Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:41:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 328 329 331 332 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26636963 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Nešto sasvim drugačije
by: jaskojas

Nevjerovatno koliko jedan dan moze promjeniti neciji zivot. Nakon onih blagdanskih dana , tesko sam i samu sebe prepoznavala. Najvise me cudilo sto poslije svega nisam osjecala ni stid, ni krivnju. Samo sam razmisljala o tome kako da opet budemo zajedno.
Vecina ljudi kada procita i cuje nesto na ovu temu, prvo osjeti cudjenje, pa zatim zgrazavanje. I ja sam isto razmisljala.
I uvijek sam pretpostavljala da se u tim vezama radi o problematicnim, nezrelim, neobrazovanim osobama. Ali ovaj put radilo se o dvije fakultetski obrazovane osobe koje se priblizavaju cetrdesetim, koje imaju svoje obitelji. Osobama potpuno svjesnim cemu se prepustaju i kakve rizike sve to nosi. Odrasli smo u jednom mirnoj sredjenoj obitelji, gdje se nikada nije pricalo o seksu i gdje je vjera zauzimala vaznu poziciju. I sve me to cudilo, ali nisam sebi mogla pomoci.

Dugo poslije tih dana, nismo se skoro nikako vidjali. Samo na kratko i u prolazu i nitko od nas nije spominjao taj dan. Zeljela sam ga, jako, ali nisam htjela poduzeti bilo kakvu inicijativu. Prekinula sam sa Toncijem (nisam mogla nepostena prema njemu, dobar je momak) i provodila vrijeme radeci i tulumareci sa prijateljicama.
Seminar u Njemackoj mi je dobrodosao, jer sam mislila da ako promjenim sredinu da ce se mozda promjeniti i moja razmisljanja. Nakon cetrnaest dana , dok se avion spremao da sleti u moj rodni grad, gledajuci kroz prozor i nisam bila zadovoljna. Onaj dan jos nisam uspjela izbiti iz glave.

Prva stvar koju sam vidjela kada sam usla u kucu bile su dvije ukusno aranzirane kuverte na komodi. Kada je mama vidjela sto gledam, objasni:

«Ovo ti je brat ostavio pozivnice za vecerasnju premijeru filma. Poslije premijere ima i neki domjenak u nekoj vili u predgradju...Radio im je web stranice za taj film pa je pozvan na veceru i zabavu ...»

«Gdje je on?..»

«Otisao je sa svojima u toplice na kupanje...Nece se stici vratiti pa ti je rekao da odes ti ....».

Iako mi je na prvu loptu bilo mrsko spremati se, nakon tusiranja sam se predomislila. Nazvala sam Andreu i pozvala je da podje sa mnom.
Kada sam dosla pred kino, pokajala sam se sto sam dosla. Sva gradska elita, usminkana sredjena, sa onim glupavim izvjestacenim osmjesima. Samo pojavu na premijeri smatrali su svojim vrhuncem uspjeha. Sve im je bilo divno, krasno. Pa njima bi se dopao i les, samo kada bi bio lijepo upakovan i bio «in». Odgledasmo film (kao i svaki domaci unazad 10-godina katastrofa) i dok smo se dogovarali da li da idemo do te vile na party, u prolazu mi poznanica dobaci da je super sto sam dosla, da li cu doci i poslije, svira XX. Obozavala sam tog tipa, jednom sam bila na jednoj svadbi, gdje je ocarao cijelu publiku svirajuci i pjevajuci sat vremena samo na akusticnoj gitari.

U ovom gradu sam rodjena i odrasla, ali nikada nisam znala da i ovdje postoje ovakve vile. Ogromna dvokatnica, sa velikim travnjakom i pjescanom stazom duz koje su posadjena drveca. Ispod svakog drveta nalazila se klupa.

Cim smo usli unutra gomila je navalila na svedski stol poput gomile brodolomaca koja nije vidjela hranu mjesecima. Uzela sam pice i izasla na jednu od terasa, dok je Andrea nestala u mnostvu. Uzivala sam u polumraku i mirisu svjeze pokosene trave, nisam ni cula kada su se otvorila vrata balkona iza mene. Tek sam osjetila ruku na svojoj straznjici. Uplaseno i ljutito sam se okrenula i bila stvarno iznenadjena. Preda mnom je brat, preplanula lica i i za razliku od svih ostalih, pojavio se u obicnoj majici.

« Nisam mogao odoliti tvojoj guzi....» - nasmijesio se.

«Budalo, mogao je netko vidjeti...»

«Ma kakvi, arhitekta ovih balkona vodi racuna o privatnosti. Pa dobro gdje si ti ?»

Odmaknuh se od njega i naslonih na ogradu.

«Gdje si ti? Ne javljas se. Sto je? Griznja savjesti?!?!?»

«Posao, sestro, posao..od jutra do mraka». Primace se meni i stavi ruku na moju butinu, tocno ispod ruba crne suknjice koju sam obukla.
Stajala smo u mraku balkona, skoro saptali. Primace mi se i povuce ruku uz butinu. Najezih se.

«Budalo jedna, sto si nam uradio.. Toliko sam te pozeljela...Nismo normalni...Zavrsit cemo na psihijatriji» - pricala sam tiho uzdisuci. Osjecala sam kako se dolje vlazim. Rukom uhvatio skoro cijelu moju guzu i cvsto stisnuo.

«Kako je dobra...» - drhtao je.

«Cekala sam da se javis...kao da si bjezao od mene. Nisi fer...» - saptala sam mu dok mi je rukom cvrsto milovao guzu.

«I ja sam tebe pozelio...Ne mogu onaj dan izbiti iz glave.».

Rukom sam sputila izmedju na njegove hlace i vidjela sam da je jako uzbudjen. Stiskala sam njegov kurac kroz hlace, silno zeleci izvaditi ga vani.
On me je milovao po guzi, a kako sam bila u crnim hulapkoma, nije mogao da dodje do koze. A i ovako me je izludjivao.

«Nemoj, B.... opasno je. Unutra ima toliko ljudi, nikada se ne zna kada ce netko izaci» - pozivala sam svoj zdravi razum. Kao da sam prizvala cudo, otvorise se vrata balkona i jos neki ljudi izadjose na svjezi zrak. Brzo se odmaknusmo jedno od drugog. Brat se rukovao sa njima i predstavi me kao svoju sestru. Brinula sam se da ne primjete nesto, ali bio je toliki mrak u cosku gdje smo stajali da nije bilo sansi. Pozdravih ih i podjoh da potrazim prijateljicu.

Unutra se bila razbila pocetna ukocenost i drustvo se fino zabavljalo. Nadjoh prijateljicu i uskoro smo obje plesale u nekom kubanskom ritmu. Rum je bio zvanicno pice veceri i trosio se u svim kombinacijama u ogromnim kolicinama. Brata je cijelo vrijeme stajao sa svojom prijateljicom, jednom visokom mrsavom crnkom. Jednom smo se upoznale i koliko se sjecam vodila je racunovodstvo jedne manje banke. Negdje pred ponoc, svjetla se ugasise, konobari upalise samo par svijeca tako da se skoro nista nije vidjelo. Upali se mali reflektor i pojavi se moj omiljeni pjevac sa svojom gitarom. To je u stvari i bilo ono sto sam cekala. Vec prvi akordi i «..jos uvijek lijepa si...» utisalo je masu. Povukoh se do zida, naslonih se na njega i zatvorih oci. Umor od puta, popijeni kokteli, polumrak i tihi zvuci akusticne gitare potpuno su me omadjijali. I nisam se iznenadila kada sam ponovno osjetila kako se njegova ruka spusta na moju zadnjicu. Stajali smo u masi, u mraku, ali opet, da je bilo tko bolje pogledao iznenadio bi se. Nisam imala snage da se pomaknem, ni da bilo sto kazem. Lagano sam se naslonila na njega. Osjetila sam nabreknuce na njegovim hlacama i to me je ponovno uspalilo. Ruke je stavio na moje bokove i tako smo stajali do kraja pjesme. On se tada odmice, rece samo kratko :
«vidimo se, sestro...» i ode ka svojoj prijateljici.

Osjecala sam se usamljenom i pokusah se kroz mrak probiti do konobara do jos jednog pica. Dok sam se vracala, prodjoh pored brata i njegove prijateljice i on me ponovno predstavi njoj. Ona me odmjeri od pete do glave i kratko doda: «Lijepa je...na brata» i nasmija se. Ako sam i sumnjala da li ima nesto medju njima, ovaj komentar mi je bio dovoljan. Nije samo valjda pricao o nama. Debil. Dok sam se udaljavala od njih, on podje za mnom i sapnu mi:

«Nemoj ici u toalet u prizemlju.Kada se popnes uz ove stepenice, i krenes lijevo, na kraju hodnika imas kupatilo. Ljudi ne znaju za njega i vjerovatno nema guzve i cisci je...». Nije ni cekao moj odgovor, vec je bio kod svoje prijateljice.

Nisam planirala ici do toaleta, ali bilo je toliko vruce da bi osvjezenje dobro doslo. Dok sam se penjala uz stepenice, cula sam tipa kako pjeva neku talijansku serenadu. I stvarno, na kraju hodnika nalazilo se kupatilo. Ukusno sredjeno (kako i dolikuje takvoj vili) sa debelim prostiracima i klupom za masazu u kutu kupatila.
Zakljucah vrata i dodjoh do ogledala da se umijem i popravim sminku. Pogledala sam se u ogledalo i bila sam zadovoljna. Visoka 1,60, crna kovrcava kosa, pripijena crna majica isticala je male grudi, kratka crna suknjica isticala je vitkost, a crne hulapke cinile su noge duzim. Dok sam popravljala sminku, cula sam kucanje na vratima. «Sada cu...brzo» - dobacih. «Ja sam..» - cuh glas koji me je isprva sokirao. Pa naravno. Sve je to isplanirao. Bojeci se da ga netko ne vidi, brzo otvorih vrata. Brzo se uvuce i ponovno zakljuca vrata. Vratila sam se ogledalu i nastavila sredjivati trepavice.

« Ovo nije dobro. Kuca je puna ljudi. I dosta ih zna nas...» - pricala sam mu. Stajao je iza mene i za trenutak nam se pogledi susretose u ogledalu. Spustio je ruke na moj stomak i milovao me po njemu. Obuze me vatra i zatvorih oci. Zavukao je ruke ispod majice, pomilovao me vrscima prstiju po stomaku i zatim je podize. Otvorila sam na kratko oci i vidjele njegove ruke kako pritiscu moje grudi i dobuju po ivici crnog prsluceta. Naslonih se na njega, zatvorih oci i potpuno mu se predadoh.
«Ne...» - rece - «..nemoj zatvarati oci...gledaj u ogledalu...gledaj kako imas lijepe grudi...» - dok je to pricao, spusti prsluce i ukazase se moje male cvrste grudi sa tamnim velikim kolobarima.

« ...gledaj kako ih lijepo milujem, gledaj kako ti diram tvoje bradavice...vidi sto ti brat radi..vidi seko , gledaj...».

Njegove rijeci i slika koju sam vidjela u ogledalu, ucinila su pocnem drhati. Pokusah ga uhvatiti za medjunozje, no on se kratko odmace.

«Ne diraj...samo gledaj....». Stavi mi svoj prst u usta i ja spremno poceh sisati.

«Vidi sestre..tko bi rekao da te male usnice mogu biti toliko pohotne..znam da bi da sada nesto radije drugo progutala, ali nista od toga....».

«Lud si, ali te zelim» ..uspjela sam nekako sastaviti tu polurecenicu. « ja sam ti sestra...nije u redu»..

Skroz mi skide majicu i prsluce i ostadoh do pasa gola. Pokusala sam se okrenuti prema njemu, ali mi nije dao.

« Seko, gledaj samo.. vidi kako nam se lijepo izgledaju moje ruke na tvojim grudima. Vidi se da krv nije voda.».

Ruke je stavio na moje grudi, njezno ih gnjecio, dok je prstima polako stiskao moje bradavice. Povukao me polako na sebe i osjetila sam na svojoj guzi njegov nabrekli penis. Promeskoljla sam se guzom i to me izludilo. Tako sam zeljela da me potuca sada i ovdje. Ali on je imao druge planove.

« Daj da skinemo te proklete hulahopke» - prosapta. Zavuce ruke ispod suknje i povuce hulahopke i gacice zajedno niz noge. Opet stade iza mene i podize mi suknjicu.

«Gledaj kako imas lijepu pickicu...ne volim kada je skroz izbriju... molim te gledaj je, na zatvaraj oci» -saptao mi je na uho. Jednom mi je rukom i dalje milovao grudi, dok je desnu spustio na moju malu. Gledala sam u ogledalu kako stojim gola do pasa, zadignute suknje dok me rodjeni brat, moj B., miluje po grudima. Kada mi je prstima razdvojio usmine, sva se stresoh. Spustio mi je prste na klitoris i poceo milovati, prvo skoro ovlas, da bi pritiskao sve jace i jace.

« vidi , vidi moje male sestrice...kako joj ovo prija...» - saptao mi je.

Uvijala sam se pod njegovim prstima . «Daj mi ga « - izludjena njegovim milovanjem skoro sam povikala.
«Ne.Nije u redu. Ipak smo brat i sestra. Sto bi rekli nasi roditelji da nas sada vide. Da vide svoju malu kcerkicu. Kako moli da je brat potuca. ...» -pricao mi je na uho.

« da ih nazovem da se pohvalim?!?!...» pokusah da se nasalim.

«..znam da bi ti se dopalo..uzbudjuje te i sama pomisao da ovo radimo....» - otkopca mi suknjicu i ona pade na pod . Sada sam stajala potpuno naga pred njim. Za trenutak se zaustavi i pogleda me u ogledalu.

«Kako si samo zgodna. Prava dzepna Venera... Kolike godine smo uzalud izgubili druzeci se sa pogresnim ljudima. Koliko puta smo bili sami u kuci, svatko u svojoj sobi. Koliko puta sam se samozadovoljavao, a ti si bila tako blizu. U susjednoj sobi. Obozavam te. Tvoje male grudi djevojcice, tvoju malu pickicu...Sjedi ovdje.» - sjede me stol za masazu. «Hocu da te pojedem.» .

Sjela sam na ivicu, preko puta ogledala. Kleknuo je ispred mene i poceo me ljubiti po bedrima. Nesvjesno jos vise rasirih noge. Prijala su mi njegovi poljupci, ali sam zeljela sam osjetit tvrdi muski kurac u sebi. Ali mi je pokazao nesto jos bolje...

«Daj sestro, sto si se stisla... daj rasiri te nogice..". Ljubio me je tocno gdje se spajaju moja bedra sa pickicom. Obraz je prislonio uz moja bedra, osjecala sam njegovu toplinu i tek malo, povremeno jezikom mi je doticao moju malu. To me je izludjivalo i podigoh kukove kako bi se sto vise priblizila njegovom jeziku.
«prava si ...» promrljao je.

Tako sam ga zeljela. Zaboravila sam skroz da se radi o mom bratu. «Cekaj malo» -rekoh mu.

Uzeh rucnik sa police, stavih ga na klupu i legoh skroz na nju.
Rasirih noge i rekoh mu:
«Hajde da vidim koliko volis svoju sestricu. Sve je ovo tvoje. Ostaje u obitellji». Pomazih se izmedju nogu, on spusti svoje glavu medju moje noge i spoji svoje usne sa vrhovima mojih usmina. Poce me ljubiti, ispocetka njezno, zatim sve jace i jace. Razdvojio je moje usmine i isao sa jezikom gore – dolje. To me je izludjivalo. Vrtila sam kukovima i dizala guzu i nabijala mu se u lice.

«To mi radi... ovo volim... ti si moj veliki brat» - mrmljala sam dok mi je on naizmjenicno sisao i lizao klitoris. Nikada mi u zivotu nije ljepse. Pocela sam drhtati cijelim tijelom, pocela sam svrsavati. On je osjetio. Presto me je ljubiti. Gornjom usnom mi je pritisnuo klitoris, dok mi je jezikom lizao pickicu. Nije normalno. I danas se najezim kada se sjetim te noci. Svrsila sam sigurno par puta tu klupi tolateta prigradske vile.

«Nemoj vise, molim te ...» - vise nisam imala snage da se pomaknem. Lezala sam na klupi, rasirenih nogu. Moja pickica se presijavala i tek tada sam cula da netko kuca na vrata. Brat je lezao na ledjima pokraj mene i stavih mu prst na usta.

«Mora da neko ima uspjesnu noc. Hajdemo da ne smetamo»...- cula sam zenski glas sa druge strane.

Kada su se koraci udaljili, tiho sam prosaptala: «Bio si divan. Steta sto JA tebi nisam pomogla.».
Nasmijao se: «Nije bilo potrebe.» - i pokaza mokru mrlju na svojim hlacama.

«I kako ces to sada oprati» - upitala sam ga dok sam oblacila gacice.

«Ma smisliti cu nesto. Evo fena ovdje..Nego, prava si mackica. Tako mi je zao sto si mi sestra. Volio bi tucati danima i nocima».

Morala sam biti iskrena.
«I meni nikada nije bilo ljepse. Kako si samo dobar kada me ljubis dolje. Zavidim tvojoj zeni. Ne bi prestajala nikada....Tako sam te zeljela, ali ovo nam nije pametno. Mogao bi nas netko cuti. Zamisli da se ovo procuje. Blizu smo cedrdesetih, nismo djeca. Da se ovo otkrije, ubila bi se. Zamisli da zatrudnim...» . Odjednom je bilo toliko razloga protiv.

«Znam.I meni to smeta. Ali sestra mi je prava tigrica. Bolju pickicu nisam vidio. Vjerovatno nismo jedini koji ovo radimo...Cuvaj mi se...».
Nasmijala sam se i poljubila ga u obraz. Unatoc svemu, jos nisam mogla da ga poljubim u usta.
«Tko ce prvi dolje?» - upitala sam ga dok sam popravljala sminku, a on fenom susio hlace. «Odoh ja, Andrea me sigurno trazi....».

Iskrala sam se sa kata i sva sreca nisam nikoga srela. Odmah za mnom, on je krenuo. Andrea nije ni primjetila da me nema. Zedna skoro sam odjednom iskapila pice koje mi je dodala. Kada je prolazio pored mene, vidjela sam da je jos crven oko usnica. Zacrvenila sam se kada se sjetila sto se desavalo prije par minuta gore na katu.
Tiho sam mu sapnula : «Lud si. Sto se nisi jos malo zadrzao i umio....».

«Ne..zelim jos osjecati miris tvoje pickice. A hocu jos nesto da uradim. Gledaj sada...»

Imao je onaj ludjacki izraz lica. Dosao je do svoje prijateljice, koja je razgovarala sa nekiim covjekom, porazgovarao kratko sa njima kada se tip udalji. Zatim je povuce do balkona. Posla sam za njima, malo odmakla zavjesu i vidjela sam kako se zestoko ljube. I tada sam shvatila sto je htio. Nije se ni umio gore u toaletu i sada ju je ljubio sa istim onim usnama kojima i mene doveo do ludila. Pitala sam se da li ona osjeca moj miris. Nije bio normalan. Ovisnik. Manijak.
Osjecala sam tako, da sam se zabrinula. Ako svaka zena trazi u zivotu svoju drugu polovicu, ja sam je nasla. Nitko me nije tako dobro zadovoljio u zivotu, nitko mi nije tako odgovarao u seksu kao on, ni jedan kurac nije bolje odgovarao mojoj pickici od njegovog. I bez obzira sto mi je bio brat, nisam se htjela odreci toga. Bez obzira koliko me osudjivali zbog toga.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Preljub iz pakosti
by: jaskojas

Te godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom.

Ljubav je preovladala mojim srcem, glavom i telom. Pristala sam da se udam nakon zavrsene srednje skole. Da mu u startu rodim dete, ispostujem praznike, familiju i ukucane. Cak sam i njegove bivse srece prihvatala, kao davnu epizodu mladalackih ljubavi. Ali jedna od njih me je naterala da se smuvam s kim ne treba. Sa njenim muzem.

Magda je bila njegova dalja rodjaka. Devojka koju su mu kao takvu namestali, sve za racun njihovih buducih bogatstava, jer i ona i on su bili jedinci i svo imanje bi im u rukama ostalo. Ja nisam imala bas nista. Milana sam iskreno volela i iz ciste ljubavi se udala za njega. Po koju primedbu i prekorni pogled na moj racun sam muski podnosila. Pogotovu kad sam mu rodila sina i time ucvrstila nas brak. Ipak, Milan je imao potrebe za drugom. A zasto? Cele noci sam mu bila na raspolaganju. Bila sam majka deteta koje sam rodila, zena u kuci, kurva u krevetu. Sta li mu je jos trebalo?

Imali smo goste za nedeljni rucak. Njegova dalja rodjaka sa muzem, postenim deckom, vrlo pristojnim i kulturnim. Sluzila sam rucak, kako dolikuje u dobrostojecoj kuci kakva je nasa bila. Na stolu je sve bilo posluzeno, ali sam stalno morala ustajati i donosit po nesto. Dnevna soba je bila ogromna. Sto nasred nje jos veci. Cesto sam obigravala oko stola i sluzila ih. Jednog trena sam osetila cudnu kretnju u muzevljevom pokretu. Presla sam preko toga i krenula put kuhinje. Muz njegove rodjake je pak otisao da proseta naseg sincica do stale. Milan se osokolio i nogom ispod stola dirnuo rodjaku medju noge. Jasno sam to osetila po njenom meskoljenju i njegovim pokretima. Nisu na mene obracali paznju, a ja sam sakrivena od njihovih pogleda pratila situaciju ispod stola.

Leto je bilo. Bez carapa, bosih nogu. Milan je bez problema nabio palac u njenu ribicu. Ona mu je stisnutih usana i sa ocitim odobravanjem svesrdno pomogla u tome. Osecala sam njene pokrete zadnjicom, kao ubode iglom. Otvarala je i zatvarala oci seoska namigusa. Jeftina droca koja ni hleb za stolom nije postovala.

Nisam htela da im smetam, mada sam u sekundi imala nameru da ih sa ostatkom vrele supe posteno okupam. Ipak, odlucila sam se za drugu varijantu.

Izasla sam do stale. Stamen je setao mog sincica i divio mu se. Mali je zadremao za vreme igre u njegovom narucju. Necujno sam ga odvela do spavace sobe i vratila se Stamenu. On se ocito razumeo oko stoke. Imali smo par prekrasnih konja i kobila koje je Milan ljubomorno cuvao. Jednom se konju digao pritisak. Naglo je skocio na najblizu kobilu i goropadnim kurcem napao. Jadnica je samo klekla i spremno docekala ubojit napad.

- Muz i zena nas varaju - rekao mi je bez ustezanja.

- Kako znas - zaprepastila sam se.

- Tako, to traje godinama. Jebu se kao stoka kad god se vide.

- Siguran si - procedih kroz zube.

- Idi, potrci i proveri. - predlozio mi je.

Vise ih nije bilo u dnevnoj sobi. Kakva drskost. Kakva sloboda. Potrazila sam ih. Nije ih bilo. Nikud. Izasla sam na sokak. Naseg auta nije bilo pred kapijom, a ni njih dvoje. Jasno mi je bilo sve.

Stamen me je docekao zabrinut. Mrk i nervozan.

- Krivo mi je sto misle da ja ne znam - rekao je ljutito.

- Kako sve to podnosis? - upitah ga u cuudu.

- Isto kao i ti sada. - odgovorio mi je suvo.

Lagano me je obuhvatio oko struka i poveo duz stale. Nisam imala ni kapi krvi u telu. Moj Milan je pobegao sa kurvom u sred bela dana. Da covek ne poveruje. Kako do sada nisam primetila tako nesto.

Zaustavili smo se pred konjem koji je malo pre sibnuo kobilu. Kurac mu je kao amortizer automobila strcao medju nogama. Naglo sam skrenula pogled sa amortizera u vidu konjskog kurca koji je ponosno strcao medju zdrepcevim nogama. Tamo je zalutao i Stamenov pogled. Primetila sam i Stamenovo izbocenje na tesnim pantalonama i stisak kojim me drzao oko struka. Znala sam da me zeli. Moj muz bolje nije ni zasluzio. On se kurvao van kuce, a a sam to uradila u sred stale njegovog gazdinstva.

Stamen me je pogledao u oci. Zazmurila sam. Naglo je spustio usne na moje. Spremno mu podadoh razjapljena usta. Dugo me je, dugo ljubio, a onda snaznim trzajem podigao i poneo put plasta sena. Uronili smo u more suvih, mirisljavih travica. Grubo mi je pokidao tanku kosulju. Jos grublje skinuo brushalter.

- Polako Stamene, imaces me. Nisam se prredomislila - rekoh mu trazeci malo vise neznosti.

- Dobro, dobro ... - odgovorio je dahcuci na moje nemo pitanje.

Belina mojih grudi se rasplinula u polutami plasta. Ovlas ih je pomilovao. Nesto kasnije sam milovala kovrdzavu kosu Stamenove glave. Dugo je i strasno ljubio vrhove mojih dojki pokusavajuci na mahove da ih proguta do kraja. Malene sisice su mu to pomalo dozvoljavale i spremno menjale oblik u njegovim ustima, prilagodjavajuci im se.

Nisam se obazirala na ceste ubode osusenih travki i slamcica. Nisam razmisljala o bolu koji mi je naneo grubim stiskom leve ruke na izmucenoj dojci dok se poljupcima spustio do pupka. U glavi mi je brujalo. Razmiljala sam da prestanem. Htela sam cak i da ustanem. Onda mi je ispred ociju izronila slika mog muza i kurvice. Situacija kad joj pod stolom zariva palac noge u pizdu. Zatim slika konja i kobile koja je poklekla pod goropadnim kurcem rasnog zdrepca. Povratka vise nije bilo. Glavom mi je sada strujala zelja za kurcem.

Stamen je vec skinuo helanke i gacice do polovine kukova. Pickica je izronila sa ridjom sumicom na milost i nemilost Stamenovim zubima koji je stade na mah grickati, cas lizati, a onda snaznim zamahom jezika predje preko nje kao po klizavom terenu i sudari se s klitorisom na pocetku vec mokre razvaline koja je zudela za milovanjem.

Sad sam vec bila gola, bez icega na sebi. Zacudo nisam osecala ubode slamcica i vlasi pokosene trave. Raskrecila sam nozice i pustila Stamenu na volju. Liznuo je, s dugim zamasima i pokretima, moju rasplakanu mackicu. Zabacila sam glavu u znak zadovoljstva i odobravanja i pocela samu sebe da milujem po grudima, da mrvim krvi prepune, rumene bradavice. Ruzicasta pica je sevnula, a ridja dlaka, nakvasena Stamenovom pljuvackom i poljupcima polegla kao pokoseno seno. Spretno je, videvsi moja milovanja krenuo rukama do mojih grudi, divljacki ih stisnuo nekoliko puta, zgnjecio tako snazno da me je do krvi zabolelo. Besna, od bola, zaslepljena malim ugrizom njegovih zubiju po klitorisu, vrisnuh kao kobila i naglo ustadoh.

Umalo nije pao, ali se spretno zadrzao rukama za moje bokove. Nije se predao, vec je jos brze postavio dlanove pod moje oznojeno dupe i nastavio da me lize dovodeci me do ludila. Moj dragi, a sad i pokvareni muz to nije znao da uradi ovako strucno.

Sada sam u sedecem polozaju lagano skinula njegovu majicu. Izronio je sasvim drugi Stamen iz tesne majice. Preplanuo, divne gradje, s upola manjim stomakom no u mog muzica. Pohotno sam pomilovala njegova ledja i vrat. Podigao je pogled. Oci su se odmah dogovorile.

Skinuo je pantalone do kolena. Ispljunuo je jednu dlacicu koju je zaradio lizuci moju picu. Vec nabrekli kurac je otkrio preplanulu glavu, kao osuncanu. Sagla sam se i bez ustezanja ga poljubila u vrh glavica. Jezikom sam zapalacala po otvoru na glavicu i obigrala nekoliko puta po njemu, a zatim ga jednostavno progutala. Zagrcnuh se i zakasljah, no od revansa nisam pobegla. Propisno sam ga olizala i podmazala, a zatim sam ustala i nabila se na Stamena.

Naslonio je svoja siroka pleca na direk i zauzeo cvrst stav blago savijajuci kolona. Spremno sam se popela na njega. Rukama je podigao moju oznojenu zadnjicu. Pomogao mi je da uglavim noge medju daske na boksu, a zatim namestio otvor vulve na kurac. Nije islo kao podmazano, kao sto sam ja htela, a htela sam da se snaznim pokretom nabijem na kolac i probusim stomak, toliko me je svrbelo u zelucu. Sklonila sam ruku s njegovog vrata i lagano mu namestila kurac na pravo mesto. U centar. Onda sam bez razmiljanja ispunila svoju zelju. Nabila sam se tako snazno i rascepila picu na dva dela. Stomak me je od siline zaboleo, a oci iskobeljile u neki unezveren i cudan pogled. Riknula sam kao lavica, no Stamen mi je zatvorio usta jezikom, usnama i zubima. Blago sam ga ujela za jezik i pustila tek kad me je bol u stomaku popustio.

Nastavila sam da se nabijam na kolac, stezuci mu pri tom vulvom kurac pri izvlacenju sa njega, a snazno je sirila pri nabijanju. Tako sam ujedno drkala kurac i jebala ga. To muzu nisam radila. Nisam stizala, jer bi on nakon obilne vecere radije legao da spava nego da jebe, a i kad bi resio da jebe, uradio bi to radi svog zadovoljstva, a ne mog. Nikada mi to ne bi zasmetalo, samo da nije za stolom, preziruci hleb, poceo sa kurvanjem, a zavrsio ko zna gde i u kom mestu.

Uzivala sam u prvoj, mojoj svaleraciji. Do daske. Minut mi je trebao da se zaljubim u Stamena. Moja milovanja nisu vise bila samo osveta. Osecala sam strasnu zelju da pripadnem ovom coveku zauvek. I sam je primetio mojo pokrete i poglede. Isto je i sam posle dosadasnjih milovanja cinio. Ljubio je i milovao kao svoje najmilije. Pokrete je napokon pretocio u reci ...

- Volim te, ljubavi, volim te. Celog zivota sam te voleo ... Sanjao sam o tebi sve dok se nisi udala za njega.

Nisam verovala usima. Poljupcima sam odgovorila na njegove reci. Onako, kako ljubi zaljubljena zena. Pokreti su nam bili sve ubrzaniji. Uzdisaji sve tezi. Pri kraju smo bili oboje, pocela sam da jecam od zadovoljstva.

- Pa ti places ... duso ... - rece, ljubeci me.

- Ne, Stamene, uzivam, prvi put sam pustila takav glas. Ti si ga probudio... - govorila sam kroz jecaje, iznudjene strascu, koja je poput plime navalila na obalu mog tela.

- Hocemo li zajedno? - upita me u dahu.

- Da, hocemo... - grleno mu odgovorih.

- Samo jos malo i gotov sam, smem li da te punim...?

- Ako, puni... - rekoh mu, - ali da znas, rodicu ga ako zatrudnim. Rodicu tvoje dete.

- Rodi ga sreco, rodi, samo ga ti rodi... Ja sam vec poceo da ga pravim... - rece i snaznim pokretom se zabi u mene, nabijajuci moja ramena na dole.

-Ahhh, ahhh. Gotova sam i ja duso ... - Izustih dok su nam se glasovi mesali u vazduhu.

- Preudaj se za mene - rece odjednom, drzeci me jos uvek u narucju.

- Mozda i hocu, - rekoh mu, cesljajuci mu kosu rukama i poljupcima.

I dalje sam se lagano nabijala i spustala na njegov kurac, koji je polako gubio na cvrstini. Iako vec mlohav, kurcic me je i dalje drmao kao struja. Svaki pokret mi je prelamao struk i misli u glavi. Najednom sam cula korake. Prekasno.

Na desetak metara od nas je stajao muz. I njegova zena, razume se. Besno je sutnula nogom slamu ispod stopala. Muz mi je najpre stisnuo zube i pesnicu, ali nije smeo da pokaze potpunu ljubomoru od svoje pratilje.

- Zar ti brate Stamene, zar ti? - procedio je.

- Ti moju jebes pet godina, pa nista.

- Ti sve znas - riknula mu je zena.

- Od samog pocetka. - rece oblaceci se lagano.

- A ti kurvo? - dreknu moj muz.

-- Ja sam prvi put prevarila muza, i necu nikad vise. Smatraj se od danas razvedenim i slobodnim.

- I ti, damo. - dobaci Stamen svojoj zeni.

Pukla je bruka i teske reci. Brzo sam se preselila kod Stamena na salas. Prihvatila sam njegovo dete, on moje, trece sam mu rodila iste godine.

Dali smo mu ime Nikola, jer se rodio pred svetog Nikolu. Te godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom. Drugog muza nisam vise nikad prevarila. Ni on mene. Nasa porodica je srecno zivela miran zivot na velikom salasu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
A da me vidi tajo – I dio
by: jaskojas

Da, istina je drolja sam . ma koliko sam se trudila da to poreknem ne vredi, znam bila sam, sad sam i ostacu. Od malena sam muskarcima u mojoj okolini gledala kurcine, i razmisljala o njima, njihovom obliku i velicini i o tome sta mogu da mi urade.

Znala sam da to nije tipicno za jednu dvanaestogodisnjakinju, ali nisam se bunila, svako vece sam masturbirala misleci na njih. Konstantno masturbiranje je trajalo do mog prvog seksualnog odnosa, kad sam imala trinaest i po godina. Od tada sam videla i osetila male i velike, srednje, debele i tanke, bele i crne. Sad imam 22 godine i nisam se nimalo promenila.

Najbolje seksualno iskustvo mi se desilo pre manje od godinu. Bilo je leto. Moji roditelji su napokon spakovali kofere i krenuli na more, a meni ostavili kljuceve i pozdravili me ocekujuci da njihova fina cerkica za to vreme sprema ispite. U pocetku je tako i bilo.

Ucila sam, vidjala se s prijateljima, svakodnevnica. Posle 4 dana javio mi se moj bivsi, Jovan, nekadnja ljubav mog zivota, koga sam kresala pored njegova dva druga i brata. Pozvao me je kod sebe da ''pricamo''. Zna se.

Obrijala sam ribicu, naparfemisala se kao i moju drugaricu. Kad sam posla, moj sedmogodisnji bratic me je podsetio da moram da ga vozim na rodjendan kod kumova. To nisam mogla da odbijem da mi ne bi moji prebacivali do kraja zivota. Ipak je to ugledna porodica, a ja sam se jezila takvih.

Jos jedan dan bez kresa, za mene smrt. 7 dana bez jebanja!!! Da ne duzim. Stigli smo na rodjendan gde je bilo pravo zabaviste. Sve me je to nerviralo.

  Ostala sam kod kume i kuma da popijem pice sa njima, cisto iz kulture. Kuma je sekla tortu za klince, a ja sam ostala sa mojim neodoljivim cetrdesetogodisnjim kumom, tatinim najboljim prijateljem, na koga sam uvek drkala. On je oduvek imao tako jebacku facu i pokrete, cinilo mi se da je iskusan i da mu je dobra oprema. Ovog puta nisam imala vremena za mastanje i krenula sam kod Joce.

Ali eto komplikacije, kola su mi se pokvarila. Kum se ponudio da me odveze bez dodatnih pitanja. I tu smo

. Dok smo bili na putu poceo je pohotno da me gleda i dobacuje dvosmislene recenice. Prihvatila sam igru, pogotovo posle popijenog konjaka. Na moje iznenadjenje, skrenuo je u slepu ulicu.

Rekao mi je: Kao da si juce dete bila, a sad ovakva picka. Iznedadio me je takvim grubim komentarom, ali to me je dodatno napalio. Pocela sam da se pipam za svoju vlaznu devojcicu, nesvesno. On je izvadio svoju kurcinu koja je bila nenormalno velikaaaaaa i poceo da ga baca u nesvest.

Zasto masturbirati kad sam ja tu - bile su moje reci. Zgrabio me i nabio duboko u moje grlo, pusila sam kao nikad, ponasala sam se kao porno diva gurajuci ga do krajnika a rukom dirajuci njegova ogromna jaja. Pusila sam mu toliko da me je vilica zabolela, a on je divljacki nabijao 3 prsta u moju guzu. Podigao je moju glavu i poceo divljacki da me skida.

Grizao je moje bradavice, trpajuci jednu pa drugu, i namestao svog domacina u moju picku. Nabio me je toliko da sam vrisnula iako je moja picka bila prevlazna. Dok me je rasturao pricao mi je kako je dobio zelju da me nabije na sred rodjendana, mene je to jos vise palilo, bila sam blizu vrhunca. On je i dalje prodirao velikom brzinom u mene, zatim ga izvadio i istom silinom nabio u moju malu guzu, jecala sam sto od bola sto od uzbudjenja.

Posle par minuta mahnito sam se tresla i svrsavala kao nikad do tad. Tecnost iz moje pohotnice se slivala niz nase butine. Jebao me je tako jos pola sata, cinilo se da moze citavu vecnost, a ja sam sva iznemogla od takvog karanja jecala u ekstazi. Izvadio ga je iz pice i gurnuo u moja vec razjebana usta.

Posle nekoliko sekundi je svrsio u velikim mlazovima, a ja bez oklevanja popila kao mala mleko pred spavanje. Ahhhhh .

Ovaj smek sperme do sad nisam jos probala. Umorno sam se oblacila, a on se zadovoljno smeskao gledajuci me i dobacujuci: Nisi ti losa, kumice, nadam se da cemo se cesce druziti. Zavrsivsi oblacenje i cuvsi te reci prisla sam mu i nabila jezicinu u usta i nezno mu pomazila veliko koplje. Izlazivsi dobacila sam: Naravno, sto se mene tice vec sutra.

Zalupila sam vrata i uputila se ka Jocinom ulazu. On je bio vec nervozan jer me je cekao sat vremena, pa mozda i vise. Bez pitanja, besan, rekao mi je da me je jedva docekao i uvatio me za umornu picu, a ja jadna kako da ga odbijem, ipak sam ja nimfomanka. Jocina kurcina je bila zaista velika, ali njegove tehnike nisu bile kao i kumove.

Kum nije dugme. On je najbolji jebac u mojoj povecoj kolekciji. Ipak kurac je nesto sto se ne moze odbiti kao ni kumstvo, zar ne?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
A da me vidi tajo – II dio
by: jaskojas

Iz mog "skromnog" iskustva skoro sam zakljucila da sve nazovi bludne radnje u zivotu ne mogu ostati skrivene. Uvek ce postojati bar jedna osoba koja ce znati sve o vama ali ce cutati . ili nece? ! Ko god da je citao neku od mojih prica mogao je da zakljuci da nisam cerka za pozeleti ali najgore od svega je to sto je isto to mogao da zakljuci i moj tata i to ni manje ni vise nego od mog bivseg jebaca a njegovog kuma.

Sa kumom sam se vidjala neko kratko vreme, iako je bio veoma iskusan i dobar jebac morala sam da ga se resim, jer jednostavno nisam mogla sve da postignem a on je navaljivao da se cesce vidjamo. I tako ja smislim glup izgovor kako mi je glupo zbog moje i njegove porodice bla, bla, bla, i prestanemo svaki kontakt. Izbegavala sam ga sve do te proklete veceri kad jednostavno nisam mogla da se izvucem. Bila je to proslava tatine i mamine 25 godisnjice braka.

Obicno uvek odu na veceru u neki restoran ali posto je to bilo 25 godina braka mama je pozelela da napravi malu proslavu sa simbolicnih 25 gostiju medju kojima je i moj kum. Proslava je bila u nasem velikom dvoristu. Kum i kuma su dosli medju prvima, nisam mogla da ga izbegavam nego sam navukla najljubazniji osmeh nevinasceta i krenula da se pozdravim. "Cao - cao! Sta ima? Kako fax? " .

razgovor je tekao po obicaju. Odahnula sam i posla u kucu dok su gotovo svi gosti dosli.

U hodniku me je docekao kum sa svojim jebozovnim smeskom koji me je obicno palio ali u tom trenu me je plasio. Zgrabio me za ruku i odvukao u podrum kojeg je odmah po ulasku zakljucao. Nabio me je uz zid i poceo da sapuce neka od imena mojih jebaca. Ufff nisam ni znala da ih je toliko mnoggooo ali on je ocigledno bio veoma upucen u to.

Pretio je da ce reci tati, instiktivno sam pocela da placem i molim ga da to ne radim a on je samo pitao: "A sta cu ja dobiti za cutanje? " Odgovorila sam: "Sta god hoces". Samo se bolesno nasmejao i jos vise me nabio na zid drzeci me levom rukom dok je desnom zadigao moju haljinicu i naglo povukao moje tangice i svom silinom ih usekao u moju picu i guzu. Zabolelo me je toliko da sam jauknula i pokusala da ga odgurnem govoreci da me boli a on me je samo jace stisnuo i rekao: "Tek ce da boli". Nastavio je svom silinom da mi tangice  useca u medjunozje do god nisu pukle.

Naglo me je okrenuo i seo je na drvenu klupu. Pokusala sam da pobegnem ali mi je udario takvu samarcinu da sam mislila da cu pasti. Poceo je da grize moje bradavice i da ih stipa. Posle je otkopcao je pantalone i momentalno mi nabio kurcinu do krajnika.

Bez milosti me je divljacki nabijao glavu napred nazad pa stao na par trenutaka ali naravno sa kurcem u mojim ustima. Pocela sam da se gusim, suze su lile niz moje lice. Gurnuo me je dole i namestio moju picu ka sebi. U tom trenu se cuo mamin glas kako zove kuma, on je iskulirao a ja nisam imala izbora.

Grubo je krenuo da me stipa po picki razvlaci usmine, i udara po njoj  mislila sam da ce mi krv krenuti. Plakala sam a on se malo spustio i uzeo nesto sa stare gomile. Prislonio je svoj uveliko dignut kurac na moju picu a nesto za sta sam kasnije zakljucila da je bocica nekog malog starog sampona ili tako nesto i prislonio na guzu. Uplasila sam se i probala da ga odgurnem ali me je istog trena zgrabio i rukom prekrio usne i svom snagom gurnuo u mene i kurcinu i bocicu.

Bolelo me je kao nista do tada, jecala sam i plakala dok je on i dalje nastavio da me nabija. Opet se mama cula ali ovog puta dozivajuci moje ime. Ubrzao je cepajuci moju utrobu svakim pokretom i gurao ga malo u guzu malo u picku. Slonio je ruku sa mojih usta i gurnuo me na klupu ali sam ja pala jer od bola nisam mogla da sedim.

Opet je krenuo da mi grize sise drkajuci svoj kurac. A zatim ga opet nabio u moja usta i napunio ih spermom koju me je naterao da popijem dok sam se ja borila za vazduh. Obrisao ga je od moju haljinu i dobacio: "Verujem da ces se javiti pa da ponovimo" i krenuo nazad na proslavu. Ja sam se isunjala nedugo zatim i otrcala u sobu, umila se i presvukla.

Usla je mama i pitala gde sam i sta mi je sa haljinom. Rekla sam da sam pala i pocepala je, na svu srecu poverovala je valjda od uzbudjenja oko proslave. A ja sam morala ostatak veceri da glumim raspolozenu cerkicu uprkos svim bolovoima dok me je kum gledao i zadovoljno se smeskao. I da, naravno da sam morala opet da se javim kumu jer ako se ne javim znam sta ce biti
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Vukica
by: jaskojas

ila je to niska, mršava devojka koja se pojavila u mom razredu,
negde pred kraj moje četvrte godine srednje škole. Novodoseljena negde
iz provincije, sa pomalo izgubljenim pogledom i stavom koji je govorio
koliko je nesigurna. Moja razredna, stara, užasno ružna žena, ali
odmerena, blagih reči, i gospodskog držanja, mahnu joj rukom da
pronađe sebi mesto. Nesigurnim korakom prođe do samog kraja učionice i
sede u poslednju klupu do moje u red do vrata.
- Ćao, ja sam Vlada.
Šapnuh i nasmeših se.
- Ćao, ja sam Vukica.
Otkrila je redove pravilnih zuba, iza mekanih punih usnama.
Okruglasto lice na kojem zelene oči ispod dugih, dugih trepavica odmah
privuku pogled. Kratka crna kosa, besprekorno je bila očešljana,
prebačena sa jedne strane iza uha. Privukla me je odmah, nešto u
njenom držanju, nešto u njenim odsečnim pokretima, nešto što je bilo
nešto novo u inače ustaljenom životu srednjoškolca. Jedva sam čekao
odmor, ali čim je zvonilo izgubih je u onoj gunguli i stisci. Pronašao
sam je nešto kasnije, kod ulaza u školsko dvorište.

- Hej, mogu li da ti se pridružim, da ne budeš sama?
- Naravno. Hvala ti, nikoga ne poznajem, osećam se kao peti točak ovde.
- Ma to je samo glupost prvog dana. Mogu da zamislim kako se osećaš.
- Ne baš najbolje.
- Novi grad, nova škola, nova lica… sasvim normalno.
- Ovo je treći grad za dve godine u koji sam se doselila.
- Šta?!
- Da treći.
- Da ti ćale nije vojno lice, nisam čuo da se neko seli toliko za tako
kratko vreme sem vojne službe.
- Nije. Ali je dovoljno bogat da mi uništava život, seljakanjem. Ali
neće to moći dugo još.
- Zašto? Šta to radi?
- Zbog mog problematičnog ponašanja.
- Ha, ha, ma daj, kakvo problematično ponašanje, ti mi pre ličiš na
nekog štrebera, predsednika odeljenja.
- Čućeš uskoro, ne brini.
- Ih bre, šta ćeš da uradiš, da opljačkoaš menjačnicu ili trafiku.
Nemoj me zavitlavati.
- Ni najmanje, videćeš i sam.
- Šta radiš posle škole? Mogu da ti budem vodič kroz novi grad.
- Ma nemoj gubiti vreme sa mnom, nisam ja za nikoga. Neću biti ovde
toliko dugo da upoznam grad bolje.
- Nema veze, ako želiš tu sam. makar da pobegneš od kuće na par sati.
Izdiktirala mi je broj i ja moj njoj.
- Veruj mi… kuća je najmanje što mi je na pameti. Još malo i moći ću da odem.
- Izgleda da su matorci teški smor?
- Samo on, mama je pobegla odavno od njega. Ona je pametna, ja sam
glupava. To je njegov epitet za mene “ona glupava”.
- Žao mi je što to čujem.
Zapravo, ja sam bio glupav, postavio sam pitanja koja su uradila
upravo suprotno od onoga što sam ja hteo. Vukica se pozdravi i ode,
više se nije pojavila na časovima tog dana. Pokušavao sam da je
pozovem cele nedelje, ali je uvek nalazila neke čudne razloge da se ne
vidimo, a i u školi je više volela da bude sama. Što me je više
izbegavala, ja sam više želeo da joj budem bliži. Hvatao sam sebe da
ponekad samo zurim u nju, nem za čas i sve oko mene.
Prošle su već tri nedelje i polako sam se vraćao uobičajenoj rutini.
Gluvarenje sa dripcima iz kraja, beskrajne pijanke i mamurluci. Vukica
je ostala neko ko bi mi uvek doneo osmeh na lice, ali sem običnih,
bezličnih “ćao” i njegovih dodataka, ništa se više nije događalo.
Bila je subota i žurka za 18-i rođendan kod ortaka. Pijanka ekstra,
raskalašna ženskadija koju smo lako napijali i žestoki petinzi po
ćoškovima stana. Taman sam zavlačio ruku pod majicu nekog pijanog
gabora, kad ulete jedan od društva prilično zajapuren i pozva prstom
muški svet u blizini.
- Ludilo, ljudi, ludilo! Neviđeno.
- Hajde bre gmazu, pričaj šta se dešava, nemoj mi sereš tu, ostavio
sam jedno dupe tamo, hoćeš da mi se ohladi?
- Vukica čoveče. Vukica!
- Ona nova mala. Onaj mrgud?
- Baš ta. Eno je tamo u prolazu za Radničko naselje, trpa je ko stigne.
- Ajde ne kenjaj opet nesrećo!
- Ma ostani ovde ako nećeš da se omastiš kretenu, posisala me ko
usisivač. Ja odoh po još, a vi ako nećete možete i da ostanete ako ste
budale.
Nekoliko njih je odmah izašlo, a neki su se vratili pijanim
pratiljama na žurci. Ja nisam mogao da se dozovem u prvi mah. Bilo mi
je sasvim sumanuto to što čujem i bio sam blizu da glasnika iznogetam
zbog laži, ali sam i ja uredno krenuo sa njih 7-8 da proverim priču u
koju nisam želeo da verujem. Do navodnog mesta okršaja bilo je samo
4-5 minuta i svi smo užurbano koračali, polako prelazeći u trčanje.
Hvatanje pozicija, šta li. Dok smo zadihani prilazili začusmo glasove
i smeh. U polumraku, osvetljenom samo po kojom uličnom svetiljkom,
nečiji mobilni blesnu jarkim belim svetlom.
- Moram to da snimim čoveče.
Iza ugla videsmo nekog nepoznatog momka kako stojeći prikucava
Vukicu, koja se držala za zid išaran grafitima pognuta što je više
mogla. Na sebi je imala samo ružičastu majicu, dok su joj farmerice i
gaćice bile bačene kraj njih. Slobodne grudi koje su se tresle u
tankoj tkanini, drpao je jedan debeljuškasti klipan koji je
nestrpljivo čekao svoj red.
- Jebote, istina je!
Provali neko iz grupe dok smo se približavali. Na tren zastadoše u
radnji kada su nas videli, ali već sledećeg trena Vukica uze alatku
onog mamlaza što je pipkao koja joj se klatila kraj lica i spretno je
obradi jezikom. Krenula je kanonada glupavih komentara, otkopčavanja
kaiševa i skudanje gomile koja je stigla.
Upali se još jedan mobilni.
Vukica se okrenu kad vide šta se dešava i i povika.
- Snimaj, snimaj sve!
Upali se još jedan, dok se momak koji je žestoko kresao prosipao po
njenim leđima. Kad je završio, uspravila se dok je pokušavala da vidi
da li joj je uprskao majicu pozadi. A tada se čitava gomila zaletela,
kao kada se oslobodi mesto u gradskom prevozu.
- Šta je bilo pederčine, ko vas je zvao?
- ‘Ajde droljice nemoj da se femkaš.
Priđe joj jedan razbacani i pritera uza zid držeći je za ramena.
- Hej bre stoko, pusti me!
Vukica se otimala, ali sa ne previše žara, više se prenemažući nego
što je stvarno htela da se otrgne iz njegovog stiska.
- Hajde fukso, sisaj ga!
Povuče je divljački dole.
- Neću tako!
Vukica ustade, sada već besna.
- Stanite u red, kako mislite da svi svršite. Neću da budem ovde celu
noć, moram kući još malo.
- Pazi je molim te, mora da ide kući!
Klekla je na gomilu farmerica koje su skinuli dripci sa isukanim
patkama oko nje i vitlali njima grohotom se smejući.
- Ti da snimis kako treba, nemoj da se nevidi lice.
Dobacila je jednom koji joj se uneo sa mobilnim koji je snimao u facu.
- Da postavim na internet ako treba?
- Obavezno.
Bila je vrlo brza, pokušavala je da usluži sve oko nje dok je jedan
od ortaka zasao iza nje i pokušavao da je navuče na sebe.
- Ne može tako, čekaj malo, lezi na leđa…
Davala je instrukcije, dok se bilmez sa smeškom od uveta do uveta
postavljao što je najbolje mogao da je dohvati. Spretno je navuče na
nabreklu kitu, dok se ona meškoljila, pokušavajući da ga celog
obuhvati. Jedan po jedan su je smenjivali i ponovo vraćali, dok je ona
sve spremno prihvatala. Prskali su je sa svih strana, ulipana i
lepljiva, ali nije prestajala. Neko joj na kraju smače majicu, šarenu
od semena po njoj i oslobodi joj male, ali čvrste prelepe grudi.
Poskakivala je, ponekad uzdahnula, ali nijednom nije rekla da ne može
ili neće više.
- Daj da te kresnemo u bulju!
Dobaci onaj debeljko dok je sam sebe zabavljao čekajući da je opet uzme.
- Nema toga, neću.
Uzvratila mu je, dok je obrađivala neko iz društva po ko zna koji put.
- Pazi fuksu “nema toga”. Da ti zavalim par šamara ima i u uvo da te napunim.
Sad je već bilo dosta, okrenuo sam se i otišao dok se gomila i dalje
vitlala oko nje. Bilo mi je muka. Toliko da nisam dolazio u školu par
dana. Nisam želeo da se sretnem sa njom. Ne bih ni mogao, jer kad sam
se napokon pojavio saznao sam da od onda ni ona nije dolazila. Šta
više, dolazio je neki stariji čovek i uzeo ispisnicu, opet su se
selili.
Snimci one noći su već odavno kružili net-om. Brujao je čitav
grad o tome, čak se i na TV-u govorkalo o propaloj omladinii svemu što
se dešava u društvu. Mislim da ih je svaki muškarac, a i dobar deo
devojaka imalo na telefonima ili računarima. Devojke da osmotre sa čim
je muški svet raspolagao. Video sam i ja snimke. Čak i sebe u jednom
kadru.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Mamurluk
by: jaskojas

Glava mi je bila teška kao nakovanj, a u ušima mi je zujalo, kao
tunel na auto-putu pun šlepera u punom gasu. Svaki pokušaj da se
podignem u krevetu, završavao se bolom u slepočnicama i mom tromom
vraćanju na jastuk. Sačekao bih još neko vreme do sledećeg pokušaja,
ali se tada neko promeškoljio kraj mene, mazno predući. Prebaci ruku
preko mojih grudi i šapnu mi “dobro jutro”. Sa naporom otvorih oči i
naterah sebe da pogledam ko je to. Nepoznata crnka, krupnih sanjivih
očiju gledala je u mene. Još veća misterija je bila u tome što je bila
gola. Jedna dojka joj je virila pored plavog tankog pokrivača.

- Hmmm izvini, možda će biti glupavo i nevaspitano sa moje strane,
naročito u ovakvim okolnostima, ali… ko si ti?
Crnka se samo lenjo protegnu uz vragolasti smešak.

- Hajde, nemoj da se sramotiš, seti se.

Okrenu se i stavi svoju glavu na moje grudi i dalje me gledajući tim
đavolskim očima. Nisam mogao da im razaznam boju. Od jutarnjeg sunca,
koje je padalo pod nekim bolesnim uglom, činilo mi se da prelaze is
neke duboke plave ka ljubičastoj.

- Pa, po boji očiju, rekao bih da se zoveš Elizabet Tejlor, ali
verovatnoća da si ti zaista ona, je minimalna.
I dalje mi je bubnjalo u glavi, ali se nekako izvukoh ispod nje i
podignuh na uzglavlje kreveta. Mahinalno primakoh prste slepočnicama
kada bol postade previše jak.

- Hajed, ne drži me u rebusu, pričaj mi šta se desilo sinoć? Ničega se
ne sećam i moram ti reći da me to brine i plaši.
Taman je htela da mi odgovori, kada se začu kucanje na vratima i
jedan lagan ženski glas sa druge strane.

- Hotelska posluga, tražili ste doručak u krevetu.

Crnka se na to nasmeja i poskoči da otvori vrata. Onaj bol koji mi je
bubnjao u glavi, postade dvostruko jači kada sam je ugledao kao od
majke rođenu, kako skakuće ka vratima. Predivno izvajana žena on nekih
30- i nešto vrlo svetlog tena, zategnute čiste kože, punih teških
grudi, tananog struka i gustog crnog šumarka izneđu nogu, uze bade
mantil sa fotelje i ležerno ga obuče dok je otvarala. Tek tada sam
primetio da sam u nekom hotelu, u velikom narandžastom apartmanu sa
svim luksuzom koji je za to bio primeren. I dalje sa izrazom lica “šta
ja ovde radim” videh čudne poglede na licu mlade devojke koja je
gurala kolica na kojima je ispod velikih srebrnastih zvona bila
naručena hrana za nas. Tek sam tad primetio da su ti pogledi bili jer
sam dozvolio da mi kita viri u nekom polu dignutom stanju. Brzo se
pokrih dok je devojka pokazivala šta nam je donela. Crnka joj nešto
šapnu i natera je da pocrveni u trenu. Nespretno se pozdravi i hitro
izađe.

- Hoću li napokon dobiti neka objašnjenja ili ću i dalje biti u rebusu
sa ovom prokletom glavoboljom?
- Ma to je samo mamurluk, sigurna sam da si ga i ranije doživeo.
- Ne nisam, naprotiv. Bar ne ovakav. Šta se to desilo sinoć? Sećam se
prijema, sećam se šampanjca i gomile hrane… i to je odprilike to.
- Mešao si pića, bio vrlo veseo i vrlo šarmantan… a ostalo… pa
reću ću ti ako budeš dobar.
- Reci mi, molim te.

Nasmešila se široko, pokazujući rukama da se predaje.
- Otišli smo sa prijema, postalo je jako dosadno među svim onim
starkeljama i njihovim pratiljama. Mali peting u foajeu… i apartman
za našu privatnu žurku. Mislim da si ostalo shvatio.

- Kako se zoveš?
- Iva.
- Jesam li ti rekao da sam oženjen? Da inače ne pijem?
- Ha, ha, ha, da jesi, uostalom vidim ti i burmu.
Tada pokaza svoju šaku na kojoj je tanani prsten pokazivao isti status.

- Dogovor je bio “ako tebi ne smeta, ne smeta ni meni”.
- I ti si bila pod uticajem nekog alkohola?
- Malo vina, ništa strašno. Daleko od toga da nisam mogla da se kontrolišem.
- Hmmm, ova situacija mi govori da kontrola nije bila baš na vrhunskom nivou.

- Ne brini, znala sam šta želim.
Crnka razveza bade mantil i otkri se, a ona jarka jutarnja svetlost
kao da malo utihnu pred njenom belinom.

- Samo da znaš, imaš užasno tvrd san.
- Pa i nemam bas, verovatno od pića.
- Umalo da me ostaviš na pola puta. Drmusala sam te i vikala, ali
ništa. Tek kada sam ti uvrnula kitu, jauknuo si i bio dovoljno budan.
Možda sam i ja palo preterala, treći put…
- Šta? Treći put? Ehej, da mi ti i sada ne uvrćeš kitu? Nisam imao tri
puta za redom od faksa. Nemoj me farbati molim te.
- Ha, ha, ha, ni najmanje, imam i dokaze za to.

Pokaza na stočić kraj kreveta na kome je bila prazna kutija
“durex-a”. Prišla je do kreveta i brzim pokretom smakla prekrivač. Bio
sam već tvrd i spreman i potpuno zatečen.

- Mangupe, treba li ti alkohola za još neki put?
- Mislim da je ono “zavrtanje kite” učinilo da mogu koliko hoćeš puta.
Boli me i dok mislim na to.
- A ovo?

Kliznu po meni i utisnu poljupce po telu. Toplota njenih šaka učini
da zadrhtim. Obuhvati ga i jezikom kliznu po rupici na vrhu, a već
sledećeg momenta, usisa ga do kraja. Pogleda me zavodnički tim
čudesnim očima dok je to radila.

- O da… baš boli, ali izdržavam nekako.

Prebaci se preko dok me je sama navodila u sebe. Nežno uzdahnu dok
sam klizio unutra. Savršeno je ritmično podizala čvrstu guzu dok mi je
stavljala ruke na svoje grudi. Polako je ječala ubrzavajući. Odvoji se
od mene i podiže se sve do moje glave, postavljajući čupku tačno iznad
mojih usta.

- Hajde, želim da me grickaš.

Nije trebalo da mi dva puta govori. Uronio sam u njenu dlakavu
mačkicu, i svojski uživao u njenim sokovima. Jedva sam je zadržavao na
sebi. Uvijala je kukovima i bežala, dok sam je pridržavao rukama za
njenu prelepu guzu. Bilo joj je dosta, sklonila se sa mene i okrenula
mi zadnjicu.

- Uzmi me, odmah, molim te!

Sledećeg trena već sam klizio kroz šumarak njenih butina, obliven
sokovima koji su cureli iz nje. Drhtala je i glasno stenjala, dok se
nije spustila i uz jedan glasan uzvik smirila. Bio sam blizu i ja,
vrlo blizu. Puštala me je da dodjem do kraja kako znam i dalje se
dajući što je bolje mogla.

- Nemoj unutra, molim te.

Uspela je da kaže na kraju, taman kada sam hteo da prsnem. Izvadih ga
i podigoh se. Umrljao sam je po leđima i legao kraj nje. Sve je nekako
dobijalo konačan izgled, kockice su se slagale same od sebe. Video sam
fleševe događaja od prošle noći. Nisam mogao da verujem šta se dešava.

- Obriši me, smeta mi.

Uzeo sam kraj prekrivača i obrisao seme sa njenih leđa.

- Odličan si bleso jedna!

Ustala je i krenula u kupatilo istežući se.

- Hajde, idemo na tuširanje, a posle da doručkujemo, gladna sam.

Nije me sačekala. Dok sam ustao, već sam čuo dobovanje vode. Sanjivo
sam se klatio da joj se pridružim, vukući noge po mekanom tepihu koji
golica stopala, a tada je zazvonio mobilni, pomerajući me iz tog nekog
stanja ekstaze. Na displeju je pisalo “kuća”. Supruga zove da proveri
kako je prošao prijem i kada ću kući. Sačekah tren, da se priberem i
smirim, nabacih kez na lice i pritisnuh zelenu slušalicu na telefonu.

- Hej, ljubavi, upravo sam ustao… idem da se istuširam, klopam i
krećem kući. Trebalo bi da sam do ručka tu. Kako je prošao prijem?
Uobičajeno, smaranje šta bi drugo. Kako su klinci? Važi ljubavi,
stižem još malo. Ćao.

Pritisnuh crvenu slušalicu i jedno elektronsko “klik” me sasvim
razbudi. Krenuo sam na tuširanje beše… Uhvatih pravac prema kupatilu
iz koga je dopiralo prijatno pevušenje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Najbolji sok
by: jaskojas

“Prokleta vrucina”, izustih dok se moj jos dobro stojeci Yugo provlačio kroz saobracaj jednoga avgustovskog podneva. Imao sam jedini smelosti da kolima podjem na posao, bez obzira na katastrofalan saobracaj i na cenu benzina pa sam tako uvek na povratku imao makar po dve tri koleginice koje sam trebao da razvezem kuci. U stvari, vise od vrucine me je nervirala činjenica da su pored prolazile polu gole devojke, ili bolje rečeno devojčice, a ja sam se nalazio na nekoj vrsti nasilnog seksualnog posta.
« Pogledaj ove devojke», kao da je čitala moje misli izusti Milena, koleginica Beogradski koja je zivela u istom kraju kao i ja. «Da li njihovi roditelji znaju kako se one oblače i sta rade u slobodno vreme posle skole», Ta njena izjava mene natera da jos jednom opsujem vrucinu. Milena je imala malo vise od trideset godina, i predstavljala je tip zene koje muskarci nikada ne bi pozeleli. Ne zbog fizičke neprivlačnosti. Spadala je u onu vrstu zena čiji se broj seksulnih odnosa moze izjednačiti sa brojem dece koji ima, ona nije imala ni jedno. Muz joj je bio pravi knjiski moljac i sex ga je zanimao kao i specijalno izdanje Alana Forda u boji. Njena izjava je dobila odobravanje sa zadnjeg sedista.
« Da ,a čula sam da i skoli nisu sjajne. Priča se da puse svojim skolskim drugovima za 100 dinara». Jelena je bila nova u firmi.

Tek sto je zavrsila fakultet. Kratka plava kosa, zategnute male grudi i fantastična guza, kojoj tesko da bi odoleo bilo koji normalni muskarac.
Ove verbalne provokacije vise nisam mogao da izdrzim. Pogledao sam u retrovizor i ugledao Jelenino lice.
« A za koliko bi ti popusila Jelena». Pre nego sto bilo sta objasnjavam dalje shvatite ove činjenice
bilo je stvarno mnogo vruce

U normalnim sutuacijama nista naravno ne bih rekao. Naravno ne nesto tako.
Jelena me sa zaprepascenjem pogleda u retrovizor. Lice joj je bilo crvenije od tesne majice koju je nosila. Milena dobi neki čudan napad kaslja. Srecom da smo bili blizu pa situacija nije postala jos kompilikovanija.
Sutra ujutru kada sam dosao u firmu vec su me čekali zenski pogledi koji su me odmeravali od glave do pete, u smislu, «znali smo mi kakav je on, sada je samo otkrio pravo lice». Ono malo muskaaca sto ima u firmi je cutalo ali u njihovom polu sakrivenom osmehu sam znao da znaju za incident od juče. Nisam vam rekao jos nesto. Pored toga sto je bila fina i čestita devojka sa svojih 35, Milena je bila i velika alapača. Ko bi rekao. Zbog toga sam i odlučio da je izbegavam jedno 5 godina, i moram da vam priznam da mi je prvih sva sata u potpunosti poslo od ruke. Posle dva sata je naisla i teatralno okrenula glavu u drugu stranu. «Odlično», pomislih, sada sam makar sa te strane miran. Jelenu nisam zeleo da izbegavam, ali i kada bih je video samo bi pogla glavu, pocrvenela u licu i prosla. Nije upalilo ni moje «Zdravo».
Tako je to potrajalo mesec dana.
Posle mesec dana, naravno opet posle posla, konačno smo razmenili nekoliko reči.
Čekala je autobus. Pored nje je stajala Milena i nesto joj je uporno pričala. Jelena je samo klimala glavom.Sa kilometar se videlo da joj je dosadno.
Stadoh pored i otvorih vrata. Milena okrete glavu.
« Jelena udji», izgovorih i pogledah je pravo u oči.
Kao hipnotisana, Jelena udje i sede na suvozačevo mesto. Kako smo se udaljavali, jasno se moglo videti zbunjeno Milenino lice u retrovizoru. «Crkni kozo», pomislih.
Pogledah u Jelenu. Bila je crvena u licu, tako da su njena tanka bela bluza koja je skrivala njene čvrste grudi i kratka bela suknja ispod kojih su se nalazile predivne noge, totalno dosle do izrazaja. Osetih kako mi se lagano ali sigurno dize kurac od samog gledanja na njene grudi i njene noge.
«Skreni ovde», reče Jelena iznenada.
«Gde cemo Jelena»?
«Moram da zavrsim nesto na Kosutnjaku, ako nije problem». Konačno se nasmesila.
«Ok», rekoh. Toliko sam joj dugovao. Samo sam se nadao da nece primetiti moj vec poprilično podignuti kurac.
Na način koji me vodila Kosutnjakom stekao sam utisak da ga dobro poznaje. Ubrzo smo se nasli na jednom poprilično skrivenom mestu.
«sta sad», upitah. Jelena je cutala nekoliko trenutaka a onda joj je ruka krenula ka mom medjunozju. To je bio onaj trenutak, koji je moj kurac čekao da se sasvim digne. Imao sam osecaj da ce eksplodirati u pantalonama. Srecom Jelena je bila spretna sa kaisem i sa slicom tako da je vrlo brzo bio slobodan. Ali samo za trenutak. Uskoro je nestao u Jeleninim ustima. Kada je jezikom presla preko moga kurca kao da me je udarilo sto gromova. Jos nisam ni znao sta mi se desilo, a moja desna ruka se nasla na njenoj pici. Za sav njen rad jezikom, morao sam i ja da uzvratim, bila je vlazna. Kako je moj srednji prst nestao u njenoj pici, tako je ona sve strasnije počela da sisa moj kurac. To je radila kao prava profesionalka. Osecao sam se kao na sedmom nebu. Medjutim, imao sam snage da izgovorim samo glupo dečačko.
«Kako ti to dobro radis». Ovo kao da joj je bio dodatni stimulans. Samo je promrljala nesto i počela jos strasnije da pusi. Kako je ona strasnije sisala moju karinu tako sam i ja ubacio dva prsta u njenu picu. Bio sam na vrhuncu. U tom trenutku stade. Nisam mogao da verujem. Procvileo sam kao kuče. Otovori vrata i izadje. Srecom otvori zadnja vrata i leze na zadnje sediste. «Dodji i polizi je». Nisam čekao dva puta da mi se kaze. Gotovo da sam proleteo kroz sedista, a moj jezik se vec nasao na njenoj pici. Lizao sam je kao zedni pas. Ona se uvijala pod vestim ubodima moga jezika. Počeo sam sve dublje da se probijam u nju. «Uhhh, jezik ti je bolji od kurca», reče u agoniji. Čekaj tek da vidis kurac, pomislih. Usta su mi bila puna njenog soka. Bilo je to jedno od najboljih pica koje sam popio. Nisam mogao vise da izdrzim uspravih se i okrenuh je na kolena. Svom zestinom joj nabih u vec razradjenu picu. Počela je da cvili od zadovoljstva. Sve je brze i brze vrtela kukovima. «Nemoj da svrsis jos molim te». Trudio sam se da joj ispunim zelju. Stvarno sam se trudio. sto vise vremena provedem u ovoj pici to ce i meni biti duzi osecaj raja. Raja u koji me je direktno odnela njena pica. Ali nisam mogao vise da izdrsim. «Pri kraju sam», zaurlah. Jelena se vesto okrenu i uze ponovo moj kurac u usta. Imala je tek toliko vremena da oseti moju vrelu spermu. Svrsavao sam obilno. Progutala je svaku kap. «Najbolji sok koji sam popila ove godine», reče kada proguta i zadnju kap.
Dvadesetak minuta kasnije sedeli smo u jednom kaficu na Kosutnjaku i zagonetno se smeskali. Kao deca koja su uradila nesto sto nisu smela.
«Uplasila sam se da si slučajno otkrio da sam prava ninfomanka, i bilo mi je krivo, zgog toga. Plasila sam se da se nece raspričati po firmi i naravno otkaza. Sada kada znam da si o.k. mozemo ovo i nastaviti»
Bio sam ponovo u Raju. Skupih snage za pitanje.
« Jedino mi nije bila jasna Milena», nisam bio jasan ni sam sebi. Imao sam super seks i verovano jos super seksa a setio se tamo neke frustrirane babe.
« Ne zameri joj. Znas ona je lezbejka, nije ni čudo pored svog muza. Onakve devojke, a ona nista ne moze da uradi sa njima. Frustrirajuce, zar ne?. Nekiliko puta sam joj dala da me polize, čisto da meni posle ne bude krivo. Da ti kazem da je baba odlična.», nasmeja se.
Vrtilo mi se u glavi.
«Izvini stigla mi pratnja, vidimo se sutra». Jelena ustade od stola i krete ka jednoj mladoj devojci. Poljubila je kratko u usta i sa osmehom pokazala ka meni. Obe su mi uz osmeh uzvratile. Jos mi se vise vrtelo. «Milena lezbejka, odvratno», pomislih. Ko zna koliko bih jos bio u nokdaunu da ne čuh mladi zenski glas pored sebe.
« Izvinite da nemate sto dinara». Bila je to devojka ne vise od 17 godina. Nasmesih joj se. «Imam i vise».
Svet je definitivno poludeo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Zrelost na ispitu
by: jaskojas

Osvanulo je prvoaprilsko jutro, dan stvoren za šalu, a ja sam imao neki glupi ispit iz računara i morao sam da idem za Beograd. Na stanicu je stigao neki novi dabldeker i svi su pojurili na sprat. Pošto sam planirao da malo usput učim seo sam u donjem delu autobusa. Iskreno, oduševio sam se jer sam bio jedini putnik u “ prizemlju” , ali samo što autobus nije krenuo ušla je neka žena srednjih godina, prišla mom sedištu i pitala da li je slobodno. Sa čuđenjem sam joj odgovorio da jeste jer je unaokolo sve bilo prazno.

Ona je sela a ja sam izvadio svoje skripte i počeo da čitam. Ubrzo je prošao i kondukter, napisao nam karte, poslužio sokom a po povratku je pustio i film. Autobus je bio izvrstan, dobro zagrejan tako da sam ja počeo da dremam ne gledajući film ni moju saputnicu. U jednom trenutku sam osetio nešto na mom kolenu, ispod oka sam pogledao i video ruku gospođe koja je sedela do mene.

Pravio sam se da spavam iako je nešto počelo da ključa u meni. Kurac mi je već bio kao kamen a njena ruka je išla sve višlje i višlje. Stigla je i do mog međunožja i tiho rekla “Au mali!”, na šta sam ja odgovori da i nije baš tako mali. Bio sam potpuno zbunjen, nisam znao šta da radim ali sam ipak nju pustio da radi šta želi.

Polako, dugme po dugme ona je otkopčala i moj šlic, malo povukla bokserice a iz njih je iskočio kurac kao iz katapulta. Polako je prišla usnama i počela da ga puši, rukama mi je mazila jaja a vrhom jezika dirala glavić. Malo je falilo da eksplodiram, što se ubrzo i dogodilo. Svršio sam u ogromnim mlazevima ali teta nije dala ništa da se prospe, sve do zadnje kapi je posisala.

Bio sam veoma zadovoljan ali još uvek nisam reč progovorio. Moja batina je opet počela da raste pa sam ja brže bolje zavukao ruku teti ispod suknje, ona me je uhvatila za ruku i rekla “E to nije za decu, a za ovo malopre moraćeš da me odvedeš do Zelenog Venca”. Već smo se približavali autobuskoj stanici a ja sam se čudio onom što mi se dogodilo. Izašli smo iz autobusa i uputili se ka Zelenjaku.

Tada mi je rekla da se zove Jelena, da je razvedena, da nema dece i da ide u posetu svom bratu. Nismo imali dovoljno vremena za ćaskanje, već smo stigli na Zelenjak pa sam joj pokazao gde staje autobus 53. Zahvalila mi je i pružila ceduljicu sa brojem telefona: “Evo javi se nekad kad budeš bio kući”. Zapisao sam i ja njoj moj telefon i dao joj.

Stigla je 53. poljubila me je u obraz i ušla u bus. Otišao sam do faksa i normalno pao ispit jer nikako nisam mogao da verujem u ono što mi se dogodilo. U mislima su mi bile njene velike sise, plava kosa, plave oči i lepo oblikovana zadnjica.

Prvim autobusom sam se vratio kući i nikom nisam pričao šta mi se dogodilo. Danima sam gledao u Jelenin broj telefona ali se nisam usuđivao da pozovem. Jednoga dana zazvonio je telefon – to je bila Jelena, radila je nešto na računaru pa je negde zapelo. Dala mi je adresu i zamolila me je da skoknem do nje kako bi to do večeri završila.

Brzo sam se istuširao, uskočio u auto i uputio se ka njenom stanu. Prema uputstvu pronašao sam njen stan i pozvonio. Ona je izašla isto onako namontirana kao u autobusu i prokomentarisala “pa ti si baš brz”. Odmah sam pitao u čemu je problem a ona mi je pokazala svoj računar.

Naime, trebalo je neku sliku iz Corela prebaciti u Word (ništa lakše), ali ja sam se pravio da je to teško. Ponudila me je pićem, što sam naravno prihvatio ne spuštajući pogled sa ekrana dok mi je kurac već rastao. Ispila je piće i zamolila me da je sačekam dok se istušira. Ušla je u kupatilo a meni pantalone samo što nisu pukle.

Razmišljao sam da uletim u kupatilo i da je tamo povalim, ali nisam. Isprebacivao sam sve slike i ispio piće do dna. U jednom trenutku ona je izašla iz kupatila u nekom belom bade mantilu. Odmah sam se pohvalio da sam sve završio skidajući joj bade mantil pogledom.

“E pa, svaka čast. Sad mi reci kako da ti plati teta Jelena. ” E nisam joj dao više da me pali, ustao sam sa stolice, jednom rukom uhvatio je za sisu a drugu zavukao ispod mantila. Samo je rekla: “Srećo, ne žurimo nigde, pa možemo skinuti ove krpice”, i svukla je sa sebe jedinu krpicu koju je imala, klekla na kolena i skinula moje pantalone.

Predložila je pozu 69, što sam ja prihvatio. Pička joj je već bila vlažna, mirisna ali malo i uska. Goreo sam od želje da joj ga zavučem u utrobu. Ustao sam i rekao joj da legne na leđa, a ona je to brzo uradila.

Prislonio sam glavić na sam ulaz i polako počeo da ga guram. Pička joj je stvarno bila uska pa je ona počela glasno da dahće. “Ajde dečko, guraj ga, jebi teta Jelenu jače, razbi me kao poslednju drolju!”. To je mene još više palilo, pa sam sve više navaljivao.

Osetio sam da se bliži vrhunac, izvukao sam ga iz njene pičke i stavio joj ga u usta. Ponovo je sve iscedila, obula se i nasula još po jedno piće. Sedeli smo tako, malo razgovarli i pijuckali piće. Opet je klekla ispred mene i počela da ga puši.

Kao da je imala vakum pumpu, moj kurac je bio spreman za akciju. Rekla je: “E sad ja vodim igru, sedi na stolicu i uživaj”. Poslušao sam je, seo sam a ona je lagano prilazila guzom mom kurcu. Gledao sam kako joj ulazi milimetar po milimetar što je ona pratila žestokim trzajima.

Uhvatio sam je za sise i lagano navlačio. Mešala je guzom, okretala se, stenjala i ponavljala: “Svrši u mene, u moju guzu!!!” Ustali smo sa stolice, klekla je na kolena tako da sam mogao da joj ga zabijam iz sve snage. Počela je sva da se trese, da vrišti a i ja sam već bio pri kraju. Napunio sam njenu guzu spermom do kraja.

Sada smo bili skroz iscpljeni pa smo otišli na zajedničko tuširanje a o tom tuširanju nekom drugom prilikom.......
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Petnaest mi je godina tek
by: Stelex

Kako su to bila divna vremena. Petnaest godina, polako sam otkrivao svoju vlastitu seksualnost. Razgovori sa prijateljima iz škole završavali su najčešće komentarima na račun djevojčica iz škole, njihovih dlačica koje su izvirivale ispod rubova trikoa koje su morale nositi na satovima tjelesnog, propupalih sisica koje smo kao slučajno hvatali dok smo se lovili na odmoru. Zlobno smo zadirkivali djevojčice koje su na početku sata tjelesnog rekle «Druže nastavniče, ja danas ne mogu raditi tjelesni», koristeći komentare koje smo pročitali u «Modroj lasti».
Ja sam svakodnevno otkrivao promjene na sebi. Međutim najveća pažnja bila je usmjerena na mog «malog». Ne sjećam se kad sam prvi puta svršio. Da li je to bila jedna od noćnih polucija, kad sam se sa grižnjom savjesti probudio misleći da sam se pomokrio u krevet, ili sam pretjeranim dodirivanjem svoga pišonje osjetio svu ljepotu izbacivanja sjemena. Od tog trenutka postao sam još jedan od kolekcionara svega onoga što mi je pomagalo da se što bolje i lakše samozadovoljim. «Startovi», «Čikovi», hrpa talijanskih porno časopisa koje smo krali starijima, pa čak i filmova čije smo male sličice gledali na povećalo.
Sve više razmišljao sam o pravoj stvari. Gledao sam starije djevojke i zamišljao kako bi bilo kad bi bilo. Znali smo sve o njima. Subotom uvečer iskradali smo se i obilazili lokalne «fukodrome» gdje su tatini sinovi iskorištavali «fićeke» i «stojadine» na brzinu posuđene od roditelja koje su morali na vrijeme vratiti. Gledali smo i maštali o tome što se zapravo dešava iza zamagljenih prozora automobila koji su svojim škripavim amortizerima svjedočili o aktivnostima koji se u njima odvijaju. Ukoliko smo na trenutak ugledali golu sisu ili stražnjicu «mlade dame» u trenutku dok je jebač izbacivao iskorištenu gumicu našoj sreći nije bilo kraja. Naravno žurili smo kući puni dojmova i zatvorenih očiju svršavali u okrilju svojih odaja, ili ukoliko je uzbuđenje bilo preveliko svoje sjeme bi izbacivali već po obližnjem grmlju.
Inače živio sam u velikoj kući, koju je napravio moj djed. Godinama je radio u Njemačkoj gdje je doživio i nesreću na poslu. Nakon nekoliko mjeseci provedenih u bolnici dobio je odštetu osiguravajućeg društva te se pokupivši i zarađeni novac vratio kući. Samo nekoliko mjeseci nakon što su se uselili u kuću djed je umro. Mama se nikad nije slagala sa bakom, a odnosi su bili još lošiji nakon djedove smrti, međutim to i nije bio neki veliki problem jer je kuća bila velika i svako je imao svoj kat i posebni ulaz. Baka je bila interesantna osoba. Dobrodržeća vitalna šezdesetogodišnjakinja.  Volio sam odlaziti k njoj,  popričati s njom, a barem jednom na mjesec od nje sam dobio povelik džeparac, jer je nastavila primati djedovu «njemačku» penziju. Voljela je odlaziti u posjete tako da je često bila na putu. Mama je često znala komentirati njene odlaske riječima  koje nisam uvijek razumio, ali sam ih smatrao posljedicom njihove netrpeljivosti.
Baka je nakon jednog posjeta liječniku kući stigla sa interesantnim receptom. Liječnik joj je preporučio da bi za njezino zdravlje bilo dobro da svakoga dana popije čašicu alkoholnog pića. I to ne bilo kakvog, nego čašicu albanskog konjaka. Navodno dobro za srce i krvotok. Kako je tih godina bilo dosta teško doći do tako «egzotičnog» pića, otac je upotrijebio sve svoje veze i vezice kako zalihe bakinog lijeka ne bi nestalo. Naravno, ubrzo smo primijetili po bakinom ponašanju da ga ona koristi u dozama većoj od preporučene, ali dok se je dao nabaviti i dok ga je baka plaćala to i nije bio neki problem. U to vrijeme i ja sam otkrivao tajne alkohola, pa sam i sam svratio baki na čašicu razgovora i čašicu «skendera».
Jednog vikenda otišli smo sa školom na radnu akciju. Strpali su nas na tri večeri u prostorije seoskog doma kulture, dok smo preko dana sadili neke biljčice na obližnjem šumskom gospodarstvu. Vračali smo se nedjelju predvečer. U autobusu je bilo veselo, pjevalo se a ubrzo se pojavila i boca rakije koju je jedan od starijih dječaka dobio u selu u kojem smo  spavali. Boca je kružila, popio sam par gutljaja i nije prošlo dugo, osjetio sam kako mi se vrti i da se ne osjećam baš najbolje. Jedva sam čekao da stignem kući. Srećom kod kuće nije bilo nikoga, barem ne u našem dijelu. Roditelji su iskoristili poslovne obaveze mog oca da sve to pretvore u jedan produženi odmor. Vraćaju se tek u utorak. Sve me čekalo spremno. Klopa za dva dana, čista odjeća i upute na komadu papira. Međutim u kakvom sam se stanju nalazio za sve to skupa nije me bilo briga. Izvalio sam se na kauč u dnevnom boravku i pokušao gledati TV program.
Ubrzo je netko zakucao na vrata. Bila je to moja baka, znala je da mojih nema, pa je došla provjeriti da li je sve u redu. Odmah je vidjela u kavom stanju se nalazim donijela čašu soka, kako za mene tako i za sebe. Sjela je kraj mene i započeli smo razgovarati. Iako sam bio «pod gasom» primijetio sam po njezinom govoru da je i ona pretjerala sa svojim «lijekovima». Objasnila mi je da je kod nje cijelo popodne bilo neko društvo pa da se malo i popilo. Pomislio sam kako su za jednu kuću dva alkoholičara ipak previše.
Baka je predložila da se skinem i da odem na spavanje. Složio sam se da je to odlična ideja, skinuo sam majicu i pokušao skinuti traperice. Baka mi je pomogla i povukla nogavice. Nisam u prvi mah ni primijetio da su sa trapericama skliznule i bokserice. Goli kurac bio je izložen bakinim očima. Zgrabio sam jastučić i brzo se pokrio a baka se samo nasmijala. «Nemoj ga sakrivati, pa nemaš ništa što nemaju i drugi i što još nisam vidjela.»
Maknula je jastučić  a ja sam zbunjeno gledao u baku. Uhvatila me za kurac i lagano pomilovala po jajima. Osjetio sam neki čudan grč u donjem dijelu trbuha, dok je kurac pulsirajući počeo rasti. Nisam bio siguran da je to što radimo u redu ali nisam imao snage baki reći da prestane. Baka je i dalje nastavila maziti moj kurac i navlačiti kožicu preko glavića. Ubrzo je narastao u svoj svojoj dužini i na vrhu se pojavila kapljica sluzi. Baka ju je prstom razmazala po glaviću i rekla:
«Odlično, pa ovo funkcionira»
Zapanjeno sam gledao u baku. Ona je i dalje drkala moj kurac I radila je to veoma dobro. Uzbuđenje u meni je raslo.
I mene samoga je iznenadilo kad sam progovorio: «I ja bi tebe htio vidjeti golu»
Baka je ustala i počela  skidati kućnu haljinu u kojoj je bila obučena. Lagano je raskopčavala dugmad i ubrzo je ispred mene stajala potpuno gola. Nisam mogao progovoriti ni riječi. Nije imala velike sise, nisu joj čak nešto ni stajale, ipak je riječ o šezdesetogodišnjakinji međutim impresionirale su me njezine bradavice, ogromne, veličine palčevog nokta, a oko njih veliki namreškani kolobari. Trbuh, već pomalo opušten ni nalik trbuščićima koje sam gledao po seksi magazinima, a ispod njega bakina pička. Ni riječi o crnom kovrčavom busenu kakve sam imao prilike vidjeti na duplericama, nego samo gola, mom pogledu izložena, bezdlaka pička. Smežurani komad svjetlocrvenog mesa u tom trenutku je za mene bio najljepša i najpoželjnija stvar na svijetu.
Sada je baka zbunjeno gledala u mene. Možda je shvatila usprkos blagoj alkoholnoj omamljenosti da u cijeloj ovoj sceni, u kojoj ja sjedim na rubu kauča, gol, slinavog ukrućenog kurca, a ispred mene ona, velikih mlohavih sisa, uzdignutih bradavica, nešto ne valja, da nije prirodno. Da smo otišli predaleko. U tom trenutku nisam tako razmišljao. Ustao sam, prišao joj i učinio nešto što mi se u tom trenutku činilo najnormalnije, uhvatio je za sise i počeo ih lagano gnječiti. Na dlanovima sam osjećao tvrde bradavice. Baka je krenula prema kauču i sjela na njegov rub. Prišao sam joj, a ona me ponovo uhvatila za kurac. Nisam vjerovao da može biti tako tvrd. Baka mu je primaknula svoje usne i nakon nekoliko trenutaka poljubila me u trbuh. Lagano sam je odgurnuo i polegnuo na kauč. Poluotvorenih očiju čekala je moj slijedeći korak. Ponovo sam joj stiskao sise, a slijedećeg trenutka njene ogromne tvrde bradavice strpao u usta.
«Ne tako, boli», prekinula me, «moraš biti puno pažljiviji, ovako ih je zadnji put vukao tvoj otac kao dojenče»
Počeo sam ih lizati, kružiti jezikom oko bradavica i lagano sisati. Spuštao sam se sve niže, oblizao sam joj i pupak i ubrzo mi se glava našla kraj njezine pičke. Iako mi se na prvi pogled učinila totalno bez dlaka iz blizine su se vidjele nježne svijetle dlačice koje su prekrivale njezin brežuljak. Imao sam namjeru da joj «obližem pičku» kako smo to znali reći i kako smo vidjeli u časopisima,  međutim osjetio sam čudan miris.
«U ovo staviti jezik» pomislio sam, «ne dolazi u obzir»
«Od sinoć se nisam tuširala, vjerojatno ne miriši najbolje. Nisam očekivala ovako nešto pa se nisam ni pripremila» kroz smijeh je rekla baka vidjevši moju zbunjenost. «Ima vremena, probati ćeš je. Uostalom ni ona bijela nakupina oko tvojega glavića nema baš neki miris, a vjerojatno ni okus»
Naravno ni ja baš nisam održavao vrhunsku higijenu proteklih nekoliko dana i sad mi je bilo jasno zašto ga je baka onako stručno izbjegla staviti u usta.
Povukla me na sebe,  noge je lagano savila u koljenima i raširila ih.
«Ajde, stavi mi ga, pojebi me» rekla je i uhvatila ga rukom usmjeravajući ga prema svome otvoru. Međutim podražaji su bili prežestoki i prije nego što sam ga uspio uvaliti u bakino međunožje osjetio sam da ću svršiti. Baka je shvatila što se dešava te mi je pomogla  brzim pokretima ruke Uz žestoke trzaje kurac je u mlazovima izbacio trodnevne zalihe sperme. Ostao sam ležati na baki, osjećao sam golemu grižnju savjesti. I inače nakon drkanja i svršavanja imao sam osjećaj kao da sam napravio nešto loše, ali sada mi je bilo grozno.
«Ustani, što misliš da su mi kukovi kao nekad, polomit ćeš me» promrmljala je baka.
Lagano sam se pridigao i pogledao prema dolje. Sperme je bilo svugdje, na bakinoj pički, mome kurcu, razmazana po našim trbusima, u pupku, rastezala se među bakinim prstima, curila po kauču.
Zgrabio sam svoje bokserice, pokrio si omlohavljeni kurac iz kojeg je još curilo i posramljen otrčao prema kupaonici.
«Mogu li i ja s tobom,» začuo sam bakin glas, «nema smisla da ovako ljepljiva izlazim na dvorište»
«Možeš» odgovorio sam
Dok je stigla do kupaonice ja sam zagazio u kadu i pod tušem isprao ostatke naše akcije, a zatim mi se i ona pridružila. Nakon nekoliko trenutaka izašla je iz kade, začepila odvod, dodala pjene za kupanje, pustila vodu i rekla: «A sad jedno dobro, pravo kupanje»
Kada se ubrzo napunila, a baka me počela sapunati.
«Već si ozbiljan dečko, da ne kažem muškarac, a prvi put u životu te perem. Tvoja majka nikad nije dozvoljavala da postanemo bliski, da uspostavimo pravi odnos bake i unuka» rekla je.
«Zašto se moja mama toliko ljuti na tebe» upitao sam
«Tvoj je djed radio u Njemačkoj, dolazio je jednom ili dvaput na godinu, donio marke, dok sam se ja brinula za školovanje tvoga oca i tvoje tetke. Naravno imala sam i nekih drugih potreba koje sam mogla smiriti na samo jedan način. Seksom. Mislim da mi ni tvoj djed nije ostajao dužan, ali to sada nije bitno. Bitno je to da me tvoja mama jednom prilikom uhvatila u akciji a muškarcem koji nije bio tvoj djed. Od tada sam ja za nju bila najgora kurvetina sa kojom nije željela imati nikakvog posla.», ispričala mi baka.
«A sad ustani da ti nasapunam majstora» rekla je.
Ustao sam, a baka mi je spužvom lagano sapunala ispražnjena jaja. Povukla je kožicu sa glavića i lagano ga nasapunala. Osjećao sam kako mi kurac ponovo raste.
«Okreni se i raširi noge !» rekla je.
Okrenuo sam joj guzicu i malo raširio noge. Sapunala mi je donji dio leđa i guzove. U jednom trenutku vrhom kažiprsta prošla mi je preko šupka. Trgnuo sam se a baka je to ponovila nekoliko puta. Tada je nasapunani vrh prsta gurnula u mene. Kurac mi se dignuo do kraja i na svaki pokret bakinog prsta trgnuo se u vis.
«Svi ste vi muškarci isti» nasmijala se «i vi volite da vam bar ponekad nešto uđe»
Ponovno sam se istuširao, a sada je bio bakin red za kupanje. Naravno najveću pažnju posvetio sam njezinu međunožju, dobro sam ga nasapunao, dok ga je baka dobro isprala mlazom tuša. I njezino je tijelo trzajima odgovaralo svaki put kad je mlaz tuša pogodio njezin klitoris.
Srama je ponovno nestalo. Vratili smo se u dnevni boravak ogrnuti ručnicima.
«A da popijemo nešto» predložila je baka
Nisam našao bakinog «skendera», ali mama je inače sa društvom pila Cynar sa tonikom, tako da sam i ja baki ponudio tu kombinaciju. Pristala je, te smo popili po veliku čašu  koktela. Malo po malo ponovo smo odbacili sve kočnice. Strgnuo sam sa bake omotani ručnik i počeo je maziti i ljubiti. Razmišljao sam da odemo u spavaću sobu, međutim pomisao na to da moram slagati posteljinu sa velikog bračnog kreveta nije me baš oduševljavala. Sjetio sam se, jednostavno sam razvukao kauč u dnevnom boravku koji je i inače bio velik, a sad je zauzimao pola sobe.
Baka je legla na leđa, a ja sam pomislio:»Sad ili nikad» i uvalio glavu između bakinih nogu. Dočekala me svježe okupana, crvena,  mirisna pička. Jezikom sam istraživao svaku boru bakinih usmina, razdvajao zapletene dlačice i duboko udisao pičkine mirise. Klitoris, sakriven u naborima polako je rastao i nježno pulsirao. Baka se previjala od užitka. Pokušao sam joj gurnuti prst u pičku, ali nisam uspijevao. Nije bila dovoljno vlažna..
«Strpi se malo, suha sam, meni treba malo duže da se podmažem, koji put moram koristiti i dodatni lubrikant» rekla je baka
Razmišljao sam o maslinovom ulju, ulju za sunčanje, ulju za šivaće mašine, ali ništa od toga nije bilo potrebno. Iz bakine pičke krenula je rijeka sokova koje sam skupljao jezikom.
«Legni», naredila mi je
Legao sam na kauč a ona je ustima obuhvatila moj kurac. Svoju pičku namjestila je iznad moje glave te sam imao nesmetani pogled na njezinu vjevericu. Sokovi su i dalje curili, a ja sam na sve moguće načine pokušao zadovoljiti pohotnu baku. Za to vrijeme ona je i dalje obrađivala moj kurac, dok je prstima lagano draškala moj šupak.
Pokušao sam odgovoriti na isti način, tako da sam prstima jedne ruke obrađivao pičku, jezikom klitoris, a prste druge ruke natopljene bakinim sokovima  gurao u njezin stražnji otvor.
U jednom trenutku se odvojila od mene, postavila se na koljena i viknula «Jebi me, samo me jebi, jebi me kao kuju» Glavu je stavila na naslon kauča, jednom rukom drkala si je pičku, a kažiprst druge ruke si je gurala u šupak. Prišao sam joj sa zadnje strane i u ruku joj stavio  do bola ukrućen kurac. Usmjerila ga je u svoju pičku i napokon sam dočekao trenutak da  postanem pravi muškarac. Užitak je zaslijepio sve, više nije bilo ni srama, ni grižnje savjesti, ni strah da će netko vidjeti što radim. Ništa osim čistog stopostotnog užitka. Koji nije dugo trajao. Nakon samo nekoliko pokreta naprijed nazad, čvrsto sam stegnuo bakine sise, zabio joj kurac što sam dublje mogao i uz medvjeđe mumljanje svršio duboko u nju. I nakon što sam svršio baka je još uvijek vrtjela guzovima pokušavajući dobiti barem još malo užitka. Nije ga dobila. Razdvojili smo se i legli jedan kraj drugog. Soba je bila ispunjena mirisom jebačine.
«Morati ćemo još malo poraditi na izdržljivosti, jebaču moj», rekla je baka «teoriju si položio, dobro je primjenjuješ u praksi, a i brzo učiš, nedostaje ono najvažnije, zadovoljna žena»
Ustala je, potražila svoju odjeću i obukla se. U gaćice je sa prednje strane ugurala papirnatu maramicu,
«Da ne ostavljam trag kao puž po kući», rekla je
Ja sam još uvijek izvaljen ležao na kauču i promatrao je. Došla je do mene, drugom maramicom obrisala spermu koja se cijedila po kurcu sve do dlaka i jaja.
« Nemoj se slučajno osjećati krivim za to što se danas desilo, naravno od tebe očekujem da nikome ništa ne kažeš, ipak postoje zakoni koji reguliraju ovakve odnose, a nisu na našoj strani. Nisam te učila hodati, voziti bicikl, čitati ali ti mogu pokazati sve tajne vezane uz seks i muško - ženske odnose. Odluči se prihvaćaš li moju ponudu» rekla je baka, poljubila me po prvi put te večeri u usta i izašla iz kuće.
Razmišljao sam o tome što je rekla. Vjerojatno to radi u inat mojoj mami, ali tko bi propustio takvu priliku. Učiteljica seksa, i još takva koja uživa u nastavi i stalno na dohvat ruke.
Navukao sam kratke hlače, majicu i bosonog otrčao do bakinog ulaza. Vrata su bila nezaključana pa sam ušao u hodnik. Začuo sam neki zvuk. «Aha, tu si» pomislio sam i krenuo prema vratima. Vrata su bila poluotvorena i iako sam imao osjećaj da me danas više ništa ne može iznenaditi ugledao sam baku, ponovo širom raširenih nogu, kako si u pičku uvlači poveliki vibrator. Lagano, jedva čujno zujanje i ritmičko uvlačenje i izvlačenje mehaničkog kurca mojoj je baki, koliko sam vidio, priređivalo ogromno zadovoljstvo. Svršavala je dugo stišćući male gumene izdanke uz svoj klitoris, mašući glavom lijevo desno. Baš nije bilo ohrabrujuće gledati ženu koju ste seksali prije samo nekoliko minuta da konačno i pravo zadovoljstvo doživi sa umjetnim kurcem. Naravno, moj je uzdignuti kurac od majice i hlača napravio krasni indijanski vigvam. Ugledala me, i za trenutak se iznenadila.
«Joj, nemoj se ljutiti ali vidio si da maloprije nisam svršila, a bilo bi šteta propustiti takvu priliku, pa sam žureći zaboravila zaključati vrata. Dobro je da si to ti, a ne neka od mojih prijateljica koja bi se potrudila rastrubiti polovici grada u kakvom me poslu zatekla, mada sve one to potajno rade kod kuće.  Uđi» rekla je baka.
U sobi se nalazio veliki bračni krevet, sa dva noćna stolića i veliki ormar postavljen uz cijeli zid sobe. Jedan dio ormara bio je širom otvoren. Bacio sam pogled u njega i ostao zapanjen. Bio je pun rekvizita kojih se ne bi postidio ni bolji seksi – shop. Vibratora svih mogućih vrsta, jednostrukih, dvostrukih, gumenih lutki ženskih, muških, umjetna vagina, erotskog rublja, raznih tekućina, filmova, prezervativa, seksi knjiga i časopisa ,a na vratima je visio i jedan sado - mazo komplet.
«Nikad se ne zna kad će mi što zatrebati» rekla je baka vidjevši moj iznenađen pogled.
«Pa kako si sve to nabavila, nije moguće da si odlazila u seks – shopove po to.» upitao sam
«Trst je pun shopova, i  sasvim je normalno da žena uđe u njega i izabere si što joj treba. Jedini problem predstavljaju carinici, ukoliko nađu što od toga potrude se da cijela kolona automobila ili cijeli autobus vidi što se nosi» nasmijala se baka.
«Vidim da si ponovno spreman za akciju» rekla je kad je primijetila moju indijansku nastambu «samo da zaključam vrata! Nadam se da nemaš ništa protiv analnog seksa.»
«Imam, ukoliko je u igri kakav crnac sa ogromnim kurcem ili jedan od tvojim maksi vibratora» našalio sam se
«Prvo i najvažnije je klistiranje» rekla je baka i povela me prema svojoj kupaoni.
Samu pomisao o klistiranju povezao sam sa boravkom u bolnici kad sam prije operacije prošao torturu debele medicinske sestre. Baka je uzela sa police u kupaonici neki čudni produžetak i spojila ga na cijev od tuša. «Ovo se inače nabavlja u apoteci, a služi za medicinsko ispiranje vagine, a ja sam otkrila dodatne mogućnosti ovoga», rekla je.
Stala je u tuš kabinu, pustila vodu, naguzila se i lagano uvlačila taj produžetak u svoj šupak. Niz noge joj je počela curiti smeđkasta tekućina. Pogled na to nije bio baš ugodan. Izvukla je produžetak iz sebe i u mlazu ispustila vodu iz analnog otvora. Ponovila je to nekoliko puta dok mlaz nije bio potpuno čist.
«Hajde sad ti» rekla je spajajući drugi produžetak na cijev.
«Pa zar me zaista misliš naguziti» upitao sam.
«Ne, ali bi željela da probaš kako je klistiranje zapravo jedan ugodan postupak samo kad se navikneš.
Naguzio sam se pod tušem, baka je dobro nasapunala produžetak, pustila mlaku vodu. Primakla je tu čudnu kombinaciju  mom otvoru, a ja sam se zgrčio.
«Opusti se, ovako nećemo ništa napraviti» viknula je.
Ubrzo se dobrih petnaestak centimetara produžetka našlo u mome šupku. Ponovo smeđa tekućina ne baš krasnoga mirisa, zadržavanje vode u crijevima i ispuštanje u odvod. Prestala je kad sam izbacio potpuno čisti mlaz. Nakon toga smo se još jednom međusobno nasapunali, posvećujući posebnu pozornost intimnim zonama.
Napokon smo otišli u sobu. Baka je iz svog ormara izvukla sjajni stakleni štap, zapravo stakleni kurac, ne pretjerano debeo, ali poprilično dugačak. Izvadila je i kutijicu nekog lubrikanta i sve to ostavila na noćnom ormariću.
Legla je na krevet. Ponovno sam uvalio glavu između njezinih nogu i počeo je lizati. Nisam štedio ni sebe ni nju i ubrzo je cijela njezina vagina bila natopljena slatkastim, pomalo sluzavim sokovima. Okrenula se na trbuh dok je guzicu visoko digla i izložila mome pogledu.
«Liži me, još me liži» vikala je
Uvalio sam joj jezik u vaginu dok mi je nos kružio oko njezinog šupka. Očekivao sam da će usprkos pranju još uvijek neugodno mirisati, ali sam se prevario. Krenuo sam jezikom prema guznom otvoru oblizujući nabranu kožu oko njega. Baka je počela glasno uzdisati, to joj je odgovaralo. Zgrabila je svoje guzove i rastegla ih. Šupak joj se rastvorio a ja sam jezik gurnuo što sam dalje mogao.
U jednom trenutku se odmaknula i rekla: «A sad sam ja na redu»
Legao sam na leđa, a baka mi je kurac uvalila u usta i počela ga žestoko pušiti, lizati i navlačiti. Drugom rukom je mijesila  jaja. Na njezin zahtjev okrenuo sam se na trbuh i guzicu visoko dignuo u zrak. Oblizivala mi je šupak, lagano ga masirajući vrhom kažiprsta. Sa nožnog ormarića uzela je stakleni kurac i lagano si ga je gurala u pičku.
«Da ga malo ugrijem» rekla je
Ponovno je legla na leđa. Samo kraj staklenog prijatelja virio je iz njezine gladne pičke. Izvukao sam ga van, dok je baka visoko digla noge i rekla «Stavi mi ga u guzicu»
Podmazan njezinim sokovima umjetni kurac je bez ikakvih problema kliznuo u bakin šupak. Uvlačio sam ga i izvlačio dok je baka glasno uzdisala, držeći noge visoko. Uzdisanje i ječanje bilo je sve brže i glasnije i u jednom trenutku je povikala «Ne još»
Izvukla je stakleni kurac iz svoje guzice i rekla «A sad se ti naguzi»
Pretpostavio sam što me čeka: «Ne želim to» rekao sam.
«Ne budali, da vidiš kako je to dobro, pa nisi se valjda badava klistirao» rekla je
Sa noćnog ormarića je uzela lubrikant, vrhom prsta ga je nanijela malo na moj šupak, a malo na stakleni kurac. Ubrzo sam ga osjetio kako širi moj  guzni otvor. U jednom trenutku osjetio sam malu bol, ali je osjećaj zadovoljstva prevladao. Ubrzo je cijeli kurac bio uvučen u moje crijevo. Baka ga je ritmički pomicala, ja sam uživao samo korak od još jednog svršavanja.
Baka se ponovo naguzila «Ajde pojebi staru prasicu u šupak»
Stakleni kurac bio je i dalje zabijen u moju guzicu, gladak i podmazan uporno je želio van. Ja sam svoga tvrtka lagano premazao lubrikantom i naslonio na bakin guzni otvor. Gurnuo sam ga i kurac mi je bez problema ušao u baku. Uhvatio sam je jednom rukom za sisu i gnječio, dok sam drugom rukom nadraživao njen klitoris. Povremeno sam mog staklenog prijatelja lagano vratio u vlastito tijelo. Baka je počela mahati glavom lijevo desno i glasno uzdisati. Pokušao sam se suzdržati da opet prerano ne svršim, ali to nije više bilo potrebno. Baka je pod naletima mog kurca žestoko svršavala. Riknuo sam kao životinja i svoju vruću spermu u snažnim mlazovima ispustio u bakin šupak. Stakleni kurac je kao iz topa izletio iz moga šupka i zazvonio na podu. Srušili smo se na krevet mokri i umorni. Uvukli smo se pod pokrivače nemoćni da tragove naše jebačine isperemo pod tušem. Ubrzo sam zaspao.
Drugo jutro nakon što sam se probudio nisam bio svjestan što se u stvari dogodilo. Ponovo jedan od žestokih «vlažnih snova» bilo je prvo što sam pomislio. Osvrnuo sam se. Bakina soba, ležim u krevetu gol, masnoga kurca, nadraženog, bolje reći nažuljanog glavića, bolnog šupka. Nije to bio san. Baka je ušla u sobu. Zabrinutog lica sjela je na rub kreveta.
«Ono sinoć. Nije bilo u redu. Obadvoje smo popili, ponio nas je trenutak. Užasno mi je neugodno» rekla je
«Bako, sinoć sam imao najljepšu večer u mom životu. I ne moraš se sramiti. Sama si ponudila da mi želiš biti učiteljica. Želim sve to ponoviti sa tobom. Jedino onaj dio sa kurcem u mome šupku bi želio izbjeći, osjećao sam se nekako pederski» rekao sam
«To moraš još shvatiti. Cilj je zadovoljstvo, a ne način na koji do njega dolaziš. Pa sinoć sam ti dokazala da nadraživanjem šupka možeš svršiti, ne moraš imati drugog muškarca kraj sebe. Hajde, obuci se, razmisliti ćemo o svemu nekoliko dana pa ćemo vidjeti. I imam jednu molbu za tebe. Ukoliko mi se što desi, pa ja sam već žena u godinama, molim te prvo isprazni ovaj ormar sa pomagalima. Ne bi željela da netko od rodbine prekopava po njima i sablažnjuje se nad mojim seksualnim životom.»
«Dogovoreno» rekao sam, ustao iz kreveta i izašao iz bakinog stana.
Vjerojatno vas interesira što je dalje bilo. Seksualnost jednog petnaestogodišnjaka zaguljena je stvar. Naravno da sam nastavio odlaziti baki. Isprobali smo cjelokupnu kolekciju njezinih pomagala, isprobali skoro sve položaje koje su dozvoljavale bakine godine, a koje smo pronašli u knjigama. Roditelji su mislili kako obilazim lokalne plesnjake i haračim sa društvom a ja sam bludničio sa bakom.
Prolazile su godine, završio sam srednju školu, upisao fakultet, ali sam prije toga morao u vojsku. Onih famoznih dvanaest plus tri. Nakon šest mjeseci došao sam na redovno odsustvo, kako se to onda zvalo. Stigao sam kući, pozdravio roditelje, i krenuo da pozdravim baku.
«Čekaj, moram ti nešto reći» zaustavio me otac «Toliko da znaš, baka je teško bolesna. Rak.»
Otrčao sam na kat. Baka je sjedila u dnevnom boravku i vjerojatno po mom izgledu zaključila da znam za njezinu bolest.
«Sjedi» rekla je «da malo popričamo» rekla je teškim glasom.
Pričali smo o svemu. Tada sam zapravo vidio koliko je moja baka bila velika i hrabra žena. Borila se sa svojom bolešću iako je bila svjesna da joj preostaje samo nekoliko mjeseci života.
Kada sam odlazio rekla mi je: «One stvari o kojima smo razgovarali, spremljene su u kutiju, samo bi ih trebalo negdje skloniti»
Sakrio sam ih na tavan, u hrpu istih takvih kutija koje nitko godinama nije dirao.
Vratio sam s u vojsku. Samo deset dana prije nego što ću je odslužiti dobio sam telegram da je baka umrla. Naravno otišao sam na pogreb. Nakon što je sve završilo mome ocu, majci i meni prišao je bakin odvjetnik. Dobro smo ga poznavali jer je dio poslova obavljao i za moga oca.
Izrazio nam je sućut i dodao «Pokojnica je prije šest mjeseci kod mene deponirala svoju oporuku i zahtijevala da vas odmah nakon pogreba obavijestim da je njezin jedini nasljednik njen unuk. Svi dokumenti koji to potvrđuju su kod mene tako da će ostavinska rasprava biti formalnost.»
Još jednom se rukovao sa svima nama i otišao.
Mama je bila ljutita. Od kako je baka umrla samo je pričala o tome kako će se riješiti stare krame koju je moja baka godinama čuvala i kako će se napokon preseliti u pravi stan. Njezin prijedlog da zamijenimo stanove odbio sam rekavši da ne želim da se baka okreće u grobu.
Krenuo sam na fakultet. Upravo onaj koji sam i želio tako da mi učenje nije predstavljalo neki problem. Veći problem je bio u tome što su me uopće nisu interesirale moje vršnjakinje. To su primijetili i moji prijatelji, redovito su me viđali sa starijim gospođama s kojima sam izlazio na različita mjesta. Mislili su da sve to radim radi novaca, da me gospođe plaćaju da se s njima pojavljujem u javnosti. Međutim roditelji su bez obzira na mali sukob oko stana financirali moj studij i zapravo sam bio ja taj koji je plaćao izlaske. Očekujući lude noći ispunjene divljim, nesputanim seksom. I povremeno sam dobivao seks, koji je bio daleko od divljeg i nesputanog. U stvari tražio sam baku, ali je nisam mogao pronaći.
Na četvrtoj godini fakulteta, jedan od predmeta predavala mi je Ona, profesorica na lošem glasu kod koje ste trebali pokazati natprosječno znanje da bi prošli ispit. Debelo u četrdesetim godinama, neudana, nepoznate spolne orijentacije. Studenti su je nazivali svakakvim imenima, lezba, nejebača dok sam je ja promatrao nekim svojim očima. Upravo njezina nedodirljivost je u meni izazivala neke posebne osjećaje i odlučio sam je osvojiti. Prvo, dokazati se znanjem, Prvi semestar očistio sam već na kolokvijima, jedini u grupi i prvi nakon dugo vremena. Izabrala me da joj asistiram pri nekim vježbama i tako je krenulo. Lagano sam razbijao ljušturu koju je oko sebe stvorila i uspostavili smo neki čudan odnos. Student i više nego dvostruko stara profesorica. Ubrzo sam i diplomirao, a kratko nakon toga i oženio se za Nju. Majka je podivljala. Umjesto da sam u kuću doveo svoju vršnjakinju, za nevjestu je imala ženu svojih godina.
Seksualno se genijalno slažemo, pomagala koja su neko vrijeme skupljala prašinu na tavanu vratila su se u svoj ormar. Bilo je dosta teško objasniti odakle mi, ali nakon što smo ih počeli redovito upotrebljavati to uopće više nije bilo bitno.
Od tada je prošlo dvadeset godina. Privatizacijom je moj otac došao do jedne male firme, koju je nakon odlaska u mirovinu prepustio meni. Mama je još uvijek ljuta. Profesorica je također u mirovini, izgleda bolje nego ikad. Sada je upravo onih bakinih godina, seks još uvijek izvanredan. A ja sam za tajnicu zaposlio ženu koja me impresionirala svojim znanjem, ne izgledom. Povremeno izlazimo i … čeka moje dijete. I dok se nada da ću se razvesti od «stare babe» kako Nju voli nazivati, «stara baba» i ja biramo odjeću za bebu. Rozastu. Ultrazvuk je pokazao da tajnica nosi pišulinku. A kako ću uspjeti to sve to uskladiti, vrijeme će pokazati.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.92
Zamjena
by: jaskojas

Moja supruga kriva je za postanje sina Zorana. Oduvijek ga je tetošila, nije mu dopuštala ništa da radi, spremala mu razne specijalitete, lebdjela nad nji. Često smo se žestoko svađali upravo zbog Zorana. Bio sam u pravu kad sam rekao da od njega nikad neće postati radnik, odgovoran roditelj, suprug…

Zoran je nakon četiri godine uzaludnog studiranja napustio fakultet. Oženio se, skrasio kod nas na spratu kuće i nastavio po starom. Kladionice, utakmice, turniri u malom fudbalu, kocka, piće, žene, sve ga je više zanimalo od vlastite kuće, supruge Sanje, i nas roditelja. Jedinac je i to je žestoko zloupotrebljavao.

Supruga ga je preko veze, najvjerovatnije preko krevete, zaposlila u bolnici u kojoj je radila i to na mjestu radnika obezbjeđenja. Bio sam joj zahvalan zbog toga. Zoran je, moram biti iskren, cijenio taj posao, kasnije sam doznao da je koketirao sa nekim djevojkama u bolnici, ali to je njegov problem. Ipak zabrinule su me sve češće svađe između njega i Sanje, koja mi se požalila suznih očiju i lica crvenog od britkih šamara.

Sanja je predivna osoba, zgodna , lijepa, atraktivna, ali veoma odana porodici. Završila je studij gegrafije i intenzivno smo joj tražili posao. Konačno se zaposlila u jednoj osnovnoj školi i imala svoj mir, svoj dinar i svoje trenutke izbivanja iz kuće. Sanja je crnka, rasna crnka, sa dugom kovrdžavom kosom, lijepim usnama, grudima većim od četvorke, prelijepom okruglom guzom i  skladnim nogama. Često je bila u helankama, moram priznati da sam se divio njenoj figuri.

Bio je četvrtak uveče, Zoran i  njegova majka otišli su autom, radili su istu smjenu. Sanja me pozvala na razgovor i kako kaže jednu ljutu šljivovicu. Radio sam tog kasnog popodneva i rane večeri u bašti, pa sam se istuširao, obukao samo majicu i donji dio trenerke i uputio se na sprat. Sanja je imala peškir oko glave, opranu kosu je zgužvala i pokrila peškirom. Na sebi je imala bijelu majicu bez grudnjaka i sive helanke. Tip top mačka, pmislio sam. Pa zašto onaj moj sin traži hljeba pored pogače. Nasula mi je skoro duplu rakiju, nasmijala se, uzdahnula i rekla, ti si jedini u ovoj kući koji me razumije. Iz nje je krenula bujica riječi o Zoranovom ponašanju. Imala je dokaze da juri druge žene, bila je potpuno nezadovoljna. Rekla je da razmišlja o povratku roditeljima.

-Ovdje samo gubim vrijeme, nemam ni muža, on ne želi djecu, zašto da traćim svoje najbolje godine života sa njim. Bilo mi je teško. Iskapio sam čašu rakije, ustao,rekao joj da je u pravu i sišao dole, u prizemlje. Popio sam još dvije-tri rakije, bilo mi je teško i žao Sanje.

Bilo je prošlo devet naveče, Sanja je pokucala i donijela nekakvo suđe od ručka i onu flašu sa rakijom. Htjela je da mi sipa još koju čašicu da nastavimo razgovor. Malo sam bio zbunjen, jer sam u to trenutku bio samo u šorcu, raskomotio sam se i nemjeravao sam da malo pogledam sportski kanal na tv.

Sanja je sjela na trosjed do mene, lomila je prste procijenio sam da još nešto želi da mi kaže. Insistirao sam, potapšao je po ramenu i rekao joj da potpuno otvori dušu.

Zaplakala je i rekla da joj Zoran protekli mjesec nije prišao od menstrucaije do menstruacije, da je to pogađa i vrijeđa i da se boji da će prekršiti nekakva svoja moralna načela.

-Mila moja, znam da ti je teško, ali ti si gospodar svoga tijela i svojih osjećanja, odluči šta ćeš, u svakom slučaju, bilo bolno ili ne imaš moje razumijevanje i potpunu podršku. Pa na kraju nije Zoran ni jedini ni najbolji muškarac na svijetu, odgovorio sam odlučno.

Privila se uz mene, zagrlio sam je i osjetio njen dah. Osjetio sam njenu lijevu sisu na svom tijelu, dijelila na s je samo njena majica. Nisam je želio ispustiti, osjetio sam kako mi je kurac silno podivljao, a što se preko šorca i vidjelo. U sekundi sam se sjetio svih problema i uvreda koje je i meni Zoran sa njenom majkom pružio, pa sam odlučio na svojevrsnu slatku osetu.

Poljubio sam Sanju u kosu, rekao, mlada si zgodna, lijepa, atraktivna, tebi je lako. Snađi se i ti. Privila se uz mene, ruku sa njenog desnog ramena stavio sam joj ispod pazuha, već sam pod vrhovima prstiju osjetio bujnu sisu, osjetio sam neobičnu želju da je imam.

Ustao sam, pružio joj ruke i pomogao da se pridigne. Stajala je nasuprot mene, mirna kao ptičica, gledajući me u oči. Podigao sam joj majicu i svukao preko glave. Pomogla mi je na taj način što je podgla ruke.Uhvatio sam je za obje sise, blago ih mjeseći u rukama, ljubio sam joj vrat i onda kleknuo povukavši joj zajedno i helanke i gaćice. Ispred mene se našla prelijepa izbrijana pičkica sa naglašenim usminama. Pipnuo sam je prstima i blago liznuo, Sanja mi je stavila dlanove na glavu.

Trznuo sam se, zaključao kuću, vratio se, ugasio svjetlo i poveo Sanju u spavaću sobu. Skinuo sam šorc i dignutim, debelim i masivnim kurcem zamlatio je ispred lica. Uzdahnula je i rekla kako je lijep i moćan. Primila ga je u ruke, poljubila glavić i počela nježno da ga sisa. Nisam mogao dugo izdržati predigru, raširio sam joj noge, namjestio glavić i nježno ušao do pola, a zatim ga sjurio u sekundi do jaja. Zaječala je obuhvatila me i rukama i nogama i rekla nabijaj me, ne prestaj. U jakom ritmu sam je nabijao nekoliko minuta, kad osjetih grčenje njene sočne pičkice.Svršavala je prilično glasno, trzajući se i izvijajući. Pumpao sam je sve jače i osjetio da ću istresti sadržaj iz jaja.

-Svrši slobodno u mene, koristim zaštitu, rekla mi je molećivim glasom. Svršavanje je bilo divljačko, obostrano i dugo. Ostali smo spojeni čekajući da mi se kurac ponovo digne u snajinoj slatkoj pičkici. Te noći spavali smo u mojoj sobi, ustvari ni oka nismo sklopili, bila je moja pet puta. Od tada se jebemo čim nam se ukaže prilika, a njeno zahlađenje prema Zoranu rezultiralo je tako što se konačno zapitao šta se sa njom dešava.
Uskoro je dobila rješenje o stalnom zaposlenju pa su odlučili da dobiju dijete. Naš odnos  i dalje traje, o čemu će biti više riječi u nastavku ove priče.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 328 329 331 332 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:41:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.291 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.