Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:24:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 324 325 327 328 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611491 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Od masaže do najboljeg iskustva – III dio

Prvi put sam osetio takav osecaj. Kurac mi je bio skroz vreo, morao sam da saznam sta radi. Krenuo sam da stavim ruku na kurac ali samo sam naisao na njenu ruku. “Jel ti se svidja to bato?” Poceo sam jako da uzdisem, nekontrolisano, ali nije stajala, sklonio sam ruku I pustio da radi ono sto sam cekao. Trljala je rukom celu duzinu mog kurca, stiskala ga, mazila jaja. Pocela su da me peckaju jaja ali prijatno. Nije stajala, nije vise htela da odlaze. Mislio sam dace mi eksplodirati od uzbuldjenja. Jos joj nisam odgvorio na pitanje, nisam ni trebao, skontala je sama I samo je jos vise I jace pocela da mi sad vec neznije mazi, navikavala me je na osecaj. “Joj ako mi stavi ruku u gace ko zna sta ce biti”, samo mi je to bilo u glavi. Izgleda da se nesto desilo sa njom pa je sve usporila, samo je lezala I mazila me po kurcu, ponekad bi ga stisnula jako, a ja bih uvek ispusto cudan zvuk I stisnuo zube. Radila je to ko zna koliko, vecno?  Podigla se malo, sad mirnija mnogo, stavila je levu ruku pod moju glavu, a desnom opet mi mazila grudi, gore dole. Vratila se na moj kurac, mazila ga malo I onda sam osetio kako zavlaci ruku pod pantalone. Stigla je do njega iako preko gaca osecaj je bio neverovatan, izazivala me, nije htela odma u gace da stavi ruku. Postao je jos vreliji, barem meni, jedino sto sam primetio kod nje je to da je opet pocela da dise nekontrolisano. Tanke gace omugucile su mi da osetim toplinu njene ruke. Sad ga nije stiskala toliko, vise ga je mazila gore dole celom duzinom. Nije vise cekala, zagrila me je, poljubala nezno I krenula rukom u moje gace. Izgorece mi kurac, njena topla I nezna ruka nasla se na njemu, najzad, iako prestravljen jedva sam cekao. Zabio sam glavu na njeno rame. “ Jel ti se svidja ovo bato?” sapnula mi je” Da seko, jako, nemoj da stanes molim te”, prvi put da sam rekao nesto od kako smo poceli sve da radimo. “ Bice jos lepse samo se neboj, veruj mi necu te povrediti”. Poverovao sam joj ipak je ona moja seka I ne bi me povredila. Ruka je sad bila oko celog mog kurca, stiskala ga je nezno, jos nije pocela da mi drka ali neka, nek radi sta oce samo da ne staje. Pocela je da me ljubi opet dok se njena ruka polako spustala do mojih jaja. Peckanje je postalo sve jace, a toplina na kuru nepodnosljiva. Prstima je mazila moja jaja, a palcem kurac. Opet ga je uhvatila celom sakom, malo ga je podigla I povukla kozicu na dale. Zastenjao sam jako, opet zabijajuci glavu na njeno rame. Nastavila je sa pokretima, gore dole, nezno ga stiskajuci svakim pokretom. Pantalone I gace su joj smetale ali nije stajala.” Kazi mi ako te zaboli jako da stanem” sapnula je opet, “ Ne, nemoj stajati, molim te”, rekao sam jedva ali nisam hteo da stane, nasmejala se iz zadovoljstva sto mi se svidelo sto mi radi. Mislio sam da cu svrsiti do sad sto puta, nisam ni stigao taj dan da drkam, ali bio sam prestravljen pa nisam mogao, bojao sam se reakcije sta ce reci. Stiskao sam rukama cebe na krevetu, kocio noge, nisam mogao da izdzim ali nisam hteo da stane, ali ipak je stala. Sela je opet na mene, podigla se uhvatila mi rukama gace I pantalone I spustila polako. Najzad je bio slobodan, nisu me vise stiskale pantalone I gace. Nije me skinula skroz, samo do pola. Legla je na mene, mazila pe obrazima, ljubila po licu gde je stigla. Sad sam na kurcu osetio njeno telo, par puta I njenu picku kako slucano dodiruje. Legla je opet na bok, “ Oces jos da te mazim?” pitala je da me opusti, da mi da smopouzdanje. “ Ocu!”, samo sam to rekao. Ruka joj se odma nasla na kurcu, sad je uspravno stajao i mogla je da ga lepse I jace drka, celom duzinom koja nije bila velika, ipak imao sam samo 12 godina, ali nije se obazirala na to. Bila je nezna, spora nije htela da svrsim odma, nisam ni mogao od straha. Stala je sa drkanjem. Popela se na mene, osetio sam na kurcu njen stomak. Odmakla se malo, uhvatila ga sa obe ruke I opet pocela da drka, sad malo jace I brze. “Sta je ovo, jos ne svrsavam”, mislio sam kao da je znao da ne treba. Disala je jako tesko, ja jos teze, previjao sam se ispod nje. Ona nije stajala, kao da je htela da svrsim, da me isprazni za ono sledece. S obe ruke ga je uvija, isla polako gore dole, pa saviljala ga, ispravljala, nisam mogao da se naviknem na osecaj, nisam ni hteo. Zastala je, legla je na mene” Jel ti bilo super?” pitala je glasnije. Neee, nece valjda da prekine sad. “ Da” samo sam to rekao upasen da ce prestati. “ Oces ti meni sad nesto da uradis?” To nije stala, klimno sam glavom, mada znam da je pitanje ustvari bio predlo ili maredjenje. “ Pusti me da legnem”. Kako sam se podizao ona mi je skinula pantalone skoz. Bili smo oboje goli. Sklonio sam se da moze da legne. “ Lezi na mene.” Osetio sam celo njeno telo, vrelo, znojavo. Pocela je da me ljubi, da mi mazi glavu, obraze. “ Spusti se dole medju moje noge”, rekla je tiho I  uplaseno. Uradio sam to. Jak miris, jedva sam disao, opijao me je, njena picka bila je samo na centimeter od mg nosa. “ Poljubi me mednju noge”. Nisam oklevao, promasio sam, zabio sam joj nos umesto usne. Uplasio sam se I podigao. “ Polako nemoj zuriti, imamo celu noc, ajd opet”, rekla je tesuci me. Ovaj put nisam promasio, pomerila mi je glavu tacno gde treba. Ljubio sam joj polako I nezno, uplasen, ukus me je fascinirao, par puta sam I progutao njene preukusne sokove, ona me je mazila po glavi sa obe ruke, namestajuci ttamo gde joj najvise prija. Ispustala je cudne zvukove, tihe ali intenzivne. Disala je tesko, stenjala, previjala. Mislio sam da radim nesto pogresno. “ Daj mi prst.” Rekla je. Odmakao sam glavu, uzela mi je kaziprst, stavila je prst unutra, namestila tacno na klitoris, “ Tu me sa jezikom diraj, jako ce mi prijati.” Ostavio sam prst unutra, nisam to osetio ranije kad sam joj gurao srednji prst. Primakao sam se, isplezio jezik I iz desetog pokusaja nasao sta je rekla. Ukus je bio jos jaci, svideo mi se jako. Ona je jos jace stenjala, par puta me slabije pocupala za kosu, desna ruke joj je bila na sisama, mazila se sama, s vremena na vreme pogledao bih je u lice, samo sam video da je zatvorila oci I da, savila vrat skroz nazad I disala jako tesko. Uplasio sam se, mislio sam da joj je lose. Sad vec sa malo vise pouzdanja pitao sam je, “ Jel si dobro seko, jel dobro radim?” Pogledala me je, pomazila po obrazu, “ Da bato, samo nastavi, ali sad mi guraj prst opet kao prvi put.” Nastavio sam, bio sam srecan sto je dobro, dao sam sve od sebe I ako nisam znao kako, guro sam prst koliko sam mogao, ona je I dalje stenjala jako, uzdisala. Mene je jezik vec boleo, ali nisam stajao, sad mi je I jezik bio vreo, malo je ukus postao kiselkast, ali samo nabolje. Nisam hteo da stanim ali ona je morala. Naglo se trgla I odmaknula mi glavu I izvikla ruku. Stala je na trenutak da dodje do daha. Podigla se, meni je glava I dalje bila medju njene noge, cekao sam jos, hteo sam jos. “ Ajde sad ja tebi.”
   Sta, sta ce sad ona meni, nece valjda ono sto mislim. “ Lezi bato” rekla je disajuci tesko I dalje, tresla se malo, mislio sam da joj lose. Legao sam ukocen, nisam znao sta ce sad da mi radi. Legla je na mene celim telom, stavila moje ruke na njeno dupe, I pocela da me ljubi. Osetio sam kako dise tesko, kako drhti. Previjala se na meni, mazila me po obrazima, kosi, vratu. Ja sam joj stiskao dupe sa obe ruke, sirio, skupljao guzove. Podigla se malo gore, rasirila noge, uzela moju ruku, srednji prtsi I vukla ruku na dole. Osetio sam kako mi ruka ide medju njeno dupo, stilsa mi je ruku jako. Osetio sam njen cmar na prstu. Podigla je glavu I gurnula moj prst sebi u dupe. Nije mi pustala ruku, gurala je napolje, unutra. Bilo je jako tesno, suvo. Izvadila je ruku, donela do  njenih usta, stavila moj prst I olizala ga usnama. Opet je vratila u dupe prst, sad je lakes ulazio, I dalje mi nije pustala ruku. Sagla se dole, sise su joj bile meni na lice. “ Ljubi mi sise bato, samo nemoj jako.” Sagla se da sise dodju do mojih usta. Polako sam poceo da ih ljubim. Kao secerna pena topile su mi se ustima. Njene tvrde bradivice prelazile su mi preko mojih usana. Ona je diktirala gde da je ljubim. Isplezio sam jezik I poceo da ih lizem, jednu pa drugu, kako mi je koju davala. Najzad je pustila moju ruku, nisam satajao da joj guram prst. Svidelo mi se jako, ne znam sta mi je dosad bilo lepse. Nije me ni zanimalo. Bio sam opijen svime. Krenula je dole polako. Morao sam da prestanem sve jer vise nisam mogao ni sise ni dupe da joj dohvatim. Ljubila me po vratu, grudima, bradavicama, zagolicalo me jako ali sam cutao. Zastala je tu na na par minuta. Grickala mi nezno bradavice. Ruka jos se polako spustalo dole. Uhvatila me je za kurac, stisla ga I pocela polako da mi drka, opet nesigurna da li cu svrsiti. Nastavila je da se spusta dole. Lizala mi stomak, pupak I spustala se I dalje. I dalje mi je drkala. Stavila je glavu na moju butinu I ostala tako par minuta, nije prestajala da mi drka. Polako je privlacila glavu prema kurcu, ja sam zatvorio ocu, skontao sam sta ce uraditi, uplasio sam se. Trzao se svakim njenim pokretom glave, nisam znao sta da ocekujem.
Ruka joj je usporila, prestala je da mi drka, sad ga je samo nezno mazila. Osetio sam njen dah na kurcu, bila je blizu. Dah je bio vreo, sad je polako disala. Pomerila mi je kurac ulevo. “Aaaahhhhhhhhh..........."
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Od masaže do najboljeg iskustva – IV dio

U tom trenutku pomislio sam da me je ubola necim. Uspeo sam da iskontrolisem glas ali ne I uzbudjenje. Stala je “ Jel si dobro?” Klimnuo sam glavom I ona je nastavila. Jezikom mi je dotakla sam vrh kurca, polako kruznim pokretima isla dole celim glavicem. Sad je celim jezikom lizala glavic. Nisam mogao da izdrzim, trgo sam da se odmaknem. “ Jel sam te povredila?” pitala je. Cutao sam, nisam znao sta da kazem. “ Oces da prekinemo?” pitala je tuzno. “ Ne, samo polako idi.” Nasmejala se I nastavila. Uhavtila ga je nezno rukom,  pocela kruznim pokretima ruke da mi drka. Gledao sam sta je radila, I ako je bio mrak, videlo se sve. Polako je spustala glavu dole. Bio sam spreman da ce opet jezikom da ga lize. Stavila je usne na glavic, polako ga ljubila. Rukom je prestala da radi ista, samo ga je drzala, a usnama isla sa strane, ljubeci ga, sisajuci. Jos joj nije usta usao ali jedva sam cekao. Vratila se usnama na glvaic. Pola glavica bilo joj je usta. Opet sam osetio kao ubod, lizala ga je jezikom opet, ali sad sporije I opreznije, nije htela da se uplasim jos vise ili da viknem. Gledala je u mene da vidi moju reakciju, Iako jako uzbudjen I napaljen, vise sam bio prestravljen celim cinom, cutao sam, stiskao zube, zastenjao svaki put kad bi napravila nagliji pokret rukom ili jezikom. Sad je ceo glavic bio u njenim ustima, jezikom je I dalje kruznim pokretima lizala. Polako ga je stavljala sve vise usta. Jezikom nije prestajala. Ponekad bi ga izvadila iz usta I rukom nastavljala da mi drka par minuta. “ Jel sad bolje, ne boli te vise?” pitala je drhtavim glasom. “ Da” samo sam to uspeo da kazem. Spustila mi je kurac na stomak rukom drzeci ga. Sela je na moje noge i spustila se dole da joj glava bude medju moje noge. Rukom ga je celom duzinom mazila. Polako je spustala galvu dole gledajuci me u oci. Jezikom ga dotakla skoz dole, skoro jaja. Gledala me je I dalje u oci. Polako celim telom isla je gore lizuci ga celom duzinom. Svaki put kad je stizala do vrha, stavljala ga usta do pola I odma vadila napolje spustajuci se dole da ga jos olize. Radila je to nekih deset minuta, svaki put stavljajuci ga sve vise usta. Ja sam samo gledao, jedva disajuci, trzajuci se svaki put kad bi ga stavila usta. Spustila se vise nego do sada, drzeci ga rukom I dalje uspravno. Nije stala da ga lize nego se spustila tacno kod jaja. Jaja su pecela da me peckaju, da golicaju, svrbe. Osetio sam kako jezikom ide peko njih. Malo bi se nasmejao, malo zastenjao, a najvise trzao. Ona se isto tako par puta nasmejala ali nije stajala. Lizala mi je jaja polako I nezno, stavljajuci ih usta. “ Uuuufffff”, stila je jace malo. Nije stala, nastavila je ali slabije, nije vise bolelo. Isla je gore, jezikom opet na mom kurcu. Stavila je ruke na moj stomak, mazici me. Lizala ga je I dalje celom duzinom. Zastala je na samom vrhu I ostala tu, polako ga lizuci. Kako jos nisam svrsio pored svega, ako krene malo jaci I brze nesto da radi, gotovo je. Ukocio sam noge, to je obicno pomagalo kada sam drkao, a nisam hteo jos da svrsim. Ruke su joj dolazile do mojih grudi, ona se polako podizala. Dosla je da me pollubi. Spustila je je usne na moje. Kao da je prvi put ljubim. Vrele usne, vlazne, njen opijajuci dah. Bio je to najlepsi, najvreliji I najvlazniji poljubac do sada. Spustala se opet dole, drkajuci mi polako. Stavila je ruku na moj stomak opet. Jezikom presla jednom po kurcu I stavila ga usta do kraja. Nije imala problema ipak sam bio klinac sa jedva deset centimetara. Gledala me je u ocu, rukama stiskajuci mi stomak, bokove, grudi. Polako I ujednaceno je pocela da mi pusi, ne vadeci ga iz usta. Osetio sam jezik kako kruzi oko celog kurca svaki put kad bi dosla do glavica. “ Aaaahhhhhh, joj, mmmmmmmm…..” to je sve sto sam ispustio. Postajao sam sve glasniji. Osecaj je bio neverovatan. Topio mi se u njenim vrelim I vlaznim ustima. Izvadila ga je, uhvatila rukom. Smesila se, bilo joj je drago sto mi toliko prija. Rukom je polako isla gore dole, praveci kruzne pokrete. Stisla mi je kurac skoz dole, I opet ga stavila skroz usta. Stisla je usnama jace mnogo. Kozicu mi je usnama kontrolisala. Nije mi samo pusila vec ga I drkala ustima u isto vreme. Mislio sam bolje od ovog ne moze. Grcio sam se, disajuci nekontrolisano, stisako cebe, jastuk, njenu ruku. Nije stajala, nije ni trebala. Koliko god osecaj bio neizdrziv, nisam hteo da stane. Sad je pocela I rukom ujednacenim pokretima da mi drka. Usne su joj bile tacno preko glavica jezikom lizuci ga  kruzno. Pocela je sve brze da radi, nekontrolisano. Vise nije gledala u mene I moje reakcije, samo je radila sve to brze I jace. Sad nisam mogao vise da izdzim. Osecaj je polako dolazio, sve jaci, sve vise neizdrzljiviji. Uhvatio sam je za ruku, stisnuo jako. Pogledala me je ali nije stajala, znala sta se desava. Jos vise je ubrzala, gutajuci ga celog. Zgrcio sam se jako, stisnuo zube, rukamo poceo da udaram po krevetu. Gotovo ne mogu vise. Tako zgrcen skamenio sam se, nisam hteo ali morao sam, mada nisam ni imao izbora. Nije stajala, cekala je da svrsim njoj usta. Jednom rukom mi je drkala, drugu stavila na moja usta da se ne proderem. Iako nije stajala znao sam da joj je ipak stalo do mene, da ne radi ovo namerno, nego zeli da me oslobodi prtiska a I najverovatnije isprazni. Polako sam gubio osecaj u nogama, bol je postajao sve jaci, neizdrzljiviji ali sve prijatniji I uzbudljiviji. Nikad do sada nisam osetio tako nesto. Ona je postajala sve brza ali kao da je vecno trajalo. Ja sam sve jace stiskao njenu ruku, a ona isto tako ubrzavala. “Mmmmmmuuuuuummmmhhhhhhhhh……….” Zabolelo je jako, osetio sam kako mi je sperma projurila kroz kurac, mislio sam da cu se onesvestiti, ona nije stajala, cedilla ga je koliko god je mogla. Polako sam joj pustao ruku, a ona je usporavala. Skinula je ruku sa mojih utsa. Nastavila je da mi lize I da sisa glavic. Skroz sam se opustio, I to je proslo. Gotovo je sve. Ali ne I za nju, ona je samo nastavljala sve dok mi se nije digao opet. Olizala je svaku kap sa njega, uzivala je u mom ukusu kao ja u njenom dok sam joj lizao. Prestala je da mi pusi, ali ne I da drka. Podigla se, dosla do mene, nezno me poljubila I legla. Prestala je sve, sad me je samo mazila po grudima, stomaku, po licu gledajuci me u oci. Uzdisala je, morala je da se smiri malo. Pocela je nezno da me ljubi, jako polako. Bilo joj je zao sto je to uradila, sto me je namucila, a nije imala pojma koliko mi se svidelo. “ Izvini bato, jel te je bolelo?” pitala je kao tuznim glasom. “ Ne, nije bolelo, oces jos to da mi radis?” Nasmejala se, spao joj je kamen sa srca. Pocela je odma da spusta ruku na moj kurac, stiskajuci ga nezno jako. “ Naravno da ocu bato, kad god oces.” Spustajuci usne na moje tihim glasom je rekla. Ljubila me je sad vec s velikom ljubavlju, nezno, polako. U isto vreme drkajuci mi jos neznije I sporije. Opet je pocinjala da dise tesko kao I ja. Legla je na mene, rasirila noge, sedajuc tacno na moj kurac. Osetio sam sve sad, njenu vlaznost, vrelinu, kako pulsira. Lezala je na meni, mazila rukama po obrazima, ljubila po celom licu. Odjednom pocela je da spusta ruku. Prestala je da me ljubi, malo se podigla gledajuci meni u oci. Uhatila mi ga je vrelom rukom, drhtala je. Podigla se skroz. Drugom rukom dohvatila picku, prstima sireci je. Ja sam sve to posmatrao. “ Najzad”  pomislio sam, najzad cu jebati I to svoju sestru. Ali ne ona je htela nesto drugo. Nije odma htela da ga stavi, videla je, cula I osetila sve moje reakcije do sada, nije htela da me prestravi opet. Spustila je moj kurac meni na stomak, a ona lagano sela njega tako da joj rasirena picka bude tacno na njemu. "Joj ovo je jos bolje nego kad mi je pusila” pomislio sam. Ona je polako isla gore, dole trljajuci se o moj opet jako dignut kurac. Osetio da je postajala sve vlaznija, sve vrelija. Hvatala se po sisama, po vratu. Ja sam stavio ruke na njeno vrelo dupe, koje bilo sve mekse svaki put kad bi ga osetio. Mazio sam joj dupe, stiskao svaki put kad bio ona trljajuci se dosla glavicem tacno do ulaza u njenu picku. Bacala me je u agoniju, produzavala iscekivanje. Pridzavala ga rukom I samo ubrzavala pokrete telom. Ponekad pustala da mi kurac ode na njeno dupe, pridzavajuci ga rukom uzdizala se. Rukom je sada sve vise kontrolisala moj kurac, trljajuci glavic o njenu pucku, cak I cmar. Koliko puta sam oseto ulaz I pomisljao sad ce da ga stavi unutra. Ona je samo ponavljala sve te pokrete drzeci jednu ruku na moje grudi. Ja sam svojim drhtavim rukama mesio njene sise, a ona je ponekad stavlajla ruku na njih pomazuci mi I navodeci  gde I kako da ih mazim. Pokusao sam par puta da se uzdignem kad mi se kurac nalazio tacno na ulazu ali ona ga je samo stisnula smejaci se, ne dajuci da udje.” Ne jos, jos malo,” govorila je, ali nisam prestajao to pokusavam, znao sam da ce uraditi to ali nisam mogao da cekam. Sela je opet na njega, sireci rukom jos vise picku. Glavic mi je dodirivao njen klitoris, ona je obrzavala jos vise polako se saginjici prema meni. Gledala me je pravo u oci, smesila se uzisajuci zajedno samnom. Lagano je pocela da podize kuk, da mi ispravlja kurac. Glavic je opet bio tacno na ulazi ali ovaj put sam ostao miran.
Pustio sam da ona odredi sve. Nisam hteo da se naljuti. Polako je pocela da se spusta ujedno ljubeci me jako, sa jezikom u mom grlu. Podigla je vrat, iskrivila ledja I sela. “ Uuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhh, mmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhh, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa …….”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Moja iskustva – I dio

Promjena u mom životu je počela od te noći kad sam prvi put imala seksualni odnos sa mužem.Polako se niz stvari dešavalo tako da me dovelo na kraju do osobe koja želi da uživa u svako trenutku svog života.Prvih dana našeg braka neprekidni smo bili zajedno tako da smo dosta sramežljivo ali uvjek obavljali seksualne odnose.u početku smo željeli da imamo odmah dijete tako da smo na tome radili.Neprekidno me muž punio spermom samo da zatrudnim.Taj naš pokušaj se malo odužio pa sam prvih osam mjeseci neprekidno bila u nadi da će se to desiti.Ipak sam bila izuzetno stidna pa u početku sam pokrivena čekala muža u kreveut,a često i sa povećim delom neke odeće za spavanje.Moj muž je imao nekoliko avantura prije braka pa mi je otvoreno u detalje to ispričao kako se izdešavalo i sa kim je bio.Kasnije sam te ženske upoznala i nije mi bilo krivo jer je to bilo sve prije braka i prije mene.A pobogu kako da se ljutim jer ja nisam znala ništa pa kako bi to bilo da je i on bio baš bez bilo kakvog iskustva.
Muž je radio kao službenik u jednoj manjoj opštini a ja u to vijeme nisam imala posao.U početku svaki dan do njegovog dolaska je bio vječnost,a kad bi se pojavio onda je preostali dan bio samo naš.Bili smo mladi i u početku bez iskustva ali naš odnos je bio nešto fantastično znali smo i nekoliko puta u toku noći.Muž je pokušavao da me potpuno golu obrađuje a ja stidna u nekom neopisanom strahu nisam to ispočetka dopuštala.Čak sam noge skupljala kad bi mi prilazio kao tobože neka zaštita a to je od mog predhodnog odgoja ali ne zadugo on bi mi širio noge i sa svojim ukrućenim kao kamen tvrdim kurcem prodirao u moju dubinu.Izručivao se u mene samo da bih što prije ostala trudna.Često su moje noge završavale na njegovim ramenima a on je duboko prodirao i dugo se zadržavao kako bi mi što dublje smjestio spermu kako je tad govorio.Tada mi je to ispočetka bilo malo i bolno jer muž mi ima kurac dužine nekih 19 Cm a izuzetno debeo tako da me u početku baš bukvalno cijepao pogotovo to što nisam znala šta je to veće a ni manje.Posle 6 mjeseci mog braka počela sam i ja da radim u istom mjestu u jednoj manjoj bolnici jer sam po struci medecinska sestra.u početku sam na poslu bila novo meso,mlada visoka,vitka,kako momci kažu dobro napucana i kao takva sam odmah bila izložena mnogim pogledima i mnogim požudama kod muške raje.Imam zelene zavodničke oči kako moj muž kaše prava zavodnička kurvica. 
Neprekidno su mi se nabacivali i pokušavali ali bez uspjeha, moj muž mi je bio sve. Neposredno posle toga sam ostala trudna i to je bila neopisiva sreća.Muž me i dalje punio malo pažjivije ali već je vreme činilo svoje i ja sam se oslobodila pa je tu bilo već i žešćih priprema i predigre u krevetu,muž mi je počeo svojim jezikom obrađivati moju pičkicu što me dovodilo do ludila a ja polako u strahu a pomalo u stidu počela sam i svoja prva pušenja.Zavolila sam te predigre jer su me dovodile do ludila.Moje noćne smene su kolegama davale nadu da će imati šanse ali ja tvrda i tvrda nikako da popustim.Nikako nije mogao drugi da uđe u moj mozak ni u kom smislu i tako sve prve dvije godine braka.Onda jedan neočekivan događaj polako u moj um budi crviće a to se desilo da je muž otišao na službeni put sa kolegama na par dana.Naime on je uvjek pričao da mu se jedna kolegiica izuzetno atraktivna žena jer sam je znala povremeno nabacuje ali on ne reaguje na to.Inače sve smo jedno drugom pričali tako smo se dogovorili da bi nam brak funkcionisao bez neke sumnje.Htjeli smo da neke priče ne čujemo od drugih.Ja sam njemu priznavala sve ko mi se nabacivao,šta i kako je reagovao i koji su bili moji postupci ai on se istom mjerom ophodio prema meni.Za mene su ti dani bili vječnost i kad je došao odmah sa vrata je poljubio dijete a potom se bacio na mene i odmah htjeo da idemo u krevet.Počeli smo a on je divlje na mene navaljivao kao da će nestati.Cijepao me kao nikad do tad ja sam se našalila pa šta si tako nestrpljiv da te nije neka probala a on je baš u trenutku našeg vrhunca izrekao moram ti priznati onu koleginicu sam imao na jednu noć pa me izludila tako da sam jedva čekao da ti dođem.To mi je proparalo uši ali u vrhuncu našeg odnosa svršavala sam a on je neprekidno zabijao u trzajima i istresao spermu iz kurca koji je najverovatnije još noćas bio u drugoj.Kad smo završili tražila sam detalje on mi je sve sočno ispričao,od toga kako je prošao na tom skupu do toga kako su zadnju veče uz piće završili kod njega u sobi gdje se ona odmah nabacila na njega i počela mu pušiti kurac a on se kao tobož nije snašao i u uzbuđenju počeo je i on da je obrađuje i tako cijele noći su se rasturali dok sam ja bila sama sa djeetom i daleko.Bil mi je teško,bila sam ljubomorna ali u istom trenutku voljela sam što sam to od njega čula.U početku tajac i nekoliko dana ja kao ljuta na njega.Ali posle par dana šta ću dogovorili smo na iskrenost i priznanje pa sam prešla preko toga ali polako sam razmišljala.On mi je rekao da ako se ljutim on ne bi imao ništa protiv da mu vratim istom mjerom pa čak i duplo a ja i dalje luda i naivna.Ali osjetila sam da mi sad dobacivanja sa strane više leže i bolje odzvanjaju u ušima ali eto još ja tvrda i glupa. ;)Naš život je nastavljen još smo imali jači i žešći seks a on me tko obožavao i volio.Često me u toku seksa upoređivao kao kurvicu koja se jebe sa drugim i iznosio svoje mašte kako bi bilo da me drugi nategne u početku sam to izbjegavala ali kasnije ponekad prihvatala takve igre a on kao lud valjda od ljubomore i na samu pomisao toga rasturao me još žešće.Kad bi pogledali pornić onda me uvjek pitao za nekog glumca da li bi onaj došao u obzir pa šta bi bilo kad bi bilo.često smo puštali maštu na volju a njega je to palilo a ponekad i mene iako mu u početku to nisam odmah priznavala.
U svemu tome nakon tri i pol godina braka  organizovali smo godišnji odmor, poveli smo dijete našeg sinčića koji je nedavno napunio dvije godine i sa nama je krenula moja starija sestra i njen muž sa malom kćerkicom.Naša destinacija je bila Makarska.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ujkovi prsti...

                Bila sam lepa mlada devojka veoma lepo gradjena i zgodna. Jedino su mi sise bile veoma male . Pičkica mi je tada bila prekrivena svilenim crnim gustim dlačicama. Mali crni trokutić je veoma lepo izgledao. Živeli smo u gradu a moji su radili u predgradju i baš im bilo smor ići na posao mnogo su gubili na prevozu. Osim mene tu je bio moj pet godina stariji brat. Lepo smo se slagali kao brat i sestra. Uvek je bio tu da me zaštiti od mnogih koji su uvek pokušavali pipati po guzi i vatati za sise, moje sise su se bile malene ali sam bila zgodna lepa, znali su da imam najdlakaviju pičkicu od svih drugarica iz razreda.
           Ujka je svake godine dolazio iz Crne Gore kod nas i ostajao bi po nekoliko dana. Mene bi  posednuo u krilo, pomazio po guzi govoreći da sam izrasla u lepu devojku ali me škakiljao dirao po malim sisama i govorio kad  mi još malo porastu sise da će momci mnogo obletati oko mene.
Uvek mi je tako govorio i posedao u krilo jer sam pojavom bila manja i nežnija od vršnjakinja. Na meni bi bivale kratke haljine ili suknje da su mi se često videle bele gaćice ako bih se sagela ili sedeći malo raširila noge. Dok bi me mazio po guzi njegovi prsti bi me dotakli nežno preko gaćica po pičkici a kroz mene bi samo prolazili trnci od tog dodira.
           Kroz godinu dobila sam jos lepše obline ali opet sa malim sisama, Nisu bile velike tada jedva dvojka. Čak mi je grudnjak bio velik a  teško bilo naći po mojoj meri za moje male sise pa ih nisam nikad ni nosila. Jednostavno navikla sam da moje male slobodne sise strše kroz majice bilo ih je lepo videti. Ujka bi navraćao kod nas svake godinei posednuo bi me uvek tako u krilo ali morao je on da mazi moju malu čvrstu guzu i pičkicu svojim prstima preko gaćica da bi ih nekad tako jako uvlažila a on bi mi rekao "jesi se to upiškila, znao je šta se dešava sa mnom da me njegovo diranje počelo jako uzbudjivati da sam naglo brzo vlažila. U krilo bi me posednuo kad bi ostali sami dok bi moji bili na poslu a brat vani. Mmmmmmmm kako su mi prijali ujkovi prsti kako sam pod njima jako i brzo svršavala.   
           Još tada uveliko sam mazila pičkicu nekad i do kasno u noć ali sam morala biti tiha da ne probudim brata jer smo delili sobu. Zamišljala sam ujkine prste kako me maze preko gaćica i mazila se i svršavala po nekoliko puta da bih posle sva mokra zaspala veoma slatko. Ujutro bih ustala i odmah se tuširala i obukla čiste gaćice i suknju i majicu.
            Izlazila sam sa momcima vatali su me za sise a pičkicu samo dirali preko gaćica nisam dala nikom da mi zavuče ruku u gaćice. Mogli su da me vataju diraju da mi ga stave izmedju nogu ali nisam dala nikom da dira i zavlači ruke u gaćice. Vraćala bi se kući uvek uprljana od sperme po gačicama i suknjama iznutra jer bi mi neki znali svršiti izmedju nogu uz gačice. Počela sam drkati momcima ali bila sam još nevešta u tom i bila veoma gruba da je neke bolelo dok bi im drkala. Posle sam isprobala sex i kad sam isprobala više nisam prestajala mnogo mi se svidelo i volela sam i uživala u sexu. Već sam stekla nekog iskustvau sexu jer sam imala sex sa vršnjacima i malo starijim koju godinu, ponenekad od mene i po dva tri puta starijim odraslim muškarcima a to su bili pojedinci njih nekoliko sa kojima sam volela  da se pojebem jer su mi pružali najlepše užitke. 
             Kod ujka sam išla na more jer je živeo u C.Gori u selu blizu mora i moglo se otići na kupanje ali po nekim kraticama pešačiti ceo sat vremena do mora po kamenjaru kroz nisko grmlje radi kupanja. I tog leta sam bila kod ujka. Poveo me do jedne divlje plaže ispod sela ali se moralo pešačiti pokazao put i ostavio me nije voleo vrućinu. Tu sam se kupala i sunčala po ceo dan bila je to neka divlja plaža nigde nikoga. Na tu plažu moglo se doći samo nekim čamcem ili iz sela kao ja spustiti kraticama kroz kamenjar i rastinje. Zato sam se uvek bila sama gola na maloj plaži a volela bi da je bilo nekih momaka ili bilo ko da mi pravi društvo. Sunčala sam se gola, mazila pičkicu i birala bi lepo izvajan kamen koji bi rasladila u moru. Sela bi na njega tačno raspolovljenom raširenom pičkom klizila i vrtela po kamenu a stalno bi ga vlažila zamišljajući da klizim po velikom kurcu. Vraćala sam se kući izmorena hodajući po kamenjaru kraticama. Kad bi se vratila sela bih za sto vani ispred kuće sa ujkom koji me samo zagledao i merkao. Ponekad bi me pljesnuo po guzi dok bi prolazila onako u belom bikiniju pored njega a ja bih se stidljivo nasmešila i poskocila. Volela sam nositi beli bikini jer mi se crnela moja gusta šumica kroz njega da bi poneka dlakica probila kroz bikini. Donji deo bikinija bi namerno opustila da labavo stoji tako da je izgledalo kao da ga je naduvala moja gusta crna šumica. Mama bi bila malo sa nama i vratila bi se kući jer je imala obaveze oko tate i brata.  Ujka je bio neženja sam je živeo u porodičnoj kući koju je nasledio od pokojnih dede i babe a mama mu je poklonila svoj deo. Radio je kao recepcioner u jednom hotelu i svaki drugi dan bi bio kod kuće.
         Dok je sa nama bila mama kuvala. prala posudje, spremala, čistila kuću jer bi to ujak uveliko zapustio. Kad je mama otišla onda sam ja morala većinu poslova preuzeti na sebe, manje sam išla na kupanje jednostavno bi ležala ispred kuće na betonu i sunčala se slušajući muziku po ceo dan. Nisam se jebala skoro mesec dana niskim i mnogo sam se uželela kurca,  Noću sam mazila pičkicu svršavala čitajući ljubavne erotske romane koje sam volela nositi sa sobom, iznova ih čitati kad god bi se mazila jer su me mnogo uzbudjivali da sam brže i lakše svršavala čitajući ih. Dok bi ručali ujka me zezao govoreći – nikako da ti porastu veće sise za tvoje godine trebale bi biti duplo veće. Ja bi se kurvijasto smešila njegovim rečima i vrtela na stolici. Bila sam veoma zgodna i lepa samo da sam imala veće sise ne bih znala šta bih od silnih udvarača koji su me iovako sa malim sisama spopadali uvek.
          Ponekad sam znala šetati imanjem okolo kuće i ispušiti po cigaretu dve koje bi krišom uzela iz ujkove kutije. Bilo je nekog drveća, voćki, dobre hladovine. Ponekad bi sedela uz drvo čitala romane i mazila pičkicu jer bi ujka bio do jutra na poslu a ja sama kod kuće. U selu su kuće bile raštrkane udaljene mnogo jedna od druge jer su svi imali povelika imanja. Nisam nigde ni kod kog išla niti sam koga poznavala samo jednog ujkovog komšiju sa kojim je voleo kasno poslepodne i predveče igrati šaha u dvoristu ispred kuće. Jedan dan sam otišla sela u hladovinu pod veliko drvo da čitam i mazim se. Kad ugledah preko puta mene uz drvo privezan magarac kojem se kurac obesio skoro do zemlje. Veliki mu je bio i klatio se lagano ispod njegovog stomaka. Ujka nije imao životinja možda je bio od nekog komšije iz sela. Svašta mi kroz glavu prolazilo i napokon sam stisla hrabrosti i prišla magarcu. Jako sam poželela da izdrkam taj veliki kurac koji sam prvi puta uživo videla. Bilo me strah da me ne ritne nogom. Pomazila sam ga nežno po glavi, dirala mu uši malo bio je miran ali mu se kurac i dalje obešen klatio. Polako sam ga milovala po ledjima i stomaku jednostavno bila sam htela da uzmem taj kurac u ruku malo da ga izdrkam i vidim kako svršava. Malo sam se sagnula i jednom rukom mazila ga po ledjima a drugom uvatila veliki kurac. Jedva sam ga uzela a on mu se naglo ukrutio i stajao ravno ispod stomaka ruka mi je klizila po njekovom tvrdom kurcu cijelom dužinom dohvatila sam mu rukom velika jaja na što se trznuo i odmakao od mene. Prišla sam ponovo mazila ga po stomaku sa strane a drugom  uhvatila dugi obešeni kurac koji čim sam počela rukom ceo prelaziti i navlačiti ga ponovo se ukrutio nadigao ravno ispod stomaka. Celog sam ga svuda stiskala, provlačila kroz moju malu rukicu celom dužinom ali me bilo strah da me ne ritne.
           Bilo mi je tako uzbudljivo prodrkavati taj veliki kurac dok mi u jednom trenu ujka nije progovorio iza ledja šta to radiš kurvice mala. Brzo sam pustila kurac i ispravila se nisam smela da ga pogledam u oči niti bilo šta progovorim. Ujka me uzeo za ruku i povukao za njim pravac kući. Putem govorio pored toliko kuraca ti drkaš magareći kurvice mala. Stigosmo u dvorište on sede u stolicu i reče mirno ajde dodji sedi ujki u krilo. Sela sam mu u krilo a on poče da me prekoreva i reče da će me reći mojima šta sam radila magarcu. Molila sam ga nemoj mami govoriti molim te ujko a on reče neću joj reći ako se mi nešto dogovorimo. Sve ujko samo ne govori mojima molim te. Dok sam mu sedela u krilu malena jebizovna mazio mi je pičkicu preko vlažnih gaćica. Tako me uzbudilo diranje samo što je sad to slobodnije radio i stiskao mi mazio pičkicu. Obećao mi da neće reći mojima ako mu ponekad pomazim izdrkam kurac te da mu dopustim da me malo mazi po mojoj pičkici. Ja sva sretana hoću ujko samo ne govori ništa mami i tati molim te. Čim sam to rekla jače mi stisnu pičku koja mi je već uvlažila jako sa du mu prsti bili mokri od moje pičkice. Malo mi je smaknuo prstima gaćice u stranu i prstima provlačio duž moje vlažne pičke da sam samo uzdisala, širila noge dok u sebi ne osetih prst koji mi naglo nabi u pičku da sam zastenjala gurao je jako prst koji je klizio ceo umene i onda utera dva prsta u mene mmmmmm , to me dotuklo da sam sva ubalila ko sa dam se upiškila. Brzo ih je uvlačio i vadio jebao me tako žestoko prstima da sam svršila i zgrčila se sva u njegovu krilu jauknula i jako mu stisnula prste koji su bili u meni. Izvukao je prste i uvalio mi ih u usta da ih obližem. Uživala sam ližući svoje izlučevine sa njegovih debelih grubih prstiju. Pitao me dal mi je bilo lepo, na što sam mu samo klimnula glavom a onda reče drugi puta biće ti još lepše. Tad mi reče idi sad operi se i vrati se u kratkoj suknji bez gačica ovdje je ionako vruće a meni će biti draže da si bez gaćica da te mogu lakše maziti po guzi i dirati po toj dlakavoj pizdi. Stid me popustio čim me pojebao prstima da sam svršila ko luda tako da sam njemu udovoljila želju da me dira i mazi po pičkici.
            Noć se primicala a sedeli smo vani i gledali televiziju koja ja stajala ispod terase po celo leto. Ujka je pio vino i meni je nasuo jenu čašu iako nisam pila naterao me je i rekao da će me opustiti lepo čaša dve vina. Onda me pozvao da čučnem ispred njegove stolice raširio je noge i svukao šorc koji mu je sleteo do stopala i rekao ajde sad meni malo drkaj a ne magarcu. Bilo mi je neugodno visio mu je mlohav opusten kurac zarastao u velike dlake uzela sam ga rukom i protrljala malo i stiskala ga dok nije počeo da se izvija i diže stisnutog sam mu navlačila kozicu do kraja jako i zadržavala je tako dok bi mu tada iskočio nabrekli kurac i šiljata glavica kao jagoda crvenila se digla sam ga potpuno bio je uzbudjen dok sam mu ga ja drkala uvrtala rukom i natezala jako kožicu nadole da bi jauknuo dok sam mu to radila. Kurac mu nije bio velik pa pre prosečan mozda nekih 15-16 centimetara ali mu je bio veoma krut i uvrnut kriv na gore. Vukla sam ga na dole i drkala brže sve sam ubrzavala dok nije zaurlao i počeo me prskati po licu i gornjem delu bikinija. Davila sam mu ga rukom i cedila da sve izbaci iz sebe obrisala mu ga rukom. Sela na svoju stolicu da se odmorim ruka me zabolela drkajući mu kurac. Ponudio mi je cigaretu i rekao zapali znam da pušiš jer mi uvek manje cigareta i ubuduće znaš gde stoje cigarete i slobodno uzmi kutiju sebi kad želiš. Više mi nije tražio da mu drkam sedeli smo gledali televiziju. Krišom sam mazila pičkicu jer nisam imala gaćice na sebi bila sam jako napaljena .
             Kasno sam otišla u sobu leći samo u kratkoj potkošulji zaspala na krevetu. U neko doba noći osetla sam prste kako me maze i počinju rovariti po pički aaaahh zastenjala sam jos više se raširila jako me uzbudilo ponovno jebanje ujkovim debelim prstima da sam svršila veoma brzo. Uvukao mi se glavom medju noge i držao raširenu i počeo me lizati mmmmmm sva sam treperela od pojasa do nožnih prstiju ljubio mi je stomak i ponovo lizao pičku nakon čega mi je zabio opet dva prsta i počeo silno žestoko jebati njima. Pitao me dal sam se nekad jebala s nekim rekla sam mu nekoliko puta sa jednim vršnjakom iz škole na što mi odgovori kurvice već si probala kurac. Uzeo je već dignut kurac i rekao mi da skinem potkošulju bila sam gola kleknuo je postrance jednom rukom me jebao nanovo prstima a drugom drkao iznad mojih sisica koje je ubrzo isprskao spermom obrisao kurac o moje sise, onda sve rastrljao po njima a prstima me jebao dok nisam svršila sa jaukom sva sam se stresla, stisnula, ukočila dok sam svršavala. Neznam ali mnogo je voleo da me jebe prstima da gleda kako svršavam njemu u ruku. Iz dana u dan bila sam bez gaćica a on me uvek jebao i mazio prstima da mi je čak malo natekla pičkica od silnog maženja jer nije birao vreme i mesto radio je to gde mu se svidelo. Iskreno da kažem nije mi teško padalo sve što je radio jer sam se bila mnogo uželela sexa a ujkovi prsti su mi bili najdraži u mojoj pičkici. Prošlo je desetak dana, reče mi bilo bi bolje i lepše da spavam kod njega u krevetu da može da mi mazi pizdu. Prvu noć kod njega u krevetu rekao mi je da mu sisam kurac ustima, pravila sam se da ne umem, neznam ali me je sve više opsedao sisanjem njegovog kurca ustvari u to doba pre 20tak. god. pušenje nije nešto bilo preterano forsirano više su voleli da jebu a pogotovu seljaci. Ali ujku je to mnogo uzbudjivalo da me jebe prstima.
          Nešto nije navaljivao da me odmah jebe iako je mogao iskoristiti još posle našeg dogovora da će ćutati i neće reći ništa mojima. Dok je meni pičkica tako balila i bila uspaljena i natečena sva željna kurca u sebi. Možda ga bilo strah da ne zatrudnim jer tada nisam imala nikakve zaštite a ni on nije imao kondoma kod sebe. Jednu noć se ipak odlučio samo mi je raširio noge i već dignut kurac jako naglo nabio u mene da sam vrisnula aaaaaaaahhhh, zakukala uterao ga je celoga, stao i čekao uuuuuujjj jecala sam imala sam jako isturenu stidnu kost  bolelo me kad ga je jako počeo nabijati u mene tako jako me udarao u stidnu kost da me bolelo jauknula bi svaki put dok bi tvrdim krivim kurcem nabijao u moju usku malu pičkicu. Zabijao se divljački u mene bio je velik i težak molila sam ga da se podigne sa mene da nemogu da dišem koliko me pritisnuo. Pička mi je cvrčala podigao se na svoje šake jako mi ga sve brže nabijao a bolelo me svaki put kad bi se jako zabio. Vrtela sam guzom dizala ga na sebi. Samo mu rekla nemoj da bi svršio u mene molim te ujko izvadi ga. Zadao mi je nekoliko jakih uboda ciknula sam brzo ga je izvadio dok sam ja vrtela u prazno svršavajući i zevajući pičkom kao riba bez vode on je kurac istresao, po mom stomaku se razlevala topla sperma. Rastrljala sam spermu po stomaku i ujku  tiho prošaptala  molim te mazi me još prstima. Kao po naredbi odmah je prionuo na posao i dao mi još jedan žestok, jak orgazam da sam se sva tresla. Posle sam zaspala ko klada iznemogla od uživanja.
         Voleo je preko dana na suncu dok bi mu sedela u krilu da me jebe i dira mazi prstima kao da je uživao da gleda moje reakcije, ponašanje dok mi je gurao i žestoko jako jebao prstima i gledao kako svršavam a pičkica mi je bila non-stop natečena od silnog mazenja i jebanja. Uveče u krevetu sam mu tražila da me jebe zguza nije me ništa bolelo i mogla bih veći  kurac primiti da ne boli ali je morao stalno da ga vadi, svršavao bi mi po guzi i ledjima. Nijedna veče nije protekla ako je bio kući da me nije pojebao i pomazio svojim jakim debelim prstima da sam vriskala svršavajući po nekoliko puta. Bio je stariji od mene 30 godina ali me veoma lepo jebao i zadovoljavao. Njegovi prsti su mi čuda činili po mojoj pičkici i mnogo užitka doneli. Leto se bližio kraju i ja sam se napokon vratila kući. Nedostajali su mi ujkovi prsti koje sam obožavala polizati posle kad ih izvadi iz mene.
  Ali nastavilo se to naše jebanje u naredna dva leta žešće i lepše ponovo sam imala njegove prste u sebi ......
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Obrij me nježno

Kao student bibliotekarstva bio sam izrazito sretan. Na našem je smjeru bilo pet puta više žena nego muškaraca, a u studentskom sam domu bio smješten na ženskom katu. Nikad mi nije bilo žao. I danas imam puno prijateljica iz studentskih dana. Gdje su sad sve te žene? Većina ima djecu, karijeru, muža i premalo vremena za stare prijatelje. Odjednom me u šetnji parkom prekine poznati glas: ' Neva!', razveselim se. ' Od kud ti? Koliko klinaca već imaš?', namignem joj.

Neva se glasno nasmije i odgovori mi da nema djece i da još uvijek živi s cimericom Helenom. ' A ti? Je li nešto na putu?', upita me.

'Ne bih znao.', nasmijem se i lagano stresem. Neva se samo smije i raspliće svoju dugu, plavu kosu.

'Mogao bi nam doći u posjetu.', kaže i napući usne. ' Ja ću sad na bazen, ali može neki drugi dan.'

'Helena je doma?', upitam ju. Rado bih ju vidio, već dugo nisam. Helena je prijateljica koja je živjela slično kao i ja - s puno eksperimentiranja u seksu. Iako smo se o tome puno razgovarali, nikad nismo završili zajedno. Nije me ni posebno zanimala u tom smislu, iako je bila vrlo atraktivna.

'Pa da, mislim da je kod kuće. Iznenadi ju!', kaže mi Neva.

Odem do njihovog stana. Zvono još uvijek ne radi. Neke se stvari nikad ne promijene. Pokucam i odmah uđem. Prođem kroz sve sobe. Helena i ja smo uvijek imali otvoren odnos, tako da nije problem ako ju nađem u donjem rublju.

Nisam je našao pa sam zaključio da je u kupaoni

Istina, bila je u kupaonici, skrivena iza zavjese. Želio sam se nakašljeti, tako da ju upozorim na svoje prisustvo, ali me preduhitrila. ' Neva, dobro da si se vratila, pomozi m i malo!', kaže i razgrne zavjesu. Ispred mene dtoji gola, vitka djevojka s masom pjene na kosi. Na sportskoi građenom tijelu svjetlucaju se kapljice vode, a međunožje joj je zavijeno u gustoj pjeni.

Malo je šokirana, ali već za sekundu prislihi svoje lice uz moju trodnevnu bradu. ' O, Matej, onda ćeš mi ti pomoći! Posve sam ispala iz prakse, jer sad idem na brazilsku pa se bojim da ne bi nešto bitno depilirala.'

Zanimljivo. Nisam još depilirao žensko međunožje. Inače sam ljeti obrijan, ali brijanje ženskog i muškog međunožja vjerojatno se dosta razlikuje. To sam joj i rekao. ' Ne brini, samo polako.', kaže mi žustro i doda mi britvicu, a zatim nogu podigne na rub kade i lijepo se rastvori.

Krenem polako i oprezno. Nakon svakog poteza isperem britvicu. Njena pičkica se polako otvara. Uvijek sam ju gledao samo kroz čipku. ' Hoćeš crticu ili da sve skinem?' Ima tvrde bradavice, a kapljice se još nisu osušile. Usne su joj lagano zatvorene, baš kao i oči.

'Mhmh' izusti.

'Što onda, prvo ili drugo?'

'Ah, sve, daj me cijelu.'

S male žemljice odstranim svu pjenu i dlake. I ona ostane preda mnom, lagano raširenih nogu, s golom pičkicom i skrivenim malim stignim usnama. Osjećam se kao da prisustvujem rođenju Venere. ' Molim te, namaži me s bademovim uljem.', kaže mi tiho. Odmah ju poslušam. Počnem ju masirati pri stopalima. Kad dođem do koljena osjetim njezinu mekoću. Osjećajno joj gnječim drhteća bedra. Kada dođem do žemljice u dlanovima zagrijem ulje i stavim ga na venerin brijeg.

' Unutra!', prošaputa i ponovo digne nogu. Masiram joj nježne stidne usne. Kad dođem do klitorisa lagano se zatrese.

'Očito ćemo s poseksati, ne znam zašto se ne skineš?', upita me. Brzo ju poslušam. Oduvijek je bila pragmatična. Iz ormarića uzme vibrator i doda mi ga. Zatim legne na tepihić na podu kupaonice. Vibrator je prilično velik. Položim ga na klitoris, a ona se počne savijati poput zmije.

'Gdje ga želiš?', upitam.

'Želim ga u pičkici.', kaže mi, a ja joj ga dodam i kažem joj: ' Malo ga navlaži.' Ona ga ozme u usta kao porno glumica. Kada ga je dobro oslinila uzmem ga, okrenem ju i postavim na sve četiri i nježno ga gurnem u nju. Teško ide unutra. Uživam gledajući kako ga njeno tijelo željno upija. Iskušavam razne kutove i kad naiđem na onaj pravi s užitkom guram u njega.

'Da, tu me daj!', uzdiše i trza guzom. Iznenada ga potegnem van. ' Neeee', uzbuni se.

'Vrijeme je za pravu stvar', kažem odlučno i obližem veliki narančasti dildo.

'Hoćeš osjetiti kakav okus ima tvoja pičkica?', upitam ju. Helena ga oblizne, a ja uđem u nju. Zaustavim se, a ona se počne nabijati na mene. Kad se jako uživjela zaustavim ju i umjesto fukanja nadražujem joj klitoris. Svako toliko ga gurnem guboko u pulsirajuću pičkicu. Za par sekundi doživi ludi orgazam.
Njezina pička se grči kao da želi nešto ispljunuti. Kad se iz nje iscjedi slatki sok, poližem ga do zadnje kapi. Kad se Helena malo smirila, približi se mom kurcu te ga do kraja isisa.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Privatizacija – III dio

Jednom prilikom gazda je ponovno okupio svoje radnice kod vesne u kući. nije mu trebao neki poseban razlog, jednostavno zaželio se njihovih sočnih tijela kao i želje da se nad njima iživljava. Tom priliko one su povele i svoje kćerkice. Radilo se o mladim curama, nevinim tinejdžericama koje su u fizičkom smislu tek propupale. Gazdi je odmah skočio kurac kad ih je vidio kako postrojene stoje ispred svojih majki. Budući da su i one konkurirale za posao u gazdinom hotelu, morale su biti i adekvatno pripremljene. Obučene u bijele haltere, bez gaćica i grudnjaka, obrijane pičkice (ako je uopće koja i imala puno dlačica), te spremne izvršiti sve gazdine prohtjeve. Gazda je polako koračao oko njih, istovremeno drkajući kurac desnom rukom. Jako ga je palila slika koju je vidio ispred sebe, a bilo je pred njegovim očima šest mladih potentnih kurvica, robinja koje tad još nisu ni znale kakve ih kušnje isčekuju. Kad je prišao Dragici iza leđa, naslonio se na nju i svojim debelim kurcem nabadao ju po debelim masnim guzovima. Lijevom rukom uhvatio ju je za lice, okrenuo njezinu glavu u stranu i strasno ju zažvalio. Dok ju je žvalio po licu i usnama, desnom rukom joj je gnječio velike sise. " A koga si mi to dovela ljubavi moja, ha Dragice, hoćeš li nam predstaviti svoje nasljednice?" - ironičan je bio gazda. Dvije djevojčice koje su stajale ispred mame Dragice nisu se okretale, samo su gledale naprijed , vjerojatno od srama koji se iscrtavao na njihovim pocrvenjelim obrazima. Dragica je počela predstavljati svoje kćerkice. Starija Anči ima 18 godina i završila je srednju školu. Bila je mamina suprotnost, visoka i možda čak mršava, s mmalim sisicama koje su stajale ravno. Imala je dugu smećkastu kosu koja joj se dobro uklapala s lijepim licem, bila je jako lijepa. Mlađa je Ivana, više slična mami, malo punijeg stasa, s oblom bijelom guzom i povećim sisama.  Ona ima 17 godina i upravo je maturrirala  neku obrtničku školu. Gazda je pustio mamu i došao do njih dvije. Jednu je primio jedno a drugu drugom rukom za lice. Najprije ih je gledao u šči a nakon toga počeo je žvaliti Anči,  koja mu se dopala zbog lijepog lica. Nakon toga prislonio je k sebi Ivanu te i nju zažvalio gurajući joj jezik što dublje u grlo. Ivana je prihvatila njegov nasrtaj spremno, kao da već ima puno iskustva i automatski rukom uhvatila gatdu za kurac lagano ga masirajući. "E ovo će biti prava kurva, ova zna svoj posao!" - veselo je gazda objašnjavao ostalim kujama. "To zlato, to ljubavi, daj samo, još ga drkaj, naučit će tebe mama još toga,samo drkaj!"- cerekao se i pogledom tražio mamu Dragicu, koja ih je gledala. "Što samo stojiš i gledaš, priđi ovamo i prdruži nam se, kujo sisata!" - naredio je gazda dragici. Ona je zakoračilai prišla tik do svoje kćerkice Ivane koja je i dalje uživla u gazdinom žvaljenju. gazda je uhvatio Dragicu oko struka, prislonio ju na sebe i Ivanu, opalio 5-6 puta po debeloj stražnjici te se izmaknuo.Mama i kćerkica ostale su same sljubljena jedna uz drugu, naslanjajući se svojim velikim sisama i gledajući se iz potpune blizine. "Ajmo mama, zagrli svoju djevojčicu, moju kuju i žvalite se, idemo brže malo!" - dok je tako naređivao uhvatio je Anči oko pojasa i naglo ju privukao sebi objašnjavajući joj kako su njezina seka i mama obične drolj, i robinje koje će sve za lovu napraviti. Ona ga je šutke gledala a iz očiju su navirale suze. "Ajde zlato, ajde Anči reci mami da poljubi seku, ajde ti znaš da one to vole!"- govorio joj je dok ju je okretao prema njima. Nakon što je učinila kako je gazda tražio, mama i seka su se počele žvaliti. Ma nije to ni bilo pravo žvaljenj, više dodoirivanje jezikom na jezik, bez imalo strasti ali i to je gazdu toliko palilo da je skoro svršio drkajući svoj nabrekli kurac. Iana je plakala, a gazda je uhvatio dragicine deele guzove i ponovno ih dobro išamarao a nakon toga lagano je par puta opalio i Anči i Ivanu po njihovim mladim sočnim guzama. Osjećao je da je blizu svršavanja pa je krenuo prema drugoj mami i njezinoj kćerkici. Naravno dok se odvijala scena s dragicom i njezin kćerkicama, ostale kurvetine su pažljivo gledale i slušale sve što se događa u sobi. Znale su da i njih čeka slična igra. Iako su u sebi znale da to nije baš ok, da ih je sramota i slično, potiskivale su to razmišljanjem kako im gazda osigurava posao i plaće koju se dobro veće nego u drugim firmamam. UZ to shvatile su da u biti nemaju nekog velikog fizičkog rada a da mogu dobro zaraditi u krizi i besparici.. Prišao je Ireni, uhvatio ju za dupe , ošamario i rekao joj da se četveronoške postavi na stolicu uz stol na sredini dnevnog boravka. Irenka ga posluša i odmah krene prema stolu. "Na koljenima kujo hodaj do stola, polako i izvijaj svoju guzu!" - naredio joj je gazda. U tom njezinom četveronožnom hodanju prema stolu, Irenka je bila jako jebežljiva, činila se jebeno izazovno. Duga plava kosa padala je preko velikih sisa koje su se na trenutak činile kao da dodoruju parket na podu. Obla bijela guza i široki bokovi stršali su prema gore, što je gazda i vidio te se jako napalio. Pomislio je na trenutak da ju izjebe odmah, alii ipak se strpio jer je htio igru s njezinom malom. Kad je Irenka stigla na stolicu, kleknula je, nagnula se naprijed sise su joj trljale stol. Guzom je lagano miješala i cijelo vrijeme gledala je prema kćerkici i ostalim gazdinim kujama koje su u tišini isčekivale njegove naredbe i želje. Irenka je predstavila malu, zove se Ljubica, ima 17.5 godina, bila je na mamu, prosječne visine, duže plave kose, sisica primjerenih njezinim godinama, reklo bi se jedna klasična normalna tinejdžerica koja se ne izdvaja od ostalih. Međutim, ona je imala nešto je ipak činilo razliku u gazdinim očima naspram drugig cura. imala je široke bokove i oblu guzu i zbog toga je gazda ludio za njom. Znao je da će ju jednog dana, uskoro razdjevičiti šupak i da će ju jako i slasno nabijati debelom kurčinom u malu usku rupicu. Toliko je bio napaljen da je pod hitno morao svršiti. prišao je irenki stao iza nj, pozvao Ljubicu da klekne ispod majčine guze i pičke, te počeo lagano gurati svoj kurac u Ireninu svježe obrijanu pičketinu. "Gledaj mala kako ti doslovno jebem mater, gledaj ljubavi tako ćeš i ti dobijati jednog dana!" - hroptao je i cijedio kroz zube gazda obraćajući se maloj Ljubici. Ona ga je samo mirno gledalai kao da je tim gledanjem odobravala svaku njegovu riječi postupak. Iz očiju joj je lagano kapnula koja suza. "A ti kujo stara masna, šta ti čekaš vrti tomm guzicom, nabijaj se na kurav i stenji kad te jebem!" - zapovjedao je gazda, pa dodao "Jel voliš kad te nabijam pred kćekinim očima, jel ti drago?" - upitao ju je a ona je stenjala sve jače i jače pozitivno odgovarajući na njegove upite. Znala je da ga to pali, pa je počela stenjati još jače, a on joj je zabijao kurčinu do balčaka, kao da je htio da mu i debela jaja uđu njezinu vruću pičketinu. Odjedno je izvadio kurac iz nje i prislonio ga kćerkici na uplakano i ozareno lice. "Na malasisaj ga sisaj debeli kurac od svog gazde, ajde mala razjapi svoja uska ustašca. Osjeti mamine vaginalne sokove, osjeti mamu u potpunosti, svoju mamu kurvu!" - govorio joj je dok ju je rukom primio za potiljak a drugom držao kurčinu prislanjajući ga na ustai lice maloj Ljubici. mala ga je ovlaš poljubila i s gađenjem stavila u ust.Onako uplakana i s debelim kurcem u u uustima izgledala je gadi jebozovno. Izvadio ga je iz njezinih usta i ponovno umočio divljački u maminu pičku. Nakon nekoliko uboda izvadio ga je van i zalio Ljubicino uplakano lice. Razmazivao je toplu spermu po njezinom licu, a ona je otvorila usta i počela gutati kako joj je zapovjedio. Mala se do tada prvi put susrela sa spermom i odjednom je zbog gadljivosti otrčala u kupaonicu gdje se izrigala.
Gazda je potapšao Irenku po guzi nekoliko puta i od nje tražio da malu poduči o gutanju sperme za drugi put. Ona mu je prvo zahvalila što ju je jebao a onda mu je obećala da će već sljedeći dan mala Ljubica gutati sve gazdine sokove i da se više ovakvo Ljubicino ponašanje neće ponoviti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Sunčani dani na selu

Suncani dani su prolazili jedan za drugim, roditelji su me poslali u rodni kraj moga oca. Nisam imao izbora , to me je cekalo svake godine po zavrsetku skole. Da bih to izbegao po glavi su mi se motalo da pokvarim uspeh i polazem kako ne bih otisao u selo. Ali to je bilo gore resenje jer bih te onda najebao. Stigavsi popodne autobusom morao sam da ispesacim pola sata do kuce. Izasavsi sam razmisljao kakav me smor tamo ceka, U rodnoj kuci moga oca je ziveo njegov stariji brat sa zenom i dve cerke koje su mladje od mene. Ja sam tada imao 18 godina jedna sestra 17 a druga 15 godina. Bile su jako dosadne klinke. Zbog obaveza tokom godine se nismo vidjali osom za raspust. Usao sam u dvoriste i primetio da napolju nema zive duse, Jedini zamor se cuo iz stale nervozna goveda su mukala. Priaso sam do vrata i ugledao strinu kako polaze sveze pokosenu travu. Bila mi je okrenuta ledjima i nije primetila da sam stigao. Rekoh dobar dani i pridjoh da se pozdravim. Na trenutak se trznula okrenuvsi se primerih da joj je letnja haljinu koja bila otkovcana skoro do struka. Lepo su se videle ogoljene velike sise bez grudnjaka. Prizor je bio nesvakidasnji i prvi put je pogledah ocima muskarca, primetih jednu rasnu zenu pred sobom. Brzo se snadje i prokomentarisavsi da joj je puno vruce a da nema nikoga kuci malo se raskomotila. U sledecem trenutku je zakovcala dugmad i prisla da se pozdravi.

Zoki stogao si

Rekoh da i pridjoh da je poljubim. Sine idi ti u kucu sada ce strina samo da zavrsiâ?Ssvi su u njivi na kopanju a ja sam dosla da nahranim stoku. Izasavsi iz stale uputih se prema kuci. Pred ocima mi je jos stajao onaj zaprepescujuci prizor ogromnih cvrstih sisetina. Pokusavao sam da odagnam misli ali mi nije uspevalo. Udjoh u kucu spustih torbu i sedoh na stolicu. Ne dugo posle mene stize i strina noseci sa sobom posluzavnik sa vodom i slatkom. Sine osvezi se i odmori malo, ja odoh u njivu da im pomognem.

Odlazivsi gledao sam za njom, stavrno je bila dobra. Nikada do sada je nisam tako gledao. Pratio sam je dugo pogledom i konstatovao da je strasna riba. Blago mom stricu kada takvu ribu kara. Boze sta je samnom da li je moguce meni se digao na strinu. Strasno!!!

Ostao sam sam sa ukrucenim kurcem mastajuci o strininom pohotnom telu, drkao sam do iznemoglosti, svrsavao sam puno puta sve dok iscrpljen nisam utonuo u san. Ustao sam kasno vec su svi stigli sa njive i vecerali. Pzdravivsi se sa svima sedoh i sam za sto. Cavrljao sam sa sestrama i sve vreme nesvesno fiksirao strinu koja je sada rasklanjala sa stola tanjre.

Napolju je vec bilo palo vece, posle danasnje vrucine bilo je bas prijatno. Resio sam malo da prosetam po dvoristu, sesre su posle samnom. Stric i strina su hranili i pojili stoku kao i svako vece inace.

Sestre mi predlozse da odemo do stale da vidimo malo tele koje se pre neki dan rodilo. Usli smo u stalu koja je bila puna zivotinja Sa jedne strane su bile privezane krave i bikovi a sa druge strane krava i malo tele u uglu ogradjeni a u nastavku konj i kobila. Paznju mi privuce konjski kurac koji je visio skoro do zemlje, to ni sestrama nije promaklo i obli ih rumenilo po licu. Prokomentarisah strasno!! i pridjoh malom teletu.

Pomilovao sam ga i krenu napolje pracen sestrama koje su pogledom fiksirale ogromni kurac izlazivsi iz stale.

Strina je krenula da pomuze krave nosivsi u jednoj tuci kofu a u drugoj malu stolicicu.

Rekla je sestrama da mi razmeste krevet kod njih u sobi i da se spremimo za spavanje jer sutra ima dosta posla. Inace se na selu veoma rano leze a takodje i sabajle ustaje. Trebalo mi je vremena da se prilagodim na njihov tempo. Zorica mladja i Jelica starija udjose u kucu ja jos malo ostadoh na klupici ispod velike lipe. Posle nekog vremena udje i stric u kucu. Jedino je strina ostala jos uvek ne izlazeci iz stale.

Na pamet mi pada danasnji prizor i uputih se ka stali da vidim sta radi moja pohotna strina. Osetio sam da mi se kurac ponovo ukrutio u glavi mi se pomutilo, svasta mi je prolazilo kroz misli. Dosavsi do odskrinutih vrata pogledao sam unutra i nisam video strinu. Na sredini je stajala puna kofa mleka i stolicica ali strine nigde nije bilo. Krenu sam jos korak napred i video neverovatan prizor. Strina je raskovcaka svoju haljinu ispod koje nije imala nista otkrivajuci svoje zamamne obline. Jednom rukom je mazila svoju celavu picku a drugom drkala ogroman konjski kurac. U ritmu drkanaj su se ljuljale ogromne i neverovatno cvrste sisetine.Ostao sam okamenjen u trenutku. Strina je bila u transu trljajucu celavu picku. Uspeo sam da dodjem sebi i da se povucem malo u zaklon kako bih mogao ne primecen da ispratim sta ce se desiti.

Prizor je bio neverovatan strina je sada nabijala prste u vlaznu picku i konjskom kurcinom mazila sebe po sisama drkajuci ga. Boze kakva je to picka bila, zar je mguce da stric ne zadovoljava ovako pohotnu zenu. Pritisak u mojim gacama je toliko astao da sam morao da ga oslobodim utega i izvadim napolje. Strina je sada vec bila blizu vrhunca, pustila je konjski kurac jednom rukom mazila picku sve brze a drugom je napravila bokericu stavljajuci jedan prst u mokru picketinu a drugi u dupe. Ja sam u tom trenutku svrsio i pobegao u kucu da me neko ne bi primetio. Sestre su vec bile legle, mislivsi da su zaspale svukao sam se ostavsi u boksericama, moj kurac je i dalje srajao uspravan boreci se sa manjkom prostora u boksericama. Isekao me je komentar u momentu â?? Bato pazi da nam ne probusis krevetâ??. Nisam na to odreagovao vec malo postidjen legao u krevet i razmisljajuci o proteklim dogadjajima. Boze kakva je riba moja strina bila, kakvo je telo imala. Odrastao sam pored nje a da to do sada nisam primetio, kako je moguce da tolike godine ne naidjem na bilo sta slicno a danas.... razmisljajuci sam zaspao.

Osvanuo je novi dan, od ujutru je vec zagrejalo sto je najavljivalo pakao. A trbao sam im pomoci u radovima na njivi. Doruckovali smo i krenuli na njivu tamo su trebale da nas cekaju neke komsije da nam pomognu. Dok smo isli ja nisam nisakim pricao praveci se da mi se spava a moje sestre su me posmesljivo gledale i verovatno komentarisale sinocnju situaciju. Pravio sam se da ne primecujem. Srina je danas takodje imala slicnu haljinu na kovcanje i verovatno ispod nije imala nista. Gledao sam ispod oka njeno prelepo dupe koje se ocrtavalo ispod tanke tkanine njene haljine. Nije bilo ni malo ni veliko. Imala je uzak struk i to ga je jos vise isticalo. Ponovo mi se digao kurac i sto je najgore tu izbocinu nisam mogao da prikrijem obzirom da sam na sebi imao samo sorc.

Pozurio sam napred da idem prvi kako nebi mogli da primete moju budzu. Zoricu i Jelicu nisam mogao da prevarim primetile su me i pocele se smejuljiti. Hteo sam u zemlju da propadnem. Bez obzira na situaciju kurac mi nije spadao uopste. Koliko je ta zema izazvala strasti u meni da nisam nogao da se iskontrolisem nastala situacija je bila katasrofalna. Zastao sam na trenutak da me svi prodju i rekavsi da se moram vratiti kuci da uzmem majcu da nebih pocrveneo na suncu potrcao sam pravac kuce. Stigavsi kuci odkljucao sam vrata i odmah poceo da ga drkam zamisljajuci kako strinu karam u prelepo dupe.Nije mi dugo trebalo i poceo sam da prskam po podu natapajuci tepih. Uzeo sam majcu i krenuo natrag. Kada sam stogao vec su uveliko poceli sa kopanjem kukuruza. Bilo je oko nas deset kopaca nas petoro,komsija sa sinom i kcerkom i stricena dva drugara . Komsijuna cerka Slavica je bila dve godine starija od mene. Takodje je bila lepa devojka. Nekada mi se svidala ali bili smo klinci. Sada je vec porasla i naveliko pupala. Imala je lepu guzu utegnutu u kratke teksas pantalone i majcu na brtele. Sise su joj bile male bez utega slobodno se njisuci. Posto su svi oni imali vise iskustva u kopanju uvek su bili svi ispred mene ja sam se trudio da ih signem ali bez uspeha. Jedina dobra stavar je sto sam imao dobar prizor ispred seme dve lepe guze, Strininu i Slavicinu na sestre nisam obracao paznju. Sunce je przilo a ja kopao i u glavi pravio kombinacije kako bih mi bilo sa Slavicom, kako bih karao Strinu...

Negde oko jedan sat seli smo da se odmorimo u hladovini. Strina je otisla kuci da spremi rucak a meni pade na pamet da odem do obliznje reke da se malo rashladim. Reka je bila blizu na oko pet minuta brzog hoda od njive na kojoj smo kopali. Rekoh dok vi pravite pauzu odoh malo da se ohladim u vodi i brzo se vracam. Pozvao sam sve tri devojke da mo prave drustvo ali su sve tri odbile rekavsi da nemaju kupace kostime. Stigavsi do reke skinuo sam sve krpice sa sebe obzirom da nije bilo nikoga u blizini i uleteo u hladnu vodu. Rashladio sam se i izasao van vode da se obucem, sledeci sok je bio da su mi nestale stvari sa mesta gde sam ih ostavio. Pogledao sam okolo ali bez uspeha nema ih nigde. Kada sam naposletku vidio sve tri devojke na jdenom drvetu sa mojim stvarima kod sebe. Smejale su se i rekle ako ih stiglem mogu da uzmem stvari. Nisam nogao da verijem sta ce mi se sve desiti, bio sam izgubljen i zbunjen. Ajd ok je za Slavicu ali Zorica i Jelica mi se u ovoj kombinaciji nikako ne uklapaju. Sisle su sa drveta, Jelica je drzala moje stvari dok sve tri u glas â??ako nas uhvatis dacemo tiâ??. Nisu me zbunile u glavi mi je kvrcnulo i potrcao sam ka njima prelazeci brzo rastojanje i onako go stigao do Jelice a da se ona nije ni uspela pomaci. Uzeo sam joj sorci i brzo navukao na sebe.

Sva usplahirena od soka i moje reakcije stajala je nepomicno dok su Slavica i Zorica vec zamicale u obliznju sumicu trcavsi ka nasoj njivi. Jelica je bila u soku i gledala me molecivo trazeci mi oprost za svoj postupak. Nisam bio ljut uopste samo malo zatecem igrom slucaja i svega sto mi se izdesavalo za ovo kratko vreme provedeno u selu. Namerno sam je kinjio i pitao da li je ona normalna i da li zna sta radi. Kako bi se osecala da je bila u sitaciji kao ja na sta je ona neocekivako odgovorila da ako zelim moze se I odasvici da je vidim golu pa da budemo kvit. Odgovorio sam joj da nije normalna I da smo brat i sestra a to ne ide nikako. Opet je neocekivano rekla sta moze kada ima tako lepog i obdatenog brata. Sada vise nisam imao komentara navuka sam majcu I krenuo put njive. Do kraja dana sam radio i jedva cekao da stiglem kuci kako bi se istusirao i legao da odmorim. Nisam navikao na fizicki radi ,bas sam bio umoran. Prvi sam otisao u krevet posle vecere i zaspao u momentu. Tokom noci sam ustao ozednevsi i kada sam popio casu vode vracajuci se u sobu cuo sam prigusene zvuke iz striceve spavace sobe. Pretpostavljao sam da stric kara strinu ali je to bilo previse za mene odlucih da se vratim u krevet. Usao sam u sobu obasjanu nesecinom vedeh da su Zorica i Jelica spavale otkrivene. Bile su mi okrenute ledjima obe u spavacicama. Zorica je spavala do zida I nisam je mogao videti ali zato Jelicina spavacica je bila zadignuta tako da se na mesecini ocrtavala lepa guza.Nisam mogao da objasnim sebi svoje postupke u tom momentu mi je tako izgledala jebozovna poput strinine. Kakvu je strina guzu imala nije ni cudo na koga je Jelica. Osetio sam da se moj mucenik ponovo digao i da moram da ga izdrkam. Izasao sam iz sobe da ih slucajno ne probudim izvadio kurac i poceo da ga natezem. Prisao sam vratima striceve spavace sobe kako bih oslusnuoa sta se tamo desava sada vec maksimalno napaljen. I dalje se culo tiho zapomaganje, skupio sam hrabrosti da odskrinem malo vrata da bih pogledao sta se temo desana sve vreme drkajuci kurac. Srecom nista nisu culi jer su bili na sedmom nebu. Strina je natrtila svoje prelepo dupe dok je stric pumpao u bulju. Na mesecini sam sve video kao po danu, da ne preteram ali strina je primala batinu debelu kao moja ruka u sebe tiho jecajuci da je jebe do iznemoglosti. Veci kurac nikada nisam video u zivotu bas je bio nadaren. Po slobodnoj proceni vise od 25 cm i nenormalno debeo. Punio ju je bez milosti meseci ogromne sisetine. Drkao sam kao pomanitao i svrsio na prag od vrata. Vratio sam se u sobu ne gledajuci u pravcu Jelicine guze kako bih se smirio i napokon ponovo zaspao. Pred svitanje me je probudila grmljavina i nadolazeca letnja oluja, ali brzo ponovo zaspah. Dugo sam spavao jer zbog loseg vremena nije se nista taj dan radilo pa su me pustili da spavam. Otvorio sam napokon oci i ugledao Jelicu kako sedi na mom krevetu i drzi posluzavnik sa kafom i ratlukom. Imala je na sebi jos uvek onu istu spavacicu koja je isticala njene naprcene sisice koje su krasile povece bradavice i ocrtavale se na tankoj spavacici. Pomislio sam da sam najveci manijak i da nesmem tako da posmatram sestru. Kurac mi je u tim trenutcima dosezao maksimalne razmere i nisam mogao nikako da ga iskontrolisem a takodje ni prikrijem reakciju. Jelica je primetila moju nelagodnost samo se nasmesila spustajuci posluzavnik pokraj mene ustala i izasla iz sobe. Popio sam kafu sredio misli i ustao. Vec je dorucak bio spremen, doruckovali smo svi zajedno i uz klopu su mi saopstili da srtic i sestre idu do obliznjeg grda u nabavku garderobe za prestojecu svadbu. Zbog loseg vremena ne moze se nista danas raditi a da ja i strina ostajemo kuci.

Ubrzo su se spremili i otisli a ja sam se zaboo u fotelju i upalio tv. Strina je brisala prasinu mameci me svojom pohotnom guzom i ogromnim sisama. Nisam mogao nikako da se skoncentrisem na film koji sam poceo da gledam. Zavrsivsi brisanje rece mi da ide da se istusira a da ja za to vreme skuvam kafu za oboje ako mi nije tesko. Skuvao sam kafu i seo za sto cekajuci strinu da mi se pridruzi. Cuo sam iz kupatila glas  â??sine donesi mi cist peskir iz ormaraâ??. Nisam mogao da verujem skocio sam na noge lagane uzeo peskir i prisao do vrata kupatila. Sad ili nikad proletelo mi je kroz glavu, otvorio sam vrata i usao noseci peskir u ruci. Strina je stajala gola okrenuta ledjima ka meni cesljala svoju mokru kosu. Bila je prelepa, obla zategnuta guza istaknuta uskim strukom malo nelogicno za zenu u njenim godinama. Okrenula sa da uzme peskir bez imalo stida mi otkrivajuci velike sisetine i svoju celavu picku sveze izbrijanu. Bila je najebozovnije bice na celoj planeti za mene u tom trenutku. Nisam vise znao za sebe, toliko sam bio napaljen da sam dodavsi joj peskir posego za sisama. Odmakla se korak nazad i upitala sta to radim. Zar hoces da jebes strinu, sta ce stric da ti kaze... vise nisam nista slusao nego sam kao manijak navalio privlaceci je uz sebe. Pokusavala je da se izmakne ali bez uspeha. Napravila je taman dovoljno mesta da mi zavali samar. To me je osvestilo malo ali me je nadolazeca strast nadjacala. Rekao sam joj da je kurvetina i da cu da kazem stricu kako konju drka kurac a mozda se i jebe sa konjinom. Nije mogla da veruje svojim usima, napravila je neku molecivu facu i pocela da place. Ponovo sam prisao i uhvatio je za guzove navlaceci je na moj dignuti kurac. Nije se vise odupirala samo je jecala stavivsi mi glavu narame. Nemoj sine molim te, nemoj zbog Zorice i Jelice, mozda je strina malo preterala, nemoj molim te. Nisam se obazirao na njene reci u rukama mi je bila najlepsa zena koju sam do tada sreo i nikako nisam zeleo da propustim priliku a da je naguzim.

Odgurnuo sam je od sebe svukao sorc i gace i naredio da klekne, poslusala me je i dalje jecajuci. Prisao sam joj kurcem do usta i zatrazio da mi pusi, jos jedanput je pokusala 

Nemoj sine sestrama da jebes majku!

U sledecem trenutku usta su joj bila puna mog kurca , nije mogla vise da zapomaze.Navlacio sam je na kurac drzeci je za kosu da se ne odmakne. Borila da uzme vazduh posto joj nisam dozvoljvao da predahne. Osetio sam da se vise ne odupire i popustio stisak. Pocela je kurva sama da mi pusi gutajuci ga do korena, znala je to perfektno da radi. Izvadila je kurac i poce da mi sisa jaja, osecaj je bio bozanstven. Primetio sam da je jednom rukom pocela da mazi picku. Tada sam se prepustio uzivanju jer vise nije bilo povratka. Legao sam na pod kupatila i uzivao gledajuci kako moja ne mala kita nestaje u strininim ustima.Kurva mi je kurac obuhvatila svojim sisetinama i nadrkavala primajuci glavic usta, neverovatno sam bio napaljem. Svrsio sam joj po faci sperma se slivala i po sisama.

Pala na pamet jedna ludost koja me je u trenutku ponovo napalila. Ogrni se brzo i idemo u stalu.Bila je i ona napaljena pa je krenula bez pogovora. Usli smo u stalu i zatvorili vrata. Skinuo sam joj haljinu koju je bila ogrnula. Predamnom je stajala boginja a ne zena u godinama.

Nadrkaj konju kurac strina, samo me je pogledala i cucnula pored konja hvatajuci ga za jaja. Posle nekoliko trenutaka konjina je pocela da ispusta svoju kurcinu.Strina je i dalje nadrkavala mazeci ujedno i svoju picku. Konjski kurac je dosezao ogromne razmere narastao je maksimalno.

Strina je klekla i izbacila guzu ocekujuci da je natrtim, ostadoh priseban i rekoh da hocu da je karam ali da ujedno mora i da pusi konju.Sama pomisao na to me je toliko palila da sam mislio da ce mi kurac eksplodirati. Negodovala je i molila ali nije vredelo bio sam istrajan u svojoj nameri, naposletku je pristala jer nije imala drugog izbora u stavila usta ogromnu konjsku batinu. Prisao sam joj sa ledja i uterao bez pripreme ceo kurac u dupe.

Jeknula je ali se nije povukla, primala ga je bez milosti do korena. Imala je puno dupe mog mesa. Izvadila je konjski kurac iz usta i nabijajuci se na moju batinu pocela da svrsava. Zapomagala je da je jebem dok ne crkne, da joj razbijem bulju, da je prljava kurvrtina zeljna kurcine.Ovog puta smo zajedno svrsili, sasuo sam joj svu spermu duboko u bulji. Ona je klonula na na pod a ja preko nje ne vadeci joj ga iz bulje.

Okrenula se prema meni i tiho mi rece  â??sine jebao si me kao najvecu kurvu osecam se prljavo neznam kako cu Zorici i Jelici na ociâ??

Ustadoh sa nje i pomogoh joj da ustane, ogrnula je haljinu i uputila se ka kuci a ja polako za njom. Usavsi u kucu strina ode u kupatilo ja ostadoh da sacekam red. Posle nekog vremana ustadoh i krenuh u kupatilo mislio sam da su vrata zakljucana ali sam se prevario. Ostavila je odkljucana vrata verovatno ocekujuci da joj se pridruzim, tek sada sam doziveo potpun sok videvsi da je nabila skoro ceo lak za kosu u obrijanu picketinu koja se razvukla do pucanja. I stricev kurac u poredjenju sa ovim precnikom je bio mali.

Besomucno je nabijala debelu bocu u sebe a drugom rukom sresala svoje sisetine do bola. Boze nisam mogao da poverujem kakva je kurvetina bila. Primetivsi da sam usao prosikta u transu â??sine samo si napalio strinu a nisi je izjebao do krajaâ??.

Kurac mi je ponovo stajao uspravno spreman da je naguzim. Prisao sam, ona je okrenula svoje prelepo dupe nevadeci lak is maksimalno rasirene picke. Stavio sam ga na ulaz anusnog otvora i veoma tesko prodirao unutra. Smetala mi je nabijena boca koja je popunila unutrasnjost. Uspeo sam da ga uguram u sada neverovatno usku guzu, osecao sam bocu celom duzinom kurca. Osecaj je bio fantastican ludacki sam poceo da prodirem natezajuci joj sisetine. Bila je skroz rascerecena i imao sam utisak da ce joj svakog momenta puci bulja ili picketina. Kakva je to kurvetina bila, dahtala je od uzitka, uvijala se i besomucno gurala bocu od laka. Natezao sam je sve jace i grublje a to ju je sve vise palilo i sve zesce je zapomagala i nabijala bocu. U jednom trenutku je zastala i nabila celu bocu u picketinu vrisnuvsi od bola i sladostrasca, nisam mogao da verijem sta je sve uslo u nju , svtsila je neverovatno jako grceci se svakim misicem tela. Boca je sama ispala napolje ostao sam samo ja u sada vec sirokom anusnom otvoru. Primetivsi da nisam svrsio sidje sa kurca i uze ga u usta. Uhvatio sam je za kosu i bukvalno jebao u grlo.Svrsio sam duboko u njenom grlu ne vadeci ga dok mi i poslednja kap sperme nije iscurela. Iskoristio sam momenat dok strina nije dosla ksebi i brzinski se istusirao i obukao sorc. Kada sam izlazio iz kupatila jos uvek je sedela na podu prateci me pogledom.

Izasao sam napolje i seo ispod lite razmisljajuci o proteklim dogadajima, sta sada preduzeti, kako se ponasati u skladu sa novonastalom situacijom.
Kisa je i dalje lila kao iz kabla, lipa nije mogla da zaustavi kapi koje su me prskale. Udjoh u kucu a ne dugo posle mene i strina izadje iz kupatila. Obukla je tanku haljinu pripijenu uz telo i povezala kosu. Stvarno je izgledala neverovatno dobro verujem da je izazivala uzdahe kod celog muskog roda, nema toga koji bi odoleo njenim carima, a u stvari kurvetina kakvu do sada nisam sreo. Nije mi smealo sto je takva bas nasuprot to me je palilo, da je drugacije mozda bih se zaljubio u svoju strinu...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Istinita ispovjest

Kada sam je ozenio bilo je to mlado, naivno djevojce od 19 godina. Dugo vremena mije trebalo da je nagovorim da uzme moj kurac u usta, iako mi je nekoliko godina kasnije priznala da je jedino seksualno iskustvo koje je imala, prije stupanja u brak sa mnom, to da je jednom oralno obradila decka s kojim se zabavjala neke 2 godine
Nakon nekih 6-7 godina braka pocela je raditi u jednoj prodavnici mjesovite robe.
Znao sam da je zbog prirode posla u kontaktu sa mnogim muskarcima, a i znao sam da se mnogima od njih svidja.
Znao sam i da cesto putuje (uglavnom taksijem) po nabavku robe za prodavnicu u kojoj je radila.
Onako, vise iz dosade i zezancije, ali i radoznalosti, poceo sam „mic po mic“ iz nje izvlaciti podatke tipa: ima li neka posebna musterija prodavnice da joj se svidja.. Govoreci joj da ja znam da je ona meni vjerna, ali i da je sasvim normalno da neki zgodan muskarac pokrene  zmarce u njoj.
Na pocetku  je, naravno, govorila da sam lud i sl., ali malo po malo pocela se „otvarati.“
Jednog dana kada je dosla sa posla, pokrenuo sam istu temu. Bio sam jako uporan jer sam znao da je i ona samo zivo bice i da je skoro pa nemoguce da niko od svih tih silnih muskaraca sa kojima dolazi u kontakt radeci u prodavnici u njoj ne budi nikakve osjecaje ili pozudu.
Malo me je iznedila priznavsi da joj se  jako svidjaju dva konobara koja rade u restoranu blizu njenog radnog mjesta; restoranu u kojem ona obicno jede, pije kafu ili caj (ovisno o vremenskom dobu).
Da poznavao sam ih, naravno.
I moram priznati da joj je ukus bio ok.
No samo to priznanje me nije zadovoljilo.
Uslijedilo je jos mojih pitanja:
Kojeg bi prvo? Sta bi mu radila???
I tako dok je lagano lezala pored mene (ona obucena, a ja vec spustenih pantalona i gacica) pocela mi je pricati o tome sta bi se desilo jednom od konobara kada bi dosao u njene ruke... 
Dok mi je pricala,lagano, sasvim njezno je navlacila moj kurac...
Slusao sam je sa nevjericom...i jedva cekao da zavrsi pricu kako bi svoj vec ukruceni kurac  sjurio u njenu picu...
A onda se desilo...neocekivano...
Pod utjecajem njene price i njenog njeznog milovanja moj kurac je samo, odjedanput, eksplodirao u njenoj ruci.
Svrsio sam naglo i snazno.
Tih dana sam razmisljao o tome kako i zasto se to desilo. Jer me je takav „jednostavan“ i brz nacin mog svrsavanja zaista iznenadio.
No ubrzo sam prestao razmisljati o tome i pridavati tom „slucaju“ neki znacaj.
Proslo je mozda i mjesec dana. Naravno ja sam, kada mi na um padne, opet ispitivao, a ona je bila sve susretljivija u tim nasim razgovorima.
I tako, kao u svakom braku dolazilo je i do svadja. Prilikom jedne (ne znam sta je bio povod) sam se naljutio na nju.
Bila je noc. Lezao sam na desnom boku gledajuci tv, dok je ona lezala  iza mene.
Cutali smo.
Ona je bila spremna za  pomirenje, ali ja ne. Ne jos.
Izennada sma sojetio kako mi se privila uz ledja. Njen topli dah sam osjetio iza na vratu.
Spustila je ruku medju moje noge. Malo sam se trznuo, kao da joj pokusavam reci da ne zelim da me dira...
Ali, nije se dala smesti.
Pocela je lagano prelaziti dlanom preko mojih gacica.
A zatim sam cuo njen blagi glas:
„Znas li ko mi je danas dolazio u prodavnicu?“
Naravno, nisam odgovorio. Bio sam ljut. Jos uvijek
„M. (jedan od konobara“ nastavila je...“uuh, kako je dobar...bilo mi je doslo da zakljucam prodavnicu, i...pokazem mu sta znam..“ nastavila je pricati, natezuci moju batinu.
„Sigurna sam da se u njegovim gacama krije nesto mnogo vece od ovoga „ rekla je i snazno mi stegnula vec nateklu kitu..“i da bi bio uzitak popusiti tako nesto....“
Nastavila je detaljno opisivati sta bi mu radila u zakljucanoj prodavnici sa zatamnjenim staklima...
Sve dok, uskoro, nisma poceo jako uzdisati....
Drkala je moju kitu, sve dok i zadnja kap sperme nije izletjela iz nje.
„Je li ti bilo lijepo?“ upitala je.
I dalje sam sutio, praveci se da sma jos uvijek ljut. Nisma htio priznati da mi je bilo prelijepo - neobicno prelijepo.
Naravno cijelo vrijeme dok mi je opisivala sta bi mu radila ja sam imao tu sliku pred ocima: moaj draga i vjerna zenica na koljenima ispred tog snaznog i potentnog konobara...Njegova mlada, misicava kurcina u njenim ustima...
Od te noci u svakom porno klipu koji potrazim na internetu gledam da djevojka bude slicna mojoj zeni.
Te noci sam sam sebi priznao da je to ono sto me jako pali.
Nije da mi se druge zene ne svidjaju. Taman posla. Ali nista me ne moze napaliti kao na pomisao  na moju zenu sa drugim.
Valjda zato sto je poznajem dobro; te znam da je razlika izmedju moje zene u normalnom i napaljenom stanju ogroman.
Kao da se radi o dvije sasvim razlicite osobe.
Isto tako sam znao da bi drugi muskarac (narocito onaj koji joj se svidja)  lako doveo moju zenu do te faze napaljenosti, i da mu onda ne bi bilo spasa.   
Naravno i moja zena je uocila moju "bolnu tacku"..pa je to uvijek vjesto koristila kada bi zeljela da me raspolozi ili jednostavno isprovocira. Izmisljajuci (pretpostavljam) snove koje bi mi ujutru pricala. Snove u kojem joj konobar broj 2 svrsi na grudi, te ona umoci prste u njegovu spermu i polize ih. To je, na primjer, vise bilo u provocirajuce svrhe, jer meni nije dozvolila da joj svrsavam usta tvrdeci da joj je ukus sperme ogavan, da je bljutavo....
I sl.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
U šumici

Sve je počelo dok smo se sunčali na Adi.
Nikada ne idemo u gužvu, smestimo se blizu nudističkog dela, možda par stotina metara pre njih.
I tako je moja žena, smatrajući da smo gotovo na nudističkoj plaži, sputila gaćice na butine i izložila svoje poprilično dupe zracima sunca. Nisam u tome video ništa loše, zašto bih, mada sam je počastio komentarom da jednoj matorki ne treba da bude bitno da li joj je dupe belo ili crno – kome će ga i pokazivati.
Nije to bio komentar na njene godine, nego na nešto što je godinama bila naša seksualna igra – pre seksa bi smo, često, razmatrali planove kako bi se ona kresnula s nekim, pa bi smo zamišljali kako bi to izgledalo i tako se zagrevali za sam seks. Tokom godina sam postajao sve sigurniji da ćemo neminovno sa priče preći na konkretno, ali godine su prošle, a to se nije desilo. Pa su čak i naše priče postajale sve ređe, kao i sam seks.
A ovo pokazivanje dupeta mi je na neki način i godilo – sa svojih 48 i dalje je izgledala veoma jebozovno, imala je oble, lepo oblikovane noge, fin struk i poveće istrćeno dupe. Znao sam da će svaki slučajni prolaznik sa zanimanjem osmotriti prizor i to me je uzbuđivalo. Pogled je i meni prijao, jer je već dugo viđam samo u nekakvoj džakastoj odeći, a pred povremeni seks jedva da stignem da joj osmotrim noge – samo svuče pantalone i to je sve od golotinje. To sam joj otvoreno zamerao, mada nam se i mnogo štošta ostalog u životu svelo na zameranje. Naš život nije više bio ispunjen strašću i zanosom, kao nekad.
Ali, sada sam osećao kako se u meni budi seksualna napetost, gledajući je tako izloženu.
A onda je postepeno sve otišlo u stranu koju ni u snu ne bih mogao da zamislim.
Počelo je tako što sam, prevrćući se na stomak, nehotice osmotrio okolinu i primetio da deset-petnaest metara od nas, na plaži sedi i neki klinac od jedva petnaestak godina. Piljio je u njeno dupe i petljao se bi među nogama, prikrivajući to nevešto nabačenim peškirom.
- Onaj mali drka na tebe – šapnuo sam joj.
- Zezaš?
- Stvarno. Pogledaj ga samo.
- Ako pogledam, znaće da je provaljen. Neću da ga prekidam. – Rekavši to, promenila je položaj, malo raširila noge, omogućavajući mu da vidi nešto mnogo bolje i uzbudljivije.
- Ti nisi normalna! – zapanjio sam se. – Da nećeš i da mu popušiš? Što da se mali muči?
- Nije ti to loša ideja. I da znaš da sam se ovlažila.
Morao sam malo da razmislim šta mi je to rekla.
- Ne bi se valjda sa klincem od petnaest godina?
- Što da ne? Mogla bih štošta da ga naučim.
Ostao sam bez reči. Zapanjio sam se. Ali mi je istovremeno kurac skočio, kao na opruzi. Zamislio sam kako joj se klinja zabija među noge i zamalo da svršim. Naprasno sam, bez mnogo razmišljanja, odlučio da zaoštrim započetu igru. Igrali smo je mi mnogo puta, ali uvek kada smo sami, u mraku svoje sobe. Ali ovako, maltene u realnim uslovima, nismo. To što je objekat igre klinac, a ne neki pravi potencijalni jebač, umanjivalo je realnost situacije, ali sam ipak morao da se trudim da mi glas ne podrhtava kada sam joj rekao:
- Idi onda i popuši mu.
Pogledala me je kao da sam poludeo.
- Šališ se? Ne verujem da to ozbiljno misliš.
- Ne šalim se.
- Igramo se, jel da?
- Ne igramo se. Ozbiljno mislim, popuši mu.
- Ovde, na plaži?
- Pa, osim nas i njega, nema nigde nikog.
- On je bre klinac. Da pušim klincu? Ajde, nađi mi nekog muškarca.
- Koliko si puta rekla da je kurac kurac. I da bi se jebala sa svakim?
Pogledala je okolo i uverila se da smo zaista sami, a onda, shvativši šta radi, zagledala mi se u oči. Znao sam da je govorila istinu kada je rekla da se ovlažila, lako se uzbuđivala, ali sada sam joj u pogledu video i nekakav čudnovat bes. Kao da sam je na neki način razočarao. Uzvratio sam joj pogled ne trepćući i uhvatio trenutak kada se u njoj pomerio neki prekidač.
Naglo je ustala i u nekoliko se koraka, navlačeći gaćice, našla nad klincem, koji je panično izvukao ruku ispod peškira, praveći se da je ne vidi. U tom trenutku sam bio siguran da će mu odvaliti šamarčinu i ispratiti ga sa par kočijaških psovki. Ona mu je strgla peškir i zastala, iznenađena – kurac mu je i dalje uspravno stajao i bio je to vrlo ozbiljan primerak kurca. Gledala je u njega, zatečena, a onda je sela kraj njega i stavila šaku na to mlado, usijano meso i počela polako, pažljivo, da mu šeta kožicu.
Mali se, zapanjen, samo ukočio i zajapurio. A i ja, takođe. Sedeo sam ukočeno, dok mi je lice gorelo od navale krvi u glavu i gledao kako mu lagano drka. A onda se sagla i uzela mu glavić u usta. Dečko je glasno ispustio vazduh. Sisala mu je ne duže od dve-tri sekunde i zastala kada joj je štrcnuo pravo u grlo. Međutim, nije se povukla, iako meni nikada nije dozvoljavala da joj svršim u usta, naprotiv, uviđavno mu je sisala još desetak sekundi, dok se mali grčio, doživljavajući prvi seks u životu.
Ustala je, pljunula vraćajući se prema meni i sela kao da se ništa nije dogodilo.
- Jesi li zadovoljan – u glasu joj je bilo poprilično besa.
- Ja... Da li sam zadovoljan? Pa ti si luda, načisto si poludela – prasnuo sam, još bešnji.
- To si hteo, zar ne?
- To je bila igra. Jesi li normalna, shvataš li šta si uradila?
- Šta, nisi to želeo?
- Naravno da nisam.
- A što ti je onda kurac dignut? Možda si i svršio?
To je bila istina, nije moglo da se sakrije. Što me je još više razbesnelo. Tek sad nisam mogao normalno da rasuđujem. Moglo bi se reći da sam u tom trenutku bio gotovo lud.
- Svršiću tek kad vidim kako te jebe! – prosto mi je izletelo. A hteo sam da je povredim i uvredim.
- To hoćeš? Znaš li ti šta pričaš?
- Pa nisi ovlažila tek onako. Kad pička ovlaži, znači da traži kurac.
- E pa traži! – nikad je nisam video tako besnu. – Pokupi stvari! – dobacila mi je preko ramena ponovo se uputivši ka klincu koji se nije ni pomerio sa mesta na kojem je bio. Nešto mu je rekla, naterala ga da ustane i povela ka šumici.
Na brzinu sam prikupio stvari i sustigao ih tek kada su zašli u gustiš. Nije mnogo birala, samo mi je naredila pokazavši na najbližu čistinu:
- Spremi nam mesto!
Hteo sam da se pobunim, pomislih da li da joj lupim šamarčinu i odvučem kući, ali je samnom u tim trenucima upravljao neki đavo koji mi ne dozvoli da bilo šta kažem, nego me natera da ćutke raširim naše prostirke i peškire. Već u sledećem trenutku ona je na njima stajala gola, pomažući klincu da svuče gaćice.
Uhvatila ga je za opušteni kurac i počela da ga žustro drka. Dečko jauknu.
- Izvini – izustila je i klekla pred njega.
Smireno je uzela mlitavi kurac u usta i počela senzualno da ga sisa. Mali uzdahnu i prebaci se sa noge na nogu. Ubrzo kurac poče da mu raste i otvrdnjava.
Kako joj je tvrdo meso sve više ispunjavalo usta, ona ga je obrađivala sa sve očiglednijim zadovoljstvom. Polako je pomerala glavu napred-nazad, držeći šakom muda i koren kurca. Činila je to veoma pažljivo, sva posvećena onom što radi. Usne su joj klizile uz žilu, pa nazad do glavića. Tu bi zastala i, pretpostavljam, znajući njenu tehniku kada je baš raspoložena, jezikom poradila na oko samog glavića. U jednom trenutku ga je izvadila iz usta. Presijavao se od njene pljuvačke, a glavić se crveneo od navale krvi. Znalački ga je osmotrila i, siguran sam, zaboravivši i na mene i na ceo svet, uživala u njegovoj veličini i tvrdoći i sirovoj snazi kojom je odisao. Prevukla je noktima po nabreklom udu, a mali se stresao. Stegla ga je šakom, prislonila glavić na usne, pa mi uputila dug pogled.
- Kako mi pristaje? – upitala me je preko glavića.
Zakrkljao sam. Moje stegnuto grlo nije moglo ni glas da pusti. Fiksirala me je pogledom i lizala mu glavić.
- Mmmm... – Sladila se. Noktima druge ruke ga je pokladila po nabreklim mudima i pogledala ga onako odozdo. – Jesi li jebao nekad?
- N... Nisam. – prostenjao je.
- A jel bi mene jebao?
- Da... Bih...- odgovorio je gotovo šapatom.
- Pa ja sam matora za tebe. Nije valjda da ti se sviđam?
- Sviđaš mi se – požurio je da je uveri.
- Šta ti se sviđa? Vidi mi sise, nisu baš čvrste – podigla je slobodnom rukom jednu sisu.
- Meni se sviđaju.
- Hoćeš da pipneš?
- Hoću.
Mali se sagnu i uhvati je za ponuđenu sisu, pomalo grubo i nespretno.
- Ne tako! Baš si divljak. Klekni!
Mali kleknu i sad su oboje klečali jedno pred drugom. I dalje ga je držala za kurac i lagano pomerala rukom, održavajući mu erekciju. Mali pažljivo uze obe sise i poče pažljivo da ih gnječi.
- Dobro je... Taako... Možeš malo jače.
On malo pojača stisak. Sise su mu se prelivale u šakama. Opipa joj ukrućene bradavice, pa opet stisnu za sise.
- Da ga pustim da me jebe?
Trebalo mi je nekoliko sekundi da shvatim da se meni obraća. Gledala me je podsmešljivo, ali joj je pogled sadžavao još nešto. Želju za jebanjem, naravno.
- Ne, bre, jesi luda! Ajde, idemo, dosta je bilo! – povratio sam moć govora. Zvučao sam više molećivo, nego zapovedno. Samo sam želeo da se sve ovo prekine, da je odvedem odavde i pošteno izjebem. Ove scene kojima sam prisustvovao i njena spremnost da ih učini još snažnijim dizaće mi pritisak do kraja života.
- Greh je...- promrmljala je. – Vidiš kako se jadničak napalio. A znaš kako bi mi bio zahvalan... A i meni se sad jebe. Baš sam se ovlažila...
Uzela mu je jednu ruku i stavila među svoje noge. Mali spremno opipa.
- Jel mokro?
- Jeste, mokro je – odgovorio je i nastavio da joj mrsi među nogama, dok joj je i dalje stezao drugu sisu.
Pokušah da povratim inicijativu.
- Ja ću da te jebem – predložih.
Pogledala me je podsmešljivo.
- Vidi kako je velik i tvrd. Hoću da ga osetim.
Bez oklevanja se spustila na leđa i povukla malog na sebe. Sleđeno sam posmatrao kako pokušava da joj ga ugura. Blenuo sam u njegova bubuljičava leđa koja su se napinjala i mršavo dupe koje se instiktivno trzalo dok je pokušavao da je nabode. Glavić mu je klizio po njenom mokrom međunožju, zaranjeo među usmine i isklizavao iz njih, neuspevajući da pogodi rupu. Njene raširene, bele noge su nestrpljivo podrhtavale. Pojavila se i njena šaka koja ga dograbi za kurac i usmeri ga gde treba, a on joj ga sjuri do jaja i poče mahnito da je jebe, udarajući mudima u njene nakvašene guzove. Noge joj poskočiše u vis.
- Aaa... Aaa... – zaječala je čudnovatim glasom. – Polako, rasturićeš me, uspori!
Dečko naglo uspori, dok sam ja hipnotisano gledao kako njegova kurčina ulazi i izlazi u raširenu pičku moje žene. Noge je visoko podigla, uhvativši ga šakama za guzove i podešavajući mu ritam. Par puta mu kurac iskliznu, ali je glavić, sada već naučen, lako nalazio put nazad. Jebao ju je metodično, nabijao se u nju, cepao je na našim peškirima. Obuhvatila ga je nogama, a on je uhvatio šakama za glavu i krenuo da je sad jebe veoma sporo, kao da tek sada shvata šta radi i da je to posao za koji čovek ne želi da se ikad završi. Ali, kraj je ipak došao – odjednom se ukočio, par puta se zabio kratkim, brzim trezajima, a onda se prućio preko nje, kao obeznanjen.
Pustila ga je da malo odleži, pa ga svukla sa sebe i ostala da leži raširenih nogu. Zurio sam u njenu još uvek širom otvorenu pičku – rupa je zjapila posle tek izvađenog kurca.
- Zapali mi cigaru – zapovedila mije.
Ruke su mi se toliko tresle da sam dve cigare polomio dok nisam izvršio naređenje. Prinesoh joj upaljenu cigaru.
Otpuhnula je dim i pogledala me odozdo.
- Ala mi je prijalo – izgovorila je, kao da smo upravo završili krug na biciklima.
- Jel ti se svidelo? – upitala me je.
Ćutao sam i gledao je, gutajući pljuvačku.
- Kurac ti je dignut. Znači da jeste.
Nesvesno spustih pogled. Kupaće gaćice ništa nisu mogle da sakriju.
- Dođi ovamo – naredila mi je.
Kleknuh, a ona baci cigaru i svuče mi gaćice.
- Pih. Ala si zabalavio!
Ipak se pridigla na lakat i uzela me u usta.
Tek što je počela da mi puši, a dečko joj se priljubi uz leđa. Ona blago raširi noge, a njegov ponovo ukrućeni kurac se pojavi među njima pa joj spretno ukliza u pičku. Mali poče polako da je jebe ležeći na boku, dok joj je slobodnom rukom stiskao sisu.
Ritam njenog sisanja se poremeti, pa postade grčevit – sada mi je sisala svom silinom dok joj je iz grla dopiralo prigušeno stenjanje.
Nisam više mogao da izdržim. Sručih joj tonu sperme u usta, navukoh gaćice i, zapalivši cigaru, izađoh iz šumice.
Čekao sam još sat vremena. Za to vreme mali ju je jebao još dva puta. Jedva je izašla iz šumice.
A to nije bio poslednji put da ju je jebao tog leta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Mama i tetka

Cale je otisao u Novi Sad tako da smo ja i mama ostali sami par dana u kuci.Jedno vece ona se kupala a ja sam provirivao kroz kljucaonicu kako bi video nesto.Dok sam gledao njene obline zacuo se neki zvuk u kuhinji.To je bila mikrotalasna.Mama je doviknula iz kupatila da izvadim podgrejanu veceru misleci da sam ja u dnevnom boravku a ne ispred vrata od kupatila gledajuci njenu preplanulu macu.Brzo sam se vratio u dnevnu sobu i uradio ono sto mi je rekla.Zavrsila je sa kupanjem pa mi je rekla da ja sada odem da se okupam.Okupao sam se nabrzaka.Kasnije sam celo vece gledao u njene ogromne sise koje su se nazirale ispod bade mantila. Nisam mogao da verujem sta mi se to dogadja,ali je ujedno bilo i lepo osecanje.Sutradan sam usao u njenu sobu i poceo da preturam po fioki sa donjim vesom.Posle duge potrage nasao sam jedan ogroman vibrator.To me je jos vise popalilo pa sam uzeo njene gacice i obilno svrsio u njih.Vratio sam ih nazad i izasao.To vece je teklo mirno.Telefon je zazvonio oko pola 12.Mama se uplasila da se nesto nije dogodili tati.Na kraju se ispostavilo da je tata javio da ce se zadrzati jos nekoliko dana.Kada mi je mama to rekla jedva sam se susdrzao a da ne uzviknem ‘’to’’ od srece.Nekako sam se susdrzao i napravio facu kao da mi je zao sto tata nece jos doci.Sutradan kada sam opet otisao u njenu sobu da izdrkam kurac na gacicama njih nije bilo.Iznenadio sam se.Otisao sam napolje i potrazio mamu kao da je nesto pitam.Dok smo razgovarali primetio sam da ne spominje gacice.To me je podstaklo da nacinim sledeci korak.Dok je spremala rucak pripiskilo joj se pa je otisla u WC.Ja sam za to vreme bio u sobi.Kada sam cuo vrata od kupatila odmah sam i ja krenuo u WC.Usao sam unutra bas u trenutku dok je ona brisala svoju pickicu.Odmah sam izleteo napolje i zalupio vrata.U sobi sam mislio:Boze kako sam dobar glumac.Otisao sam i izvinio joj se sto sam tako iznenada uleteo.Ona je rekla da ne obracam paznju na to i da se ne opterecujem tim.Uvece sam joj ponudio da izadjemo malo u setnju.Pristala je i otisla da se presvuce.Dok se presvlacila gledao sam kroz kljucaonicu i video da oblaci bas one gacice u koje sam ja svrsio.Vrata su bila otskrinuta i primetio sam da je pogledala u pravcu mene.Skamenio sam se,ali sam se brzo sklonio i pobegao napolje.Izasla je i krenuli smo u setnju.Za celo vreme koje smo proveli u setnji nije spomenula taj dogadjaj iako sam bio siguran da me je videla kako virim.Kada smo se vratili kuci otisli smo momentalno na spavanje jer smo bili veoma umorni.Oko pola dva posle ponoci dok sam gledao TV mama je usla u moju sobu polu gola odnosno u grudnjaku i onim gacicama.Ja sam onako iznenadjen upitao sta ona to radi.Ona je rekla da se ne pravim lud jer sigurno nisam slucajno uleteo u WC,virio dok se ona presvlacila i gacice koje su bile umazane spermom.Nije mi dala da progovorim vec me je upitala da li zelim da joj pipnem pickicu.
Rekao sam da bih rado to uradio.Skinula je gacice.Ta mala,uska prelepa pickica nasla se nadomak moje ruke.Sva krv mi se slila u kurac da sam mislio da ce puci.Krenuo sam rukom ka picki i pipnuo je.Kada sam poceo da joj mesam klitoris udarila me je po ruci i rekla da sam smeo samo da je pipnem.Rekla je ako zelim da joj drkam pickicu moracu da legnem i skinem go da bih se ona ispisala po meni.Prihvatio sam.Skinuo sam se i legao na pod.Ona je pocela da pisa po meni.Osetio sam njenu toplu pisacku na mom telu.Posle mi je dala da joj drkam pickicu,ali nista dalje.Pitao sam je da li bi mi dozvolila da joj gurnem prst ili da joj polizem pickicu.Rekla je da ce razmisliti o tome.Obukla je gacice i otisla u svoju sobu.Bio sam tako uzbudjen da nisam mogao da zaspim celu noc.Sutradan sam joj drkao pickicu na svakom mogucem mestu.Na primer u garazi dok je cistila tatina kola itd.Kada bih je upitao za ono rekla je da jos nije razmislila.Posle nekoga vremena dok sam gledao televizor prisla mi je i gurnula jezik u usta da sam ostao bez daha.Rekla mi je da danas mogu da gledam kako ona gura sama sebi vibrator,a da cu sutra moci ja da joj gurnem.Otisla je da zakljuca vrata i pozvala me u svoju sobu. Usao sam i seo u fotelju,a ona je legla na krevet.Skinula se gola i pocela polako da razradjuje picu prstima,a kasnije je ludacki pocela da gura vibrator u picku.Tako je jako pocela da vristi da sam izvadio kurac i poceo da ga drkam ko lud.Svrsio sam po tepihu kao nikad do tada.Te veceri mi je naredila da se skine go i da dodjem u njenu sobu.Uradio sam kako mi je rekla i kada sam usao u njenu sobu rekla mi je da legnem na krevet.Legao sam i upitao je sta namerava sad da radi.rekla mi je da ce sada da me ljubi po celom telu.Pocela je i ljubila me je tako dobro da sam mislio da cu sav da puknem.Kada bih dosla do kurca naglo bih se sklonila jer je htela jos vise da me napali.Pitao sam je da li bi mi popusila.Rekla je da je jos rano za to i da idemo malo po malo.Kasnije se i ona skinula gola i dala mi vibrator u ruke.Odmah sam znao sta da radim.Prineo sam vibrator na ulaz njene pickice i poceo polako da ga guram.Ubrzavao sam ritam i ona je sve jace jaukala i mene sve vise palila.Doslo mi je da joj gurnem kurac i svrsim duboko u njoj.Uzdrzao sam se jer nisam hteo sve da pokvarim.Videla je da sam pred kraju i uzela kurac u svoje ruke i pocela da mi ga drka.Ubrzo sam svrsio po njeno stomaku i rukama.Rekla mi je da polizem spermu ako zelim da joj gurnem samo jednom kurac u picku.To mi je i od pocetka bila zelja da je razvalim od kurca.Uradio sam kako mi je rekla i polizao sam spermu sa njenih ruku i stomaka.Sutradan sam otisao kod druga i kada sam dosao kuci vrata su bila zakljucana.Znam da mi drzimo rezervni kljuc na prozoru od mamine sobe.Otisao sam da ga uzmem i krajickom oka pogledao kroz prozor.Bio sam iznenadjen.To je bila moja mama sa jos dve komsinice potpuno gola.Jedna joj je gurnula celu ruku u picku,a druga ceo vibrator u supak.Stajao sam tu dok mama nije primetila da neko posmatra.Pogledala je prema meni i pozvala me unutra.Otljucao sam vrata i usao u sobu.Rekla mi je da prvo polizem picku jednoj pa drugoj komsinici.Uradio sam kako mi je rekla.Njih dve su lucile tako puno telesnih sokova da su mi usta bila puna tecnosti iz njihovih picki.Kada sam ih obradio njih dve su otisle i ostali smo samo ja i mama.Pitao sam je da li bi mi ga sada popusila.Ona je rekla da ce mi ga popusiti jedino ako dozvolim da mi se ispisa u usta.Pristao sam i ona mi se ispisala u usta.Hteo sam da pljunem,ali mi je rekla da progutam.Gadilo mi se,ali sam ipak progutao.Pocela je tako profesionalno da ga pusi da sam joj ubrzo napunio puna usta sperme.Rekla mi je da mi je nesto obecala i da ce to obecanje da ispuni.Rekla mi je da joj gurnem kurac u picku,ali samo jedno.Bio sam tako uzbudjen.Stavio sam kurac na otvor njene picke i polako ga gurnuo.Izvadio sam ga i krenuo da ga jos jedanput gurnem,ali mi ona nije dozvolila.Sutradan je tata dosao i mislio sam da je mojim avanturama dosao kraj.Sa tatom sam proveo citav dan.Uvece je tata otisao na spavanje oko 11.On obicno ide rano na spavanje jer ujutru ide rano na posao.I ja sam ubrzo posle njega otisao.Posle nekih 15 minuta mama je dosla u moju sobu.Rekla mi je da se skinem jer ce mi dozvoliti da je izjebem do kraja i cak da svrsim u njoj.Sela je na moj preplanuli kurac i pocela tako jako da se nabija da sam mislio da ce mi puci jaja.Digla se tako da je samo glavic ostao u picki i onda se svom silinom spustila nazad.Svrsio sam u njoj i ona je otisla na spavanje,a i ja sam takodje ubrzo zaspao jer sam bio izmoren.Sutradan dok je kuvala rucak dosao sam joj iza ledja podigao suknju skinuo gacice i poceo da je jebem.Stavio sam je na kuhinjski sto i jebao je tako da smo oboje svrsili u isto vreme.Posle toga me je izgrdila.Rekla mi je da moram da pazim gde i kada to radimo,jer je mogao neko da naidje i vidi nas.Povrh svega mogao je tata da naidje jer je on bio u garazi pravio kola.Sledecih nekoliko dana imali smo normalan odnos sina i majke.Cudio sam se da nista ne pominje.Nisam hteo da je pitam.Jedno vece dok smo skupa gledali TV ona je zavukla ruku u gacice i pocela da drka picku.Mislio sam da je poludela jer je tata mogao da je vidi.Drkala je neko vreme i prestala.Pokazala mi je prstom da izadjem u hodnik.Prva je izasla,a posle nekoliko minuta ja sam izasao za njom.Rekla mi je da cemo sutara ici u Novi Sad kod tetke.I da se pripremim jer ce biti jedno veliko iznenadjenje za mene.Celu noc nisam oka sklopio.Razmisljao sam kakvo bi to iznenadjenje moglo da bude.Nije mi ni na pamet palo da ce se to desiti.A sta je to saznacete u nastavku price.I tako smo mi ujutru krenuli ka Novom Sadu.Kada smo stigli pozdravio sam se sa tetkom i tecom i upitao gde su mi brat i sestra.Rekli su da su njih dvoje otisli na ekskurziju.Tata je sa tecom otisao na najlon pijacu u Novom Sadu tako da smo ostali samo ja,mama i tetka.Razmisljao sam kakvo bi to iznenadjenje moglo da bude.Tetka i mama su izasle napolje,a ja sam ostao unutra.Uvideo sam da su se nesto duze zadrzale napolju pa sam izasao da vidim sat rade.Usao sam u garazu i zatekao moju tetku kako lize mami picku.Mama je samo pogledala u mene i rekla da je to iznenadjenje o kojem mi je ona govorila.Nisam bio uopste iznenadjen jer kada je mogla samnom sa svojim sopstvenim sinom da se jebe sto ne bi i sa svojom sestrom upraznjavala analni seks.Tetka mi je samo rekla da joj malo prodrkam pickicu.Uradio sam kako je rekla.Cucnuo sam i poceo da joj drkam picku.Jaukala je od zadovoljstva.Onda mi je mama dodala vibrator i rekla da ga gurnem tetki u cmar.Gurao sam ga prvo polako,a onda sve brze i brze.Kada su svrsile rekle su mi da im polizem mokre pickice.Kada sam i to uradio one su mi kao za nagradu popusile kurac.Odlucili smo da ja i mama ostanemo nekoliko dana kod tetke.Tako sam se radovao jer cu mozda za koji dan i tetku odvaliti od kurca kao sto sam to uradio sa mamom.Sledeceg dana dosli su i brat i sestra sa ekskurzije.Brat je odmah otputovao u Zrenjanin kod prijatelja i rekao da ce tamo da ostane nekoliko dana.Tu sam video i sansu da mozda i sestru uvucem u ovu nasu prljavu igru.Necete verovati,ali ona je vec zadugo upraznjavala analni seks sa mojom tetkom odnosno njenom mamom.Tetka joj je rekla kako dobro lizem picku pa je ova dosla kod mene u sobu sa namerom da joj ja polizem picku.Usla je gola i rekla da sve zna.Ja sam je upitao sta to zna,a ona je rekla da se ne pravim lud.Stavila je ruku u moje gace i pocela da ga drka.Onda je rekla da hoce da je jebem.skinuo sam se i poceo da je karam.Vristala je tako jako da sam mislio da ce je cela ulica cuti.Taman kada sam bio pred svrsavanjem i hteo da ga izvadim iz njene picke ona se jos jace nabila na njega tako da sam morao da svrsim u njoj.Proslo je tih nekoliko dana u kojima se nista znacajnije nije dogodilo.Nisam cak ni tetku pojebao.Cim smo dosli kuci tata je odmah otisao kod jednog njegovog prijatelja.Ja i mama smo ostali sami.Rekla mi je da je saznala kako sam jebo sestru.Pitao sam je zasto se tetka nije htela jebati samnom.Rekla je da je tetka bila prezauzeta lizanjem njene picke.Rekla je da su se na svakom koraku ljubile i lizale jedna drugoj picku.Prisao sam mami i poceo da je ljubim i da joj guram ruku u gace,a ona me je hladnokrvno odbacila.Upitao sam je sta radi.Rekla je da nece vise to da radi samnom.Rekao sam da cu sada da je jebem milom ili silom.
Kada je to cula rekla je da ce ovo sada biti zadnji put.Skinula se gola,cucnula i izvadila moj kurac iz gaca.Stavila ga na ulaz njene picke i gurnula ga.Poceola je da skace isto nako kao kada smo se prvi put jebali.Sada nisam osecao bol od njenog nabijanja jer sam bio prezauzet njenim ogromnim sisama.U tom trenutku odjednom je usla nasa komsinica koja jos nije znala za nas mali jebanjac.Iznenadjena prizorom ostala je ukopana.Pozvali smo je da nam se pridruzi.Nabrzaka se skinula i pridruzila nam se.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 324 325 327 328 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:24:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.