Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
Trenutno vreme je: 25. Okt 2014, 17:16:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 2 članova i 114 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 330 331 333 334 ... 384
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 12651846 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Indy – XIV dio
by: CasanovaB

„Znaš za Tomu i Mirelu?“ – pitao sam Jelenu.

„Aha, ispričala mi je...“ – čuo sam je kako odgovara iz kuhinje.

„I?“ – pitao sam je.

„Šta 'I?' Dešava se...“ odgovorila je kao da se radi o potpuno bezazlenoj stvari.

„Jelena, dešava se... Ali kako se ovo desilo i kome?“

„Ah... Nova su vremena... Svi ti mitovi o ozbiljnim vezama, braku...“

„Hoćeš reći da je brak mit?“ – iznenađen sam je pitao.

„Ma, OK je ako nekome nije... Meni jeste... A, zar nije Mirala zanimljivija u novom izdanju?“ – nasmijala se i čekala potvrdu.

Šok za šokom... Nastojao sam skriti zbunjenost, ni sam ne znam zašto. Istini za volju, Jelena je izgledala tako jebozovno, pa sam dvojio da li uopće da pričamo o Tomi i Mireli. Njena reakcija me šokirala, ali njene noge su mi skrenule misli. Zapravo, u meni su bili pomiješani bijes, strah, a i dugo nisam bio s njom, dugo nije bilo seksa. U svakom slučaju, bio sam napet.

Gledala me ravno u oči i vrhom jezika prešla preko gornje usne. Osjetila je da sam napet i po svemu sudeći nastojala me dodatno razjariti.

„A, oni momci... Mmmm... Baš su zgodni, kaži!“ – prekrstila je noge, i pomilovala se od zgloba prema koljenu.

„Jelena... Provociraš me?“

„Mmm... Pa, kad su zgodni! Nisu, je li?“ – provocirala me.

„Nerviraš me...“ – mirno sam je upozorio.

„A, kako znaš da to ne želim...“ – provokativno me pogledala i ponovo prešla jezikom između usana.

Ustao sam i stao kraj nje. Pomilovao sam je po obrazu, prstima uhvatio za bradu i podigao je prema gore.

„Jelena, nervozan sam, napet... Jesi li svjesna da...“ – gledao sam je u oči.

„Jebi me...“ – prošaputala je, sklopila oči i, sa taburea na kojem je sjedila, spustila se na koljena, snažno me zagrlila me oko bokova i preko farmerki lizala i grizla nabreklinu. Napalila me... Sve sam zaboravio, sva pitanja, misli, dileme, o svemu... Jelena je večeras izgledala savršeno.

„Mmmm... Večeras želim samo ovaj kurac da osjetim u sebi... Mmmm... Jebi me, ljubavi, večeras me jebi...“ – šarala je rukama po mojim nogama, grizla, lizala preko farmerki.

Spustio sam se na koljena i poljubio je. Pohlepno mi je gutala jezik, palacala po njemu, žvalila me po cijelom licu i rukama otkopčavala kaiš i dugmad na farmerkama.

„Oooooh...“ – uzdahnula je s olakšanjem, kad je zavukla ruku u bokserice i rukom stegla moj već nabrekli ud.

Ljubio sam je i zadigao joj suknjicu. Mazio sam joj guzu i stezao je.

„Obukla si tangice...?“ – prošaputao sam joj na uho.

„Daaa... Željela sam da njima napalim nekoga da me izjebe, nekoga od onih sa stagea... Aaaah!“ – vrisnula je kad sam je jako pljesnuo po guzi.

„Jelena, ne ljuti me...“ – lickao sam je oko uha.

„Ne želim da te ljutim, samo sam ti rekla da sam večeras bila spremna da me izjebe neki od onih nabildanih mladića... Aaaaaah!“ – ponovo je vrisnula kada sam je pljesnuo po drugoj polutki.

„Jelena, ne izazivaj me...“ – cijedio sam kroz zube i počupao je za kosu.

„Dva kurca, jedan u ustima, drugi u mojoj pičkici... eeeeeh.... booooliiiii...“ – cičala je dok sam je čupao za kosu i povlačio prema kauču. – „Boli me toooo...“

„Puši mi kurac, droljo...“ – držao sam je za glavu, zavaljen na kauč, i kurcem je preko bokserica trljao po faci.

„A, šta ako neću?“ – podigla je glavu i provokativno me pogledala.

Lijevom rukom sam je počupao ka kosu i podigao joj glavu... Izgledala je tako seksi, pripita, napaljena, raščupane kose. Gledao sam je i onda joj razvalio šamarčinu u kojoj su se sreli i bijes zbog zbunjenosti svime što se dešava u meni i oko mene, ali i strast. Vrisnula je i molećivo me pogledala, uplašeno...

„Voliš da te šamaram?“ – tiho sam je pitao.

„Jebi me...“ – prošaputala je.
„Jelena... Nisam znao da si drolja?“

„Jebi me... Drolja sam, jebi me... Ummmgggmmm... Hhhmmm...“ – zgrabio sam je za glavu i gurao joj nabreklinu na boksericam u usta.

„Hajde, grizi mi ga i liži preko bokserica... Voliš li to?“

„Volim... Volim..“ – prelazila je jezikom preko bokserica, grizla ga i ruke zavlačila u moju majicu.

„Droljo, puši mi ga...“ – nagnuo sam se malo i svukao joj majicu. Ruke sam joj podigao iznad glave i držao ih skupljene. – „Puši mi ga!“

„Kako... Ne mogu...“ – dahtala je širom otvorenih usta ispred mog nabreklog kurca. Izgledala je divno, tako napaljena, oslobođenih jedrih grudi, nemoćna.

„Potrudi se, ako želiš... Hajde, Jeco, možeš ti to, dobra si ti jebačica, nisam ni znao koliko si dobra.“ – mirno sam joj govorio, kao da i sam nisam napaljen. – „Hajde, zubima svuci boks, zar ne vidiš koliko sam napaljen...“

„Oh...“ – tiho je uzdahnula i počela da se bori. Zubima je jedva uspjela da zakači rub bokserica i počela da ih svlači, svukla ih je do mojih oteklih testisa i počela da liže nabrekli ud.

„Jeco, još ih svuci, do kraja, do koljena... Želim da te jebem u usta.“

„Aaaahh... Jebem ti...“ – patila se i malo po malo uspijevala da me oslobodi. Priljubila je usne uz napeti kurac i lizala ga. – „Daaaj... Daj mi ga sad, jebi me... Jebi me u usta.“

Savio sam se malo u koljenima kako bi mogla glavić uzeti u usta. Vješto je to uradila i ustima mi povukla kurac prema dolje. I dalje sam joj zarobljenim držao ruke, po izrazu lica sam vidio da joj nije jednostavno da mi ga puši u takvom položaju, ali nisam joj nimalo olakšavao.

„Hajde sada, puši mi ga!“ – povisio sam ton.

„Mmghm... Ggghhhh...“ – sklopila je oči i ulagala je zadnji atom snage da u ne baš  ugodnom položaju proguta moj ud što više može.

Gledao sam je i uživao u prizoru. Njene moćne grudi, kako lelujaju, njene sklopljene oči, rasuta kosa, do pola guze zadignuta suknja... Odlučio sam da je ne patim više i pustio joj ruke.

„Ooooooh...“ – uzdahnula je s olakšanjem, ali nije prestajala da ga liže, ljubi, mazi usnama, rukama.

„Puši mi ga, Jeco...“ – stavio sam joj ruke oko mojih bokova i zamrsio prste u kosu.

Brzim pokretima glave pušila mi je samo glavić, a onda polako počela da ga guta sve dublje i dublje.

„Ooooh... To, Jeco, lijepo mi ga pušiš...“ – mrsio sam joj prste u kosu i ohrabrivao je.
„Jebi me, jebi me u usta... Razvali me... Razvali moja jebena usta...“ – drkala mi ga je snažno i gledala ucakljenim i zamućenim očima.

„Mmmmm, Jecooo...“ – primio sam ga u korijenu, pomazio glavićem po usnama, a onda joj ga ponovo stavio u usta.

Teško je disala kroz nos, ukočenim rukama mi stezala  guzu dok sam joj gurao kurac duboko u usta... Gurao sam je unazad i ona se rukama oslonila iza leđa. Ne vadeći ga iz njenih jebozovnih usta, raširio sam noge, nagnuo se i oslonio se rukama na sto preko puta mene. Zauzeo sam položaj u kojem sam lako, pokretima bokova, nabijao nabrekli ud sve dublje u njena usta. Jeca je uživala, osjećao sam to. Uživala je dok sam joj svakim pokretom bokova sve dublje, sve nemilosrdnije, jebao u u usta, duboko u grlo....

„Aaaaaaah, Jeco...“ – izvadio sam ga i, onako mokrim od pljuvačke iz njenih usta, šamarao je kurcem po faci, po isplaženom jeziku.

„Haaa... Haaaa... Haaa... To, liži ih, grizi, steži...“ – hvatala je zrak i čupala mi kosu kad sam nasrnuo na njene grudi. – „To, ljubavi, grizi ih... Pojedi moje grudi, steži ih... Jako... Jako...“

Snažno sam joj stezao grudi, lizao ih, grizao... Usisao sam bradavicu na desnoj sisi, a drugu uvrtao prstima. Jeca se uvijala, pokušavala da svuče gaćice, ali snažno sam je držao lijevom rukom oko struka, što ju je dodatno raspaljivalo... Škripala je zubima, čupala me za kosu, grebala po leđima....

„Droljo...“ – procijedio sam kroz zube i bacio je na pod.

Grubo sam joj zadigao suknjice, još grublje raširio noge i strgao gaćice s nje. Pičkica joj je bila nabrekla, vlažna, svježe izbrijana... Kroz glavu mi je pošla misao da je to uradila kako bi se svidjela bilo kome, ne samo meni... Ponovo bijes, strast i potpuno nekontrolisano, jako sam je zagrlio oko butina i odlučio da je izludim: raširio sam joj otekle usmine prstima i zapalacao jezikom po klitorisu.

„Ah... ah... ah.... Aaaaaaah...“ – Jeca se odigla od poda, naglo, počela da drhti i da grca otvorenih usta.

Osjetio sam da joj malo treba da svrši... Odvojio sam se od nje i grubo je okrenuo na stomak.

„Naguzi se, droljo, svršit ćeš mi na prstima...“ – namjestila se na koljena i laktove i iz sve snage vrisnula kad sam joj naglo gurnuo dva prsta u vlažnu pičkicu.

„Aaaaaaaaaah... Aaaaaaaaah.... Aaaaaaaaaaaaaaah...“ – svršavala je dugo i jako, guza joj se tresla, butine podrhtavale.

Nastavio sam da je jebem prstima, gurao sam ih divljački, bez imalo obzira... Širio sam ih u njenoj vlažnoj ljepotici, i šamarao po prelijepim polutkama njene moćne guze, zbog čega je ona cičala, molila me da ne prestajem... Savio sam ih ka dolje i napipao g-tačku.

„OOOOOOOOOOO.... JEEEEEEEEEEEBIIIIIIII....“ – urlikala je u još jednom jakom orgazmu, obilno je vlažila, ruka mi je bila skroz mokra.

„Droljo...“ – okrenuo sam je ponovo na leđa, nisam vadio prste iz njene pičkice.

Prislonio sam joj otekli kurac na usta i gurnuo joj glavić... Gledala me suznim očima, uvijala se bokovima i dalje nabijala na prste, kojima sam povremeno prelazio između usmina, draškao klitoris.

„Hmmm... Hm.. Hm.. MMMMMMM...“ – svršila je još jednom, brzo, ovoga puta pod snažnim pritiskom moja dva prsta na njen klitoris, dok mi je usnama i zubima stezala polovinu kurca koji sam nabio u njena usta...

Osjećao sam da  sam pri kraju, da mi dolazi... Nastavio sam jače da joj trljam klitoris, a lijevom rukom dam drkao dio kurca koji nije bio u njenim ustima... Izvadio sam ga i zalio sam Jecinu jebozovnu facu spermom...

„Oooooh, ljubaaaavii... Mmmm.... Daaaj... Daaaaj...“ – uživala je razmazujući obilne količine sperme koje su se prosule po njoj, gutala je i jako ga drkala, cijedeći i posljednju kap iz mene.

Kad sam se smirio, ustao sam i obukao se. Jeca je i dalje ležala na podu, rašireih nogu... Skupljala je ostatke sperme, lizala ih sa prstiju nasmijana, zadovoljna...

„Bilo mi je divno, ljubavi...“ – mazila se između nogu i gledala me.

Nisam joj ništa odgovorio. Otišao sam u kupatilo, umio se i krenuo prema izlaznim vratima njenog stana. Nije reagovala, nastavila je da se mazi, da prede, ne pomjerajući se. Izašao iz njenog stana, bez pozdrava.

Uradio sam to jer sam joj htio dati do znanja da ćemo ili imati vezu, normalnu, ili je ona za mene samo obična kurva. Nije mi bilo drago što uopće nije reagovala. Ali, nadao sam se njenom pozivu, njenom upitu zašto sam tako izašao. Umjesto toga, pred ulazom u moju zgradu stigao je njen SMS: „Super si! Pusa!“ Osjetio sam se kao muška kurva...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Ukradena ljubav, nemoral
by: Johnvejn

Dinastija ili vec sta,posudba,ili ukradena ljubav,nemoral.
Vjetar je dizao prasinu sa stanice.Dugo nisam dolazio tu,jos od kako je majka umrla,nemam vise ni iluzija,a kamoli nesto da me sa tom stvarnoscu poveze.Ta 1984-a,kao da se polako vukla kroz pjesmu Bjelog Dugmeta,otrcani seoski autobus,miris seljackih "borovo" opanaka i saputanje u njemu kao trac,sigurno o meni,seljanke price kuju.Izlizane farmerice tanka majica i kaubojke cizme iz kojih se sirio miris smrti,znoja i umora,zakoracio sam u poznatu avliju moga djetinstva.Lavez psa i kukurikanje ludog Sime,pjetla.Sve je kao i prije nekoliko godina.Pokucao sam na svoja licna vrata radi reda ko fol,ocekujuci mog dobrog cacu da otvori.Ali,na iznenadjenje vrata otvori zena koju nikada nisam vidio u zivotu!Kroz salu u nekoliko rijeci,oprostite pogresio sam kucu.Ko ste vi,upitala me?
Ja sam Jovan,nekada stanovnik ove kuce bio,a ko ste vi upitah je?
Izvinite Jovane,ja sam Gordana!

Udjite rekla je srdacno.Izgledala je dobro,skladno gradjena brineta,onako na prvi pogled riba i pol,starija malo ali.
Neznajuci uopste ko je ona,onako saljivim glasom upitah,a gdje je Tade (Tadija,moj otac)Nije trenuto u selu,otisao je u Agro kombinat tamo je i neki seminar a i radi narudzbe pilica,vratice se za koji dan.Ja sam njegov sin,a vi ste mu.Ja sam mu buduca zena ili bolje reci trenutno zarucnica samo.Cvrst pogled i odvaznost,stav onako pravi,drzala se dobro.Raskomotite se rekla je,donecu neki sok.Moze rekao sam.Sjeo sam na trosjed a ona preko puta mene,kraca suknja,nije mogla da prekrije bedra,vidjelo se mnogo toga za prvi pogled.Nije bila kao ove seljanke ovde,malo sam sutio,promatrajuci Gordanu.Malo raskopcana bluza,iza koje su se ocrtavale sise,lijepa oblika.Ma koji je meni,ali tako sam je promatrao,nesto je govorila pola nisam ni cuo.Ostajem kratko,mozda se Tade nece ni vratiti,rekao sam.Upalila je ventilator nasuprot nas,koji je lagano svojim vjetrom zadizao krajeve njene suknje pokazivajuci njena bedra malo vise od dozvoljenog.Cinilo mi se da uziva u tome.Kad god bi se vratila iz kuhinje primjetio sam da se malo kao doterivala,raspustila kosu,pa jedno dugme vise otkocano,tek se malo nazirao grudnjak koji je pokrivao ili bolje revi otkrivao preljepe grudi kao dekolte,u kojem se skrivao tanki zlatni lancic.Spontano ili ne,ali kurac mi se poceo dizati na Gordanu,nisam uopste vise mislio sta ona radi tu,samo sam pomislio,kako bi bilo ljepo da ju pojebem.Brzo sam se otresao te glupe zamisli.Gordana,meni je potreban tus,jako sam umoran i znojan.Donecu vam peskire,rekla je.Otisao sam u kupatilo,nesvjesno nisam se zakljucavao.
Skinuo sam sve sa sebe,kurac mi je bio onako polu dignut,otvorio sam vodu koja je pljustala tako da nisam cuo kucanje.
Usla je unutra,nije ocekivala da sam vec sve skinuo sa sebe,pogled joj je sjevnio na moje tjelo kao varnica,gledala je u moj kurac nekoliko sekundi,te se okrenula i nestala.Okupao sam se i izasao iz kupatila,onako jos mokar u sorcu i atlet majici.Nije je bilo u kuci ili je mozda u svojoj sobi.
Izasao sam na verandu,Gordana je sjedila vani,drzala je casu soka u ruci i gledala negdje u daljinu.Kao da ju je bilo stid,ono maloprije sto je za mene bilo normalna stvar.Prisao sam i pitao,jese li za drustvo mozda?
Da,da brzo je odgovorila nekako nesigurno.Jovane izvinite,ma nista nema veze svedno sam ja kriv i ja treba da se izvinem.Pricali smo o svemu o stvarima sto zivot cine,tako o tim glupostima.Koliko si vec dugo sa mojim ocem Gordana?
Nekoliko mjeseci,odgovorila je.Pa kako ti se svidja zivot ovde na selu?
Super,sve je nekako polako,zdravo se zivi nije lose.Kakav je odnos izmedju tebe i mog oca jel ste srecni?Nije lose,rekla je,al nekako jadno.Izvini na tom pitanju,prisao sam i zagrlio ju,onako kao da se izvinjavam.Sve ce biti u redu,pomilovao sam je po kosi i otisao u kucu.Ocekivao sam i ona ce u kucu za mnom,ali nije.Umoran,legao sam i zaspao kao panj.Vruce ljetno vece,probudio sam se u goloj vodi,zedan.
U kuci je gorila samo mala stolna lampa.
Pogledao sam na sat,bilo je 11.15 min,krenuo sam do frizidera da si natocim nesto hladno,ali sam se predomislio i uzeo pivo,jako je bilo hladno bas me onako razgalilo.Spavao sam nekoliko sati,pa se vise nisam osjecao da bi trebao ici u krevet.Upalio sam televizor,bio je neki film vec upola trajao.Zacula su se vrata,iz sobe je izasla Gordana,imala je na sebi tanku kucnu haljinu.Jovane probudio si se rekla je,jesam bas maloprije.Jesi li gladan upitala je?
Pa jesam malo.Sad cu ti napraviti nekoliko sendvica jel to u redu?,je je rekao sam.Otisla je u kuhinju,a ja onako radoznao za njom,posao sam i ja u kuhinju.Naslonio sam se na stok od vrata,promatrao sam kako se njisu njeni guzovi dok je hodala.Trebas pomoc upitao sam?
Evo narezi kruh rekla je,prisao sam joj skroz blizu,skoro smo se dodirivali kukovima,mirisala je na neki parfem od Vanille.Sada vidno vec,njene grudi nisu bile onako skrivene,bile su vidno otvorene u dekolteu kucne haljine,pogotovo kad bi se naslonila malo.Kurac mi se polako poceo otimati kontroli,htjeo sam da dobavim tanjur,pa sam ju blago dodirnuo po guzi vec upola dignutim kurcem,osjetila je primjetio sam.Kad smo napravili sendvice sjeli smo za stol,nisam vise imao apetita za jelo,neki drugi apetit kolao je mojim venama,kao glad za seksom.Poceli smo razgovarati,jako me intresiralo koliko ima godina.Moja majka je imala 43-i kad je umrla od raka rekao sam joj.Ja sam tada imao 15-st godina bilo je to prije 7-am godina tiho sam izustio.Ja sam malo mladja od tvoje majke kad je umrla ali nemogu ti reci koliko sam stara nasmjesila se.Znao sam da je Tadi 55-t sada.Pa ona je mladja od njega oko 15-st godina pomislio sam u sebi.Zasto nejedes Jovane?
Pogledao sam je onako muski,strasno,pogledom sam joj dao do znanja da mi se misli bore sa normalom i nemoralnim cinom,zabranjene ljubavi,koju zelim ukrasti.Ja sada idem na spavanje,izustila je to upasenim glasom.Primjetio sam joj strah pomjesan sa zeljom u ocima,pogledala me onako,kao da se boji ali da zeli nesto,ali nezna sta.Okrenula se i krenula u sobu,guzovi su se drmali,skladno sa kukovima nestajala je u tami mjesajuci guzom koja je mamila na nemoral,na kradju ljubavi koja treje kao sigurnost bez uzitka.Ostao sam za stolom,nedirnuti sendvici na tanjru,misli su lebdjele mojim vijugama.Sta ako ono sta ako ovo?
Idem joj pozeliti laku noc pa cu i ja na spavanje.Usao sam u njenu sobu,laku noc Gordana,sutila je,okrenuta na bok meni ledjima.Prisao sam polako,spustio se tj sjeo na krevet,kraj nje.Gordana,zovnuo sam je.Okrenula se,gledala me ravno u oci,uzela je moju ruku.Jovane,Jovane oh Jovane….
Uzbudjenim tonom izgovorila je moje ime nekoliko puta.Drzeci me za ruku,stidno je spustila pogled na dole,iscekivala je moju reakciju.Pomalo zbunjen ili spreman na nemoral sa zenom koji poznajem tek nekoliko sati i koja bi trebala biti moja pomajka ili maceha.
……..Pomilovao sam je po kosi.Podigla se i krenula usnama u potragu moga tjela,opipavala me toplim usnama prema mojim koje su isto zeljele.Nisam dugo cekao,poljubac je licio na strast koja kulminira u nesto lijepo nesto sto ce trajati pola sata i sta onda,nista!
Polako se skidala,ugasila je lampu da tama sakrije nemoral i eksploziju mladosti ka zeni srednjih godina,zeljnoj dobrog seksa.Milovao sam je po cijelom tjelu,kao na raspolaganju nudila je sve,i sve sam polako uzimao.Izvadila je moj dignuti kurac i pocela da ga sisa,cmaktale su njene usne,naprosto se gubio u dubini njenih usta,konacno ga skoro progutala.Ljubeci mi kasnije jaja i drkajuci mi kurac uzivala je dok sam joj stavljao prst u vec navlazenu picku.Svjezina se osjecala na sve strane,jedva sam cekao da ju jebem,da udjem u nju duboko.Podigla je glavu,stavi mi ga Jovane,stavi mi ga,kako je samo ljep i dug.Nisam bas neki kurati Joe,18 cm,kazu po J-U-S(Jugo standard)Njezno sam joj ga ugurao do pola,ostatak je sama ugurala nabijajuci se sama.zaneli smo se,poceo je nemoral da otkucava minute u kojima smo se jebavali Gordana i ja.Nije bila neka iskusna kao neke ali znala je da radi.Izvukao sam ga malo,mjesajuci cinila je cuda u glavicu mog kurca koji je uzivao okupan u sluzi ciste i lijepe picke te zene.Lizao sam joj sise i bradavice koje su strsale odavajuci istinu uzbudjenosti zene koja je stenjala podamnom.Sve zesece sam ga nabijao u nju,jako je stenjala,uzivajuci nekoliko puta je izgovorila moje ime.Jovaneeeeeee,joj,majko moja,joj Jovane.To me lozilo kao lozac CIRU,derao sam je jako,ritam se ubrzao,mjesajuci pocela je da vristi,svrsavala je.Jojjjjjj,jojjjjj,a ja sam nastavio da ju jebem jos brze,grizla je doljnu usnu,nesto mumnjala,mjesala je sve sporije.Na trenutak je zastala,i ja sam stao,joj nista samo me jebi Jovane.Legao sam na ledja tako da ona sjedne na moj kurac.

Odma je usao do kraja,usporeno kao umorna zamjesala je,ali nije mi to bilo dovoljno,pustio sam ju neko vreme.Jebavala se kako je htjela i kako je znala.Oborio sam je na ledja i digao joj noge na svoja ramena,iznenadjena,kad sam ga stavio do kraja zastenjala je jako.Poceo sam da ju jebem momacki,polako ali do kraja svaki ulaz.Nisam imao kondoma,osjetio sam svaki dio njene vec razmazene picke koja je primala moj kurac bez problema.
Nabijao sam ga sve brze u nju,stenjala je jako cak poneki put uz manji vrisak zadovoljno je uzivala u seksu.Osjetio sam da mi se blizi kraj,zabijao sam ga brzo i jako,odjednom sam ga izvukao,sperma je spricnula preko grudi i njenog lica u nekoliko mlazova,stenjao sam jako.Uzela ga je brzo u ruku i drkajuci ga zavrsila posao u kojem sam jako uzivao.Tesko smo disali oboje,jebavali samo se strasno.Legao sam pored nje,duboko je disala,preljepe grudi ispricane mojom spermom koju je polako razmazala po sebi.Jos je lijevom rukom drzala moj kurac koji je bio u fazi spustanja,onako sluzavog stavila ga je usta sto me jako iznenadilo.Nakon nekoliko minuta sisajuci ga digao se onako napola.Okrenula se na bok i njezno ga ugurala u picku,ostao sam miran dok je ona sama sebe jebavala.Sporo se nabijala na njega koji se u njoj digao skroz.Nisam mogao da odolim uzeo sam je na sebe.Ledjima na mom stomaku,zavukao sam ga do kraja,zastenjala je i pocela da mjesa.Spontano se desilo a izgledalo je profesionalno,nastavili smo da se jebemo.Dok se ona nabijala mjesajuci polako,ja sam joj milovao grudi i uzivao u picki te zene.Trajalo je nekoliko minuta.Daj Gordana da te jebem s guza okrenula se,izbacena guza i mokra picka poseban su gust.Uletio sam u nju kao torpedo u brod.Zajaukala je jako,nabio sam ga do kraja,zamjesala je kao da je to zadnji put u zivotu.Spojeni uzivali smo u trenucima ukradene ljubavi,nemoralu u kojem su nasi udovi davali sve od sebe da nas zadovolje.Drzeci je za grudi i jebavajuci ju polako,gledajuci njene guzove kao se odvaljivaju od moj pupak.
Strast i zelja jos su bili vece,zelio sam da ju jebem dugo,da ju razvalim da pamti,zelio sam onako napaljen i u guzu da ga stavim ali nisam imao hrabrosti da ju to pitam.Zastenjala je jako,a ja sam stao uzbudjen do maximale,nastavila je da se nabija na kurac,to je bilo kao da lotiras po nebu od marmelade.Svrsavala je duboko sam bio u njoj,guza joj je cinila osmicu jednostavno,razvaljivala me,osjetio sam da krece i moj vulkan napolje.Mogul unutra izustio sam.Mozessssssss,jojjjj Jovaneeeeeee,svrsavao sam kao nikada do tada,osjetio sam svako njeno nabijanje na kurac.Punio sam je u mlazovima kroz ljepotu koja je kulminirala duboko u picki te zene.Stvarno je bila zeljna kurca.Svrsio sam i nastavio joj nekoliko trenutaka da provedem duboko u njoj.Predivna guza koja se jos njihala,gledao sam svoj kurac i zavidio mu u kakvoj se picki lijepoj nalazi,spustao se sasvim polako.Blagi trzaji kukova oznacavali su kraj,kraj mozda jednog pocetka.Legli smo umorni i znojni na krevet.Duboko disuci nista nismo govorili,bas smo se jebavali kao ludi,pogotovo kad sam svrsio u nju.
Istusirao sam se,Gordana znas,bas je bilo lijepo.Znam Jovane uzivala sam kao nikada do sada.Neka ovo ostane nasa tajna,nek i potraje.Zamisljeno sam ju pogledao.Ostavicu ti moj broj tel i adresu,na mom polju je mirnije i sigurno rekao sam joj.Doci cu Jovane kod tebe da vidim gdje zivis,bila je kulturna i pametno se izjasnila da bi se voljela jebavati dugo samnom.
Vratio sam se u grad,jos pod dejstvom tog ludila te zene koja je palila carsafe,tog skladnog tjela,sama pomisao dize mi kurac,cekao sam ju da se javi.U nedelju zazvonio je telefon,halo rekao sam.Halo Jovane kako si,topao glas povukao je potez sudbine i nemorala ali koga briga.Jovane htjela sam da navratim ujutro dolazim u grad poslovno,kao,sklagala je.
Bice mi drago Gordana.Jedva sam cekao sutradan.Zvonce kao alarm,nagovjestiolo je novo uzbudjenje.Otvorio sam vrata,stajala je kao gorska vila.Onako sredjena i utegnuta,na stiklama,njihala je guzovima kao antilopa,prehodala je moj podijum ulazeci u dom u kojem cu je jebati kao lud.U kojem cu polizati svaki dio sa dlacicama,u kojem ce stenjati pod naletom mojih ulaza u njenu pozudnu picku.Zgrabio sam je i odma odneo u sobu,skidali smo se kao da grad gori,utonuli prvo u oralni seks gdje sam joj polizao i picku i guzu,vrisnula je,joj sto je to ljepooooooo.
Jebavali smo se nekoliko puta.Otisla je zadovoljna u svoje malo selo,i vracala se kao poreznik,uzimajuci moje sjeme,koje je cekalo.uzimala je moj stroj koji ju je orao,ubirala je plod mladosti,koji je bio za nju preprodan,krali smo ljubav i sirili nemoral,mjesecima…….
IP sačuvana
social share
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Pre godinu dana
by: ringispi

To je bilo prije odprilike godinu dana. Kraj cetvrtog razreda. Niko nije mislio na to šta ce dalje, svi su samo maštali o ekskurziji u španiju. Konacno je došao i taj petak. Na putu je sve prošlo dobro, standardno zezanje, prvi pokušaji barenja u autobusu. Uglavnom ništa specijalno. E španija je vec bila druga prica. Mali gradic, iskljucivo orjentisan na turizam. Diskoteke, kafici, vodeni parkovi itd. Vrijeme je bilo super, svi raspoloženi, savršeno za zabavu. Redovno nocno kupanje, pa u disko. E tu sam porješio. Dok su se svi ostali kupali, ja sam se orjentisao na barenje sisate plavuše, takode iz moje škole. Na druge uopšte nisam obracao pažnju, pa cak ni na slovenke, koje su samo cekale na to s kim ce otici u hotel. Trece vece, nakon što smo dugo dugo pricali, meni moja plavka kaže da je kod kuce ceka momak i da nema nameru da ga prevari. Da je mislila da ja samo želim da budem dobar prijatelj. Sekunda mi je falila da joj kažem nešto što ne bih trebao, ali sam se suzdržao. Još malo price i ja sam je ostavio sa drugaricama i otišao do šanka. Sav razocaran sam udario po viskiju, vodki, tekili i Bog zna cemu još. Ne znam više ni koliko je sati bilo, dva, možda pola tri, u svakom slucaju rano za vracanje u hotel. E tu na scenu stupa devojka po imenu Belma.
Ovde da kažem nešto o njoj. Išli smo u isti razred i uvek bili dobri prijatelji. Nikad nisam bio siguran šta hoce od mene, da budemo prijatelji, ili nešto više. Ali pošto sam znao da je odavno imala momka, mislio sam na ovo prvo. Voljela je da je drugi momci iz razredu masiraju i maze. Od djetinjstva se bavi latino-americkim plesovima, tako da je strašno razvila mišice nogu, a pogotovo stražnjice. Kakva je to guza..
Dakle, pride ona meni i pita me hocu li ubrzo u hotel, da idemo zajedno. Profesori su rekli da devojke ne bi trebale same hodati nocu po gradu. Odmah sam joj na staklastom pogledu primetio da je i ona malo više popila. Ma hajmo odma, šta imam više ovde tražiti, rekao sam i ispio tekilu do kraja. Oboje polu pijani, smo se uputili ka hotelu. Usput sam joj objasnio zašto sam tako loše raspoložen, a ona je priznala da bi prevarila svog momka, ako bi joj se ukazala neka baš dobra prilika. Pa jednom je ekskurzija, složili smo se oboje kroz smijeh. Na recepciji smo uzeli kljuceve od njene i od moje sobe. Možda trebam dodati da smo po troje spavali u jednoj sobi, naravno devojke sa devojkama, a frajeri sa frajerima. Odpratio sam je do sobe, njene dvije drugarice se naravno još nisu bile vratile. Hoceš li uci na još jedno pice, pitala me je. A zašto da ne, i onako je još rano za spavanje, pomislio sam. Seli samo na krevete, jedno nasuprot drugome. Više se i ne secam šta smo pili, mislim da je bio Bakardi. Pili smo iz iste flaše, jer nije bilo caša. Pricali smo oko pola sata. Nakon jednog dužeg perioda obostrane šutnje, ona je ustala. Uff, što me stišcu ove pantole. Hoce li ti smetati da ih skinem?. Tek tad sam obratio pažnju na njenu odjecu. Nosila je kratku, crno-crvenu majicu, sa samo jednim rukavom i tanke strašno uske crne pantalone. Bile su joj najmanje dva broja male, ali je ocito voljela da naglašava svoju pozadinu. Izgedala je kao da ce svakog trenutka iskociti iz njih. Cudilo me samo da to nisam ranije primetio, jer sam uvek volio da gledam njenu utegnutu guzu. Samo izvoli, jedva sam promucao, jer mi se u jednom trenutku ucinilo da ne nosi gacice ispod. Ni najmanji trag nisam mogao primetiti na njenim pantalonama. Udaljila se je malo više od mene i polako odkopcala dugme. Lagano je odkopcala i šlic i još sporije ih povuka prema dole. Sve to vreme se je nekako izvijala i gledala me pravo u oci, pa mi je to na neki nacin licilo na striptiz. Tada sam shvatio zašto nije imala nikakvih obrisa na pantalonama. Nosila je crne, cipkaste tangice. Ali kad kažem tangice, stvarno mislim mini mini tangice, a ne bilo kakve tange. Prednji dio je prestavljao dugacki, ali strašno uski trokutic. Materijal je bio skoro providan. Nestajao joj je medu nogama. Cudio sam se kako joj u potpunosti ne upadnu u macu, kako su bile uske. Samo sam uporno gutao knedle. Složila je pantalone i okrenula se da ih stavi u ormar. E tu sam izgubio svu kontrolu i mališa mi je do kraja skocio u pantalonama. Zaboravio sam i svoju plavušu i kako se zovem i sve drugo na svetu. Prestao sam i razmišljati, samo sam buljio u tu guzu. Još i kada se malo nagnula u ormar, znao sam, ne radi ovo sve samo slucajno. Okrenula se prema meni, a pogled je zaustavila na šatoru u mojim pantalonama. Izazovno se nasmejala i lagano krenula prema meni, izvijajuci kukove. Ispred mene se opet okrenula i pocela se izvijati u ritmu nekog orjentalnog trbušnog plesa. I sad, kad zatvorim oci, vidim tu guzu kako se vrti tu, ispred mog nosa. Prvo sam sedio kao skamenjen, a onda sam se dozvao i poceo saradivati. Lagano sam joj rukama prešao od koljena, preko bokova do stomaka. Zagrlio sam je oko struka i mazio je po stomaku. Jednu sam joj ruku gurnuo pod majici i lagano joj dlanom prešao preko grudi. Uhvatila je rubove majice i, i dalje izazovno mašuci stražnjicom, povukla je preko glave. Jednu je ruku stavila preko dojki, okrenula se i drugu meni pružila. Povukla me da ustanem. Zagrlili smo se. Na prvi dodir nasih usana sam joj gurnuo jezik u usta. Odgovorila je istom merom. Jezici su nam se isprepleli kao dve zmije za vreme parenje. Nekako smo legli na njen krevet. Usput sam se rešio košulje. Ruke je prebacila oko vrata i mazila me po ledima. A moje se neprestano šetale po njenom telu. Spustio sam se malo niže i ljubio je po vratu. Jednom rukom sam je držao za glavu, a palac joj je kao slucajno upao u usta. Rado ga je prihvatila i pocela lizati i sisati. Osetio sam da mi nešto radio oko pantalona, i prije nego što sam išta pomislio, jednim potezom mi ih je povukla, zajedno sa boksericama. Nije mi bilo preostalo ništa drugo nego da ih skinem do kraja. Konacno, pomislih, Konacno mi je kurac na slobodi. Bio sam tako pun sperme od maštanja ovih dana, da sam mislio da ce puci. Pošao sam niže, lizao sam je preko grudi i došao do sisa. Nisam odolio, odmah sam jednu pa drugu uzeo u usta. Lizao sam ih, zatim cuclao, i na kraju sam je malo gricnuo. Na to je uzdahnula, što mi je reklo da nisam pogrešio. Ljubio sam je dalje dole, sve do pupka. Jezikom sam kružio oko njega i, na kraju, ga gurnuo u njega. Sve to vreme me je mazila po kosi. Ali kada sam krenuo ka gacicama, naglo se izvuka. Sad sam ja na redu, rekla je dok sam se okretao na leda. Legla je na mene i ljubila me po prsima. Zubima mi je uhvatila bradavicu i povukla je. Zgrabio sam je za guzu i cvrsto stisnuo. Kako je samo bila tvrda. Ali mi je ona sklonila ruke i stavila ih iznad glave. Shvatio sam da je željela potpunu kontrolu. Prepustio sam se. Išla je sve niže i niže, i kada je došla do stomaka rukom mi je uhvatila penis. Držala ga je pri korenu i za trenutak zastala. Pogledala je gore prema mani, da vidi koliko to želim. Onda ga je naglo, celog, uzela u usta. Usne je sklopila iznad svojih prstiju. Stisnula ih je i krenula prema gore. Zapela je za rub glavica i stala. Osetio sam da ga je unutra mazila jezikom. Imala je savršenu tehniku. Pušila je koristeci samo jezik i usne. Uopšte mi nije drkala, rukom ga je samo pridržavala. Ocito nije ni ona željela da svršim. Malo ga je lizala od korena ka glavicu, malo je lizala sam glavic, a u drugom trenu, je opet jezikom dražila otvor na njemu. Ne znam više ni koliko je to trajalo, samo znam da sam se u potpunostio izgubio. Naglo, kao što je i pocela, je i prestala. Zakoracila me je. Još me je jednom strasno poljubila. Ruku je provukla izmedu svojih nogu i opet me uhvatila za penis. Lagano se spustila na njega. Glavic je trljala od svoj otvor. Jasno sam je osetio kroz tanku tkaninu. Najradije bih je uhvatio za bokove i celog ga, zajedno sa tangama, zabio u nju. Zatvorila je oci i dublje disala. Nakon nekoliko trenutaka se ispravila i palceve zavukla ispod rubova tangica. Razvukla ih je i vukla prema dole. Ostavila ih je negde na kukovima. Uhvatio sam je i izvrnuo na drugu stranu. Sad sam ja bio ispred nje. Jednom rukom sam joj skinuo tange. Noge je polako širila.Usmine su zjapile otvorene. Iznutra je bila ružicasta. Macu je uredno brijala, osim malog kvadratica na venerinom bregu, cito izgleda radi. Nisam mogao odoljeti, odmah sam se bacio na nju. Jezik sam joj zario unutra. Lagani uzdah joj se oteo. Ruke mi je stavila na glavu i pritisnula me na svoju macu. Noge mi je lagano spustila na ramena. Lizao sam moj usmine, klitoris i jebao je jezikom. Jezik sam prebacio samo na klitoris, a srednji prst joj lagano uvukao unutra. Ta kombinacija je dovodila do ludila. Pocela je stenjati. Kada sam je malo razradio, gurnuo sam joj i kaži prst. Sve brže sam je jebao prstima. Videlo se da ce svršiti. Prestao sam kad je naglo podigla gornji deo tela, zabacivši glavu nazad. Izvadio sam prste i baš kada sam ih htio polizati, ona me je uhvatila za ruku i prinjela je svojim ustima. Lagano je polizala prvo kažiprst, a zatim i srednji prst. To me još više napalio. Cura koja liže svoje vlastite sokove. Imaš li kondom? Fuckh, pomislih. Kako sam to mogao zaboraviti? Takva ševa da mi propadne zbog toga. Tešio sam se da ce me pustiti makar malo unutra, a zatim mi do kraja pušiti. Ko zna, možda me pusti i da joj svršim u usta? Pa šta cemo sad? Hoceš li mi dati makar malo? Nasmejala se. Samo dodi. Legao sam na nju i polako ga uvukao, nameštajuci ga rukom. Bila je vrela kao rerna. Ali je bilo strašno mekana i udobna. Poceo sam ga uvlaciti i izvlaciti, a ona mi je zabila nokte u leda. Ubrzo više nisam mislio da cu svršiti, nego da ce mi penis unutra eksplodirati. Shvatila je u cemu je problemi šapnula mi na uho: da probamo odpozada? Upitnik mi je stajao nad glavom. Pomislio sam na doggy-style. A u cemu je razlika? Ista je opasnost i ovako i onako? Nisam mislila to, nego da probamo u guzu. Nisam znao šta da kažem. „Da li je ona to mene upravo pitala da li želim analni seks sa njom? Nisam stigao ni da razmislim a ona je rekla: Eno kreme za suncanje u mom koferu, ipak me prije moraš nauljiti. Inace ce boljeti. Poslušno sam ustao i donio kremu. U meduvremenu je ležala na stomaku sa rukama ispod glave. Izgledala je kao da spava. Odlucio sam da je izmasiram da bi se opustila. Iscedio sam joj kremo po ledima i stražnjici. Poceo sam je masirati od ramena na dole. Preko celih leda. Nakraju sam joj masirao bedra. Kako su bila cvrsta. Tolika mišicna masa, bez i grama sala. Nisam odolio da je ne ujedem za guzu, na šta je ona odgovorila samo jednim smeškom. Noge sam joj raširio koliko je moglo. Lagano sam joj liznuo zadnji dio mace. Zatim, odatle na gore, sve do šupcica. Rukama sam joj razmakao bedra i jezikom je obradivao oko njega. Liznuo sam je. Pokušao sam joj jezik u njega uvuci, kao u pornicima, ali, naravno nisam uspio. Uzeo sam kremu i iscedio je na njen otvor. Dobro sam ga namazao prstom, a na kraju ga pokušao gurnuti unutra da je i iznutra podmažem. Nikako nisam uspevao, bojao sam se da je ne povredim. Zavrnula je ruku prema guzi i kažiprstom nekoliko puta prešla preko njega. Naglo ga je celog ugurala. Zastenjala je i stresla se celim tijelom. Podigao sam se i namazao svog malca. Bili smo spremni. Nageo sam se nad nju i držeci ga jednom rukom ga namestio. Lagano sam gurao, dok glavic nije upao. Na licu sam joj primetio bolnu grimasu. Rukama se cvrsto uhvatila za dušek. Stao sam. Poceo sam joj grickati i lizati uho da bi je nekako primirio. Gurnuo sam ga do kraja i opet stao. Sve vreme je oci drzala zatvorene. Polako joj je nestalo boli sa lica. Opet sam krenuo prema vani. Pa unutra. Vidio sam da smem i brže. Poceo sam je sve brže jebati. U pocetku je bila strašno uska, ali vremenom se razradila. Bilo je divno. Problem su jedino predstavljala njena bedra. Zbog svoje velicine nisu dopuštala da celi udem u nju. Ocito je i ona to shvatila. Zarila je sebi nokte u bedra i razdvojila ih koliko god je mogla. Konacno sam celi bio unutra. Izgubio sam svaku kontrolu. Samo sam se podigao na ruke i karao je kao kakva životinja. Opet joj se pojavio neki izraz na licu, ali ovaj put ne boli, nego onaj kada neko ima divlji seks. Videlo se da uživa u tome što je odzada razvaljujem. Sav sam bio oznojen i iscrpljen. Ona je prva pocela svršavati. U tom trenutku je tako jako stisnula šupcic, da sam izgubio osecaj u penisu. To je bilo to i za mene. Svu spermu sam sasuo u nju. Neoposiv osjecaj. Lagano je popustila, a ja sam sacekao da i zadnja kap iscuri. Izvadio sam ga. Bio sam zacuden. Mislio sam da ce makar malo biti smed. Ali ništa. Samo sam ga obrisao od maramicu i obukao se. Iz nje je curila neka mešavina sperme i kreme koja se pretvorila u ulje. Ali ocito da joj to nije smetalo. Samo je mirno ležala. Izašao sam bez pozdrava. Sutra sam je izbegavao. Nisam znao šta da joj kažem. Onaj je prva prekinula neizvesnost. Normalno se pozdravila sa mnom.
Cak smo i normalno pricali. Odlucio sam do joj to nikad više ne spominjem. Ni ona nije. Ostalo je samo divno secanje na avanturu u španiji i znanje da ekskurzija ipak nije bila neuspešna, što se toga tice. A osim toga još uvijek smo dobri prijatelji, cak idemo i na isti faks.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Pravljenje robinje
by: sozontije

Sledecih nekoliko nedelja smo proveli u unapredjenu nasih igrica,tokom tog vremena Ana je postala maksimalno pokorna,izvrsavala je bukvalno svaku moju naredbu u vezi mojih seksualnih zelja.Kako bih dosao kuci sa posla terao sam je da se ponasa sto droljastije i da iskazuje svoju potcinjenost non stop.cim bi decu stavila na spavanje skidala je se gola i tako radila obicne kucne poslove,uvek imajuci ili kuglice u maci ili dildo u guzi,sto je mene uzasno palilo,navikla je da joj rupice budu non stop pune,cak je i nekoliko dana tako isla i na posao bio sam presrecan njome a i ona video sam jer nije mi vise uopste nije prebacivala obicne dnevne gluposti.Bracni zivot nam je sad bio idealan.Tokom samog seksa stalno sam je pitao narocito kada je bila u ekstazi da li bi volela da ima jos jedan kurac u sebi,i sada bez ikakvog stida je pricala DA ZELIM DA ME JEBE JOS NEKO.I meni je stalno bilo na pameti da uvedemo jos jednu osobu u nase igrice.Ali koga, razmisljao sam stalno koga da ubacimo,nekog od mojih drugara ili prijatelja nije dolazilo u obzir jer sam se plasio kako bi se o razvijalo.Dok jednog dana nisam sreo jednu moju staru prijateljicu Miru sa kojima sam bio dugo godina u seks semi.Jos kao klinku sa 18 godina sam je prvi put jebao,i sigurno sam imao 5-6 godina seks sa njom kad nam je odgovaralo.Dovoljan je bio telefonski poziv da se nadjemo i nikada nije pravila nikakve probleme,nije nista pitala dovoljan joj je bio seks.U medjuvremenu je se udala u drugi grad pa se razvela i vratila kuci,i dugo je nisam vidjao do tog dana.Seli smo na kaficu  bio sam prijatno iznenadjen njenim izgledom,uvek je imala prelepu facu,ali nikada sise i guzu sto je jedan od mojih fetisa,sada se to promenilo godine su ucinile svoje sise su joj bas lepo narasle i dobila je mozda koje kilo vise ali je bila bas seksi.Crnka kose do ramena sada skockana moram priznati da sam se napalio na nju.Da ne zaboravim od prvog naseg seksa uvek je bila maksimalno perverzna,sve je htela da proba,nikada nije nista odbijala sa njom sam probao mnoge stvari prvi put,analni seks,prva mi je gutala spermu ,neke blaze s-m igrice i slicno.Uvek je bila za.Dugo smo sedeli i pricali i dodjosmo i na temu seksa.Rekla mi je da ima neke seks seme ali nista ozbiljno i direktno kao i uvek me pitala da li bi voleo da se nadjemo negde da malo osvezimo secanja.Rekao sam joj da sam u braku i da nesvrljam vise okolo,nije se naljutila,nastavili smo pricu.Na rastanku mi je rekla da ako se predomislim da je zovnem.
Posle nedelju dve gledajuci neki porno film ja i Ana,dok je ona po naredbi gurkala vib u macu a ja gledao i uzivao paleci se,njom i scenom na ekranu gde je sisata crnkinja pusila kurac, a a plavausa joj lizala picu nedodjoh na ideju da bi mozda bilo dobro da ukljucimo ribu u nase igrice posto tipa nisam mogao da nadjem,sama pomisao na to me dovede skoro do svrsavanja ali nista joj ne pricajuci ustadoh i naglo je okretoh na kolena dok joj je jos vib bio u pici nabih joj do jaja u guzu nije mi trebalo bukvalno ni pola minuta svrsih ko lud u nju.zacudjeno me pogleda i upita STA TI BI TAKO BRZO,NISTA KURVICE VIDECES.
Jedva sam cekao vikend da sprovedem svoju zamisao u delo.Decu su njeni pokupili i bili smo sami  u medjuvremenu sam se cuo sa Mirom i pozvao je preko dana na kaficu gde sam joj objasnio sta imam na umu,luda i uvek spremna seks kao i pre odmah je pristala,rekavsi da ima iskusta sa ribama a sam znajuci da je imala i grupni seks sto mi je nekoliko puta pricala sve ugovorismo.
Subota jutro kao i svako drugo u zadnjih 2-3 meseca kad smo sami Ana ustaje ide do prodavnice,sprema dorucak ja se izlezavam.Ulazi u sobu vec skroz gola ,a iz mace joj viri samo koncic od kuglica svlacim sa sebe cebe i kazem ISPRANI MI MUDA NESTIO SU MI SE NAPUNILA skida mi bokserice a on vec tvrd pocinje da ga pusi malo mi je trebalo uz dodatak lizanja guze brzo se praznim njoj u usta.Zadovoljna sve guta a ja joj kazem SAD CES LEPO DA IDES DO GRADA DO FRIZERA I KOD KOZMETICARA DA SE SREDIS VECERAS IMAM IZNENADJENJE ZA TEBE IMACEMO DRUSTVO MORAS DA BUDES MAKSIMALNO SKOCKANA RASTURICEMO TI MACU HA HA.Pomalo uplasena sto sam video po faci poce kao i svako zensko da zapitkuje ko ce da dodje ko.Nista joj nisam odgovorio a ona verovatno misleci da ce biti joj jedan muskarac  napali se jos vise i samo me zamoli da i ona svrsi,a ja kao i svaki dobar gospodar dozvolih joj da se mazi jer iskreno nisam zeleo da je jebem znajuci sta ce biti veceras.Nije joj dugo trebalo izvukla je kuglice i masirajuci klicu veoma grubo i povremeno gurajuci 2-3 prsta u mackicu svrsi veoma glasno i obilno,butine su joj bile skroz mokra.
Rekao sam joj da bude kuci do 5 ,a Miru sam nazvao i rekao joj da dodje kod nas u 8.
Vrativsi se iz grada oko pola 5 djavo joj nije dao mira opet me je nekoliko puta pitala ko dolazi,ali nisam hteo da joj kazem,rekao sam joj da spremi nesto lepo za veceru,ohladio sam nekoliko flasa crnog vina i otisao ja da se sredim.ja vec spreman oko pola 7 osecajujci iz kuhinje da nesto lepo mirise video sam da je spremila lazanje i spagete zasta je bila majstor,rekoh ajde sad u kupatilo da se ti sredis i da nema ni jedna dlacica na maci.Osam se priblizava ja gledam tv a ona sva kao na iglama samo nesto seta po kuci vec skocakana,crne sandalice sa stiklom 10cm kratka suknjica koja je jedva pokrivala guzu i ispod koje su se nazirala cipkica crnih carapica,gore bluza na kojoj su bila raskopcana tri dugmeta ispod crni brus naravno broj manji iz kojeg su kipele sise,nasminkana i sa podignutom kosom stvarno je bila seksi.
Osam prolazi Ana sva na iglama cuti ali vidim da joj nije svejedno Ja sedim i kuliram znajuci Miru ona uvek kasni.Osam i dvadeset cuje se zvono kazem ja cu da otvorim a ti mars u sobu dok te ne zovnem.otvaram vrata Mira ulazi a ja joj prstom pokazujem da cuti,dug poljubac ona u cizmicama do kolena u farmerkama,gore neka dekoltrirana bodi majca, moram priznati jebozovno je izgledala.pokazujem joj da sedne u fotelju koja je tako postavljena da kad Ana udje u sobu nemoze da je vidi.Vicem Ana udji,vrata od sobe se polako otvaraju cuje se zvuk stiklica po parketu prilazi sa cudnim izgledom lica i kad ugleda jos Miru izbezumljen pogled, sva preblede ionako i previse ljubomorna sva se izgubi.E PA SRCE MOJE HTELA SI DVA KURCA A SAD CES DA SLUZIS I MENI I MOJOJ PRIJATELJICI,UPOZNAJTE SE:Mira usta i pruzi ruku Ani i dalje neznavsi sta ju je snaslo samo promuca ANA.Idi skuvaj kafu rekoh ,izgubi se neverovatno brzo u kuhinju a ja i Mira se samo nasmejasmo.Posle 2-3 minuta udjoh za njom u kuhinju stajala je i zakuvalvala kafu,STA JE DROLJICE NISI SE OVOME NADALA,PA ZNAS JA OVAJ  poce da zamuckuje,Gurnuh joj ruku pod suknjicu ,SKINI GACICE NECE TI TREBATI,skide ih i podje da ih stavi u fioku A NE DAJ MI IH OVAMO I DAJ TU KAFU.Koracajuci ispred mene isla je nesigurno spusti kafe na stocic, aja drzeci njene gacice pruzih ih Miri.Evo da samo vidis kakve Ana ima gacice nasmejasmo se obje a Ana mislim da je propadala u zemlju.Pocesmo neobavezan razgovor ja i Mira,Ana nije progovarala,kad smo bili pri kraju kafice samo rasirih Anine noge i zadigoh suknjicu a ona nespremna na takav moj potez osta skamenjena.MIRCE JEL TI SE SVIDJA PICA MOJE DROLJICE:PA NIJE LOSA odgovori.Usta i pridje polako spustajuci ruku na njenu obrijanu pickicu.Nezno prelazeci celom sakom preko nje.Ana sirom otvorenih ociju nije ni disala.To je bilo prvi put da je necija ruka osim moje bila na njenoj maci i to jos zenska.Polako gurnuvsi prst u nju Mira rece PA OVA TVOJA KURVICA JE MOKRA ,ILI JE SE UPISKILA ILI JE SE NAPALILA.oboje pocesmo da se smejemo.Mira sede i kao da nista nije bilo srknu kafu.Ana je i dalje stajala neznavsi sta ju je snaslo ali pica ju je odavala presijavajuci se da je se napalila dal od ponizenja ili od uzbudjenosti.AJDE SAD KURVICE MOJA PRE VECERE ODAJ POSTOVANJE GOSCI POCASTI JE SA JEDNIM LIZOM RED JE DA POKAZES GOSTOPRIMSTVO.Uhvatih Anu za kosu  gurnuh je na kolena i poceh da je vucem ka Miri.Mira usta i ja je zazvalavih spustajuci rukue na njene sise poljubac potraja , ja polako spustih ruke na guzu i poceh da otkopcavam farmeke.Bile su uske pa ih malo teze svukoh,Mira nije imala gace na to sam totalno zaboravio,ona nikada nije imala gace kad je dolazila na jebanje.MIRCE SEDI DA TI OVA MOJA DROLJICA POLIZE MACU SLOBODNO JOJ NAREDI STA GOD HOCES POSLUSNA JE TO KURVICA I PRICAJ STA TREBA DA RADI  JER ONA NEZNA NISTA.
Mira sede u fotelju jednu nogu podize na naslon  a drugu Ani na rame uhvati je za kosu i gurnu joj glavu prema pici,i ona je bila obrijana stim da je imala trakicu.SRCE SAMO POLAKO LIZI CELOM DUZINOM rece joj ,ja skroz zadigoh Aninu suknju i onako naguzena obe njene rupice su se lepo videle.Zavalih se u fotelju skidoh panatalone i bokserice i napaljen prizorom gde moja zena lize pickicu moje bivse jebulje poceh polako da ga nadrkavam.Mira je uzivala video sam po njenom licu zatvarala je oci i ispustala njoj karakteristican zvuk stenjanja.Sa vremena na vreme Mira bi uhvatila Anu za kosu i podigla bi joj glavu da je zazvalavi.Tad sam mogao da vidim Anino lice svo mokro od Mirinih sokova.To sam zaboravio da kazem da je Mira zena koja je nenormalno vlazila dole ,kad god smo imali seks to je curelo na sve strane ispod nas bi sve bilo mokro kao da ste prosuli kofu vode.Ana je se trudila jer je sve brze valjada osecajuci da je Mira blizu svrsavanja pomerala glavu gore dole.Podje jednom rukom prema svojoj pici ,ali ja naglo ustah uhvatih je za kosu i udarih jak samar.
DROLJO KO TI JE REKAO DA SMES DA SE MAZIS.Nista ne rece vec samo nastavi.Mira stenjuci sve jace sa obe noge steze butinama Aninu glavu i poce da vristi,nije popustala stisak jedno minut,i onda samo klonu,otvori oci i rece  MOZDA I BUDE NESTO OD OVE TVOJE KURVICE NIJE JOJ LOS JEZIK:Ana je klecala i nije se pomerala.AJDE SAD DROLJICE LEPO DA IDES DA POSTAVIS DA VECERAMO , A JA DA MALO POJEBEM GOSCU.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
U celoj kući je bio mrak
by: jomica

U celoj kuci je bio mrak, samo je iznad ulaznih vrata gorela mala lampa. Parkirao sam atomobil ispred kuce,i ne praveci preveliku buku usao u kucu. Normalno je da u
dva sata po ponoci bude potpuna tisina. Bio sam odsutan od kuce pet dana i jedva sam cekao da se istusiram i uvucem .Inace zivim sa zenom (38) i cerkom (18) ,i
ziveli smo dosta dobro s obzirom da smo i ja i zena radili i imali smo veoma dobra primanja u odnosu na neki prosek.

Kada sam otvorio lagano vrata spavace sobe ugledao sam zenu kako mirno spava pored upaljene male stone lampe pored kreveta. Posto je bilo leto spavala je pokrivena
samo laganim frotirom ispod kojeg su se nazirale njene predivne obline. Malo se promeskoljila i frotir je spao otkrivajuci njrnu predivnu zadnjicu ispod podignute
kratke spavacice. Osetio sam laganu jezu i kako ma taj prizor uzbudjuje i odmah sam pozurio do kupatila da sperem sa sebe prasinu i znoj .Na brzinu sam se istusirao
malo isprskao dezodoransom i onako go krenuo prma spavacoj sobi.

Odjednom sam zastao kao ukopan ispred mene je stajala Ivana kako se inace zove moja cerka .Bila je obucena samo umaloj kratkoj majci i malenim prozinim gacicama.Ja sam samo tako stajao i gledao u nju . Pozeleo sam joj dobro vece ,a ono je rekla ,Cao tata, smeskajuci se i pogled je spustila do mojeg medjunozja .

Tek tada sam shvatio da sam bio potpuno go i to sa podignutim kurcem koji ponosno strcao uvis. Ja sam se na brzinu ogrnuo bade mantilom koji sam drzao u rukama.
Tata , rekla je htela bih da nesto sa tobom porazgovaram ,znam da je kasno ,ali meni je to veoma vazno i ne cekajuci moj odgovor krenula je ka dnevnoj sobi i
kazala cekam te.Ja sam obukao sorc i majcu i nakon nekoliko minuta nako sto sam se malo pribrao uputio ka dnevnoj sobi.Ivana je lezala na trosedu zatvorenih ociju,lepa dugacka kosa je bila rasuta po jastuku.

Majica se bila podigla navise ,tako da se lepo video donji deo njenih prelepih sisa. Noge su joj bile lagano razmakute a gacice su se bile uvukle u procep njene pickice tako se sva lepo videlo.Grudi su se ritmicki dizale ispustale. Stomak joj je bio ravan i video sam da nosi mindjusu u pupku.Taj prizor me je ponovo uzbudio i osetio sam kako mi se kurac naglo uspravlja. Poceo sam da razmisljam kako je moguce da sam se uzbudio posmatrajuci moju rodjenu cerku,a drugi glas u mojoj glavi mi je govorio daje to samo telo jedne predivne mlade zene sa prekrasnim oblinama. Ali
pogled nisam od prelepog prizora pred mojim ocima .Taman kada sam imao nameru da se sklonim,ona je otvorila oci i ukazala su se dva predivna plava oka iz koji je
izbijao neki cudan sjaj.

I onda kao grom iz vedrog neba pitanje da li mi se svidja to sto vidim.Ja sam rekao de ne razumem sta me pita .Da li ti se svidja moje telo ponovo me je pitala .Ali ti
moja cerka kako mozes da me nesto tako pitas ,mi smo najblizi rod poceo sam da pricam ,da to nije lepo da me pita i tako nesto nepovezano .

On misli drugacije kazala je i pokazala na moj jos uvek dignuti kurac koji je uporno hteo napolje.Vidim da ti se svidja moje telo ,i da nisi ravnodusan prema njemu .Ja oduvek mastam o tome , pricala je kao navijena ,da vodim ljubav sa tobom .Nocima sam slusala kako vodis ljubav sa mamom i zamisljala sam da sam ja na njenom mestu.Dugo vremena cekam da primetis da vise nisam mala devojcica i da sam vec zrela zena .Ja sam samo cutao bez snage da progovorim makar i jednu rec.U tom trenutku se okrenula na bok tako da mi je pogled pao na njenu presletku malu guzu u
koju su se ,to sam tek tada video,uvukle tangice.

Molim te vodi samnom ljubav vidim de se i ja tebi svidjam bila je otvorena. Bio sam uhvacen u zamku iz koje nema izlaza. Molim te dodji do mene. Slusao sam je
bespogovorno, i prisao do nje na trosedu,i seo pored nje.Ona priljubi svoje koje prosto gorelo uz moje .Njena lepa plava kosa pade po mom licu.Nisam je sklonio.Pribijala se jos vise uz moje telo .Dopustih joj da uvuce svoju malu ruku ispod mojeg sorca.Bio sam isuvise iznenadjen sa svim tim sto se desavalo da bih reagovao pribrano.A on poce da seuzdize jos vise kao da za njega nepostoje nikakve
granice,kao da je poludeo.I tada su sve moje kocnice popustile.

Poceli smo da se ljubimo, kao da smo pali u trans .Poceo sam da sisam njene bradavice dok se ona igrala sa mojom alatkom.Atmosfera je postajala sve vrelija.Plagano sam se spustio do njenih gacica i poceo sam da joj njuskam ribicu
Ona je pocela glasno da stenje .Tada sam se setio da je moja zana Marija u drugoj sobi i zastao sam i pogledao prema Ivani.Kao de je citala moje misli rekla da je
mama popila tablete za spavanje i da sada spava kao top. Molila me je da nastavimo jer je odavno cekala ovakvu priliku.Svukao sam joj gacice i poceo da joj nezno
lizem preslatki picic.

Jos vise je rasirila noge da moj jezik moze jos lakse da dopre do njene ribice.Obradjivao sam joj ribicu jos neko vreme,a onda lagano sam je lagano okrenuo na trbuh i zagnjurio glavu u picku iz koje je curilo kao iz nekog preslatkog izvora.Ivana je sve vise stenjala i pritiskala svoju ribicu na moju glavu.

Pocela je da me moli da je jebem.Okrenuo sam je ponovo na ledja .Kada sam dosao do njenih usana spustio sam socan poljubac a moj kurac koji je odavno bio u punoj
velicini nalazio se na ulazu u njenu vrelu i socnu pickicu,koja je jedva cekala da ga uvuce u sebe.Gledali smo se u oci.

Poceo sam da lagano ,milimetar po milimetar ulazim u nju sve vreme je nezno ljubeci po usnama,nosicu,ocima .Kada sam do kraja usao u nju ,i osetio da glavic udara u samo dno njene pice poceo sam prvo lagano pa onda sve brze i brze da se nabijam u nju.Stezala me je svojim nogama ispustala je jecaje koji polagano prerasli u glasne uzdahe koje mesala sa prostim izrazima sto me je jos vise uzbudjivalo.Svrsila je uz glasno jecanje i grebanje i grizenje usana.Malo se smirila i onda ustala i posto sam sada ja lezao na ledjima ona me je opkoracila i namestila svoju pickicu na moj
kurac koji je stajao pravo kao jarbol i nabila se snazno na njega.

Pocela je besomucno da skace po meni imao sam utisak da zeli da u sebe nabije i moja jaja koja su pulsirala poput nekog vulkana koji je spreman na erupciju svakoga
casa.Priblizavao se vrhunacPonovo je ona bila ispod mene na ledjima .Muda su mi lupkala po njenoj guzi a ona stenjala i ponovo se priblizavala vrhuncu.U jednom trenutku sam osetio kako mi sperma krece iz malog mozga,mislio sam da cu
eksplodirati i spremao sam se da ga izvadim,ali ona me je stegla nogama i rekla da uzima pilule i da slobodno svrsim u nju.Ivana me naglo zgrabila za muda i lagano ih
stegla.To je bio i moj kraj .Poceo sam da svrsavam u glavi mi je tutnjalo a pred ocima je treperilo miliono zvezda.Sperma je udarala u samo dno njene picke .
Osetio sam kako se i ona trza ispod mene i ona je svrsaval u isto verme Punio sam je i punio a ona je govorila nesto nerazgovetno.Bili smo par minuta potpuno nepokretni lezeci jedno pored drugo.Lezala je zatvorenih ociju potpuno iscrpljena.

Nezno sam ljubio i milovao.A onda mi se pogled zaustavio na poluotvorenim vratima sobe,gde sam ugledao moju zenu kako gleda u nas rasirenih ociju.Kada je videla da sam je primetio lagano se okrenula i izgubila u polumraku hodnika.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Moja iskustva – IV dio
by: saška

Od tog dana kad sam osjetila dodir drugog muškarca u meni se počelo nešto menjati.Priča o tim događajima je u detalje došla do mog muža i on je ravndušno prihvatao.Vidjela sam da je izuzetno ljubomoran ali ga izuzetno palilo što sam bila u zagrljaju drugog,što me napokon drugi poljubio a kod pomisli da mi je drugi mijesio grudi i svojim prstom ulazio u njegovo carstvo strasti kako on kaže za moju pičku,bio bi uznemiren i tako mu je kurac skakao da je jedva čekao da me položi pod sebe.Bilo mi je fantastično lijepo jer me muž još žešće želio i još silnije razvaljivao u krevetu.Do kraja tog ljetovanja redovno smo išli u kasnu noć na plažu u tamo do kasno u noć odnosno do pred jtro neprekidno vodili seks.Bilo nam je fantastično.Često puta mi je predlagao da pokušamo grupnjak ali meni to nije nekako još dolikovalo.Po povratku sa odmora mi smo bili u izuzetno dobrim seksualnim odnosima i ništa nam nije nedostajaloa.U meni je tinjala misao kako je to bilo sa onim mladićem koji je bio na pragu moje rupe.Gotovo dvije godine tih maštarija i ludovanja u krevetu bez nekih značajnijih promjena koje bi drugog dovele u moju blizinu.Ali moram priznati da mi je ipak bilo lijepo kad mi se neko nabacuje,to me malo palilo ali uvjek je ostalo samo na tome i na priči kako je bilo pri odnosu sa mužem.Ubrzo posle tog odmora u zanosu žestokog seksa ostala sam trudna sa drugim djetetom i neposredno uz rat sam rodila i drugo dijete.Ubrzo posle toga otpočeo je rat u BiH u pune četiri godina neizvjesnosti,sa djecom,porodicom i strahom za mužem koji je bio negdje na ratištu.U tom grču sve se promenilo,nije bilo više one ljepote baka,seksa i osjećaja.Sve nešta na brzake.Muž dođe kratko dan-dva par puta se u nekom grču istrese u mene i onda ponovo nazad.sve dok nije stao rat a onda ispočetka.Počinjemo novo poglavlje kad je završio rat,ponovo smo u izgradnji kuće,nabavke osnovnih sredstava za život itd.Prve dvije godine katastrofa,neznam kako smo kroz sve to prolazili.Problemi raznih priroda od otežanog života pa naravno i opuštanja za zdrav i nesmetan sex.Ali kad smao malo stali na noge,planirali smo da sa djecom odemo pnovo na odmor,planirali smo da odemo u Budvu ali muž je u tim posleratnim godinama imao male probleme za dobijanjem odmora u letnom periodu.Druge godine posle rata iz Njemačke je došla moja mlađa sestra koja je tamo udata za nijemca da nas obiđe i da malo odmori na našem podneblju.Sestra mi je bila u to vrijeme atraktivna crnka,izuzetne građe,od mene mlađa 2 godine.U ratu se udala za nijemca i tamo formirala porodicu a kad je našla vreme posle rata došla je obići porodicu i da ode par dana na odmor.Imala je novac,garderobu i ostalo što je nama tad pomalo nedostajalo.U razgovoru pozivala je mene i muža da idemo sa njom nekih desetak dana na odmor na more ali muž nije imao odmor pa nije mogao  ali je predlagao da ja idem a da će on ostati sa djecom.Uvjek je stajao iza mene i želio da meni bude lijepo.Rekao mi je idi odmori treba ti jer ja ne mogu a posle rata svima nam je neophodan odmor.Malo sam se naćkala ali me sestra molila jer se njoj išlo a voljela je da ne ide sama.Napokon sam se odlučila ,organizovali smo zbrinjavanje djece i osnosnih postavki oko toga i već sledećeg dana smo u jutarnjim danima pošli ja i sestra preko Srbije za Crnu Goru.Dogovorile smo se da idemo u Budvu jer je tamo nekako najljepše.Veče prije polaska ja i muž smo imali žestok sex ion me rasturao i u svojim rečima mi govorio kako se neće ljutiti ako se kresnem sa drugim,jer sam mu dužna jer me on prevario a i sam priznaje da ga pali da mu neko kresne ženu.Tad sam mu rekla ne budali,ne idem ja tamo zatro nego da se odmorim i da sestri činim društvo.Uz put ženski razgovori od ko zna čemi i od kada.Ćaskale smo sestra mi pričala svoje dogodovštine,o svojoj vezi i stupanju u brak jer o tomre nisam puno znala pošto se to sve dešavalu u ratu kad nismo bile u vezi.Pričala mi je da je dosta tog prošla i da je promenila nekoliko muškaraca,udala se na nijemca,dobila je papire i voli ga sa njim će nastaviti ali bez obaveza želi odmor,provod i želi čari i ljepotu naših karajeva.Pitala me kako je meni u braku.Ok sve je u najvboljerm redu,izuzetno volim muža i fantastično nam je.Pitala je da li samm imala nekog drugog a ja naravno da ne kasnije sam pričala o nekim događajima i onom u Makarskoj a ona se smijala i pričala kako sam luda kako propuštam život.I često je ponavljala ne budi luda moramo sve uzeti što nam život pruža.ako usmjehu i dugotrajnoj vožnji dolazimo na svoje odredište.U centru budve iznajmile smo stan-apartman u kome smo imale sav moguć ugođaj.Odmorile smo taj dan u stanu,mrtve uorne od puta.Ujutro smo se organizovale i otišle na plažu.Posle toliko godina ponovo odmor.Bilo mi je lijepo ali su mi nedostajali muž i djeca,čula sam se sa njima i muž mi rekao da ne brinem da odmaram a da će kući biti sve u najboljem redu.Dva puta smo izlazile na plažu u toku dana.Nas dvije atraktivne ženske na plaži bili smo izloženi mnogim pogledima.Sestra mi je bila živa i volila je provod pa nije ništa prepuštala slučaju koristila je svaki trenutak,da koketirašto joj je godilo.Uveče dugotrajno doterivanje,šminkanje a onda oblačenje za izlazak.Obukle smo neke miniće koji su jedva pokrivale crne čipkaste gaćice sa majicama koje su imale dubok dekolte tako da su grdi bile izuzeto istaknute.estra me pitala da li želim pravi provod i zamolila da ne pravim scene tu smo da se provedemo a ako šta i nađemo ne moraju muževi za to znati.Ona je bila takva a ja potpuno drugi tip ali nisam se dala kao ja sam za to idemo u provod a ona je jedva dočekala takav pristanak.Pitala me da li imam kakvu zaštitu ako dođe do nečeg konkretnog a ja sam se nasmijala pa naravni,i to duplu nedavno sam ugradila spiralu a i pipule su tu za svaki slučaj.Otišli smo na ljetnu baštu restorana trokadero gdje je zabava uveliko počela,ušli smo u krug bašte,počele blago da đuskamo igramo a potom u jednom uglu nalazimo mjesti,sjedamo i naručujemo piće.Naručile smo crno vino kao za početak i uz muziku smo uživale,bile smo za stolom same veoma kratko vrijeme.Brzo su nam prišla dva mladića izuzetne građe,visoki,snažni,krupne mišićave građe,izuzetno lijepi u licu i bili su par godina mlađi od nas ali tu smo negdje generacija.Pitali su nas da li je slobodno i naravnos sestra je odmah rekla kako da ne i oni su se rasporedili jedan do nje a jedan do mene.Pitali su šta pijemo i naručili sebi a i nama ponovo turu pića.Pričali smo o raznim temama,od onog ko smo,odakle i šta itd.Kad su nas ispitali i utvrdili da smo same i da imaju slobodniji pristup otpočela je konkretnija i ozbiljnja priča.U toj priči,uz ritam muzike sve više su se primicali nama i sve slobodnije iznosili svoje riječi.Ubrzo smo završile na podijumu na jednom plesu gdje smo u njihovom naručku plesale.Prihvatala sam ovo sve zbog sestre da je ne naljutim a moram reći da se i meni sviđalo jer je mladić uz mene bio nešto posebo,pun snage itako sam bila sigurna.Nakratko sam zaboravila šta je iza mene,na muža,djecu itd.Ritam muzike me polako opuštao.tu ispred mene vidim da mi sestra već uzima inicijativu i onaj njen sve žešće je privlači na sebe i počinje ljubiti po vratu.A ja dok to gledam osjećam da se naslanjam na svog dječka,da mi nogu neprestano namješta među moje i eto ga i on ljubi moj vrat .Lijepo mi je opuštena sam i sigurna.On mi polako gricka školjku uha i ljubi po njemu a ja se blago stresam jer me to pali kad mi neko ljubi uho.Završava se muzika mi ponovo za sto ponovo piće i vino polako grije naša tijela.Predlažu da malo prošetamo .Pristajemo i dolazimo do starog grada.kasna je noć polako šećemo sad već razdvojeni,lijepo mi je ali ja neznam da li ja to još želim.ovaj moj me pita za neke detalje i rekla sam mu da sam udana,da imam djecu i da sam tzu samo na odmoru sa sestrom.On to prihvata i kaže da mu ne smeta da želi provod,da sam mu izuzetno privlačna i da mi želi praviti društvo ako to meni odgovara.U toj priči polako grljenje i pomalo pokušava da me hvata za stražnjicu što mu dopuštam,često me ljubi po vratu.Zastajemo malo u parkiću izdvajamo se na jednoj klupi sjedamo i tu on prilazi konkretno sa namjerom da se ljubimo.U početku razmišljanje ali tako mi se sviđa taj mladić tako je siguran i jak i pristajem.Ubrzo su namm spojena usta naši jezici počinju igru a on iz moje majice vadi grudi i mijesi ih kroz svoje ogromne ruke.Prihvatam igru jer to je samo ljubljenje tu je park pun ljudi a pored mene je prava muškarčina.
Ja sam ubrzo navlažila,strenjem,previjam se a on me preko mojih gaćica hvata za pičkicu i osjeća navalu njenih sokova.u zanosu se meškoljim kad se pojavi moja sestra i onaj njen i prekinuše nas.Ona mi se nasmija pa reče sejo da odemo na piće kod nas u stan dosijalo mi je hodati i da se malo dmorimo.Naravno da nas isprate i ova dva fenomenalna mladića.malo zastajem.Nije mi jasno gdje to vodi.Vidim da sestra želi do kraja a ja još nisam sigurna.Mislila sam samo malo ljubakanja pa onda možda kasnije,susts ili još kasnije.Ali eto njih dvojica jedva dočekaše ustadoše i krenusmo,kao da mene niko ništa i ne pita.Nakon nekih 30 minuta dođosmo u stan tu sestra zaključa vrata,upali televizor i reče da ja naspem piće i tad samo imale u stanu samo kulu a ona ide da pripremi kafu.Brzo je tu bila kafa a piće na stolu gotovo da nije ni taknuto a onaj njen je već otpočeo ljbljenje sestre.ona u uzdasina ustaje i reče da odu u drugu prostoriju valjda nije htjela odmah pred nama da je obrađuje.Ustali su i potišli a ja i obaj moj ostajemo sami.malo mi je bilo nelagodno ali on ne dopušta dugo tu priču nego se primače poče me ljubiti i stisnuvši mi obije strane lica duboko pogleda u moje oči.Rekao mi je pa ti si prava bomba ja te želim hoću da te imam.U meni odzanjaju te riječi.Pa šta ja to radim,ja sam sa drugim muškarcem i eto na pragu da po prvi put prevarim muža ako se ovo do sad ne naziva prevarom.On ne čeka dugo nego me poče ljubiti,ja ne znam šta da radim,grlim ga i prihvatam poljupce,on vješto skida moju majicu i moje grudi su tu ispred njih on ih vješto miješa,spušta svoja usta na njih i kao malo dijete sisa moje bradavice meni je lijepo.Zavlačim svoje ruke na njegove snažne grudi a on čupavih grudi baš onako kako sam zamišljala svog idealnog muškarca.Ima maljave grudi a do sad ih nisam imala.Moj muž to nema.Ja sam na sedmom nebu ja se omišljam da li dalje ali jedva čekam da krene dalje.Brzo mi skida grudnjake koji završavaju negdje na sred sobe a on ne čeka nego mi svalači minić i ja eto imam samo još gaćoice na sebi.Eh šta mi je pa ja idem dalje.Šta to radim.Ali ne mogu.On je tako zgodan.Osjećam veliku kurčinu u njegovom šorcu.osjećam da će pokidati šorc a moram reći da je na prvi pogled bio ogroman.
n je osjećao moju nesigurnost i kolebanje i nije mi dao da predahnem.brzo je njegova ruka bila među mojim nogama,brzo mi je poluraširio noge i osjetila sam na vlažnoj pički njegoe prste.Vješto je raširio ulaz u pičku i počeo gurati svoje ogromne prste unutra.brzo sam ga uhvatila za ruku svojom rukom.Pokušala sam ga zaustaviti.zastao je ali u drugoj prostoriji moja sestra krupno uzdiše i čuje se žestok nalte njenog mladića.oni se žestko jebu a ovaj moj u tim osvrtima naglo odmiče moju ruku i uz trzaj svlači moje gaće.Ja potpuno gola sad nema nikakve prepeke za njegov nastup.Brzo potom svoju glavu donosi međ moje noge.I ja sam nemoćan širim noge a on astavlj igru sa mojom pičkom.Liže je.širi svojim rukama,a ja se gubim,za mene nema više povratka.Vidim da je sve gotovo.Vidim da će me dobiti cijelu.Nisam ni primjetila kad je skinuo svoj šorc i na moje izenađenje pokazao se ogroman kurčina koji je bio dosta duži i debblji od mog muža.Bio je negdje oko 22 centima  gotovo 4-5 cm duži od muževog a o debljini da ne pričam.Prava ogromna komadina koju je teško držati u šaci.Bukvalno mi ga doneo do ruku i otpočela sam bojažljivo da ga mazim svojim rukama.On me dole obrađivao tako da sam ećpočela drhtati i svršavati a on je znalački prineo svoju buzdovančinu mojim ustima,malo sam se nsćkala ali mi ga on namjesti na moje usne i stisnu glavu tako da sam počela pomalo da ga ližen a postepeno i pušenje i ostalo.Bila sam na sedmom nebu.odjednomseu meni probdila pohotnina,nisam imala neke barijere se mi je bilo fantastično.I napokon u meni odluka idem do kraja pa šta bude da bude.Dva puta sam svršila dok mi je jezikom obrađivao pičkicu a onda je okrenuo moje tijelo na leđa,potpuno mi raširio noge prišao sa svojom ogromnom kurčinom na sam ulaz pičke uhvatio objema rukama za grudi i pogledao u oči.Pitao me da li ga želim u sebi jer on je izludjeo sa mojim zovom i zovom mog tijela.Tad sam prelomila i rekla želim da mi ga zavučeš i to kao prvi posle mog muža.Ti si mi drugi muškarac koji će me jebati i zato želim da me pravo odradiš.ti mi oduzimaš bračnu nevinost.Vidjela sam da je bio srećan zbog tog podatka nageo se i naslonio svoju kurčinu na sam ulaz.Tad sam se sjetila mog muža ali šta ću povratka nije bilo na ulazu njegovog raja je tuđi kurac i to kakav kurac.Postepeno je išao napred i osjetila sam njegovu glavu kako me širi ilo mi je lijepo ali sam se bojala da li će nesmetano ta grdosija od kurca da uđe jer do sad nije nikad tako nešta prolazilo.Postepeno ga tiskao osjetila sam pritisak na zidovima ali sam puštala dublje i dublje.Ubrzo je uhvatio ritam i počeo ga nabijati sve dublje.Meni je bilo fantastično,malo bolno ali izuzetno lijepo.Brzo sam počela sve više da ga podmazujem pa je ubrzo kompletan do korijena u naletima završavao u mojoj dubini.Bilo mi je kao nikad do tad.Svršavala sam par puta u njegovim naletima,nesvjesno sam zadigla noge na njegova ramena a on je svom žestinom nabijao.Mislila sam da nikad neće stati,Željela sam da se to nikad ne završi,Moje misli su u nebu,ja sam na zvjezdama,ispunjena,sa kurčinom kakvog samo možeš zamišljati.Un je posle dužeg vremena neprekidnog rada pokušao da me krene u drugu pozu ali nisam dopustila željela sam da ga gledam u lice da ga vidim i zapamtim kad me napuni jer ipak mu dajem nevinost  svog braka,ipak sa njim prvi put varam muža.ipak me on slomio da ovo otpočnem.U isto vrijeme i udrugoj sobi se čuju izlivi strasti istrasnog seksa.Moja sestra ispušta krike vriska a i ja ne zaostajem lijepo mi je,stenjem,navlačim ga a u njega nikako da smekša čini mi se da je sve tvrđi ,i jači a zatim on počinje da ubrzava i da stišće svoje bedra i uz urlik i stanjanje viče da će svršiti.pokušava da se izvuče ali nisam dala rekla sam ti ideš do kraja hoću te unutra.Pa ne varam muža svaki dan ipak mu moraš napuniti ženu i kurcem i spermom.Rekla sam mu za zaštitu a on je tad poludio.Tad sam vidjela sve zvijezde.Tad je on svom silinom počeo da me noša po krevetu i nabija.Osjećala sam kako mi pokreće sve unutrarnje organe.I onda toplina unutar mog tijela.Osjećam kako u naletima trzaja zapljuskuje moje zidove pičkice sa vrelom spermom.Dugo se istresao kao da nikad neće prestati.Neprekidno je trzajima sve dublje slao svoje sjeme u moju pičkicu.Tad se umirio ostao u meni i čvrsto me poljubio.Milovao me a ja sam da li od sreće ili od toga što sam prevarila muža zaplakala.
Nešta mi došlo a on me tješio i rekao da sam prava da nije do sat imao bolju itd.Bilo mi je lijepo i opušeno ležimo jedno pored drugog a ja u mislima kod kuće.kod jejece i muža na trenutak a on nastavlja priču,tješenje i moje smirivanje jecaja.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Bludne radnje
by: Johnvejn

Kisa je padala kao luda,zurila sam kuci sa autobusne stanice.Opsta guzva,nervoza na Petak poslije podne.
Onako nakvasena ili bolje reci mokra od kise odjurila sam u kupatilo,nisam stigla ni zakljucati vrata,skinula sam mokru odjecu i krenula pod tus.Posle tusiranja obukla sam neke suhe krpe na sebe i krenula da nesto napravim za veceru.Umorna zaspala sam kao mrtva,ali u neko doba noci zacula sam nesto sto me probudilo iz sna.Ustala sam se da vidim,prigusena svjetlost koja je dolazila iza skoro zatvorenih vrata sobe,vukla me znatizelja,culi su s izdisaji.Provirila sam polako,ugledala sam scenu koju nikada necu zaboraviti.Dvoje mladi se jebavalo,poza odozada.
Mlada djevojka stenjala je i primala kurac u sebe,neznam zasto ali ostala sam gledajuci.jebavao ju je sve snaznije,u jednom trenutku zanesen ugledao me da gledam,nije prestajao,nastavio je da nju jebe a mene gleda.Neznam zasto ali i ja sam njega gledala,usporio je polako je gurao svoj kurac u nju,osjecala sam da odugovlaci zato sto ja gledam.Srce mi je jako lupalo,pocela sam da vlazim,te sam u jednom trenutku pozljela da i mene onako jako pojebe.Ali to je ludost,brzo sam dosla sebi i otisla u sobu.Za nekoliko trenutaka,uz vrisak zadovoljstav sve je utihnulo.Dodirnula sam svoju picku,bila je jako mokra i ljigava,pocela sam da ju mazim i stavljam prst u nju,taj ritam me totalno uzbudio,ubrzo sam svrsila.Zaspala sam umorna,i sa pomalo grizom savjesti sta sam gledala.Ujutro sam se probudila sa dozom srama,ustala se i krenula u kupatilo,kasnije onako sa stidljivim iscekivanjem otisla da skuham kafu.Poslije podne kad se probudio,ocekivala sam da ce biti nekih malih svadja ali nista se nije dogodilo,niko nista nije ni spomenuo sto mi je jako odgovaralo.Jel nije bilo fer od mene,iako imam 42-e godine i ako je to moja kuca nije bilo lijepo gledati mlade kao se jebu mlade 18-godisnjake kako prave svoje prve seksualne korake.Subota navecer izasla sam sa svojim prijateljem (deckom)Obukla sam se izazovnije onako kako mi i ne dolikuje ali jos izgledam dobro,onako roksa kako kazu za zene u mojim godinama.Primjecivala sam da me mladji muskarci naprosto pasu,moja cvrsta guza i vece sise upadale su odma u oci,jer sam uvijek imala veci dekolte tako da se dovoljno vidi.Kasno navecer dovezao me kuci,povela sam ga unutra da se pojebemo,bas sam pozeljela dobar seks a pomalo i u nadi da ce i nas neko gledati.Skinuli smo se brzo,odma sam uzela njegov kurac u ruku i polako ga drkala,kad se nadigao do maksimale stavila sam ga u usta i pocela sisati kao lizalo.Topio se medju mojim debelim usnama.Tako sam ga strasno sisala,picka mi je bila sva ljigava kad sam je dodirnula,kao da je u njoj pulsiralo.Legla sam na ledja a on je poceo da mi ljubi i lize picku i guzu.
kako ljepo mirisis rekao je i nastavio da mi lize obe genitalije.Stenjala sam jako,daj mi ga unutra,odma ga je stavio nije bio velik ali dovljan da me umiri.
Znao je da jebe imao je iskustva,jebavao me onako kako bas ja volim ali sve me nekako i nesto skakljalo iznutra te sam vise puta pogledala prema oskrinutim vratima.Okrenula sam se od pozada,kad je usao u mene izgledao je veci valjda ta poza usao je cijeli,zastenjala sam jako,toplim dlanovima uzeo je moje sise,milovao ih i u isto vreme ispunjavao moje pozude,sve je izgledalo super osim onog iscekivanja u meni.Jos ,jos tako me jebi zavapila sam zadovoljna,cekajuci radnika za trecu smjenu.Zanesena u jebavanju zatvorila sam oci i mjesala,picka mi je bila tako socna,sokovi su curili iz nje,jebavao me u stilu mjesala sam zadovoljno,kad sam otvorila oci ugledala sam ono sto sam cekala.Dok me je moj prijatelj jebavao odozada on me gledao u oci,nastavila sam mjesati gledajuci ga.
Osjetila sam nesto sto nikada u zivotu nisam u grudima mi je bio veliki pritisak i neka toplina a u picki je bio vulkan koji ce ekspoldirati svaki cas.Pritvorio je malo vrata i nastavio da gleda,a ja sam se na granici eksplozije tako jako nabijala na kurac.
Pocelo je da kulminira sve,on je spricao u mene a ja svrsavala dok je onaj gledao,svi troje smo na neki nacin bili zadovoljni.Pogledala sam na vrata,nije ga vise bilo.Poslije nekoliko sati moj prijatelj je otisao,a ja sam onako zadovoljna poslije dobrog seksa lezala i gledala neki program na tv.Bilo je oko 4 ujutro Nedelja.Ustala sam se da donesem nesto za pice jel sam bila zedna poslije vina i seksa.Samo u providnoj spavacici bez donjeg rublja jer sam se nadala da on spava.Posla sam u kuhinju,prolazeci kraj njegovih vrata,ona ista znatizelja ali da zatvorim prozor,pomislim ovaka u providnoj spavacici nema svrhe,ali svedno spava.Usla sam u sobu,spavao je na ledjima pokriven do pola,polako sam prosla kraj njega i zatvorila tiho prozor,kad sam se vracala spavao je i dalje ali je bio otkriven i gol.Kurac mu je bio uzdignut i jako velik,zacudjeno sam ga gledala.Uzela sam carsaf da ga pokrijem,polako sam ga navlacila do onog djela ali taj prizor i tako veliki kurac nikada nisam vidjela.Kad je jebavao onu malu bio je vise unutra u njoj pa ga nisam vidjela cijeloga ali sada.Osjetila sam da dise malo drkucije,malo kao dublje.Neznam zasto ali uzela sam kurac u ruku i odma ga stavila u usta i pocela sisati,tako polako i njezno,zmirio je i stenjao lagano.Osjetila sam kako mi rukom plako miluje bedro i ide sve dublje prema mojoj picki koja je ves spremna i mokra cekala dalji ishod dogadjaja.Nastavila sam da ga sisam i dalje,bio je tvrd i velik,neznam sada u mjere ali mislim da je to kurac jako veliki mozda 25cm.Milovao mi je mokru picku,a ja sam i dalje sisala taj tvrdi mladi kurac.
Podigla sam se i skinula spavacicu,i dalje je zmirio,polako sam sjela na taj opasan stroj koji je popunjavao sve u meni,zastenjala sam jako kad je usao cijeli.Polako sam se nabijala,uh kako je to bilo super.Otvorio je oci,iz usta mu je izlazio krik zadovoljstava,jebavala sam se na najvecem kurcu ikada.Nisam ni sanjala da tako mlad momak moze imati tako veliki kurac.Stani malo zamolio me,te iz ladice izvadio kurton,brzo ga je nabio na kurac pomalo smjesno je izgledalo kurton skoro do pola kurca samo.Legao je medju moje noge i stavio ga unutra cijelog,zaplovili smo u Bludne radnje,jebavali smo se niko nas nije gledao.Naj zesce je bio odozada,kad je uvalio tu kurcinu u mene sva sam se stresla ali sam ga primila jer sam zeljela.Nastavio je da me jebe,ubzo je zastenjao i jako ga nabijao,svrsio je taj mladi pastuh,ali nije stajao nastavio je da me jebe,malo se spustio u meni ali sam lagano zamjesala brzo se dizao isto u meni.Mali je jebavao tako njezno i ljepo a ja sam primala taj kurac,stenjala i uzivala uz jaci prodor kurca u mene i vrisnula sam koji puta sto ga je cinilo jos zanosnijim.Svrsila sam bas ljepo,ja svrsavam a on i dalje jebe samo za pozeljet.Zastao je na trenutak,nikada nisam polizao picku koja je svrsila rekao je,i poceo da mi lize picku,taj osjecaj je bio vrhunac Bludne radnje.Ponovo ga zavukao u mene.neumoran je bio,stvarno me rasturio,prije nekoliko sati izjebao me prijatelj a sada me rasura ovaj kurati mladic.
Umoran legao je na ledja a ja sam ponovo sjela i nataknula se na taj stroj,jebavala sam se onako kako sam htjela sporije pa brze,nabijala sam se jako zeleci da svrsi,da bude zadovoljan,zastenjao je jako,punio je kurton spermom,sve je gorilo u mojoj picki,legli smo umorni,za nekoliko trenutaka izasla sam van i zatvorila vrata,niko vise nije virio,sve se dogodilo tako brzo i svi sudionici ove price bili su zadovoljni,a nas dvoje najvise i jos uvijek traju Bludne radnje.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Sex sa mužem i bratom
by: Bitch222

Te subote planirano je da dodje moj brat od tetke. Trebalo je da provede dan kod nas pomogne Vanji oko kompjutera, ostane na večeri i ostalo vremesmo planirali da provede sa nama s obzirom da mu žena i dete bili na moru, i da će mu sa nama sigurno biti ugodnije, bar tako je i rekao. Bojan je moj omiljeni brat u fmiliji, bili smo bliski i kako smo u familiji bili najmlađi, starija braća su nas šikanirala, i mi smo bili upućeni jedno na drugo. Rado s e sećam a verovatno i on da smo se u pubertetu. Igrali granicnih igrica, ja sam mu davala da ame miluje svuda po telu, osim pickice a on je meni dozvoljavao sve cak i da mi drkam, tu sa videla prvo musko seme, kje je uz grčenje celog tel a obilno izbacio.

To je bilo jedno leto ali bar dvadeset puta i nikad više. Ostalo je naša tajna o kojoj nikad nismo pricali, ali trajno je ostala t a naklonost i ponekad sam ga uhvatila d a me gleda kao ženu a ne kao sestru, verovatno i obrnuto . Docekala sam ga zaistA obradovana, po obicaju smo s eizljubili, usledilo je par komplimenata, i onda smo seli u dnevni boravak. Bila je jesen, ali smo ipak založili kamin više zbog ugođaja nego zbog toplote.

Ja sam bila malo doterana, iskusna kučka kao ja nije mola da po malo ne koketira, ko god nam je dolaziou u kuću susreo bi se sa besprekornim redom i doteranom domaćicom Ovaj put sam imala tesnu crnu haljinicu par santimetara iznad kolena, pripijen az telo sa velikim dekolteom. Svaki nagli illi slobodniji pokret izazivao je podizanje hljinice za po pet do deset cm. Zbog te njene osobin esan jke i obukla, normalno i crne črape, hulahopke ne podnosim osim zimi. Normalna konverzacija zezanje, a onda su njih dvojica otišli u sbu gde se nalazio komp, Vanja je sa sobom poneo iflašu viskija koju su načeli, ja sam ostala da im skuvam kafu.

Ušla sam u sobu posle petnaest miinuta, sedela sa njima jedno pola sata, bili su mi dosadni, tada ni je palo napmet da bi on mogao da vidi moje fotke nakomppu, bilo ih je na stotine tu je bio nas celokupni sexualni zivot i nasih prijatelja. Malo me je preseklo to no računala sam na Vanju. To me me je preseklo , ali vise od toga izvesno uzbuđenje ileptirići među nogama. Odbacih pomisao, prekorih sebe i ubrzo izađoh iz sobe , bili su mi dosadni.

Proslo je već vise od dva sata njh dvojica se idalje ne pojavljuju iz sobe. Ja sam s edosađivala blenul au TV i cekala da se pojave, znala sam da prepakivanje programa traje ali mi se grozila pomisao da ću tako provesti dan, popila sam dva martinija i sve cesće mi je padala napamet pomisao koju sam na kraju morala proveriti. Ustala sam i lagan otvorila vrata iz odaje se čuo nerazgovetan muški bariton i frfljanje mog Vanje. Ono što sam videla kroz otškrinut a vrata me j e šokiralo.

Njh dvojica zavljeni na kauču gledaju video film glavnoj ulozi, Tereza Orlovski gde upravoupozi 69 poušava d a savladava ogromnu kitu. Šokirana lagano zatvorim vrata, ostala sam bez daha, ovo je bilo previše. Sedoh na tosed i krz glavu mi prlaze stine pitanja. To me nije omelo da posle još jednog martinija stavim ruku na svoju ovlaženu gospodaricu, predhodno skinuvši gaćice ekspresno zadovoljim sebe.

Nakon toga opušteno , znala sam da sex ne dolazi u obzir, iako je to Vnjina ideja još od preprošle godine kad smo se sreli na moru. Kad se Vanja naplio n a Bojanovu devojku, pošto sam mu ja ispričala sve o našim igricama iz mladosti onda je Vanja kakav je bio napravio celi konstrukciju, koju sam energično odbila odsedeh još sat vremena dok se oni nisu pojavili. Namestila sam sve za večeru u troje, pomalo uzbudjenali ali normalna. Sačekam dao ni izadju iz sobe.

Za njima je izašao oblak dima i skoro prazna flaša koju je nosio Vanja na kome se videlo da je glavni korisnik, bio je prilično pripit. Posle večere koja je prošla u lepoj atmosferi, zahvaljujući mom bratu i Vanji koji se iz sve snage trudio da se pokaže da nije pijan. Ne mogu reći da me je bilo sramota slika i fimova koje je Vanja pokazao, ali tu nije bilo pomoći postojala je samo varijanta ada ignorišrmo stvar kao da s e nije desila. Sedeli smo u dnevnom boravku i pili vino , jasam nehotice vodeći računa o tome da nemam gaćice vrlo neprirodno menjela položaj na trosedu.

Tako daje iole inteligentniji čovek mogao da zaključi da tu nesto nije u redu. A moj brat je to bio. Posle otprilike pola sata , Vanja uze aparat koji se uvek nalazio tu pri ruci, i pijano ga hvaleći škljocnu nekoliko puta na moje noge, napravi nekoliko snimaka, to me je prilično pomerilo, pogotovo što sam vodeći računa o gostu ostala prilično otvorena tako da je imao šta da snimi. Jedva sam mu otela aparat, seo je primiren i uskoro rešio da se isključi, Nas dvoje smo ušli u neku priču koja se ticala načina života, Vanja je ustao i izjavio da on ide malo da spavne pa će da se vrati, da se slucajno ne razilazimo i da neradimo nista dok on nije tu.

Bilo mi jekrajnje neprijatno, čak sam bila i pomalo besna , brat me je pkušao umiriti izjavom da mi on nista ne zamera, naprotiv ja sam jedna divna uzbudljiva žena i d a priča nije pala sa neba. Dok su sređivali kompjutern ušao je namerno u fajl jer je video moje sličice, Kad je otvorio imao je šta da vidi . A onda suština on i njegova gospodja imaju slična iskustva i pomalo su swingeri, isključivo letii, , I d asmo u domenu njhovog interesovanja, no okolnosti nam nisu išloe na ruku , Ustala sam unervožena je se istog momenta kod nede pojavila strasna želja za seksom. Kao d a sam to čekala celo večeUstala sam d a sakrijem uzbudjenjei stala kod kamina počevši d a razgrćem žar.

Postadoh istog momenta kad napravih pokret , lagano raširivši noge da je inače prekratka suknja krenula još nagore bar pet santimetara, to saznanje me dodatno uzbudi. ;aNe okreci se i ne pomeraj se, zaledih se. čuvši Bojanov čudan htrapav glas Stojala sam tamo citavu vecnost Shvatila sam da se nisam pomaknula ni za milimetar. I dalje sam onako stajala, s podignutom suknjom.

Bojane…molim te… Mislim da ne bi trebali…ne sada», promrmljala sam. Klik, klik, klik. Zaèuo se dobro poznati zvuk okidanja. Za sada me barem nije tražio da mu se skinem.

Možda samo još malo… Raširila sam koji centimetar noge, tako da mi se uska suknja još popela. Znala sam da mu sada pokazujem mesto za gacice, koje nemam To me tako palilo da mi je pièka već bila spremna – vruća i skroz mokra. «Odlično…. Jaaako lijepo…sad se okreni…» Napravila sam što je tražio.

Okrenula sam se prema bratu i vidjela kako leži na tepihu i snima me pravo meðu raširene noge, preciznije pičku prekrivenu sitnim maljicama Nisam mogla vjerovati da mu to dozvljavam…kao kurva…. Uhmmmm…. Tihi jecaj pobjegao mi je s usana, drhatala sam…. Ruke su se same pomicale miluju’I bedra, lagano sam se okretaala, i sada mi je gledao guzu, suknju sam skroz podigla.

Bar da sam i imala gaće…. Ok je…. Još sam obučena… ali onaj osjeæaj, buđenje kurve, ponovo me obuzimao. «Isuse ….

Ne mogu vjerovati kako si dobra…. » Više nije slikao, samo je buljio u mene…u mojeu pičku. Oblizala sam se. Nagnula sam se stavivši obje ruke na kamin, onako kao da se oslanjam leđima kako bi me brat bolje video.

Seko…. Molim te…možeš skinuti suknju…? » Ovo je bilo tako opasno, nismo bili sami… «Bojane, što ako moj muž siđe siđe…ipak sam ti sestra . Sestra? » Nije odgovorio, samo mi je zevao u pičku, u telo. Kao da me nije čuo ponovo je počeo da snima.

Klik, klik, klik… Opet sam pogledala prema vratima i dugačkom hodniku. Čemu nekakvo ustručavanje, Već sam mu pokala pičkuOtkopčala sam suknju, stisnula noge i pustila je da padne na pod. «A sad bluzu…», čula sam ga kako govori. Pitala sam se dali da ga poslušam.

Što ako nas uhvate? Ako moja muž uđe i vidi me ovakvu, u grudnjaku I čarapama, možda čak i skroz golu? Nisam disala, slika muža kako me gleda…sise…guzu…sludila me, uzbudila me… šta ako neko od koom[išija zakuca nna vrat I ne čekajući odgovor udju unutra, kakav bi to šok bio… U što sam se to pretvarala? Tada sam postala svjesna da sam već podigla bluzu. Polagano, pokušavajuæi izbaciti komšiluk iz misli, i pustila sam da ipadne na pod, i ostala u donjem rublju.

Tačnije grudnjakom I čarapama, sandalama Klik, klik, klik. Automatski sam počela da menjam poze, isti položaj kao prije, počela sam raširenih nogu i ruku oslonjenih na kamin.

Guza mi je bila istrćena čena, Bojabn ju je upravo zumirao. Dušo, voliš slikaš sestrinu guzu? », ponovno je krenulo iz mene. Bila sam sve napaljenija, preobražaj je počeo. Sestra se pred bratovim fotoaparatom pretvarala u kurvu.

Stavilasam ruku na guzu i tako je raširila. «Uhhhhh…. Kako ti se sad sviða sestrica, , uzdisala sam kao drolja. Zamišljala sam kako jezikom pproodire u nju.

. Podigla sam nogu i stavila je na obližnju stolicu i još se višeistrciivši se sa maksimalno raširenim nogana. Braqt je sada mogao napraviti nekoliko izvrsnih snimaka; mama istrćena, raširena baš kao kurva. Kako sam samouživala.

Biti tako perverzna, u svojoj kući, dok muž i nedužno spava… a ja bratu pokazujem nešto tako zabranjeno. «Seko, hoæu da sad skineš grudnjak, želim ti gledati sise…» Procjenjivao je koliko daleko može ići. Bože, brat me želi golu… skroz golu. Pička mi se rastapala.

Znala sam to, o. Braco, obećaj mi da ove slike nećeš nikome pokazivati!» Nije odgovorio, samo me gledao. podigla sam sam ruku i otkopčala kopču na grudnjaku. Zapravo me bilo baš briga, nisam ni èekala njegov odgovor.

Nije bilo bitno Pa šta ako to i pokazuje prijateljima? Pomisao na mladiće koji gledaju fotke na kojima poziram kao kurva sludila mi je mačkicu. Ustvari, ja sam priželjkivala da on to pokazuje , tako da vide kako Vanja ima najkurvastiju ženu na svijetu. Bacila sam grudnjak na pod. Duboko sam disala naslonjena na kamin, tako da su mi ušiljene bradavice upijal toplinu vatre.

Moj brat je ustao se ustao, nestrpljivo je stajao. Sekunde su se èinile kao godine, ja sam èekala brata da…da… Tijelo mu je bilo tik uz moje, ruke na sestrinim bokovima. Zadrhtala sam. Bile su mu hladne.

Mazio me po bedrima kao ženu, osjeæao moju kožu…onda je podvukao dlanove i primio me za jedre sise i stisnuo ih. «Ahhhhh», jecala samokrenula i naguzila se još više prema mladoj kurčini. Nisam ni primetila da se skinuo, samo sam osetila njegovih 20 cm. «Ove sise…seko…ahhhh», i njemu su bježali uzdasi.

Opet je kliznuo prema pički, prstima je zahvatio rubove. Koljena su mi se tresla dok me brat dirao «Reci mi što želiš, reci mi što hoæeš da ti radim», šaputao mi je u vrat. Jel se on to igrao sestrom? Tražio me da mu nešto takvo kažem? Bože, ako ovo treba zaustaviti onda je sada zadnji čas. Razmišljala sam, odugovlačila…a on mi je natezao pičku, izluđivao me….

Toliko sam želela… Opet sam pogled uputila prema . Hodniku «mazi je mi , jecala sam i već… miješala u prazno.

Pogledala sam u hodnik, Vanja je stajao nametr od vrata izvdio svoj kurac I drkao, bio je ubeđen da nije vidjSpustio je usne na moje rame. «Jesi sigurna, seko? Stvarno želiš da te jebem? Sestre to obièno ne daju braći…Samo sestre kurve, znaš…» Ðubre jedno, nisam to više mogla podnjeti. Tijelo mi se lomilo od slatkih muka. Molim te bato, kad te sestra moli… Ja sam kurva…jebi…», cvilila sam.

Kako sam postala takva drolja? I moj brat to definitvo zna! Sada me okrenuo prema sebi. I onda je klekao na podu, ali usmjeren prema sestrinoj pički , yabio nos u njenu dlakavicu Primio me za guzu i privukao sebi.

Tako se priljubio uz sestru da mu se nos zabio u klit. Onda je povukao…udahnuo …moju vlažnost. Još sam mu se malo raširila. Nisam ni sama znala zašto, jednostavno se desilo.

Splazio je jezik i prešao njime po pièki razdvajajuæi ljepljive usnice. Uhhhhhhh», zajecala sam. To je bilo tako dobro, njegov mokar jezik uvlaèio se u vruće meso. Stavila sam lijevu nogu na košaru s drvima tako da mu se pièka skroz otvori.

Pogledala sam dolje i vidjela kako me brat gleda u oèi, onako kroz raširene noge, liže i dovodi do orgazma. «Isuse, Bojane…ližeš sestru…uhhh…» Toplina iz pièke mješala se s onom kojom me milovala vatra. Pièka mi se grèila, bila je spremna. Bratove usne .

Ooohhhhhhhh…. Booožžžeee…. » Jedva sam stajala na nogama dok me drmao orgazam…tamo uz kamin, u porodiènom dnevnom boravku, ispod sobe u kojoj je spavao moj muž. Cijelo vrijeme sam uzdisala, pokušala sam se suzdržati, no to je bilo nemoguæe.

Svršila sam kao kurva u… u bratova otvorena usta! Dosta dugo me tresao, a kada sam se smirila, shvatila sam da me Bojan i dalje liže, pije sokiæe iz nje. Prošla sam mu prstima kroz kosu. Kako je narastao, postao pravi veliki muskarac…. I sada liže svoju sestri «Mmm…ljubavi…tako ti se sviða sestra dolje? » Odvojio je usne od mirišljave pièkice, Seko imaš najukusniju pièku koju sam lizao.

Mogao bi je cuclati cijeloveèe!» Opet je zalijepio usne za nadraženu pipicu, gurno jezik u poplavljenu rupu i tako me tucao. Bila sam toliko raširena da me nesmetano mogao obraðivati kako god je htio. Uživala sam podjednako u njemu kao i u èinjenici što sam postala kurva bez ikakve kontrole. Konaèno me pustio, «seko.

nemoj se sad pomicati, može? » Dohvatio je kameru i poèeo me snimati onako golu i raširenu. Klik, klik, klik… Bože…moramo prestati. Pre opasmo je… Ja nisam porno zvijezda, ja sam Vanjina žena. Što ako slike padnu u krive ruke, ako nekako završe na internetu? «Bojane prestani…dosta je bilo s tim slikanjem…molim te.

» Znala sam de je veæ imao hrpu takvih slika, otvorene, naprèene, ovakve, onakve…al u jednom momentu na to je trebalo staviti toèku. Krenula sam prema kauèu, izazivno miješajuæi golom guzom. Klik, klik, klik… Mali je jošsnimao… Nisam imala pojma kako da ga zaustavim. Sjela sam na kauè, stisnula koljena i stavila na njih ruke.

Klik, klik… Znala sam da mi u tom položaju male sise izazovno izgledaju. Šta æe biti ako se pojavim na netu? Oh bože Kurva… To sam bila, zar ne? Koljena su mi se raširila.

Nisam ih mogla zaustaviti…majko mila… kao da su imala svoju volju… Bojan se srušio pred mene, èekao…da mu se raširim. Klik, klik, klik…. Još malo sam ih razmaknula. Jel mi kamerasada vidjela pièkicu? Znala sam da neæe prestati dok mu sve ne pokažem.

Klik, klik, klik…. Bože kad ne mogu, pre riskantno je! Vanja se nije pojavljivao ni javljao, da li je on o bio on oli se meni prividja, zašto se ne pojavi da me liši odgovornosti «<<<<<<<<<<Bojannnne dođi ovamo Poslušno se ustao kao malo dijete. Prišao mi je, a ja sam raširila noge da mi se može približiti i privukla si ga licu. Ako je ovo portrebno da me prestane fotografirati…neka.

Skinula sam mu farnerke u prvom pokušaju od iz kojih jizletila veæ skroz tvrda kurèina. Primila sam ga kod korijena i nekoliko puta predrkala. «Što hoæeš da tiVanjina žena (, namerno sam se tako nazval, bilo je perverzno I bio je poziiiiiiiiv mužu da se pridruži) radi s tom velikom kurèinom? », nevino sam ga pogledala. Gospođo… puši mi ga Puši mi kitu kao onda!» Zgrabila sam ga željno, prvo sam ga olizala celog a ond a strpala glavić , ne znam zašto s e to čudovište zove glavić, prosto sam se zagrcnula , jedva sam uspela da g a uzmem usta, nije bilo pomisli da mogu da ga drkam dok pušim jednostavno nije bilo moguće izvadila sam ga iz ustai gledajući ga Bojana , neprekidno u oči sa kojih je konačno skinuo fotoaparat navukoh s e na njegov ogromnui kurac, Uvela sam ga polako trudeći s eda osetim svaku žilicu, želela sam svoj doživljaj.

I samo me je to zanimalo. Čak ni senka mog muža koji je uzeo fotoaparati počeo da slika kao lud, potpuno sam se isključila, ponovo je podamnom bio moj brat, Bojan, htela sam d svršim u toj priči, ila sam ponovo kurva koja je otimala svaki delić vremena , dobrog komada mesa koje me ispunjava celu. Brat kao novost u mojoj požudi. Krik koji sam pustila kad sam osetila vrući mlaz sperne koji me iznanda ispuni.

Ubrzah inače žestoke pokrete I stigoh da zajedno podelimo orgazme. Tresla sam s e kao prut prosuta po Bojanu koji je teško disao škrgutao zubima I poslednjom snagom pomerao karlicu želeći d a ceo uđe u mene. Vratila sam s eiz kupatila, istuširana obnovljena, sa namerom da ovu noć iskoristin maksimalno, neće mi s e izvući, ni Bojan ni Vanja. Ušla sam u sobu koja je bila p’rovetrena krevet , otvoren , pretvoren u jebodrom, njih dvojica leže sa podignutim kurčevima, dok na monitoru s e odvija pravi pornić samnom u glavnoj ulozi Skinem bade, onako naga stanem ispred monitora I u inače prigušenoj svetlosti dam im mogućnost dobrog pregleda mog tela koj eptpoče besramni ples.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Jebi me direktore, jebi me molim te – I dio
by: mlada_mama

Gotovo tri mjeseca radila je kao tajnica u novoj firmi i već se osjećala "k'o riba u vodi". Stvarno sam imala sreće, pomisli, ovdje su ljudi doista susretljivi i žele pomoći novom članu tima, a i direktor je pravi gospodin u svakom smislu, čini mi se da možemo imati izuzetan profesionalni odnos….ulovila je sebe kako razmišlja ugodno zavaljena u uredsku fotelju svoje male ali veoma ukusno namještene kancelarije, tik uz direktorovu..
Sjajno mjestašce, pruža joj niz povoljnosti, pa ona je nepremostiva "barijera" svakome ko bi želio doći u kontakt sa šefom. Jasno joj je dao do znanja da je tu kada zatreba….Kada zatreba, kako to sjajno zvuči… Zatreba, da gospođice… prisjetila se razgovora od prije par dana…
Vi morate biti na raspolaganju …. dok je to govorio pratila je njegov pogled koji je diskretno lutao od njenog lica prema grudima, koje je nekako uspjela "upakovati" u bijelu uštirkanu košulju, koja se izvrsno slagala sa tamnim Channel kostimom kupljenim isključivo za novi posao. Istina je da ju je koštao cijelo bogatsvo ali uz elegantne cipele sa ne baš previsokom štikli*, u njemu se osjećala "kao salivena"…Njene zanosne obline su ga veoma ljupko popunile tako da je izgledala i sexy a i kao moderna poslovna dama…Ahh da, ipak je morala otkopčati i treće dugme košulje, tek onako diskertno, da svojim jedrim grudima dopusti malo slatke erotske slobode.
Taj njegov pogled jasno joj je davao do znanja da mu se to dopada, izgleda da je uživao u elegantnoj erotici….
Dok je govorio, na licu bi mu zatreperio blagi osmjeh svakog' momenta kada bi pogledom pomilovao prostor između ta tri dugmeta na njenim prsima. Bio je to samo dijelić sekunde ali je ona osjećala da traje mnogo duže i mogla je priznati da joj je to prijalo… Krajičkom oka zasato bi na njenim rukama, tada joj se činilo da mu se izuzetno sviđa njen novi crveni lak na lijepo uređenim noktima…
Pokušavala ga je pažljivo slušati, ali je ipak jednoj polovini bića dopuštala maštarije o nekim drugim namjerama svoga direktora… Ahhh tek da zna kakvo erotsko rublje ona skriva ispod "uniforme" moderne poslovne tajnice… a tek bi se raspametio kad bi ugledao samostojeće svilenkaste čarape koje tako prijatno šušte…
Iz razmišljanja je prenu zvuk telefona. Treperila je tipka br 101, upps zove direktor…Zgrabila je slušalicu, lagano pritisnula trepereću tipku i prihvatila poziv:
Izvolite gospodine direktore..
Dođite kod mene u ured, moramo porazgovarati o ovom izvještaju koji ste mi jutros pripremili
Da, da svakao gospodine… dolazim, dolazim odmah
Dok je spuštala slušalicu, sjetila se izvještaja:
Oh sasvim sam na to zaboravila, promrmlja za sebe tihim glasom,
Pomislila je, očekivala sam njegov poziv po tom pitanju, no današnji dan je bio tako dinamičan.
On joj je dao prvi "veliki" zadatak. Ali šta je čekao cijeli dan i zove na isteku radnog vremena?…. Već su sve kolege otišle a ona sada mora još raditi i taj izvještaj, zašto baš sada?…
A možda sam nešto gadno uprskala.. uhhhh.. to mi nikako ne treba… a možda je sve Ok … Možda samo želi da na brzinu prođemo kroz materijal, bile su samo neke od misli koje su joj se vrzmale po glavi
Dok je ustajala, provjeri da li su sva dugmad na košulji "baš kako treba", naravno raskopčano do trećeg, zgrabila je rokovnik i olovku sa stola i u slijedećem trenu već kucala na vrata koja su dijelila njihove kancelarije.
Naprijed, izvolite ući, zvučao je prilično službeno
Ušla je i stala odmah preko puta njegovog radnog stola. Ni suviše blizu a ni predaleko. Baš toliko daleko da on bez problema može vidjeti njenu cijelu figuru. Nije podigao pogled sa izvještaja, nije joj ponudio ni da sjedne na sofu koja se nalazila iza njenih leđa. Zvuk tišine parao joj je uši kao najglasniji prasak eksplozije, a izgledalo joj je da tu stoji već čitavu vječnost.
Podigao je glavu i pogledao je. Osjetila je da je kompletnu "skenira" svojim prodornim pogledom. Ovaj put to nije bio onaj skriveni, brzi pogled, koji će "ovlaš" dohvatiti njen raskošni dekolte i šarmantno dotaknuti ruke.. Posmatrao je polagano, od glave do pete, a naročito se zdržao na "magičnom prostoru" između tri dugmeta.. Osjetila je lagani drhtaj, bezbroj ugodnih iskrica prostrujalo je njenim tijelom. Ustao je bez rječi i u trenu se stvorio iza njenih leđa…. Mogla je da osjeti njegov topao dah na vratu, čak joj se učinilo da je svojim obrazom dotako njenu kosu,
Vi ste prilično sigurni u sebe, reče
A da li je to baš sve što želite, dodade gotovo šapatom
Ona ga izvrsno čula jer je svoje usne gotovo priljubio uz njeno uho
Ovaj, jeste… mislim nije… kako to mislite? Glas joj je drhtao od uzbuđenja ali je pokušavala da zadrži prisebnost
Mislim baš onako kako i vi mislite, dok je to izgovarao dohvatio je njene ruke i nježno okrenuo prema sebi. Za trentak, jedno drugo su mogli dodirnuti usnama, mogla je osjetiti njegov čvrsti ud na svom boku. Tada se on zavali u šroki kožni naslonjač i u istom momentu, ne puštajući njene ruke povuče je prema sebi. Nije se opirala, odlučila je da se prepusti ovoj ugodnoj igri..
Klekni na koljena, naredi i ona se u trenu nađe na podu između njegovih blago raširenih nogu.
A sada da vidimo da li su te prekrasne ruke sposobne i za nešto teže zadatke, dao joj je sasvim jasan signal i ona je bez riječi počela da mu otkopčava hlače. Pažljivo je pratio svaki pokret njenih prstića. Bila je u pravu, "diša" je bio pomalo fetishist, pale ga lijepo njegovane ruke sa manikiranim i crveno obojenim noktima. Brzo ga je oslobodila nepotrebnog, i sa obje šaka čvrsto stegnula njegov kurac, uz sve to, onako kao slučajno, malo mu u njega zabi nokte, na što je on odgovorio dubokim uzdahom užitka.
Mazi ga polako, hoću da osjetim svaki tvoj prstić, reče
Nije joj trebalo dva puta ponavljati, stisnula je kitu i počela ga lagano milovati od korjena prema glaviću i obratno, masirati palcima unutarnju stranu glavića i maziti nadlani* nabrekli ud.
Bravo, ljepotice, pa ti si pravi expert za masažu kite, a da vidimo kako se snalaziš sa novim izazovom. Naglo je zgrabio za kosu i iznenada zabio svoj kurac direktno u njena usta. Glavu joj je gurao na sebe sve dok čitavu kitu nije smjestio u njeno grlo. Osjećala je da se guši, no on je ritmički pomjerao njenu glavu naprijed nazad, dozvoljavajući joj samo na kratko da ulovi zrak
Mmmmmmm srećo, mazno je prozborio, dobila si slasticu sada je lijepo popapaj,,
Snažno je zabijao kurac u njena usta i grlo, na momemnte ga vadio i lagano je šamarao po obrazima i usnama, zatim opet vraćao u usta i duboko u grlo…. U isto vrijeme gurnuo je ruke u njenu košulju i oslobodio grudi, stiskao ih je i mazio njene čvrste bradavice.
Slijedećeg trenutka nježno je uhvatio za ramena, podigao malo i svoj kurac vješto stavio između njenih sisa,.
Ovdje će mu biti lijepo, reče, a zatim samo zgrabi njenu glavu i natjera je da jezikom lagano oblizujem glavić njegove kite koja se ritmički pomjerala među njenim napaljenim grudima.
Liži mi jaja, stigla je slijedeća naredba, a svojim ručicama lagano masiraj moju kitu, polako kao mala maca, noktićima od vrha prema dnu.
Bez komentara je prihvatala traženo i spustila glavu niže, usnama obuhvativši njegova jaja. Počiela je halapljivo da ih liže, dok je istovremeno vrhovima noktiju prelazila po njegovom kurcu
Ohhhh dobro to radiš, mala, to mi se sviđa, ječao je od zadovoljstva
Da vidimo šta sve još tvoj jezik može
Na te riječi blago je odgurnu, malo više se zavali na udobnom naslonjaču na način da bi mogao svoj anus primaći što bliže njenim usnama. Bila je iznenađena ali toliko uzbuđena i napaljena da joj ni na kraj pameti nije bilo da odbije slijedeću direktorovu želju.
Daj i njemu slatki poljupčić, reče, i čvrsto stegnuvši je za kosu prisloni svoj šupak na njene usne. Dok je ljubila i lickala njegov anus, on ju je u ritmu lupkao jajima i kitom po glavi i obrazima
Hajde ustani, reče, da vidimo u kavoj je formi tvoja slatka mačkica…
Uffff, pomislila je, sada ćemo malo drugačije nastaviti našu igru
Dok je ustajala, on je raskopčavao njenu košulju i jednim veoma vještim potezom svukao suknju. Ona ga oslobodi kravate i košulje tako da je bio potpuno nag, a ona je ostala samo u samostojećim svilenim čarapma i naravno štiklicama koje joj nije dao skinuti.
Nagni se na sofu, zapovjedi.
Glavu je spustila na naslonajč tako da je njena zanosna guza bila visoko podignuta i njemu omogućavala fantastičan pristup svakoj slatkoj rupici.
Prišao je i gurno dva prsta u njenu vlažnu mačkicu. Zatim je nastavio da ih ritmički uvlači i izvlači a njena se pica punila toplim, slatkim sokovima. U trenutku je osjetila kako njegov palace ulazi u njen anus…
Ahhh predivno, sada je imala začepljene obje rupe. Nastavio je pomjerati ruku, sve brže i jače i gurati ostale prste direktno u njenu ribicu.
Brže, jače, počela je tiho jecati od zadovoljstva…
Direktor je gurao prste u njene vrele rupe i tjerao je do samog vrhunca. Kada je mislila da će eksplodirati u ekstazi, on napravi iznenadnu zamjenu i umjesto prstiju u njenu "raspaljenu" pičku gurnu svoj jezik… Osjetila je kako kompletno lice gura u njenu pozadinu. Naizmjenično je ubacivao jezik u pičku i u šupak, dok je bio u jednoj rupici drugu je nastavio stimulirati prstima i tako naizmjenično.
Ahhhhhhh, oteo joj se duboki uzdah. Nije više mogla da se kontrolira.
Tooooooo, Ahhhhh. Imala je osjećaj da će poludjeti od slatkog zadovoljstva
Lizao je i sisao kao sumanut, igrao se njenim klitorisom, čas ga je stiskao vrhovima prstiju dok je jezikom bio u anusu, a čas halapljivo prelazio jezikom dok je usnama obrađivao vrelu ribicu…
Savršenooooooooo, gotovo da je vikala dok je on nastavljao divlje da je liže.
Jednostavno je poželila da nikada ne prestane. U djeliću sekunde nagla promjena, koja se dala očekivati… Opkoračio je njenu guzu i do kraja gurnuo svoju čvrstu kitu duboko u njenu picu.
Uhhhh… slijedio je njen novi uzdah zadovoljstva. Osjetila je kako joj njegova kita ispunjava unutrašnjost vrele, vlažne vagine
Mješaj, malena, slijedila je naredba…
Dok je pomjerala bokove prateći njegov ritam, on joj je divljački nabijao kurac u napaljenu picu.
Jebi me, razvali meee, jebi me do besvjesti, uzvikivala je u ekstazi…
Hoćeš da te jebem još, hoćeš u picu, baš u picu,,, hoćeš li da te jebem i u guzu…govorio je između uzdaha…
Hoću, hoću i u guzu… u šupak me jebi molim teeee….
On izvuče kurac iz pice i svom silinom ga nabi u njen anus do samih jaja.
Ahhhhhhhhhh, toooooooo, bila je izvan sebe.
Fantastično je razvaljaivao i nabijao .
Napuni me, hoću da me napuniš, vrištala je kao luda…
A neeee tako malena. Za tebe imam posebnu nagradu, sačekaj još malo tako sam blizu, dok je to izgovarao uz duboke uzdahe, ona se gubila u medenom vrtlogu strasti osjećajući kako joj njegov tvrdi kurac naprosto razbija guzu.
Iznenada je izvukao kurac iz njenog raspaljenog šupka, zgrabi je za glavu i u trenu ubaci kitu u njena usta.
Ahhhhhh uz glasan uzvik, potpuno izgubljen, jednostavno je eksplodirao. Osjetila je mlaz vrele sperme kako poput slapa zapljuskuje njeno grlo….
Mmmmm, trudila se da guta a uz to da pokuša nesmetano disati. Ovo joj je prijalo… Povukao joj je glavu natrag, čupajućii je za kosu. Njegov kurac je izletio iz njenog ždrijela, a on je nastavio da je prska po usnama, licu, očima….
Izdrkaj ga mala kujice, zaurlao je…. pokupi svaku kap, odmaaaahhh
Poput divlje mačke bacila se na njegovu kitu, čvrsto je stegla i halapljivo nastavila da razmazuje spermu po svojim usnama, licu, grudima… Posljednje kapljice, pažljivo je pokupila jezikom i njegov izmoreni kurac još jednom cijeli strpala duboko u svoje grlo. Usta su joj bila puna vrele sluze, a sa lica, očiju, usana i grudi lijeno su se kotrljale kapljice njegovog vatrenog nektara…..
Pustio joj je kosu, olabavivši stisak, polagano izvlačeći kitu iz njenih usta, kratko se zadržavši na usnama, što je ona vješto iskoristila da direktorov kurac isprati sa još jednim vrelim poljubcem u glavić. Umoran, skliznuo je pored nje na sofu. Nježno se sklupčala uz njega a on je mazio njenu mokru ribicu iz koje se još uvijek slijevao sladostrasni sok. Osjećala je da joj guza i pica naprosto bride od zadovoljstva, a u ustima i grlu još uvijek je bio jak šmek tople sperme.
Iscrpljeni, ostali su u tom "slatkom klinču" narednih nekoliko minuta…
Da tačno mlada gospođice, vi ste prilično sigurni u sebe… prozbori nježnim glasom, pridigavši se sa sofe.
Naravno gospodine direktore, ja ću se uvijek truditi da zadovoljim zahtjevu, dodala je uz osmjeh
Posmatrala ga je dok se oblačio. Navlačio je hlače i košulju i pokušavao stvari vratiti na svoje mjesto. Radio je to veoma pedantno. Naprosto je uživala gledajući taj mali muški ritual vezivanja i namještanja kravate.
Eto, reče kada je završio i okrenu se prema sofi na kojoj je ona ležala gola.
Ah naravno, nisam zaboravio, izvještaj vam je više nego dobar, reče.
Jako sam zadovoljan vašim zalaganjem i znanjem. Dok je to izgovarao lagano priđe kožnom naslonjaču, primi je za ruku i nježno je poljubi.
Pred vama je izuzetna karijera, samo tako nastavite, blago reče i u znak odobravanja srdačno potapša njenu čvrstu guzu.
Hvala gospodine direktore, ja ću se svakako truditi da opravdam vaše povjerenje, izgovorila je to, dok je navlačila gaćice i skupljala razbacanu odjeću.
Drago mi je da sam u stanju zadovoljiti vaše kriterije, reče, zakopčavajaći suknju i košulju naravno do "trećeg" dugmeta jer je sada 100% sigurna da je ipak tako najbolje.
Pa ako nemate još kakvih potreba… mislim ako smo završili sa izvještajem… da li mogu ići, upitala je službeno.
A svakako, svakako… to bi za danas bilo sve, vidimo se sutra, i ja bih morao krenuti je*am obećao supruzi neku porodičnu večeru, ah neki njeni rođaci… da vas ne opterećujem sada s tim…
Prijatno veče gospodine direktore, reče ona, dok je napuštala njegovu kancelariju uz mazno ljuljanje kukova, tako da je jasno mogao čuti šuštanje njenih čarapa dok su se njene butine dodirivale prilikom svakog koraka. Znala je da gleda u njenu čvrstu, zanosnu guzu i da je poput leoparda skrivenog u sijenci zasjede, spreman ponovno zgrabiti. No dan je pri kraju a i ona je osjećala blaženi umor i mislima bila okrenuta toploj opuštajućoj kupki.
Stoga, njegovo službeno: I vama gospođice, u ovom trenutku joj je mnogo više odgovaralo…
Do sutra, svakako, a biće još izvještaja i referata, bitno je da je uspješno apsolvirala svoj prvi "veliki" zadatak.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Jebi me direktore, jebi me molim te – II dio
by: mlada_mama

Sljedeće sedmice dobila sam kratki notes na mom radnom stolu u kojem je pisalo da ga posjetim u njegovom ofisu nekad večeras, tako sam i uradila.
Točno u šest sati pokucala sam na vrata direktorove kancelarije. Rekao mi je da uđem. Bio je obučen samo u bokserice. Na stolu su stajali papiri. “Tvoje unapređenje, pročitaj.” rekao je. Kada sam se pročitala ne malo sam se iznenadila. Prekvalificirana sam u direktoricu marketinga. “O Bože. A Jasna?” upitala sam. “Ne brini se nije dobila otkaz. Prebačena je na drugu funkciju” Bilo mi je malo lakše. Potpisala sam i klekla pred njega “Vaša sam robinja recite što mogu učiniti za vas” rekla sam mu. Jako ga je palila ta igrica pa zašto mu je ne ispuniti. “Kad si već u tom položaju prosudi sama” rekao je. Izljubila sam mu snažnu nogu i skinula bokserice. Polizala sam mu prvo jaja pa uzela u ruku njegov kurac. Par puta sam ga nategnula a onda ga izlizala po dužini. Jezikom sam palaca po glaviću pa ga strpala u usta. Počeo ga nabijati u moja usta i tresti se. Mislila sam da ću se ugušiti. Čak su mi suze potekle niz lice. Napokon je svršio i moja usta napunio spermom.Dio sam ispljunula a on me ošamario. “Progutaj” rekao je ljuto. Iznenadio me ali sam ga poslušala. Progutala sam i počela plakati. Bilo je to zbilja nastrano. Kurac mu se odmah dignuo kada me je vidio takvu. Podigao me i poljubio. Divno se ljubio da su mi koljena klecala. Okrenuo me i naslonila sam na njega.Objema rukama uhvatio je moje sise i počeo ih mijesiti.Tiho sam uzdisala i milovala mu kosu.Zatim me nagnuo nad stol i koljenom mi raširio noge. Uhvatio me za kosu i potegnuo glavu.Svom silinom nabio ga je u moju pičku. “aaaaaahhh!” prostenjala sam. Kako me snažno nabijao tako je vukao moju kosu.Stenjala sam i jecala. “Auuu…uuuhhh…aaaaaaaahhhh….ooooohhh!” On je drhtao i sve snažnije ga nabijao u mene. “Ooohhhh….dobra si ti pičkaa….aaaaahhhhh” vikao je. Dlanom me počeo udarati po guzi.Ja sam sve glasnije jecala a on je na to bio sve napaljeniji. Urlao je kao zvijer i sve snažnije me derao. Krupne kapi znoja curile su niz moje čelo i kapale po stolu. “Boli te?” pitao me sav zadihan. “Boliii…jaaakooo me boli…” jecala sam kroz suze. Nije me toliko boljelo ali znam da ga to pali, znam da je izdržljiviji a ja sam uživala u njegovom snažnom jebanju i njegovim divljačkim urlicima.Tko bi rekao da se pretvorio u to onakav ukočen i hladan direktor. Bio je druga osoba. “Plači” naredio mi je i snažno me udario po guzi. “Aaajjj” zaurlala sam i počela plakati. Plakala sam i od ugode ali i od ugodne boli. Bila sam mokra kao da sam se okupala. I on se sve više znojio. “Oooohhhh…aahhhh” stenjala sam sve glasnije. Pička mi je toliko otekla, pekla me i bridila da sam mislila da će eksplodirati. Vidjela sam da se sve teže kontrolira i da mu se bliži vrhunac “Još malo direktore…mooolim vaaasss!! Ajjjjj….kako je lijepoooo.Nemojte….svršiti!!!!!!!!! Boooliiiii” zavrištala sam. I nije svršio. Tresao se kao u groznici i znojio kao u sauni. Bio je prelijep. U snažnim trzajima tijela i uz vrisak svršila sam kao luda. Ubrzo mi se i on pridružio. Srušio se na pod a ja sam pala na koljena. Pička mi je još zjapila i bila otvorena. Bila je crvena i natečena. “Oh. Direktore najbolji ste.” rekla sam. Prišla sam mu i nježno mu ljubila prsa. Nije se mogao pomaknuti bio je iscrpljen do zadnjeg atoma snage. Milovao mi je kosu a oči su mu sjale.”Jesi dobro?” upitao me. Potvrdno sam kimnula glavom i nastavila ga maziti i ljubiti. Nakon jedno 20 minuta takvog opuštanja podigao se i uhvatio me za ruku. Odveo me do kauča i polegao na njega. Ljubio mi je vrat, pa grudi. Lizao mi je bradavice na šta sam ja počela uzdisati.Spustio se sve niže ližući mi trbuh. “Ah!Ahhh!” prostenjala sam kada mi je polizao klitoris. Zabio je jezik duboko u moju pičku. Kružio je njime po mojoj unutrašnjosti, a prstom mi milovao klitosri. “Aaaaahhhh!!!” glasno sam viknula od ugode i ljepote. Podigao se i legao na mene. Jednu nogu sam podigla na kauč tako sam mu napravila mjesta da prodre u mene. Iznenadio me kako je nježno i polako prodirao u mene. Gledao je moje zaneseno lice i smješio se.”Nemoj se navikavati na ovo. Ali si zaslužila. Ipak si ti jedna divna žena i poslušna robinja pa te gospodar mora malo nagraditi” rekao je. Bilo je fantastično. Suze su mi potekle niz lice od ugode i ljepote. Svršila sam nekoliko puta prije njega. Legao je preko mene i ja sam ga čvrsto zagrlila. “Želiš li doči u moj stan da probamo nešto drugačije. Neće boljeti kunem se.”
Znala sam šta misli. Bojala sam se ali sam pristala. Bit ću prava robinja, ali ta uloga ne pada mi teško.
U dogovoreno vrijeme došla sam u direktorovu kuću. Nije oklijevao, uhvatio me za ruku i odveo u podrum u kojem je bio krevet. Ok djelovalo je normalno. “Skini se i lezi sad ću ja.” rekao je. Poslušala sam ga. Skinula sam se i legla. Jako sam se uplašila kada je iz ormarta izvadio bič i lisice. “Ne boj se. Vjeruj mi. ” Ohrabrio me. Baš me zanima znaju li njegovi roditelji koji su jako otmjeni čime im se sin bavi. Okrenuo me na trbuh i lisicama vezao za krevet. “Molim vas budite pažljivi” rekla sam mu. Na to je njegov kurac skočio. Dobro sam znala šta ga pali. Sjeo mi je na noge i okrenuo bič. “Ne gledaj.” rekao. Osjetila sam kako mi širi guzove”Ne, molim vas gospodaru.Nemojte” zajecala sam. “Šuti” uzviknuo je. Polizao mi je šupak i osjetila sam kako gura prst unutra. Zabila sam glavu u jstuk i zajecala. No tada je počeo gurati nešto puno deblje i tvrđe. “Jooojjj!!!!Neeeeeeeeeeeee!!” zavrištala sam. Bio je to drugi kraj biča na kojem je bila kao neka guma veličine glavića penisa. Tresla sam se i jecala jako me boljelo. “Nemojte godpodaru” preklinjala sam ga u suzama. Zabio ga je do pola i izvukao onda ponovio. Nekako je bol prestajala šupak mi je već bio dovoljno raširen. Stenjala sam i jecala, a on je prestao.Dva puta lagano me udario bičem po stražnjici. “Nemojte gopodaru bit ću dobra” zajecala sam. Malo mi je podigao guzu i rastvorio opet guzove. Počeo je gurati svoju ogromnu kurčinu u moj šupak. Ovo je bilo puno teže. Sva sam se preznojila i grčila. Počeo me je cijepati. Zarila sam glavu u jastuk no nisam mogla utišati bolni krik i jauk. Nabio ga je do nekle, pa ga izvadio i zatim to ponovio nekoliko puta. Meni se učinilo da traje vječnost. Uz snažan urlik je svršio. Bila sam presretna. Resicama biča prolazio je po mojim leđima, pa me udario. Zajecala sam i zaplakala i ako nije boljelo jako. Ali željela sam ga napaliti. I uspjela sam. Skinuo mi je lisice i malo me podigao.Čučno je iza mene i snažno ga nabio u moju vrelu pičku. Skoro sam odletjela.Nastavio ga je snažno nabijati držeći me za kukove kojima sam počela miješati.Uzeo je bič i udario me njime par puta.”Ajjj…jooojj…uuuuu…hhhhh…aaaahhh” stenjala sam.Bila sam mokra od znoja.Svršila sam nekoliko puta prije njega i klonula. Ubrzo mi se i on pridružio.Mokri od znoja ležali smo jedno kraj drugog. Guza me užasno boljela. Bio je neumoran. Legao je na mene i zabio mi ga snažno i brzo par puta.Zatim se smirio i nabijao ga polako ali snažno. Jecala sam i stenjala a on je drhtao. Opet je ubrzao. Nije ga ni vadio do kraja samo ga je nabijao sve dublje i dublje dok sam ja miješala i uvlačila ga u sebe. “Najbolja si” uzviknuo je i svršio. Kada se malo odmorio spustio je glavu između mojih nogu i lagano vrhom jezika dražio moj klitoris, a prst nabijao u moju pičku. Milovala sam mu kosu i uzdisala “Kako je lijepo. Ova vaša robinja vas obožava godpodaru. Vi ste moj Bog” uzdisala sam. Nisam više mogla bližio mi se vrhunac. O kako sam svršila. Jezikom je polizao sve moje sokove. “Znaš ako ovako nastaviš dogurat ćeš do moje zamjenice.” rekao mi je.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 330 331 333 334 ... 384
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Okt 2014, 17:16:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: Cam.rs

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.