Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:42:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 298 299 301 302 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26622838 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Nesuđena tašta

Prica se odigrala pre otprilike dve godine i potpuno je istinita.Naime sa mojom devojkom sam otisao na aerodrom da sacekam njenu majku koja se vratila sa dalekog puta.Sa aerodroma smo direktno otisli u stan od moje devojke koja je imala nameru da napravi veceru u cast majcinog dolaska,to je inace bio moj prvi susret sa tom zenom koja je za svoje godine oko 45 izgledala izvanredno,srednje visine plavusa divne grudi i telo na kojem bi joj pozavidele i mnoge dvadesetogodisnjakinje.Kada smo dosli u stan ona je otisla u kupatilo da se istusira a ja sam sa sa Majom(ime moje devojke)seo u dnevnu sobu i cekao Mirjanu(Majina majka) da izadje i popijemo jedno pice pred veceru..Kad je izasla iz kupatila zaprepastio sam se njenim izgledom pre svega mokru kosu je pustila preko lica sto joj je dalo pomalo divlji i seksi izgled,obucena u sorts i majicu ispod koje su se jasno ocrtavale grudi i bradavice koje su odmah u meni probudile interesovanje,sto se jasno moglo videti prema reakciji mog prijatelja koji se digao i napravio veliku izbocinu na mojim pantalonama.Mirjana je sela do mene i nazdravila gledajuci me pravo u oci,u tom momentu kada je podigla ruku sa casicom podigla se i majica koja je bila bez rukava i ja sam jasno ugledao njenu sisu cija je bradavica strcala gotovo uspravno naravno nazdravili smo i zapoceli pricu o putu i ostalim dogadjajima…Nakon desetak minuta Maja je otisla u kuhinju i pocela da priprema veceru a Mirjana i ja smo nastavili upoznavanje kroz pricu i pice.Pili smo prilicno brzo i poceli sve vise i vise da se naoko neobavezno dodirujemo i sve srdacnije nazdravljamo jedno drugom,ja sam vec bio dobro napaljen njenim izgledom srdacnoscu i pre svega tako jebozovnim pogledom da sam poceo sve slobodnije da pricam sa njom,naravno sve to je bilo uz komunikaciju sa Majom koja je iz kuhinje budno pratila sta pricamo i ukljucivala se u razgovor,za to vreme ja sam onako neobavezno spustio ruku na njenu i nastavio normalno da pricam ali u sebi sam goreo od zelje da vidim njenu reakciju koje uopste nije ni bilo dakle nesmetano mi je ruka bila na njenoj i prica je tekla dalje ja sam malo pojacao pritisak na njenu ruku i ona je blago otvorila prste tako da su nam se sada delimicno isprepletali prsti na sta sam ja naravno konstantno pricajuci poceo da povlacim ruku gore dole izmaedju njenih prstiju na sta je ona reagovala blagim pritiskom na moju ruku sto sam ja shvatio kao ohrabrenje..ponovo smo nazdravili i u taj cas je dosla Maja na sta sam ja reagovao brzo i povukao ruku na naslon fotelje..Maja je rekla da ce mo morati da je izvinemo na neko vreme jer mora otici do samoposluge da kupi neke zacine koji joj nedostaju tako da mora da nas ostavi na petnestak minuta..Mirjana joj je rekla da nema problema i da mi imamo zanimljivih tema za razgovor i pogledala me tako da sam odmah u stomaku oosetio skoro bol od napaljenosti moj ud koji je pretio da iskoci iz pantalona…Ono sto se desilo od momenta kada je Maja izasla pa dok se nije vratila tesko je opisati naime samo sto su se zatvorila vrata Mirjana mi je bila u zagrljaju divljacik gurajuci njen jezik u moja usta na sta sam ja odgovorio jos zesce ruku sam zavukao ispod njene majice i poceo da dodirujem mozda najlepse sise koje sam do tada video,podigao sam je i namestio meni u krilo na sta je ona pocela da se nasadjuje na moju kurcinu onako preko odece poceo sam da osecam bol od trenja i stao sam skinuo pantalone do kolena i ponovo seo ona me je ponovo zajasila ali sada sam samo malo pomerio njen sorc u stranu i moja kita je skliznula u njeno vlazno medjunozje pocela divljacki da stenje i nabija se ljubeci me i grizuci moje usne ,jezik…nakon minut ili dva u ovom polozaju podigao sam se i stao iza nje nisam je skidao imao sam strah da se Maja ne vrati brze nego sto sam ocekivao i ponovo od nazad ne skidajuci joj sortc samo ga pomerajuci u stranu naslonio sam kitu na njeno dupe,pocela je da se mesa nabijajuci se sve vise i vise dok na kraju nisam usao u nju svom duzinom,lagano se naslonila na fotelju rukama i ja sam poceo zestoko da je tucam zguza sto je ona propratila stenjanjem i snaznim trzajima zadnjice nabijajuci se na moj kurac,
nakon minut ili dva dosla je do vrhunca i ja sam po njenim trzajima i vrisku shvatio da je dozivela snazan orgazam,na sta sam ja jos jace i brze poceo da ulazim i izlazim u nju sto je rezultiralo jos jednim pa jos jednim njenim orgazmom….bilo je divno osecati grceve njene picke na mom kurcu i gledati od nazad uvijanje njenog tela propraceno stenjanjem i vriscima…sve to nije trajalo duze od pet minuta i onda me je pitala koliko Maji treba do samousluge ja sam rekao mozda jos pet do deset minuta ne vise,rekla mi je onda imam vremena uhvatila me je obadvema rukama za dupe i klekla ispred mene i stavila moj kurac duboko usta,imao sam prilican broj veza i vrlo sam iskusan sto se sexa tice ali pusenje koje je ona priredila u narednih dva tri minuta nikada necu zaboraviti naime drzeci me za dupe nadrazivala me je pipkajuci me oko cmara i zavlaceci prste pomalo u njega a istovremeno je glavu pomerala ritmicno levo desno tako da je moj kurac bukvalno leteo iz jednog kraja usta u drugi radila je to zaista umetnicki jos uvek mokra kosa joj je letela tamo amo a izraz lica joj je bio tako uzbudjujuci da sam ubrzo u velikim mlazovima punio njena usta spermom koju je ona prihvatala i lizala stenjuci od zadovoljstva,osecaj koji sam dozivljavao ne moze se opisati kombinacija zadovoljstva ,straha da svakog casa moze naici njena kcerka i njen izgled nacinili su da sam imao jedan od najlepsih orgazama u zivotu..nakon svega brzo je ustala i otisla u kupatilo dok sam ja samo uspeo da navucem pantalone i odem o prozora da uzmem svezeg vazduha kako bih se sto pre smirio…Minut dva nakon toga dosla je i Maja pitala me je ulazeci gde joj je majka na sta sam ja odgovorio otisla je u kupatilo verovatno malo da predahne od pica…nakon nekog vremena pojavila se Mirjana sveza, mirna i raspolozena ljubeci Maju rekla joj je da joj je bilo malo muka od pica ali da je sada sve u redu..nastavili smo druzenje uz veceru i pice a Mirjana se ponasala kao da se bas nista nije desilo..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Brzo svršavanje

Poslovni partneri moga supruga pozvali su nas na domjenak koji se trebao održati u jednom luksuznom restoranu malo izvan grada. Odjenula sam crnu elegantnu haljinu s velikim razrezom koji je pri hodu dobrano otkrivao moju nogu. Obukla sam crne svjetlucave samostojeće čarape, na noge obula cipele s visokom petom. Kod frizera sam uredila frizuru na način da sam kosu podigla otkrivajući vrat koji sam ukrasila srebrnom ogrlicom. Našminkala sam se pomalo kurvinski. Pičkicu sam izbrijala i odlučila da ne obučem gaćice. Gledajući se u velikom zidnom ogledalu zaključila sam da uistinu izgledam jebozovno.
Kada smo ušli u veliku luksuznu salu lako sam mogla primjetiti poglede muškaraca koji su nastojali prikriti požudu. Iz njihovih pogleda jasno se dalo zaključiti da sam im potaknula pervezne misli. Neke ljude sam od ranije poznavala kao i njihove supruge. Nakon što smo se sa svima ispozdravljali zadržala sam se u razgovoru s nekoliko žena koje sam od ranije poznavala. Ispijajući šampanjac primjetila sam jednog mladog gospodina koji je stajao kod ulaza i bukvalno me gutao pogledom. Kada sam mu uzvratila pogled naglo je skrenuo glavu na drugu stranu. Dečko je bio mlad i poprilično zgodan. U elegantnom crnom odijelu izgledao je vrlo privlačno. Na pozornici je nastupila jedna mlada pjevaćica, iza nje na red je došao žongler koji je radio razne vratolomije sa zapaljenim bakljama. Za vrijeme tih nastupa svjetla u dvorani su se malo prigušila. Potražila sam pogledom mladog apolona. Stajao je nedaleko od mene i shvatila sam da me krajičkom oka diskretno motri. Nakon što je završio prvi dio programa upalila su se svjetla i većina gostiju krenula je ka švedskom stolu. Mladi zbunjeni ljepotan opet je stajao sam pored vrata držeći u ruci čašu s pićem. Bila sam pomalo narajcana i osjetila sam kako mi se pička vlaži. Možda je tome razlog bio i ispijeni šampanjac. Odlučila sam pokušati zavesti ljepotana.Prišla sam svome suprugu koji je nešto živo raspravljao s nekoliko prijatelja. Rekla sam mu kako mi je potreban ključ od auta jer sam ostala bez cigareta. Bez ikakvog pitanja gurnuo je ruku u džep, izvadio ključ od auta i pružio mi ga ne prekidajući razgovor. Laganim korakom dobro pazeći da što više pokažem nogu koja je izvirala iz proreza pri svakom koraku krenula sam prema ulaznim vratima. Zastala sam kraj mladog ljepotana rekavši kako je u dvorani vruće. Nešto je želio reći ali bio je toliko zbunjen da je samo promucao nešto nerazgovjetno.
Izlazeći van dobacila sam mu kako je na terasi sigurno ugodnije. Izašla sam na terasu i došla do metalne ograde. Leđima sam se naslonila na ogradu i iskreno se nadala da će mladac također izaći. Možda je prošla minuta ili dvije kada je izašao. Zbunjeno je stajao tražeći me pogledom. Iskreno me zabavljala ali i uzbuđivala ta njegova zbunjenost. Napokon je pogledao u mojem smjeru. Gledala sam ravno u njega kurvinski se smješkajući. Kako je na terasi bilo još ljudi diskretno sam mu mahnula rukom pozivajući ga da priđe. Prišao je a ja bi se mogla zakleti da su mu koljena klecala. Upitala sam ga ima li možda cigaretu? Rekao je da nažalost nema jer ne puši. -Oho, dečko bez poroka, rekla sam. Nasmiješio se ne znajući kamo bi s rukama. Potom sam mu rekla da imam cigarete u autu i bi li bio kavalir pa me odpratio do auta? Naravno da je pristao. Auto je bio parkiran barem pedesetak metara od ulaza u restoran. Na putu do auta pitala sam ga kako se zove? Ime mu je bilo Danijel. Imao je dvadest i jednu godinu. Već je završio fakultet i bio je zaposlen kao programer u firmi koja je priredila domjenak i zabavu. Otvorila sam vrata suvozača. Dok sam se saginjala do pretinca kako bi izvadila cigarete namjerno sam se jače sagnula i isprćila guzu. Znala sam da će se to svidjeti Danijelu koji je stajao iza mene. Izvadila sam cigarete otvorila kutiju i zapalila jednu. Gledala sam uokolo i nigdje nije bilo nikoga. Vrata auta bila su otvorena. Sjela sam na sjedalo suvozača i pozvala Danijela da uđe s druge strane i sjedne na mjesto vozača. Dvije-tri sekunde stajao je kao ukopan. Valjda nije bio siguran mislim li ozbiljno. Napokon je obišao auto i sjeo. rekla sam mu kako je najbolje da cigaretu popušim ovdje u miru a tu u miru možemo i porazgovarati. Dok mi je danijel pričao o sebi, o poslu, poduzeću, ja sam se pravila da ga pozorno slušam. Noga mi je ispala iz proreza na haljini i sada se vidio rub moje čarape. Naravno da su Danijelove oči odlutale do tog mjesta. Uočila sam izbočinu na njegovim hlačama. Kurac mu se digao i to me je uzbudilo. Ruku sam stavila na njegovu nogu lagano ju primičući njegovom kurcu. Lice mu se od uzbuđenja toliko zacrvenjelo da sam mislila kako će se zapaliti. Zanijemio je kada sam ruku stavila na njegov kurac. Malo sam se podigla sa sjedala i haljinu povukla prema gore. Uzela sam njegovu ruku i stavila je na svoju obrijanu pičku. Počeli smo se strasno ljubiti. Dok smo se ljubili otkopčala sam njegove hlače i rukom napipala njegov nabrekli kurac. Kurac mu je pulsirao kao lud. Spustila sam glavu i jezikom polizala njegov glavić. Stavila sam kurac u usta. Dudlala sam mu ga jedva desetak sekundi kada je Danijel počeo glasno stenjati. Više se nije mogao kontrolirati. U sljedećem trenutku obilje tople sperme napunilo mi je usta. Špricao je kao lud. Progutala sam većinu sperme a nešto je završilo i na mom licu.
Dečku je bilo jako neugodno zbog toga što je svršio tako brzo. Iz pretinca sam izvadila vlažne maramice kako bi obrisala usta i lice. Danijel je glavu zabacio unazad. Jednom rukom milovala sam njegov kurac a drugom sam ga zagrlila i privukla sebi. Poljubila sam ga u usta. Rekla sam mu kako nema potrebe da mu bude neugodno te kako su takve stvari normalne pogotovo kada je muškarac jako narajcan. Zamolila sam ga da mi da svoju potsjetnicu pa ću ga nazvati ukoliko želi dase ponovo vidimo. Naravno da je pristao. Pomogla sam mu vlažnim maramicama obrisati ostatke sperme s njegovih hlača. Rekla sam mu kako je najbolje da se sam vrati do restorana dok ću ja popraviti šminku i frizuru.
Te noći, po povratku kući, ja i muž imali smo žestoku jebačinu. Naravno da on nije slutio razlog mojoj silnoj uzbuđenosti. Nekoliko dana kasnije nazvala sam Danijela.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Gorjanova mama

Danas je dvadeseti u mesecu vreme kad ćale dobija platu. Otac mi radi u Rusuji kao zidar,  crnči i dirinči. Otac mi se zove Zoran.
Telefon je kući pozvonio i mama Danica se javila. Bila je obučena u badel mantilu pošto je tek izašla iz kupatila, ispod mantila virili su čvrsti izvajani listovi jedne četrdeset treće godišnjakinje, a gornji deo mantila koji joj je prekrivao grudi je bio nadignut a dekolte širok. Jas am ležao u dnevnoj sobi i gledao televizor. Čuo sam “ Nema problema gospodine Momire doćiću, jer danas imam slobodan dan”.
Kada je prekinula vezu rekla mi je “Sine moram ići kod tatinog šefa Momira, rekao mi je da je ispao neki problem sa tatinom platom”.
Otišla je u sobu, nije je bilo neko vreme, čuo sam vrata njene  sobe I evo je ulazi u dnevnu sobu zanosna I lepa kao I uvek. Obučena u svilenoj sivoj suknji koja jedva da je dodirivala kolena ispod nje su se videle najlon čarape koje su se presijavale od svetlosti sunca koje je dopiralo sa prozora, isticale su njene listove, obuvena u crne sandale sa velikom štiklom. Gore na sebi je imala crnu svilenu košulju koja je bila lepršava oko nje osim dela oko sisa, veliki dekolete ispod kojeg je provirivao crni brus koji je jedva zadržavao sise da joj ne izlete. Diskretna šminka, crna raspuštena kosa I naočare za sunce. Rekla mi je da je otišla I da će se brzo vratiti.
Kada je izašla is kuće, kroz prozor sam gledao za njom I video kako troica komšija koji stoje na ulici I razgovaraju se okreću za njom I gledaju je, čuo sam kroz etar da se širila rečenica “Ala nam je Danica dobra ala se utegla,  ala bi je satrao od kurca a ko poručeno onaj njen je u Rusiji”.
U jednom trenutku se našla ispred kancelarije šefa firme za koju je moj otac radio. Pokucala je na vrata I čula je dubok muški glas koji kaže slobodno.
Bio je to Momir. “O kako lepo što ste došli gđo Danice – progovorio je glasom kao iz bunara, ustao sa stolice I pružio ruku majci – mislim da ćemo brzo rešiti problem zbog kojeg sam vas zvao”.
Mama je sela na fotelju koja se nalazila za radnim stolom naspram Momira, sela je I ženstveno prekrstila noge.
Momir je ponudio pićem, sipao I dodao joj čašu seo je u drugu fotelju do nje.
“Kakav je problem sa novcem mog muža” – pitala je. Nema problema, novac je ovde nego ima nešto drugo. Šta pitala je. “ Da budem direktan – oću da mi se daš” reče Momir.
Zbunjena I zatečena pitalaje na šta konkretno misli. Momir se nasmejao uhvatio je za ruku I rekao “Oću da te jebem, jer kad god te vidim meni se diže, tebi muž nije kući već par meseci, mora da ti kurac nedostaje, a ja svaki put posle našeg susreta moram da drkkam, dosta mi je toga”. Dok joj je to govorio rukom joj je prelazio preko najlon čarapa, Danici su kroz noge protezali žmarci. Gurnula mu je ruku, ustala je I krenula na vrata govoreći “Da će ga prijaviti za seksualno uznemiravanje I da će javiti mužu za ovaj slučaj. Momir je skočio i uhvtio je jednom rukom za mišicu desne ruke a drugom je uvatio za kosu i povukao glavu u nazad, gde ćeš kučko, vikao je. Pustio joj je kosu i okrenuo je ka sebi i pokidao joj dugmad sa košulje, ispao je crni grudnjak koji je držao sise na okupu. Vikala je Danica nemoj jesili lud i pokušavala da se otme iz njegovih ruku alii bezuspešno. On joj je zavrnuo ruku i krenu da je ljubi po sisama, bol u ruci nije joj dozvolio da se odupire, strgao joj je brus i počeo da sisa njenu bradavicu na sisi ona je i dalje vikala da joj neko pomogne. Međutim pomoći nije bilo kancelarija je bila tapacirana i zvučno izolovana te njene krike niko nije čuo. On je i dalje nasrtao na nju krenuo je da joj zadiže suknju i da proba da joj skloni gaćice, medjutim od najlon čarapa nije to mogao, te je otvoti svoj šlic i ivadio nabreklu kurčinu i rekao na kolena kučko da mi sisaš kurac nebudes li to odradila kao profesinalna kurvetina polomiću ti i naj manju kost u telu. Uplakana i obeznanjena sta joj se dešava klekla, zažmurila i otvorila je njena divna usta. Momir je zaurlo kučko imaš da gledaš dok mi sisaš i krenu da joj zavrće jače ruku. Otvorila je oči i isplazila jezik i polako je počela da oblizuje rumeni glavić nabrekle kurčine. Uvukla ga je u usta i sisala ga je kao da joj je to poslednje pušenje u životu. Dok je pušila osetila je da je obuzima neko novo osećanje kao da je počinjalo da joj se to sviđa, unela je više živosti i osećajnosti, Momir je to osetio i pustio joj je ruku. Spustio je njegove ruke na njenu glavu i počeo je da je jebe u usta, Danica je jedva dolazila do vazduha od njegovih naleta osetila ga je duboko u grlu. Odjednom Momir je hvata ispod pazuha podižeje i okreće je ka svom pisaćem stolu, naginje je i govori joj sad ću ti ja prirediti ono što pored onog tvog nikad nisi doživela. Zadigao joj je suknju i obema rukam ščepao za najlonke i trgnuo. Pukle su kao od šale, sklonio je gaćice u stranu i jednim snažnim naletom kurca se do jaja zabio u danicinu predivnu pičku. Danica je od bola jauknula, on se nasmejao i počeo jako da naleće u nju, ona je stenjala od bolova koji su prelazili u uživanje, Momir je tukao ko lud jebao je tako jako da je glavić udarao u matericu. Danica je ječala od sladostrašća. A sad ću da ti pomutim razum govorio je Momir dok je u šaku skupljao pjuvačku koju je namazao na Danicin anus. Počeo je da prstom prodire u čmar, ona je molila nemoj nemoj molimte ja nikad nisam u dupe primila. Sad ćeš vikao je Momir da uđeš u novo carstvo uživanja. Izvukao je tvrdu kurčinu oblivenu pičkinim sokovima i naslonijo ga na svinkter i jednim potezom prodro u anus.
Zajecala je od bola a on je nemilosrdno nastavio da je jebe, kako je on jebao tako je ona stenjala prvo od bolova a yatim je uživala na njegovoj kurčini, stenjala je i tržila još.
Momir je ubrzao disanje i izvadi kurac iz nje i rekao joj da klekne. Uradila je tako a on je krenuo da prosipa spermu po njenim sisama. Kada je i poslednja kap iscurila kurcem je krenuo darazmazuje. Okrenuo se i iyvadio iz fioke koverat i rekao joj sledećeg dvadesetog isto. Nasmejala se i rekla može vidimo se.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.151
Uživanje na jezeru – II dio

Posle noci provedene sa ribarima Sneza i ja smo lezale gole na dusecima i suncale se. Uzivale
smo na suncu izjebane i zadovoljne.  Zazvonio je mobitel i javio mi se Deba i rekao da ce doci
tek sutra dan njih dvojica cim zavrse svoje poslove i obaveze a ja sam kao tuzna rekla da ih
jedva cekamo pored sebe da nam je dosadila samoca. Lezale smo tako jedan sat kad se iz grmlja
pojavi jedan ker.
    Prisao nam je i mlatarao repom bio je zivahan i umiljat. Imao je kratku smedju dlaku i bio je
malo poveci ali kao da se plasio. Rasan neki nije bio izgleda neki mesanac. Cim sam ga videla moja
pica je u trenu ovlaila. Rekoh Snezi gladan je sigurno idem da mu dam nesto da jede i zarovila
sam po friziderui izvadila pakovanje virsli,vratila se i sela na dusek i raspakovala virsle i
ponudila mu jednu prisao je seo pokraj mene, lagano mi uzeo virslu iz ruke i u sekundi je progutao i obliznuo se. Dadoh mu jos jednu i pomazila sam ga po glavi i njusci bio je miran imao je kozni kajis oko vrata i videlo se da nije neka lutalica. Ponovo dam mu dala virslu brzo je nestala u njegovim ustima. kako je sedeo na betonu do mene virio mu je iz povece futrole mali siljti crveni zavrsetak  kurca. Futrolica mu je bas bila dlakava. Sneza ga je takodje pomazila i videlo se da je miran i da voli da se mazi. Uzela sam jednu virslu uterala je do pola u picku i privukla mu glavu a on je odmah polovicu zagrabio  povukao je i ostatak iz moje pice i halapljivo progutao virslu. Nakon toga mi je koji puta liznuo picu trazeci dal ima jos osetio je miris virsle a i okus moje picke.
    Pitah Snezu dal si ikad probala sa kerom na sto mi rece: nisam - bas si luda. Otrcala sam do
kupatila uzela iz nesesera mali trimer na baterije koji sam koristila ponekad da bi  posisala
dlake oko picke koje bi mi rasle i virele pored malih gacica.
    Privukla sam kera sebi nije se opirao i zavalila ga da legne pored i polako mu pocela pipkati
kurac da ga ne uplasim na svu srecu nije se opirao samo mi je lizao ruku. Ukljucila sam trimer i
lagano prinela njegovom kurcu i pocela mu sisati dlake po futroli najvise sam pri kraju gde mu
izviruje kurcic. Brzo sam mu posisala skoro celu futrolu sve do muda.
   Dlaka je bilo svuda i rekoh Snezi ajde da se okupamo a i njega cemo u vodu naterati ponele smo
loptu i cudo bacila sam je on je skocio u vodu za loptom. Malo smo plivale dok je ker vec bio izisao iz vode, stresao se na stepenicama i seo da se susi na suncu. Napokon smo izletile iz vode i popele se do nasih duseka i posusivale se rucnicima. Dok se ker vrzmao oko nas oblizujuci vrh crvenog  kurcica. Valjda je primetio da mu je posisano sve.
    Rekoh Snezi sad cu da probam kako jebe (vec sam se vise puta jebala sa kerom ali nisam nikom
rekla). Rece mi bas si luda a ja njoj sad ces videti kako ce me jebati. Pocela sam lagano da mu
mazim i gnjavim kurac koji je sve vise provirivao van i pomalo dobijao na debljini onao gola gurala sam prste u picku i davala mu da mi ih oblize sto je slatko lizao svojim velikim jezikom. Posle sam mu privukla glavu pici drzeci ga za kajis oko vrata i onda je poceo obilato da mi lize picku iz koje su mi nadirali sokovi dok je mljackao jerikom kupeci moju vlaznost iz picke. Rekla sam Snezi sad mi pomozi kad skoci na mene nedaj da silazi odmah samo ga drzi za kajis da sto duze bude u meni govorila mi je da sam luda a ja njoj ocu da isprobam ... sa kerom. Naguzila sam se na duseku na kolenima i rukama spustila se nize da su mi sisice dodirivale dusek i tad je prisao i
poceo da mi lize picku pnovo. Pica mi je bila balava od njegovog jezika i moje vlaznosti.
    Poceo je skakati na mene vise puta sam osetila vlazni kurac kako klizi po mojoj guzi iznad i
ispod picke ali jadnik toliko je pokusavao da pogodi u moju rupicu. Nakon desetak minuta napokon
me probolo najednom mi je uterao tvrdi tanak kurac i za tren sam ciknula kad mi je uleteo ceo i dobio na duzini i debljni u nekoliko sekundi me ispuno i brzim nabijanjem stezuci me sapama oko struka privlaceci me sto jace sebi napokon sam bila popunjena stenjala sam i jaukala jer sam u sebi imala veliku debelu kurcinu i veliku kvrgu. Snezu sam dozivala da ga drzi za kajis da ne dozvoli da sidje sa mene pocepao bi mi picku svojom kvrgom tegleci kurac van. Drzala ga je dok se praznio mlazevima sperme neprekidno curelo mi je vec niz picku i noge visak koji nije mogao da stane u mene od velike zadebljane kurcine. Svrsila sam grceci se jecajuci stezuci mu kvrgu rasturenom pickom dok me je I dalje neprekidno punio. Neznam kako je uspeo ali se nekako otrgnuo iz mene vrisnula sam kad ga je naglo iztrgnuo a iz mene je pocurio potok sperme. Onako naguzena odahnula sam a Sneza rece boze koliki mu je kurac koji je marljivo oblizivao i glancao svojim dugackim jezikom. Ponovo mi je prisao i poceo oblizivati picku kad je oblizao sve i ono sto je curelo niz noge presao je da lize po duseku lokvice i kapljice svoje sperme.
    Sela sam zapalila cigaretu i gledala kurcinu koja me rasturila jos uvek mu je visio u skoro
punoj velicini pokusala sam ga uvatiti za kurac ali nije dao odmah bi se izmaknuo. Puseci cigaretu
razgovarala sam sa Snezom i uspela je nagovoriti da i nju pojebe da vidi kako je meni bilo lepo a
ja joj slagala da sam svrsila 4 puta dok je bio u meni bas sam lazljivica kurvijasta. kad mu se
kurac vratio nazad spustio potpuno sokro Sneza se naguzila i cekala. A ja sam mu ga malo drkala da odeblja malo i otvrdne i privukla ga Snezinoj guzi cak ga i podigla na nju a on je odmah obugvatio, poceo da zamahue po njoj nekako sam provukla ruku i uvatila ga za kurac i uvela ga malo u njenu picku.
U trenu joj ga je zabio da je kukala i drecala ko luda i govorila majko draga sta mi je ovo uterao
ovoliko u picku umrecu od njega. Neces rekoh joj kad ja nisam neces ni ti a ja sam ga samo drzala
na njoj i pritiskla da joj ga sto vise utera. Cvilela je kukala jaukala a ker ju je samo puno i njoj
je procurelo niz obrijanu picku slevao joj se prema stomaku trag prozirne sperme. Drzala sam ga sto duze na njoj da je sto vise napuni da vidi i oseti kako je lepo kad ker obilno puni picku. Pustih
ga i odma joj ga izvali iz picke i njoj procuri potocic sperme iz izjebane picke a ona samo rece
hvala ti boze kad ga izvadi neosecam da imam picku.  Pile smo sok jebane obe i pusile cigarete,
raspravljale kako je kojoj bilo - rekla je da joj je bilo lepo ali da ju je bolelo. Dok sam ja na
to odgovorila mogle bi jos po jednom iskoristiti dok nam NEPOZVANI GOST nije otisao, otisla sam. ponovo do frizidera i donela jednu poli salamu, dala mu celu da pojede samo da ne bi negde
odlutao makar da nas pojebe jos po jednom pa nek ide. Salamu je pojeo iz nekoliko zalogaja. Sedeo je a ja sam ponovo gurala prste u picku i davala mu da ih lize. Opet dam se naguzila na duseku i nije mu trebalo nista sam me zaskocio i posle nekoliko zamaha potrefio mije rupicu i opet me zestoko probola bol njegovog kurca koji je naglo nakvasao u meni svrsila sam ovaj put cim ga je uterao kad sam ciknula od bola. Iznova me punio svojom kurcinom i izbacivao mlazeve sperme kao da piski u mene. dok sam zadovoljno stenjala mirujuci uzivajuci totalno ispunjena. Kad sam osetila da vise ne izbacuje spermu  izmakla sam se i jauknula koliko me zabolelo kad je iz mene izletela njegova velika kvrga i velika debela kurcina a utom nadrla sperma vani iz razjebane mi picke koja se jos nije ni uspela skupiti.  Odmarala sam sedeci na mokrom duseku od sperme i puseci cigaretu zadovoljno odmarala. Samo sam izgubljeno gledala u jezero i dimila cigaretu nista ne razmisljajuci dok me iz te tisine ne trznu Sneza govoreci ajde  dok nije zaslo sunce da i mene jos jednom pojebe pa da se idemo tusitati .
       AAA kurvetino svidelo ti se oces jos cek samo dok dovrsim cigaretu pa cu ti pomoci da te zaskoci. Cekala je vec naguzena i trljala obrijanu picku pljuvackom da bude vlaznija, keru sam pocela drkati kurac. Uvatla ga za kajis oko vrata i cim sam ga primakla Snezinoj guzi odmah je skocio na nju i poceo zamahivati. Capila sam ga za kurac jedva jer se plasio protrljala sam mu ga po njenoj picki i navela ga namerno pravo na njenu guzu i u nekoliko sekundi joj ga je uterao u guzu da je zavriskala i kukala a ker je zamahivao tako brzo i jako dok joj ga nije uterao do muda celog u guzu a jadnica je jaukala a ja se u sebi smejala.
Drzala sam ga jedno vreme i pustila a on se okrenuo kontra i bila je bas ko neka kuja zakacena za kera. Jaukala je dok je ker punio i pokusavao da se odlepi od nje ali jadnicak nije mogao da ga izvuce iz njene guze. Jadnica kukala je i govorila kad ce vise da ga izvadi  guzu mi pocepa boli. Bio je dugo tako zaglavljen u njoj svrsavajuci dok jednog momenta napokon nije naglo trgnuo i otrgnuo ga iz Snezine guze dok je ona zavriskala kukajuci boli majkice draga uhhh razbucao mi je guzu. Ker ga je oblizivao i glanjcao jezikom a njoj je izlazila sperma iz guze. Izjebana strovalila se na dusek i pocela mi kukati sto sam dala da joj utera u guzu – rekoh joj nisam ni stigla vec ti ga je uterao sam (i smejala se u sebi praveci se luda ).
     Vec je sunce zaslo a mi izjebane izduvanile smo po jednu i usle skupa pod tus i prale se od kerecih dlaka I lepljive sperme. Kad smo zavrsile sa tusiranjem nas Gost je vec otisao a mi smo ostale vani i pile kafu i slusale muziku.
       Sneza je nesto nabrzinu napravila da veceramo i uz veceru smo popile skoro celu flasu vina. Vec je bilo  kasno usle smo u kucu i ponele muziku pustile tiho muziku i legle onako gologuze u krevet veliki francuski.
U neko doba osetila sam kako me mazi prstima po izjebanoj picki tako me napalilo da sam joj zgurala jezik do grla. Ljubile smo se, mazila njenu obrijanu picu i jebala je prstima gutala je moje male sisice a ja posle njene velike stiskala jako i gnjavila jer mi je rekla da to voli.  Zbacila je prekrivac sa nas i pocela mi lizati picku ja sam se topila lizala je bolje nego ijedan muskarac svrsila sam dva puta a ona jednom dok sam je prstima jebala. Dugo u noc smo se mazile istrazile svaki deo tela jedna drugoj, dok nismo izmorene slatko zaspale.
To mi je bio prvi put da se mazim i spavam sa zenskom htela sam se iskupiti sto sam joj namerno namestila da je ker pojebe u guzu stvarno mi je bilo zao.  Iskreno je rekla da joj je rasturio guzu i da je boli da je jedva sedela dok smo vecerale  vani. Ujutro je skuvala kafu i samo smo se gledale pile kafu pusile dok joj ne rekoh bas smo pukle sta smo sinoc uradile jedna drugoj i rekosmo da ce ostati samo medju nama.........
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.152
Dosadan dan na poslu

Dosadan dan na poslu kao po običaju. Da razbijem monotoniju reših da pozovem ženu da vidim kako je. Zvoni mobilni ali se ne javlja. Tek iz drugog poziva se javi sva zadihana.
Ćao ljubavi šta ti je, što si zadihana.
Pa evo tražim mob da se javim.
Rekoh da je malo zezam kako bi vreme brže prošlo. A da se nisi ti tucala možda pošto si toliko zadihana.
Ne lupaj molim te.
Ma sigurno jesi poznajem ja taj dah, nastavljam dalje sa svojom igrom.
Poznaješ .
Pa da sigurno si jebena.
A otkud znaš možda nisam još.
Zašto si onda zadihana.
Možda si nas ti prekinuo, prihvati igru moja ženica.
Mmmmm, ma nemoj.
Pa da, što si morao baš sad da zoveš kada je najbolje.
Šta je najbolje.
Upravo mi liže picu.
Stvarno, rekoh i uhvatih se za kurac preko pantalona koji je bio već dignut.
Stvarno i bolje liže od tebe.
Sačekaj da odem do wc-a da pričamo na miru, možda upadne ovde neko.
Zašto, nećeš valjda da drkaš.
Pa moram pališ me.
Pali te to da mi drugi liže picu.
Uh, pali me cela ova situacija. Udjoh u wc i izvadih ga van da ne pukne.
I mene si napalio.
Pa neka te jebe kad je već tu.
Siguran si- nemoj posle da ti bude krivo.
Jesam, rekoh smeškajući se.
Dobro kad baš hoćeš.
Samo da znaš koliki kurac ima, ne znam da li mogu da ga primim.
Samo što ne svrših kad to reče.
Ti si moja kurvica, primićeš ga sigurno, zezam je i drkam jače.
Ako ga primim biću prava kurva, kurvetina raširiće me načisto - smeje se .
Ne mogu da verujem šta čujem iz usta moje ženice do tad mirne tihe i povučene. Pa neka te raširi da te nauči nešto novo u sexu.
A ti bi voleo da ti kurati tip jebe ženicu.
Paaaaa, voleo bih .
Opaa, što odmah nisi rekao. Voleo bi i da me gledaš dok me jebe .
Daa i počeh divljački da drkam.
Da gledaš kako nabija onoliki kurac u pičkicu tvoje ženice.
Daaaa, daaaa, u transu sve brže drkam.
Voleo bi da mi ga nabija do jaja i da ih isprazni u mene, da me oplodi kao kobilu i napravi dete.
Uh kurvice - rekoh i počeh da uzdišem i svršavam po zidu wc-a.
Hahaha nisi valjda svršio, tek smo krenuli sa ispunjavanjem tvojih želja.
Jesam svršio ali mi je i dalje krut, ne pada ni milimetar, baš si zločesta.
Ti si zločest hoćeš od verne i mirne ženice da napraviš kurvetinu, nastavlja ona.
Svidja mi se kako to kažeš.
Tek će da ti se svidja kako ću da izgledam kad se budeš vratio sposla.
Nije normalnna, mislim se, odakle joj proizilazi ovolika napaljenost.
Znaš, mnogi muževi zamišljaju i žele da im kurati tip jebe ženu, ali jako mali broj krene u ostvarenje sna i ima sreću kao ti, da bar preko telefona sluša kako mu ženicu razbijaju od kurca.
Uh droljo.
Aaa, nisam još ali biću uskoro. Kaži mi šta da mi radi.
Ko.
Pa kako ko, ovaj kuronja ispred mene.
Toliko sam se napalio na fantaziju da je kurati tip ispred nje da samo što nisam svršio.
Pričaj, šta si se ukipio.
Popuši mu.
Važi ljubavi, sve za tebe.
Započe da imitira pušenje, ali toliko realno da se upitah da li zista imitira ili ima nekog kod nje. A onda se setih da sam joj kupio dildo i da sigurno njega dudla.
Uz mljackanje reče - jao muže samo da znaš koliki je, jedva ga obuhvatam ustima.
Ja u extasi rekoh - neka ti ga stavi.
Šta da mi stavi, smeška se.
Pa kurac, i drkam sve silovitije.
Ajde lepo kaži šta da ti radi ženici i on će uraditi. I ja jedva čekam da primim ovoliki kurac u moju malu pičkicu. Samo da znaš koliko mu se digao. Ali ti moraš da mu kažeš, odnosno da ga lepo zamoliš, niko danas neće da jebe tudje žene besplatno,  da mu platiš kad dodješ sposla i da mu se lepo zahvališ što ti čuva ženicu u popodnevnim satima dok si ti na poslu.
Želim da ti stavi tu kurčinu.
Nemoj meni da pričaš kaži Neši.
Nasmejah se, baš si dala ime imaginarnom prijatelju - mislim se.
Ajde kaži mu i ja ga želim.
Igramo igru, što da ne. Nešo zabi joj ga iz sve snage, molim te.
Ona vrisnu i viče na mene, majmune pa el si ti normalan, ubiće me ovolikim kurcem.
Nešo molim te polako dok se ne priviknem a posle me rasturi kako te moli moj muž.
Gluma za 10 razmišljam se.
Sad je bolje, jao kako je dobro, ispunio me je celu ovo nisam doživela do sada, hvala mužiću uradiću ti šta hoćeš čim dodješ.
Uh kurvice kako me pališ.
Zamoli sada Nešu da me jebe iz sve snage ljubavi sada mislim da mogu da ga primim.
Nešo molim te izjebi tu drolju od moje žene kako zaslužuje - nastavljam igru.
Poče da vrišti moja žena - to, to, tooooo, nabijaj me molim te, slušaj mog mužića, jebi me, rasturi me, napravi najveću drolju od mene, on to voli, voli da mu drugi tuca ženicu dok on drka i uživa, zar ne ljubavi.
Uh daa, ženo neka te dobro razbije, drkam sve jace i mislim se kako sam postigao da je napalim ovoliko.
Jooj, jooj, jeeebi me, muže nije loše biti drolja, svidja mi se. Volim ovako velike kurčeve, ispune me.
Uh kurvetino, dobra si, jebi je Nešo, jebi jače.
Ahhh bože, umreću, hvala ti ljubavi za ovo, jebi Nešo, jebiiii. El bi voleo i da me vidiš na ovolikom kurcu ljubavi, joj što je dobro.
Voleo bih kučko, voleo bih da te dvojica nataknu.
Uh tooooo, to bih volela i ja, napravićeš od mene pravu kurvetinu. Neće ti smetati što ću se kurvati okolo i što ću kući dolaziti sva razvaljena i izjebana.
Neće. Vodiću te ja na priplod da te razvale ogromnim karama, da ti napune tu kurvanjsku pičku spermom da ne možeš hodati, nego ja da te donesem kući i stavim u postelju tako droljastu i svu zamazanu spermom, pa da ti ga i ja stavim u već izjebanu pičku. Samo što nisam svršio izgovarajući ovo.
Toooo, Nešo jebi me, pružiću ti to zadovoljstvo ljubavi, gledaćeš me ti na mnogim kitama i drkaćeš do mile volje. Baš bih volela da te gledam kako drkaš dok me drugi guzi i prazni se u mene.
Kučko al si pohotna, svršiću .
Sačekaj sekund sad će i Neša. Požuri Nešo svršiće mi muž, hoću da svršimo svi zajedno.
Onda ču nešto što me prenu, škripu i udaranje kreveta o zid. Pa nije valjda da se stvarno jebe.
Toooo, tooo, puni me, jebi, jebi, joj muže što bih volela da si pored mene sada, da me držiš za ruku i ljubiš dok me puni, izgubiću svest, nisam ovo nikad doživela, božeeee umirem, tooooo, aaaaaaaaaaaaaaaaaaah.
Već sam uveliko svršavao ali se zabrinuh za ženu, nikad nije bila ovakva i taj zadnji krik kao da je kolju.
Jesi dobro - pitam, a sa druge strane tajac. Halo ženo jel si dobro.
Da, da, samo ne mogu da dodjem sebi, pusti me malo i požuri kući i zalupi mi slušalicu.
Šta je sad pitah se, da nije ljuta, sva ta gluma bila je perfektna nisam znao šta da mislim samo sam jedva čekao da prodje radno vreme kako bih otišao svojoj ženici i stavio je na kurac.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.152
Indy – II dio

„Profesooooreeeeeee....“ – vrištala je Indy osjećajući kako mlataram jezikom po njenoj uspaljenoj pičkici.

Opkoračila me i čučnula iznad lica, okrenuta leđima. Ležao sam na podu, stegnuo njene polutke i nježno jezikom prelazio svuda po njenoj ljepotici. Uska, crvena minica joj se zavukla do struka, držala je ravnotežu oslonjena na visoke štikle, a pomagala joj je Maja, koja je također čučnula i stezala joj grudi preko bijeloga topića. Njena stopala su bila odmah kraj mog ramena, pa sam povremeno okretao glavu i oblizivao je po zglobu oko kojega joj je lančić. Maja je bila u laganoj haljnici roza boje i dodatno me palilo što sam jasno vidio kako joj se na uskim gaćicama ocrtava nabrekla pičkica.

„Kako su ti lijepe sise, kurvice...“ – jako je stegnula Indyne nabrekle grudi i gurnula joj jezik u usta.

Kako smo se ponovo našli kod nje, Indy, ona i ja, nije ni važno. Znao sam da ću kad tad jebati i jednu i drugu zajedno. Bilo je to pitanje dana, nakon svih onih osmijeha koje su upućivale jedna drugoj kada bih prošao kraj njih na fakultetu, značajnih pogleda prema meni, nehotičnih dodira po ramenu, naginjanja preko katedre... Naravno, jedna drugoj su ispričale kako su se jebale sa profesorom, a kako više nije bila tajna da se obje maze i bez muškaraca, nimalo me nije iznenadio Majin prijedlog da dođem kod nje i zajedno sa Indy pogledamo film koji sam im spominjao na predavanju. Pravio sam se lud, znao sam da me ne zovu da gledamo film, nego da se jebemo, zajedno, Indy, Maja i ja, ali nisam mario... Iako prije Indy nikada nisam petljao sa studenticama (a, bilo ih je koje su se ponašale kao i ona, pa čak i otvorenije, Dana, Dalia, Ivana, sve su mi se vratile u sjećanje nakon seksa sa Indy...), iako je to bilo suprotno mojim principima, seks sa Indy, susret sa Jecom ispred fakulteta, nakon kojeg sam otišao kod Maje i izjebao je kao životinja, uticali su na mene... Nešto se promijenili... Govorio sam da mi je seks sa dvije djevojke erotska fantazija koju nikada neću ostvariti, jer to smatram nemoralnim. Međutim... Ove dvije kurvice su bile nešto posebno. Zato sam bez riječi rekao Maji: „Odličan prijedlog, vidimo se!“, u videoteci uzeo film, za koji sam znao da ga nećemo pogledati, i pozvonio na Majina vrata.

Izvukao sam se i sjeo na kauč na kojem sam prije nekoliko dana jebao Maju. Gledao sam kako se pomamno žvale i kako Maja povlači ka dolje Indyn topić. Grudi su joj iskočile i zatalasale se, bile su prelijepe.

„Mmmmmm...“ – cičala je Indy dok joj je Maja usisavala jezik i stezala ga usnama, a prstima uvrtala nabrekle bradavice.

„Hajde, malena, puši kurac profesoru, vidiš da tebe čeka.“ – blago je počupala Indy za kosu i povukla je prema kauču.

Indy je doslovce skočila na mene, grizla mi kurac preko pantalona, otkopčala mi kaiš i rajfešlus, a onda svukla pantalone zajedno sa boksericama i vješto me oslobodila. Već nabrekli ud stegnula je desnom  rukom u korijenu i usmjerila prema ustima, oblizala jezikom glavić i počela da ga puši. Polako je pomjerala  glavu i svakim pokretom je bio sve dublje u njenim ustima.

„Mmmm... Mmmmm... Mmmm...“  - mumljala je i uživala ispunjavajući svoja usta mojim kurcem, zavlačeći ruke ispod moje košulje i mazeći me po prsima.

„Kaiš ćemo da izvadimo iz pantalona, trebat će nam.“ – sasvim mirno, kao da se ništa ne dešava, Maja izvadi kaiš i omota ga oko ruke – „Je li tako, Indy... Kaiš će nam trebati?“ – stala je iza nje blago raširenih nogu.

„Mmmm... Oh, daaa... Jebi me, Majo, jebi me...“ – dahtala je Indy, prelazila jezikom duž cijelog kurca, a onda ga ponovo halapljivo uzela u usta.

„Indy je lijepa i bezobrazna kurvica i zato treba da dobije po guzi.“ – blago je zamahnula rukom i kaiš pljesnu po Indynoj guzi.

„Aaah... Majo... Boli... Boli me to...“ – Indy mi je drkala kurac i okrenula glavu prema Maji.

„Puši kurac profesoru, kučkice! Odmah! Profesore, zamrsite joj prste u kosu i ne dajte joj da ga ispušta iz usta, molim vas.“ – obratila mi se kao da traži neku uslugu koja može imati veze sa svime, samo ne sa ovom nevjerovatnom igrom koju nisam očekivao, za koju nisam bio siguran da je želim, a u kojoj sam uživao.

Gledao sam u Maju i zamrsio prste u Indynu kosu, blago je počupao i gurnuo kurac dublje u njena usta. Nemoćna, zagrebala me rukama po stomaku, što me dodatno napalilo. Maja je u širokom luku mahala rukom oko koje joj je bio vezan kaiš i s vremena na vrijeme udarala njime po Indynoj guzi. Pri svakom udaru, Indy bi zgrčila lice i ciknula ustima ispunjenim mojim kurcem.

„Oh, kako je ovo dobro, mmmm...“ – Maja je mahala, udarala kaišem Indy po guzi i glave zabačene unazad drugom rukom stezala svoje grudi preko haljinice na kojoj se ocrtavao svaki djelić njenog vajanog tijela.

U meni se budila zvijer za koju nisam znao da postoji. Jače sam zgrabio Indy za kosu i povlačio joj glavu, svakim pokretom gurajući joj kurac sve dublje u usta. Pokušavala je da se oslobodi, ali to nije bilo moguće.

„Tako je, profesore, jebite tu kurvicu u usta! Jebite je... Jako je jebite, jako! Gurnite joj kurac duboko u grlo, ona to želi!“

Kao hipnotisan, slijedio sam Majine upute i sve žešće nabijao Indynu glavu na moj kurac. Mala je krkljala, ali više se nije opirala, očito je bilo da joj godi. To me ohrabrilo pa sam žestokim pokretima bokova počeo da joj nabijam kurac duboko u grlo, ne ispuštajući joj kosu iz ruke. Maja se osmjehivala i počela jače kaišem da šamara Indynu guzu. Sva crvena u licu, Indy je ječala, zarila prste u moje bokove i nijednim znakom nije se opirala. Objema rukama zgrabio sam je za glavu i počeo žestoko da je jebem u usta.

„Hahaha, tako je, kurvice, konačno te profesor jebe u usta.“ – Maja je nastavila da je udara kaišem po guzi, smijući se ironično, kao da se konačno sveti nekome za nešto.

Pogledala me i zagrizla donju usnu. U tom trenutku, imao sam samo jednu potrebu. Da je nabijem na kurac i žestoko izjebem!

Naglo sam ustao i odgurnuo Indy od sebe. Zamahnuo sam rukom i ošamario Maju tako jako, da je jedva ostala na nogama.

„Profesore...“ – uplašeno me pogledala držeći se za obraz i ispravljajući se.

Nisam joj ništa rekao, samo sam zamahnuo drugom rukom i razvalio joj šamarčinu po drugom obrazu.

„AAAH!“ – vrisnula je i ispustila kaiš iz ruke.

„Kurvice mala, sad ćeš da vidiš kako je kad se neko iživljava nad tobom!“ – zgrabio sam je lijevom rukom za vrat i počeo je gurati prema zidu. Nisam ni znao odakle mi tolika snaga. „Je li lijepo iživljavati se na svojoj kolegici?“ - unio sam joj se u facu i zavukao desnu ruku pod haljinicu.

„Profesore...“ – držala me za ruku kojom sam stezao njen vrat.

„Pitao sam te nešto, kujice. Odgovori!“ – zagalamio sam i jednim potezom joj strgao gaćice.

„Oh, profesore... Nemojte... Nemojte, molim vas...“ – jecala je, a pod rukom sam osjetio da obilno vlaži.

„Sad ćeš ti da mi pušiš kurac, kučkice mala.“ – sklonio sam ruku s njenog vrata, počupao joj kosu,  zabacio glavu unazad i gurnuo joj jezik u usta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.152
Najdraža rodica

Ja sam Emir imam 20g. i zivim u sarajevu sa ocem i majkom.
Jedinac sam i nikada mi u zivotu nista nije falilo dovoljno bi bilo da ja to samo jednom zatrazim i vec bi to dobio. Prije godinu dana vratio sam se ranije sa zurke na kojoj sam namjeravo provesti cijelu noc i roditelje obavijestio da bih tamo trebao provesti noc.Na moje iznenadjenje svjetlo u kuci nije bilo upaljeno,to mi je bilo jako cudno jer znam stari zna do kasno iako sada nije ni kasno tek je 21:30 gledati tv-najcesce pornice na dvd-u,znam jednom sam ga uhvatio.Sa strane kuce je dopirala svjetlost i ja sam posao da vidim sto je,nakon sto sam vidio da svjetlost dopire iz spavace sobe pošao sam do vrata da udjem u kucu,imao sam kljuc.
Sekund prije nego li sam otkljucao vrata znatiželja me udaljila od njih i povukla ka prozoru spavace sobe.Dosao sam do njega i na iznenadjeno vidio oca koji se šetkao gol po sobi,skrenuo sam pogled,ali samo na 2 sek.
kada sam drugi put pogledao pogledom sam tražio majku koju sam iako to nikome nisam do sada priznao oduvjek želio vidjeti golu.
I da eno je na kraju kreveta kao bozica,prelijepa i jedna od najzgodnijih žena u sarajevu sjedi,gledajuci sto joj covjek radi,on je ocigledno izvodio striptiz za nju,pa kako i nebi kada je tako dobra.
na moje razocarenje ona je bila odjevena,na sebi je imala bijelu kosulju i farmerice koje su bile jako utegnute,dobro su joj zaista dobro stajale.
Uz povremeni smijeh gledao sam oca kako pokusava biti sexy,to mu stvarno ne uspjeva njegovi pokreti nebi napalili ni starice od 90 godina.
Iako nije bio gledljiv mama ga je podrzavala udarajuci dlanom od dlan.Mama koliko sam vidio nije skidala pogled sa tatinog malog.
Nije to bio bas mali bio je poprilicno velik sigurno nekih 18cm,odprilike kao i moj koji je proglasen za najveceg u mom drustvu.
Dok sam razmisljao u sto mama gleda,tata je polako dolazio do kreveta,mislio sam to je to sada ce se jebavati.
Od toga nista bar ne jos za sada,dok se tata penjao na krevet,mama je polako silazila sa njega.
Otisla je do stare muzicke linije koju sam ja izbacio iz svoje sobe i pustila muziku.
Pustila je Jamesa Blunta,moj cd koji je ostao u liniji.Muzika je pjevala i to ne bas tiho,ja iako van kuce jasno sam mogao da cujem sto svira.
Počelo je mama je polako počela da plese i odmah je skinula bijelu kosulju koju je imala na sebi,za starog kao ni za mene nista neobicno,ispod kosulje pojavile su se dvije ogromne dojke.
I dalje je na gornjem dijelu imala grudnjak ali i sa njim vidjelo se kako su dobre sise.
na kosulji je stala i zatim plesala nekih 5 min.kako je dobro plesala,ne kao neke moje prijateljice i bivse djevojke koje samo mlate rukama,
mama je znala plesati kao na spotovima sa mtv-a ali tako je i izgledala imala je savrsene mjere,savrsen ten dugu crnu kosu,smedje oci.
dosao je red na pantalone,skinula ih je nevjerovatnom brzinom,da nisam ni vidio kako je to uradila.
Nosila je bijele gacice koje su bile idealan par bijelim grudnjacima.
Izgledala je sjajno.
Plesala je jos minutu dvije oa onda je skinula grudjak,jako spretno dok ga je skidala ruke su joj ostale na njima i nista se nije vidjelo.
Dok napokon nije prestala muciti i tatu i mene i spustiti ih,napokon rekao sam to u sebi, a imalo se sta vidjeti savrsenog oblika nesto bijelje nego li ostatak njenog tijela stajele su uperene prema tati.
tata ju je zovnuo do sebe i ona je krenula popela se na njega i pocela mijesati guzom,to mi je oca izludjelo.
skinuo joj je gacice i nasadio na sebe.
Mama je skakala gore-dole dok joj je tata stiskao grudi.
Zacudilo me jer se niti jedamput nisu niti poljubili niti zadovoljiti jedno drugo jezikom.
Pa sam onda sam sebi rekao pa nije ovo pornic,ovo je sex obicnih ljudi.
Vec nakon 10-ak minuta oni su i dalje radili isto,priželjkivao sam promjenu poze jer ovako sam samo mamu vidio s leđa.
Želja mi se nije ostvarila tako su i zavrsili,mislim tata je zavrsio,mama iako je pokusala sakriti razocarenje to joj se vidjelo u ocima.
SExualni cin mojih roditelja je gotov i to brzo tata me razocaro,iako to njemu nije nimalo zao,on se smijao i govorio nesto nisam cuo sto.
Mislio sam da je to samo prvi pucanj ali ne bio je to zadji.
Mama je otisla u wc vjerovatno na tusiranje tata je ostao slusajuci Blanta.
Znao sam da je sve gotovo ali nisam smio uci u kucu ovako odma poslije svega.
Sacekao sam neko vrijema dok se mama tusirala i kada je zavrsila usao sam u kucu.
Bili su iznenađeni,mama cak i ljuta jer nisam javio da dolazim,znam i zasto je ljuta,ali sam sutio.
Tu vece sam spavajuci u svojoj sobi osluškivao zvukove iz spavace,nis se nije culo bili u gotovi za jedan dan.
Ujutro sam ustao i dok sam se umivao zazvonio je telefon,bila je to moja rodica Alma koja zivi u Ljubljani u Sloveniji,bilo mi ju je drago cuti nisam je cuo 3 mjeseca,a vidio 3 godine.Tako pricamo bez veze a ona kaze da sutra dolazi u sarajevo,Bilo mi je drago to cuti jer prekinuo sam sa djevojkom a svi frendovi ih i dalje imaju,pa cu imati sa kim izlaziti.
Dan je prosao bez veze gledao sam neke tekme na tv-u sa ocem,mama je cio dan bila vani u kupovini.
Sutra me je probudila rodica koja je stigla jako rano oko 10 sati tada sam ja jos spavao.
Produdila me njeznim glasom ajde rođače ustaj stigla ti najdraza rodica,kada sam je vidjeo povjerovao sam joj da mi je najdraza rodica,pa bila je prelijepa.
Visoka 175 plave kose ogromnih grudi koje su me odmah izludile,nisam odmah mogao ustati jer mi je kurac bio toliko dignut da ga je morala primjetiti.
Ona kao da zna koliko me napalila poljebi me u obraz i ode da se raspremi.
Tek na odlasku sam primjetio i kako dobro dupe ima,na sebi je imala crne kožne pantole koje su savrseno ocrtavale njenu guzu.Curica je narasla,inace bila je godinu dana mlađa od mene.
Nakon sto sam se smirio i otisao umiti krenuo sam u dnevnu sobu gdje je moja najdraza rodica alma sjedila sa mamom i pila kavu.
Sjeo sam sa njima slusao sto pricaju,mama ju je pitala zasto Almin otac,mamin brat i zena nisu dosli?Dok su razgovarale ja sam malo gledao Almine sise pa malo mamine,mamine su bile malo vece i zato su dobile prednost u odnosu na Almine.Da gledao sam mamine sise i zamisljao kako ih mijesim rukama.U tom trenutku Alma me uhvatila sto gledam ali nisam se previse obaziro jer sto ce:pa nece nis.
Nesto kasnije otisao sam na faks ali nisam ostao dugo tek da me svi vide i otisao kuci jer kod kuce:::::kod kuce je najbolje.
Kod kuce je bila samo rodica koja je kako kaze umirala od dosade.
Odmah nakon malo price usred razgovora upitala me:jel se ti jebes sa mamom?
Iznenadlo me pitanje toliko da sam se posuo coca-colom koju sam drzao u ruci,rekao sam joj sto ti je jesil normalna?U sebi sam pomislio da bar.
: Vidjela sam kako je gledas vi se sigurno jebete.
Jos jednom sam joj rekao jesil luda sto ti ???
Kad rece ona uz smijeh:e jebiga ja se mislila sa vama jebavat.
To me ohrabrilo pa sam je pitao:a ti bi se to sa rođakom jebavala jel?
Samo se nasmijala jer je vidjela mog starog kako dolazi pa nije nis rekla.
Dok se pozdravljala sa starim ja sam joj gledajuci dupe i nestrpljivuci cekao kada cemo nastaviti razgovor.Sjedili smo sa mojim starim pa sam ja odlucio otici malo slusati muziku u sobi,sam.Ocekivanja su se ostvarila vrata su se otvorila ali nije to bila rodica vec stari koji me obavijestio da on ode malo do kafane a da ja malo odvedem rodicu malo u grad,ostavio mi je kljuceve od auta.Jos bolje.
Spremio sam se i pozvao rodicu koja je vec bila spremna za poci,nismo vise nista spominjali.
I ona i ja cekali smo pravu priliku za to.Kada smo sjeli u auto pitao sam je sto bi ti bi sa rođakom spavala?
Da rece ali pod jednim uslovom.
Kojim rekao sam?Da se prvo pojebem sa tvojim ocom uvijek sam voljela starije muskarce.
Razocarano sam skrenuo pogled znajuci da ce od toga tesko biti sta jer znao sam koliko tata voli mamu i da joj to nikada nebi uradio.
Jel važi kaže ona ajd da to napravimo pa cu ti ispuniti svaku sexualnu fantaziju.
Ajd važi rekoh joj al kako da to napravimo?
Rodica je bila spremna:sutra kada tetka ode na posao ti ces se izgubiti iz kuce a ja cu ostati sama sa tetkom.
Nasmijo sam se i sto dalje pitao sam?Otvorila je torbicu i iz nje izvadila bočicu sa nekakvim pilulama;odmah sam dobio objasnjenje sto je to,to je nesto kao španska mušica ali djeluje ne muskarce kao i na žene,napaljuje ih.Tad sam povjerovao da bi to zaista bilo izvodljivo ako to zaista djeluje u sto sam takođe sumljo.Rekao sam ok i na tome se završilo više o tome nismo pricali.Ugradu nam je bilo dobro ali smo brzo dosli kuci jer je rodica bila umorna od puta a i sutra je čeka ˇ JEBAČINA sa mojim ocem. . haha
Ujuto me ponovo ona probudila i rece vrijeme je:::.
Znao sam za sto a znate i vi..
Mama je vec otišla na posao tata je vani kosio travu okolo kuce,jer danas nije trebao na posao.Rodica mu je napravila hladan napitak sa dodatkom njenih carobnih pilula.Tata je popio cijeli bokal soka i usao u kucu a rodica je mene istjerivala iz kuce,nije uspjela želio sam vidjeti jel to zaista djeluje.
Proslo je neko vrijeme tata nije reagovo ona me i dalje istjerivala ,vjerovala je u svoje pilule.A poceo sam i ja jer je stari sve više bio nestrpljiv,nervozan pa ustade i ode do wc-a,i rodica i ja znali smo sto tamo radi,ona me odmah napala:izlazi upropastit ces sve,nisam odmah izasao tek kada je tata izasao iz wc-arekao sam da odoh do kladionice i pitao rodicu jel ide i ona,rekla je da ne zeli,hoce bit kod kuce.Tata je to radosno dočekao i rekao da ce im on ispeci kavu da se oduži za sok.Međutim ja nisam izasao iz kuce samo sam otisao do svoje sobe i čekao rasplet vrlo napete situacije.
Dok sam virio iz sobe Alma govori tati da se ide tuširati dok on spremi kavu,otišla je a nakon 5-6 minuta tata se prišunjao do vrata kupatila te počeo viriti kroz ključaonu gledajući predpostavljam golu Almu..Cijela ta situacija i mene je napalila i bas kada sam se i ja počeo uzbuđivat tata je ustao i donio kavu na stol u dnevnoj sobi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.152
Tata mog dečka

Prije četiri mjeseca upoznala sam Ivana. Neznam jesam li se zaljubila ali ovisna sam o seksu s njim. Imam 19 godina, a Ivan 20 i on mi je drugi dečko s kojim se jebem. Prvi nije Bog zna što bio. Rasturio mi je djevičnjak. Nije baš bolilo jer je imao dosta tankog i malog. Nekoliko puta smo se seksali i mislila sam da doživljavam prave orgazme ali nisam. To sam tek sa Ivanom shvatila. Ivan me tako uzbudljivo obrađuje i orgazmi s njim dovode me do besvijesti. Ima veliku kurčinu ali ne tako debelu što mi i paše jer ja imam prilično usku pičku. Seks nam je fenomenalan. I on to potvrđuje. Ivanova mama je umrla jako mlada a tata mu ima 39 godina. Koji je to komad od čovjeka! Snažne, nabildane ruke, ravan trbuh i čvrst kao kamen, široka ramena i široka prsa sa tek malo dlaka po njima. A noge su mu snažne, guzica čvrsta i izbačena. Kako mu traperice dobro stoje. I nisam mogla da ne primjetim međunožje koje je bilo ispunjeno. Često sam pomišljala da je tom čovjeku uvijek dignut. Ali takav je bio opušten…
Živjela sam sa roditeljima ali više vremena provodila sam sa Ivanom i ako smo se tek upoznali.I taj dan sam bila kod Ivana i tuširala se. Ivan je ušao u kupatilo potpuno gol. Pružio mi je ruku i izašla sam iz kade a on me posjeo na rub kade i raširio mi noge kleknuvši ispred mene. Jezikom je prodro između usmina moje obrijane pičke. Odjednom se užarila. Pridržavala sam se za rub kade, jaukala, stenjala i jecala od užitka. Drhtala sam i grizla usne. Lizao mi je klitoris a prstom obrađivao moju vlažnu unutrašnjost. A kada je jezik zabio unutra stresla sam se i vrisnula. Nakon što sam se smirila otvorila sam oči i ugledala njegovog tatu na vratima. Ivan ga nije vidio. To me dodatno napalilo još kada sam vidjela kako mu se međunožje povećalo. Činilo se da će iskočiti i poderati traperice. Gotovo uvijek ih je nosio a i suuuuupeeeeer su mu stajale. Podigla sam Ivana i kleknula ispred njega.”Moram ti se odužiti za ovo” rekla sam i zgrabila mu kurac u ruku. Prvo sam ga drkala, pa jezikom oblizala njegov glavić i tek onda ga zgrabila u usta. Valjda od uzbuđenja što njegov tata gleda kao nikada do sada sam mu ga pušila.On je to pokazivao nevjerojatnim stenjenjem, urlikanjem i drhtanjem”Ooooohhhhhhh…kako dobro pušišššš….aaaaaaaahhhhh”vikao je sav u transu. Krišom sam pogledala njegovog tatu koji je bio crven kao paprika. Ivan je svršio po mom licu. Što sam mogla polizala sam, a tata mu je otišao.Sigurna sam izdrkati svoju gromadu. Što bih sve dala da ga mogu vidjeti. “Moram ići kasno je” rekla sam Ivanu. “Zar bez da pojebem tvoju slatku pičkicu?” upitao je iznenađeno. “Pa ako možeš nakon ovoga..”provocirala sam ga. Počeo mi je izbezumljeno ljubiti sise koje su za moju vitku figuru bile jako ogromne. Lizao mi je bradavice a sebi navlačio kožu preko vrha penisa. Malo sam mu pomogla. Kako se brzo probudio. Spustio je dasku od školjke i stavio ručnik pa sjeo na nju. Uhvatio me za bokove i privukao k sebi. U jednom potezu nabio me na njegovu nabreklu tvrdu kurčinu”Aaaaaaahhhhhh” prostenjala sam tiho. Sjela sam mu okrenutih leđa. Tu pozu još nismo bili isprobali. Počela sam se dizati i spuštati na taj topli kurac. Blaženo i tiho sam stenjala i uzdisala. No kako je vatra u mom tijelu se pojačavala i ja sam se jače nabijala tako sam glasnije stenjala i jecala. Počela sam si trljati klitoris a Ivan mi je lizao kralježnicu. Kada sam počela gotovo vrištati od naleta orgazma Ivan mi je začepio usta svojim dlanom. Tresla sam se i jecala sjedući na kurcu koji je pulsirao u meni. Ivan me podigao i nagnuo nad kadu.”Drži se čvrsto” rekao mi je i svom silinom mi ga od iza nabio u uzavrelu pičku.Opet mi je začepio usta. O kako me derao. Nabijao ga je dokraja. Pitala sam se kuda ulazi ta ogromna kurčina. Vadio ga je do kraja, malo me dražio glavićem i opet ga zabijao do kraja. Jednom rukom zgrabio je moju sisu a drugom držao za kuk. Više se nije zadržavao dugo vani odmah ga je nabijao natrag. Pa ga je vadio samo do pola. Bila sam izbezumljena i jedva stajala na nogama. Počela sam se sama nabijati miješati kukovima. “Ajjjjj..svršit ću….”uzviknuo je Ivan i razlio mlaz sperme po mojim guzovima a ostatak je istresao po leđima. Onda smo se dugo ljubili, pa se obukli i izašli. Njegov tata je gledao kasne vijesti na Tv. Sledila sam se kada je Ivan rekao”Tata hoćeš ti odvesti moju dragu kući, znaš da poslije 10 ne smijem voziti imam još probnu vozačku” Njegov tata to je jedva dočekao a meni je vrelina prostrujila niz leđa i trbuh i nekako se zaustavila na mojoj pičkici. Otišao je prvo u WC i izašao sav mirišljav. Sjeli smo u auto i oboje šutjeli.Čula sam samo sebe kako nekontrolirano dišem, a struja mi je strujila međunožjem. Promatrala sam njegove snažne šake koje su držale volan. Odjednom je skrenuo na neki puteljak u šumici. “Heej” uzviknula sam. “Smiri se” rekao je i primaknuo ruku mojim bedrima. Imala sam suknju koju je on podizao milujući mi bedra. Nisam se mogla pomaknuti a moja pohotna pička je gorjela. I to samo kako gorjela kao nikada do sada. Preko gaća me je dirao a mene je to izludjelo. Tiho sam prostenjala i zatvorila oči. Drugu ruku zavukao je u moju bluzu i ja sam se stresla. Nježno je obuhvatio sisu i raskopčao mi košulju. “Kako si lijepa. Imaš najljepše i najčvršće sise koja sam vidio” prošaptao je. “Ne smijemo” jedva sam izustila. Polizao mi je bradavicu na neki poseban način i meni se zavrtilo u glavi. “Tako lijepa i mlada djevojka mora iskusiti pravi seks, vidjet ćeš kako je kada te jebe iskusni jebač. Toliko sam žena pojebao a ni jedna se nije požalila. Dapače tražile su još” Govorio je tiho dok mi je ljubio vrat i sise a onda opet bradavice. A druga ruka malo je stala. Prvo je obrađivao moje napete sise i ukroćene bradavice. Mumljao je i disao kroz nos a meni se vrtilo u glavi.Zatim je opet vratio ruku dolje i sada sam raširila noge. Potpuno sam izgubila razum i zaboravila činjenicu da mi je on zabranjen. “O kako si mokra. Maknimo gaćice smetaju” rekao je. Malo sam podigla guzu i on ih skide. Još je nije vidio ali obrađivao ju je prstima. “O Božeeeeee…ohhhhhhh…aaaaaaaaaaaahhhhhh…jaaaoooooooo…uuuuuuu”…stenjala sam i jecala a onda nekontrolirano i ubrzano počela disati. Njegov sin mi nikada nije tako masirao klitoris i tako zabijao prste… Kada sam se protresla u snažnom orgazmu izašao je iz auta i rekao mi da sjednem s nogama vani. Poslušala sam ga. Podigo mi je suknju preko kukova bluzu otkopčao do kraja a grudnjak mi je stajao ispod sisa. Kleknuo je ispred mene i još mi više raširio noge. Zabio je glavu u moje mokro međunožje. Čim je jezikom dodakao moj klitoris pala sam u trans. “O…oh…kako dobro to…raditeeeee…još…samo tako nast vite….too..eee toooo…”vikala sam tresući se kao u groznici. Nabijala sam se na njegov jezik, vrtjela kukovima i stenjala kao luda. Zaista je imao iskustva….Nakon što sam vrišteći dvaputa snažno svršila i nakon što mi se snaga vratila u tijelo ustala sam i klekla ispred njega. Drhtavim rukama sam otkopčavala traperice u čežnji da da čim prije vidim taj kurac. Imala sam što vidjeti…Nije imao gaće a iz traperica iskočio je najdeblji kurac kojeg sam vidjela. U poludignutom stanju bio je ogroman. Bio je dlakav ali ne previše.”Ohhhh” nesvjesno sam uzdahnula. Nisam ga mogla obujmiti svojom šakom. Najprije sam počela palacati jezikom po glaviću koji je isto bio ogroman. Navlačila sam kožicu i lizala sam ga. A onda ga jedva stavila u usta. Mislila sam da ću se ugušiti. Samo sam glavić uspjela obuhvatiti usnama. No ubrzo sam ga ugurala dublje u usta i nekako se privikla. Držala sam ga za njegova snažna bedra i pušila mu koliko sam mogla. Bio je razuman. Držao me za glavu ali nije se nabijao.Pustio je da radim koliko mogu. Noge su mu se počele tresti. Podigla sam pogled na njegovo predivno lice. Bio je zanesen, oči su mu bile zatvorene. “Ohhh mala…stvarno dobro pušiš……”uzviknuo je sve se jače tresući. Svršio je i vidjela sam da je razočaran. “Ma dignut ćeš se ti meni opet…”rekao je počevši ga natezati.”Pustite mene” rekla sam i uhvatila ga za kurac i strasno poljubila. Uzvratio mi je poljubac od kojeg mi se zavrtilo… Kako se savršeno ljubi.Oboje smo teško disali, a onda je on počeo stenjati”Želim ga nabiti u tvoju prelijepu vrelu pičkicu… Želim te jebati” uzdisao je drhteći i stenjajući. Uhvatila me jeza pri pomisli da ova gromada razara moju usku pičku. No ona se očito nije bunila jer je vrila. I sokovi su već provrili. Kurac mu je već bio u punom naponu. Odveo me do haube i posjeo na nju. Raširio mi je noge a jednu podigao i držao je tako. Najprije ju je oblizao par puta…”O kako lijepo miriše mlada ne toliko izjebana pičkica…Izluđuješ me”govorio je i primakao glavić ulazu u moju unutrašnjost koja je još više vrila”Jooj polako molim vas… polako…da neće boljeti…”prostenjala sam. U očima sam vidjela da ga to pali. Očito je volio dominantnost i moć.Moram priznati da me pomalo i uzbuđivala pomisao na slatku patnju i bol. Nisam ni sanjala o onome što slijedi. Počeo ga je gurati a ja sam zadrhtala i zabacila glavu. Boljelo je, peklo…Jecala sam a njega je to palilo. Još nije ni cijeli glavić ušao…Prodirao je sigurno i snažno…”uuuuujjjjjjj…….joooooooooojjjjjj…aahhhhh…boliiiiii….”jecala sam i stenjala. Vatra mi je derala leđa, trbuh ali najviše pičku koja je pomalo počela da ga prima. Podigla sam se sa haube i čvrsto i grčevito ga zagrlila držeći ga za majicu. Činilo se kao da ću je poderati. “Ah, ah,ahhh” počela sam i plakati a bila sam oblivena znojem.On je drhtao kao u groznici. Primila sam ga nešto malo manje od pola. Odjednom je bol postajala sve slađa. Polegao me opet na haubu i stavio mi ruku u usta. “Oprosti..” rekao je.Nisam imala pojma za šta se izvinjava.. No ubrzo sam shvatila…. Snažno, svom snagom, žestinom i brzinom nabio ga je u mene. Zgrčila sam se, suze mi potekle niz lice, jauknula sam i zagrizla njegovu ruku. I on je zgrčio lice. Mislim da sam na par sekundi bila bez svijesti. Uspio je, ušao je cijeli..Kada sam došla k sebi osjećaj je bio divan. Držao ga je u meni i polako vrtio u krug da se priviknem na tu debljinu. “Ahhhhh…može…jebi me…spremna sam…”prostenjala sam. Jedva je dočekao. Držao mi je nogu u zraku i počeo ga vaditi jako polako. O kako je bilo dobro. Polako ga je i vraćao a ja sam uživala. Moja pička primala ga je cijelog već se navikla na njega. Nakon par nježnih i polaganih uboda izvadio ga je do kraja i svom silinom vratio nazad. Mislila sam da ću probiti staklo na autu koliko su me odbacivali njegovi ubodi. Držao me je i svom silinom jebao kako nikad nitko nije. Bilo je to nešto novo ali i predivno. Počela sam svršavati i stezati ga svojim mišićima da ga što duže zadržim unutra.Malo je usporio i pustio me da se smirim. Bila sam u transu, potpuno izgubljena. Nastavio je probadati me i razdirati ali to je bilo nešto naljepše u mom životu.Jecajući i vrišteći sam svršavala a on je još bio u punom naponu snage. Od kud čovjeku u njegovim godinama tolika izdržljivost? Skinuo me sa haube držeći me na svom nabreklom kurcu. Okrenuo me i oslonio rukama na haubu. Nastavio me od iza razdirati. “Oh…uh..ah…”udisala sam. mislila sam da više ne mogu svršiti ali sam se prevarila.
I te kako sam svršila i to snažno. Ubrzo mi se i on pridružio. O kako sam ga samo još željela…Zakopčao je hlače i rekao idemo. Sjeo je za volan ali sam ga zadržala kada je htjeo upaliti auto. Otkopčala sam mu hlače i počela mu ga drkati i pušiti. Koliko sam samo čeznula za tim kurcem kojeg sam se prepala i koji me razderao. Kada se ukrutio sjela sam na njega i polako se namjestila. Držala sam se rukama za naslonjač sjedala i stenjajući lagano i polako se nabijala na tvrdi kurac. Pustio me da se izjebem kako ja želim što me iznenadilo. Bila sam uvjerena da on mora voditi. Očito mu je prijala moja vlažna i vrela pičkica koja ga je tako strasno primala u sebe. Cijelo vrijeme dok sam se ja polako i nježno nabijala jezikom je palacao moje nabrekle bradavice.Bila sam u pravu da mu prija moja pička..”Oh malena tako mi prija imati ga u tebi..Da bar mogu vječno ostati…” rekao mi je.O da bar…Opet sam nekoliko puta svršila. Nije se odvajao od mojih sisa trpao ih je u usta, dudlao i lizao. Uz snažan potres tijela i on je svršio. Bila je ovo najljepša noć mog života; izjebana i od sina i od tate koji je itekako znao kako se to radi. Pitao me hoćemo li to ponoviti…Razmislit ću…Ipak mi je Ivan dečko a on njegov tata…tata koji mi je pokazao što je pravi orgazam i pravi užitak seksa.Ispunio je svaku poru moga tijela i od mene načinio pohotnicu… sada razumijem zašto su žene tražile još nakon što ih je izjebao…Ali ja ću razmisliti…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.152
Toplina neznančeve jakne

Svanulo je jos jedno tmurno prolecno jutro u Beogradu.Mamurna od sinocne zurke, gasila sam zedj kiselom vodom koja je vec isparila i po kojim pivom, tek toliko da mi se nadje i da odrzim onu kolicinu alkohola u sebi….Nisam znala kuda, posto je prethodni dan bio katastrofalan, izgubila stan, posao i svratila na jednu od poslednjih zurki da se oprostim od dragih mi ljudi ovde, od ljudi koje sada ostavljam, mozda zauvek… Blizina zeleznicke stanice i stana u kome je bila zurka ucinila je da za tili cas kupim kartu, spakujem se i krenem ka kuci mojih roditelja, mom toplom domu, tamo gde sam se uvek vracala i gde sam uvek dobrodosla…Voz kao voz, zeleznica u propadanju, put, ne toliko dug po kilometrima koliko po kasnjenju i sporom i zivopisnom putovaju.Cini mi se da je covek za to vreme komotno mogao napisati roman i srediti ga!No sta je tu je, probala sam da iskoristim povlasticu za mlade posto mi je vec bilo 26 i nisam imala nikakve popuste… Kupe u poslednjem vagonu, neosvetljen, ali relativno cist.Odusevljena, usla sam smestila torbu, sela kraj prozora, zapalila cigaretu i gledala kako se kisne kapi slivaju niz zamagljeni prozor vagona, kao i suze niz moje lice.Gutala sam cigaretu za cigaretom, ispijala jednu od nekoliko limenki piva koje sam ponela na put.To je bio sav kapital koji sam ulozila…. Zaspala sam, razmisljajuci o milion stvari.Zasto mi je taj grad okrenuo ledja? Skripa kocnica voza i naglo zaustavljenje, probudilo me je.Otvorivsi oci, ugledah decka, lepog lica, izvajanog tela u kratkoj majici.Sedeo je preko puta mene i trljao rukama svoje misice ne bi li se ugrejao. Pokrio sam te posto si se tako zgrcila, a posto vidim da si se razbudila, da li mogu dobiti moju jaknu nazad posto se smrzoh, pa samo malo da se ogrejem i pokricu te ponovo? Glas mu je bio umiljat, nekako jos uvek decacki, ali po licu sam mogla predpostaviti da je tu, mojih godina i nikako nije licio na devca ili tako nesto. Ma naravno, nisi ni morao, ja uvek spavam tako, u svakom slucaju hvala ti, pazljiv si. Ponudila sa ga pivom i cigarom, naravno nije me odbio.Razgovor je tekao sporo i prelazio u dosadu.Gledala sam kroz prozor i shvatila da smo se od Beograda udaljili svega pedesetak kilometara….Predlozila sam da predjemo u hodnik.Prihvatio je. Otvorila sam prozor, izbacila glavu i ruke i vikala kao luda!Obozavala sam da to radim kao mala!On me je zacudjeno posmatrao.Odjednom, sam osetila snazan trzaj i u sledecem trenutku sam vec bila na podu, a on preko mene! Jesi li ti luda, pa zamalo da ostanes bez ruku idiotkinjo!Koji ti je?Zasto vices?Zasto otvaras prozor?Jesi li videla tunel i znak pored pruge na tek par centimetara od vagona, a? Vikao je i dalje na mene, a ja sam ga slusala, kao dete kada dobije grdnju od uciteljice.I dalje je lezao preko mene.Pogled na njegove glatke i razvijene ruke, palio me je.Malo dalje na vidiku je bila njegova lepa guza, obla, cvrsta.Imala sam zelju da je dohvatim i ustinem, pa sta bude.Cak ni na zuraji nisam imala dobar sex, a kamoli pre toga jer zaista nisam znala gde mi je glava!On je tako vikao na mene i usudila sam se, ustinula sam ga za guzu! Okrenuo se prema meni, zanemeo.Mislila sam, gotovo je, sada ce mi udariti sljagu i otici iz kupea. Pogledao me je jos jednom, odmerio par puta, uhvatio za ruku i poceo je ljubiti.Topila sam se, jer me niko nije ljubio vec dugo…Nastavio je sve do vrata, poceo me malo grickati i lizati iza uva, tamo gde sam inace najosetljivija i od cega se stvara prava poplava medju mojim nogama.
Uzdahnula sam par puta.Konacno su se i usne spojile.Ovaj lepotan je bas znao sa zenama.Milovao me je dugo i ljubio bez pokusaja na nesto drugo i na nesto vise!Izgleda da mu je to bilo ispod casti…Resila sam da prelomim jos jednom.Stavila sam ruku na njegov ukruceni ud.Protrljala sam nekoliko puta, a drugom rukom otkopcala pantalone.Sada je njegov pozamasan komad vec bio u mojim rukama.Drkala sa ga lagano, mamila i gledala kako raste, istovremeno vlazeci kao blesava i uzivajuci u tom prizoru koji vec dugo nisam videla.Naslonio se na vrata kupea, zatvorio oci i uzivao.Protrljala sam jos nekoliko puta, a onda ga olizala i snazno uvukla u usta.Pusila sam strancu, pusila kao nikada do sada, stvarala vakuum, nabijala svoju malenu glavicu na njegov palamar i umalo se ugusila od, ne bi se reklo prosecnog! Blizio mu se vrhunac.Stegla sam ga jako i naglo ga ispljunula.Nisam zelela da svrsi.Zelela sam da me napuni, pa sta bude.Zivot mi se okrenuo naglavacke, pa bi me mozda neko dete neznanca smirilo….Naslonila sam ruke na zid kupea, rasirila noge.Zadigao mi je suknjicu, pomerio tangu i uvalio ga silovito i do kraja.Uzivala sam.Uzivala, ispunjena do poslednjeg milimetra!Njegove ruke mesile su moju cvrstu guzu istovremeno me nabijajuci celu na kolac.Ritam je postajao sve brzi i brzi, a mirisi svezeg dodira polova su se sirili kupeom.Osecala sam nadolazecu plimu, uhvatila se za drzac prtljaga, nabila uz njegovu pomoc jos nekoliko puta i svrsavala kao blesava uz krike koje, cini mi se, do sada nisam ispustala.Tresla sam se, skinula sa kurca, bacila ga u sedeci polozaj, opkoracila, prislonila ud prema mojoj maci i silovito se nabila.Do kraja, kao i uvek.Primala sam ga, divljala po njemu, cupajuci mu kosu, milujuci po grudima i ljubeci po licu.Lizala sam ga, divljala i ritmickim pokretia mu nisam dozvoljavala, da on odredjuje ritam. Pulsiranje i podrhtavanje njegove kite u meni oznacilo je da mu se blizi kraj, ali da ga sada ne mogu zaustaviti.Nabila sam se jos par puta, dahtao je kao pravi pastuv, onda se izvio i poceo da prosipa ogromne kolicine sperme u mene.Ja sam vec bila nabijena do kraja i uzivala u osecaju kompletne ispunjenosti…Ostali smo jos par momenata tako slepljeni, pripalili po cigaretu i milovali se, uz to ni rec ne progovarajuci.Zaspala sam….Sanjala svasta.Bilo je lepo, toplo.Probudio me je kondukter uz povik da je sledeca silazna stanica moja.Preko mene je bila jakna neznanca koji me je napunio i mozda oplodio.Gledala sam po hodniku, po ostalim vagonima dok voz nije usao u stanicu.Slegnutih ramena silazila sam iz voza, a on se nije pojavio… Proslo je devet meseci, porodila sam se u svom gradu, dobila devojcicu, koja svog oca, neznanca nikada nece upoznati… Njegova jakna je zavrsila na otpadu, cisto da ne mislim mnogo na njega. Neke su se stvari sredile, vratila sam se za Beograd, nasledila lep stan blizu centra, dobila posao.Nemam vise potrebu da putujem vozom, ali rado to cinim.Uvek kada se nadjem u kupeu i zaspim, osetim neznanca i njegovu jaknu na meni….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 261
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Mama placa cenu


«Mama, jesi ovo ti u časopisu?», pitao sam staru pokazujući joj ofucani seks magazin.
«Mmm… ne, nisam to ja, što ti pada napamet?!», zanijekala je.
Ponovno sam pogledao fotku pokušavajući odlučit jel laže.
«I šta ti balavac jedan imaš gledati takve stvai, daj mi to!», vikala je.
«Nebi rekao, mama», stavio sam smotane novine iza leđa. U kutovima očiju gomilale su joj se
suze bijesa.
«Ova ima mladež na istom mjestu gdje i ti, iznad usne. To si 100% ti», zaključio sam.
Krenula je prema meni u namjeri da mi otme dokazni materijal ali sam je odgurnuo.
«Tata će biti presretan kad ovo vidi.»
«Ne… nemoj, molim te. Molim te nemoj mu reći», molila je.
«Kako to da stari već sam nije skužio?», pitao sam.
«Za Boga milog, to je prastaro, još iz šezdesetih», otišla je plačući.
Na naslovnoj je pisala godina, stvarno 1962. Stara je izgledala ful mlado. Bitno drugačije
nego danas, sa 6 banki, što je valjda i logično. Bio sam super ponosan na sebe što sam je
prepoznao. Ta preslatka faca, prirodno jebljivo tijelo… drkao sam na nju svako veče, tako da
su mi se crte lica žene, za koju sam bio sve sigurniji da mi je majka, dobro usjekle u
pamčenje.
Iako je starka, stara čak i sad ima dosta očuvano tijelo. Kukovi su joj se istinabog proširili i
zaoblili, male čvrste grudi razlile u jaču osmicu ali na faci je ostao isti onaj madež, kao
podsjednik na mladenačku ljepotu.
Magazin koji sam kupio na štandovima za samo jednu kunu zove se OV, skračeno od Ora
Verita i po strganim koricama i zgnječnom papiru vidi se da je promijenio već ko zna koliko
drkadžijskih vlasnika dok naizad nekom sudbinom nije došao u moje ruke.
Zaključio sam kako su fotografi i onda znali ništa manje dobro snimati pice nego danas; pored
par portreta i cijelih figura mame, frajer je od svakog zanimljivog dijela tijela okinuo i
groplan.
Te večeri stara i ja, kao i obično, večerali smo sami jer je tata rijetko bio doma u to doba.
Nismo progovorili ni riječi. Tiho sam jeo i mislio na mamin muf. Kada sam se mislio pokupiti
u sobu pozvala me.
«Kruno, moramo razgovarati.»
Sjeo sam na kauč pored nje, «Nije to što misliš… vjerna sam tati cijeli život», rekla je.
«Mama, krivo si shvatila. Uopče me ne jebe što si se slikala, i onda si bila pravi komad…»
«Molim te shvati…. I prestani to gledati, jednostavno zaboravi. To ljeto na Rab je došao
fotograf, Talijan i pitao nekoliko zgodnih cura na plaži dali bi pozirale. Jako dobro je plačao i
pristala sam. Ali nisam nikakva kurva i slično. Tvoj otac mi je skinuo nevinost, na tim
slikama još nisam ni bila s muškarcem!», objašnjavala mi je nervozno.
«Mama, u redu je», tješio sam je. Zahvalno me zagrlila a ja sam joj poklopio guzu s dlanom.
Malo sam pojačao stisak ruke i zapazio da ispod svilenog kučnog ogrtača ne nosi gaćice.
Samo je buljila u mene, a ja sam je primio za ruke.
«Šta to pokušavaš?», pitala me u nevjerici.
«Mama, mislim da sam se zaljubio u tebe…», priznao sam.
«Da, dušo, i ja tebe volim», odgovorila je.
«Ne tako. Drkam na tebe već godinu dana», stara se smrznula.
«Ti nisi normalan. Boga mu, ja sam ti majka!»
«Pa…majko… samo sam iskren.»
«I ti očekuješ da ti ja na to nešto kažem?»
«Htio bi spavati s tobom… jednom…», odgovorio sam.
«O Majko Božja, šta te spopalo Kruno?!»
«Ti mama, ti si me spopala!», puknuo sam.
«Jesi razmišljao kako bi tata reagirao da sazna za sve ovo?», prekorila me.
«Jesam. Pokazat ću mu tvoj umjetnički uradak s talijanskim fortografom», ucjenjivao sam.
«Kruno, jesi ti svjestan koliko je bolesno to što radiš? Drkaš na mamu, i onda me ucjenjuješ
sa seksom! A ne, sutra te vodim psihijatru!»
«OK, onda ću i njemu pokazati magazin pa ćemo skupa drkati na tebe. Reći ću mu da lažeš i
pokušavaš sve uvjeriti da sam lud kako stari nebi skužio kakva si droljica. I povjerovat će mi.
A tebi će se raspasti brak. Osim toga, ovo sam već fotokopirao i spreman sam popikat u sve
sandučiće u zgradi, kao i poslati tvom direktoru. Al ne mora biti tako… Sve što želim je
produbiti vezu među nama. Osim toga, nebi rekao da imaš izbora. Majko. Slobodno razmisli,
samo ćeš mi morat obečat nešto», bio sam vrlo samouvjeren.
«Sve osim seksa, sine.»
«U tom slučaju, moji uvijeti su sljedeći», rekao sam, «Po kući ne smiješ nositi nikakav veš,
baš kao danas…»
«Ali…», prekinula me.
«Nikakav ali, nema više gaćica. Osim toga, morat ćeš počet oblačiti suknje… i često se
naginjati s guzom prema meni… ako me razumiješ…»
«Ma to je previše! Isto incestuoznao kao da imamo odnos… Gledat mamu u onu stvar, sram te
bilo, gade balavi!», protestirala je.
Opet sam joj guzu obujmio rukom i napokon je pristala. Znao sam da je stara jaka žena koja
će izdržati sve kušnje na koje sam ju stavio. Prava konzervativna vjernica, rodom iz
Tomislavgrada. Jasno mi je bilo da je smisao njenog života da ju jebe samo jedan muškarac.
Recimo da će se morat kalibrirat za još jednog. Sve sam saznao; zašto se slikala, cijelu tu
priču…
Očajnički joj je trebao novac, tako je bar zapisala u dnevnik. Čitao sam ga i drkao u
kupaonici. U taj dnevnik zapisivala je i svaku seksualnu aktivnost. Kada sam izašao iz
kupaone, u mojoj sobi gorilo je svjetlo. Stara je bila nutra, našla je magazin, ali sam je uspio
odgurnuti prije no što ga je stigla poderati. Stisak na papiru ipak nije popuštala.
«Mama… nemoj to raditi», ni ja nism posustajao.
«Kruno, do kada me misliš mučiti s tim?!», borila se. Znao sam da će na kraju pobijediti, tako
da sam je počeo strastveno žvaliti u usta. Usnice je držala čvrsto zatvorenim. Nije se mogla ni
derati na mene jer bi joj smjesta zavaljao jezičinu. S vremenom je nekako omekšala, suze su
joj se kotrljale niz obraze, teško je disala. Dok sam je luđački ljubio, podigao sam joj suknju i
žestoko navalio na veliko okruglo dupe. Nije da se nije batrgala, ali ipak sam je uspio baciti
na krevet, i tu je imala priliku progovoriti.
«Molim te… ne…!!!!», plakala je… «Popušit ću ti ga, samo me nemoj ševiti, molim te!!!»
«Nevjerujem ti», pojačao sam stisak.
Bijesno je bacila magazin u vrata i primila me za kurac.
«Ti si prokleto kopile, sramim se što si mi sin!», onda se prekrižila i zamolila tiho Boga da joj
oprosti.
Trenutak je samo zbunjeno piljila u moju veliku kurčinu iz koje je već kapalo, a mislim da ju
je šokirala i veličina. Ipak, to što smo bili majka i sin očito ju je smetalo. Izbjegavajući svako
daljnje razmišljanje obujmila ga je usnama i usisala kojih 5 centimetara. Osjećao sam se
sigurno i predivno. Mogla je osjetiti okus moje sperme, jer sam ga prije par minuta zdrknuo.
Ta spoznaja dodatno me napalila.
Odmah sam osjetio da je jako dobra u ovome, držala ga je laganim ali čvrstim stskom za
korijen, a glavić je stručno i agresivno pljugala, i to tako da ga je prvo dobro navlažila svojom
slinom. Drugom rukom masirala mi je jaja. Napaljenost je bujala, orgazam se bližio… ali ona
nije prestajala iako je sasvim sigurno znala prepoznati kada stiže metak.
«Mama… prestani», upozorio sam je kroz dahtanje. Nešto ovdje nije bilo normalno, šljakala je
pre revno. Postajala je sve grublja, snažno ga je stiskala i cijedila. «Mama…dosta si ga»,
viknuo sam. Nije me jebala pol posto, samo je nastavila. «Molim te… mama… stani!» Počeo
sam moljakati. Kara mi je gorila od natezanja dok sam kao silovana klinkica cvilio i zvao
upomoć. Smračilo mi s pred očima… u ušima sam čuo zvonjavu….
«Kruno…Kruno…» Pljasnuila mi je čašu vode u facu.
«Jesi dobro, dušo?», šaptala je. Razbistrilo mi se pred očima. Stara je izgledala zabrinuto, čak
kao da je plakala.
«Kaj se desilo, mama?», promrmljao sam.
«Onesvjestio si se», uplašeno j rekla. «Hvala bogu, ništa ozbiljno.» Nasmiješio sam joj se.
«Mama, molim te, nemoj ići… Koma mi je…» Legla je pored mene.
«Oprosti», izvinjavala se dok me privijala uz sebe. Skužio sam da joj je haljina zaspermana –
od mene – i da se nije očistila. Bilo joj je užasno što ga je tako grubo pušila da sam se
onesvijestio. Sada ga je pažljivo milovala dok sam ja ječao od boli. Znala je da ga je ozljedila.
Blago me pogledala i vrlo nježno spustila poljubac na moje usne. «Lijepo spavaj, milo»,
prošaputala je.
Sljedeće jutro probudio sam se gol. Magazina nije bilo, a kurac mi je bio natečen od sinočnjeg
okršaja.
Bila je u kupaoni, i dalje odjevena u onu haljinu sa mrljama od sperme.
«Jutro Krunči, obuci se.» Zurila je u moju jutarnju erekciju pretvarajući se kao da ga ne vidi.
Na zidu je visio čisti ručnik po čemu sam zaključio da se sprema na tuširanje.
«Mama, gdje je časopis?»
Tražila je izgovor, «Vratit ću ti ga poslije, sad se moram otuširati.»
Zalupio sam vrata za sobom a ona je viknula, «Što radiš, Kruno?»
«Pa stara, juče si mi uništila kurac…», pogledala ga je onakvog zgaženo i u očima joj se
vidjelo da ju pere bed. «Sada ćeš me okupati i to tako da ga ni jedna kapljica ne pogodi»,
naredio sam.
«Pa… ja… ja… U redu, okupat ću te», zvučala je frusrirano.
«Skidaj se…», rekao sam. Pogledala me šokirano. «Mislim da to nije najbolja ideja», nije mi
rekla da sam lud i slično jer je bila prestravljena. Sada je vjerovala 100% da sam psihopat.
«Mama, neću te silovati. Molim te, samo te želim gledati. Napravi to za svog sina.»
Zastala je trenutak i skinula haljinu. Majčine sise pokazale su mi se u svoj svojoj ljepoti.
Danas je imala daleko tamnije bradavice nego u onom magazinu. I šire bokove, ali
prorijeđene dlake na pički. «Opa… predivna si mama, da bar imam curu kao što si ti», hvalio
sam je. Lice joj se stidljivo zarumenilo.
«Hoćeš mi ga prvo izdrkati?», pitao sam kulturno.
«Kruno, mislim da bi trebali zaboraviti što se sinoč dešavalo.»
«Sada ne mogu ni drkati kada si mi ga izgnjavila onako», nabacio sam krivnju na nju. Znao
sam da joj nije nimalo teško uvaliti grizodušje. «Ne moraš mi ga pušiti», nastavio sam.
Pristala je i približila mi se.
«Ahhh!…»
«Jesi dobro?», pitala je.
«Valjda. Samo budi nježnija», nasmijao sam se izvještačeno. Kara mi je bila kameno tvrda.
Odlučio sam cijelo vrijeme isfuravati taj film, kako me jako boli i tu spiku. Kada mi se mali
počeo cijediti sa predspermom uletio sam da me peče – zbog nje. Brzo je uhvatila ručnik i
pokupila kapljice. Ipak, iz njega je i dalje kapalo, a ja sam vikao, «Mama, peče me!» Da stvar
bude gora, vani se čuo zvuk auta. Stari se vratio doma.
«Oh bože, tata ti se vratio», uspaničila se. Ja sam i dalje kenjao da me jaaako boli.
«Psst!… tata je doma», šaputala je. Ja sam i dalje skvičao tako da mi je prekrila usta šakom,
ali i tako prigušen zvuk bio je opasan.
Stari ju je dozivao, i stara je u tom času skužila da mi može začepiti usta samo ako me
zažvali. Iskoristio sam priliku i zagrlio je. Njene tople velike sise stisnule su se uz moja gola
prsa, bokovi su nam se spojili. Kurac mi je bio uklješten drito ispod njene pičkice; gorio je i
približavao joj se malo po malo… sada su nam se spojili i jezici. Nije se bunila, ali nije ni
sudjelovala, samo je sve dublje disala. Kada se stari počeo penjati uz stepenice, i dalje je
dozivajući, otrgnula se i viknula «Pod tušem sam!»
«Gdje je Kruno?», tata je pitao.
«Ne znam, možda u svojoj sobi», lagala je.
«Jesi lud, otac ti je tu!» grčevito je šaptala
«Znam mama», i dalje sam je pohotno ljubio.
Prekinula je poljubac. «Tata će nas ubiti ako sazna!» Nisam se obazirao na to što govori,
jednostavno sam je nastavio ljubiti. «Dobro… dobro… dat ću ti da me ševiš, ali kad on ode!»,
besramno se ponudila.
«Lažeš mama», rekao sam.
«Mila, razgovaraš sama sa sobom?», stari je prisluškivao pred kupaonom. Smrznula se i
nabrzinu smuljala da pjeva. Bia je u očajnoj situaciji. Primila me za kurac i prislonila ga na
svoju pičkicu. No jebiga, čim sam na glaviću osjetio tople stjenke njene pizde, htio sam još.
«Jel mi sad vjeruješ?» promrmljala je i poljubila me u usta. Trznuo sam guzom i ušao joj još
malo. Izmigoljila se i istisnula ga van.
«Poslije ćemo to raditi. Kruno, obečajem ti.» Kako je to rekla, maknula se s mene i pokupila
kučnu haljinu s poda. «Bit ću s tatom u kuhinji, a ti pravac u svoju sobu. Evo ti moj ručnik»,
ugurnula mi ga je u ruku.
Uspio sam neopazice zbrisati od starog. Čini se da se i njemu ševilo. Vidio sam kroz malo
odškrinuta vrata kako je sa starom nestao u spavačoj sobi, a u ruci je imao flašu koju je očito
sad kupio. Malo poslije čuli su se zvukovi karačine. Znajući što se zbiva preko zida, i to s
pičkom u kojoj sam ja bio prije koju sekundu, digao mi se kurac. Stari je bio u žurbi i za
kojih pola sata sam ga čuo kako izlazi iz kuče.
Proviro sam u maminu sobu. Na moje iznenađenje, stara je bila gola, imala je crnu čarapu
vezanu preko očiju i ležala je na trbuhu. Flaša s onom cugom prazna je ležala l na podu.
Zapazio sam još nešto…
Tatica ju je pojebao u dupe. Šupak joj je zijevao u prazno još rastegnut od njegove kurčine.
Jebao joj je čmar! Bože…ko bi rekao za starog… Na stolici je kao zgažena zmije ležao kurton
pun sperme, malo smečkast od maminog crijeva.
«Darko…», zajecala je. Mislila je da je stari još doma. «Liži mi pičkicu, Darko, ajde sad nešto
za mene…», tepala je. Sama si je počela ševiti dupe s prstom. O isusa ti, koliku šupčinu ima!
Stari ju valjda analno nateže od kad su se upoznali. Izazivala me jebuckajući si to crno oko,
bacakala se i dahtala, «Jebi me, jebi me!»
Nisam nikako mogao propustiti ovu priliku, stara nema pojma da sam to ja! Vezanih očiju, i
još uz to pijana ko krmača! Bacao sam luđački odječu sa sebe i molio sve svete da se smiluju
mojoj pokvarenoj duši. Ovo što kanim zove se silovanje. Jebati mamicu koja nema pojma što
joj se sprema. Seks sa roditeljem.
Gol sam, prilazim njenom izazivačkom tijelu. Lice joj je zakucano za jastuk. Jednom rukom
igra se sa šupkom, a drugom rasteže pičku. Kurac mi kapa ko bolestan. Spuštam ruku na njen
meki guz i ta toplina udara me ravno u mozak. Srce mi tuče podjednako brzo od uzbuđenja i
osječaja krivnje. Mazim joj guzove s obadva dlana od čega majka drhti. Izvukla je prst iz
čmara ohrabrujući me da ga zamjeni moj. Guram kažiprst u njenu rupu, a prvo ju štipkam za
sfinkter od čega se stara pijandura smije.
«Jebi me Darko, ajde…», cugoški moli. Guram joj prst u dupe kao kurac. Tucam ju njime.
Jebeno je uzak i vruć, a ona se na njega nasađuje, miješa… Prislanjam glavić na sam otvor
šupka, trljam ga.
«Molim te dragi…boli me…», buni se. Okrenula se, i dalje vezanih očiju i raširila noge kako bi
mi olakšala ulaz. Izbezumio sam se na to njeno ohrabrivanje, kako me navodi da ju jebem.
Ipak, bio sam jako svjestan kako sve to nije upučeno meni. Nisam htio da brzo svršimo, došao
sam po seksualnu ljubav i tajnu same ženskosti.
Prislonio sam usne na njene. Okus alkohola zavrtio mi je glavom. Strastveno me ljubila dok
sam svršavao, ispraznio sam sve iz jaja po njenom trbuhu. Počela se smijuljiti i ljubila me još
napaljenije.
Miris mamine kože bio je tako prirodan, jezik vješt. Stara se pretvarala u drugu ženu kada je
bila riječ o jebačini. Posve drugačiju.
Ne odvajajući usne od njenih polegao sam tijelo po cijeloj dužini njenog. Karu sam naslonio
na grmić, tako da je skoro skliznula u nju. Tako zaljepljena za mene, sve je jače uzdisala.
Sokovi koji su se cijedili iz zrele pizde natapali su mi kurčinu. Samo od ljubljenja i drpanja
bili smo izvan sebe. Trudio sam se da je maksimalno zadovoljim, ljubio sam joj uši, obraze…
a kada sam se spustio na vrat glasno je jecala. Spuštao sam se prema bradavicama, grickao
ušiljene vrške…
«Isuse, koliko mi to dugo nisi radio…», napaljena starka nagonski je širila noge. Nisam se ni
tu dugo zadržao, tek toliko da joj raspizdim natečenu pičku. Tamno crvene usmine bile su
spremne za poljubac. Snažan miris starije žene nije mi bio prepreka, dapače, zvao me na ševu.
Prislonio sam usne na njenu picu kao da se radi o usnicima na faci i ugurnu jezik.
«Majo Božja…!!!» vrisnula je. Lickao sam joj mindžu tako da mi je vrh nosa stisnut na klitu
kružio njime, na što mi je podivljala stara zamotala noge oko glave.
Lizao sam je sve dok mi jezik nije odrvenio. Sada je mama preuzela konrtrolu, povukla me
gore i divlje zažvalila. Kontrolirala me.
Ženka spremna na parenje koja ništa ne prepušta slučaju. Grabila je kurac i uvela ga u svoju
pičku. Natečene rasklampane usmine okrznule su mi tvrdi glavić. Kada ga je dobro
pozicionirala stisnula me nogama oko guze. Jednom rukom pazila je da kita ne ispadne iz nje,
a drugom me snažno držala za guz.
«Sad me jebi», neljudskim glasom je viknula. Polako sam se počeo micati u njoj, probijajući
se kroz prstenje oslabljelih mišića šezdesetogodišnje jebačice. Na pola zaboden u njoj opet
sam počeo svršavati, praznio sam se bez ikakve kontriole ili upozorenja. Nisam se mogao
odmaknuti jer me držala u klopci.
«Darko, samo nastavi jebat…», naredila je i stavila obadva dlana na dupe da se ne mogu
izvući. Divlje me tucala kao krpenu lutku.
«Ahhh.. ahhh… ahhhh.. jače… jako mi ga daj!!!», ispod one čarape na očima slijevale su joj se
suze. Kurac mi je opet bubrio s tim njenim ohrabrivanjem. Ulovio sam mamin ritam. Jebao
sam vlastitu majku kao zvijer, a ona je urlala od orgazama koji su je pucali jedan za drugim.
«Svršila sam… svršila sam… » šaptala je plačnim glasom. Ležao sam na njoj kao na luftiću
razmišljajući o tome što sam napravio. Pokupio sam sve svoje tragove iz sobe. Nisam imao
pojma jel sa šest banki još može ostati trudna. Njen miris uvukao mi se pod kožu. Zaljubio
sam se u nju, to je definitivon. A ona nije imala pojma ko ju je tako bubao.
Bolio me kurac za onaj magazin, dobio sam što sam htio, možda čak i više.
Poslije se ponašala skroz normalno. Znao sam da je mogu poševiti kad god hoću (obečala mi
je u kupaonici), a kada se, i ako, to desi – slijedi nastavak…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 298 299 301 302 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 17:42:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.