Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:16:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 332 333 335 336 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26640913 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Privatizacija – IX dio
by: tycoon

Bio je hladan zimski dan, gazda se nalazio na groblju jer je prisustvovao pokopu staroj tetki jedne njegove djelatnice. Osim ostalih kujica na sahrani je bila i Mira sa mužem i kćerkicom Editom, istom onom koju je prije par dana razdjevičio po šupku. Dok se ceremonija odvijala, Mira je onako usput prišla gazdi i napomenula mu da je njezina kuma Dina izrazila želju da se zaposli u hotelu. Usput mu je uspjela objasniti da je Dina upoznata sa onim što se od nje traži ako želi posao. Budući da je Mirin muž bio u blizini, gazda je od nje tražio da ga poslije sahrane pozove kod njih kući na kavu i udaljio se od nje. Kad je sve završilo, onako promrzli stajali su uz kraj groblja Mira, njezin muž, kuma Dina i gazda pokušavajući pričom razbiti hladnoću i na kraju krajeva iskoristiti priliku za upoznavanje. Mirin muž je prvi prihvatio pa upitao gazdu za zdravlje i nakon nekoliko rečenica na kraju mu se zahvalio na poslovnom uspjehu a posebno na zaposlenju njegove supruge i kćerkice. Tipični seoski mulac nije ništa kužio, nije mu ni na kraj pameti bilo da mu se gazda već mjesecima iživljava nad ženom i kćerkom. U biti bio je dobrodušna seljačina, čovjek veseljak koji je živio od svojih par kravica i nešto sitno zemlje.  "jako je hladno, mogli bi na rakijicu do nas, ha gazda što kažete na to?" - upitao je gazdu. "Pa da gazda niste nikad bili kod nas u kući, sad je prilika da vidite gdje živimo!" - nastavila je Mira. "Super idemo baš se veselim, samo ću stati prvo u trgovinu po cigarete! A pošto ne znam gdje vam je kuća predlažem da Mira ide sa mnom pa ćemo doći!" - odgovorio je gazda. Čim je Mira sjela u gazdin džip on ju je počeo dirati po hladnoj pički. Nije imala gaće ispod najlonki i odmah joj je uvalio jezičinu u usta. "Nemojte gazda netko će nas vidjeti, ma još mi muž i kuma nisu krenuli!" - zabrinuto će Mira. Naravno da ga to nije puno diralo samo je nastavio drpati njezinu promrzlu obrijanu masnu pičku i sise čije su bradavice stršale kroz košulju. Tražio je od nje sex kad dođu kući i to u wc-u, te da mu ponudi i da ostane na ručku. Usput je ispitivao Miru o Dini. Uspjela mu je tek reći da je udovica, da ima 40 godina i da je totalna neznalica kad je sex u pitanju, onakav kakav gazda traži. Rekla mu je da Dina ne zna za njihovu vezu i ako može neka tako i ostane. "znate gazda to mi je vjenčana kuma i zaista bi mi bilo neugodno kad bi saznala za našu ljubavnu vezu. Kćerkicu sam već pregrmila, ipak je ona još klinka i ne kuži puno toga ali kuma je nešto drugo, znate ja stvarno...!" - molećavo mu se obratila Mira. Prekinuo ju je usred zamolbe tako što joj je opet zavalio jezičinu čim su stali ispred njezine kuće. Kad su ušli u kuću gazda je dočekao muž i odmah se obradovao boci whiskeya koje je dobio na poklon. Jadnik je u gazdu gledao kao u božanstvo pokušavajući mu u svakoj situaciji ugoditi, što je gazda i koristio. Počeo ga je voditi po kući hvaleći se uspjehom kako ju je uredio, koliko je novaca uložio u gradnju i namještaj, kao da je to starom perverznjaku bilo bitno. Na katu su došli do Editine sobe u kojoj je ona kao nešto učila. "Edita zlato, ustani i pozdravi gazdu, nemoj nas sramotiti, ipak je on naš gost u kući!"  -prijekorno se Mirin suprug obratio kćerkici. "OOOO dobar dan gazda, evo ovo je moja skromna sobica, uđite i osjećaj te se kao kod kuće!" - odgovorila je i pogledom tražila gazdine oči pokušavajući biti zavodljiva. U tom trenutku Mira je pozvala muža da siđe dolje jer ga je nešto trebala. Gazda je ostao sam sa Editom, ušao je unutra i zatvorio vrata. Djevojčica je pretpostavljala što joj se sprema kad je vidjela njegov pogled u očima. "Gazda samo se vi opustite i recite mi jeste za vino ili pivo? Ja ću na brzinu skočiti do trgovine, baš nam je ponestalo!" - s prizemlja se javio muž. "Svejedno je može i jedno i drugo!" - kratko mu je odbrusio gazda i nastavio žvaliti malu. Sagnuo ju je na koljena u utrpao debeli kurac u njezina mala ustašca. Ona se trudila staviti ga cijelog u usta, lizala ga i cuclala pokušavajući mu udovoljiti. "Daj selotejp traku, klekni na stolicu i naguzi seda ti ga stavim!" - zapovjedio joj je .Mala ga je poslušala, dohvatila je selotejp i on joj je obljepio usta, postavio ju na stolicu i počeo gurati debeli kurac u uski šupčić. Ona je samo mrmljala i izvijala se naprijed ali on joj je gurao sve jače i dublje. Postigao je ono što je htio, uz silne bolove zbog selotejpa se nije ništa čulo  dok je zapomagala i stenjala. Nabijao ju je jako, gurao kurčinu do jaja a ona je sve njegove strahovite nasrtaje podnosila i trpila moleći se da čim prije svrši. Na ormaru je bilo ogledalo na kojem je vidio sebe od 140 kila kako satire mršavu žgoljavu curicu, kako joj ubija svaku volju za životom. Gazio ju je nemilosrdno i jako, vadio je kurčinu van nekoliko puta i ponovno ga zabijao unutra želeći joj i na taj način dati do znanja da je on taj koji dominira u svemu. Jednostavno uživao je, vrijeđao ju je "Bravo kurvice, jel ti dobar gazdin kurac, ha jel ga primaš, jel me voliš?". Ona je potvrdno klimala glavom i jedino što se čulo bilo je vjerojatno odobravanje ali kroz mrmljanje. Na kraju mučenja izvadio ga je van i prislonuo na zaljepljena usta svoje male jebulje. Svršio joj je po licu i selotejpu ispuštajući poluglasne urlike. Obrisao je kurac o njezinu kosu i lice i izašao van.
Čim se spustio u prizemlje na ulaznim vratima ugledao je Mirinog muža kako veselo donosi piće iz trgovine. Ostao je gazda na ručkujer je tako htjela i Mira i njezin jadnik od muža. Muž je već bio dobro potegao rakije iz boce i nije kužio da je gazda otišao u wc. Na vratima wc-a ščepao je Miru i uvukao ju unutra. Ona je samo kleknula i počela mu slasno pušiti kurac pazeći da se ništa ne čuje izvan wc-a. Podigao ju je prema sebi zadigao joj je haljinu i par puta dobro ošamario po guzičetini, baš onako da se moglo čuti. Međutim muž je već polupijan u kuminom društvu više obraćao pažnju na kumu i priču oko nekakvih državnih poticaja oko polljoprivrede nego što je čuo odzvanjanje ženinih masnih guzova. Nije ni kuma ništa kužila, mislila je da je Mira u kuhinji gdje dovršava ručak a da je gazda sam u wc-u. Gazda je izašao iz wc-a sav napaljen i ozaren a Mira je otrčala u kuhinju i pojčala je radio i pjesme koje su se vrtile praveći da se nije ništa dogodilo. U jednu ruku bila je zabrinuta da nitko ništa ne skuži u drugu opet bilo joj je svejedno ionako je je imala osjećaj da joj je gazda već uzeo dio slobode i normalnog života pa ako se i otkrije njezina avantura s njim nek bude ona će se već snaći. Barem je tako mislila, a i gazdu koliko god je mrzila ipak joj je stalo do njega jer se strašno bojala otkaza. Za nju i još nekako ali kćerkica je bila u pitanju.
Poslije ručka kad god bi muž otišao na wc na pišanje, gazda je nogom čačkao Mirinu pičku, a kuma Dina je to ignorirala praveći se da ništa ne vidi. U jednom trenutku Dina je ponudila gazdi da ako želi može danas obaviti s njom intervju za posao, da je danas bez obaveza pa ako mu odgovara mogu otići do njezine kuće. Gazda se na to nije puno obazirao, iamo je još jedan cilj koji je htio ostvariti. U sred rasprave oko visoke politike između muža i gazde zazvonilo je zvono na ulaznim vratima. Mira se digla i izašla van da bi se ubrzo vratila i rekla mužu kako ga u dvorištu čeka susjed Pero koji ga nešto treba. Muž je izašao i ubrzo se vratio ispričavajući se:"A jebemti život, sad on mene treba ko da nije mogo doći neki drugi put! Gazda sad ću ja samo da mu pomognem oko traktora, evo mene za 15 minuta!".  Gazda je ustao i prišao balkonskim vratima kroz koja se jasno vidi kako Mirin muž pomaže susjedu skinuti kotač s traktora. prišla je i Mira do vrata i stala ispred gazde koji ju je uhvatio za sisurde, i naslonio na balkonska vrata i prozor. Ona je samo lagano vrisnula i dopustila gazdi da s njom radi što želi."Ljubavi dugo sam čekao ovaj trenutak, pališ me već cijeli dan sad će ti ga gazda staviti!" - cijedio je riječi kroz zube. Zadigao joj je haljinu na leđa, prislonio nabreklu kurčinu na njezinu guzu prekrivenu smećkastim najlonkama i lagano ga trljao o njezino dupe. Drugom rukom napravio je rupicu na najlonkama i ugurao kurac u njezinu pičku. Okrenuo se unazad i pogledom tražio Dinu koja je buljila u stol praveći se da ništa ne vidi. "Aahhh to ljubavi mješaj samo mješaj, nek te vidi vjenčana kumica kako se jebeš! To anđele uživam dok te jebem, samo kruži, nabij se do jaja, želim osjetiti tvoju debelu guzicu tvoje dupe na sebi! Ha kumo jel ti drago što vidiš ovo?" - govorio je i jednoj i drugoj uživajući. Gledao je i on i Mira njezinog muža kako se pati po hladnoći i pomaže susjedu Peri. "Dina jel ti želiš posao kod mene?" - podrugljivo je pitao kumu koja se skamenila za stolom ne vjerujući da se ovo događa ispred njezinih očiju. "Pa želim ali nemojte se ljutiti malo sam zbunjena i iznenađena!" - odgovorila je pogledom prema stolu. "Dina ovo je normalno između Mire i mene, mi se već mjesecima volimo i uživamo jedno u drugom! Čim te ona preporučila znaš da si polovicu zaposlenja ostvarila, a za drugu polovicu morat ćeš se sama potruditi!" - nastavio je gazda. "Neću ja ništa i ne zanima me!" - odgovorila je ljutito i zaplakano Dina ustajući se od stola i žureći prema kuhinji. "Vrati se ovamo Dina, kumo moja, vrati se ako ne budeš gazdi ispunila njegove želje, i ja i mala ćemo dobiti otkaze! Molim te kumo dođi ne radi gluposti, ja i gazda se volimo, jel tako gazda!?" - dahtala je Mira pokušavajući istovremeno objasniti kumi i uživati u gazdinom kurcu. "kako ću ja to nisam nikad svog pokojnog muža prevarila, još se nije ni pošteno ohladio a da ga već prevarim? Ma joj što tražiš od mene?" - jecajući Dina je hodala prema njima. Tada ju je gazda i zapravo vidio u njezinom ženstvenom izdanju. Imala je neurednu kraću kestenjastu kosu, velike sise koje su se borile s brojem košulje koji je bio manji od uobičajenog, sigurno dobra četvorka a možda i petica, maleni trbuščić iznad trokuta koji se ocrtavao kroz suknju na volane a pružala se malo preko koljena. Najviše su se na njoj iscrtavali široki bokovi i dobra široka guza ali još izgleda utegnuta, iznad recimo jačih nogu s izraženim listovima. "Dođi kumo do nas gledaj me vidiš da to nije ništa strašno, dođi pa nismo valjda djeca da će mo se sada prepirati, uhvati me za ruku!" - nagovarala ju je Mira koja se i sama u sebi borila s osjećajima. Osjećala je sve žešće gazdine ubode, osjećala je kao da ju probija do želuca, ipak znala je da mu mora popustiti i počela se još strastvenije nabijati na njegov kurac. Kružila je i uvijala bokovima, stenjala i dahtala dok je kroz prozor i zavjesu gledla u muža kako ih slučajno ne bi zatekao u tom položaju.
Dina je prišla do Mire uhvatila ju za ruku i nastavila plakati. Gazda joj je primio glavu i naslonio na Mirina leđa tako da ga je gledala ravno u oči ili je pak gledala u njezinu guzu kako igra oko njegovog kurca. "Ljepotice moja obriši suze i smiri se, gledaj kako mi uživamo, gle kako ti kumu jebem, al stvarno ju jebem s užitkom!" - umirivao je gazda Dinu. Kad god bi gazda nabio Miru, Dinina glava bi poskočila s Mirinih leđa. "Dina jesi kad gutala spermu?" - upitao ju je gazda. "Nisam, ne !" - odgovorila je. "Sad ću svršiti tako kako to rade samo oni koji su u ljubavi, napunitću ti kumu toplom ljepljivom spermom, napunit ću joj utrobu!" - odrešito je dobacio gazda. i nastavio "Aaaahhhh aaaahhhh evo ti ljube evo ti ti svršavam pu tebi, tvoja kuma je i nama kuma, aaaahhhh!". Izvadio je kurac iz Mirine vrele pičketine, obrisao ga o njeno dupe i pstima uhvatio mlaz sperme koji je curio iz vagine te ga dao Dini na usne. Ona je s gnušanjem počela lizati prvo malo a zatim sve više tako da je u usta strpala dva gazdina prsta. "Oooo kad je tako evo ti kurac, ljubavi nova, ma zvat ću te i ja kumo, evo  ti kumice na uzmi kurčinu!" - govorio joj je. Dina je šutke uzela njegovu kurčinu u usta i pušila mu par minuta. Mira je bila i dalje u istom položaju stražareći da ne bi muž uletio. Iako je na kraju gazda htio da se poljube njih dvije, Dina je odbila tražeći da to ostave za drugi put. Složili su se i dalje su nastavili s druženjem kao da ništa nije bilo.
U isti trenutak kad je muž ušao u kuću, mala Edita sišla je s kata u prizemlje. pokušavala je hodati normalno, međutim nije joj baš uspijevalo. Osim mame nitko nije kužio da je i mala zasigurno dobila porciju gazdinog punjenja.
Gazda je na posljetku odvezao Dinu kući i krenula je još jedna nova avantura.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Privatizacija – X dio
by: tycoon

Od zadnjeg upoznavanja s Dinom prošlo je već 10-ak dana. Mira je nazvala gazdu i pitala ga misli li on testirati njezinu kumu i kada. Mislim ono, kuma joj je u iščekivanju i ne može dočekati sudbonosni intervju i testiranje. Gazda je bio u hotelu, zajebavao se s tajnicom Dragicom i nije niti pomišljao tako skoro iskarati Dinu. Njemu nije do klasičnog karanja, htio je to s njom napraviti na poseban način, da ju posjeduje i potpuno potčini, ako je potrebno da ju izludi u robovanju. Kratko je Miri odgovorio preko mobitela neka joj kuma uvijek bude spremna jer se nikad ne zna kad će se gazda zaletiti do nje. I da, još joj je poručio neka joj da 500 eura kao naknadu. Dragica mu je sjedila u krilu i pokušavala dobiti gradonačelnika na telefon, te na kraju dogovorila susret gazde i njega u zgradi uprave. Prije nego što je izašao Dragica mu je cuclala nabrekli kurac, htjela je da svrši no on nije dao. Samo ju je ovlaš poljubio i izašao van. Gradonačelnik je još bio na sastanku kada je gazda stigao u njegov ured. Primila ga je tajnica, curica koja je vjerojatno prije 1-2 godine završila srednju školu. Bila je lijepog lica ali imala je višak celulita i kilograma na području bedara, guze i trbuha. Ništa strašno al ipak vidi se da je mala zatupljena seljančica koja ne ulaže u sebe. Zvala se Dušica. gradonačelnik Gogi i gazda dogovorili su sve pojedinosti tajne poslovne povezanosti na obostranu korist. Gazda bi trebao proširiti posao na gradskom zemljištu a Gogi je htio još jedan gradonačelnički mandat. Dogovor su zalili cigarama i martelom koji im je servirala Dušica. Gazda je primjetio da Gogi Dušicu dira po guzi dok je za njegovim stolom točila konjak ali pravio se da ništa ne kuži. Kad je mala izašla van Gogi je dobacio:"Znaš prijatelju, ovu malu sam zaposlio kao tajnicu jer joj je mama strašna pušačica, jebavali smo se prije par godina a ostala je udovica, muž joj je poginuo u ratu. Jebiga ima dobru penziju a voli moj kurac više od ičega. kako je krenula, mala će biti bolja od mame! I da, nisam zaboravio kad si me počastio onom purgericom, onom damom, uf kako je bila jebozovna. ma, kako se ono zvala?". "Sandra!" - uzvrati mu gazda. "Da tako je au jebemti al je dobro pušila. Znaš je sam već prrešao 60-tu i nije mi baš neki ćeif jebati jer na mogu al zato uživam kad mi mala ili njezina mam puše, kad me masiraju i sve ostalo, znaš već...!" - nastavio je oronuli stari gradonačelnik. "I što onda, jel i ja mogu ščekivati da ćeš ti mene počastiti nekom svojom kujom?" - upita ga gazda. "Naravno evo ovako ćemo...!" - odgovorio je Gogi na gazdino pitanje. Kad su već poprilično otpili dogovorili su sastanak Gogijeve tajnice, njezine mame i jedne gazdine kuje po izboru. Zamislili su orgije u Gogijevoj kancelariji. Gazda je pozvao Ivanu, mladu kujicu vitke linije jer je znao da gradonačelnik želi takve. Kad je Ivana stigla i prošetala uredom izazvala je zavist ukod Dušice.
Ivana je bila skoro damica u odnosu na Gogijevu tajnicu. Nedugo zatim u ured je stigla Dušicina mama, Snežana, žena od preko 50 godina, punije, u biti debele građe s masnim guzovima i ogromnim sisama...

Gradonačelnik Gogi je ukratko objasnio Snežani tko je gazda i što od nje očekuje i odmah se bacio na Ivanu kojoj nije bilo drago što će očigledno morati zadovoljiti starog jebača. Gazda je prišao Snežani i kroz majicu počeo gnječiti njezine velike mlohave sise. Iako ga je ona pokušavala zažvaliti, on to nije dopustio. Čak je i njemu bila odbojna, zato je pogledom tražio njezinu kćerkicu Dušicu koja je kao ukopana stajala sa strane i buljila u prizor koji do tada nije vidjela. Znala je da Gogi godinama guzi njezinu majku ali ipak su to radili u sobi gdje ih nitko nije vidio, ovo ju je začudilo. Činila se kao da je ljubomorna na Ivanu kad je vidjela kako ju Gogi liže i kako uživa u njoj, kako je pažljiv a prema njoj se uvijek odnosio kao prema robinji. Gazda je slinom navlažio Snežine sise i ona je tada kleknula na pod. Primila je njegov kurac između dvije lubenice i lagano ga trljala. Nije joj smetalo što ju gazda čupa za kosu i šamara po licu, navikla je na to, ipak je nju kako kažu pregazilo pola grada. Gazda je tražio kondom od Gogija, nije se htio zajebavati s Snežom i kada mu ga je Gogi dobacio uzeo ga je i pozvao Dušicu da mu priđe. Došla je do njega i kleknula a on je izvadio kitu iz maminih sisa i gurnuo ju prema klinkinim ustima. Mala je bila solidna pušačica, sisala je za nju ogroman kurac, lizala je gazdina jaja i trudila se svim silama ugoditi gostu. Gazda bi povremeno gurao kurac i mamici koja je to vrlo profesionalno odrađivala.  Kad su mu dobrano izlizale šupak i kurčinu, gazda je napravio dva-tri koraka i došao do Ivane koja se naguzila dok je gradonačelniku pušila kurac.Znala je što mora napraviti, objema rukama je razmaknula guzove i spremno očekivala gazdin ubod. Gazda je naredio mami i klinki da izližu Ivanin šupak i pičku što su one prihvatile bez pogovora. Iako joj je bilo gadljivo pušiti Gogijev kurac, Ivana je bila uzbuđena i uživala je pod jezicima i poljupcima koje je dobivala po šupku i pički od mame i klinke. Gazda je uzeo kurac i ugurao ga u uski Ivanin šupčić. Ona se samo trznula i zastenjala držeći i dalje rukama razdvojene guzove. Nakon nekoliko ulazno-izlaznih pokreta vadio ga je van i davao mami ili Dušici da ga puše: "Ajde kurve ližite kurac iz Ivanine guze, jel vam se sviđa? Ma znam da uživate, ahhh kako ste dobre!" - podrugljivo im je dobacivao. Kad je gazdi dosadilo jebanje Ivane malo u dupe malo u pičku izmaknuo se i poveo dvije kuje prema drugoj strani stola. Postavio je mamu na stolicu a klinka mu je navukla kondom na kurčinu. Svom snagom je nabio Snežanu u debelu masnu guzicu istovremeno ju vukući za sise. Jako ju je nabijao, ona je samo stenjala i trpila bolove. I Gogi je uživao u sliki koju je gledao ispred sebe. Istina bio je uzbuđen ali kurčić mu je i dalje bio polupodignut, jednostavno godine su činile svoje. Gazda je na kraju uzeo klinku i polegnuo ju na pod, raširio joj noge i legao na nju. Jebavao ju je u misionarskom položaju, a ona je dahtala i stenjala podižući kukove prema gore tražeći vjerojatno optimalni položaj da svrši. Kad je mala jako zastenjala i dok su je preplavili osjećaji i trnci orgazma, gazda je ustao, skinuo kondom i došao do Ivane da se isprazni u njoj. Stavio ga joj je u pičku i odmah svršio puneći joj utrobu toplom ljepljivom spermom. Čak je i iz gradonačelnikovog kurčića uspjelo iscuriti nekoliko kapi nešto nalik na spermu. Ivana je naravno sve polizala i progutala i vidjelo se na njoj da je sretna što je patnja s gradonačelnikom završila.
Prije nego što su gazda i Ivana otišli, Snežana i Dušica, u maniri pravih domaćica, zahvalile su se gazdi i poručile mu da navrati kad god hoće na karanje. Dok su izlazili van iz zgrade, Ivana je negodovala gazdi zašto ju je nagovorio da ona mora pušiti gradonačelniku, jer po njezinom mišljenju to je trebala napraviti neka od klinki kad ih Gogi već voli. Oštro ju je pogledao i samo poručio da će ju zbog te izjave morati kazniti.
Kad je stigao u hotel otišao se istuširati jer se sam sebi gadio nakon karanja stare krmače Snežane.  Nazvao je Miru i tražio od nje da javi njezinoj kumi Dini da bude kod kuće za dva sata jer će on doći kod nje. Naime, isplanirao je kako će kumicu pojebati u njezinoj kući, samo se još dvoumio treba li mu pomoć neke od klinki.
Kad je Mira javila Dini za nju istovremeno radosnu i žalosnu vijest, Dina je bila sva uzbuđena i napeta nikako da dočeka taj trenutak, taj intervju i test s gazdom...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Privatizacija – XI dio
by: tycoon

Ipak je gazda odlučio povesti sa sobom dvije klinke koje će mu asistirati prilikom Dininog testiranja. Poručio je tajnici Dragici da mu u apartman pošalje nedavno analno razdjevičene plavušu Mateju i crnku Monu. Izbor je pao na njih jer su na neki način dosta slične svojim fizičkim izgledom a isto tako i suprotne Dininom izgledu. Plavuša Mateja bila je prvenstveno izrazito širokih bokova, naglašene guze i grudi srednje veličine, dok je crnka Mona svoju sexipilnost najviše temeljila na velikim sisama i većoj obloj guzi. Obje su bile lijepog lica i osmjeha. A Dina, prava milfača, mama, jebeno poželjna, kestenjaste boje kose, velikih sisa koje su još stajale uspravne, tvrde isrčene guze, možda malo jačih bedara i listova i ugodnog lica. Bila je udovica s već odraslom djecom. Živila je sama u kući. Klinke su stajale ispred gazde i pokorno slušale naputke o predstojećem poslu i posjeti. Morale su biti svečano obučene, a to je ovaj put značilo da obuku crne haltere, štikle i minicu. Morale su ponijeti i vibratore i ostala pomagala za sexy igrice. Kad su stigli pred Dininu kuću, Mona je pozvonila i nakon pola minute Dina je izašla van i otvorila kapiju. Srdačno se pozdravila s gostima i pozvala ih u kuću. Kućica je bila mala i neugledna za gazdin ukus. Iako je vani bilo jako hladno, temperatura je sigurno bila ispod nule, u kući je bilo prevruće. Peć na drva koja se nalazila u kuhinji grijala je cijelu kuću. Gazda je predstavio svoje asistentice i upozorio Dinu da se prema njima ophodi s maksimalnim poštovanjem, njihove želje za nju su zapovjed baš kao i gazdine. Nakon prvog pozitivnog dojma, Dina se nakon ovog upozorenja malčice uozbiljila i osjetila je laganu nelagodu u sebi. "Hajde Dina za početak reci mi što znaš o meni, mojoj firmi i što si sve čula da moraš napraviti kako bi postala dio naše ekipe, koja ne radi ništa a dobro je plaćena za to!?" - započeo je razgovor gazda. "Hm, hm, ovako gospodine gazda sve što znam o vama rekla mi je kuma Mira i ona je uvijek pozitivno pričala o vama i vašem hotelu i..." - odgovarala je kad ju je prekinuo "Ok, a što ti je konkretno rekla? I nemoj se ustručavati slobodno pričati!" "Pa rekla mi je da se s vama posexam, svaki put kad vi to budete htjeli i da se tom prilikom potrudim da sve ispadne super i da je to onda najvjerojatnije ulaznica za posao!" - odgovarala je sramežljivo, crvenila se u licu, gledala u pod, pa opet prema klinkama, jednostavno bilo joj je strašno neugodno. "Ovako, ne volim riječ posexati nađi drugu zamjensku riječ koja će to bolje opisati, drugo kad razgovaraš sa mnom uvijek me moraš gledati u oči, jel jasno!" - ponovio joj je. "Pa... da se pojebem s vama! Jel to dobra riječ?" - upitala ga je. "Mona molim te jel ti čuješ ovo? Daj joj objasni!" - obratio se moni a gledao je prema Dini. "Hvala gazda što ste mi dopustili da podučim našu kandidatkinju! Gospođo vi se nećete s gazdom pojebati već će on vas jebati, karati, iživljavati se nad vama, bit ćete njegova robinja u svakom smislu te riječi, rasurat će vam pičku svojim debelim kurcem! Jel sad kužite što sam htjela reći?" - govorila je Mona poluglasno gledajući Dinu ravno u oči. Dina nije mogla sakriti istovremeni strah i nelagodu koje je osjećala, jako se zacrvenila u licu i bila je postiđena. Samo je kratko odgovorila sa da a onda je gazda opet počeo: "Ajde sad lijepo to sve ponovi i budi sočnija od male!". Teško je disala dok je izgovarala za nju do sada nepojmljive riječi i rečenice, glas joj je drhtao, a i čelo je već dobrano bilo mokro od znoja, dal od neugodnosti il od prevruće sobe. "Dina ustani i polagano počni sa skidanjem, stvarno to radi sporo i sve skini!" - obratio joj se gazda. Potrudila se i skidanje je bilo zaista onako kako je zatraženo od nje. Nikada nije stajala gola pred nepoznatim ljudima i na licu joj se i dalje isčitavala nelagoda i sramota. Na sebi je imala nekakvu trenirku i bezveznu majicu, nekakve staromodne duboke gaće bež boje a grudnjak neki jeftini u crvenoj boji, valjda kupljen na pijaci. Dvije klinke su ju zapanjeno gledale jer su očekivale gazdine salve bijesa i uvreda zato što se Dina nije ni malo pripremila za njih. Istovremeno su joj se divile na, za njezine godine 40-te, lijepom skladnom tijelu. Dobro, ima tu prigovora za neke stvari ali u globalu Dina je bila prvenstveno jebozovna a tek onda pomalo zgodna. "Klinke što kažete da čujem vaše mišljenje?"  -započeo je gazda. "Ima tu gazda puno posla, odjeća je nikakva, zarasla dlakava pička, a i šupak nije nikad bio obrijan pa...!" - prva je odgovarala Matea. "I malo će trebati poraditi na trbuhu, ima viška sala, sise su predivne gazda!" - nadopunila je Mona. Složio se s njihovim mišljenjem i poslao Dinu u kupaonicu na tuširanje. Klinke su morale izvaditi svoje sise iz košulje na koje je on stavio crne stezne trake tako da su još jače bile naglašene bradavice i krug oko njih. Stajale su na ulazu u kupaonicu i zajedno s gazdom promatrali Dinu kako se sapunja po sisama, dupetu i dlakavoj pičketini. gazda je uživao u prizoru, otkopčao je šlic na hlačama izvadio nabrekli kurac i počeo lagano drkati. "Ti si Dina vidjela što sam zadnji put radio tvojoj kumi Miri? Koje je tvoje mišljenje o tome?" - upitao ju je. "Mira je vaša robinja i sluškinja i mora vam se gospodine gazda uvijek dat da ju jebete, bilo kad i bilo gdje. I ja želim poput nje biti samo vaša gospodine gazda, spremna sam sve učiniti za vas!" - gledala ga je u oči i odlučno odgovarala. "To kujo, to kurvetino znao sam da si prava za mene! Bez obzira na ostali dio mogu ti odmah reći da si primljena i da počinješ raditi za mene!" - iznenađen je bio gazda njezinim odgovorom. Više od njega i klinke su bile još začuđenije. Vrhovi sisa su im pocrvenili a bradavice su im toliko iskočile da ih je gazda mogao bez problema štipati što je i počeo raditi. Dina je osjetila olakšanje i kao da ju je u tom trenutku obuzeo elan počela je plesati u ritmu dok se i dalje trljala sapunicom po golom tijelu. "Dina obuci najlon čarape neke svjetlije boje i štikle pa dođi ovamo!" - zapovjedio joj je gazda, dok se on u sobi žvalio s klinkama. One su stajale jedna nasuprot drugoj, sise su im se gnječile i nabijale jedna o drugu. Dok su se njih dvije žvalile i jedna drugoj jezikom lizale po licu, gazda im je razmicao proreze na suknjicama i prstima dolazio do mladih obrijanih mirišljavih pičkica. S pičkica bi krenuo na njihove tvrde oble guze gnječeći ih svojim masnim debelim dlakavim rukama. Po sobi je odzvanjao samo zvuk njihovih poljubaca, glasno i strasno su se žvalile. Kad je Dina došla u sobu obučena kako joj je naređeno, gazda joj dobaci da stavi još koje drvo u peć i da samo dobro naloži vatru iako je već bilo nasnosno vruće.. U ormaru je našao nekakvu rakiju i ponudio klinkama i Dini da piju. Nije im baš pasalo ali jebiga morale su, znale su da ga ne smiju naljutiti. Kad je rakija već dobro počela grijati njihova podatna tijela izveo ih je van na hladnoću. "Dina hodaj po dvorištu u tim štiklama i najlonkama, želim te vidjeti kako izgledaš u svom okruženju, kako se osjećaš kod kuće!" - ironično je dobacio. Ona je bila potpuno gola, osim hladnoće, bojala se da ju netko ne vidi od susjeda. Dvorište je bilo neravno što je dodatno otežavalo njezino kretanje u štiklama a i ponegdje je bilo poledice pa je morala jako oprezno koračati. Gazda je uživao u prizoru, okružen s dvije kujice koje su se također smrzavale. Uživao je u pogledu na Dinu, njezine sise koje ponosno idu ispred nje, ukočenih bradavica, naježene kože na rukama i nogama. Uživao je u pogledu na njezinu dlakavu pičku koja se činila privlačnom kroz najlonke, onako stisnute dlake koje su se protezale skoro do pupka. "Ajde kurvo još dolje do kokošaka, ajde uzmi kukuruz i hrani koke prije nego ih s dvorišta potjeraš u kokošinjac! To to tako kujo, samo daj, pazi nemoj pasti! Tako tako dlakavice moja, bit ćeš ti prava drolja!" - dobacivao joj je  s guštom. Dina je hranila životinje, davala im kukuruz i cijelo vrijeme se okretala oko dvorišta da se uvjeri kako ju nitko od susjeda ne gleda jer je bio dan, popodne. "Tako robinjo, sad dođi do nas i povući rakije da te još ugrije i da ti ispere prljave misli, dođi kujo!" - naredio joj je . On je prolio rakiju po Matejinim sisamaa Dina ih je cuclala, Mona nije mogla izdržati i počela je milovati Dininu smrznutu guzu. Gazda ju je prekorio a ona mu je molećavo odgovorila: "Gazda kuja ima prekrasnu guzu ne mogu izdržati da ju ne probam, molim vas dopustite mi da ju još diram i gladim, molim vas!". Dopustio joj je a Dinu je nagnuo još više prema dolje tako da se njezina guza pokazala u punoj veličini.
Onda se primio Mone i strasno ju je žvalio gnječeći njezinu prohladnu guzu. Seansa na dvorištu trajala je dugo vremena, svi su se smrznuli i onda je gazda odlučio pozvati ih unutra gdje su tek trebale započeti igrice.
U sobi je gazda lagano drkao svoj nabrekli kurac, Dini je isto nabio trake na sise i vezao joj ogrlicu oko vrata s povodcem i tako ju dao klinkama da ju vodaju po kući. Dina je morala svako malo lajati, šnjufati pod tobože tražiti i slijediti tragove, zadovoljno i veselo mrdati guzicom i na kraju šetnje po sobi doći do gazde isplaženog jezika dahtati. On bi ju nagradio s nekoliko udaraca kurčinom po licu. Vidio je da su klinke totalno napaljene na novu robinju pa im je dopustio da ju ližu i oblizuju po cijelom tijelu. I Dina je pod njihovim jezicima i usnama osjećala strašnu ugodu, sve više se opuštala i podavala im se, čvrsto je odlučila ugoditi im. Nije ni gazda ostao ravnodušan na prizor kao niti na njihovo stenjanje i uzdisanje pa im se pridružio na krevetu. Dobro je izlizao klinke po guzi i pički, navlažio ih je da je sve curilo po plahti. Odjednom je ustao i uzeo Dinu za kosu, naglo ju povukao prema stolu i presavio ju preko njega. Opalio ju je nekoliko puta kaišom po guzičetini tako da su najlonke na tom dijelu popucale. "Sad stenji jako kao da te jebem!" - naredio je Dini. Ona ga je poslušala i počela stenjati cviliti, jecati dok je on imao plan za klinke. Stavio je jednu pored druge, ležale su na podu, prišao im je i rekao: "Raširite guzove! Sad ću vas rasturati i ne želim vas čuti samo nek Dina stenje!". Pokorno su ga poslušale, svojim ručicama su raširile guze i s strahom i nelagodom očekivale gazdinu batinu u crijevima. Prvo je napao Monu, zabio je kurčinu do jaja, mislio je da će odmah svršiti ali ga je izvadio pa krenuo na Mateju. Istu stvar je napravio i njoj s tim da plavuša nije mogla ne ispustiti krik. "Rekao sam da vas ne želim čuti , prekini mala, Dina jače stenji!" - zaprijetio im je. Naizmjenično je trpao i u jednu i udrugu, doslovno im je razvaljivao male uske mlade šupčiće. "Gazda jel mogu nešto pitati?" - progovorila je Mona. "Može1" - uzvratio je. "Zašto nas gazda pa rasturajte Dinu, ona je kuja za iživljavanje barem danas?" - cijedila je kroz zube Mona pod naletima gazdine kurčine. "Ona će dobiti neki drugi put kad dođe vrijeme za to, još nije spremna!" - odgovorio joj je gazda. Nije bio zadovoljan ovim položajem pa ih je postavio u pozu 69. Mateja je bila gore i njoj je ispunio šupak. Mona je lizala njegova puna tvrda jaja i dio kurčine koja ne uspije svaki put ući do kraja u matejino dupe. "Gazda molim vas mogu li dobiti vaš prekrasni debeli žilavi kurac u svoja mala ustašca? Želim ga cuclati, pušiti i oprati slinom!" - ponudila se Mona. Izvadio bi ga van i do krajnika itrpao maloj. Dina je to sve promatrala i potpuno se uživila u stenjanje. Gazda ju je pozvao k sebi i počeo ju žvaliti i gnječiti sise. Razvlačio joj je sise i igrao se njima, šamarao ih.  Odlučio je svršiti, izvadio je kurac iz plavojkinog šupka i ispraznio ga na Dinino lice. Klinke su polizale svu spermu koja se razlila preko Dininog lica.  Poslije su klinke Dini držale predavanje o ponašanju i oblačenju, pred njima se morala obrijati i dakako morala ih je služiti. Kad se gazda odmorio i ponovno napalio opet su počinjali igrice ali još uvijek Dinu nije prčio. zato su klinke cijelu noć i sutradan dobijale svoju porciju analnog sexa.
Jedan dan poveo je Dinu kod kumice Mire. Bila je obučena samo u najlonke i štikle, a preko tijela imala je obučenu novu skupocjenu bundu koju je dobila od gazde.  Mira je bila sama kod kuće odnosno očekivala je muža da se vrati s njive. Za razliku od zadnji put, Mira je bez srama poljubila i gazdu i kumu. Bilo joj je drago zbog kume. Znala je da nemaju puno vremena, naslonila se na prozor i sama podigla suknju ispod koje je bljesnula jebežljiva guza i podatna obrijana pičketina. Gazda joj je stavio kurac u pičku i ona je počela stenjati od uživancije. Nakon par minuta otvorila se kapija i muž joj je bio na dvorištu. Gazdu je to jebeno napalilo, svršio je u nju uz gromoglasni uzdah. Mira je brzo otrčala u kupaonicu a gazda i Dina su krenuli van, skoro se sudareći s Mirinim mužem. "OOOO gazda pa jel sad morate otići, dajte vratite se da popijemo jednu!?" - ne sluteći ništa veselo mu se obratio papak. "Hvala žurimo imamo puno posla drugi put, samo smo dovezli Miri neke papire koje mora potpisati, pozdrav, doviđenja!" - odgovorio mu je.
Posebno su ga palile takve situacije gdje je mogao biti otkriven, odnosno gdje bi žene još više ponižavao. S Mirom je to napravio na redu su bile neke druge.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Privatizacija – XII dio
by: tycoon

Gazda je ležao u apartmanskom krevetu razmilšjajući koja će sljedeća kurva biti polujavno osramoćena. Iznenadio ga je telefonski poziv. Bila je to zamjenica njegove tajnice klinka Mona, koja mu je poručila da ga na liniji treba gradonačelnik. "Mona, kujice mala, dođi do mene pa mi reci što trebaš!" - hladnokrvno joj je odgovorio. Klinka je došla iz kancelarije i odmah legla do njega u krevet hvatajući njegov kurac u usta. Dok mu je pušila rekla mu je da ga gradonačelnik hitno treba i ako je moguće da mu se odmah javi. "Gazda evo vam moja uska guza, jebite me dok d njim razgovarate!" - nudila se mala, očito narajcana do bola. Nije ju doživljavao, ostavio ju je među svojim nogama i ona je i dalje navlačila njegovu kurčinu. Gazda jebote, znaš došla mi je jedna sugrađanka i traži od mene pomoć, kao ako joj ne pomognem svoju priču će objaviti novinarima! A znaš kako mi je sad, nije da joj ne bih pomogao ali ono što zahtjeva to joj trenutno ne mogu ispuniti! Jebiga izbori su blizu i znaš nije baš...!" - uplašeno je izgovarao Gogi u telefonsku slušalicu. Gazda ga je prekinuo i samo mu odgovorio neka joj da njegov broj telefona pa će on na sebe preuzeti odgovornost. Nedugo mu je zazvonio telefon i s druge strane javio se ženski glas: "Dobar dan dobila sam broj za koji mi je rečeno da mi može riješiti problem, jesam li u pravu!?". Gazda je snjom razgovarao poluzinteresirano, ne želeći joj na prvu dati do znanja da mu je itekako stalo do njezinog problema. Pozvao ju je u hotel na čašicu razgovoras uvjerenjem da je tako najbolje da pokušaju naći zajednički jezik oko njezinog problema. Dok ju je čekao u aperitiv baru, gazda je razgovaro s svojim kujicama konobaricama. U toj smjeni radila je njegova nova mezimica Mira. Ona sa smjenom završava u 22:00 nsati i poručio joj je da ne ide kući već da ostane jer će mu morati pružiti nezaboravne sexualne trenutke. Njihov razgovor prekinuo je dolazak mlađe žene koja je sva zadihana jedva izgovorila da ju očekuje gazda hotela u baru. Kad ju je druga konobarica Marija uputila prema gazdi, neznanka je prišla separeu gdje je sjedio gazda s Mirom i odmah počela sa svojom pričom. Prošli su već sati u nihovom razgovoru, a onda joj je gazda uz lagano ispijanje konjaka i povlačenja cigarete ponudio ponudu koju po njegovom mišljenju nije mogla odbiti. "Lako je vama govoriti, moj muž je u zatvoru er nije kriv naravno, ja nemam ni kune za plaćanje podstarnastva i režija i sad me najmodavac želi izbaciti na ulicu sa dvoje male djece!" - usplahireno je govorila i objašnjavala gazdi po tko zna koji put. "Ja ću ti dati love koliko trebaš za normalan život i dat ću ti stan ali pod jednim uvjetom, dopustit ćeš mi da te večeras izjebem i to u tvom stanu, moraš pristati na sve inače od dogovora nema ništa!" - rezolutan je bio gazda. "Pa kako vi mislite to napraviti ja sam žena najpoznatijeg štemera u gradu, neće to ići kako ste zamislili, sram vas bilo, jadniče jedan!?" - ljutito mu se suprostavila. "Onda ništa, idite na ulicu i niste za drugo!" - uzvratio joj je gazda. Žena je sva bijesna napustila bar i uputila se van u noć koja je počela obavijati gradić.  otišao je u apartman i poveo Miru sa sobom, putem joj je počeo skidati dijelove odjeće koje je imala na sebi. Kad su došli do apartmana Mira je već bila gola, i čim su ušli unutra odmah ju je uzeo odostraga. To mu je bila omiljena poza a kod Mire naročito. Imala je podatnu guzu i velike sise koje je grubo gnječio svojim rukama. Nije mu dugo trebalo i već je za par minuta bio gotov. Svršio je u nju i znatiželjno ju upitao: "Pa dobro kad ćeš zatrudniti? Jebem te mjesecima i svršavam u tebe i još ništa? Piješ pilule?". Nije mu ništa odgovorila, a ni on nije inzistirao na daljnjem razgovoru. Samo ga je tražila cigaretu da zapali s njim i da otpije koji gutljaj martela iz boce koja je stajala pored kreveta. Zazvonio mu je mobitel i vidio da je broj one žene od prije sat vrmena koja je snjim sjedila u baru. "Dobra večer, ja sam Helena, bila sam s vama prije pola sata, znate o čemu se radi? malo sam razmišljlaa o vašoj ponudi i znate ja bih pristala ali pod jednim uvjetom!" - pokornim glasom mu se obratila. "Koji je vaš uvjet recite!" - odgovorio joj je gazda. "Dođite u moj stan pa ćemo porazgovarati u četiri oka, ne želim preko telefona!" - uzvratila je. Gazda se odmah uputio prema njoj, a Mira ga je usput pitala može li ići kući poslije smjene i on joj je dopustio.
Brzo je našao zgradu u kojoj ga je čekala Helena. Ušao je unutra i zatekao ju u mraku. Objasnila mu da joj djeca spavaju, bebači od jedne i dvije godine, da je to jednosoban stan i zato je ugasila svjetlo. Naravno boji se susjeda koji bi je mogli cinkati njezinom mužu kad iz zatvora dođe vikendom. Objasnila mu je da pristaje na njegovu ponudu ali uvjet je da nitko za to ne sazna. On je na to pristao i odmah se bacio na nju. Helena je bila mlada mama, imala je jedva 20 godina, dugu crnu kosu, vitke linije, velikih sisa i oble prčaste guze. Bila je jako zgodna ali očito zanemarena. Kako mu je priznala muž ju nije jebavao već godinu dana. Dok su stajali na hodniku stana, vidio je dječju dudu i stavio joj u usta. Ona ju je uzela i počela oblizivati s gnušenjem. Odjednom se iz dnevne sobe začuo dječji plač, Helena je htjela otići i vidjeti što je s bebom ali joj nije dopustio. Uhvatio ju je za sise i počeo lagano pljuskati po guzi i licu. Otimala se od njega želeći se pojaviti u sobi i umirirti bebu. Uspjela mu se otrgnuti i otišla do kinderbeta. "Spavaj maleni, mama će napraviti večeras nešto što će biti za naše dobro, samo spavaj ja se žrtvujem za vas!"  - govorila je bebaču kroz suze. Malo je reći da joj je gazda bio odbojan, njegov fizički izgled ju je podsjećao na seoskog pijanca, s debelom škembom i niskim stasom, s brkovima i masnom čupavom kosom smrdio joj je u svakom pogledu. Prišao joj je u sobu i počeo hvatati za pičku i sise. Naredio joj je da se skine i da legne na krevet potrbuške. Krevet se nalazio između dva kinderbeta na kojima su počivali bebači. Poslušala ga je i u trnu se pred njim stvorila gola na krevetu. Ostavio je lampu da svijetli kako bi mogao dobro vidjeti put do njezinog šupka. "Samo još jednu stvar da vam kažem nemojte slučajno svršiti u mene plodni su mi dani!" - upozorila ga je. Naravno da se na to nije obazirao, uhvatio ju je za kosu, prislonio nabreklu debelu kurčinu i zabio ga u njezin šupak. Zastenjala je i zaderala se, jebački ju je boljelo. Nabijao ju je sve snažnije iživljavao se na njezinom jadnom malom šupku, uživajući u njezinom dahtanju i stenjanju, njezinoj boli. Njezino glasnje odzvanjalo je malim stančićem a on ju je dodatno čupao za kosu i udarao po leđima i licu. Izvadio je kurac iz guze i ona je odmah osjetila olakšanje. Zabio ga je u njezinu pičku i nakon nekoliko uboda grčevito je svršio u nju uz silno njezino protivljenje. Napunio joj je utrobu tako da je i zadnju kaoljicu iscjedio u njezinu utrobu. Klinci su se probudili od njezinog stenjanja a ona ih je umirivala dok se sperma cijedila niz njezine noge. "Kurvo ja idem, sutra dođi u hotel , obrij pičku i šupak, obuci se sexypilno i pripremi se na torturu, jel ti jasno!?" - naredio joj je i izašao van usput joj bacajući nekoliko stotina eura za jebačinu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Mala frka među komšijama – I dio
by:jaskojas

Ustao sam iz kreveta, otvorio sam prozor i nalaktio na njega da se nadišem malo jutarnjeg svežeg vazduha. Onda sam primetio tetka Mariju, kevu mog komšije. Iznenada me stresao talas nekog zadovoljstva. Bože što jebozovno izgleda ta žena, čak i kad nosi cegere sa pijace. Bila je ispred ulaza i pustila je obe torbe da odmori ruke. Visoka je, plava, krupna uvek doterana i napuderisani, u svakoj situaciji koketna. Sve više i više mi se diže kurac na nju. Gledao sam je sa drugog sprata i zamišljao kakva li joj je pička. Već je ušla u ulaz ali nakon pola sata čulo se zvono na vratima. To je ona, došla je na kafu kod keve. Bili smo prve i jedine komšije na spratu i svakodnevno su njih dve pile kafu. Njen muž je dobio veći stan za proširenje i to u novogradnji u drugom kraju grada samo što zgrada još nije tehnički primljena mada je sve završeno. Drugim rečima uskoro im sleduje selidba. Iskreno mi je žao zbog toga. - Roli te zove da dođeš .. Jel kod njega red? .. - Upitala me tetka Marija kad sam ušao u trpezariju - Pobogu tetka Marija, znate da ne gledamo na red .. - uzvratio sam iako to nije bilo tačno. Jedan dan smo nas dvojica pili kafu kod njega a onda kod mene. Njen sin Roland je bio drugi razred gimnazije a ja četvrti. U tim godinama to je već dovoljna razlika da se ne družimo. I ja sam imao svoje društvo sa kojim sam uveče izlazio. Sa Rolija sam komšijski pio kafe preko dana, kao da smo neke žene. Primetio sam da je njemu pomalo imponovalo da se druži sa mnom, valjda što sam stariji, šta li .. Sedeli smo na terasi a tetka Marija je donela na poslužavniku dve kafe, dva soka i dve male rakijice. Pogledom sam pomilovao njene krupne sise taman kad se nagla nad stočić. Vreli talas mi protutnja kroz stomak. Ja moram nekako da reagujem, da joj dam do znanja da je želim. Moram! Kada smo popili kafe došla je da uzme poslužavnik. - Jel mogu čašu vode? - Upitah Rolija. - Idi za kevom nek ti da - odgovorio mi je žmirkajući na suncu. - Ja bih čašu vode - pojurio sam za tetka Marijom i stigao je u kuhinji samo što je spustila poslužavnik na sudoperu. I moja i njena ruka su pošle ka čaši koja je stajala na sudoperi. U momentu kada je ona uhvatila čašu, moja ruka je uhvatila njenu. Srce mi je počelo da bije kao čekić. Toliko jako mi je tuklo da sam siguran da je i ona mogla da čuje. Stala je bez reči i pogledala u mene iskosa, nekoliko trenutaka. A, za nju onda novi šok. Priljubio sam svoja bedra i svoj udrvenčeni kurac uz njenu butinu i držao nekoliko sekundi. - Pusti .... - tiho je rekla i odgurnula me od sebe. Te večeri sam popio nekoliko pića sa društvom u gradu i legao kasno u krevet. Ruka mi sama pod pokrivačem pronašla kurac i kao skoro svako veče počeo sam da drkam. Zamislio sam sisatu Sonju i počeo lagano da navlačim kožicu preko glavića. A onda, pred očima mi se stvorila tetka Marija. Onako visoka, krupna, plavokosa, bele puti, sva kao da je od putera, namestila je usne u svoj čuveni poluosmeh a zatim je raspakovala svoje krupne dojke iz brushaltera i smešeći mi se rekla: - Dodji da te podojim ... Sise su joj krupne, butine snažne, izgleda mnogo jebozovnije od Sonje i od bilo koga! Počeo sam snažno, skoro mahnito da drkam i svršio sve po čaršavu, ne vodeći računa dali će keva da vidi fleke. U tom momentu sam znao da moram da ponovo pokušam da jebem tetka Mariju. Nisam znao kako je reagovala na ovo danas. Postojala je opasnost da kaže mojoj kevi. To bi bila katastrofa! Ali strast koju sam počeo da osećam prema ovoj ženi bivala je iz dana u dan sve veća i veća i više se nije mogla meriti sa strašću ni prema jednoj devojci koju sam poznavao. Željno sam očekivao da ponovo dođe kod keve na kafu. Ali nje nije bilo već par dana! Da se nije naljutila zbog onog dodira? Da nije već ispričala mojoj
kevi? Da nije rekla Rolija? Svom mužu Draganu? Bože, šta mi je sve ovo trebalo? ... Najzad, začuo sam jedno jutro tetka Marijin glas iz trpezarije. Ponovo sam uzbuđen i ušao sam da je vidim. - Zdravo sine .. - ljubazno mi se osmehnula kad sam ušao. Pokušao sam da vidim na njenom licu bilo kakav znak neke promene raspoloženja prema meni ali nisam ništa primetio. - Roli će doći kasnije da te nešto zamoli .. - Samo nek izvoli - odgovorih ljubazno i prođoh u dnevnu sobu. Seo sam na fotelju odakle sam mogao kroz vrata harmoniku da vidim tetka Mariju a ne i moju kevu. Uzeo sam novine i posmatrao sam je. Pogled na njene prekrštene noge i malo ogoljenu butinu mi je smesta nabreklo kurac. Ponovo sam osetio vrelinu i uzbuđenje. Moram opet nešto da uradim pička joj materina. Isplazio sam vrh jezika kao da ližem i pogledao prema njoj. Nije dala znak da je primetila mada je pre toga par puta bacila pogled ka meni. Onda sam rešio da idem dalje, ma koliko bilo opasno. Jednom rukom sam raskopčao šlic i izvadio kurac sakrivši ga iza novina. Onda sam polako podigao novine otkrivši ga celog kako štrči iz farmerki. Nije bilo šanse da ga ne vidi ali nije ništa pokazivala svojim izrazom lica. Ona i keva su listale časopise i gledale krojeve. Povremeno bi se osmehivala onim svojim koketno osmehom otkrivajući bele zube. Nisam više mogao da izdržim i otišao sam u VC i izdrkao ga. Popodne je stvarno navratio Roli i zamolio za pomoć kao što je tetka Marija i najavila. Sutra će tresti tepihe pa mu treba pomoć oko nošenja. Tepihe i staze smo iznosili jedan po jedan bez problema u dvorište gde ih je tetka Marija propisno istresla sa tresač a zatim ih vraćali u stan. Jedino je problem bio sa najvećim tepihom iz dnevnog boravka koji je bio dimenzije pet puta četiri i nije mogao da uđe u lift pa smo ga nosili stepeništem. Bio je baš težak pa je i ona morala da nam priskoči u pomoć. Kad smo ga najzad uneli u sobu Roli reče: - Vas dvoje odmotajte ovaj veliki tepih a ja ću sam da donesem one dve staze koje su ostale dole. Ove reči mi izazvaše prijatnu toplinu u grudima. Ostaću malo sam sa mojom devojčicom! Četvoronoške smo počeli da odmotavamo tepih svaki svoj ćošak. Ja sam svoj počeo brzo da odmotavam a onda sam video da Marija nije ni počela njen. Stajala je četvoronoške nad njenim krajem tepiha očigledno previše umorna. Priskočio sam u pomoć. - Vi ste se baš umorili-rekao sam pokušavajući da joj priđem što bliže. - Molim te da se ponašaš pristojno - presekla me je. - Ono što si izveo juče je užasno nepristojno i odvratno. - Nastavila je upola glasa. - To više da se nisi usudio da ponoviš. Ja sam mislila da si ti fin i pristojan dečko! Baš si me razočarao sa svojim ponašanjem. Mogla bih da kažem tvojoj majci kako se ponašaš prema meni .. Majka mogu da ti budem, bre! - MARIJA LUD SAM ZA TOBOM! - Ote mi se iz usta. Više nisam imao kud. Prebacio sam ruku preko njenih leđa. Ona je počela da je otresa sa sebe. - Pusti me, evo ide Roli! - Baš me briga! Želim tvoju sisu! - Uhvatio sam je odozdo za jednu sisu koja je visila kao kravlje vime. - Balavci! .. - Viknula je ali je moj snažan šamar prekinuo. Glava joj je odletela na suprotnu stranu od siline šamara a na obrazu se ocrtavao moj dlan. Nekoliko trenutaka je vladala tišina a onda je u sobi odjeknuo Rolijev glas: - Pa vi niste ništa uradili! Nekoliko dana Marija nije dolazila na kafu. Ni ja nisam išao kod Rolija. Bio sam siguran da blefira i da ništa nije rekla kevi. Mada, nikad se ne zna .. A onda, Roli se pojavio na vratima, dobro raspoložen. - Šalje me keva da te pozovem da ideš sa nama u novi stan. Hoćemo da ti ga pokažemo. Naravno, ako imaš vremena. - Imam, kako nemam! - Odgovorio sam kao iz topa. Stan je bio prostran i sunčan, stvarno lepši nego ovaj dosadašnji. Naročito mi se svidela lepa stolarija i parket. Plus dve terase. Roli je najzad dobio svoju sobu. Razmileli smo se po praznim sobama. Ja sam krajičkom oka tražio Mariju ali mi je ona vešto izmicala. Mi u jednoj sobi ona u drugoj. I kada bih je video držala se nekako po strani, izbegavala je da nam se pogledi susretnu. A onda začu se njen glas: - Roli jesi pokazao komšiji kupatilo? - Dolazio je sa drugog kraja stana - Nisam. - Nek dođe ja ću mu pokazati! Čim sam kročio u prostrano kupatilo Marija je pritvorila vrata. Prišla mi je i prošaptala: - Dođi sutra ujutru u 9 kod spomenika Strahinjiću Banu na onaj plato vidikovac. Sutradan sam se probudio ranije i požurio na mesto susreta. Bio sam uzbuđen, znao sam da me čeka nešto važno i krupno. Tetka Marija je bila očigledno puna iznenađenja. Kiša tek što je prestala da pada pa sam preskakao barice po asfaltu iz koga se dizala vlažna para. Stigao sam na plato ispred spomenika koji je bio na uzvišenju sa lepim pogledom. Na ivici platoa je bio gelender za koga sam se uhvatio i gledao levo desno, ali nije bilo nikog. Da me nije zajebala? U tom momentu sam primetio jednu priliku kako se pojavila iza spomenika. Nisam obraćao pažnju, ali ta prilika mi priđe sasvim blizu i tek onda sam je prepoznao: - Marija! Ne bih te nikad prepoznao .. - uzviknuh iskreno iznenađen. Bila je u kišnom mantilu glave zabrađene u maramu i sa velikim tamnim naočarima. Stala je pored mene. - Nas dvoje moramo da razgovaramo ozbiljno. - Počela je ozbiljnim glasom. - To što si ... počeo .. što pokušavaš da počneš .. je veoma ozbiljno. Nisi ni svestan svih posledica toga. Udata sam, imam sina skoro kao ti što si. Imam muža, imam prijatelje, imam tvoju majku i tvoga oca sa kojim se lepo družimo. Zar hoćeš sve to svojim nepromišljenim potezima da dovedeš u pitanje? Ako ovako nastaviš sve može da padne .. da nestane. Ne mogu to da dozvolim, na tako naivan način da ugoziš ne samo moj miran život nego i Rolandov. A i kako te nije stid pred Rolandom, drugovi ste, a ti ... ti .. bi njegovu majku ... - Marija, želim te. ŽЕLIM TЕ! Ne mogu više da izdržim! NЕ MOGU! Jednostavno ne mogu! Moram da te imam, MORAM! - Ispalio sam u jednom dahu sasvim iskreno. Uhvatio sam je za ramena i okrenuo prema sebi. - Marija, zar ti stvarno misliš da sam toliko glup da želim da ugrozim tvoj miran život i sve stvari koje voliš? Zar stvarno misliš da bih hteo da nas uhvati čika Dragan ili da sazna moja keva ili nedajbože moj ćale? - Nastavio sam monolog prilično sigurnim glasom a Marija je skinula naočare. Gledala je nekud preko mog ramena i rekla: - Da znaš odkad mi muškarac nije opalio šamar kao ti pre neki dan. Još moj prvi muž ... - onda je zastala kao da se nečeg setila što ja ne treba da znam. Tada sam osetio da trebam da reagujem, sad il nikad. Еnergično sam je obgrlio rukama oko pasa i privukao k sebi. Počeo sam da je ljubim u lice. Njen otpor je bio slabašan, nije ga skoro ni bilo, osim što je okretala lice levo desno ne dozvoljavajući mi da joj tek tako pronađem usne. - Razmisli još jednom o svemu .... hmmmm .. molim te razmisli ... - Razmislio sam! Hoću da te jebem Marija, hoću da se jebemo što pre ili ću umreti! - Oh, bože ... Ti ne znaš mnoge stvari o meni, ne možeš znati .. - Ne interesuje me ništa. Ništa! Hoću samo da te što pre JЕBЕM! DA TЕ JЕ-BЕM!! Samo mi je to na umu. I neću se smiriti dok to ne ostvarim! Ona mi se nekako izmigoljila iz zagrljaja i pohitala ka kamenim stepenicama kojima se dolazi na plato a koje su se dole završavale kamenim prolazom. Stigao sam je na polovini stepenica i ponovo zagrlio. U tom momentu iz kamenog prolaza su se pojavili momak i devojka koji su se držali za ruke i počeli da se penju gore na plato. Oboje pogledaše u nas dvoje. Marija se okrenula prema meni i priljubila se valjda iz straha da je ovo dvoje ne prepozna. Potražio sam joj usne i počeli smo da se ljubimo. Njene ruke su polako počele da se podižu na moja ramena. Najzad! I zadnji tragovi njene neodlučnosti i otpora su nestali.
Ljubili smo se neprekidno celo vreme dok se ovo dvoje penjalo stepenicama. Moj udrvenčeni kurac je bio stisnut uz njen stomak. Dobro ga je osećala na sebi. Kad se ovaj par popeo na vrh, mi smo prekinuli ljubljenje da dođemo do vazduha. - Dođi večeras u deset kod mene. Nemoj ni slučajno da zvoniš niti da kucaš. Samo uđi, vrata će biti otključana. A sad me pusti da odem i ne kreći odmah za mnom. Krenula je jedan stepenik a zatim kao da je nešto zaboravila. Vratila se nazad i bez reči mi utisnula jedan poljubac pravo u usta! Gotovo je, Marija je definitivno pala! Kakva pička! Kakva žena! Gledao sam za njom kako nestaje u prolazu na dnu stepenica još ne verujući da je najzad gotov njen otpor. Skršen pred mojim nasrtajima. Odjednom sam osetio kako me obliva ponos! Poneo sam se kao pravi jebač. Muškarac koji je u stanju da osvoji ženu i da je na kraju jebe! A do sada sam jebao samo Cecu, nijednu više! To se uopšte nije primetilo na mom ponašanju, odigrao sam kao da sam ih jebao stotinu. Onda sam odjurio kući jedva čekajući veče. Veličanstveno veče u kome ću doživeti ostvarenje mog sna! Uveče sam se spremio kao da idem u grad i muvao po kući zapravo čekajući deset sati. Uzbuđenje je bilo toliko da su mi ruke počele da drhte od iščekivanja. Strah me bilo da matorci nešto ne primete, ali oni su gledali tv. Tačno u deset sam izašao iz mog stana i pravo ušao u stan prekoputa. Zatvorio sam vrata za sobom i izuo cipele. Iz dnevne sobe je dopirala prigušena svetlost. Marija je sedela na trosedu i gledala TV, nije se ni okrenula kad sam ušao. Bila je obučena u kućnu haljinu a osetio se miris parfema u čitavoj sobi. Bio je to omamljujući orijentalni miris. Bez reči je ustala i počeli smo stojećki da se ljubimo. Skinuo sam joj kućnu haljinu i ostala je u ružičastom kombinezonu. Neprekidno smo se ljubili u usta a mojim rukama sam joj počeo da milujem leđa a zatim sam joj spustio ruke na mesnate guzove i počeo nežno da ih mesim. Ona se na to snažno priljubila uz mene i pritisnula usne na moje. Polako sam je spustio na tepih. - Možeš da radiš sa mnom šta god hoćeš - objavila je svečano svoju kapitulaciju. Odlučio sa da prvo krenem od sisa. Mesio sam ih preko kombinezona a zatim sam joj ih izvadio iz korpi. Bile su to krupne mesnate sise zrele žene. Sisao sam malo jednu pa onda drugu. Zatim sam podigao kombinezon iznad stomaka. Stomak i kukovi su joj bili krupni, dosta gojazni ali su joj obline ipak bile očuvane a koža bela i čista. Sva je mirisala kao ruža. A onda je moja pažnja krenula na dole ka njenim bedrima gde je, uklješten između jakih butina, bio predmet koji sam najviše želeo od svega. Njena pička. Gaće su joj se bile svilene i za jedan broj manje. Počeo sam polako da ih skidam i malo po malo ukazao mi se pravilan trougao kratkih smeđih dlačica. Malo su se kovrdžala. Dakle smeđa pička! Еto kakva joj je! Prvi puta sam začuo njen uzdah. Više nisam imao snage da je detaljno razgledam. Prvo ću da jebem pa ću je onda razgledati odlučio sam. Morao sam prvo da joj raširim butine jer je ona doslovno pustila da sve uradim sam. Kao da je znala da mladom muškarcu reči ne znače ništa, samo mu znači telo žene koja mu se prvi puta daje na poklon i čije će telo da mu uskoro pruži zadovoljstvo. Ustao sam i skinuo pantalone, bacivši još jedan pogled na nju. Ležala je kao neka fina kobila raširenih nogu i zadignute spavaćice sa izvađenim sisama iz korpi i čekala me. Onda sam se smestio među butinama i mojim glavićem sam potražio njen ljubavni otvor. Sa lakoćom sam ušao u nju i gurnuo ga nežno do kraja. Zatim ponovo. Pa opet do kraja. Njena pička je bila vlažna i topla, najlepše mesto na ovom pokvarenom svetu. Marija je počela da jeca na jedan božanstven način, nekako kroz nos. Svaki moj ubod je izazvao automatski 01:00 nežan jecaj. Ljuljao sam je kao neku luksuznu jahtu ispod mene, veličanstveni brod čiji sam postao kapetan, kapetan koga je ona željno iščekivala čitavu večnost da najzad dohvati njeno kormilo svojom sigurnom rukom. Ljuljali smo se na talasima a ja sam upravljao levo, desno, gore, dole dok je moja jahta je poslušno reagovala na svaki trzaj svoga kapetana. Više nisam mogao da izdržim. Čvrsto sam zagrlio svoju devojčicu i stiskajući guzicu počeo da ubacujem seme unutra. Njene ruke su u tom momentu čvrsto pritisle moju guzicu ne dozvolivši ni pod razno da se odvojim od nje u tom najslađem trenutku. Nekoliko sekundi je trajalo punjenje a onda klonuh na nju. Ležali smo zagrljeni neko vreme a onda je Marija naglo živnula, ustala i uhvatila me za ruku. - Nemoj da se brineš. Imam začepljenje jajovoda, neću ostati trudna. A sada ljubavniče moj, molim te skini se go. Poslušao sam je i skinuo sve sa sebe a onda je ona sa osmehom rekla: - Idemo u sobu na krevet. Uhvatila me rukom za omlitaveli kurac i povela u spavaću sobu na bračni krevet. Gurnula me na krevet na leđa i opkoračila me podigavši svoj kombinezon. - Jel možeš još? - Pogledala je ka mom još uvek mlitavom kurcu. - Mogu ljubavi, ali ja bih da se još malo ljubimo. Divno je ljubiti te. Nagla se nad mene i ponudila mi usne. Ljubili smo se i to mi je bilo baš prijatno čak i posle jebanja. Dah joj je bio svež i zdrav udisao sam ga punim plućima. Istovremeno sam osetio njenu toplu i mekanu ruku na kurcu kako mi navlači kožicu gore dole, pa mi je kita opet bila u top formi. - Sad ću ja tebe da jebem. Nasadila se na nadrkanu kitu i počela se sama dizati i spuštati. Moje je bilo samo da ležim i uživam! Nisam dugo mogao tako. Slast je bila prevelika! - Marija, svršavam, brzo, brzo, usne, usne! Počeli smo da se ljubimo, stavio sam joj jezik u usta dok je ona i dalje mene jebala nesmanjenom žestinom. Bože kakvo neopisivo zadovoljstvo! Slast njenih usana dok mi je kurac u njenoj pički i počinje da štrca seme! Neopisivo! Nikad doživljeno! Pali smo na jastuk i zagrlili se. - Roli je kod ćaleta. Pravog ćaleta, mislim. Ostaje još dva dana, ali prekosutra uveče vraća mi se Dragan. Ostaje nam za tucanje još samo sutrašnji dan. Posle će biti opasno. - Ja sutra neću u školu! - Smesta sam odlučio. - Dolazim opet kod tebe da se jebemo! Za kraj našeg prvog jebanja, legao sam na nju i ljubeći se opraštali smo se jedno od drugog. - Ljubavi, jedva čekam sutra .. - Pičkice moja, hvala ti za ovo danas! Kevi sam ostavio poruku na stolu da nemam prva dva časa kako me ne bi budila rano i zaspao kao klada umoran od jebanja ali veoma zadovoljan, definitivno rasterećen od napetosti koju sam doživljavao danima pre toga sa Marijom. Pobeda je tako slatka! Sutra sam se probudio naspavan i odmoran, konju bih rep mogao da iščupam. Keva mi je napravila doručak a posle doručka sam uzeo knjige kao da ću kobajagi ići u školu, pa sam klisnuo u Marijin stan kao i juče. Ona me je čekala i smesta me odvela u spavaću sobu. - Prvo da se zakunemo jedan drugome da nećemo da izdamo našu tajnu nikome! Molim te da me poslušaš i da izvršiš ovo što kažem. Okreni se na bok prema meni i uteraj mi ga. Poslušao sam ovu njenu bizarnu naredbu. - Skupi vrhove četri prsta leve ruke i stavi mi ih u dupe! - Štaaa? - Poslušaj! Uradio sam kako je tražila a iznenada osetih oštar bol u svom dupetu! I ona je meni nabila prste u dupe! - Zakuni se da nećeš nikome reći da si me jebao! - Kunem se. - Zakuni se da nećeš dati povoda svojim ponašanjem da Roli zaključi da me jebeš! - Kunem se. - Zakuni se da nećeš nikome u zgradi pričati o nama! - Kunem se. - Zakuni se da ćeš me jebati kad god to bude moguće i kad god to poželi bilo ko od nas dvoje! - Kunem se. - Dragi, možemo da vodimo ljubav ... Jebao sam je u klasičnoj misionarskoj pozi. Oboje smo ćutali dok smo se jebali kao da smo žurili da što pre svršimo i time zapečatimo našu jebačku
zakletvu. A onda, slatko opuštanje i odmor. Ležala je na leđima raširenih nogu savršeno mirna i gledala u plafon. Najzad sam imao priliku da na dnevnom svetlu dobro razgledam njenu pičku. Spustio sam usne na njene smeđe kovrdže. Bile su mekane i nežne, nisu uopšte bockale, osećaj je bio kao da su svilene dok sam ih čupkao usnama. Spustio sam usta niže ispod dlakavog trougla. Pičkine usmine su joj bile dugačke i kao prst debele, na sredini dosta rastvorene jedna od druge. Između njih sam video sivkasto zbrčkano meso. Oprezno sam ugurao jezik unutra. Meso je bilo mokro. Ugurao sam jezik što sam mogao dublje unutra. Počeo sam da joj sisam pičku kao najveći delikates. To je za nju bilo previše. - Dečače, De-č-a-č-eee ... Šta to radiš jednoj dami?! Heeeej!! ... - Stisnula mi je glavu svojim jastučasti butinama i čvrsto me zarobila između njih. Ali ja nisam odustajao, sisao sam i dalje uvlačeći pičkin meso čitavim ustima u sebe našta je je počela da uvija kukovima levo desno pokušavajući da me otrese sa pičke ali sam se borio kao lav koji je ščepao jadnu antilopu i davi je. - Preeeeesss ......-zagrcnula se i odigla bedra sa sve mojoj glavom na sebi visoko iznad kreveta snažnim trzajem i posle dve sekunde grča, tresnula dupetom nazad na krevet. Svršila je! Čim je došla do daha, okrenula se na stomak. - Lezi mi malo na leđa. Želim da osećam tvoje telo svuda na sebi. Legao sam na nju kao da je neka živa prostirka. Moje ruke na njenim rukama, moje noge na njenim nogama, moj kurac na njenom dupetu, obraz na njenom obrazu. Bože, kakvo zadovoljstvo mi pruža njeno telo! Želim da je upijem u sebe i da ovo večno traje .. - Idemo malo u dnevni boravak - predložila je nakon pauze. - Molim te obuci kombinezon. Volim da te gledam u njemu. Poslušala me i obukla roze kombinezon koji joj je dopirao do polovine debeljuškastih butina. Izgledala je kao neka nežna napumpana beba. Prešli smo u kuhinju, celo vreme sam je držao za guzicu. - Pusti me da skuvam kafu! ... - Kuvaj ovako ja ću da te držim za guzu, hoću da iskoristim svaki sekund današnjeg dana! Mesio sam joj polutke dok je ona odmeravali vodu nagnuta nad šporetom. - Dečko, dečko, sram te bilo ... Znam ja šta si ti nameračio .... Kafu ćemo piti posle. Prešla je za trpezarijski sto i legla potrbuške na njega. Sa rukama je raširila guzove. - Pogledaj mi guzu. Kako izgleda? - Mala rupica sivkasta. Okolo ima malo dlačica. - Čučeći sam joj referisao. - Ja sam prava domaćica, imam sve što treba i za taj slučaj! U prvi mah nisam shvatio na šta cilja. Iznenada je ustala i iz kuhinje donela neku zelenkastu bočicu na kojoj je pisalo "VIRGIN". Sipala je malo guste žute tečnosti na vrhove prstiju i natrljala mi dobro glavić sa tim koji je odmah nabrekao. Zatim se dobro natrljala između guzova. Maslinovo ulje. - Jesi li nekad jebao ženu u dupe? - Nisam ljubavi! Puna si iznenađenja! - Sada te molim za nežnost i pažnju. Prislonićeš kurac na moju rupu ali nemoj na silu da prodireš u mene. Neka te moja guza oseti i sama će ti se otvoriti. U protivnom, boleće me pa neću moći da ti donesem onoliko zadovoljstvo koliko bih htela! Zapamti, slast jebanja u dupe zavisi od ljubavi koju ljubavnici osećaju jedno prema drugome i nežnosti koje su sposobni da predaju svom partneru. Onda se ponovo namestila na sto legavši na stomak i raširila guzove. - Reci mi ako te zaboli odmah ću prekinuti - obećao sam nameštajući glavić na njen stisnuti čmar. Oprezno sam pokušao da uđem ali ni makac. Čmar je bio čvrsto zatvoren ali je moj glavić koji je čini mi se još dodatno nabrekao stalno blago pritiskao ulaz. - Probaj sad - rekla je Opet moj pritisak ali ništa. I dalje sam ga držao priljubljenog uz stisnutu rupicu. - Probaj opet - pogledala me je preko ramena. Odjednom čmar se olabavi i moj kurac, mic po mic poče da ulazi u Marijino dupe. Stigao sam do kraja u dubinu. - Jel boli? - Upitah je zabrinuto - Ne, ljubavi, jako si pažljiv. Počni polako da me jebeš .. Počeo sam da ulazim u ritam. Dupe je pružalo veći otpor od pičke. Zadovoljstvo je bilo neopisivo! Marija me opet pogledala preko ramena, bila je oblivena rumenilom, nadam se od zadovoljstva a ne od bola. Pružila je ruke iza svojih leđa i uhvatili smo jedan drugoga za podlaktice. Čvrsto smo se držali za ruke i natezali se kao da smo tako hteli da još više pojačamo naš kontakt. Njeni veliki guzovi su poigravali pod mojim ljuljanjem a ubrzo je počeo da škripi i sto pod njom. Veliki trpezarijski sto na kome sam bezbroj puta pio kafe sa njenim sinom i raspravljao o košarci. Sada je služio u sasvim drugu svrhu: da na njemu sodomizujem njegovu majku! - Gotovo je Marija, gotovo ..... - zacvilela sam od slasti iu rafalima punio spermom guzu moje ljubavne kobile. Srećni i zagrljeni pali smo na trosed u dnevnoj sobi i poljupcima proslavili još jednu našu ljubavnu pobedu! Nakon toga sam morao da odem kući, teška srca. Uveče joj se vraćao muž a sutra i sin što znači da nema više sastajanja barem nekoliko dana. Legao sam u krevet a Marija mi je još bila pred očima. Njeni plavi uvojci, beli zubi, krupne dojke .. izazivale su mi prijatnu toplotu u grudima. Osećao sam se kako tonem u ljubavni lavirint i kako se malo po malo zaljubljujem u ovu izvanrednu ženu. Kurac mi je bridelo i postao je bolan na dodir. Previše je bio u upotrebi danas pa ću morati da ga par dana odmorim. Nema drkanja pet dana! Prvih nekoliko dana nisam uopšte ni video Mariju. Možda je bila na kafi kod keve dok sam ja bio u školi, ne znam. Nisam ni odlazio kod Rolija. Počela je da mi sve više nedostaje a nisam znao kako da joj signaliziram da hoću jebanje niti gde bi to mogli da uradimo. Onda je jedno prepodne došla kod keve na kafu a ja sam se kao slučajno muvao i naravno, gledao moju ljubav ispod oka. Bože kako je bila lepa onako sa bisernom ogrlicom oko vrata i lepim dekolteom. Smeškala se meni na isti način kao i mojoj kevi, ni u snu nije moglo da se primeti da smo se jebali. Umela je vrhunski da igra ovu igru. I kad sam najzad otišao kod Rolija bila je savršeno mirna i neutralna, apsolutno ista kao i bezbroj puta ranije. Gledao sam joj bele ruke sa nalakiranim noktima, okićene sa nekoliko velikih zlatnih prestena dok je sa poslužavnika skidala kafe, sokove i rakijice kao i uvek. Gledao, ali nisam mogao da ih dodirnem iako sam žudeo za njima! Dani su prolazili. Više nisam mogao ovako. Moram nešto da preduzmem i da je ponovo jebem, ma koliko bilo delikatno i opasno. Pošto sam išao u popodnevnu smenu u školu, jutro mi je bilo slobodno za delovanje. Odlučio sam da je sačekam kada se vraća iz jutarnje kupovine. Sa prozora moje sobe sam snimio jednog jutra kako se vraća sa dve torbe koje je jedva vukla i brzo se spustio sa liftom u prizemlje. Čekao sam je ispred lifta uzbuđen sve više i više dok najzad nije ušla u ulaz. - Oh komšija, dobro jutro - počela je da se folira - Hitno mi treba jedno dobro prcanje .... - uhvatio sam je za ruke i uvukao u lift. - Ti nisi pri svesti! Pusti me odmah! Dragan je kući, uhvatiće nas! - Samo jedanput na brzaka! Molim te Marija! Molim te!! Stisnuo sam dugme u liftu za podrum i izvukao je u polutamu suterena. - Nemoj, molim te još jednom, naići će neko, možda neko od tvojih! - Cvilela je preplašena ali ja sam bio neumoljiv. - Brzo ćemo .... samo jednom, stojećki! Uhvatio sam je otpozadi i prislonio rukama na lift a ja joj zadigao haljinu. Kao za inat ispod je imala nekakav mider koji sam na jedvite jade svukao da bih došao do gaća koje sam strgao samo do pola butina i onako pipajući je između nogu uspeo da joj ga uteram u pičku. Cimao sam je i natezao kao davljenik kome je očajnički potreban vazduh. Bio sam dosta grub, čulo se šuštanje njene odeće dok sam je jebao. Pokušao sam da je dohvatim za sise preko njene bluze ali se začulo cepanje tkanine! Bože
iscepaću je skroz od strasti, kako će takva kući? Odjednom, začulo se udaranje iz prostora za lift: - Pusti lift! Pusti lift!! - Neko je vikao odozgo. Zaboravio sam da lift ne ide iz podruma sam, mora da se stisne dugme za gore. - Jaoooo!! Dragan! Еvo ga silazi, silazi dole, majko mila!!!!! ...... - Ciknula je Marija prepoznavši muževljev glas. U tom momentu, ja sam ejakulirao u nju, potpuno otupelih čula za sve oko sebe dok je trajalo sladostrašće. Ona se naglo uspravila i moj kurac je ispao iz njene pičke pišajući zadnji mlaz semena negde po njenom cegeru. U sledećem momentu sam se proderao: - Еvo ide lift komšo, strpi se malo!! - Brzo sam stisnuo dugme i prazna kabina je otišla pravo na drugi sprat! Zagrlio sam Mariju koja je drhtala od straha i tešio je još neko vreme. - Ne može ovako mili. Ovo što si uradio je strašno opasno. I ti meni nedostaješ, ali shvati koliko rizikujemo oboje ... - jecala mi je na ramenu još nekoliko minuta a onda se malo primirila. - Еvo, baš sam danas htela da ti nekako dostavim poruku da dođeš u subotu uveče u deset kod mene kao i prošli put. - Zar ti muž nije tu? - Ne brini ... pomogni mi oko torbi. Podigao sam joj torbe i malo joj otresao suknju i podigao bretelu koja joj je spala. Smestio sam je u lift a ja sam otišao peške stepenicama kući. Ovo danas je bilo više nego opasno, mislio sam u sebi. Izgubio si glavu, dečko, skroz si pošandrcao za njom. Moraš da se smiriš! Moraš da je iskuliraš kad je vidiš! Marija dobro zna znanje. Pustiću nju da se bavi organizacijom našeg jebanja. Ona je zrela i hladnokrvna žena i manje su šanse da napravi grešku i da nas uhvate na delu! Jeste da lako padam u trans zbog nje, ali pravi jebač mora da bude hladnokrvan. Mora! U malo mirnijem raspoloženju sam dočekao subotu. Spremio sam se kao da idem u grad i opet po već oprobanom receptu skliznuo kod nje u stan. Stan je bio polumračan, jedino je dopiralo svetlo iz spavaće sobe sa stone lampe. Marija me je čekala na krevetu, bila je u kombinezonu. Znala je šta volim. - Molim te ljubavi, izvini za ono od pre neki dan. Stvarno sam izgubio glavu za tobom. Obećavam da se neće ponoviti! - Oprošteno ti je sve, dečko. Bio si strašno napaljen ali ubuduće pazi. - Osmehnula se sedeći na krevetu. - A sada skini se go i dođi na krevet. Imam jedno iznenađenje za tebe .. Poslušao sam je radoznao. Odjednom je iz natkasne izvadila nešto svetlucavo. Lisice! Strašno sam se iznenadio. - Šta će ti lisice, jesi ti sado? ... ali ona mi prstom dade znak da ćutim. Nežno mi je navukla na zglob lisicu i škljocnuo drugi kraj na uzglavlje kreveta. - Sad si moj. Mogu da ti radim šta hoću. Opkoračila me butinama i počela je da me ljubi u usta. Znala je da volim ljubljenje u usta. Osetio sam kurac u njenoj mekanoj šaci. Namestila ga je na svoj prorez i nasadila se ne njega. Počela je da me jebe sporim ritmom a ja nisam mogao da maknem pritisnut njenim telom i vezan lisicama. Bio sam ljubavni zarobljenik i obična jebačka igračka u rukama moje sredovečne ljubavnice. Marija je bila zajapurena, pojačavala je ritam jebanja i podigla se uspravno na kurcu. A zatim, .... nastupio je za mene strašan događaj. Užasan! Vrata od sobe su se širom otvorila i unutra je ušao njen muž Dragan! Sa vrata je počeo da viče: - OPA BATOOOO!! DЕČKO MI JЕBЕ ŽЕNU!!
Dok sam ja na poslu ti mi jebeš ženu! .. - Neeeee .... čika Draganeee!! - Zagrcnuh se a celo telo mi se treslo od straha i grčilo od šoka. - Ne razumete! Sve ću da vam objasnim!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Mala frka među komšijama – II dio
by:jaskojas

- Sad ću da te ubijem pička ti materina! Marija, gde mi je pištolj!! - Nemojte molim vas, ovo je bilo samo jednom čika Dragane! - NI RЕČI DA NISAM čuo od tebe! Marija gde je pištolj da ubijem ovog malog gada?!! - Neeeeeeee, molim vas .... Pokušao sam da se oslobodim ali je Marija i dalje bila na meni. Čvrsto me je držala svojim butinama. - Marija oslobodi me! - Marš bre! Kakvo puštanje! Da nisam čuo ni jednu jedinu reč od tebe, jel jasno?!! - Smirite se čika Dragane ... evo .. ćutim ... - Ja komandujem ovde jel jasno! Ima da radite ono što vam ja naredim i ti i ona!! Ako nećeš, idem po pištolj!! Ili ću da zovem tvog ćaleta da vidi šta mu radi sin sa mojom ženom! Jel to hoćeš!! Odmahnuo sam glavom nekoliko puta. Marija je i dalje ćuteći sedela na meni. Kao da je nije bilo strah od ove situacije. To mi postade čudno. Dragan odjednom skinu pantalone i košulju i onako u gaćama sede u fotelju kraj kreveta. - A sada .... nastavite to .. to što ste počeli da radite .. Marija je istog momenta počela polako da se nasadjuje na mene. Ja sam bio ukočen od stresa i šoka ali mi je kita i dalje bila nabreknuti. Jebala me je ubrzavajući ritam. Pogledao sam iskosa u ludog Dragana i imao sam šta da vidim. On je izvadio iz gaća svoj kurac i gladio ga spremajući se valjda da drka! Užas! Kurac mu je bio dosta dugačak ali mu je boja bila bleda, skoro bela dok mu je glavić bio tamno bordo boje. Izgledao je nekako nezdravo. Marija je nastavljala da me onako vezanog jebe a jedini uzdasi su se čuli od Dragana koji je drkao otvorenih usta. Izgledao je nekako groteskno sa onim svojim brkovima i sedom kosom u kojoj je imao jedan pramen koji se prirodno uvijao dajući mu nekako kicoški izgled. - Nastavite deco .. uh-uh .... molim vas .... Marija se baš zalaufala i zadihala jebući me a onda je Dragan naglo ustao sa fotelje i prišao uz ivicu kreveta. Marija se pružila meni na stomak au tom momentu Draganu iz kite je počela da curi sperma pravo po njenim leđima. - Dušice .... dušice ... gotov sam ...... - kenkao je Dragan dok je svršavao. Primetio sam da mu je kurac iu tom momentu bio nekako mlitav kao neko crevo. Kako je svršio tako je obukao gaće i pantalone i zakopčao košulju. Više uopšte nije obratio pažnju ni na mene ni na svoju ženu! - Idem do kladionice pre nego se zatvori. Komšo, pozdravljam te! - Reče Dragan i izađe kao da se ništa nije dogodilo. Marija me je ćuteći, pognute glave oslobodila lisica. U meni je narastao bes i razočarenje. - Da ti se zahvalim ljubavi na tretmanu koji si mi priredila! Ti i tvoj muž degenerik! Oblačio sam se žureći da što pre odem iz ovog kurvinskog gnezda. - Dragi .... počela je ona nešto šapatom ali sam je presekao rečima: - Ti si me navukla, znala si za ovo. Kako ste jadni, oboje. Ti i tvoj kreten. Zaželećeš se ti mene .. - I izleteo sam iz stana. Te noći skoro da nisam okom trenuo. Osetio sam se ojađenim. Marija, žena u koju sam se zaljubio, žena za koju sam verovao da mi je ljubavnica, izdala me. Prevarila me sa rođenim mužem, ma koliko da to izgleda glupo. Danima sam bio u setnom raspoloženju ali sam pokušavao nekako da se vratim u normalan život. Išao sam redovno u školu, počeo da popravljam ocene, bližio se kraj školske godine i matura. Mariju sam potiskivao iz srca i iz svojih misli koliko god da sam mogao. Osećaj povređenosti je bio još uvek veoma jak. Prošlo je i dugo vremena pre nego sam poželeo žensko telo. Nakon nedelju dve počeo sam da drkam na sisatu Sonju, Marijino telo na koje sam ranije prosto otkidao nije mi više dolazilo pred oči. Mariju i Dragana sam eskivirao kad god sam mogao. Čak iu prolazu nisam voleo da se susrećem sa njima. Ona je i dalje redovno dolazila kod keve na jutarnje kafenisanje ali sam ja ostajao u svojoj sobi ili odlazio tada u grad. Kod Rolija nisam bio nijednom! Kada je došao dan njihove selidbe u novi stan, znao sam da će biti najteže ali sam odlučio i to muški da pregrmim. Pomagao sam zajedno sa još nekoliko komšija da se iznose stvari iz starog stana a drugi su otišli u novi da ih tamo unose. Nju nisam gotovo ni video. Prošlo je više od mesec dana od toga, školska godina je bila na samom kraju. Nasred časa, prišla mi je razredna i šapnula: - Tvoja majka me je zamolila da ti opravdam današnji dan, ova dva časa koja su
ostala do kraja. Rekla je da imate nešto važno da završite. Ona te čeka na raskrsnici iza škole, nije htela da dođe u učionicu. - Moja majka? Da nije nešto ozbiljno? - Tako se predstavila, zvala je maločas telefonom u zbornicu. Zabrinut, uzeo sam knjige i izleteo na raskrsnicu. Nigde nije bilo keve. Odjednom, jedna zabrađena ženska prilika sa crnim cvikerima me uhvati za ruku. - Marija! Ti! Šta se desilo? Da nije opet neka tvoja prljava igra? - Zaprepastih se kada sam prepoznao ko je. - Morala sam da te vidim! Morala! Preklinjem te pusti me da ti objasnim! Idemo u neki kafić. Ošamućen od njene pojave, odlučio sam da pristanem da vidim šta hoće ta kurva. Čim smo seli u jedan kafić skinula je naočare i iznenadila me sa tamnim podočnjacima oko očiju. Izgledala je umorno i ostarelo. Čak mi postade u jednom momentu žao te žene. - Dragan je impotentan i jalov čovek. On ne može da jebe ženu. Njegovo jedino, naglašavam jedino zadovoljstvo je da gleda kako me neko drugi jebe! Molim te budi malo human i shvati kako je to. Ja sam to ispočetka htela da ti nekako stavim do znanja ali ti si bio kao furija. Hteo si samo da me povalis i bio si slep za sve oko sebe. - Uzdahnula je duboko i nastavila - Kada me je prvi muž, Rolandov otac ostavio, ostala sam bez igde ičega sa malim detetom na ulici. I onda se pojavio dobrotvor, Dragan, čovek koji me je prihvatio i bio prema mom sinu bolji nego biološki otac. A, ja kao žena morala sam da mu na neki način nešto pružim. Еto, zato sam pristala ponekad da se tucam pred njim da i on doživi malo zadovoljstva. Ali, veruj mi da je to bilo retko, jako retko, uglavnom sam bila bez muškarca. - To mi nisi rekla odmah na početku! - Nisam, jer sam htela da tebe sakrijem od njega! Planirala sam da ti budeš samo moj, moje skriveno zadovoljstvo koje neću deliti ni sa kim! A onda je Dragan posumnjao kad si me tucao u podrumu, onda je provalio stvar i nisam više imala kud, ti si navalio i sve si upropastio! - Marija je počela tiho da šmrca. Gledao sam je sa distance, neće me više prevariti. I ja sam se nečemu naučio. Nisam joj skoro ništa poverovao. Ali, onda je ona nastavila. - To nije sve što sam htela da ti kažem .... - napravila je pauzu i pogledala me pravo u oči. - Ja sam trudna. - Trudna! Pa zar nemaš začepljenje jajovoda! - To je čudo! Jajovodi su mi bili samo delimično prohodni i bilo je samo teorijske šanse da ostanem trudna. Ali to se desilo!! - Mili, zato sam došla najviše ... Ja ... ja i .. Dragan .. želimo da ja rodim to dete! - Staa! Ti nisi normalna! Hoćeš da me napraviš ocem!! Da budem ćale. Pa ja sam bre maturant. - I meni i Draganu to će biti novi smisao života. On je van sebe od sreće!! Već se hvalio kolegama na poslu da će postati otac! On otac! Zamisli! Nije samo drkadžija koji iz ćoška gleda kako mu neko odvaljuje ženu! Ja imam 46 godina i mogla bi da rodim. Želim to dete koje će se voditi kao Draganovo. Time ću još više da učvrstim vezu sa tim čovekom i da mu zahvalim što me je spasao. I Roland će prihvatiti moju trudnoću! Molim te da je prihvatiš i ti, s tim što niko osim nas neće znati ko je pravi otac! Meni je već bilo loše od svega, kafić kao da je počeo da mi se okreće pred očima. Naručio sam hitno jedan viski i to dupli. - Dragan te preklinje i moli da nastavimo da se tucamo dokle god to ja mogu, samo da rodim to dete. Možemo da se jebemo kad god hoćemo kod nas u stanu, naravno bez njega, jer tebi to smeta! - Bože Marija, hoćeš li prestati da me mučiš? Počela je opet da cmizdri. - Htela bih sad da se kresnemo ovde u VC-u. Jel hoćeš? - NЕ! Presekao sam ovo i otišao iz kafića. Ali malo po malo, počeo sam u punoj meri da shvatam svu složenost našeg odnosa. Marija mi je dala sve što sam hteo, pičku, dupe, svoju ljubav, donela mi je puno zadovoljstva kakvo većina mladića u mojim godinama nije imala prilike da doživi. Ja sam hteo samo da je jebem a nisam vodio računa o mogućim posledicama. Ona je bila u složenoj situaciji, punoj rizika i pre ili kasnije morao sam da se suočim sa tim. U meni je sazrevala saznanje da sam na odnosu sa Marijom takođe polagao maturu, svojevrsni ispit zrelosti, i to zrelosti kao muškarac i čovek. Shvatio sam da nemam prava da je osuđujem niti da joj bilo šta zameram. Ne smem ni svojim detinjastim postupcima da joj otežavam život. Život je već sam po sebi dovoljno komplikovan. Doneo sam odluku: pomiriću se sa njom i još koji put ćemo se kresnuti! Bio sam čvrsto uveren da je moja odluka ispravna. Marija je bila oduševljena. Jebali smo se nekoliko puta u njenom novom stanu, sve do njene kasne trudnoće. Jednom sam dozvolio i Draganu da gleda i drka i nije mi skoro nimalo smetalo. Doktori su rekli da ona nosi žensko dete a Marija i Dragan su navaljivali da ja dam ime. - Mala će se zvati Atina! - Odlučio sam. Marija je rodila žensko dete, malu Atinu. Došla je kod nas kući u posetu sa Draganom i bebom. Moji matorci su bili zblajnuti što matora žena rađa decu a čitav stari komšiluk je ogovarao.
Jedinu istinu znao sam ja ali sam naravno o tome ćutao. Bio sam brucoš i postao otac. Kakva kombinacija! Ali, tešio sam, se moj jebački život tek počinje, pa ipak počelo je tako, prvo PA ŽЕNSKO.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Gledaj mamu, jebi ćerku
by: jaskojas

Eto,vec nekoliko nedelja izlazim sa tom devojkom,Anjom.Slatka cura,ustvari preslatka,deluje tako nevino…ali ko je bolje upozna,kao ja…Shvatice onu staru narodnu poslovicu “ispod Mire tri djavola vire”.
Inace u pitanju je rasna crnka,lepih,tamnih ociju,neznog pogleda,simpaticno prcastog nosica,I podebljih usana,ko stvorenih za…khm!I pored tog andjeoskog lika ona ima i telo stvoreno za greh.Sa tim njenim cvrstim, okruglim grudima mogao sam da se igram satima,cak i da zaspim sisajuci joj bradavice,ko’ mala beba.Lepo cvrsto telo izvajano na radost muskog roda,krasila je i trcasta,zateknuta guza
ispod koje su se pruzale lepe noge,glatke kao svila i osetljive na dodir…E sad,mogao bih da opisem i jos jedan deo njenog tela,za muskarce onaj nabitniji,ali njoj nemam pristupa.
Jer i pored svog njenog vatrenog temperamenta,i zeljom za kurcem nije mi davala da je jebem u picku!Cak ni da je lizem!
Govorila je:”Sta ti mislis kakva sam to ja devojka pa da dajem svoju utrbu svakom liku koga znam dve nedelje,da ,ne daj boze,svrsava u nju…Eto ti cmar,ionako svakakva govna izlaze odatle pa moze jedno i da udje!”
Mozda je i bila ostra u svojim stavovima ,ali ,srecica mala,nije bas tako mislila…ustvari obozavala je analni sex.Svrsavala je svaki put kad sam je jebo u dupe; uvijala se,stenjala,grcila oko mog tvrdog kurca…svaki put.
Jos nesto jako voli…Kurac!Da ga sisa ,da ga lize,da ga izdrkava medj sise,da ga i drzi u rukama uopste.Spermu je gutala,razmazivala je svuda po svom licu i sisama kao da je neka krema.
Ipak,i pored svog tog zadovoljstva koje mi je pruzala,a i ja njoj,ostao je zal i radoznalost kakve to radosti krije njeno medjunozje.I naravno postavio sam sebi cilj da istrazim i tu teritoriju.Plan.Vrlo jednostavan.Pazi je ko’ malo vode na dlanu,kupuj joj sitnice,uvek joj poklanjaj paznju…jednostavno trebalo je da je navedem da se zaljubi u mene!I vrlo brzo sam poceo da primecujem kako mala Anjica spusta svoj gard.Stalno smo se drzali za ruke,setali po parkovima i plazama,razmenjivali nezne osmehe,i sve te ostale klinachke gluposti.
Sve do jednog jutra kada sam iz nocne smene dolazio do svog stana.Primetio sam da su ulazna vrata otkljucana.Odma’ sam znao da je Anja tu,jer sam joj ja dao kljuc…mislim,vise je bila kod mene nego kuci,a i taj gest je shvatila kao moju spremnost za vezivanje…ponekad bas nadmasim sebe u lukavstvu.Usao sam unutra, spustio moju torbu sa uniformom u predsoblje,i krenuo prema kuhinji gde sam cuo Anjino pevusenje…
“Sta to radis?”
“Spremam ti dorucak,macak…Dodji da te ljubnem…cmok”
“Nisi trebala,nisam gladan”
“E, pa sad me vec povredjujes macoooo ,a ja se bas potrudila da ti ugodim..buhuuuuu…
A veceras?Bolje bi ti bilo da veceras ogladnis!”
“Zasto?Idemo negde?”
“A-ha!Vodim te da upoznas moju porodicu”
“E da,nikada mi nisi pricala nista o njima.”
“Pa kad nema sta da se isprica…Ja i moja mama Jasna smo same…nemam ni brata ni sestru,a oca nikad nisam ni upoznala…”
“I kazala si tvojoj mami za mene i ona sada hoce da me upozna?”
“Bas tako,macak! I bolje bi ti bilo da budes na visini zadatka,jer matora je nezgodan igrac,a ja ‘ocu da joj se dopadnes… jer mi puno znacis,sreco!”
Ovo poslednje je nekako stidljivo kazala,gledajuci me tim krupnim okicama ocekujuci moju reakciju,dok mi je sedela u krilu.Samo sam se nasmesio i nezno je poljubio.
“Idem da spavam ,umoran sam” - samo sam to rekao,i otisao u spavacu sobu.Skinuo sam se u sekundi i srusio ledjima na krevet.Bio sam toliko umoran da su se oci same zatvorile i vec sam bio tonuo u san,kad…Kad sam osetio njene usne na mojoj kiti,dodirivale su nezno glavic i pokusavale da ga “probude”.Sad je vec bio i vlazan jer se nalazio u njenim ustima,uvlacila mi je kurac ko usisivac!Mmmm…kakav rad jezikom ova cura ima,moj pevac je rastao u njenim ustima svake sekunde.Otvorio sam oci,i sreo njen pogled ,dok joj se glava nalazila medju mojim nogama,sa punim ustima moje kurcine.Nezno sam je pomilovao po kosi,i navukao joj glavu do korena mog kurca,koji se iznenada nasao u njenom grlu.Dalje je znala i sama kako da nastavi.Volela je kad je nabrekli kurac davi u grlu.Jedva je disala ,ali je nastavila da nabija svoju glavu gore ,dole na moj kurac,i sve brze i brze.Joj,boze! Kako je kita samo klizela u to njeno balavo grlo…znao sam da necu moci jos dugo da izdrzim!Znala je i ona,po pulsiranju krvi iz oteklog kurca,i spremno cekala nadolazece talase semene tecnosti.Svrsavao sam u talasima,i to sve u njemom grlu,nije htela da ga vadi iz usta – da se slucajno nesto ne prospe!Zagrcnula se malo dok je gutala spermu.Lagano ga je izvadila iz usta i lepo olizala i zadnju kapljicu semena sa glavica.Nezno je liznula i rupicu na vrhu iz koje je sve izaslo.Obliznula je jezikom svoje usne i slatko se nasmejala.
“To sto ti nisi gladan,nemora da znaci da ja nisam…eto,sad sam puna!”
To je rekla,poljubila me,legla na moje grudi i drzala me dok nisam zaspao…u duboki,duboki san…

Stajala je tako gospodja Jasna,skroz gola,ispred mene!
Crveneo sam k’o bulka pred prizorom njenih velikih sisa sa ogromnim bradavicama,koje su jos uvek dosta prkosile gravitaciji i podsecale na devojacke dane.Tek poneka uocljiva vena koja se nazirala na tim dojkama bila je izdavala broj muskih ruku koje su te sise trpele decenijama na sebi.Njihova velicina i blaga spustenost su uspesno sakrivale i savrseno parirale blago ispupcenom stomacicu.Siroki,obli kukovi slivali su se u dva lepa,malo mekana,a dosta cvrsta i uzdignuta guza.Polako se ona tako okretala u mestu,prikazujuci mi se iz svih uglova,jedino sa obe sake prikrivajuci svoje medjunozje.Ne,nije se stidela,samo je vesto znala da izaziva i zadirkuje muski rod.Cupkala je tako,ledjima okrenuta meni,pokazujuci mi cvrstinu svoje zadnjice,koja je tek malo poskakivala gore,dole.Znoj je poceo da me obliva,i prekriva mi lice,dok sam je odmeravao santimetar,po santimetar.Iz zadnjce su joj se pruzale i do kolena suzavale glatke,mesnate noge.Siroki,misicavi listovi su bili savrseni detalj na njenom telu.Okrenula je glavu u stranu i pogledala me krajickom oka,a zatim spustila pogled i sakrila ga izmedju gustih trepavica prekrivenih ajlajnerom i maskarom ( kao i sve zene u godinama skretala je paznju sa svojih bora,jakom i naglasenom sminkom ).Usled okretanja glave,njena smedja,talasasta kosa pala joj je preko ledja i otkrila rame na koje je ona naslonila svoju bradu.I tako,poluzmurecki,pucila je svoje ,od karmina,bordo usne.A zatim ih jezikom oblizivala i vlazila…Znala je tacno matora kurcozderka koja gestikulacija stvrdnjava musku kitu.A bogme i meni je…Nagnula se gdja.Jasna i rasirila noge.Mahnula mi je prsticima kojima je prekrivala picku,i na trenutak dozvolila da pogledam njenu mesnatu,crnim dlacicama obraslu vulvu.A moj vulkan samo sto nije doziveo erupciju!Sake je pomerila malo vise,na guzove i prstima ih rasirila,dajuci mi na uvid jos jednu rupicu,dobro razradjenu…
“Dodji,cedo moje.Dodji kod mamice…” – rekla mi je tiho,gotovo stenjuci.Progutao sam knedlu u grlu,i pokusao da ovlazim svoje suve usne jos suvljim jezikom,ne bili joj nesto odgovorio.Ali reci nisu izlazile iz mojih usta.Stajao sam tako ; uzbudjen,tesko disuci…
…A stajala je i gospodja Jasna,skroz gola,ispred mene…
Uff jebote! Kakav san.Sam sam u krevetu potpuno prekriven znojem.Zavukao sa ruku u gace i napipao ko kamen tvrdu kurcinu,da se nisam probudio sigurno bih svrsio u snu.Anje nije bilo tu ,nisam je cuo kad je otisla.Pogledao sam na sat,bilo je 18 casova.Prespavao sam ceo dan i mrak je vec pao.A ja treba da idem na veceru kod Anje i njene mame…O boze,njene mame!Sta mi je znacio ovaj san?Ovaj vreli,vlazni san,od koga mi kita jos uvek stoji uspravno i pravi sator od mojih bokserica.Morao sam da se istusiram i malo rashladim.Erekcija me je jedva prosla,i to tek kad sam pustio skroz hladnu vodu.Obrijao sam se i obukao.Svo vreme potiskujuci prizore iz mog sna duboko u podsvest.Ionako sam dovoljno nervozan pred vecerasnji dogadjaj.Izasao sam iz stana i krenuo do njih.Mislio sam da su me nervoza i zbunjenost prosli,sve dok nisam stigao do njihovih vrata i pozvonio.A vrata je otvorila upravo ona,zena iz mog sna!Ne,to nije Anja,i prethodna recenica nije stilska figura,vec neverovatna slicnost izmedju sna i stvarnosti.Jasna je izgledala upravo onako kako sam je sanjao!Ali ,kako je to moguce kad ja ovu zenu u zivotu nisam video pre ovog momenta?Taj trenutak mi je delovao kao cela vecnost zbog kolicine misli koje su prosle kroz moju glavu.Dali je moguce da sam mozda u svojoj podvesti zamislio Anjinu mamu kao stariju verziju nje same,jer postoji dosta slicnosti izmedju njih dve,pa samim time slicne su i u realnosti.
“Izvolite mladicu,udjite” - rekla je smireno. – “Anja,stigao nam je gost”
“Iiiizzzvolite..ovo je za vas” – jedva sam promucao dok sam joj pruzao buket ruza koji sam kupio usput.
“Hvala ,mladicu,bas lep gest od vas” ,rekla je ,dok je uzimala cvece i slucajno me dodirnula po ruci.
“Stigao si sreco..jel to cvece za mene?!Jaaaooo,bas je lepo!”
“Ne,kceri,to je Vladimir meni doneo...A sad…zasto vas dvoje nebi seli u dnevnoj sobi dok ja stavim ovo cvece u vazu i postavim nam sto ?”
Anja se malo iznenadila majcinom odgovoru,ali se zato odmah nasmesila,pogledala me u oci,i povela me za ruku u drugu sobu gde smo seli na kauc…
“Sta ti je Vladice...sto si tako nervozan? Nemas potrebe da budes.Cini mi se da si se dopao mojoj kevi…”
“Sta?!Kako to mislis “dopao” ?Nnnisam!”
“Pa dopao kako fin mladic..kako drugacije?”
“Pa nikako…nikako drugacije…neznam ni sta pricam od stresa…Jako sam lose spavao,pa sam jos zbunjen i pod utiskom…”
“Joooj,ruzno si sanjao…dodji da ljubim,da prodje…”
Pribila se uz mene i dlanom mi pomazila obraz.Zatvorila je oci i pocela nezno da me ljubi.Pokusao sam da prodjem prstima kroz njenu kosu ,ali sam tek tada skontao da joj je sva pokupljena u kikice.Ustvari cela Anja je bila sredjena u nekom klinackom fazonu internat srednjoskoljke.
“Hehe,kakav ti je sad to novi imidz maloletnice?!” – nasmejao sam se,vec malo opusteniji.
“Ma to ja zbog keve.Za nju sam jos uvek njena mala nevina devojcica …A ti valjda znas bolje od toga?...A sad ,cuti i ljubi!”
Ponovo smo se zagrlili i poceli sa dugim poljubcem.Zatvorio sam i ja oci.Prepustio sam se njenom zagrljaju.Trajalo je to zvalavljenje.Polako sam poceo da se opustam i bolje osecam.A i ona.Spustila je ruku medju moje noge i pocela da gladi moju muskost.Ruka mi je sama poletela za njenim grudima.Otvorio sam oci u zelji da gledam njeno lice,ali ugledao sam njenu mamu kako stoji iza nje i cutke nas posmatra…
“Khm!...Mladicu…Anja,kceri dali bi mogla da mi malo pomognes sa ovom piletinom (drzala je pecenje u rukama) da je isecemo u kuhinji…A vi,Vladimire mozete pricekati za trpezarijskim stolom da iznesemo veceru”
Anja je u trenutku poskocila od mene,stidljivo se nasmesila ,a zatim otisla sa svojom mamom u kuhinju.Aaaaa ja…malo je reci da sam pocrveneo od stida,..opet . U zemlju sam mogao propasti istog trena.Izgleda da veceras mojim mukama nema kraja.Dobro da me moja domacica nije izbacila iz kuce,kad me je zatekla u vrelom pettingu sa svojom cerkom jedinicom…Ustvari…nije nikako odreagovala?!Pitam se koliko nas je dugo tako posmatrala?...Cini mi se da je kevasija malo voajerisala.
Ta teorija mi je izvukla smesak na licu i popravila raspolozenje.Otisao sm u trpezariju I seo za sto.Cekajuci tako njih dve ,posmatrao sam sobu oko sebe.Soba,a i kuca,generalno,je bila lepo i luksuzno sredjena...gospodska.Nisam imao pojima da Anja ima para.To je naravno,ne cini nista manje privlacnom.Potrajalo je tako moje razgledanje i cekanje, nekoliko minuta.Taman da malo razbistrim glavu i da pocnem da se normalno ponasam.A onda su i njih dve usle u sobu ,noseci veceru.Za mene je to ,u tom trenutku ,bas bio zanimljiv prizor za oci.Cist kontrast.Droljasta cerka je upakovana u paket nevine skolarke.Sa sve kikicama,kariranom haljinom do kolena,zakopcana do grla.Bez trunke sminke, naravno.Jos joj samo pegice fale.
…I gospodja mama…prezentirana vise kao otmena kurva nego kao ugledna gospodja.Crna suknja joj je bila dosta dugacka,ali joj je slic sa strane bio toliko visok da joj je guzica iz njega mogla ispasti.Crvena ,svilena kosulja sa nekoliko previse otkopcanih dugmica,samo je isticala prelep dekolte.Oko vrata je ,naravno , imala dugu bisernu ogrlicu ciji se drugi kraj gubio izmedju tih masivnih dojki.Naglaseni crveni ruz je isticao usne,crna maskara trepavice,cak je i njena tamno-ridja kosa bila sva leprsava i puna volumena.Kao da matorka pokusava da vrati davno prosle godine,kada je , sigurno , bila glavna riba u gradu i bila predmet zelja i vlaznih snova.A ko zna kad je sad poslednji put dobila jebacinu…A od cerke trazi cednost i umerenost , ne dopusta joj da odraste…Sigurno je mamica i njeno strogo vaspitanje glavni razlog zasto njena cerka jos uvek ima ceo himen.A mozda je samo ljubomorna na cerkinu mladalacku lepotu i nedozvoljava joj da je zaseni.Ta mi je pomisao malo zasmetala.Ali sam se onda setio njene cerke ,kakvu je ja znam ,i shvatio da je ceo njen karakter i licnost proizvod buntovnistva i inata prema takvom vaspitanju.Oteo mi se osmeh na licu od tih misli.Resio sam prestanem da budem toliko fin i da veceras na ovoj veceri unesemo malo zabave i iznesemo malo istine na videlo.
Nasmejala se i Anja, kad je videla moj smesak.Naravno nije znala o cemu ja tada mislim ,ali je znala na sta obicno mislim kad se tako smeskam.Sedela je ona prekoputa mene , a njena majka na procelu stola , izmedju nas dvoje.Gdja. Jasna nije ni gledala u nas.Spustenog pogleda u tanjir , u tisini je vecerala.Ja i Anja smo gledali jedno u drugo.Pogledala je Anja krisom i ispod stola , a zatim u svoju majku, koja je i dalje gledala sta jede.Samo sam posmatrao Anjicu i primetio onaj njen vragolasti smesak , koji je obicno znacio da je zeljna da se “igra”.A zatim sam shvatio i o cemu se radi , jer sam osetio Anjino golo stopalo izmedju mojih nogu kako mi blago pritiska testise.Sve se to desavalo ispod stola za kojim je sedela i njena draga mamica.Cini mi se da ju je bas to i palilo…a i mene je.Poceo sam da se uzbudjujem i “rastim” od njenih dodira i pogleda , a i od cinjenice da mozemo da budemo uhvaceni svakog trenutka.Njeno maleno stopalo je pocelo sve brze i jace da trlja moje medjunozje.Jezikom je pocela da oblizuje svoje usne ne skidajuci pogled sa mene.Poceo sam teze da disem.Morao sam da se trudim da ne pokazem da uzivam.Pogled mi se se skrenuo na njenu mamu , cisto da proverim dal’ nas posmatra…ali se zadrzao na njen fenomenalni dekolte.Tako nagnutoj nad tanjirom sise samo sto joj nisu ispale iz te raskopcane kosulje pravu u tanjir.Tako sam zeleo da ih dodirnem.Anja je ocigledno primetila gde ja gledam pa me je blago sutnula u muda.Ja sam zastenjao od bola , a ona je tom prilikom udarila kolenom u sto i zadrmala ga. Jasna je podigla pogled ,ali nas je i dalje gledala spustene glave.Prvo je na brzinu pogledala mene ,a onda malo duze svoju kcer.Kao da je znala sta smo radili.Anja se momentalno postidela i spustila pogled u svoje krilo.
“I mladicu , cujem od svoje cerke da radite kao radnik obezbedjenja?...Jel uspevate da zivite od toga?Ili ste kao i vecina danasnje omladine…bez ambicija u zivotu?”
“Vlada i studira bankarstvo ,mama…”
“Nisam tebe pitala kceri.”
Jasno mi je bilo kako ona na nas i na nase postupke gleda sa prezirom i gnusanjem , zato i pokusava da provocira.Naravno ,nisam joj ostao duzan.
“Mislite danasnja omladina nema ambicije ili novi decko moje devojcice?”
“Pa za ostale neznam ,ali zato si ti tu , pa tebe pitam”
“Pa ja sam vecinu svojih ambicija ispunio…izlazim sa vasom cerkom”
“Ne jos dugo , ako se ja pitam”
“U tom je slucaju dobro da se vi ne pitate.Anja je odrasla devojka i moze sama da odlucuje sa kim ce da se prca.”
“Kako ste vulgarni!...ja nemogu dalje da vodim ovakav razgovor…Anja,duso…”
“A zasto nemozete dalje da slusate? I vi se tucate ,zar ne ?”
“Molim vas…”
Anja je izbecenih ociju i crvenih obraza posmatrala ovaj , vec otvoreni sukob izmedju mene i njene majke.A njena mama je postajala sve uznemirenija i samo je skretala pogled levo , desno da me negleda.I sam je pocela da zamuckuje i da crveni.
“Aaaa tu je problem! Vas nema ko da jebe pa nemozemo ni mi…Niko nije dovljno dobar za vasu cerku , pa ni za vas…Da samo znate za sta je vasa cerka sve sposobna?”
“Napolje,smesta napustite moju kucu!”
“Polako , sto se tako zurite da me izbacite?! Niste se zurili da nas prekidate kad smo se Anja i ja vatali na kaucu…Posmatrali ste svo vreme i verovatno pozeleli da nam se pridruzite.Garant ste ovlazili!Mogu da se kladim da vam onda u ruci nije bila piletina , protrljali biste svoju picku na prizor ove “piletine”, jel tako ?”
Matora je zanemela i iskolacila svoje oci na mene ,u cudjenju.
“Ako volite da gledate takve stvari , onda sad gledajte jos malo…”
Kaziprst svoje desne ruke umocio sam u desert ( neki slag ) i ispruzio ruku u pravcu Anjinih usta.
“Ajde Anja,zini.Zini i sisaj ovaj prst ko sto sisas moj kurac…Pokazi mamici kako ti to dobro radis”
Anja se radosno osmehnula i uzela moj kaziprst u usta ,olizavsi sav slag sa njega.Mogla je celu saku da mi proguta kako je zinula.Pomerala je glavu napred , nazad sa usnama obavijenih oko mog prsta.Svo vreme je gledala nekim radosnim pogledom u svoju mamu.Konacno joj je bilo dosta cutanja i udovoljavanja njenim zeljama. A mama…ona je toliko pocrvenela da joj se ni sminka nije toliko jako primecivala.Ali nije skidala pogled ni na trenutak sa ovog prizora.Nije cak ni treptala.Pocela je i da guta “knedle” u grlu.
“Ajde duso , dosta je bilo.Vidis da ce da pozli tvojoj dragoj mamici…”
“Ne!”
“Sta “ne” gospodjo ?”
“Ne…neeemorate stajati zbog mene…samo nastavite…molim vas”
“Hahahaaaa…OK…ajde duso da priredimo peepshow tvojoj mamici , ionako ovakve stvari nije videla odavno uzivo…Sad ces ti duso lepo da zadignes tu tvoju suknjicu da vidimo sta imas ispod…E, tako!....mmmm lepe su ti te tangice…Skini ih!”
Neverovatno je bilo videti taj prizor Anjine obrijane pice pred iskolacenim ocima njene majke , koja je sa uzbudjenjem iscekivala da vidi kako cu da joj pojebem cerku pred njenim ocima…a mozda i nju.Otom – potom.Prisao sam njenoj majci sa ledja dok je jos uvek sedela u procelj i gledala u cerkinu bezdlaku vulvu.Stajao sam iza i iznad nje.Spustio sam svoje ruke na njena ramena.Zadrhtala je.Polako sam spustao sake na te njene masivne grudi.Uzdahnula je.Bilo ih je tesko obuhvatiti u sake , bas su velike.I istovremeno i meke na prvi dodir, i oseti se i njihova cvrstina kad se malo jace pritisnu.Oseti sam i njene ukrucene bradavice preko brusa i kosulje!
“Ajde bejbe , diraj tvoju miku ,dok te mi gledamo…a ti gledaj kako ti milkim mamu…Jel ti se dopada to ?”
“Da ljubavi, dirki mi mamu …stisni joj sisice malo jace!...mmmmmmhmh…uuuhhh…mmmmm…jace ljubavi…zavuzi svoje sake u njenu kosulju i izvadi ih napolje da ih i ja vidim…mmmm, daaa sreco…vidis kako su lepe i velike mamine sisojke…ahhh ,to sam ja sisala kad sam bila mala…aaaaaahhh…htela bih i sad!”
Jasna je svo vreme cutala i dahcala. Gledala je samnom kako se njena cerka samozadovoljava posmatrajuci nas.Trljala je juniorka njenu vlaznu mackicu.Trljala je klicu sve jace sa palcem.Skinula je Anja i gornji deo i brus ,pokazujuci da i njene grudi nisu male ,ni nista manje lepse od majcinih.Ja sam poceo da se sve vise spustam rukama ispod pojasa njene majke.Pocepao sam joj tu suknju dok je jos sedela na njoj i preko njenih ramena posmatrao noge u svilenim carapama sa cipkom i halterima.Prstima obe sake dodirivao sam skroz mokre , providne gacice.Zavuka sam levu ruku unutra , napipavajuci vlazni zbun stidnih dlacica i ispupceni klitoris.Svoju bradu sam naslonio na njeno rame i poceo da joj sapucem u uvo.
“Svidja ti se ovo droljo matora ?Volis da te diram ?Volis kad ulazim u tebe…eeeeto vec si spremna , vidis ?”
“AAAhhh!! Da ,da unutraaa..tu,tu stavi i drugiii…ajde mladicu , ajde jebacu!”
“Tako cu i tvoju cerku da jebem , a ti ces da gledas…da gledas kako joj uzimam nevinost, a onda cu da jebem i tebe…”
“DA,DA,daaaa …hocu ga u sebe,hocu ga celog…toliko dugo nisam imala muskarca u sebi…mmmhmhmmpm…”
Anja nije mogla da cuje sta sam sapucao njenoj majci , mogla je da cuje samo sta je ova cikala, i to ju je jos vise popalilo.Toliko da je sa drugom rukom ,kojom je dotle stiskala svoje bradavice , pocela da razradjuje svoj supak.Ona je svrsavala na majcino cikanje ,a njena majka na moje prste i na cerkine obe ruke na obe rupice , skoro pa triple-fisting ! Sluso sam ih obe kako vriste,cicu ,uzdisu,izdisi dok su svravale. A ja sam bio toliko tvrd i uzbudjen da sam mislio da ce mi kurac eksplodirati koliko je nabrekao.Kada su obe svrsile u ovom zagrevanju , predlozio sam da svo troje udjemo zajedno u kontakt.
“Dodji Anja,klekni ovde,kao i ja , ispred stolice tvoje mame.Sad cemo da je isisamo i pomuzemo te sisetine…Aaa?...Ali samo ustima,ruke imaju posla dole na mami…Ja cu je dirati cmar , a ti joj diraj picu…”
“Hihiio…mamica ce nas podojiti…bice mweka za oboje…hhiihhiii!!!”
“Jao decoooo..mmmmmmm..niste normalni..Jaoj Anja ne cimaj tako jako bradavicu , niiisiii vise mala sad imas zubice…Jel tako grickas I Vlaadiiiiin kurac ?..uhhhaaaaahh!”
Kada smo je dobro razradili i prosirili na obe rupe, nisam mogao vise da izdrzim , morao sam da predjem na full kontakt.Ustao sam ,ostavljajuci Anju da kleci ispred rasirenih nogu svoje mame.Spustio sam pantalone,snizio i gace i pustio ,vec podugnutu kurcinu na vazduh .
“Zini bejbe! Hocu da mi tvoja usta prvo malo ugreju pisu pre nego sto ga zabijem u mamicinu prevrucu mikicu…ajde…takooooo!”
Pocela je da mi pusi bez imalo oklevanja.Njena usta i grlo su zeljno docekali moj kurac i sve vise ga vlazili sa gustom i lepljivom pljuvackom,dok se njena glava nabijala na moj kurac,napred – nazad…naravno bez pomoci ruku.Za to vreme ja nisam kao i obicno gledao u njene oci ,vec u njenu mamu i sve njene cari.Pogled na te njene obline me je previse uzbudjivao i morao sam da prekinem pre nego sto i zavrsim.
“Stani duso, polako , jos imamo da se igramo…sad cemo malo mamici da damo sta joj treba “
“Da , da , daj mi ga ,dete…dugo nisam primala tako jedan divan primerak muskosti u sebe…hocu ga u sebi , duboko u sebi…mmm…”
Poceo sam polako da prodirem u njenu vlaznu , ridju picku.Zeleo sam da vidim svaki njen mali izraz lica dok joj skidam” paucinu” koja se tu vec neko vreme uhvatila.Duboko je uzdahivala sa svakim centimetrom mog kurca koji je ulazio u nju.Osecao sam se tako dobro kad je pocela da me steze svojim dobro razvijenim vaginalnim misicima.Jebao sam je sa uzivnjanjem i jos uvek laganim tempom.Ulazio sam i izlazio iz nje , oslusuijuci kako se ritam njenih uzdisaja ubrzava sa mojim ubrzavanjem i neznim guranjem u to iskusno mesto za uzivanjem.Dodjavola , sta sam sve propustao ovih nedelja ne jebuci Anju vaginalno.Osecao sam da necu jos dugo izdrzati.
“Tako decace , taaakoooo…samo me duboko jebi..aaaaahhh..duboko i sporooo…”
“Nemogu jos dugo , svricuuuu…aaaah!”
“Nemoj da ga vadis! Nevadi ga! Napuni me , napuni me svojim semenom…svrsi u mojoj picki.”
“Aaaa…ah ,aaaa…”
Svravao sam u dugim , obilnim talasima.Osecao sam kako se njena vec vrela picka jos vise greje mojom spermom, i kako je ona zgrcila picku oko mog kurca da me skroz iscedi… Izvukao sam ga napolje jos uvek tvrdog kao i kad sam ga stavio u nju.A ona je ostala otvorana , razjebana , dok je moj svretak polako cureo iz nje na stolicu na kojoj je sedela…
“Ali…Ali ,hocu i ja malo…zar si vec gotov ,duso?” Pogledala me je Anja zbunjeno i razocarano.
“Nebrini kceri , slobodno se posluzi sa ovim sirupom sto curi iz mamine mike , a ja cu pripremiti tvog decka za nastavak.Dobices i ti svoju porciju , nije mamica zaboravila na tebe , cedo…”
Uzela je matora moj pimpek u usta dok se njena cerka licem priblizavala njenom medjunozju i jezikom ulazila u njen rasireni otvor kupeci i zadnju kapljicu koja se cedila napolje.Na ovaj prizor nije mi ni trebalo pusenje od iskusne gospodje da bih odma bio spreman za nastavak.Napalio sam se neverovatno!
Zgrabio sam Anju za ruku i podigao je da ustane.Uhvatio sam je za struk i podigao je da sedne na sto rasirenih nogu, koje su visile preko ivica stola.Zadigao sam joj tu kariranu suknjicu preko njenog stomaka.Obrijana pickica se presijavala koliko je bila vlazna.Naslonio sam vrh svog kurca na te mesnate usmine i trljao ga gore – dole stimulisuci i njen klitoris.Ubrzo sam poceo da ga guram unutra.Dok sam polako prodirao u Anjinu jos netaknutu vaginalnu supljinu,slusao sam njeno lagano jecanje.Bolelo ju je,ali nisam imao nameru da stajem,najbolje je da se to uradi odjednom i bez prekida.Pritom sam je prstima stipao za bradavice da joj skrenem paznju sa prijatnog bola uzrokovanim cepanjem njenog himena.Grc na njenom licu uskoro se pretvorio u izazovni pogled suznih ociju koje su se fiksirale na moje.Usnu koju je dotada grizla,sada je oblizivala jezikom.Lepo i polako sam je jebao.Bili smo jednom drugom u lice i osecali dahove jedni drugih.Ona je zatvorila oci,zabacila glavu i nagnula se nazad naslanjajuci se laktovima na sto.Na njenu majku,koju smo u zanosu zaboravili, setio sam se kad sam osetio njene prste na mojim bokovima, jer je pocela da mi spusta pantalone i bokserice skroz do clanaka.Svejedno se nisam okretao jer nisam hteo da propustim ni jedan trenutak uzivancije koji mi je pruzao pogled na Anjicine grimace koje je pravila u orgazmicnoj ekstazi.Isti ti prsti,ukraseni dugim,ostrim noktima mama Jasne,uskoro su sirili moje guzove da bi njen jezik mogao da lizucka moj cmar.To mi je prijalo i dobio sam zelju da udjem jace u njenu cerku,cije sam noge podigao na svoja ramena.Nisam ubrzavao ,ali sam ulazio sve dublje u nju.Ona je sada vec lezala ledjima na stolu,potpuno se prepustila uzivanjima.Jasna je pored lizanja mog anusa, jednom rukom lagano stiskala moja muda, sto je cinilo moj kurac jos tvrdjim.Trajao je tako taj polozaj jedno deset minuta na svacije zadovoljstvo…dok me najstarija ucesnica ove troclane orgije nije udaljila od stola,zeleci da se i ona aktivnije ukljuci i dobije svoj deo porcije.popela se na sto i klekla na sve cetiri,opkoracivsi svoju cerku.Sad smo ja i moj vrsnjak imali cak cetiri mete za izbor.Ipak sam nastavio da ,sada vec nabijam, tesnu ,tek deflorisanu pickicu, jer mi se po Anjinim teskim i ubrzanim uzdasima cinilo da ce uskoro svrsiti .A njenoj mami sam resio da uzvratim uslugu i prstima joj rasirio guzicu i svoj jezik nabijao u njen rectum.U svom tom komesanju Jasnine masivne dojke su bukvalno sopale Anjino lice i ugusivale njene uzdahe.Ali se ipak culo;
“Joj,jooojj , jao boze!mphh…Vla…Vlajce…ja,ja…mm-mphhh…ja svrsavaaaaaaaaam…mmmppphhh!!!”
I zaista moj kurac se trenutno nalazio u takvom epicentru predivnih kontrakcija ,toplote i sokova koje je proizvodila njena utrba.Neopisiv osecaj!Polako sam usporavao,ali Anja se jos uvek sva tresla svrsavajuci skoro minutu…nije mogla da se smiri.
“Aaahh,mmmm...mmmm…neve..neverovatnooo.Fenomenalnoooo!!!Volim te ljubavi…ucinio si me tako srecnom…volim te Vladice” – prostenjala je ona.
Polako sam izvlacio svoju muskost iz njene pice.Rukama sam potiskuvao guzicu njene majke,primoravajuci Jasnu da skroz legne na svoju cerku,i prislone picke jedna na drugu.
“Boze kceri osecam kako se jos treses! I tako si vruca,ko da imas groznicu…mmm tvoja mikica je sad ugrejala i maminu”
Ja jos nisam bio gotov i jos mi se igralo.Navalio sam na mamicinu guzicu-rupicu. Strpao sam ga naglo ,odjednom i duboko.Matora kucka samo sto nije zavristala,ali se brzo snasla i uzvratila sa stiskanjem njenog cmarnog prstena.Zabio sam ga tako par puta i onda ga iscupao van,da bi ga isto tako hitro uvalio u cmar njene cerke.Sto se toliko drmao da su se njihove pice satirale jedna o drugu.U sledecih par minuta sam tako par puta uskakao kurcem iz jedne guze u drugu.Silovito sam nabijao unutra,a one su gotovo cicale od ugodnih bolova.Nisam vise mogao jos dugo da izdrzim,bio sam blizu da eksplodiram…ali nisam zeleo cream pie,zeleo sam da ih isprskam obe po licima.Izvukao sam ga iz Jasnine guze,gde je u tom trenutku bio,i zakoracio korak unazad…
“Dole,obe…brzo! Kleknite jedna do druge!Brzoo svrsicu…Pribite se jedna uz drugu,obraz uz obraza!...tako,tako…eeeevo gaaaaa!!!!”
Poceo sam da prskam spermu po njihovim licima u tolikim kolicinama da je to bilo neverovatno.Jasnu sam isprkao preko nosa i desnog oka…Anju skroz na obrazu,usnama i jednu “slinu” i preko cela.Bile su prelepe tako isarane!Na kraju je ostalo jos samo da naslonim glavic izmedju ta dva para usana ,da ga ociste.To su i uradile.Poceo sam da posrcem unazad od izmorenosti i siline orgazma.Stigao sam samo da gledam njih dve kao lizu moju spermu jedna drugoj sa face ,kao macka kada kupa svoju malu mackicu.Pao sam ledjima na pod nekoliko metara ispred njih…
…A njih dve su klecale i oblizivale se,a zatim se spustile na sve cetiri i krenule da puze prema meni ,mazno me gledajuci i vrckajuci guzicama,prele su kao macke i
zelele su jos jednu rundu…moje dve mackice…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Svršavanje na poslu
by: aca1970

Dosadno popodne. Sedim sam u kancelariji. Telefon. Sms. Moja koleginica Olja.
" Hoces na kafu tu iza coska u nas kafic?"
"Hocu , zasto ne", odgovaram .
"Nalazimo se za 10 minuta tamo"
"Ok".
Stigao sam pre nje, usao i otisao na galeriju. Stigla je par minuta posle mene. Gore je bio polumrak i nije bilo nikoga. Narucili smo kafu, sok i kiselu vodu. Nismo se davno videli i poceli smo pricu o tome ko je sta radio u medjuvremenu/ Ja sam joj pricao moje dogodovstine sa nekim curama a ona sa par  momaka sa kojima je bila. Uvek smo jedno drugom pricali kako se kresemo sa drugima, to nas oboje pali. Dok smo tako razgovarali, sve vreme me je mazila po butinama. Osetila je da mi se digao i pocela da se oblizuje. Mene je uzasno palila situacija u kojoj smo. Izvadio sam ga iz farmerica a ona je pocela da ga drka. Kako sam bio samo u majci, podigla mi je majcu i pocala da mi lize i gricka  bradavice. Spustila je glavu i olizala mi glavic koji je sav vec bio balav od sokova. Zadrzavao sam uzdahe u sebi a u isto vreme sam hteo da puknem koliko sam napaljen. Malo pre nego sam svrsio , culi smo da se neko penje uz stepenice, gore. Brzo sam prekrio ga jaknom a ona se odmakla od mene. Devojka koja se popela gore, pogledala nas je ali nista nije primetila zahvaljujuci polumraku.
Dok je sisla da naruci ,ja sam ga ubacio nazad u farmerke , popio malo vode i smirio se. Pitao sam je koliko ima vremena jos dok se ne vrati na posao, rekla je jos pola sata minimum. Pozvao sam je do moje kancelarije koja je tu blizu da zavrsimo ovo sto smo poceli. "Moze, hajdemo" rekla je. Platili smo i izasli. Dok smo isli dole, nazvao sam kolegu i pitao kad misli da se vraca , "necu sigurno jos sat vremnena" , rekao je. Taman
Upali smo unutra napaljeni , sa vrata smo poceli da se ljubimo i skidamo. Kod Olje sam uvek voleo to sto je cista i spremna uvek za seks. Polegao sam je na sto i zaronio glavu medju njene butine. Uh kako je mirisala na jeb. Sva je bila mokra od sokova. Prislonio sam usta na njenu mackicu i poceo halapljivo da je lizem. Grickao sam joj usmine usnama, zavlacio jezik u nju, sisao klitoris, lizao sam je kao da je vidim prvi put. Stskala me je butinama, mesala kukovima svaki put kada bi joj nabio jezik , izvijala se i stanjala. Sve me je to palilo do ludila. Usta su mi bila puna njenih sokova koje sa skupljao jezikom. Nisam hteo da prekidam dok nije svrsila. znam da to voli. Obozava da joj lizem picku i uziva u tome. Svrsila je glasno i jako. Sad je bio red na nju. Kurac mi je vec bio tvrd. Prislonila je usne ne njega i polako ga usisavala. Uh kako to volim , kada mi se lagano sisa kurac, zna ona to. Polako ga je lizala, oblizivala glavic. Rukom mi je masirala otekla muda dok se nabijala usnama na njega. Mnogo sam bio napaljen, jos od kafica . Osetila je da cu da svrsim, izvadila ga je iz usta i pocela da nadrkava dok ga je jezikom lizala sve vreme. Pocelo je da kulja iz mene, prvi mlaz je proustila ali je zato drugi docekala ustima i progutala sve , do kraja. Sve vreme ga je sisala i lizala u ustima. Nije ga pustala dok se nije spustio skroz. Mislio sam da cu da se onesvestim od uzitka koliko je bilo dobro. Podigao sam je i poceo da je ljubim, U ustima su nam se mesali mirisi njene picke i moje sperme , uhhhhh, kakav divan osecaj. 
Nazalost nismo imali vremena da nastavimo , morala je da se vrati na posao. Bice drugi put, nismo dzabe nas dvoje skoro 6 godina u vezi, znamo sta volimo i uvek nam je dobro.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
San
by: bludnica

Gubitkom muza u saobracajnoj nesreci,zivot jedne mlade zene ostaje zeljan ispunjen prazninom bez sexa i njeznosti.Situirana mlada majka,zivi sa sinom u raskosnoj kuci na obali mora.
Bruneta plavih ociju skladnog tijela i izazovnih grudi i bokova,palila je sve oko sebe kad se pojavi.Iako je imala 35 godina niko joj nebi dao te godine izgledala je bar 6 god mladja.Sin joj je bio tada 17 a izgledao je na oca dosta stariji ozbiljni ali jako lijep i lijepo gradjen.Topla noc lagano je zaspala u velikoj sobi.Probudio ju vjetar oko 3 ujutro,bio je to propuh iz sinove sobe,vrata su bila mako oskrinuta,mladic je spavao na ledjima potpuno gol,,duboko je uzdahnula i zatvorila vrata.Vratila se u sobu ali nije mogla da zaspi,osjetila je toplinu medju svojim bedrima,vagina joj je pocela sliniti,srce joj je jako lupalo,cim zatvori oci vidi obdaren penis svojega sina.
Ma sta je to samnom,krenula je da se istusira.Sada vec svjeza,mirisala je na lahor tolog mora.Ponovo ju ceznja obuzela pogledala je na sat,pa zar je proslo samo 35 minuta.Ustala se i polako otvorila vrata Nikijeve sobe,Niki je spavao,tjelo mu je blistalo na mjesecini,njegov penis ju je polako mamio.Prisla je krevetu i njezno ga gledala dok je sve vise i vise vlazila,grizla je donju usnu vise od pozude nego od straha.Lagano je rukom presla preko njegovog bedra.Penis mu se mrdnuo,nastavila je sa milovanjem za nekoliko sekundi Nikijev kurac je dostigao maximum,sigurno od 25 cm.Jezikom je polako dodirnula vrh Nikijevog kurca,sva je zadrhtala,Niki se nije budio.Pocela je da ga sisa i ljubi mu lagano jaja,bila je sve vlaznija i vlaznija.Zanesena zastenjala je.Niki se probudio ali nije oci otvarao,bojao se da ce prestati ta ljepota koja ga obuzimala.Polako je skinula spavacicu,milovala je Nikija po cijelom tijelu,te ga lagano zovnula,Niki dali zelis da nastavim da te ljubim i milujem,da da da,otvorio je oci,njezno se nasmijao i poceo da ju ljubi,prstom je dodirnuo vec mokru vaginu a ona je zastenjala.De se okreni da te polizem,bila je to poza 69,Niki je lizao klitoris presretne udovice,vrhom jezika je poljubi njen drugi otvor,zastenjala je.Lizao joj je oba otvora,sok joj je curio iz vagine.Htjela je da ga zajase,duboko u njoj oboje su stenjali,Helena zovnuo ju je,da Niki,ja necu da ovo nikada vise prestane.Okrenula se sa guza,bila je neodoljiva,pohotna prava riba za razvaljivanje zeljna kurca i karanja.Za nekoliko trenutaka svrsila je i Niki za njom,ali nije ga vadio samo je nastavio ali sporije.Znoj je kvasijo carsafe,mjenjali su poze,ljubio je njene dojke zanesen nekoliko joj ujeda napravio,stenjala je kao nikada do tada.Daj Niki tucaj me u guzu zavapila je,ispunio je majci zelju,oh Helena,kak si tjesna tako je lijepo,svrsicu,nemoj jos,Niki je poslusao,izvadi je svoj nabrekli kurac i stavi ga u usta Heleni.Nakon nekoliko minuta ponovo ga stavio u guzu.Svrsio je deruci se.Jutro je svanulo,probudila se Helena,gola ispod carsafa u svojoj sobi.Pa ja sam sve to sanjala.Otisla je do Nikijevih vrata,bila su zatvorena,cuo ju je i samo se slatko nasmijao,kurac mu je bio jos vlazan od snova,u kojima je ona sanjala a on stvarno uzivao.
Krenula je u kupatilo,ljigava mokra tekucina kliznula joj niz nogu,pa ovo je sperma,iznenadjeno je pomislila.
Tusirala se kad je telefon zazvonio kojeg nije cula.Nikija je telefon probudio,halo,a Niki to si ti,jel Helena tu,muski glas ga upitao,samo malo mislim da spava.Usao je u Heleninu sobu cuo je vodu kako pljusti,spava slagao je.Prisao je kupatilu i ugledao Helenu kako se kupa,trljajuci lagano sapunicom svoj anus,grudi su joj zanosno,bradavice uspravno od vode milovane.Imala je tanku liniju dlacica na vagini uredno sredjenu,sve je mirisalo,gledao je Helenu kako sapire svoje tjelo svoju pickicu i anus koji se jedva nazirao u magli koja je polako skrivala tajanstveno tjelo majke Helene.
Penis mu se digao,nije htio da ista ucini samo je gledao,zatvorla je vodu a Niki se povukao.Nakon 30 min,pokucao je na vrata Helenine sobe,slobodno udji Niki,znas mam neko je zvao a ti si se valjda kupala pa te nisam uznemiravao.Nego jesi li za kafu ili nesto drugo,gledala ga je tajanstveno,zeleci pitati dali je se nesto dogodilo ili je sve sanjala.Niki je jako ozbiljno djelovao,da je odustala.Niki je otisao na plazu a Helena je otisla u kupovinu,kasno se vratila umorna,nasula si casu vina,pa drugu pa trecu i tako polako zaspala,bilo je vruce klima uredjaj je radi svoje,bila je raskomocena,izgledala je kao boginja.Niki je usao u kucu,vidi je priguseno svjetlo iz Helenine sobe,lagano je pokucao ali niko se nije javljao,usao je unutra.Skoro ispijena boca vina,preljepa zena u cipkastom donjem rublju izazovna,spavala je.Gacice su joj bile tako tanke i uske da joj se klitoris skoro ocrtavao,cipkasti grudnjak skrivao je samo malo,bradavice su izgledale bozanstveno,usne je povremeno liznula,nesto je sanjala.Polako je prisao velikom bracnom krevetu,nekoliko trenutaka ju gledao,izdisaji iz njegovih usta odavali su pozudu.Pomilovao joj koljena,kao da je lagano zastenjala,pokvasivsi usne poljubio joj je bedra i nastavio jezikom prema vagini.Tjelo preljepe zene samo je zadrhtalo,polako joj skinu ono malo krpica sa tjela i poce da lize njenu vec vlaznu vaginu.Ugasio je svjetlo i prepustio mjesecini da obasja sve.Ljubio joj je grudi polako,probudila se i gledala u tami,cin koji je jedva cekala.Skinu se,na mjesecini se odslikavao njegov veliki penis,htjela je nesto reci ali ju je zaustavio,polako se ustala i pocela lizati njegov nabrekli kurac.Niki joj je stavio prst u anus,zastenjala je.Legao je na krevet Helena je sisala njegov penis i stenjala,nedugo zatim sjela je na penis i pocela se jebavati,polako gore dole,Niki je stenjao,njena vagina lucila je sokove,koje je njegov penis vracao nazad.Oborio ju je na ledja i dignu noge na svoja ramena,zabio je kurac do kraja u nju,vrisnula je,joj Niki koliki je,joj Niki jebi me,ahhhhhhhh Niki,jel ovo san,ahhhhh Niki jebi me.Promjenili su pozu,Niki je sada jebavao Helenu u anus,zanesena ljepotom,stenjala je i vristala,Niki jela to sanjam,probudi me,probudi me.
Izvukao je penis iz anusa i stavio ga u vadinu,sve brze je turao svoj u Helenunu vaginu,svrsila je a Niki je nastavio jos malo,u jenakom ritmu u kojem je svom snagom nabijao majku na svoj penis,zasyenjao je i poceo da je puni spermom.Tako su zaspali.
Probudila se gola,Nikija nije bilo.
Otisla je do njegove sobe,krevet je bio prazan,na satu je bilo 1.57 min.
Opet sam popila malo vise vina i sanjala isti san.Niki se vratio u Bar,gdje si ti bio upitao ga prijatelj,ma sa jednom djevojkom u parku,jos su mi jaja vlazna od jebavanja.Vratio se ne zadugo kuci,Helena nije spavala,cao mama,sta ti radis tako kasno,nista samo sam nesto lijepo sanjala,vidjela kasnije tebe nema,pa te cekala.Otisao se istusirati,Helena ga je promatrala i vidjela isti onaj veliki penis koji je sanjala,koji je bio u njenoj vagini i u njenom anusu,koji je sisala,ali izgleda sve je to sanjala.Zatvorila je oci da se ponovi,ali kad je otvorila oci,Niki je stajao gol pred njom,uzeo ju za ruku i poveo u sobu,cijelim putem se stipala po obrazima,sta to radis mama,da se probudim da se probudim.Dugo u noc su vodili ljubav,Niki je lizao svaki dio Helenina tjela,stavljao svoj veliki penis u sve njene otvore,vagina joj je pulsirala,anus je bio pun sperme,sva je drhtala.Danas kad vam ovo pisem,nije me stid,nego jos uvijek neznam jel sam ono sve sanjala.Sve je pocelo prije 10 godina i nikada nije prestalo,meni je sad vise od 45 godina Niki je 27.Jos uvijek izgledam zanosno,mozda je ovo grijeh,ali svejedno je sve na svijetu gresno.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Iznenađenje
by: boban01

odvinutih nogu i glave naslonjene na ruku. Kada je cula da ulazi lagano se digla i krenula prema njemu.

Evo me….gdje je mali? – upitao je zacudjeno trazeci klinca pogledom po sobi
Odvela sam ga kod mojih.
Zasto to?

U tom trenutku je opazio da je za razliku od inace bila upadljivo nasminkana i kosu vezala u rep. Odmah je pomislio da je vjerojatno zaboravio neki dogovor za veceru sa prijateljima no prije nego sto se pokusao sjetiti sto su veceras planirali, prekinuo ga je njen glas:
Zato sto sam zeljela da ovaj vikend budemo sami.

Pretpostavio je da je djelovao prilicno zbunjeno jer ga je ona ne cekajuci sto ce reci uzela za ruku,dovela do kupaone i rekla:
Kada se osvjezis dodji u sobu. Moramo razgovarati.

Dok se tusirao u glavi mu je vladala zbrka. Nista mu nije bilo jasno. A ponajmanje sto ga ocekuje. Obukao je bokserice i dosao do nje u sobi. Zatekao ju je na trosjedu kao i kad je usao u stan. Pokazala mu je rukom da sjedne pokraj nje i zatim ga pogledala u oci.

Vec dugo nismo imali priliku biti sami. Zato sam danas nazvala svoje i rekla im da uzmu maloga preko vikenda jer mi imamo neke obaveze. Dakle, od sad do nedjelje navecer smo samo nas dvoje i nece nam nitko smetati. Ugasi i svoj mobitel.

Bez rijeci je ustao, ugasio mobitel i vratio se do nje. Sa stolica kraj kreveta uzela je dvije case sampanjca i njemu dala jednu.
Na ex!

Oboje su ispraznili case i konacno je jos uvijek zbunjen uspio nesto izustiti.
Hm. Ovo se zove iznenadjenje…
Nasmijala se i pomilovala ga o obrazu.
Ne. Iznenadjenje tek dolazi.

Ustala je sa trosjeda, stala ispred njega i jednim potezom skinula sa sebe kucni ogrtac. Ono sto je ugledao potpuno mu je uzelo dah. Na sebi je imala samo samostojece crne carape i stikle. Polako se okrenula u krug tako da je moze promotriti sa svih strana. Nije vjerovao svojim ocima. Gledao je u nju i jos uvijek u ruci stezao praznu casu sampanjca. Kleknula je pred njega, uzela mu casu iz ruke i odlozila je na stolic.
Ovo je prvi dio iznenadjenja. Svidja ti se ?
Nijemo je klimnuo glavom.
Onda mogu nastaviti?

Ne cekajuci odgovor, digla se, sjela u naslonjac nasuprot njega, i rasirila noge. Presla je lagano rukom preko sisa i spustila je na obrijanu picku.
Ostat cu gola od sad do nedjelje navecer. Imat cu na sebi samo ovo sto i sad vidis. I mozes me jebati kako, koliko i kad hoces. Nista me ne pitaj, nista me ne moli. Samo me jebi.

Izgovarajuci posljednju recenicu gurnula si je dva prsta duboko u picku. Gledala ga je pravo u oci i polako se pocela jebati prstima.On jos uvijek nije bio sasvim svjestan sto se dogadja. Ali njegov kurac je shvatio situaciju i vec se jasno ocrtavao ispod bokserica. Jos trenutak je promatrao svoju zenu kako se rasirenih nogu jebe prstima, a zatim ustao i polako joj prisao.
Ti to ozbiljno?
Provjeri…. – rekla mu je i dalje si zabijajuci dva prsta u mokru picku.

Jos uvijek nesiguran u ono sto vidi, izvukao je nabrekli kurac iz bokserica, nategnuo ga dva puta i prinio ga njenim ustima.
I provjerit cu…pusi ga.

Bez rijeci je otvorila usta i strpala njegov kurac u usta. Kako mu je i inace redovno popusila kurac barem jednom tjedno, odmah je primjetio razliku. Pusila je drugacije. Jebozovnije. Dublje. Glasnije.

Shvatio je da ona misli ozbiljno. Maknuo je njenu ruku sa kurca, uhvatio je za potiljak i poceo jebati u usta. Poslusno je pustila da on diktira tempo i usisavala mu kurac koliko god je mogla. Izvadio je kurac iz njenih usta, lupio je njime par puta po obrazima i malo se odmaknuo od nje. Pogledala ga je u oci, izvukla dva prsta iz picke i gurnula ih sebi u usta. Nakon sto ih je oblizala, presla je njima izmedju sisa, dotakla vec tvrde bradavice i spustila ruku na naslonjac.

Da li si se uvjerio? Ponavljam – nista ne pitaj, nista me ne moli. Jebi me. Puna dva dana. Samo me jebi.
Od tog trenutka vise nije bilo nikakvih granica. Prisao joj je i zgrabio je obrijanu picku. Lagano je zastenjala ali nije skidala pogled sa njegovih ociju
Jebi me.
Gurnu joj je dva prsta u picku. I dalje ga je gledala - Jebi me.

Izvukao je prste, uzeo joj noge, stavio ih sebi na ramena i
zabio se u nju. Izvila je ledja od uzitka, a zatim ga opet
pogledala u oci
Jebi me. Ne cekaj. Jebi….

Izvukao je kurac i nabio joj ga opet do jaja. Zatvorila je oci, zabacila glavu unatrag i samo stenjanjem pratila svaki ubod njegovog kurca u njenu picku. Jebao ju je kako vec dugo nije.

Oboje su postajali sve glasniji i glasniji sve dok je u zajednickom kriku nije ispunio mlazom sperme. Odgurnuo se od nje i pao na trosjed. Kada je dosao opet sebi i pogledao nju, sjedila je sa osmjehom na licu i dalje sirom rasirenih nogu dok joj se iz picke polako cijedila sperma.

Kada je vidjela da je gleda, prstima je pokupila spermu izmedju nogu i polizala je. Polako se pridigla, kleknula ispred njega i strpala sluzav kurac u usta. Polizala je sa njega svu mjesavinu njegove sperme i svojih sokova, dala mu glasan poljubac posred glavica i zatim ustala.
Odmori se. Dolazim za pet minuta.

Zatvorio je oci i pokusavao shvatiti sto se to upravo dogodilo. Ali vise ga nije bilo briga. Odlucio je iskoristiti priliku o kojoj prije dva sata kada je kretao sa posla kuci nije mogao ni sanjati. Ustao je i krenuo za njom. Zatekao ju je na izlazu iz kupaone i bez rijeci joj gurnuo ruku medju noge.
Dogovoreno.Bez pitanja. Bez moljenja.

Klimnula je glavom. Zgrabio ju je za kosu, privukao sebi i uvalio joj jezik u usta dok joj je drugom rukom trljao nabrekle usne picke. Uzeo ju je za ruku i odvukao natrag do trosjeda.
Klekni i naguzi se.

Ucinila je to bez pogovora, sireci bedra i namjestajuci se tako da dobro vidi obje njene rupe.Zario je lice medju njene noge i poceo divljacki lizati preko picke i supka. Rukama joj je sirio guzove, rastezao usne, jebao je jezikom i onda opet lizao. Ona je zabila glavu u jastuk i nabijala mu se na lice. Odmakao se i promatrao je trenutak naguzenu a onda je rukom udario lagano po guzici. Trznula se bez da se izmakne. Ponovio je udarac istom jacinom i nastavio je promatrati. Nakon petog udarca cuo je kako nesto govori.

Sta si rekla?
Jace….
Molim? Ne cujem te..
Jace… - ponovi ona glasnije
Sta jace???
Jace me lupi!

Nije razmisljao vec ucinio kako je htjela
Jace..jos jace !
Zamahnuo je jace.
Jos jace…jos….

Slijedeci udarac je vec ostavio jasan crven otisak na njenom dupetu. Zastenjala je i isturila mu jos vise dupe.
To…tako…jos jace…

Ruka mu je pocela naizmjenicno lupati obje strane guzice. Ona se trzala i stenjala. Gurnula si je dva prsta u usta i sisala ih dok je osjecala kako joj se guzicom siri toplina od njegovih udaraca. Taman kada je zamahnuo da je jos jednom udari, izvadila je prste iz usta, jednom rukom rasirila guzove i mokra dva prsta gurnula u supak. Ostao je iznad nje dignute ruke i gledao kako prstima ulazi u supak.

Okrenula je glavu prema njemu, izvadila prste i najkurvanjskijim glasom koji je dosad od nje ikad cuo rekla:
A sad me jebi u guzicu…molim te…..

Dlan mu se jos jednom svom snagom spustio na njezino vec dobro crveno dupe, a onda ju je zgrabio za guzove, gurnuo kurac dva tri puta u picku da ga navlazi, razmazao glavicem njene sokove po supku i poceo gurati glavic u uski otvor. Dok joj je glavic probijao misic na ulazu ispustila je duboki uzdah i lagano kriknula kada joj je kurac poceo sve dublje ulaziti u dupe.

Gotovo da je on nije morao jebati. Sama je pocela nabijati usko dupe na njegov kurac, spustila jednu ruku medju noge i pocela si trljati klitoris. Izvadio je jos jednom kurac iz njenog dupeta, i do kraja napaljen pogledom na njene nabrekle usne i poluotvoren supak, ponovo joj ga gurno skoro do jaja.

Uhvatio ju je za bokove i poceo je sve brze navlaciti na kurac koji je bio pred novom eksplozijom. Osjecajuci nalet sperme, pao je na nju i svrsio gurajuci joj kurac koliko je god mogao u guzicu. Ona je svrsavala trljajuci klitoris i osjecajuci kako joj se muzeva sperma siri po crijevu.

Ostali su tako lezati neko vrijeme sve dok on nije ustao i izvukao mlohavi kurac iz njenog supka. Povukao ju je ka sebi i cvrsto zagrlio.

Vrijeme je za malo odmora i tusiranje – rekla je tiho, ustala i krenula prema kupaoni dok joj se sperma iz jos uvijek pulsirajuceg supka polako slijevala niz unutarnju stranu butina.

Polako su se tusirali, medjusobno se obrisali i zagrljeni legli u krevet.Sutra nastavljamo sa iznenadjenjem - rekla mu je tiho i sklopila uz smijesak oci.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 332 333 335 336 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:16:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.361 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.