stvarno. Poznanikova supruga, mala, bucmasta, umjetna plavušica se zategla u nekakvu minicu od teksas platna, koja pokazuje veliku opasnost od pucanja po šavovima. Da nema malo deblje noge koje stišće minica mogao bih joj vidjeti pupak s doljnje strane jer sjedim preko puta nje. Djevojke iz susjedstva, obučene u kratke crne minice, majičice s dekolteima do ispod grudi, pokazuju gotovo sve što smiju a da ih murija ne uhapsi zbog javne pornografije – očigledno su u lovu na muško meso. Šogorici se, kada je sjela, zadigla tijesna minica nebu pod oblake. Kako je prekrižila noge vidim joj cijeli gornji dio butine i dobar dio desnog guza. Ne izgleda loše. – I šta da sada ja radim ? upitah glupo – Odvezi me kući da se presvučem. Odsikće moja žena – Šta je dobivam za to ? upitam ženu od zajebancije dižući se sa stolice jer znam da mi je jednostavnije udovoljiti joj nego cijelu večer trpjeti njezinu nervozu i slušati siktanje. – Ako mi to napraviš ja ću se potruditi da ovu večer ne zaboraviš tako lako. Nisam ni ulazio u kuću dok se žena presvlačila. Ionako me nervira kada za jedan izlazak šest puta isprobava odjeću, a onda na kraju izađe u onome što je prvo obukla. Jebote, ovoga puta se vratila za pet minuta. I izgledala je predobro. Visoka metar sedamdeset, prirodne plave kose do pola leđa, beskrajno dugih savršenih nogu, ne prevelikih sisa. U crnim sandalkama s peticom od najmanje 10 cm i mini haljini iste boje. Kasnije mi je objasnila da to zapravo i nije haljina nego tunika koja se inače nosi na duge hlače. Lagani materijal je lepršao oko nje svakim korakom tjerajući me da blejim u vlastitu ženu čekajući kada će se pojaviti guza ili međunožje pri nekom naglijem pokretu. Kada smo se vratilu u birtiju ženskom dijelu društva je od zavisti prisjelo piće. Sjeli smo u separe, za stol na dvosjed, žena lijevo , ja u sredini, šogorica desno od mene. Djevojke iz susjedstva preko puta. Bračni par iz društva je sjedio razdvojeno, jedno nasuprot drugome svako na čelu stola. Zaredale su runde pića. Kako je vrijeme odmicalo, pod utjecajem alkohola, društvo nam je bilo sve veselije i slobodnije. Uz toliku količinu golih nogu oko sebe, u situaciji kada su dekoltei na majicama beskrajno duboki a mlada ženska tijela oko mene uzbibana u ritmu žestoke muzike, stisnut između žene i šogorice na tijesnom dvosjedu, osjetio sam kako mi krv kola venama, a razumno ponašanje postaje strani pojam. Ni poznanik se baš nije mogao pohvaliti trezvenošću. Samo je kolutao očima gledajući čas jednu, čas drugu stranu stola ne mogavši se odlučiti s koje strane je bolji pogled. Kada je to shvatila njegova žena naglo je od muke počela forsirati s alkoholom. Kada su to primijetile ove moje zmije, kao slučajno su počele pokazivati sve više svojih ženskih draži. Šogorica je vrpoljeći se uspjela pokazati rub lijeve bradavice, a minica joj se tako zadigla da joj se vidjelo cijelo bedro sve do gornjeg ruba bijelih tangica. Kako je noge držala prekriženima, kada bi god prebacivala nogu preko noge s obadvije strane ruba gaćica se pojavljivao uredno oblikovani tamni žbun dlaka iznad njene pičke. U jednom trenutku mi se učinilo da sam čak vidio kako su joj se gaće urezale u njenu pohotnu pičku, a mesnate stidne usne u potpunosti obuhvatile nježnu bijelu čipku. Moja žena, lagano naslonjena prema meni je, kao slučajno uspjela staviti podlakticu u moje krilo i mrdajući se trljati me po međunožju. Duge noge je ispružila postrance tako da su se vidjele gotovo cijele, odnosno do samog ruba gaćica. Stisnut između dvije sestre, jednoj gledajući u otkrivene draži jedne, a perverzno trljan po kurcu od druge imao sam osjećaj da će mi kurac, koji se već odavno digao do krajnjih granica, prsnuti od uzbuđenja. Poznanikova žena više nije mogla izdržati tu situaciju pa je naglo ustavši natjerala jadnika da se pokupi i odvede je kući. Bilo mi ga je žao gledati kako sav nesretan napušta društvo nesigurnog koraka nespretno pokušavajući prikriti oteklinu u preponama. Žena i šogorica su bezobrazno se cereći još jednom izvrtjele nogama i za pozdrav mu pokazale daleko više svojih tijela nego što se mogao nadati i u najdubljim snovima. Na moj prigovor da su isprovocirale buckinu ljutnju, žena mi je lakonski odgovorila da se bucka nema što buniti. Ako je pametna mogla bi noćas uživati u seksu više nego obično jer je onaj jadnik izašao iz birtije nadraženiji i uzbuđeniji od njih dvije nego što ga je ona ikada mogla uzbuditi. „ Pa i sam si vidio da mu je kurac skoro poderao hlače. Može je noćas jebati, a zamišljati da je u krevetu s nama dvjema.“ Naručili smo novu rundu pića i nastavili sa zabavom. One cure preko puta su se pripito cerekale i same svjesne što se događalo za stolom. Ja sam usput uživao u pogledu duboko među njihovim butinama, a kada bismo se nazdravljali naginjale su se preko niskog stola daleko više nego što su morale, tako da su im sise gotovo ispadale iz dekoltea. Zavalio sam se unatrag i prebaco ruke oko strukova mojih pratilja lagano ih obadvije milujući po leđima od vrata do stražnjice. „ Jel mi drpaš sestru ? „ odjednom me upita žena. „ Ne baš previše. „ odgovorim zbunjen takvim pitanjem. „ Koliko daleko mi dozvoljavaš da idem a da se na naljutiš?“ Provokativno upitah. „ Ma samo je izdrpaj, imaš slobodne ruke koliko god hoćeš, baš da vidimo koliko će ti dozvoliti.“ Odgovori mi žena ni sama ne znajući kuda će nas to odvesti. Od tog trenutka moja ruka je čvršće prigrlila šogoricu. Strpljivo sam je ispipavao po guzi, obuhvaćao oko struka, mazio ravni stomak dodirujući joj sise od doljnje strane, zbog buke pričao u uho ne propuštajući priliku usnama dodirnuti vrat. Šogorica se veoma brzo opustila.Lagano se zakrenula prema meni dodirujući me golom butinom ispod stola. I ona je prebacila svoju ruku iz mene kao da bi dohvatila moju ženu. Razgovarajući s njom preko mene lijevom sisom se lagano trljala o moja prsa. Kada sam spustio pogled jasno sam kroz duboki dekolte vidio kako duboko diše, a kroz tanki grudnjak i majicu se nazirala bradavica koja je drsko stršala prema gore. Moja žena je besramno pokazujući isto daleko više svojih draži nego što je pristojno, uredno nazdravljala sa sestrom očigledno nastojeći je alkoholizirati što je više moguće. Poslije nekog vremena su otišle na wc. Kada su se vratile poslije par minuta samo su došle su do stola i ne sjedajući predložile da bi bilo dobro još malo procunjati dalje po gradu da vidimo šta ima. Platio sam račun i krenuli smo autom dalje u skitnju. Iduća stanica je bila noćni klub. Nakon što smo se parkirali morao sam sačekati da se popravi šminka. Pred samim ulazom u klub žena se okrenula i pružila nekakav smotuljak: „ Stavi ovo negdje u džep, nemam mjesta u torbici. „ i krenula unutra. Prije nego što sam spremio smotuljak pogledao sam što je to. Ostao sam bez riječi ukočen u pola koraka. U ruci sam držao dva komada ženskih tangi. Dva komada. Ljudi moji, i žena i šogorica su kada su išle u wc skinule gaćice i sada se šeću po birtijama u prekratkim minicama i to obadvije bez gaćica. Ludilo !!! Čim smo se smjestili u za visoki stol s barskim stolicama u mračnom kutu bara upitao sam ženu o čemu se radi. Odgovorila mi je da mi je to i ostatak večeri naknada što sam bio tako dobar i bez riječi je odvezao kući na presvlačenje na početku večeri. – a što je sa šogoricom, pa i njene gaćice su mi u džepu ? – bez brige, mi smo se sve dogovorile. S njom smiješ raditi sve što i sa mnom. Pokaži joj što je izlazak i dobra zabava. Kao da je znala o čemu pričamo šogorica se lagano prislonila bedrom uz moju nogu i zagonetno se smješkala gledajući me ravno u oči kao da pita „ I, frajeru, da te vidim što ćeš sad?. „ Ohrabren alkoholom i ženinom dozvolom, a izazvan njenom drskošću , vračajući joj pogled stavio sam ruku na unutrašnju stranu njene butine i dlanom lagano krenuo prema gore. Dok sam podizao ruku, pod dlanom i prstima sam jasno osjetio uzdrhtalost njene tople kože i grčenje mišića butine. Kada je ruka stigla do ruba visoko zadignute suknje, uhvatila me za zglob na ruci i snažno me stišćući zaustavila govoreći: „ Polako, kud si navro. Nemam ništa protiv, ali imamo vremena. Daj da se prvo još malo zajebavamo. „ Samo sam se bezobrazno nasmiješio i digao ruku da pozovem konobara. Muzika u lokalu je bila vrhunska. Piće rashlađeno, a moje pratilje vrlo erotično raspoložene. Ja sam sjedio na visokoj barskoj stolici raširenih nogu. Njih dvije su sišle sa stolica da bi mogle plesati onako, na mjestu, uz stol. Ali ljudi moji koji je to ples bio. Svaka je stala uz jednu moju nogu i gledajući jedna u drugu su se plešući privijale i vrlo erotično, ma kakovi erotično , bezobrazno seksualno nabijeno uvijale i lagano trljale o mene. U tom zamračenom uglu noćnog bara sam ih držao oko struka spuštajući ruke ispod rubova minica, lagano im masirajući guze osjećajući kako svaki puta kada bih došao do onog prijelaza noge u stražnjicu one lagano kreću unatrag da bi dodir postao intenzivniji. U jednom trenutku sam ženi zavukao prste pod suknju sa stražnje strane zavlačeći ih među vlažne i znojne butine dodirujući srednjim prstom šupak i pičkicu. Ona je samo malo šire stala ne prestajući plesati, a ja sam pod prstom osjetio vlažnost njene ženstvenosti. Toga trenutka je stegnula butine i tako zarobila moj srednjak na najljepšem mjestu gdje se mogao nalaziti. „ Ostavi ga malo tu gdje je.“ Šapnu mi na uho. „ U jebo te al si vlažna . odgovorih. „Jesi li provjerio kod seke? „ upita „ Nisam, jel smijem ? „ Samo naprijed, pa rekla sam ti da smiješ što hoćeš. Ali kad provjeriš moraš mi reći. „ Kada sam krenuo istim putem prema šogoricinoj guzi, ona se odmaknula od mene. Pomislio sam da sam pretjerao i da će biti sranja. Ali loše sam procijenio šogoricu. Ona se plešući okrenula licem prema meni i prislonila prednjom stranom uz moju ruku koja je bila spuštena niz tijelo. Krenuo sam rukom prema gore uz butinu. Kada sam stigao do samog međunožja lagano je raširila noge omogućivši mi da je cijelim dlanom diram po butinama i pičkici. Nisam mogao odoliti. Krenuo sam lagano srednjim prstom prema pički. Kada sam dodirnuo ulaz lagano je trznula bokovima prema naprijed i moj se srednjak našao obuhvaćen njenim stidnim usnama a vrh prsta uronjen u njenu pičku. Bila je potpuno vlažna, uzdrhtala i toliko napaljena da sam se uplašio da ako pojačam čačkanje ne izgubi kontrolu.Cijelo vrijeme je netremice gledala u oči i lagano jezikom oblizivala rub čaše iz koje je pijuckala crno vino. Tobože nezainteresirano sam se osvrnuo oko sebe da provjerim okolinu. Gleda li tko što radimo. Međutim s olakšanjem sam shvatio da je unutra toliko mrak, a rulja oko nas toliko pijana da smo se u tom mračnom uglu zaklonjeni stolom i stolicama mogli slobodno skinuti i izjebati a da je veliko pitanje da li bi itko primijetio. Ona je tog trenutka svoju ruku stavila u moje krilo i uhvatila me za međunožje lagano mi gnječeći nabrekla i zbog sjedenja raširenih nogu slobodna jaja. Uto začuh u uhu glas moje žene: „ I … da čujem ?“ „ Strašno, kod nje je prava poplava. „ Dok sam joj odgovarao moja žena je stavila i svoju ruku u moje krilo iznad šogoričine i sada mi je kroz hlače gnječila već davno nabrekli kurac izazivajući mi dodatno uzbuđenje. Sa golim guzama u rukama, srednjaka u šogoricinoj pički, dok mi žena kroz hlače masira kurac a šogorica jaja i sve to ja javnom mjestu bio sam na rubu svršavanja. Zato sam odlučio rashladiti situaciju. Izvukao sam svoje ruke, a njihove izvadio iz svog krila. Nakon što su me začuđeno pogledale objasnio sam im da baš i ne želim svršiti u hlače u birtiji i neka mi dadu šansu da malo ohladim. Samo su se prepotentno nasmijale. Tada je moja žena prišla sestri i tako stala da je njena desna noga bila između šogoričinih nogu. Počele su tako plesati. Dok je žena lagano njihala bokovima i ramenima, šogorica joj je prišla sasvim blizu i svojim butinama opkoračila ženinu nogu. Pokretima naprijed nazad se počela trljati o ženinu nogu. Izgledalo je kao da jaše na ženinom bedru. Toliko se zanijela da joj se minica zadigla preko guze i ja sam gledao kao moja šogorica polu raširenih nogu trlja svoju pohotnu pičku o bedro moje žene naizmjenično stišćući i otpuštajući guzne mišiće u navali strasti. Obadvije su bile zajapurene i vrlo se žestoko trzale u ritmu glazbe. Nakon minutu ili dvije su se razmaknule a moja žena se vratila na svoje mjesto. Na njenom desnom bedru se jasno vidio mokar trag koji je ostavila uspaljena pička moje šogorice. Nesigurnih nogu od uzbuđenja i strasti šogorica se sa obadvije ruke čvrsto držala za stol dok su joj koljena vidljivo klecala. Pogledale su se i otišle u wc. Kada su se vratile uređene, popravljene šminke i samouvjerene do bola pala je odluka da idemo. Sjeli smo u auto i ja sam čim sam krenuo spustio svoju ruku na bedro moje žene koja je sjedila pokraj mene. Ona se malo spustila u sjedalu šireći noge tako daje moja ruka bez problema stigla do njene izdepilirane pičke. Iako prirodna plavuša, sa stvarno malo svijetlih dlaka po tijelu, moja žena se, od kada smo zajedno, redovito depilirala tako da osim obrva i kose nije imala niti jednu dlačicu na tijelu. Ta gotovo zmijolika glatkoća njenog tijela me je uvijek samo dodatno palila. Dirajući je prstima osjetio sam da je dolje sve mokro , a da su joj stidne usne lagano razmaknute što je bio jasan znak njene napaljenosti. Vozeći i čačkajući ženinu pičku upitao sam za ono trljanje bedrima u baru. Zanimalo me je koliko su se napalile. Na to mi je šogorica najmirnije, kao da govori o prognozi vremena, odgovorila da je ona svršila. Moja žena se nasmijala i stavljajući ruku u moje krilo rekla da je i ona. Dok je to govorila, u vožnji mi je otkopčala kaiš na hlačama, raskopčala hlače i zavukla ruku u gaće hvatajući me za kurac. Na moj prigovor da baš nije pametno dok vozim, rekla mi je neka onda parkiram. Provezao sam se još malo i skrenuo na prvi poljski put i poslije par stotina metara stao uz polje kukuruza. Lagano sam se podigao u sjedalu i spustio hlače i gaće da bih ženi olakšao pristup mojim jajima i ponovo nabreklom kurcu koje je sada nadrkavala sa obje ruke. Ma što vi to radite. Pobuni se šogorica sa zadnjeg sjedala. „ Natežem muža za kurac „ bezobrazno joj odgovori moja žena. „ Daj da vidim . reče šogorica i nagne se između sjedala da vidi što to radimo. „ Jebote sestro, pa ovaj tvoj muž ima stvarno dobar komad kurca. Mogu ti reći da si baš imala sreće u životu kad si se udavala.“ „ Šta,ti nisi imala sreće ? „ bezobrazno upita moja perverzna žena. „ Pa nije baš da nisam imala sreće, ali sam imala daleko manje od tebe.“ „ Da li bi se i ti poigrala malo ? „ oslobođen svih inhibicija ja upitah. Čekaj sekundu da spustim naslon od sjedala. Ženo spusti i ti svoj.“ Ja sam ležao na leđima u svom sjedalu dok mi je žena klečeći na svom sjedalu drkala kurac. Desnu ruku sam joj zavukao među noge tako da sam joj mogao rukom i prstima trljati pičku i klitoris zavlačeći joj po dva prsta duboko u pičku. Ona načas pusti moj kurac i skine haljinu i grudnjak da joj „ ne bude vruće“. Dok se ona skidala šogorica koja je klečala na zadnjem sjedištu ispruži ruku i snažno me stisne za kurac. Tada ju je moja žena uhvatila za glavu i povukla je naprijed i prema dolje tako da joj se moj nabrekli i od stiska ljubičasto crveni glavić našao pred ustima. „ Popuši ga da ja gledam. „ Izusti grlenim glasom moja žena. Šogorici nije trebalo dva puta reći. Širom je otvorila usta i veliki dio mog kurca je nestao u njezinim ustima. Dok se namještala da ga što lakše obradi ja sam se pomakao na sjedalu i glava mi se našla opkoračena među njenim raširenim nogama dok je ona klečala ispružena cijelom dužinom preko mene trljajući svoj tvrde sisice i nadražene bradavice o moj stomak . Malo sam podigao glavu i pod ispruženim jezikom osjetio slatkasto gorki okus pičke svoje šogorice. Tog trenutka joj se tijelo ukočilo, a zatim je lagano uvlačeći i sišući moj kurac još jače šireći noge počela pritiskati moje lice svojom pičkom želeći osjetiti moj jezik dublje u sebi. Bilo je lijepo ali i veoma neudobno. Pritisnut šogoričinim butinama i pičke nabijene na usta, glave pokrivene minicom počeo sam se boriti za zrak. Moja žena je podignula šogoričinu glavu s mog kurca i na brzinu svukla šogoricu do gola. Sada sam i ja imao zraka. Šogorica se odmah vratila u prvobitni položaj. Dok mi je snažno ali nježno pušila kurac ja sam joj lizao, sisao, trljao raskrečenu pičku punu sokova. Nastojeći se raskrečiti što je više mogla u malom prostoru omogućavala je mom jeziku da prodire u nju najviše što je bilo moguće. Njeni sokovi koje je obilato lučila su se slijevali niz moju bradu i natapali sjedalo ispod mene. Moja žena je klečeći nagnuta prema naprijed jednom rukom usmjeravala moju desnu ruku u svoje napaljeno međunožje trljajući si pičku o moj dlan i nabijajući si pičku na moje prste. Niz podlakticu su mi se cijedili njezini ljubavni sokovi.Nagnuta prema naprijed trljala se svojim sisama o gola i od znoja potpuno mokra leđa moje šogorice. U tom položaju je slobodnom rukom dohvatila šogoričinu guzu i navlaživši prst na njenu pičku i moja usta bez imalo oklijevanja i milosti zabila svoj srednji prst cijelom dužinom u sestrin šupak. Vrteći ga i mičući naprijed natrag uskoro je uz srednji prst ubacila i kažiprst. Šogorica je mumljala, izvijala se i u trenutku kada je počela svršavati dobila moj kurac u usta gotovo cijelom dužinom. Osjetio sam strahovit pritisak na glaviću kada je grubo uletio duboko u grlo moje šogorice. I za mene je to bilo previše. Trznuvši kukovima prema naprijed počeo sam snažno svršavati osjećajući kako mi kroz kroz kurac snažnim mlazom izlijeće sperma direktno u grlo moje šogorice. Glave smještene između mojih bedara i volana automobila od pozadi nabijena u šupak prstima vlastite sestre, ukliještena i gotovo se ne mogavši pomaknuti svršavala je u grču strasti i gutala moju spermu ne mogavši se izmaknuti. Jasno sam osjetio kako se grči u naletu strasti. Ja sam je istovremeno u naletu strasti ne baš nježno zagrizao za stidne usne. Novi osjećaj ugode i boli joj je samo pojačao doživljaj svršavanja tako da sam dok mi je pritiskala lice pičkom imao osjećaj da će mi polomiti nos i vilicu. Tada se sve odjednom smirilo. Svako se smirio na vlastitom sjedalu u trenutku opuštanja i čekajući da nam srca smanje otkucaje i pluća se napune zrakom. Uh, ovo je bilo ludo. Pomislih da je večer gotova. No moje suputnice izgleda nisu mislile tako. Kako sam ležao na spuštenom naslonu vozačkog sjedala pogledao sam udesno i vidio šogoricu koja je jednim guzom sjedila na zadnjem sjedalu auta, a drugim na spuštenom naslonu sjedala moje žene. Između njenih raskrečenih butina je zjapila isto tako raskrečena pička. Tada sam zapravo prvi puta vidio njeno izdepilirano međunožje s malim urednim žbunom koji je počinjao iznad klitorisa i išao prema pupku u obliku trokutića. Stidne usne su bile potpuno crvene i oteknute od mog trljanja, sisanja i onog ugriza na kraju. Šogorica je laganim pokretima vrhova prstiju isprobavala da li je sve kako treba i na svom mjestu. Kada je vidjela kuda gledam pokvareno je svoj srednji prst zavukla cijelom dužinom unutra. Kada je vidjela da sam razrogačio očima obliznuvši usta je samo rekla kako bi joj sada tu pasalo nešto ipak malo deblje. Šokiran sam pogledao u ženu koja je okrenula očima i slegunla ramenima uz komentar: „ Pa kada smo već počeli daj i da završimo kako treba. Daj joj punu uslugu pa neka bude sretna“. Moja šogorica se tog trenutka počela premještati naprijed i sjela mi u krilo leđima i guzom okrenuta prema meni. Dok mi je sjedala u krilo nogu raširenih koliko joj je to dozvoljavao uzak prostor u kojemu smo se nalazili, uzela je rukom moj napola opušteni kurac i jednim pokretom ga metnula u svoju pičku. Pička joj je bila toliko vlažna da je moj kurac, iako nije bio ni dopola dignut bez problema nestao u njoj. Sjedila je mirno jednom rukom se držeći se za volan a drugom mi lagano masirajući jaja. Pogledao sam u svoju ženu koja se preko svog naslona povukla nazad na zadnje sjedalo raširenih nogu i namještala i se što udobnije da bi na miru mogla promatrati što se događa i lagano se igrati sama sa sobom. Dok se namještala nagnula mi se do uha : „ Sada je izjebi i razvali je tako da to zapamti za uvijek.“ Takav prijedlog moje žene, pogled na leđa i guzu šogorice i lagano nadraživanje jaja su za posljedicu imale ponovno buđenje mog kurca. Osjećajući njegovo bubrenje u svojoj pički šogorica je počela lagano micati kukovima naprijed nazad, lijevo desno. To pomicanje je bilo gotovo neprimjetno, ali dovoljno da osjetim kako se moj kurac trlja u dubini njezine pičke. Sada je već bio dignut u punoj dužini. Na glaviću sam osjećao blagi pritisak završetka njene pičke koja očigledno nije bila naviknuta na takovu dužinu kurca. Šogorica je sada podizala kukove gore nastojeći smanjiti pritisak u svojoj dubini. Kako bi se podigla, glavom bi udarila u krov automobila i još jače se nabijala na moj kurac. Stenjući i cvileći počela je sve više uživati a njena pička se navikla na količinu nabreklog mesa natrpanog u njenu unutrašnjost. Tada se umiješala i moja žena. Prišla nam je klečeći na svom sjedalu i desnom rukom počela trljati moja jaja i šogoričin klitoris a lijevom čačkati oko guze svoje sestre. Tada joj je ponovo kroz razmaknute guzove stavila svoj srednji prst duboko u uski šupak. Šogorica je tog trenutka počela vrišteći i psujući svršavati. Meni je isto došlo. No moja žena me je u tom trenutku snažno uhvatila za jaja i korijen kurca i to tako jako da od bola nisam mogao svršiti. Šogorica je opušteno i zadovoljno sjedila na mom kurcu držeći se sa obadvije ruke za volan.Moja žena ju je povukla nazad da legne cijelom dužinom na mene. Kada se ova ispružila iz razjebane pičke joj je ispao moj nabrekli kurac željan nastavka akcije i ponovnog svršavanja. Žena je šogoricu iskrenula u desno tako da je šogorica ležala pokraj mene. Naredila joj je da legne potrbuške. Šogorica ju je bez riječi poslušala i legla potrbuške po sredini automobila, tako da joj je svaka noga bila na drugom sjedalu, stomak naslonjen na knzolu između njih. Raširena guza i pička su stršale u zraku. „ Sada je izjebi kako treba.“ Reče moja žena čudnog izraza na licu. Brzo sam se postavio iznad šogorice dignutog kurca i baš kada sam joj namjeravao nabiti kurac u pičku osjetim da me žena hvata za kurac. Zastanem malo da vidim što sad hoće. Moja perverzna žena usmjeri vrh mog kurca u šupak svoje sestre. Počnem gurati. Kada je osjetila što se događa šogorica je počela vikati da neće, da ne može, da je prevelik. Pokušala se izmigoljiti. No stisnuta u malom prostoru, nije od naslona zadnjeg sjedala mogla pobjeći naprijed, pritisnuta mojim tijelom, stomaka oslonjenog o konzolu nije imala šanse. Snažno gurnuvši osjetio sam da mišići šupka popuštaju i da mi glavić polagano ali sigurno ulazi u, očigledno od njenog muža, potpuno zapostavljenu rupu užitka. Šogorica je jaukala i molila da prestanem nastojeći se izmaknuti. No mičući se tako samo mi je pomagala da joj ga lakše uguram. Već sam bio do pola unutra. U trenutku kada mi je žena pustila kurac, koji je cijelo vrijeme čvrsto držala, snažnim pokretom sam ga zabio u šogoricu. Do jaja. Šogorica je bolno vrisnula i počela plakati. Ja sam se potpuno umirio, kurca nabijenog u šogoričin šupak dajući joj vremena da se navikne. Jedini pokreti su bili lagano podrhtavanje njezinog tijela izazvanog plačem od bola. Te lagane vibracije su mi nadraživale kurac, a izgleda da su i njoj počele izazivati ugodu. Lagano sam počeo izvlačiti kurac prema van. Njezin uski šupak mi je prekrasno pritiskao kurac cijelom dužinom stvarajući neponovljiv doživljaj. Kada je unutra ostao samo glavić kurca ponovno sam polako počeo gurati kurac unutra. Kada sam stigao do kraja nakon lagane zadrške počeo sam se laganim ritmom kretati unutra van. Šogorica je prestala plakati i u jednom trenutku sam osjetio da je počela guzom pratiti ritam. Kako je vrijeme odmicalo, ritam je postajao sve brži a moja ubadanja sve žešća. U tom trenutku začuh ženu kako mi govori nešto kao da je jebem, razvalim, neka zapamti. I šogorica se u naletu strasti pridružila vičući neka je rasturim i razvalim. Tada sam potpuno izgubio kontrolu i snažno se nabijajući u šogoričin šupak počeo divlje svršavati. Uhvatio sam je s obadvije ruke za ramena i privlačeći je i istovremeno nabijajući osjetio kako mi u glavi tuče milion bubnjeva, a pred očima sijeva nebrojeno svjetala. Kada je osjetila da svršavam i da je punim spermom vrišteći se počela nabijati na moj kurac do samih jaja, dok je rukom trljala po klitorisu i gurala si prste u razjapljenu pičku. Onako izgubljen u divljem zanosu tako sam se jako zabijao da sam joj kurcem podignuo guzu u zrak dok su joj noge nespretno tražile oslonac. Od siline nabijanja i njene težine imao sam osjećaj da će mi se kurac iskinuti u samom korijenu.Kada sam iscijedio i posljednju kap sperme u njenu unutrašnjost bez snage u rukama sam se svom težinom cijelim tijelom spustio na njeno vitko tijelo. Potpuno okupani znojem osjećali jedno drugome smo drhtaje tijela i nekakvu milinu emotivne povezanosti. Da bih joj omogućio da lakše dođe do zraka prevalio sam se na svoju stranu. Šogorica je ostala raskrečena ležati po sredini auta. Iz šupka i pičke je lagano kapala moja sperma pomiješana s njenim sokovima. Onako goli smo zapalili po cigaretu i počeli pričati. Ispričale su mi da je šogorica pred razvodom sa mužem i da ne spavaju u istom krevetu već šest mjeseci. Budući da se kao sestre oduvijek povjeravaju jedna drugoj i pričaju o seksu do najsitnijih detalja moja šogorica je bila već dugo vrijeme zainteresirana da vidi i doživi moj kurac u akciji jer se moja žena neprekidno hvalila seksom. Šogorica je dodala da je ženino hvaljene bilo potpuno opravdano. Ovo večeras su mi njih dvije dogovorile prije podne na kavi meni iza leđa.
Ako se šogorica ne pomiri s mužem, kada se raziđu morati će neko vrijeme stanovati kod nas dok se ne snađe…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Gledao sam suprugu
by Miizst

Posto bi htio ostati anoniman sebe cu predstavljati pod slovom p a suprugu pod slovom m…
Ja sam atletski gradjen imam 31 godinu a supruga 32.
Na samom pocetku ispricati cu vam pocetke veze mene i supruge…
Skupa smo isli u istu srednju skolu ona gimnaziju i bila je generaciju starija i simpatizirali smo uvijek jedno drugo…no veza se ostvarila tek na pocetku studiranja…
Otisli smo na kavu nekoliko puta i mozda treci i cetvrti put smo se i poljubili i od tad M pocinje pokazivati svoju pravu sliku…
Odmah na pocetku veze smo se pojebali.
Kako je veza isla supruga je postala sve divlja i divlja…
Jebali smo se na raznim mjestima u kaficu u parku….uglavnom na javnim mjestima i iskreno da kazem uvijek me pomalo palila sitiacija da bi nas netko mogao vidjeti i gledati dok joj razvaljivam picu…no imao sam ja i drugih fetisha pogotovo na samostojece.
No nakon cetri godine hodanja smo se i vjencali i imamo djecu..
Prosle godine malo sam bio na racunalu i ugledao sam na jednoj stranici pricu od nekog tipa kako ga je zena prevarila a on je uhvatio i nije imao srca da uleti izmedju njih…
pa to me bas bilo napalilo i pozelio sa da gledam suprugu kako je netko razvaljiva ne sluteci da cu to bas i sam iskusiti.
Kad god bi se sexali ja sam stalno mislio na fantaziju da je neko jebe a ja da gledam i kurac mi odmah poludi…izjebem je bas kao da je silujem a njoj se zo svidja….Jednu vecer vidio sam da je napaljena ali mi rece da odem u obliznju trgovinu da kupim neku glupost…i ja odem….kupim to i vratim se
i vidim zenu u sexy rublju….tangice,samostojece,halteri,korzet, stiklice pogled da nemoze biti bolji….
I tako sam se ja skinuo standardan grubi sex….razvaljivao sam je da je cak pocela plakati…Kad sam svrsio upitah je zasto places….ona odgovori bilo mi je predobro…zatim sam legao na trosjed a ona se pocela dirati….prvo se dirala po grudima pa ondaje lagano skliznula rukicom do pickice i polako pocela ulaziti u nju sa dva prsta….a ja sam uvijek imao zelju da je jebem u guzu..
ali samo je na tome i ostalo jer mi nije dala ali je obozavala da je jebem odstraga….ali da se vratim na sex i ubadala je sa dva prsta u pickicu sve hace i jace a meni se kurac dignuo i posao sam prema njoj da je jebem no ona me svom silom odgurnula na trosjed u rekla mi:gledaj sad sta je pravi sex…
Na prvu nisam razmisljao o toj recenixi ali kad sam je postao svijestan kurac mi je poceo pulsirati 100 na sat gledajuci suprugu i zamisljajuci je kako je jebe netko drugi…drkala je klitoris jednom rukom a drugom sa dva prsta jebala rupicu. preklinjao sam je da dodjem i da je pojebem ali dala mi je do znanja da ce odmah prekinuti i da cu biti kaznjen…
od tog trenutka shvatio sam da sam postao ROGONJA.
i tako je ona masakrirala pickicu sokovi su kao ludi izlazili iz nje i strapali po podu.
kad je svrsila okrenula mi je guzu i rekla mi da mogu drkati samo ako je ne diram i tako je i bilo drkao sam kao lud znajuci kakve misli ima moja supruga…no kad je dosao vrhunac svrsavanja udarila me je po kurcu da sam odmaj stao sa drkanjem….zatim je otisla na toalet no ubrzo se vratila a ja sam je malo zbunjeno gledao i pitao se kakvu igricu igra…
opet je legla i pocela se maziti a ja sam bio na rubu ludila….otisao sam u sobu uzeo dva remena i dosao do nje kako je bila okrenuta ledjima zgrabio sam joj ruke i zavezao ih.pa onda i nogice… stegao sam tako jako da ju je panika lagana obuzela a ja sam okrenuo guzu sebi i jebao je straga u pockicu…tako sam je jebao da je pocela vristati…mjesio sam joj grudi lizao je po ledjima udarao je po guzi ali se vidjelo na njoj da uziva….zatim sam joj odvezao nogice i raskrcio je uglavnom sam je sevio bar pola sata…pred sto cu svrsiti izasao sam iz nje i stavio kurac izmedju stopala i svrsil joj po stopalima…
Vidjelo se na njoj da je bila prezadovoljna…zatim smo se malo ljubili i otisli spavati ne pricajuci o sexu tu vecer…
Ujutro kad sam ustao supruga mi rece da su je pozvali na godisnjicu mature…
Bilo joj je drago…bila je uzbudjena….
inace u zadnje vrijeme se pocela jebozovno i atraktivno oblaciti…
U meni se budila ljubomora koja me je potajno palila jer cim bi pomislio da mi netko drugi jebe suprugu kurac bi mi nabreknuo i poceo pulsirati…
…..
Dosao je i dan kad se slavi matura….
Supruga je bila citav dan raspolozena i jedva je cekala da ode na proslavu mature…par sati prije mature pocela se spremati….ja sam bio u sobi i lezao te potajno gledao nju kako se oblaci…
obukla je samostojece iste one po kojima sam ja svrsavao i koje je nosila za vrijeme naseg sexa. Zatim je obukla i haltere da joj pridrzavaju samostojece…preko njih je obukla tangice koje su davale puni sjaj njenoj guzi…obukla je majicu sa velikim dekolteom i velikim prorezom na ledjima te je preko haltera obukla koznu mini suknju ispod koje su se nazirali rubovi samostojecih i haltera.
A savrsen jebozovan stil je zavrsila kad je na noge obula stikle podobro visoke i eroticne…
Doslo je i vrijeme polaska poljubila me i otisla sa svojjm automobilom.
No ja nisam mogao biti miran imao sam predosjecaj da ce se nesto dogoditi….nesto posebno….
Odlucio sam je pratiti i cim je otisla preko vrata pozvao sam dezurnu babysitericu koja je dosla za nekih 20 minuta….dok sam je cekao kako mi je kurac bio dignut odlucik sam ga izdrkati dok ona ne dodje je palila me pomisao da ce moju suprugu mozda netko veceras izjebati….
Malo poslije nego sam svrsio dosla je babysiterica i sve sam joj objasnio sto treba ciniti te sam odmah sjeo u auto j posao prema hotelu gdje je proslava…
Kad sam dosao pred hotel vidio sam mnogo zgodnih zeninih vrsnjakinja dobro sredenih i napucanih….
I tako sam sjedio u autu promatrajuci tko izlazi vani sa zabave a tko ulazi…. Odjednom ugledah suprugu kako izlazi hotela sa nepoznatim likom i sjedaju na zid….vidim da nesto razgovaraju….nesto se smiju….no upratio sam njegovu ruku na njenom ramenu….bio sam poludio mislio sam izletiti iz auta i tako nalomiti lika al me nesto sprijecavalo da izadjem iz auta…skontao sam da uzivam u pogledu….sa leptiricima u trbuhu….pratio sam njegove ruke koje su sa ramena skliznule na samostojece i polako su prolazile sve do ispod mini suknjice…
Bio sam malo zaprepasten kako se supruga nije bi malo protivila manevrima njegovih ruku… Tada su se lagano usetali unutra a ja sam umirao od zelje da vidim gdje ce zavrsiti te sam se lagano zaputio prema hetelu….
Na srecu bio sam upriliku sredjen pa sam donekle mogao proci neprimjecen kao uljez.
Usao sam u salu gdje je bila velika zabava te nisam mogao registrirati suprugu a morao sam paziti da ona mrne ne primjeti.
Posavsi u wc cuo sam neko stenjanje iz jedne prostorije koja je bila odmah pored Wc-a. Lagano sam odradio nuzdu i posao natrag no nisam se mogao suspregnuti a da ne vidim tko je u toj prostoriji…Usao sam polagano unutra i prikradao sam se da vidim tko je to….a cula su se dva muska i jedan zenski glas.
Polako sam se podigao te izmedju stalaza ugledag dva tipa kako buse neku kujetinu…scena je bila strasno eroticna…
No sok se dogodio kad se ta “kuja” podignula i kad sam joj ugledao lice…………….TO JE BILA MOJA SUPRUGA M. dva tipa su je jebala i razvaljivala sokovi iz njene pice su se cijedili niz njene noge…..ubrzo je jedan svrsio u picu a drugom je pusila….i dok je pusila ovaj se obukao i otisao.
stalno joj je sperma curila iz picke….
Sve je izgledalo tako nestvarno…
Stalno je uzdisala i molila ga da stane aa jebanjem….
Zatim ju je okrenuo ledjima izvadio svoj remen i zavezao joj rukice za neku cijev…
pljunuo je na guzi i lagano joj prelazio preko cmara….na trenutak sam se sageo pomalo van sebe i odjednom zacuo jak vrisak…brze bolje sam skocio i ugledao kako joj lik uvaljiva srednji prst u supak.
prvo jedan pa drugi….supak joj je razradjivao bar 10 minuta i onda je stao.
te je polako uzeo svoju batinu i lagano poceo ulaziti u supak na pocetku polako pa onda sve brze i brze…
Gledao sam svoju suprugu kako joj idu suze al se nije zalila jer joj se ocito svidjalo…
Tako ju je jebao i udarao po guzu da su otisci njegovih prstiju ostali na njenom guzu….
odjednom je on izvadio batinu i poceo joj svrsavati po stopalima….
kad je svrsio sa dva prsta lijeve ruke joj je usao u supak i picu a desnom je udarao po guzu…ona nemocna i zavezama stenjala je i molila ga da prestane….ubrzo je i ona svrsila. Zatim je on obukao se odvezao zenu i otisao…ostala je sama…ja sam je gledao i pokusao izaci da me ne primjeti….no kako sam bio van sebe udario sam neku kanticu i ona me ugledala….
Kad me je ugledala onako dominativno me zovnula…odmah sam dosao….bez rijeci me pocela ljubiti i glavu mi je stavila na njenu picku odakle se jos uvijek sljevala sperma…
malo poslije me je legla na pod i pocela mi drkati kurac stopalima na koja su bila ukaljana od sperme….svrsio sam za par minuta….. poljubila me je i rekla mi da idem kuci da ce ona brzo….odmah sam se obukao i otisao kuci…
Jos onako pod dojmom dosla je ona samo me poljubila i legla u krevet izmeljana spermom….zaspali smo i nikad i tom dogadjaju nismo razgovarali….nas se zivot nastavio normalnim tokom….
ali meni ce taj dogadjaj ostati zauvjek u sjecanju…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Nezaboravni grupni seks sa mojom lepom ženicom

Svanulo je… Milan je bio u krevetu sa mojom jebozovnom ženicom. Ona je zadovoljno prela u njegovom krilu. Zgužvana posteljina i velike fleke sperme po njoj, svedočile su o bludničenju moje ženice i njenog starog – novog ljubavnika. Meškoljila se nabodena na njegov kurac, koji je ostao zaboden u njenu slatku pičkicu, po njenoj želji, nakon noći prepune strasti i orgijanja, vrištanja, parenja i bezbrojnih svršavanja. Blago pulsiranje Milanovog kurca, bilo je najlepše budjenje za moju pohotnu ženicu i siguran znak da je i njen jebač budan.
U glavi je odmotavala film od prošle noći, srećna što je ukrotila mačo tipa, kakav je bio Milan. Bila je sigurna da se i on “navukao” na njenu pičku. Svidjalo joj se kako je Milan jebao prošle noći i kako je nestajalo njegovo mačo ponašanje , kad bi se zabio u njenu vlažnu pohotnicu. Pri pomisli da će Milan u njen krevet dovesti svog novog gosta, Amerikanca, sva se ponovo pretvorila u pičku i picom počela blago stezati Milanov kurac, koji je počeo da se kruti u njenoj mačkici.
Celu noć je provela na njegovom kurcu, uživajući u divljoj jebačini, a njenu maštu Milan je još više raspaljivao pričom, kako će njena droljjasta pička napokon biti nepopravljivo razjebana, kad je dohvati Amer koji je juče stigao u njegov apartman i jedva čeka da nešto nabode na kurac. Milan kao da je znao o čemu razmišlja moja droljica, dok mu se blago nabijala na već dignuti kurac. Počeo je jače da prodire u nju, milujući joj sise i ljubeći je po vratu. Počeo je šaputati na njeno uho: “Ooo…probudila se moja jebačica…kako nam je bilo dobrooooo…”, dahtao je Milan na uho moje drage, koja je već osećala njegov tvrdi kurac u punoj veličini, kako rovari po njenoj utrobi terajući je da počne jebozovno stenjati od užitka.
Mešala je u njegovom krilu, nabijena na kurac, puštajući vrele sokove od kojih je njegova kita postajala sve tvrdja, a njegovo zabijanje bilo je svaki put jače i brže. Potpuno se razbudila i počela jače da stenje, primajući sve jače ubode Milanovog kurca u pičkicu koja je već šljapkala, slinila, uživala i istovremeno bridela od sinoćnje jebačine i Milanovog debelog kurca. Nije dugo čekala da čuje ono čime joj je “pretio” cele noći, dok je žestoko nabijao na kurac: “Oooooh, kako ti pička slini…kako je vrelaaaa…oooh… kako ćemo je večeras punitiiii…kako će da prima…ogromnu…crnu kurčinu…!”, šaptao je i dahtao Milan i sve jače zabijao kurac u mokru pičku moje ženice. Ona, kao da je samo to čekala, celo telo joj se pretvorilo u pičku koja svršava.
Isturila je još više svoju oblu guzu prema Milanu, nabijanjući se svom snagom na kurac i počela mu bezobrazno uzvraćati: “Ooooh…da ljubaviiii…jedva čekaaaam…da osetim…crnuuuu…kurčinuuu…u sebiii…hoću da me rasturateee…na redaljkuuu…ko pravuuu…droljetinuuuu…. Aaaahhh!”. Osetila je da nadolazi još jedan ludački orgazam, a Milanovo divljačko nabijanje i ko kamen tvrdi kurac, govorili su joj da će to biti još jedno zajedničko svršavanje. Vrištala je, stenjala, sve joj je u glavi zvonilo… Milan je navukao na kurac do kraja i zaboden u nju počeo da svršava, urla i filuje spermom pičku moje ženice, koja se topila u još jednom orgazmu, nekontrolisano se tresla i pičkicom stezala kurac, koji se praznio u nju.
Bio je to divan početak novog dana. Još uvek teško dišući, Milan je lagano izvukao kurac iz Zdenke, legao na nju i počeo je ljubiti po ramenima, vratu, nabreklim sisama…na kraju je zažvalio, dugo ljubeći, kao da joj zahvaljuje za uživanje koje mu pruža Dok su se ljubakali, ona ga je mazila po klizavom kurcu i mokrim jajima, a on je rukom razmazivao spermu, po njenoj otečenoj i srećnoj pički. Kikotali su se i dogovarali, kako da crnog Amera uvuku u svoje perverzne fantazije. Dogovorili su se da se dobro odmore.
Ona je i onako imala slobodan dan, pa joj je sve išlo na ruku. Plan je bio da se predveče čuju, a on do tada pripremi Amera za upoznavanje s njom. Prvo u nekom kafiću, a onda kod njega u apartman… Spavala je do kasno popodne. Počela je odmah spremanje: tuširanje, frizura, frizura na pičkici…sve po redu.
Odlučila je da obuče nešto maksimalno droljasto, što mojoj jebozovnoj fufi nije bio nikakav problem. Zgodna, ženstvena, preplanulih nogu i tela, plavuša…prava jebulja. Odlučila se za dobitnu kombinaciju. Crveni uski minić, ispod providne gaćice, gore beli topić, bez grudnjaka.
Štikle – naravno. Inače, ona jako liči na Selmu Bajrami, pevačicu, ako znate ko je to. Jedva je čekala Milanov poziv, zamišljajući kako izgleda crnja, Amer, kojem će se večeras nabiti na kurac. Maštala je sva srećna, zbog onod što je čeka, a njena pičkica je neprestano “plakala” od sreće, sve jače bubrila i slinila.
Napokon…Zazvonio je telefon. Bio je to Milan, rekao je značajno…”sve u redu, dolazimo po tebe oko devet, budi spremna…”. Minuti – godine. Kao da je šiparica koja prvi put želi da proba sex, moja ženica je nervozno čekala da se pojave njeni jebači, da se izjebe u crno-beloj” trojci” i ostvari svoju najintimniju kurvanjsku fantaziju.
Bili su tačni. Došli su po nju taksijem. Srce joj je lupalo, kao da će da iskoči – ipak je ona samo žena. Ušla je na zadnja vrata i sela do Angela, kako se Amer zvao.
Dok su se pozdravljali i upoznavali Angel je s oduševljenjem gledao i merkao moju ženicu, a ona je bila više nego ugodno iznenadjena. Nije to bio običan crnac, već pravi frajer od oko 35 godina, bisernih zuba, punih usta, atletski gradjen. Bivši vojnik misije UN, koji je pomalo govorio naš jezik. Rekao je da ih vodi na večeru, da se upoznaju i da voli da bude blizak sa domaćim ljudima.
Otišli su u tavernu hotela “Neptun”, večera je bila prava morska, s puno ribe. S prvom flašom vina nervoza je nestala, a razgovor je bio sve opušteniji. Angelove smešne upadice i brkanje padeža, sve je dovodilo do suza. Vreme je letelo a alkohol je činio svoje.
I treća flaša je bila na redu. Milan se samo smeškao. Njene bradavice su se sve jače ocrtavale na belom topiću, a ona je samo gutala knedle i zavodnički se kikotala, kradom merkajući izbočinu na Angelovom krilu. On bi je, kao slučajno, dodirnuo po golom ramenu, a nju je obuzimala slatka jeza.
Nakon treće flaše, pozvali su taksi i otišli kod Milana kući, u Angelov iznajmljeni apartman… bio je lepo namešten sa širokim krevetom i trosedom u uglu. Trema je nestala, potpuno se prepustila sudbini. Sve se više dodirivala sa Angelom, znajući da se i Milanu kurac na to nevidjeno diže. Angel je koristio svaku priliku da joj na “svom domaćem” jeziku objasni kako je lepa, zgodna , slatka… baš joj je to, kurvi, godilo.
Sad je bila sigurna da će ostvariti svoje snove i da će biti dobro izjebana, kad izadje iz Angelovog apartmana. Pičkicu više nije mogla da kontroliše. osećala je kako ključa, slini…Pili su još vina iz flaše koju je Angel poneo iz restorana. Sedeli su na trosedu i nazdravljali.
Kad je Angel otišao do toaleta, iskoristila je priliku da se malo zažvali sa Milanom, koji joj je šapnuo da ne brine, jer je sve već ispričao Angelu. Malo se uvredjeno trgla, a onda ipak odlučila da ne glumi nikakvu sveticu, već se nastavila ljubiti sa Milanom. Angel se vratio, kao iznenadjen prizorom, rekao: “O, sorry…izvinite …”. Milan ga je rukom pozvao k njima, on je prišao, a moja droljica je izgubila dah od uzbudjenja.
Sledeće što je osetila, bile su njegove ruke svuda po njoj. Blago se okrenula i levom rukom ga pomazila po vratu kao da mu daje saglasnost da im se priključi. Četiri ruke su šarale po vitkom telu moje zgodne ženice. Ne zna kako je ostala gola samo u gaćicama i štiklama.
Zažmurila je i predala im se potpuno… Osetila je pune usne na svojim. Znala je da je da su to Angelove mesnate usne…Počela se ljubiti s njim, kao da je zadnje…grizla mu je naizmenično usne i usisavala njegov jezik u usta. Videla je da se Milan skida i ostaje potpuno go, a ona je zadigla Angelovu majicu, skinula je i bacila na pod. Angel je otkopčao svoje bele pantalone, ispod kojih nije nosio ništa.
Iznenadjena ovim, Zdenka je zastala, a onda duboko uzdahnula kad je ispred njenog lica iskočila velika, već dignuta crna kurčina… Uzela ga je u ruku…osetila žmarce kroz čitavo telo. Oslobodjena srama zbog alkohola, zagledala je i divila se ogromnom crnom kurcu, kao iz najboljih pornića, velikim, uredno pošišanim mudima kakve još nije videla, a obrezani glavić delovao je još perverznije i moćnije. Kao prst debele vene, davale su mu zastrašujući izgled. Počela ga je lizati od vrha do jaja.
Ljubila je i lizala veliki glavić iz koga je već procurelo…Udisala je miris sa njegovih muda, neverovatno se uzbudjujući. Grickala je lagano, lizala, sisala teška jaja, stenjala i mumlala, skoro zaboravljajući na Milana. Uživala je pušeći Angelov kurac…uzela je glavić u usta. Gušila se…pomalo… i nevidjeno uživala.
Angel je samo uzdisao i mazio po kosi. Ona ga je kurvanjski čekala da je pogleda u oči i da ime se pogledi sretnu. Bezobrazno ga je gledala u oči i pušila kurac. Milan je ljubio po ledjima, guzi, butinama, gricakao guzu, a moja droljica je bila na sedmom nebu…pičkica je samo ključala i ključala.
Davila se Angelovim kurcem, koji je zavaljen u trosedu, dahtao i gledao kako njegova crna batina nestaje u sočnim ustima moje uspaljene ženice, a kad se zagrcne, kako ga onako slinavog ljubi i liže. Uhvatio je za kosu i počeo nabijati glavu na kurac. Uživala je, gušeći se crnim kurcem i slasno ga oblizivala. Prešli su na krevet… Zdenka se i dalje sladila Angelovim kurcem, uspaljena kao kuja u parenju, lizala i gutala crno zabranjeno voće.
Perverznjak Milan je bio medju njenim raširenim vitkim nogama. Osetila je kako joj miče mokre gaćice sa pičke, u stranu i počinje da halapljivo liže i srče njenu već zevnutu pičku. Tresla se od užitka i u sebi zahvaljivala svom jebaču Milanu što će da je podeli sa zgodnim crncem. Milan je gurao jezik u picu, strgao gaćice i bacio na krevet.
Angel ih je uzeo i onako mokre od pičkinih sokova, počeo da liže i trpa sebi u usta. Kad je to videla, moja ženica je sa još većim žarom gutala u lizala Angelov kurac, a Milan je proždirao njenu pičku. Orgije su počele… Sludjen prizorom ispred sebe Milan je počeo da tepa mojoj kurvici: “Najbolja si pička na svetu. Mmmmm…pica ti je med-medeni…ooooh, jedva čekam da te jebemo…”.
“Pa stavi ga ljubavi…, stavi svojoj kurvici…napravi …prolaz za ovu kurčinu, molim te…”, cvrkutala je zavodljivo moja fufica. Milan se pridigao, počeo da joj ljubi stomak, sise, pa bi se vratio na njenu mesnatu i mirisnu pičku, gurajući jezik duboko, najviše što je mogao, a onda bi pokušavao da uzme u usta celu pičku moje raspomamljene ženice. Uživao je u mojoj drolji baš kao i svi njeni jebači, koji bi poludeli kad je probaju. Imala je kurvica ono “nešto” u sebi… Nije mogao više da čeka.
Naslonio je kurac na uzavrelu pičku moje ženice, razmazujući po usminama poplavu koja je iz nje tekla i počeo da je polako jebe – ulazeći u nju do pola. Ona je zamumlala, pridigla karlicu i nabila mu se bez pardona. Htela je odmah da oseti kurac u sebi. Podigla je preplanule noge, sve sa štiklama, uživajući u sendviču svojih jebača.
Milan je počeo žestoko da tuca moju fuficu, uživajući u prizoru kao iz porno filma. Jebao je on nju mnogo puta sam i u “trojku”, sa Davorom, ali ovo je i za njega bilo napaljivo do bola… Bez problema ga je primala, do jaja, koja su je udarala pri svakom zabijanju. Prizor je bio za poludeti. Ona je, po običaju, otkačila i počela mumlati i vrištati kad bi joj iz usta ispao Angelov kurac.
Angel bi je malo udarao kurcem po licu, pa je onda uhvatio za kosu i ponovo joj nabio svoju crnu kurčinu u usta. Moja ženica je uživala nabodena na dva velika kurca, ne znajući kojem da pokloni više pažnje. Nastalo je opšte jebanje, a pomešani krici, stenjanje i vriska moje ženice, samo su pojačavali strast kod nje i njenih jebača, koju su je jebali žestoko, kako moja drolja baš voli. Milan nije mogao, a ni hteo da se suzdržava.
Sve je žešće zakucavao svoju kurčinu, a onda je počeo da riče kao zver i prazni muda u moju ženicu. Bio je to početak grupnog svršavanja. Kurva je još jače zavrištala… Izgleda da je to bilo previše za Angela. Kurac mu je počeo poskakivati u maloj ručici, a drolja je samo zavijala i stenjala otvorenih usta…Angel je uzdahnuo i počeo da prska.
Iz crne kurčine su prokuljali mlazevi bele sperme u usta moje ženice. Ona je gurnula kurac sebi u usta, a Angel je navukao za kosu… Gutala je sa najvećim zadovoljstvom Angelovu spermu, a iz kurca je prskalo na sve strane – po njenim sisama, kosi, stomaku. Osećala je vrelinu Milanove sperme u njenoj mokroj pičkici. Orgazam za orgazmom tresao je telo moje jebežljive drolje, koja se topila i gubila…želela je da to nikad ne prestane.
Besramno se obratila svojim jebačima: “Hoćuuuu…da me rasturiteeee noćas…hoću da meeee…jebete celuuu noć…. Bez prestanka…kao pravuuuuu…DROLJETINUUUUU…razjebite mi pičkuuuuuu…!”. Uh, što je volela da se ponaša kao raspuštena drolja, a znala je kako to deluje na njene jebače – postaju još bolji i ludji. Milan se još grčio i zakucavao u razjebanu pičku iz koje je curilo na sve strane.
Primila je i poslednji mlaz u pičkicu…iz Milanovog kurca. Sva je bila ulepljena i dalje uspaljena. Angelov kurac je i dalje bio u njenim ustima, slatko ga je sisala, pa onda počela jezikom da skuplja gustu spermu sa njega, spuštajući se do muda, ljubeći ih i ližući. Čulo se uzdisanje i dahtanje troje ljubavnika… Legli su na krevet – Zdenka droljica u sredini.
Sperma je curila iz pičke niz glatke butine moje ženice…Nije joj bilo dosta. Pridigla se i uzela oba kurca u ruke. Naizmenično ih je zvučno pušila, lizala, ljubila, kupeći spermu sa kurčeva svojih ljubavnika. Uživala je kao nifomanka, a mirisi koji su joj prolazili kroz nos samo su pojačavali njeno uzbudjenje.
Cela soba je mirisala na blud. Angelov kurac se ponovo ukrutio. Bez razmišljanja se okrenuo ka Zdenki i počeo da je ljubi u usta, gde je malopre bio njegov kurac. Ni Milan nije hteo da gubi vreme.
Obrisao je rukom spermu sa njenih oblih kurvinskih sisa i počeo da je ljubi po celom telu, strasno sisajući njene isturene bradavice. Nije mu smetala ni pokoja kap Angelove sperme. E, to se od njega nije nadala. Angel je lizao po vratu, a sva se stresla kad je počeo da liže njen znojavi pazuh – pravi jebač koji je znao uživa u jebežljivom mirisu moje ženice.
Ni to mu nije bilo dosta. Crni pastuv je proradio u njemu. Uzeo je svoju majicu i obrisao njenu musavu pičkicu, a onda počeo da ljubi njene zgodne noge i butine, polako se približavajući njenoj rascvaloj pički…Gurnuo je jezik u nju… “Tooooooo…”, kriknula je Zdenka i pridigla se da vidi prizor u kojem crnja liže i uzima u usta njenu raspomamljnenu breskvicu. “Aaaaah…liži mojuuuu….
. Razjebanu kurvanjsku pičkuuu…tooooo…”, zapomagala je i zavijala moja kurvica svesna da bi mogla ponovo svršiti. Angel je lizao kao opčinjen, kružeći jezikom u njenoj pički, dovodeći Zdenku do ludila, jer tako nešto još nije doživela. Bio je to jebač kojem nije smetao ukus jebane pičke u ustima.
Samo je lizao, ljubio, a onda jezikom otišao i do rupice na njenoj guzi. Zdenka je ciknula i sva se stresla, uživajući u iznenadjenjima svog crnog ljubavnika. Počela je da ga moli…”Oooh, molim te stavi mi kurac…”. Pičkica joj je zevala ko ribica na suvom.
Angel se pridigao, raširio njene noge ko šestar i stavio sebi na ramena…. Prislonio je svoju crnu kurčinu na raspomamljenu pičku. Zdenka je još jače raširila noge i gledala kako crni glavić nestaje medju njenim drhtavim usminama. Pička je momentalno počela da pušta sokove, a Angel se igrao kurcem po ulazu njene pičke, razmazivao glavićem po vreloj pici, sve što je lilo iz nje, povremeno , udarajući kurcem po njoj.
Mučio je moju droljicu na suptilan način. Ona je stenjala, molila ga da joj odmah stavi, izdizala se, nudila se ko zadnja kurva…prstićima je razmakla i raširila tek jebanu pičku – nije je bilo briga, ni što joj pička sva ulepljena od Milanove sperme, ni što nudi picu iz koje curi… A onda osećaj koji će pamtititi čitav život. Crna debela kurčina polako je ulazila u nju, u njenu pičku koja je o tome maštala nebrojeno puta. Lagala bi kad bi rekla da je bolelo…nije.
Osećala je nevidjenu slast i ispunjenost. Izgleda da su je Milan i Davor ovo leto dobro razradili i pripremili za ovo. Crni kurac je uklizavao u vrelu pičku, bez problema, a Angel bi ga izvadio, pa onda zabio dublje. Videlo se da uživa gledajući svoju crnu kurčinu kako ulazi u belu pičku moje ženice, razglavljujući je kao niko do sada.
Kako je kurac dublje prodirao, moja je drolja samo vriskala pri svakom ubodu u njenu pičku. Pičkica se sama stezala oko njegovog kurca. Angel je oblizivao svoje pune usne i uživao…izgleda da je i on ispunjavao jedan svoj san. Milan je kao očaran gledao.
“O kako ću jebem…slatko…uff…što volim plavuša na moj kurac…”, stenjao je Angel, izvlačeći, pa zabadajući sve dublje kurac u njenu pičku. Kako se samo čulo mljackanje i šljapkanje iz njene kurvanjske pice…prava jebačina iz pornića, koja je dovodila do ludila Zdenku i njenog kuratog jebača…dahtali su i stenjali kao životinje…moja fufa je bila na sednom nebu…namerno mu se sve jače nabijala na kurčinu…bio je u njoj, tvrd kao kamen, jebao je…guzio …rovario duboko u njoj …terao je da stenje… dahće…. vrišti…sva se pretvorila u pičku. Osetila ga je duboko, gde nijedan kurac nije bio, kad je ušao do jaja, kriknula je i ugrizla se za usnu, da ne bi odmah svršila.
Bila je razglavljena i očarana crnom kitom koja je bila duboko u njoj u njoj. Pri svakom zabadanju, ona je osećala ispunjenost u svakom naboru njene vrele unutrašnjosti. Prepustila se Angelu i crnom kurcu, kojeg je njena pica oblivala i podmazivala kao luda. Jebozovo je stenjala i cičala, izazivajući Angela da je žešće jebe.
I on je bio potpuno sludjen mojom fufom. Jebao je kao blesav…uživao je u svakom zabadanju , svakom njenom pokretu , mešanju… nabijanju, jebozovnom stenjanju, koje je čuo svaki put kad joj ga zabije dublje…kao opčinjen je gledao kako mu kurac nestaje u vreloj Zdenkinoj pici, palio se na taj prizor još jače…Savio joj je noge do ramena i uživao u mojoj drolji i njenoj nabubrenoj pički, koja je iskočila u susret njegovom crnom kurcu. Sve žešće je zabijao kurac u nju
Guzio je žestoko , bez milosti…dok je ona samo stenjala i vrištala…kupali su se u znoju. Miris sexa, bio je svuda oko njih. Svako uvlačenje i izvlačenje kurca, bio je novi užitak i za nju i za Angela, koji je počeo ubrzavati. Uživao je u svakom njenom vrisku, stenjanju, mirisu jebačine, .
Znao je da na kurcu ima prvoklasnu jebulju, drolju koja obožava kurac. Izvukao bi kurac iz pičke, pa joj ga gurnuo u usta, a kad ga oliže, ponovo ga vratio u njenu pičku. Vadio bi ga, pa ga vraćao i zabadao u zevnutu pičku moje ženice. Kad je osetila velika jaja kako je udaraju po dupetu, znala je da počinje novo orgijanje.
Angelova kurčina bila je svaki put do jaja u njoj, a ona je još jače raširila noge i počela se drati kao luda. Orgazam nije mogla ni htela zaustaviti. Pička joj je primala Angelov kurac bez problema, mislila je da će je zauvek proširiti, ali je nije bilo briga. Angel je sad počeo divlje da se zabada u nju, svaki put do jaja, a moja fufa je svršavala u vezanim orgazmima od kojih se potpuno pogubila.
Od nabijanja vazduha u pičku iz nje su se čuli čudni zvukovi, a Zdenka se počela još jače naticati na njega, urlajući i neprestano svršavajući, jebežljivo vriskajući… Sise su joj poskakivale i letele na sve strane. “Joooooj…majkoooo mojaaaa…. Kakva kurčina…Milaneee…ljubaviiiii…. Hvala ti…gledaj šta mi radiiii, gledaaaj…kako me jebeee…”, zahvaljivala se moja kurvica svom jebaču, baš kao i Davoru kad su je on i Milan prvi put guzili.
Svršila je ko kobila, a Angel je nastavio da je žestoko tuca. Menjali su poze. Dok je jebao zguza zahvalno je Milanu pušila kurac, uživajući u žestokoj jebačini. Angel je legao na ledja, a ona ga je zajahala i počela se sama nabijati na kurac, ponovo tražeći Milanovu kitu da je strpa u usta.
Milan je uzbudjeno gledao kako crna kita svaki put širi i nestaje u pički moje ženice, a onda bi joj rukama širio guzove i pičku uživajući u tom prizoru iznova. “Takooooo, ljubaviii…gledaj kako mi ulazi…kako me je razjebaoooo…. Kako me je razglavioooo…. Gledaj ljubaviii…kako me rasturaaaa….
CRNA KURČINAAA…kako jebe tvoju…kurvetinuuuu…”. Svršavala je ponovo. Angel je ponovo ubrzao tempo, čuli su se udarci tela o telo – znala je drolja šta je čeka, i ona je ubrzala nabijanje, htela je što dublje da ga oseti… i osetla ga je. On je uhvatio za struk i počeo je navlačiti na kurac, a onda je ponovo okrenuo na ledja i uhvatio za guzove.
Počeo je divljački da razguzuje moju ženicu. Jebao je kao da želi da je probije, da je uništi kurcem. Bilo je to u stvari obožavanje i beskrajno uživanje i za nju i njega, svaki put kad se zabije do balčaka u njenu slatku droljastu pičku. Sad je Angel počeo da urla kao blesav nabijajući se u nju najjače što je mogao, a ona drolja već je bila na sedmom nebu.
Kriknuo je, ponovo je navukao na kurac, a onda počeo da prazni svoja velika crna muda u rasturenu, izjebanu, oteklu i užarenu pičku moje ženice. Kad je šibnula sperma, osetila je trzanje glavića negde duboko u njoj i malazeve su šibali jedan za drugim direktno u matericu. “Aaaaaaaaaaaah, tooooooo…”, samo je zapomagala i svršavala moja ženica, kao i malopre – serijski…ne znajući ni sama koliko je puta svršila. Angel se samo trzao i punio joj pičkicu, kako niko pre toga, nabijajući je na kurac svom snagom i životinjski urlajući dok je izbacivao spermu u moju fufu.
Milan kao da je samo to čekao. Počeo je svršavati i prskati spermom po mojoj droljici vičući: “Toooooo…. Zdenkaaaaa…. Kurvetino”, a onda joj kurcem nastavio razmazivati spermu po licu.
Ona je još zavijala na Angelovom kurcu. Sve joj se pomutilo. U glavi joj je tutnjalo i samo je dahtala otvorenih usta, osećajući pulsiranje Angelove kurčine, koja se polako smirivala u njoj. “Joj majko, koliko sam puta svršila.
Totalno sam razjebana”. Angel je polako izvlačio kurac, a svo troje su gledali kako iz njene raširene pičke izlazi pomešana sperma njenih jebača. Ona je prstićima mazila picu, razmazujući po njoj ljubavne sokove, a onda spermom umazane prste oblizivala, gledajući svoje jebače koketno i drsko, pravo u oči. Znala je da je nafilovana “do čepa”, kako je drolja volela reći.
Milan i Angel su se zadovoljno pogledali i počeli smejati, srećni što su naleteli na moju zgodnu jebežljivu ženicu. Milan je otišao na spavanje, a moja droljica je ostatak noći provela uživajući sa Angelom. Čitavu noć iz apartmana su se čuli krici uživanja i parenja dvoje nezasitih ljubavnika. Angel ju je guzio sa uživanjem, a ona se divila njegovoj kiti i izdržljivosti.
“Ooo, ti si moj plava kurva, obožavam to da jebem”, lupao je Angel i tucao moju ženicu. “Ima te jebem…kad hoću…”. Ni njoj kao da nije bilo dosta, uživala je u svemu… Kad je tukao kurcem po pički, klitorisu, gurao joj ga svaki čas u usta…Nabio je na kurac i tako nabodenu nosio po apartmanu. Osećala se kao lutka, na ražnju, poskakivala , dok je on držao za guzove i nabijao na kurac.
Grizao je i ljubio njene nabrekle sise…ludila je od toga. Neumorno je tucao moju ženicu, željan pičke… žestoko je razvaljivao Zdenku, kojoj, kao da nije bilo dosta crnog kurca koji se već jednom ispraznio u nju Htela je još… Jače ga je zagrlila, i zažvalila….
Osetila kako mu kita postaje sve tvrdja u njoj…znala je Napuniće je ponovo… . Angel j je divljači nabijao kurčinu u moju drolju , “ubijao” je kurcem, kao igračku je navlačio na crni kurac, svom snagom se zabijao do muda… zastenjao i ponovo svršio , puneči spermom, gladnu picu moje kurvice …zajebao je…nije stigla da svrši ovaj put.
Čim je spustio na krevet, ponovo je uzela kurac u usta…lizala ga umazanog i ponovo vraćala u život. Angel je uživao…, držao je kosu, dok je ona pušila i oblizivala njegovu batinu…drugom rukom je razvlačio picu, gurao prste u nju…gledao kako sperma lije niz njene zgodne noge. Kurac mu se krutio u njenim ustima…znla je da hoće još…kao i ona. Okrenuo je zguza, prislonio glavić, sjurio se u nju i ponovo osetio toplinu njene mučenice .
Vukao je za kosu kosu i navlačio na kurac, a onda joj udarao šamare po dupetu i zavukao jedan prst u dupe. Hteo je i kurac ali nije išlo…bila je preuska za njega. Sve joj je odgovaralo, baš sve…sve mu je dala…nek’ radi s njom što god poželi, htela ja da bude njegova kurva ovu noć. Drolja se prepustila potpuno.
Neumornom crnom jebaču, nije bilo dosta…Samo je gledao iz koje poze da ga zabije u Zdenku i njenu od jebačine, otečenu pičketinu. Bili su gladni – ona crnog kurca, on kurvanjske vrele pičke. Kad god bi menjali poze, uzimala bi ga u usta oblizivala i pušila, davila se kucem kao nifomanka…Jebali su se na sve moguće načine…osećaja da joj pička bridi
Za kraj je odveo do prozora, da malo predahnu, ali ona mu se naguzila…kurva, izazivala ga je… Već sledećeg trena uhvatio je za kosu i nabio joj kurac. Ona se držala za okvir prozora i natrćila se svom jebaču koji je ponovo bio u njoj. Znala je da može neko da je vidi, ali je baš bilo briga. Stenjala i skičala dok se crna kurčina propinjala u njoj.
Angela je uzbudjivala jebačina, skoro na javnom mestu. Zakucavao se, uzbudjen njenim bezobrazlukom, i ponovo iznenada, počeo da prska u moju ženicu…ovaj put bila je spremna…. Samo je kriknula, kao svaki put kao oseti spermu …svršavala je, prigušeno stenjala, osećala kako je udaraju crna muda po dupetu, dok je Angel zabijen, do balčaka, praznio svoju crnu kurčinu, duboku u utrobu moje fukse…uživala je i “izmuzala ” pičkicom poslednje kapi iz njega. Sve oko njih je mirisalo na blud…bili su mokri od znoja, ulepljeni od sperme i sexa…Crna kurčina još je pulsirala u njoj.
Nisam joj zamerio…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Rođendanska žurka
by: NaughtySuzana

Resila sam da za moj rodjendan organizujem grupnjak. Nemam iskustva u grupnjacima, ali na predlog mojih prijatelja ( bracnog para ) resih da probam i to. Zasto da ne, kada volim sex 
Pozvala sam svoja tri prijatelja, jednu prijateljicu I naravno par koji je predlozio grupnjak. Naravno, trema je bila prisutna sve vreme organizacije. Od same pomisli da cu u jednom momentu imati tri kurca u sebi delovalo je ocaravajuce. Obukla sam se sto sexipilnije je moglo I cekala svoje goste, spremna I zeljna dobrog jebanja…
Ubrzo su svi bili tu, posluzila sam im pice uz pomoc prijateljice. Par je seo na ugaonu garnituru sa jednim od prijatelja, a ostala dvojica su stajali sa casama u ruci I zeljom da neka od nas zapocne igru…
Nisam mogla da odolim muskarcu iz para kada sam videla da mu je kita vec nabrekla u farmerkama, nagla sam se preko njega, poljubila ga socno I pomazila kitu, verovatno je to I podstaklo ostale, te je moja prijateljica vec klekla I pocela sisati kurac prijatelju koji je stajao. Atmosfera je bila sve vrelija, te smo lagano krenuli sa predigrom.
Polako sam se spustala usnama preko njegovih grudi, lagano sve do kite, koja je sad avec pretila da pocepa pantalone. Grickala sam ga kroz pantalone za kitu I mazila po jajima, dok mi je neko vec zestoko rovario prstima po picki.
Presli smo u sobu, kako bi imali vise komocije, I bili pristupacni svi. Dama iz para je bila na krevetu sa dva kurca u ustima, dok joj je moja prijateljica lizala picku, ja sam zajasila njenog muza na fotelji dok sam jednom prijatelju sisala kurcinu. Uzdisaji su bili sve jaci I prodorniji, isto kao sto je I kita koja je bila u mojoj picki, koja je svakim nabijanjem, prodornije razvaljivala moju vrelu pickicu. Toliko me palilo sva ta desavanja oko mene, dovodilo do tacke kljucanja, da sam pocela da se tresem jahajuci kurcinu I svrsavala kao luda, nabijajuci se sto sam jace mogla, da ga primim sto vise u sebe.
Nisu mi dali da odmaram, vec me bacilli na krevet, odnosno prijatelj me povukao sebi u krilo, I rekao drugom: “ Ajde da slavljenici ispunimo sve rupe”, vec u sledecem trenu, bio mi je kurac u picki, drugi u guzi, a treci u ustima, sva trojica su uhvatila jedan ritam, nabijali mi svoje kurcine, nisam imala prostora da se mrdnem, bila sam potpuno zarobljena njihovim rukama, I ispunjena njihovim nemilosrdnim kurcinama. Pored mene su se lizale njih dve u pozi 69, dok ih je jedan prijatelj guzio neizmenicno. Uhhhh… Nema boljeg osecaja od tog kada u isto vreme primam tri kurca. Prepustena sam im skroz, uzimaju me jako, imam zelju da me isprskaju svi spermom, da budem sva umazana I isprskana njihovom vrelom spermom. Govorim Im sta zelim I molim da mi to urade. Jebu me jos, razvaljuju, imam osecaj da ce me rastrgnuti, da cu biti sva pocepana njihovim kurcinama. Vristala sam, cvilila, trazila jos… Onaj koji mi je bio u guzi, me je povukao, spustio na pod. Klekla sam, otvorila usta, nabijali su mi svoje kurcine u usta, sve dok nisu jedno za drugim poceli da mi pune usta spermom, dok mi se nije pocela slivati niz bradu, sise… Lizala sam sve, skupljala prstima, I gurnula svojoj drugarici u usta, da oseti I ona malo sperme.
Sela sam na pod, zapalila cigaretu, zelela sam da malo posmatram…
Njih dve su nastavile da sisaju kite, svaka je imala po dva kurca u svojim ustima, mmmm, fantastican prizor, mazila sam svoju nabreklu pickicu gledajuci ih. Naguzile su se obe, da prime kitu u picu, dok ih po jedan jebe u usta. Nisam mogla da odolim, prisla sam im, I nabijala im glave na kurac, sirila guzove da im udje sto jace kurac, pljuvala po njihovim guzama, I gurala prst u njih, nadjekivale su jedna drugu, svrsavale su… Ouh, kako je dobroooo slusati, gledati kako se tresu, kako se grce od zadovoljstva.
Zelela sam I ja jos, naguzila sam se. Hocu opet kurac u sebi, zelim da se jebem, da se razvaljujem od kurca. Dvojica su svrsavala po njihovim guzama, a ostali su pripali meni.
“Zelim dva kurca u picki”, rekla sam. Da, hocu I to, hocu da mi picka bude skroz popunjena, pocepana. Uzeo me je prijatelj, namestio na kurac, dok je drugi polako gurao svoju kitu isto. Jaojjjj… Kako je savrsenooo, tako jeeee, jebite mee, je jedino sto sam izustila pre no sto sam pocela da se grcim u naletu orgazma. Svrsavala sam zestoko, ludacki… Jedan je izvadio kitu I ugurao mi u guzu, lagano nabijao dok nije poceo da mi prska u guzu I ispunjava je spermom. Drugi me je nedugo zatim skinuo sa kite I zestoko nabio glavu na svoj kurac, tako jako da sam pocela da grcam I gusim se sa silnom spermom koja se slivala niz moje grlo.
Posle svog tog divljanja, zivotinjskog jebanja nekima je bilo dosta, te su otisli a ostao je par I ja. Odmorili smo uz koju casicu pica I nastavili zapoceto. Negde smo svi vec na kraju snage ali smo zeleli jos, malo vanilla varijante, da uzivamo u svakom pokretu. Mazili smo se, ljubili svo troje istovremeno, sisale smo mu kitu, lizale jezikom njegovu kurcinu koja je jos uvek bila u punoj snazi, njegova jaja puna sperme.
Lizala mi je pickicu, dok je muz tucao, pocela je da se nabija jos jace na njegovu kitu, svrsavala je nabijajuci jezik sve dublje u moju picku.
Samo se okrenula I zaspala zadovoljna I zadovoljena…
Njen dragi I ja smo naravno nastavili uzivajuci u sexu do ranih jutarnjih casova……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Swing par

Odavno se kanim napisati ,nasu zivotnu picu,ali nikada se nema vremena za takve stvari-pisanje.Ali eto hladni zimski dani ,iznadju vreme i posvetio sam se malo tome.Mi smo swing par koji zivi u braku vec 19 godina.Leto i svaki trenutak kao Nudisti provodima na Suncu.Evo jedne price od prosle godine.
Upravo je supruga izasla iz kupatila gola, i seta se po dnevnoj sobi,zapitkujuci me, sta da radimo za letnji odmor.Godina ekonomske krize je pred nama, i treba se prilagodjavati uslovima i vremenu koje nadolazi.Nudisti smo i treba ici u neko nudisticko mesto ili neku destinaciju ,gde se mozemo goli suncati!Ali para je sve manje.Zvono se javilo i neko nam dolazi u goste.Zena je ogrnula haljinu na svoje golo telo, i otvorila je vrata.Na vratima, se cije dobro vece,dobro poznat glas naseg prijateljaDragana, s`kojim se povremeno druzimo igrajuci yamb kod nas i kod njegove kuce. Njegova supruga Mirijana je inicijator tog druzenja jos od pre 4 godine.Sasvim slucajno poznastvo,koje se pretvorilo u kucno prijateljstvo njih i nas.”Svratio sam da ostavim kljuc od tockova” automobila, koji sam mu pozajmio pre nedelju dana.Moram reci da posle svake nase sedeljke,moja zena je u krevetu te noci u sex-u kao pomamljena,ali se to uvek razmisljanje svodilo na male doze alhohola koje konzumiramo tokom veceri druzenja sa nasim prijateljima.Posto kao nudisti nemamo taj takozvani “sram”, a i nestidimo se nasih tela,golotinja je sasvim normalana pojava kod nas.Uvek smo pricali nasim prijateljima dogodovstine sa letovanja, i njih je to uvek zanimalo.Kako nas gledaju drugi, da li mojoj zeni smeta ,sto je drugi muskarci gutaju pogledima,itd….Prijatelj rece ,da li sam vas prekinuo u necemu, rekoh ne pricamo o godisnjem odmoru, kojeg po svojoj prilici nece bti ove godine i guze ce nam biti bele, nasta se on nasmejao.Mozemo ici u nasu vikendicu ove godine,rece,posto inace zajedno povremeno idemo tamo na rostiljiljanje i uzivanja u opustenoj atmosveri.Zurim kuci,dodjite kod nas veceras da se dogovaramo i razmotrimo tu soluciju.Otisao je, a supruga je po zatvaranju vrata,zbacila haljinu sa sebe i onako gola je otisla u sobu.Par sekundi i vrata ulazna se ponovo otvaraju i on ulazi zajapuren, da li mi je kljuc od auta tu na stolu.Jeste,ajde sedi 2 minuta ,da popijemo pojednu za maler, ja mu rekoh i on sede za sto.
Stolica na kojoj je sedeo,je pozicija koja gleda tacno u sobu,to jest ogledalo na ormaru sa kojeg se vidi unutrasnjost sobe. Znao sam to i nisam reagovao,ali sam ga posmatrao kako ce on reagovati.Gde je Danijela upita me,rekoh mu u sobi, nesto posprema.Zacrveneo se u licu,jer ga prizor nije ostavio ravnodusnim, i uzurbano je govorio, moze daj to pice , bas mi treba.Video je moju zenu, znao sam jer su mu oci se otvorile kao kod sove.U ogledalu je ona je njemu bila okrenuta ledjima,a meni na poziciji gde ja sedim ,gledam je direktno u sobu.Namignula mi je,i nastavila da rascesljava svoju kosu.Prijatelj ne skida pogled sa sobe,nazdravljamo, on ispija casicu na iskap i rece sipaj jos jednu,i ajd stavi po jednu kafu.Znao sam da ce to reci,samo da bi me poslao u kuhinju, a on na miru gledao moju obnazenu suprugu.Ona je prihvatila igru,i lagano je preuzela stvar u svoje ruke. Nastavila se igrati sa kosom i guziti na ogledalu,a kasnije se kolenima popela na krevet i direktno naguzila, sa otvorenom pickom da bi je on potpuno video,kako mi je objasnila raskrecenih nogu sasvim dovoljno da mu se digne kurac.Skuvao sam 3 kafe,stavio na sto, a za to vreme je supruga se obukla, i sela za sto.Ispio je kafu za tren.Ustao i kao furija otisao iz stana.
Doslo je vece,otisli smo kod prijatelja.On nas je docekao i uveo u dnevni boravak.Njegova zena je prikupljala fotografije,rasute po stolu, i ljubazno nas pozdravila.Sedajuci za sto videh par fotki,na kojima se vide obnazene grudi nase prijateljice.Uzeh par fotografija da razgledam ,i da se divim nekim slikanim prizorima prirode iz njihovih krajeva odakle poticu, i dodjose na red slike sa sisama nase prijateljice.Ona je to ugledala i pruzajuci ruku,rece,to sam ja na jednoj plazi,daj mi te slike,molim te ,sramota me je.Pruzajuci joj slike rekoh :”ZASTO”,pa ti imas predivne grudi,tako lepe i raskosne da nisu uopste za skrivanje.Ah lako je vama da to pricate,vi ste nudisti i vama to nesmeta,ja sam patrijahalna i mene je sram.Nemoj tako,pa to jeste normalno da neko bude bez odece, pa leti smo maltene potpuno goli zbog toplote, i kome to smta.Niko to i nevidi jer samo se trzi hladovina i hladni napici, a grudi,kite i ribice niko i nevidi!.Ona se nasmeja toplo, a muz dodade,da steta je sto se toliko srami.Danijela je ustala,prisla joj i rekla, hajde da razbijemo taj sram i da pokusamo da te promenimo zajedno,slazes li se Dragane,gledajuci u njenog supruga direktno u oci,a on kao iz topa rece DA.Evo veceras igramo karte u svlacenje umesto yamba,moze,ja i Dragan u glas moze,dok je Mirijana nesto prommrmljala sebi u bradu.Krenulo je kartasko vece.Ja sam slab u kartama i prvi sam izgubio par komada odece.Mirjana me polako prati, pa moja Danijela,jedino Dragan uspeva da bude obucen.U toku igre Danije namerno izgubi partiju i ostane u brusu,zatim su otosle pantalone i sedela je u tanga gacicama i brushalteru.Dragan se meskoljio kao da ispod dupeta ima zeravicu,znao je da sledeci ide brus.Pao je i brus.Sevnule su prelepe sise moje Danijele,Mirijana je pocrvenela, ali nije skidala pogled sa njenih sisa.Rece,jao kako ti imas lepe grudi,moje nisu takve.Nemoj tako tvoje su lepse, znam to jer sam ih videla letos u vikendici kada smo ce presvlacile. Tog trenutka Danijela je ustala prisla Mirijani i otkopcala joj brus skinula i rekla,sta kazete momci cije su lepse? Iste su odgovorih i pridjoh Mirijani samo u gacicama.Evo pgledaj oreole oko bradavica,lagano sam prstima kruzio po Mirinoj dojci,pokazivajuci krug.Dragan je cutao i nemo gledao,napaljen jos od danas,zatecen,okretao je karte. Verujem i da su vam i ribice iste, nasta je Danijela skinula tange.Sela je na sto i rasirila noge pravo u lice Draganu,koji je kao omamljen skoncentrisano gledao klitoris moje zene.Moja ruka je lagano dodirivala Mirine bradavice, a druga je skliznula ka medjunozju.Rasirila je noge i dopustila mi da je polako palim preko gacica.
Zato vreme Draganova glava je vec bila nedju nogama moje Danijele,koja je dahtala lagano nepraveci buku.Mirijana se okrenula ka meni i strgla moje gacice,obema sakama prihvatila moj kurac i nabivsi ga u usta se lagano stresla od strasti.Oseti sam to, i setio se nekih njenih pogleda ka mojim slicu jos od ranije, verovatno razmisljajuci koliki mi je kurac, koji sada tako pohlepljivo guta.Nema vise stida i sve zavese su pale.Danijela uziva na stolu, na kome se izvijala cas levo ,cas desno, i sve jace uzdahivala, na sta je Dragan reagovao sve silnijim nabijanjem lica, u njenu picku.Izvukao sam kurac iz Mirijaninih usta i lagano je pridigao od stolice,povevsi je za ruku ka sredini sobe, gde sam hteo da nastavimo dalje.Isla je zmnom kao da sam drzao sileni sal u ruci, lagano i nezno sam je spustio na ledja,ostavsi izmedju njenih nogu.Nisam mogao odoleti ,4 godine Mira je u mojoj okolini, zanosna zena, koja ulaze u sebe i svoj izgled,koja zraci pozitivnom energijom ,koja pali svakog muskarca koji baci pogled na nju.Znala je to da nosi i umela je to da nosi, mada se predstavljala kao cedna, ali vec prvi koraci sa njom govore da iza nje stoji veliko iskustvo.Jezikom sam poceo da je lizem od grudi ka stomaku, i takav ovlazeni trag sam polako duvao hladnim pirenjem iz usta kao da hocu da zvizdim.Drhtala je ipod mene, i tresla se kao prutic na vetru.Pocela je da se znoji, adrenalin joj je nadolazio,kada sam spustio jezik na njen klitoris, i njene ribice je vec cureo sok.Vlazna je bila njena picka i sve je curelo izmedju guzova,za tren je podigla glavu i direktno me gledajuci u oci rekla:”ja dosta vlazim kada se dobro napalim”,ja sam samo namignuo i nastavio dalje da upijam njene sokove.Lagano sam poceo gurati prst u njenu vrucu ribicu, i odmah osetio da je malo jedan,usao je i drugi pa treci, neverovatno koliko se otvara Mirijanina picka,a to me je tek posebno napalilo.Uvlacio sam sve brze i brze, ritam guranja je davalo dahtanje moje Danijele koja je jos uvek za stolom nabijala svoju ribu Draganu u lice.ZAstao sam i pozvao ih da nam se pridruze.Stali smo svi cetvoro i osecaj zabezeknutosti, “sta bi”.Trenutak koji je nadomestio cetvorogodisnje druzenje, razmenili smo se i svi cetvoro uzivamo,sve je za sada ok,i pomisao zasto smo ovoliko dugo cekali.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Naša priča
by: parzamature


Nikada nisam ni pomislio da cu doživeti nešto slicno kao tog leta 2005. Šta više i pomisao na nešto slicno bila mi je odbojna. Moja supruga Anja je predivna crnka. Sa 33 godine izgledala je izazovnije nego neke šiparice, iako je rodila dva deteta. Njeno telo mi je postal sada izazovnije sa sada malo širim bokovima i sa teškim, ali još uvek cvrstim lepo oblikovanim grudima. Ja sam dve godine stariji i polako sam primecivao znake da bi trebalo da nešto ucinim za svoju liniju. Statican posao i rutina, su mi oduzeli vreme za bavljenje sportom. Moja ljubav iz mladosti, košarka, je stavljena u stranu. Polako sam dobijao “veknice” na stomaku, ali na srecu ništa preterano. Kad bih se pogledao u ogledalo, još uvek sam video poželjnog muškarca, koji je odisao iskustvom i snagom. To je mislila i moja supruga. Seks nam je bio vreo i divlji. Anja je nekada bila toliko glasna, da sam se ujutru klonio komšija i njihovih ljutitih pogleda zbog nocnog uznemiravanja. Seks je bio dobar, ali nažalost i redovan. U meni se javljalo zrnce ustaljenosti. Sve cešce sam primecivao da me prizori seksa, narocito grupnog, privlace. Medutim nisam bio usamljen u tome. Na TV-u je u jednom trecerazrednom filmu, bila vrlo vruca scena, gde su tri mladica, saletela dve devojke. Anja je scenu progutala pogledom i uputila mi jedan zagonetni smešak. Nikada nisam dobio žešcu erekciju nego tada. Užasno sam je poželeo, I odmah se latio na “posao”. Za tili cas smo se našli na podu goli. Dok je Anja obradivala moju muškost, scena je I dalje trajala. Imao sam osecaj da smo na nekoj predivnoj orgiji. Od tada, grupni seks mi je sve o cemu sam maštao.
Tog leta smo Anja i ja imali posebnu povlasticu. Naši klinci su izrazili želju da na more idu sa društvom iz škole, što je nama davalo priliku da uživamo sami. Izabrali smo Grcku te godine. Ostrvo Tasos nam je u brošurama izgledalo prelepo, i odluka je brzo pala. Stvarno, je bio raj. Uživanje svakim delom bica. Novac nam, na srecu, nikada nije bio problem I trošili smo ga nemilice. Želeli smo da se provedemo što više i što bolje.
Te veceri (cetvrte ili pete), smo otišli u jedan ekskluzivni restoran na veceru. Preporucio nam ga je vlasnik apartmana u kome smo odseli. Kad smo tamo stigli, nije odavao ništa posebno, ali kada smo ušli zacarao nas je svojom atmosverom. Sve je bilo od kamena i drveta. Prigušeno svetlo i blaga prijatna muzika. Kao i obicno, bilo je krcato. Morali smo da cekamo na sto. Tada se desilo nešto što ce to naše letovanje uciniti posebnim. Prišao je jedan od kelnera i na užasnom engleskom kazao da imamo poziv da sednemo za jedan sto. Pokazao nam je na sto u uglu, a tamo je jedan markantan muškarac, u društvu jedne plavuše pokazivao da dodemo. Prišli smo, a muškarac je rekao da možemo, ako želimo, da im se pridružimo. Odmah se videlo da su Amerikanci, odnosno Kanadani. Ted i Monika, su nas pozvali jer je sto preveliki za dvoje, a i u društvu je lepše. Tako je i bilo. Prijatni razgovor, dobra hrana… jednostavno… uživanje. Toliko nam je bilo prijatno, da nas je Ted sutradan pozvao u svoju vilu. Ispostavilo se da je Ted žestok lovator, i da poseduje vilu i manji hotel na Tasosu. Sa svojih 46 godina izgledao je bajno. Verovatno mu i nije teško tako da izgleda, uz licnog trenera. Njegova žena Monika, plavuša sa doktorskom diplomom, bila je sitna, ne višlja od 165cm, ali sa ubitacnim telom. Nekada se bavila gimnastikom, tako da je imala mišicavo telo, ali daleko da joj je to smetalo. Pretpostavljao sam da Tedu nije nimalo neprijatno da uroni u njene mesnate grudi. Iako se bližila 40-oj, sjajno je izgledala. Verovatno je novac umešao prste i tu. Pozdravili smo se na kraju uz smeh i recenicu, da ce se ozbiljno naljutiti ako se sutra u 20 casova ne pojavimo na veceri kod njih.
Celog dana, smo Anja i ja prepricavali dogadeje od juce. Ted joj je bio vrlo simpatican, a i mene je par puta upitala “Je li Dragane, koja od nas dve ima bolje telo, Monika ili ja?”. Odgovarao sam diplomatski, iako bi rezultat u glasanju bio vrlo tesan. Verovatno bi Anja dobila, za prsa, imala je vece grudi.
Oko 19 casova vec sam bio nestrpljiv da krenemo, a bogme i veoma napaljen. Anja se istušitala i onako gola i mokra se šetkala po sobi. Izazivala me je vrckajuci guzom, i uvijajuci telom. Njen šumarak onako mokar me nevideno privlacio da ga pojedem. Oduvek sam voleo, da žena ima dlacice na brežuljku. Onako obrijane me zaista nisu privlacile. Anja je imala uredno podšišanu mackicu, ali samo malo. Obožavao sam da je uhvatim za dlake i privucem sebi. Dok sme se zacikavali, vec je došlo vreme da se krene. Ubrzo smo i bili ispred prekrasne vile, sa besprekorno uredenim dvorištem ispred koga se šepurio BMW. Kad se može zašto da ne. Imao je kola na Tasosu, i to BMW-a koja su mu služila samo jednom godišnje, kada bi došao na odmor. Cim smo ušli u dvorište, Ted je izašao napolje srdacno nas docekujuci. Iza njega je bila Monika, odevena u dugacku plavu haljinu, sa orijaškim dekolteom i izrezom na butinama. Cinilo se da ce neki jaci trzaj, pokret uciniti da joj jedna sisa ispadne. Ušli smo unutra, i zatekli još društva. Ted rece daje upoznao i naše bivše zemljake. Na prostranom trosedu, sedeli su Toni i Marija. Slovenci, koji na Tasosu letuju vec godinama. Preko puta njih, sedela je devojka, Grkinja, koja je imala ime toliko teško za izgovor, da smo ga skratili na Ema. Nije se bunila. Nasmejala se, a tada otkrila niz prelepih zuba. Imala je osmeh kakav do tada nisam video. Toni i Marija su bili odprilike Tedovo godište. A Ema nije imala više od 27-28. Ništa ne bih mogao da izdvojim na njoj, jednostavno je bila toliko simpaticna u licu, da ni to što je imala malene grudi, ili što je bila pomalo stidljiva nije moglo da zasmeta. Prava Grkinja. Preplanula, crna, sa napucenim usnama, kao seljancica koja je zagrizla kiselu šljivu. Duga, možda i preduga kosa, dosezala joj je do zadnjice. Sedela je fotelji sa povijenim nogama, i izgledala kao školarka, koja je došla kod profesora na privatne casove. Malo je govorila, ali se grleno smejala. Bila je neverovatno privlacna. Uz pice i dobrog domacina, ubrzo smo se svi opustili. Pricali smo o svemu, i vreme je lagano prolazilo. A tada se tema prenela na nezaobilaznu stvar. Seks. Alkohol je uzimao danak. Svi smo popili previše, opustili smo se preko svake norme. Društvo je postajalo sve raskalašnije. Ted je tada rekao da je Monika, nekada dok su se zabavljali, umela da ga odvede u salu na koledžu, i da tamo potpuno gola, vežba na spravama. Dok je to govorio, vec sam je zamišljao. Govorio je sa takvim žarom, da je Monika ustala uzela mu ruku i stavila je na svoju sisu. Videlo se da je vrlo zainteresovana za seks. Ted je tada pokazao na Emu. Poceo je pricu o njoj i njenom bivšem decku. Ispostavilo se da je Ema raskinula sa sojim dugogodišnjim deckom, koji nije bio adekvatan. Imao je mali penis i prebrzo je svršavao. Tri duge godine je izrdžala sa njim jer ga je ludo volela, a da nijednom za to vreme nije doživela orgazam. Na kraju joj je prekipelo i napustila ga je. Ema se na to samo smejala i povremeno pokazivala koliku alatku je njen bivši imao. Marija i Toni su za to vreme vec vodili svoju igru. Zavukao joj je ruku i mesio sise. Marija je bila u bermudama, i u par pokreta ih je rukom otkopcala. Nisam mogao da verujem šta se dešava. Pred mojim ocima se odvijao prizor kao iz porno filmova. Dok sam ja tako bio uvucen u cudenje, neko me je uhvatio preko pantalona za vec nabreklu kitu. Trgao sam se, a Anja mi je vec šaputala u uvo “Ako me odmah ne pojebeš, pojebacu nekog od ove dvojice.” Umalo nisam svršio. Pogledao sam je u oci, i rekao “A zašto i ne bi.” U trenu je ustala, prišla Tedu i Moniki, zagrlila ih i zavukla jezik duboko u Tedova usta. To kao da je bio znak, sudija je oznacio pocetak prve cetvrtine. Marija je otkopcala farmerke Toniju, i izvukla zavidnu batinu, vec nabreklu do pune velicine. Skliznula je na pod i lagano takla jezikom. Ema se za to vreme skupila još više, ali se videlo dajoj oci sijju. Ipak tri godine bez pravog seksa. Previše za bilo koga da ostane hladan pred ovakvim prizorom. Ustao sam i prišao joj. Pogledala me je i nasmejala onim njenim cudesnim osmehom. Razoružala me u trenu. Nagnuo sam se i poljubio. Sasvim lagano, vrhovima usana. Prebacila je ruke preko mene i privukla me. Bio je to gladan poljubac. Poljubac koji je vrištao od želje. Ni sam nisam siguran kako smo se našli na podu. Ona je bila preko i duvljacki me ljubila. Izvodila je pokrete, preko pantalona, i osecao sam da sam samo na delic do orgazma. Ona je to osetila, i rekla “idi do kraja…” Svršio sam u pantalone. Cim je osetila. Podigla se i jednim pokretom skinula gornji deo. Bez grudnjaka, sa malenim grudima, kao kakav devojcurak, stajala je iznad i lagano otkopcavala pantalone. U tom zastoju sam cuo da se “zabava” iza mene uveliko pretvorila u orgije. Okrenuo sam se i zatekao prizor Mariju, potpuno golu i Tonija u majici, ali bez pantalona. On joj je širio noge, i palacao jezikom po vrhu. Marija je bila zrela žena, ali u njoj je još imalo prilicno žara da pokrene muškarca. Bila je skladna, ali su joj se godine ipak mogle procitati na telu. Ta zrelost joj je zaista pristajala. Mislim da nema muškarca koji bi joj odoleo, kad bi je video u tom položaju u kakvom sam je ja video. Jecala je dok je Toni, majstorski obradivao. Za to vreme Ema se svukla, i lagano se njihala iznad mene. Kao da je nova svetlost ušla u sobu u tom trenutku. Gusto obrastao šumarak se nadvio nad njenu crvenu pukotinu. pogledala me je osmehnula se i pitala “Svidam ti se?” Nisam odgovorio, nije bilo potrebe. Nabreklina na mojim pantalonama je sve rekla. Brzo sam ih se oslobodio, a Ema se u trenutku našla pred njim i halapljivo ga strpala u usta. Gospode, kako je bila vešta. Nisam od onih porno glumaca, sa alatkama od 30cm, ali je mojih 18-ak centimetara, Ema sa lakocom savladivala. Celog je ubacivala, nije ostavljala ni jedan centimetar. Njene pune usne su klizile preko. Dovodila me do ludila. Tresao sam se kao prut. Osecao sam da mi se orgazam sve više približava. Ništa nisam razumeo. Sa Anjom sam uvek bio “puž sporac”. Oduvek, cak i kada samo prvi put spavali, trebalo mi je bar 7-8 minuta do orgazma. Sada me je ova devojka, dovodila do kraja u trenu. Na srecu prestala je. Ustala, zavalila se u fotelju, prebacila noge preko naslona, i prstima otvorila usne svoje mackice. Kakav prizor! Njena rutava mackica je bila široko otvorena. Prišao sam i prstom polako zagladio preko. Pronašao sam klitoris, mali poput dugmenceta, i napravio krug po njemu. Uzdahnula je, izvila se, i viknula nešto na Grckom. U tom trenutku sam cuo Anju kako uzdiše. Odmah sam se okrenuo. Instinkt ili tako nešto, šta li je. Ted je sedeo na fotelji sa masivnom kitom u rukama. Ne toliko dugackom koliko debelom. Dužina je bila tu negde, kao i ja, ali debljina… strašno. Istinski sam se zapitao, da li ta stvar može da ude u neku ženu. Moju u ovom slucaju. Anja je stajala opkoracivši ga nogama okrenuta mu ledima, dok joj je Monika sisala dojke. Monika je izgledala kao što sam je zamišljao. Jaka, utegnuta, sa prilicno velikim grudima za njenu visinu. Potpuno obrijane ribice, ako se ne racuna, tanka linija dlacica od pukotine ka vrhu. Uzela je Anju za ruke i lako je gurala na Tedovu nabreklu alatku. Sagela se i uzela kitu svog muža u ruku, i “centrirala” je na ulaz u Anjinu mackicu. Anja u prvi momenat kao da je oklevala. U trenutku kad joj je tedova kita dotakla ulaz, podigla se i pogledaom me potražila. Videlo se koliko joj je stalo da uživa, ali kao da je tražila moju dozvolu. Samo sam se nasmešio, a ona mi uzvratila osmeh. Lagano je sedala na njega. Cinilo se kao da se zaglavio, valjda zbog te njegove izuzetne debljine, ali Anju ništa nije moglo da zadrži da ga primi u sebe celog. Podigla se, malo izbacila guzu unazad i ovoga puta ga primila do kraja. Samo je zadrhtala. Monika joj je mesila sise, i mazila klicu. Anja je zavrištala, kao kad sam je ja obradivao. Dok mi je pogled bio na njima Ema mi je privukla glavu ka njoj. Potpuno sam se opustio, a prizor Anje koja je poskakivala na kiti drugog coveka me dovodio do seksualne ekstaze. Jeo sam joj ribicu. Ona se toliko bacakala, da sam imao problema da je zadržim. U momentu sam osetio da je zadrhtala, a iz njene mackice su pokuljaki sokovi. Svršila je uz glasno stenjanje. Medutim nije se predavala. Mislio sam da ce joj trebati bar nekoliko trenutaka da se smiri, ali prevario sam se. Želela je odmah još. Fotelja je bila taman visoka da kad bih klecao moja kita dolazila na pravo mesto. Nisam ceklao ni momenat. Odmah sam joj ga sjurio, do kraja. Onako vlažna progutala ga je u trenu. Bio je to drugaciji osecaj. Malena je bila vrlo tesna. Osecao sam je sjajno. Stenjala je tiho, a to stenjanje je polagano prelazilo u glasove. Rukama mi je uhvatila guzove i privlacila sve jace. Želela je jako jebanje. Pružio sam joj ga. Prikucavao sam to nežno stvorenje, ali je ona sve “napade” stojicki podnosila. Približavao sam se vrhuncu, dok je ona vikala ponovo nešto na Grckom. Valjda je shvatila, pa je povikala na engleskom “Jace!” Orgazam je preplavio. Drhtala je izvijala se, stenjala. Ni ja nisam zaostajao za njom. Hteo sam da ga izvadim, ali me je samo privukla i glasno rekla “Nemoj”. Ispustio sam ceo mlaz u nju. To je trajalo i trajalo, kao da nikada nece stati. Na kraju sam se srucio na nju. Glava mi je ležala na njenim šiljatim grudima, pogleda pravo usmerenog na Anju, Teda i Moniku. Ted je okrenuo Anju, i sada je tucao otpozadi. Anja je oduvek volela taj položaj. Pricala mi je da me tako najbolje oseca. Stvarno je divljacki trpao. Velike Anjine sise su pratile Tedov ritam i njihale se. Anja je pokušavala što bolje da se namesti, isturajuci mu guzu što je bolje to umela. Na kraju joj se oteo vrisak zadovoljstva i povikala je ” Dragane ovaj me razbija…” Kako je to rekla, moja kita je opet skocila. Nedugo potom, Ted se odvojio od nje i srucio joj svoj mlaz po ledima. Ona se samo spustila, teško dišuci. Marija i Toni su takode završili. Toni je ležao na ledima grleci Mariju . Ona se igrala sa njegovom mlohavom kitom, šapucuci mu nešto na uvo. Poluvreme. Svima nam je trebao trenutak predaha. Bilo je žestoko.Bio sam najmladi od muškaraca, pa sam zato imao i najviše snage. Kita mi se ponovo pridigla. Gledajuci taj nadražujuci prizor golih tela, ponovo mi se javila želja. Ustao sam i video kako se moja sperma sliva iz Emine pice. Bio je to tako nadražujuci prizor.Prišao sam Anji, koja se smešila i uvijala bokovima na trosedu. “Vidim da ti je prijalo” rekla je. Sageo sam se i poljubio. Uvek je bila željna seksa, uvek. Ali nisam ni znao da je bila toliko željna. Dok sam je ljubio osetio sam da mi neko lagano svlaci kožicu sa kite. Monika je jedina u grupi izostavljena sa orgazmom. Spustila se na pod prošetala par puta i strpala u usta. Ta malena žena je imala nevrovatno pokretljiv jezik. Kao mikser, vrtela ga je i dovodila me do ludila. Anja se pridigla i nastojala da me prati. Uzela je Tedovu kitu u ruku i povlacila je gore dole. Ted se nije bunio. Trebalo mu je malo vremena da se ponovo pokrene, ali kada je ponovo osetio da može, vratio se u punoj velicini. Anja se pošteno trudila da ga obradi što bolje može. Ali ta njegova cudesna debljina stvarno joj je zadavala probleme. Jedva da je mogla da ga obuhvati usnama. Monika je vec postala nestrpljiva. Sela je do Teda na trosed i povukla me na sebe. Kako je samo bila cvrsta. Predivno zategnut stomak, i cvrste, neverovatno cvrste butine. Podigao sam joj noge na ramena i odozgo joj ušao u mackicu. Bila je klizava od sokova i halapljiva. Picinim mišicima mi je cedila kitu. Ovoga puta sam napredovao polagano. Osecao sam da ce ovo dugo trajati. Stvarno sam žestoko navaljivao u Moniku. Ona je odgovarala izdižuci kukove, prateci ritam. Bilo je stvarno dobro. Svaki pokret je bio jedan mali orgazam. I Ted nije zaostajao. navukao je Anju na sebe držeci joj guzove. Sada nisu žurili. Lagano su se njihali. Video sam kako Tedova kita ulazi cenimetar po centimetar, kako kakav usporeni snimak. Monika je vec svršavala ispod mene. Bila je vec zapaljena preko svake mere, da joj je trebalo malo. Izvukla se protegla i uhvatila me za kitu, koja je tražila zadovoljenje. Pogledao sam šta se dešava iza mene. Toni je vec istresao ceo paket sperme na Emina leda. Ema je vidno vrckala guzom. Nije došla do orgazma, trebalo joj je još. Prišao sam i uterao joj do kraja. Klizava i vrela. Njena dlakava alavica mogla bi da zadovolji bilo koju kitu bez problema. Opet sam osetio koliko je tesna. Zagladio sam joj svaku boru unutra, a ona je uvek tražila još. Mislim da i kad bih imao duplo dužu kitu, bilo bi joj malo. Terao sam po njoj, dugo i snažno, dok ponovo nisam doživeo vrhunac. Ona me je pratila. Više nije mogla da izrži. Izgubila je oslonac i spustila se na pod. Toni i Marija su završili za veceras. Sedeli su goli i ispijali novo pice. Toni i Anja su takode završavali. Pojacali su ritam dok je Monika ljubila Anju. Nikada nisam ni pomislio da bi video svoju ženu koja tako nešto radi. Ljubile su se dok se Ted srucio u Anju. Zaustavili su se dok je Tedova kita još uvek bila u Anji. Sperma je klizila napolje. Anja se još jednom promeškoljila na kiti i potom je ustala, a iz pice joj je ispao gejzir zaostalog semena. Sedeli smo smešili se, i pitali se, da li se sve ovo stvarno desilo. Ema se opružila onako po podu, mokra od znoja i sperme. Sa onom svojom dlakavom mackicom, stvarno je bila izazovna. Da sam bio samo malo mladi uzeo bih je još jednom. Ted je video moji “dilemu”, samo mi je doviknuo “Dobrodošli ste i sutra”. Anja i ja smo se nasmejali, pogledali… “U redu, ubeležite nas i za sutra.” Vec je bilo jako kasno. Ted nije dozvolio da idemo u naš apartman. Pokazao nam je sobu, kao i Toniju i Mariji. Povukli smo se u sobe i stropoštali, onako goli u krevet. Tek što smo predahnuli, vrata sobe su se otvorila. Ušla je Ema, obucena u providnu spavacicu. Spustila se do mene. Privila se i uronila glavu u moje grudi. Anja je milovala po kosi.
Noc je bila kao mastilo prevuceno preko neba. Sveža noc, mirisi mora i toplih žena. Snovi, nemirni snovi naviru.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Marija i drugari
By: Sunčica Savić

Napunila sam 22 godine, zaposlila se, uživala u životu… Posle egzibicije koju sam imala u vozu pre nekoliko meseci, videla sam se još dva puta sa oženjenim tipom koji me je maltene silovao u prljavom veceu međugradskog voza dok su mu dva kupea dalje sedeli žena i deca. Sterilnost hotelskih soba u kojima smo se sastajali posle toga, učinila je da nestane čar sasvim solidnog seksa koji mi je pružao, ali koji mi je izgledao gotovo nebeski dok me je tucao u tom vozu. Išla sam dalje, jedan tip, drugi tip, ništa ozbiljno, ništa što bi me posebno zaintrigiralo i zadržalo u nečijem naručju.
Sasvim slučajno pre nekih dva meseca upoznala sam jednog klinca, imao je jedva 19 godina, visok, zgodan, dečački osmeh koji je razoružavao, bio je vrlo direktan, rekao je da mu se sviđam, da bi voleo bolje da me upozna, prihvatila sam njegovo pomalo naivno udvaranje i već posle drugog viđanja, kresnuli smo se u stanu njegovih rodielja koji su otišli za vikend van grada. Umeo je sasvim pristojno da koristi „stvarčicu“ kojom je bio lepo obdaren, a mene je palila već i sama pomisao da me tuca klinac. Naravno krasila ga je i napaljenost i entuzijazam svojstven njegovim godinama. Nikada mu nije bilo dosta. Tucao me je na trosedu u dnevnoj sobi, na kraju obrzirno ga je izvadio i svršio mi po stomaku. Kada smo posle petnestak minuta otišli da se zajedno tuširamo, uzela sam ga u ruku i nežno mu ga oprala. Već posle prvih dodira on je ponovo bio spreman, klekla sam u kadi i pušila mu. Tucao me je presamićenu preko veš mašine njegovih roditelja od pozadi. To je bilo jedno sasvim lepo provedeno veče. Na kraju mi je pozvao i taksi i galantno platio vožnju. Sledećeg vikenda smo ovo ponovili, nisam se žalila, on je bio moja mala i slatka tajna. Insistirala sam naravno da sve ostane među nama, nisam želela da ga upoznajem sa svojim društvom, takođe nisam imala nikakve ambicije ni da upoznajem njegovo.
Ponovo smo se videli posle nekoliko dana, otišli smo na piće u centar grada gde su bile male šanse da naletimo na nekog poznatog. Sedeli smo i zezali se, bez ikakvog držanja za ruke, dugih pogleda i sličnih emotivnih sranja. Odjedanput iza leđa mog pratioca pojavio se neki dečak, pozvao ga po imenu, on se okrete i osmehnu. Bio je to njegov brat od tetke, slučajno je prolazio i primetio ga u kafiću pa je došao da se javi. Pitao je da li mi smeta da sedne sa nama, nisam imala ništa protiv. Imao je osamnest godina, trenirao fudbal i još uvek išao u srednju školu. Sedeli smo još nekih pola sata, a onda se razišli pošto je roditeljski stan bio zauzet sve do vikenda. Moj klinac me je zvao dva dana kasnije da me pita da li bih za vikend došla kod njega kući na kafu. Rekoh mu: „nemoj da me tako folirantski zoveš na kafu, reci zašto me zoveš“
– „Hoću da te jebem, hoćeš li doći?“
– „Naravno da hoću. Šta ti radi onaj slatki brat?“
-„Nemam pojma, nisam ga video od onda, i nadam se da se ne ljutiš što se onako pojavio. Stvarno nemam ništa sa tim.“
– „Ma u redu je on, nema problema, pozdravi ga kada ga vidiš…“
Došla je i subota ,bio je lep i topao dan. Istuširala sam se,i stala ispred velikog ogledala. Moja dugačka,smeđa, blago kovrdžava kosa,zelene oči, sjajna i zategnuta koža, male ali čvrste grudi, tamne bradavice,duge i lepe noge, ravan stomak, depilirana pica…bila sam zadovoljna svojim izgledom. Obukla sam tange, i brus u istoj boji. Minić, laganu košuljicu i sandale sa visokom i tankom štiklom, za koje mi je rekao da ga posebno pale. Volela sam da svojim mušarcima izlazim u susret na taj način, da bi mi dali što više od sebe kada se nađemo oči u oči. Pozvala taksi i za manje od pola sata bila ispred njegovih vrata.
Kao da me je čekao na vratima, otvorio ih je gotovo trenutno, ovlaš smo se poljubili dok sam prolazila pored njega.
-“Kako si se skockala, izgledaš kao avion, već mi se diže.”
-“Polako, neću pobeći nigde, zato sam i došla, ali bi mogao da mi prvo sipaš čašu vina.”
-“Naravno da hoću, sve za tebe.”
Pili smo i zezali se na onom istom trosedu gde smo se prvi put kresnuli. Počeli smo da se mazimo, povukla sam se u sam ugao prostranog troseda, i svojim golim stopalom mazila mu kitu preko pantalona, od toga se napalio kao lud. Ustao je, stao pored mene i izvadio ga, već je bio kao kamen. Uzela sam ga vrhovima prstiju, lagano ga masirala. Počela sam da mu ga ližem, lagano ga dodirivala usnama, mazila mu jaja. Uzela sam ga u usta, pušila mu gledajući ga pravo u oči, od ovoga se još više napalio. Ruku mi je zavukao u gaćice, mazio mi je picu, a onda i ušao u nju srednjim prstom. Milovao mi je klitoris. Bilo mi je prijatno, lagano sam zastenjala, dajući mu do znanja da ne želim da prestane. Lagano sam mrdala kukovima i guzom, on je uvlačio i izvlačio prst iz moje već mokre mačkice, prateći ritam kojim sam gutala njegovu kitu. Opasno sam se napalila, svukli smo se, on je sada klečao ispred mene. Svojim malim stopalom masirala sam mu kurac i jaja, jer sam provalila da ga to užasno pali.Odlepio je. Nogu sam stavila na njegovo rame, druga noga ostala mi je na podu da bih mogla da se oduprem silovitom ulasku njegovog kurca u mene. Žestoko me je jebao. Povremeno sam stiskala koren njegovog kurca da ne bi svršio prerano.
Izvadio ga je i kao da sam lutka okrenuo me je u klečeći položaj. Nabio mi ga je odpozadi, snažno mi stežući grudi, uplašila sam se da će mi ostati masnice od ove njegove grubosti, ali nisam želela da nam kvarim zabavu. Blago sam vrisnula svršavajući, i u tom trenutku se otvoriše vrata sobe. Na njima je stajao fudbaler, njegov mlađi brat od tetke. Na sebi je imao samo majcu, bio je snažne, atletske građe, kurac mu je gledao negde prema plafonu. Nisam verovala svojim očima, skočila sam kao oparena. Bezuspešno sam pokušala da pokrijem svoju golotinju rukama.
-“Koji je ovo kurac?”
-“Rekla si da sam sladak, pa evo ti prilika i da probaš to slatko.”
-“Daj mi moje stvari .”
Okrenula sam se ka mom domaćinu, glumeći hrabrost. Mali je već bio iza mene i hvatao me za gole grudi, na leđima sam osetila njegovu napaljenost.
-“Pustite me, molim vas.”
Fudbaler me je uhvatio od pozadi i uvalio mi prst u picu, nehotice sam se stresla od njegovog dodira. Moj nazovi ljubavnik je stao iznad mene hvatajući me za kosu i pokušavajući da mi ubaci kurac kroz stisnute zube.
-“Niko neće znati, šta bi ti falilo da te zajedno jebu dva ovakva frajera. Moj brat će biti sa tobom dobar kao i ja. Nećeš se kajati, biće ti lepo, samo budi dobra.”
Videla sam da neće prestati sa navaljivanjem, bili su isuviše napaljeni.Na kraju sam prestala da se opirem.Legla sam, fudbaler mi se našao među nogama i uvalio mi karu, jebao me je kratko dok je ovaj drugi gledao. Izvadio ga i svršio po tepihu i trosedu, očigledno je bio napaljen do iznemoglosti gledajući nas kroz ključaonicu. Na red je došao i drugi, nastavio je da me tuca, svršio mi je po grudima i stomaku. Bez reči su me pustili da odem u kupatilo da se istuširam, nisam mogla da poverujem šta mi se dešava. Vratila sam se u sobu gde su sedela ova dvojca, obukla gaćice, gledali su me zainteresovano, bez reči, očekujući moju reakciju. Nasula sam sebi čašu vina, sela i zapalila cigaretu. Domaćin je ustao i otišao da se istušira.
-“Hoćeš da pustim neku muziku”
Pitao me fudbaler kao da se ništa nije desilo par minuta pre toga.
-“Mnogo si dobra riba, brat mi je pričao šta ste sve radili, napalio sam se kao lud, hteo sam i ja da probam.”
-“To se ne radi ovako, kretenu mali. Mogao si lepo da me pitaš, možda bih ti i dala, a ne ovako.”
Stajao je ispred mene, kita mu je i dalje štrčala u vis, mislim da je mogao odmah da me tuca ponovo.
-“Kada tvoj brat bude izašao reci mu da mi pozove taksi. Posle toga ne želim više da vas vidim.”
-“Hoćeš da se tuširaš sa mnom?”
Bio je totalno nedokazan, kada se njegov brat pojavio na vratima, pomilovao me je po obrazu i otišao u pravcu kupatila. Sedeli smo bez reči, sve dok se i fudbaler nije pojavio na vratima. Ustala sam, obukla se i rekla da mi pozovu taksi što su bez reči i uradili. Na ulaznim vratima sam se okrenula i rekla da im ne padne na pamet da pričaju o ovome jer ću ih tužiti za silovanje, i da me ni slučajno ne zovu.
Nekoliko dana nisam mogla da se povratim od šoka, ali kada sam se na kraju sabrala šta mi se dogodilo to veče, više sam se začudila sopstvenoj reakciji nego onome što su uradili njih dvojca.Slike iz njegovog stana me nisu napuštale, pomisao da su u meni praktično istovremeno bila dva mlada kurca, uzburkivala mi je krv, palila me na neki ludi, perverzni način.
Prošle su gotovo dve nedelje od tog dana, bio je četvrtak. Zazvonio mi je telefon, nepoznat broj, bio je to moj devetnestogodišnji “drugar”, izvinjavajući se, upitao me je kako sam, i da li može nešto da učini za mene.
“Da možeš, neka ti gajba bude prazna za vikend. I pozovi brata…”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 387 388 390 391 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:46:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.