Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:21:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 299 300 302 303 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26633392 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Uigrani dvojac sa kormilarkom

To mi je stvarno bilo previse! Debeli kurac koji bespostedno rastura moju rosulju, dugajlija koji se grcevito zabija u moje grlo i razigrani prsti koji zare moj osjetljivi klitoris… ne, to se jednostavno ne moze izdrzati! Pocela sam se nekontrolirano izvijati i tresti od silne ugode koja mi je strujala citavim tijelom, gubeci se u izmaglici mog prvog orgazma te veceri Ne sjecam se tocno je li to bilo u petak ili subotu uvecer, ali nije ni bitno. Bitno je to da je bilo jako kasno i da mi se jako, jako spavalo, a nisam mogla ni oka sklopiti. Razlog mojoj budnosti krio se u, pogadjate, bucnim susjedima, i to upravo onima koji stanuju u stanu tocno iznad mog. Kako to njihovo rondanje, koje je podsjecalo na selidbu, i urlikanje, koje je zvucalo kao navijanje na kakvoj utakmici, nije prestajalo, odlucila sam se odjenuti, pozvoniti im na vrata i kulturno se pozaliti, a, ako bude potrebno, i zaprijetiti im da cu pozvati policiju, sto sam i kanila uciniti, naravno, ne budu li se smirili. Sto zamislila, to i ucinila, a kad mi je mladic, od svojih dvadesetak godina, otvorio vrata, bespostedno sam osula verbalnu paljbu po njemu. - Pa, dokad vi mislite? Razbudili ste cijelu zgradu! Neki od nas bismo spavali! Jeste li vi uopce normalni? Pijani, drogirani, sto li? - Nije droga, gospodjo, ni alkohol, nego adrenalin! - poceo se pravdati, mangupski se osmjehujuci, ocito zeleci sarmom smiriti moj gnjev. - Gledali smo boks, pa se malo uzivili… ali, evo, sad smo se smirili! Necemo vise, garant! Tada sam se malo smeksala i oraspolozila, ali ne zbog njegovih rijeci, nego zbog velike modrice na njegovom lijevom oku. - Jeste li vi gledali boks ili ste boksali? - upitala sam, pogledom pokazujuci u smjeru njegove sljive . - Stavi led na to! Mladi susjed se nasmijao i odvratio: - Ma, nemam leda, zamrznuo mi se cijeli onaj gornji dio u hladnjaku… ni ne vidi se ona posuda za kocke… - Donijet cu ti ja, ali samo ako obecas da cete se stisati - ucijenila sam ga, mada nisam mogla sakriti osmijeh. - Bit cemo kao bubice! - obecao je, uz sarmantnu gestu rukama. To mi je bilo dovoljno da se spustim do svog stana po led. Usput, dobro sam razmislila o situaciji u koju sam se tako brzopleto upustila. Naime, momka sam znala samo iz vidjenja, i jedini kontakti koje smo dotad imali bili su oni kurtoazni pozdravi koje smo izgovarali kad bismo se sretali negdje na stubistu. A, s obzirom da je bio stasit i vrlo zgodan, da ne kazem frajer po mome ukusu, a ja potpuno razbudjena i pomalo napaljena, jer sam vec dulje vrijeme bila zanemarivana od strane muskaraca, bilo mi je sasvim logicno pokusati se ogrebati za komad mladog kurca, tim vise sto mi se ucinilo da kod malog imam prolaz. No… - razmisljala sam i dalje - …ako te noci od seksa i ne bude nista, barem cemo ostvariti malo prisniji kontakt… pa s vremenom… hm, bas sam nepopravljiva. I tako sam, s vrecicom leda u ruci, ogrnuta kucnim ogrtacem, ispod kojeg, razumije se, nisam imala nista osim svoga golog tijela, ponovo pozvonila na susjedova vrata. Umjesto njega, vrata je otvorio njegov frend, na moje veliko zadovoljstvo, nista manje zgodan i markantan. - Aha, led!? Marko je rekao da cete ga donijeti… - rekao je kad je primjetio vrecicu u mojoj ruci, pa me njezno uhvatio za podlakticu. - …zasluzili ste pice za to. - Ne znam, bas, ne bih vam smetala - glumila sam neodlucnost, ali sam ipak pustila da me uvede. - Ma, kakva smetnja… - nastavio je samouvjereno, ocito shvacajuci da sam se neckala samo reda radi. - …nas dvojica smo u stvari sami i godilo bi nam zensko drustvo. Mislite li da mi je trebao reci da su bili sami? Pa, zar bi se boksali da je bilo zena? Naravno da nisam mogla odbiti poziv. - E, onda moze… ali samo jedno kratko! - Ljuto ili slatko? - nadovezao se pitanjem. - Slatko, ali zestoko… - nisam se dala zbuniti. - …ako imate nesto takvo, naravno! - Naci ce se, naci ce se… - zacvrkutao je i uveo me u dnevni boravak kao da je on domacin. Zatim je nestao u kuhinji, ostavljajuci me nasamo s pravim domacinom, Markom, koji je sjedio na dvosjedu i drzao vlazni rucnik na oku. Odmah sam mu prisla, sjela pored njega i dodala mu led, na cemu mi se on srdacno zahvalio, predstavio se, jer se nismo poznavali po imenu, pa upitao: - A kako je vama ime? - Laura… - odvratila sam i dodala - …ali nemoj mi govoriti vi… osjecam se onda tako staro. To mi je uvijek palilo kod mladjih frajera, pa nije bilo razloga da ne upali i tada. - Ma, sto to pricate… - zaustio je, a kad se suocio s mojim ostrim pogledom, ispravio se. - …ovaj, pricas? Pa, ti si zena u najboljim godinama! - Hvala na komplimentu… - zahvalila sam se. - …ali ja ti ipak zavidim na tvojim. Nije stigao nista reci, jer se u prostoriji pojavio njegov frend s bocom nekog likera i tri case, te nam natocio po pice. Dok smo nazdravljali, Marko nas je predstavio jedno drugom. - Ovo je moj frend Damir… a ovo je moja susjeda Laura… i ne voli kad joj se govori vi! Damir se, naravno, odmah prilagodio tome. - E pa, Laura, moram reci da je Marko pravi sretnik sto ima tako pazljivu susjedu… i zgodnu! - Ovdje pljuste komplimenti sa svih strana… - primijetila sam koketno, pa prebacila nogu preko noge, otkrivajuci im dobar dio svojih glatkih bedara. - …vas dvojica kao da se meni nabacujete. - To je zato da ne pomislis da smo pederi! - pojasnio je Damir, dok se spustao pored mene na krevet, pa mi, kao slucajno, stavio ruku na rame. - Samo zato? - upitala sam, stijesnjena u sendvicu izmedju mladih, ocito, na moju srecu, napaljenih pastuha. - Pa i zato sto si ti jedna neobicno seksepilna i temperamentna zena… - ubacio se Marko, ne libeci se spustiti ruku na moje bedro. - …a mi volimo upravo takve… iskusne. - Zvucite kao uigrani tandem… - primijetila sam, pa gurnula nogu blize Marku, istovremeno se prislanjajuci gornjim dijelom tijela uz Damira. - …kao da ste to vec radili… mislim, vas dvojica s jednom zenom. - I s jednom i s dvije - sapnuo mi je Damir na uho, dok mi je rukom klizio niz ledja. - A ti? Jesi li to cinila s dva muskarca?
- Jesam, i moram reci da mi se svidjelo! - priznala sam, pa posegnula rukama u njegovo krilo, kako bih utvrdila u kojem je stanju njegov ud. - Pa, onda nema smisla cekati! - zakljucio je, i pomogao mi da mu raskopcam hlace i izvadim polutvrdi komad iz gacica. Kad mi se njegov predivni primjerak nasao u rukama, mazno sam upitala: - Zar ti ovo izgleda kao cekanje? Nesto je zaustio reci, ali moje usne su se tada sklopile preko rumenog glavica, a jezik se zavukao u rupicu na njegovu vrhu, tako da su mu rijeci jednostavno zapele u grlu. Marko je, u medjuvremenu, kliznuo prstima do moga medjunozja, pa me poceo lagano milovati po sve vlaznijoj i toplijoj mackici. Kako bih mu olaksala posao, rasirila sam noge sto sam vise mogla. Damir takodjer nije gubio vrijeme; rastvorio mi je ogrtac, pa me scepao za desnu dojku i poceo ju snazno stiskati. Potaknuta njihovim nemirnim rukama, jos agilnije sam se bacila na obradu, dostupnog mi, nabreklog kurca. Kako sam vec rekla, bio je stvarno predivan: dug i nedebeo, ne toliko idealan za pusenje, koliko za sevljenje u straznju rupicu, kontala sam. Zasto ne za pusenje, pitate se? Pa, zato sto, ma koliko se zena trudila i imala duboko grlo, ipak ne moze cijeli stati u usta, a to onda i nije potpuni dozivljaj. No, kako god bilo, ja sam se potrudila da mu bude sto ljepse, a njegove rijeci su mi nedvosmisleno potvrdile da znam sto radim. - Uuuh! Lauraaa, kako je to dobro! Ooooh! - uzdisao je i hvalio me, naizmjence mi sve grcevitije stiskajuci krupne dojke. No, jedna stvar u vezi njegovog alata me posebno zaintrigirala… ili je mozda bolje reci dvije stvari… to jest stvarcice. Naime, njegova jaja nisu bila veca od kakvih omanjih orascica. Pomalo u neskladu s dugim klipanom, ali neobicno slatko… a po okusu, slano! Naprosto nisam mogla odvojiti usne i jezik od njih. Lizuckala sam ih i sisala poput zabrinute maturantice na ekskurziji u egzoticnoj zemlji, koja se boji da ce se kuglice njenog sladoleda prebrzo otopiti… da ce netragom nestati. A onda sam osjetila nesto debelo na ulazu u svoju rutavu sluzavicu. Bio je to Markov glavonja, jer ne znam kako bih drugacije nazvala takvu kurcinu. - Aaaaaah!!! - vrisnula sam glasno, dok je grubo prodirao u mene, nemilosrdno sireci moje mokre usmine. Sjecam se da sam u tom trenu pomislila kako takvu grdosiju ni u snu ne bih pozeljela u svojoj guzi. Ali, kako on i nije bio u guzi, a moja se pickica brzo prilagodila njegovom opsegu, ubrzo sam pocela osjecati neopisiv uzitak. Sreca moja sto taj uljez nije bio dugacak kao Damirov, jer ne znam kako bih izdrzala njegove nalete, narocito kad mi je Marko jednu nogu zabacio na svoje rame i stao me divljacki prasiti, nekako polustojecki, s jednom nogom na podu i jednim koljenom na krevetu. Tada sam se napokon okanila Damirovih sitnih muda, pa mu ponovo pocela pusiti, uvlaceci njegovog dugonju onako do pola, kao i na pocetku nase igre. On mi je uzvratio tako sto se ostavio mojih grudi i prihvatio se trljanja moje nabubrene drazice. To mi je stvarno bilo previse! Debeli kurac koji bespostedno rastura moju rosulju, dugajlija koji se grcevito zabija u moje grlo i razigrani prsti koji zare moj osjetljivi klitoris… ne, to se jednostavno ne moze izdrzati! Pocela sam se nekontrolirano izvijati i tresti od silne ugode koja mi je strujala citavim tijelom, gubeci se u izmaglici mog prvog orgazma te veceri. Kad sam se malo pribrala, shvatila sam da ono o njihovoj uigranosti nije bila puka prica, nego prava pravcata istina. Naime, tako su vjesto izmanipulirali sa mnom da sam vec u slijedecem trenu sjedila na Damirovom vitkom koplju, a Marko mi je naguravao svog monstruma u usta. A to njegovo cudoviste je izbliza izgledalo stvarno zastrasujuce. No, ipak sam ga prihvatila, prvo rukom, pa usnama, te ga stala bjesomucno drkati i pohotno pusiti. Nekako, ta nova situacija mi je bila puno prihvatljivija od prethodne, samim tim sto sam imala vecu slobodu u kretanju, sto je najbolje osjetio Damir, jer sam sve ludje mijesala mackicom oko korijena njegovog tvrdog kurca, a Markovom sam se uvijek mogla izmaknuti ili ga zaustaviti rukom, ako ga vise nisam zeljela. A zeljela sam ga! Zeljela sam da mi napuni usta svojom toplom spermom i da ostatke svog eliksira razmaze po mom licu. Naravno, to sam mu i rekla: - Hajde duso! Svrsi Lauri u usta! Istresi to svoje sjeme po mojim obrazima! Hajde, ne mogu vise cekati! I nisam dugo cekala! Osokoljen mojim rijecima, i do ruba izdrzljivosti dotjeran mojom rukom, naprosto je eksplodirao i zasuo me plotunom guste, bijele tekucine, uzdisuci pri tome kao da ispusta dusu. A onda, dok sam gutala i razmazivala slankastu drkotinu, dobila sam jos jednu dozu… i to po Venerinom brezuljku… trbuhu… i grudima… Naravno od Damira, koji je u medjuvremenu izvadio svoj klip iz moje male i prislonio ga uz moj klitoris, pustajuci ga da slobodno riga kamo god ga volja… Jos smo dugo uzivali te noci, a nisam, pogadjate, propustila ni primiti Damirovog dugonju u guzu… Naravno, nisam se prevarila, bio je idealan za to… Na kraju su se decki stisali, kako su i obecali, a ja sam ipak uspjela zaspati…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Turkinja

Moje ime je Andrej.Rodjen sam,zivim i odrastao u Austriji u Klagenfurtu.Imam 26 godina i radim kao med.tehnicar u jednoj bolnici.Ovo sto cu vam ispricati je naravno istinita prica jer ne vidim razlog zasto bi se ovakve price izmisljale.Malo o sebi…visok 178 oko 80 kg fitness redovno,crna kosa,imao sam dosta devojaka i narocito austrijanki koje se jebu kao stuke.vecinom one nihgt stand i sad sam 2 godine u vezi sa devojkom koju nadam se da cu da zenim.Sve u svemu izgledam fino,kurac isto povelik 18X10 cm(znam da u ovim pricama svi imaju velike i debele kurceve i predivno izgledaju heheh)…ali…Kod nas u bolnici kada je neko ono bolestan ili tako nesto dolaze drugi radnici iz drugih bolnica na ispomoc…to se zove pooldienst i tako jednog dana je dosla jedna turkinja zena od 48 god,ali emancipovana vec duze zivi u austriji i radili smo,zezali se,ona je govorila kako ima finu cerku za mene i da bi htela da joj ja budem zet …sve u svemu izgledala je fino,nekako te gledala prodorno,sto bi rekli na nasem bila je bas jebozovna…u tih nekih par meseci radili smo par puta zajedno i nista..sve dok jednom ja nisam imao nocnu smenu i kad sam dosao uvece oko 19 h na posao saznao sam da imam nocnu smenu sa njom..
pomislio sam OK i poceo da radim..ona je dolazila od 19 i 30…inace nikad je nisam video onako obucenu kako da kazem normalno..uvek na poslu u belom odelu.Kad se pojavila na odeljenju bila je bas predobra,celo odeljenje je zamirisalo od njenog parfema,imala je fino dupe,omalena,lepo lice,sise povece al vec opustene,lepu kozu uglavnom svaki muskarac bi je pojebao.Pozdravila me,i posto nije imala kljuceve od garderobe presvukla se na odeljenju u jednoj praznoj sobi…E,sad uvek se tako desi ono kao slucajno…pa tako i sada prosao sam pored sobe stvarno slucajno,nesto sam radio i ugledao je..Bila mi je okrenuta ledjima,nekako na pola okrenuta al sam uspeo da vidim kako joj se desna sisa razliva,onako pala je na grudi sa bradavicom zabacenom na gore ..samo mi je srce zadrhtalo i kurac mi se odma digao…i celu vece je stajao onako u poludignutom stanju…mi smo uobicajeno radili nas posao,infuzije delili,sprice lekove itd…i onda valjda coveku udari ta sperma u glavu pa sam to uradio iako je bilo opasno…bili smo u jednoj sobi i ona se nagela preko kreveta da pacijentici ukljuci infuziju a ja sma kao krenuo da joj pomognem i stao sam iza nje (namerno) i nageo se kao da joj pomognem oko pacijentice a naslonio sam svoj kurac na njeno dupe…osetila ga je,cak sam ja osetio kako stisce svoje guzove…ali smo radili svoj posao i nije nista rekla…inace bila je u beloj haljini kakve med.sestre nose koja se kopca sa preda..a kad se nagela suknja joj se povukla do iznad kolena tako da sam stajao iza nje i mogao da vidim skoro do njenih guzova…zato sam i prisao i pustio da ga oseti…nas posao smo zavrsili do negde 24 h i povukli se u nasu sobu da gledamo tv.posto posla nije bilo vise do 5 h ujutru..i tih 3-4 sata smo proveli u razgovoru i medjusobnom zavodjenju,ispricala mi je kako je rastavljena,zivi sa nekim tipom ali nije bas dobar u krevetu,da je imala samo 2 muskarca. u zivotu…pitala me otvoreno zasto volim starije zene…rekao sam kako znas i kazala je da to vidi u mojim ocima….a ja ono uobicajeno pa mozes naci sebi nekog mladjeg za zabvu,sex,i tako…na sve se samo smeskala….oko 5 h smo ustali i krenuli da radimo..i rekla mi je da se bas raduje sto je imala nocnu sa mnom…a ja sma joj rekao kako se i ja radujem i pokazao joj prstom na moje hlace na kojima se video nadignut kurac…rekla je da zna posto je citavo vece gledala u moje hlace…jednostavno stajali smo jedno nasuprot drugoga i ja sam je pitao je li joj drago ili je uvredjena sto mi se digao na nju..rekla je da joj je vrlo drago sto jos uvek tako nesto moze da izazove kod muskarca..i nesto kao da bih trebao da vidim njene gacice koliko su mokre…prisao sam joj uzeo je za ruke i rekao hodi ovamo imamo jos vremena…otisli smo u salon gde budu pacijenti,al tada naravno nije bilo nikoga samo stolovi i stolice,tu smo se poljubili i ja sam je pitao da li hoce da ga vidi…rekla je da zeli ali da za sve ima vreme i mesto…ali video sam da zeli…otkopcao sam dugmad i izvadio ga….bio se stvarno toliko digao kao nikad u zivotu odmah ga je zgrabila i pocela da drka i privila se uz moje telo…pricala e nesto na nemackom kako je velik,kako je dobar…i da hoce moja jaja da dira…onda sam joj predlozio da se ona skroz gola skine a ja samo da spustim hlace.Na odeljenje nije niko mogao uci posto je bilo zvono sa vani,i ko je dosao morao je da zvoni i tako da bi meni bilo mnogo lakse da navucem samo hlace,stavim kurac na stranu heheeh da se ne vidi i odem da otvorim..a ona bi ostala tamo da se oblaci..Haljinu sam joj rastrgao,bila su ona dugmad na ..ma ona puceta ili kako se kaze na nasem…skinuoa sam je,,,kad sam stavio ruku u gacice nisam mogao da verujem,obrijana a picka toliko vlazna da mi je odmah celi dlan bio mokar…stenjala je nesto na turskom govorila,onda sam joj obrisao svoj dlan od njen stomak i skinuo grudnjak,grizao bradavice,stipao sisa..to se sve desavalo stojeci ali za to svo vreme nije ispustala moj kuarc iz ruku…onda sam je uhvatio za ramena i pocao da guram prema dole…sela ja ispred mene na jednu stolicu ja sam stajao ispred nje sa raskoracanim nogama i pocela je da mi pusi..kakvo je to pusenje bilo..videlo se da joj treba kurac..
lizala ga je od glavica pa do korena,pa sa strane..pa sma ga ja uzimao i malo je samarao njime,pa je tukao po zubima,nabijao joj ga u usta dok se ne zakaslje….vise nije mogla da izdrzi rekla je da je jebem…kad je ustala na stolici je ostala ogromna velika fleka koliko je bila vlazna…stavio sam je na jedan sto..u stvari legla je uhvatio sma je za noge ispod koljena,pritisnuo njene natkoljenice na njen stomak,povukao ej prema sebi,prema ivici stola…i par puta udario kurcem po njenoj picki…bila je toliko vlazna da kad sma udarao onako kurcem kao nekom palicom njena tecnost je prskala po njenim butinama sa unutrasnja strane nogu..Napokon sam usao u nju,odmah sma joj nabio do kraja,samo se izvila kao da je dozivela neki grc,nastavio sma tako zestoko da je jebem nekih par minuta…ali sam je bas zestoko jebavao citav sto se pomerao koliko sam joj jako nabijao,a njene sise su letele prema njenoj bradi….onda sma svoju levu nogu digao na sto,pomerio je na ivicu stola i pritisnuo njene noge o njen stomak…..tad joj je ulazio do kraja..par puta sam je opomenuo da bude tisa posto je bas pocela da vristi..mislim da je tada i svrsila…jednostavno osetio sam da se grci i ulaz u picku je postao nekako uzi…meni je kurac bio toliko dignut,da imam osecaj da su se sve vene i zile zacepile i da nista ne moze da izadje iz mene..Kad je svrsila,okrenuo sam je na stomak,legla je na sto .stajala je rasirila noge i jebao sam je zguza…trajalo je jos nekih par minuta i onda sma povikao da cu da svrsim i da sjedne na onu stolicu ispred mene…dao sam joj da mi pusi jos par trenutaka i onda je uzeo onako za obraze za kosu svojim dlanovima i nabio joj u usta do pola i svrsio duboko u njeno grlo,sperma je curila iz usta,na usne,na grudi….samo se nasmejala i olizala mi kurac..pocistola je sve do zadnje kapi..i rekla danke..uradili smo svoj posao,kolege su dosle oko 7 na posao a posle predaje smene oko 7 i 30 ja i turkinja smo svaratili kod mene da malo odapavamo..i odspavali smo jos 3 puta to jutro…videli smo se jos par puta i tako se i zavrsilo…jos imam njen broj..a video sam da opet nekad u novembru dolazi da radi kod nas kao ispomoc..Toliko od mene.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Kakva je to majka - V dio

Zapazila sam da je Zoran sve više i više zainteresiran za fotografiju. Stalno je razgovarao o fotkama sa mojim suprugom, tražio je savijete a čak bi mu i pokazivao šta je slikao, zbog čega me pomalo hvatala nervoza. Znala sam da dečko nikada nebi svom tati pokazao snimke koje je napravio samnom, ali sama pomisao da se taj materijal negdje nalazi izluđivala me. Moram priznati da su neke njegove stvari bile jako dobra, a sin se nije ograničavao na moje seksi aktove, snimao je sve; od drveća, zgrada, životinja do drugih ljudi.
Jezivo me živciralo kada bi ulovila muža i Zokija u borakvu, onako navaljene na kauču na kome me mali jebao kako pričaju o slikanju. Jel postojala mogućnost da nekome ispriča što smo radili..? Pokaže slike? Rekao je da je, u modnj agenciji…Jesu li te zbilja bile samo one u bikiniju? Čak i da jesu, kostimić je bio mikro mali.
Svaki put kada bi na to pomislila srce bi mi brže zakucalo a tijelo oblila vrućina. Nisam mogla shvatiti svoje reakcije na situaciju u kojoj bi me stranci gledali, bilo to na fotografijama ili u živo, recimo kao onaj čovjek u birtiji, dok se pokazujem, mičem male gaćice u stranu i pokazujem ono…ono što ni jedan stranac ne bi smio vidjeti.
Jednog dana otišla sam sa svojim sinom u šoping; trebala mi je nova odjeća a odlučila sam se počastiti i s novim parom štikli. Ušli smo u naš Touareg i odvezli se u grad. Dan je bio lijep, gotovo pravi ljetan, sunce je tako jako peklo da sam bila sva slijepljena u svojoj mini bijeloj haljinici. Zato nisam ni obukla grudnjak.
«Šta ćeš si ti kupiti, zlato?», pogledala sam malog.
Nosio je običnu plavu majicu kratkih rukava i traperice. Dečko je bio tako mlad i zgodan da je i u tome bio neodoljiv. Opušteno se zavalio u kožni sic pa mu je iz džepa napola ispala kamera koja je postala sastavni dio Zoranovog života. Više nigdje nije išao bez foto aparata,
«Ma, ne znam. Možda nove trapke i koju majicu», proučio me.
Držala sam oči na cesti, ali sam jednostavno osjećala kako mu je pogled prikovan na mojim sisama. Nasmijala sam se na pomisao sina koji mami uzbuđeno gleda cice. Bila sam u takvom stanju da su me već i same asocijacije na incest izluđivale. Spustila sam desnu ruku na mjenjač, a lijevu visoko na volan, tako mi je mogao dobro vidjeti dekolte.
«A ti?»
«Štikle… Trebaju mi jedne crne na 10cm pete..uz onu mini haljinu…»
Čula sam kako je uzdahnuo zamišljajući me u njoj. Bila je strahovito uska, tako da mi je naglašavala svaku oblinu na tijelu. Kada mi ju je suprug kupio isprobala sam je pred cijelom porodicon, no kad sam u ogledalu vidjela koliko mi sve u njoj ispada smjesta sam je skinula, spremila u ormar i odlučila kako je više nikada neću obući.
U toj haljini…s pravim petama…izgledat ću tako jebeno kurvinjski, kao profesionalka… U autu je postalo neugodno napeto. Kabinom se širila toplina koja nije imala veze s vanjskom vrućinom. Morala sam nešto učiniti pa sam uključila klimu.
I dalje me gledao misleći vjerojatno o onoj haljini.
«A da odemo sad na jedno mjesto…? Vrijeme je savršeno, snimao bi malo», iznenada je rekao.
«Gdje to?»
«Ma park…blizu nam je.» Izašla sam s autoputa na prvom desnom izlazu.
«Što je tamo tako posebno?»
«Brda u daljini. Vidi se Plješivica po ovakvom vremenu.»
Dvadeset minuta kasnije zaustavili smo se na mjestu koje mi je Zoran pokazao. Nije to bio park u pravom smislu riječi, više bi se moglo reći «zelena površina», ravnica uz Savu s kojim drvetom. Po parkiranim automobilima još je deset, petnaest ljudi odlučilo tamo provesti subotnje poslijepodne.
Izašli smo iz auta i protegnuli se. Oduševilo me što je lagano pirkalo. Sin je odmah počeo kadrirati gorje u daljinim a onda se okrenuo i snimao mene.
«Hej, ovdje smo došli zbog planina..», nasmijala sam se.
«Da, ali ti se super uklapaš. Prelijepa žena, u prirodi, vikend…savršeno.»
Nastavio je okidati polagano me vodeći prema malom bržuljku na čijem središtu je bilo drvo. Sada je stajao iza mene i snimao me, svoju mamu. Opušteno sam mu pozirala, bile su to skroz bezazlene slike.
Korak po korak došli smo i do tog drveta. Naslonila sam se na njega i nasmiješila se kameri. Osjećala sam se kao manekenka na nekom profesionalnom snimanju za čijim slikama će popizditi svaki muškarac. Raširila sam ruke i zagrlila stablo od čega su mi se otkopčala dva prednja gumba na haljini a sise još više izletile.
Spustila sam pogled da vidim ‘kolika je šteta’. Bradavice su mi bile prekrivene ali su mi zato cijele lopte fino stršale van. Kvragu! Skroz sam zaboravila da nemam grudnjak. Osvrnula sam se oko sebe da vidim jel zrak čist. U daljini je bio samo jedan čovjek s psom.
Ponovno sam se stisnula uz stablo, al sada s lagano raširenim nogama kako bi bolje uhvatila ravnotežu.
«Mama, daj digni malo haljinu da ti se vide nogice!»
Isuse sveti…ovako to uvijek počinje…samo malo. Pomislila sam kako smo vani, u javnosti…i koliko je riskantno tu raditi stvari kojima smo se sin i ja u zadnje vrijeme opuštali. Već sam mogla osjetiti kako mi se pičkica navlažila.
Odlučno sam se primila za rub suknje i malo je srolala prema gore, zaustavljajući se na bedru. Klik,klik, klik. Presavila sam dignuti materijal i naslonila se, sada okrenuta guzom. Zamišljala sam kako to izgleda; gospođa mama podignute haljine, duge noge gole do bokova, raskopčana, sise se razlijevaju na sve strane…samo prekrivenih bradavica.
Još jednom sam osmotrila situaciju. Jedini čovjek u blizini bio je onaj tip sa psom, ali i taj je bio skroz daleko, gotovo kod same rijeke, i nikako nije mogao vidjeti što mali i ja radimo. Zoran je kleknuo na zemlju ispred mene i probao me snimiti ispod haljinice. Raširila sam koljena tek toliko da ga zezam.
«Mama…tako si dobra…ajde još malo nadigni…»
Dečko se uzbudio, vidjelo se iz aviona. Glas mu je trokirao, a lice bilo posuto crvenim flekama. Bilo mi je nevjerojatno kakav utjecaj imam na njega, koliko sam ga bila u stanju izbezumiti.
«Zorane…ne mogu ovdje…svi nas vide… Šta ako netko naiđe?»
Zato sam još više raširila ruke da mi ispadnu grudi. Zadnji gumbić koji ih je držao na mjestu ekspolodirao je i oko bradavica mi je prostrujao hladni zrak. Nisam se željela ni pogledati; znala sam u kojem sam stanju.
«Pičku materinu…», zacvilio je.
Klik, klik, klik. Mogla sam samo pretpostaviti kako izgledam. Što sam to radila? Još sam mu se više raširila, sada uopće nije bilo sumnje da mi se vide gaćice.
«Tako si htio sine? Želiš da ti mama pozira ko drolja?», znala sam da ga takvi komentari izluđuju, samo sam morala u istu rečenicu staviti riječi mama – sin i kurva i malom je kurac već prokišnjavao.
«DA! Točno tako! Mmmm…!
Podigla sam ruke u zrak i primila se za granu. Taj pokret malo je razočarao Zokija jer mi je materijal sada prekrio bradavice.
Nisam se smjela tako okrutno igrati s najdražim; skinula sam bretelicu s lijevog ramena i opet vratila ruku na koru iznad sebe. Materijal se spustio do same bradavice. Duboko sam disala gledajući kako milimetar po milimetar sve više klizi a ispod se pojavljuje tamni krug…
Bradavica mi je bila ušiljena, stršala je sigurno dva centimetra. I ja sam drhtala od uzbuđenja, onako raširena na drvetu, s luđačkim pogledom uperenim ravno u sina ljubavnika.
Klik, klik, klik. Čemu sve ovo, zašto sam mu se tako droljasto eksponirala? Prišao mi je, zumirao malo grudi malo međunožje, skroz mokre gaćice na kojima se jasno vidjela tamna fleka pizdinog maziva.
Sada sam skinula i drugu naramenicu s ramena, sva raskuštrana pogledala sina i opet podigle ruke svjesna da će mi haljina potpuno spuznuti.
Klik, klik, klik. Kada bi netko pozvao policiju murja bi naišla na mamicu koja polugola pozira maloljetnom sinu koji joj napaljen ko bik dobacuje kako je dobra, kako je strahovito droljasta, i sve se više grabi za tu mladu tvrdu karinu…
Kao drogirana primila sam se za rubove gaćica, «Jel bi htio da se mamica i ovog riješi?»
«Da…da! Molim te, mama, skini ih!», molio me.
Nasmijala sam se i polako skliznula sljepljenu krpicu preko bokova.
Sin me nestrpljivo gutao očima, ja sam se sa gaćama, koje su mi sad skrivale samo ulaz u nju, prčila po drvetu, miješala, bacakala, natezala si sise. Tako sam se napalila da više nisam mogla izdržati. Htjela sam si strgnuti te jebene gaće i jednostavno se naguziti svima na redaljku.
«Zorane…ahhhh…moramo prestat s ovim, dušo», cvilila sam gledajući ga tupo u oči.
«Mama, ne…molim te…nemoj prestati!»
«Sine, vani smo…ne možemo se opustiti a ja ti ne mogu izdržati….Treba mi…»
Opet sam zakačila prst u lastiku od gaćica. «Možda samo još malo…»
Pička mi je bila tako mokra da je doslovno usisala krpicu na sebi. Više nije bilo nikakvog vjetrića, tijelo mi se kupalo u znoju, a mali je stajao s tom kamenom erekcijom i otvoreno piljio u mene.
«Sine, idemo odavde…», nisam znala što bulaznim, niti što želim. Dečko je bio tako crven da više nije mogao fotografirati. Primio me za koljena i teškom mukom ih raširio.
«Mama…skidaj te gaće», zahtjevao je.
Kako me mogao tražiti da mu se dam u parku? Grozničavo sam pogledala okolo. Čovjek s psom sada je bio bliže ali nisam bila sigurna da nas s te udaljenosti može vidjeti.
«Jesi lud?! Kaj misliš da ja ne želim? Al ne smijemo, da nas ulove ovo bi bilo po svim novinama.»
Umjesto da prestane drkao si je preko hlača…i postajao sve veći. Nisam mogla odvojiti oči od sinove erekcije, sama sam si počela natezati sise gledajući ga kako uživa s tom spravom među nogama.
«Još samo malo ih skini, da ti vidim mokru rupicu…»
Pa što ako nas uhvate? Spustila sam gaće do polovine bedara. Pičkica mi je doslovno kapala. Sva u bunilu incestuozne strasti nisam ni primjetila kada me opet počeo snimati.
Klik, klik, klik. Imala sam mu potrebu još više raširiti noge, ali nisam mogla zbog prokletih gaća. Da ih skroz skinem? O da…prava kurva napravila bi baš to!
Uspravila sam se i stisnula noge, a s jednom rukom napokon povukla te gaće preko koljena i pustila ih da mi se smotaju oko gležnjeva. Onda sam ih primila između dva prsta i držala ispruženom rukom pokazujući sinu što mi je napravio, kako su mokre, kako iz njih doslovno kapa. Položila sam dlan na bok i nevino ga pogledala, «Hoćeš si ovo zadržati? Mamine mokre gaćice…?»
Bogček je izgledao kao da će smjesta napuniti hlače. Ukočio se i piljio u njih kao da mi se to na prstu klataraju ključevi Porschea a ne uznojeni pamučni veš.
Prišao je jedva se krećući koliko se sav tresao, uzeo mi ih iz ruke i smjesta prislonio na lice. Duboko je udahnuo, zatvorio oči, mirisao moju vlagu…ženske sokove. Bože sveti, znam da sam grozna majka,….ali od svega mi je bilo najdraže što sin tako silno voli maminu pičku!
Što sad….stajala sam gola, haljinice srolane oko struka. Čovjek s psom začudo je nestao.
Sin je klečao i snimao, a ja sam počela spuštati haljinu niz ljepljivo tijelo sve dok i ona nije pala na pod. U slučaju nužde sada se više nisam imala s čime prekriti. Bilo je fenomenalno riskantno. Sagnula sam se i bacila je što sam dalje mogla, da nije u kadru.
Pizda mi je tako pulsirala da sam bila sigurna kada bi je samo dodirnula vrškom prsta sigurno bi smjesta svršila. Usnice su se same otvarale. Bile su previše nabrekle da bi ostale sljepljene, tako da su puknule i pokazale sinu rupicu, ulaz stvoren za njegovu debelu kurčinu.
Jednu ruku stavila sam na guzu i okrenula mu se leđima i to tako da sam dugu plavu kosu zabacila s jedne strane, oblizala usne i drsko prostrijelila kameru. Srce mi je udaralo kao ludo dok sam si rastezala guzove i sinu pokazivala stisnuti čmar koji nije bio ništa manje uspaljen od pizde.
Provukla sam jednu ruku i dodirivala si mokre usmine. Klik, klik, klik. Raširila sam ih i ukliznula prstom u mokro meso. Prst mi je bio sav ljepljiv. Nisam više mogla stajati, morala sam svršiti.
Trljala sam si klit, a drugom rukom ševila pičku s dva prsta, dubokim snažnim ubodima.
«Ooohhhh….ahhhhh….», jecala sam.
Onda sam izvukla skroz sluzave prste i malim krugovima trljala si klit.
Klik, klik, klik. S prstiju mi je sluz kapala po travi, gledala sam sina ravnuo u kameru, primakla mokre prste licu i počela ih sisati. Mmmm..kako mi je fina bila pica. Klik, kkik, klik,….
«Joj mali, ovo je fino….»
Opet sam si protrljala klitoris, raširila s dva prsta usnice i zabila si srednjak, sve pred sinom koji je mamicu sluđenu jebačinom fotografirao u javnom parku.
Svršila sam super snažno, zabijajući si prste najdublje što je išlo. Zaklopila sam oči, raširila noge i miješala guzom jašući na valovima orgazma. Jedva sam negdje u daljini čula školjocanje aparata. Jedino što me dekoncentriralo bio je nekakav hladan mlaz koji mi se spuštao niz unutrašnjost bedra. Zar sam tako jako svršila? Jel ga Zoran uspio snimiti, ovaj slap?
Onda sam postala svjesna da kapam na sve strane; šta iz pičke šta s prstiju koje sam si opet zabila među noge i polizala. Klik, klik, klik. Raširena, otvorena…osobna kurva, sinova drolja. Mali, moj gospodar, prišao mi je s osmjehom na licu.
«Mmmm…uživaš ko prasica, ha?», lupio me po guzi i prstima skliznuo u procijep.
Pogledala sam gdje je to završila ruka moje bebice. «Oh zlato….itekako…znam da ne bi smjela, al…tako mi je lijepo kad me slikaš i diraš i sve mi ono radiš…»
Bila sam strašno ranjiva; gola, raširena, otvorena pred mojim tinejdžerom, samo sam kao kujica čekala što će mi dečko sljedeće narediti.
Zoran je odložio kameru, primio me jednom rukom za guzu a drugom za veliku cicu i snažno stisnuo. Morala sam se bolje namjestiti, raširila sam se totalno nesvjesna kako se instinktivno vlastitom sinu nastavljam u položaj
za parenje.
«Mama, jel se ti to meni prčiš?», pitao me kroz smijeh jer je bilo očito da baš to radim – mičem mu rep da jaši svoju majku.
«Hah…», slabašno sam se nasmijala, «Znaš da tebi uvijek širim noge, zlato.»
Te riječi strašno su mi odjeknule u ušima; na kraju krajeva, ja sam mu bila majka. U tom času vjerojatno to i nije bilo najbitnije… Kakva je to mama ovako raširena, nagužena, spremna na korištenje…najprljaviju jebačinu, ševu kakvom se tucaju samo drolje? Sin mi je dodirnuo mokru pičku, a onda ugurao jedan po jedan dva prsta od čega sam mu se zatresla u rukama.
«Kurva hoće jebanje, ha?», strastveno me odostraga poljubio u usta.
Bože, kako se to ponašao prema meni? Bolje rečeno, kako sam se ja to ponašala prema njemu? Jahala sam mu prste koje mi je držao točno ispod pice, tako da se sama nabijam i hopšem po njima kao zadnja drolja.
«Jako lijepo mama… Si svjesna što radiš? Nabijaš mi se tu ko neka kurvica… Hoćeš možda da te i ševim? Kad si kurva budi drolja do kraja…»
Smeće malo, kako me samo mučio. Bila je to igra ali i istina. Stvarno sam ko neka glupača visila gola na drvetu, držeći se za granu i nabijala djetetu na ruku još mu govoreći kako mi to paše, a on ih je baš zato izvukao i ostavio me skroz praznu. Razočarano sam zacvilila. Zoran me gledao s mješavinom uzbuđenja i gađenja kojeg muškarci imaju prema droljama koje im se nude.
«Sad ćeš mi izvadit kurac, mama», hladno je rekao.
Okrenula sam se oko sebe histerično kao narkomanka. U daljini je opet bio samo jedan čovjek, i to, činilo se, onaj isti lik s psom od prije. Bio je daleko a u rukama je držao nešto što je sad prinio licu. Fotoaparat?
Dalekozor…?!
Koja ludnica! Hipnotizirano sam se spustila, otkopčala sinov remen, pa zatim šlic i izvukla mu poludignut kurac. Ko zna po kome ga je naslijedio, otac mu nije ni približno bio toliki.
Držala sam ga u ruci i dala mu laganu pusu čekajuæi na sljedeću naredbu.
«Dobra droljica… sad si ga stavi u usta i puši.»
Ne samo da sam mu ga silno željela sisati, već mi je sin na pravi način rekao da mu to radim. Nazvao me droljicom, kurvom…onim što sam oduvijek željela biti. Od svih muškaraca na ovom svijetu, počevši sa suprugom koji je bio nemjerivo i iskusniji i zreliji od Zorana, seksualno me u potpunosti uspio zadovoljiti jedino moj sin. Ako su se naši dosadašnji ‘susreti’ možda činili kao nekakva slučajnost ili moje ugađanje sinu, sada se
bez dvojbe radilo o obostrano željenoj ševačini. Sin mi je jednostavno rekao da mu pušim kurac.
Ugrizla sam se za donju usnu i oblizala je… Mozak mi se skroz prilagodio sinovom zahtijevu. Primaknula sam lice dječakovom međunožju, gotovo dodirujući veliki ružičasti glavić usnama i ponjušila miris predsvršotine.
«Mili znaš da ti ga želim popušiti…ali ovdje…u parku? Idemo rađe negdje..mirnije…», sugerirala sam.
Nemilosrdno je zatresao glavom. Gospodin je odlučio da će mu mama pušiti baš tu i nije bilo diskusije.
«Kaj je sad ovo? Jesi drolja ili nisi? Ne možeš malo biti dobra tetica a malo kurva koja se napalila na sinovu kurčinu jer ju muž više ne torba. Puši ćeš mi ga ko kurva, jer ti mama to i jesi. Ajmo droljo..usred dana i tu, pred svima.»
Glavić mu je lupnuo po mojim ustima, slana tekućina ulazila mi je kroz stisnute usne. Držala sam se rukama za njegove kukove. Mali je bilo nepomičan, a ja sam malo po malo prilazila, otvarala usta i spremala si ga na jezik.
«O da, mama….tako se puši…vidiš da znaš..»
Bože sveti, da sad netko naiđe… Skroz gola klečim u parku i pušim sinu. Kurva! Retardirana kurva! Od toga mije pička počela pulsirati. Zar sam zbilja to htjela? Jesam li o ovome fantazirala? Da se tako srozam?
Odgurnula sam malog uz drvo i na koljenima puzila za njim pazeći da mi ni u jednoj sekundi ne ispadne iz usana. Kako je bio ukusan, majko božja… Mlad, svjež, presladak…nos mi se zaljepio za stidne dlake. Zar sam ga cijelog progutala? Ispljunula sam slanu kurčinu i žvakala mu glavić. Mmmm…
«Mama…najbolje pušiš, majke mi..he, he…»
Žmirio je oslonjen na drvo uživajući u pljugi koju mu je pružala vlastita majka. Sisala sam ga, lickala, drkala, natezala mu jaja…
I u toj mahnitoj akciji uspijela sam kutkom oka vidjeti kako se na samom kraju vidnog polja nešto poniče. Nisam prestala pušiti, samo sam s kurcem u ustima okrenula glavu i pogledala što se zbiva. Onaj šetač psa, piljio je ravno u nas s dalekozorom!
Podigla sam pogled prema sinu čije je lice bilo izobličeno od užitka. I dalje na pljugi vratila sam oči na tipa, bio je udaljen možda kojih 100 metara i nije se približavao. Nisam znala što da radim.
Prestat pušit nije bila opcija – i ja i sin previše smo uživali Ponovno sam ga duboko usisala uživajući u svakom centimetru pulsirajućeg mesa.
«Mama… hoću te jebati…Hoću ti pičkicu tucati…jesi spremna?»
Trebala sam mu reći za tipa koji nas je gledao no nešto mi je govorilo da šutim.
«Dušo…čekaj malo…nisam ti ga još dobro popopušila…Ummmm», opet sam ga usisala.
Sisala sam sinu grlom, malo okrenute glave kako bi nas čovjek što bolje vidio. Zašto sam to radila? Pokazivala se strancima kako pušim sinu? Iako…on nije mogao znati da mi je to sin. Mogla sam jednostavno biti stara kurva koju je neki mladić naručio preko oglasnika. Koji osjećaj…da te čovjek koji je nedužno izašao u popodnevnu šetnju gleda kako se drapaš sa vlastitim sinom!
Bila sam tako napaljena da sam doslovno napadala sinovu kurčinu, a on je od tog vakumskog pušenja cvilio
spreman na svršavanje. U zadnji čas sam izvukla debelo meso iz usta.
«Stara, daj jebote, ne ogu više, naguzi se… oću ti svršiti u pičku… Daj da ti dobro poševim tu slatku pizdicu iz koje sam izašao, mami…», stalno se glupo šalio na račun rodnog mjesta.
Klečala sam na zemlji sva znojna, prljava i raščupana, pičke tako crvene i otvorene da ju je onaj tamo jasno mogao vijdeti i bez dalekozora. Majka se vrtila kao kujica koja se tjera oko svog sina, šireći noge i isturajući se još više da me i mali i taj tip dolje što bolje vide.
Zoran me lupio po bedru kao da sam zbilja na psećoj izložbi, primio se za kurac, namjestio ga na ulaz u pičku i jednim trzajem mi ga stjerao do jaja. Lako je ušao jer sam bila nevjerojatno mokra. Ooohhh…kako je bilo dobro… Napokon! Ahhh…. Jebao me žestoko, grubo, stiskao rukom za kičmu prema zemlji, šamarao sise, gazio me preko svako mjere stalno lupkajući po dupetu.
Ševio me takvim pritiskom da nisam mogla stajati, morala sam se primiti za drvo da me ne bacaka po livadi. Bio je dublje u meni nego ikada prije. Znojnog lica zaljepljenog za zemlju pogledala sam prema onom čovjeku. Bože, i dalje je bio tamo, gledao nas je.
«Čovječe, ovo nije normalno! Ne mogu te najebati koliko si mokra i vruća! Niš ne osjećam!»
Urlala sam pod sinovim ubodima. Dečko je bio izvan sebe, došao mi je do samog dna pièke, a ja sam se onako odostraga stopalima omotala oko njegovih koljena i dupetom skroz priljepila na mokre dlake dok mi je jajima razmazivao vlažnost po guzi. Bio je ful fiksiran u mami i praznio se u mlazovima.
Stisnula sam pičkicu oko dečkove kite i muzla ju orgazmima gutajući bijelo sinovo mlijeko….vruće, ljepljivo,mlado…
Čak i kada se ispraznio ostali smo u tom položaju još nekoliko minuta uživajući u incestuoznoj bliskosti.
Podvuko je ruke i primio mamine sise, nježno ih je mazio, smririvao od ševe.
«E moram ti priznati da si najbolja jebačica koju sam ikada imao…kurac mi je još tvrd u tebi.»
Znoj mi se cijedio niz tijelo, mali je ipak omekšavao u njoj. Izvukao ga je i stao mi se ispred face, a ja sam ga i
dalje na sve četiri počela poslušno čistiti od vlastitih pičkinih sokova. Baš kao prava drolja.
«Vidim da ti se to sviđa, ha?»
Zašto je to rekao? Ispada kao da sam lezba, što uopće nije istina. Nikada mi nije palo na pamet da budem sa ženom, iako sam okus vlastite pizde smatrala nevjerojatno ukusnim.
«Zoki… ma daj prstani…», mrmljala sam mu kroz jaja.
«Nema veze, mama. Ne moraš priznati. Vidi ti se na licu kako ga slatko gutaš kad je zamazan od pičkice.»
Dobro sam mu ga očistila i ustala. Osvrnula sam se, nikog nije bilo. Čak je i onaj tip s psom otišao.
«Sine, možda ne bi smjeli toliko reskirati… Idemo odavde.»
Pokupila sam s poda haljinu i navukla je bez gaćica koje si je sin već spremio u džep, kao trofej, suvenir na majčinu kurvanjsku picu. Skoro sam ga pitala da mi ih da, no pička mi je bila tako potrošena da nisam mogla podnjeti ništa na njoj. Morala se hladiti, smiriti. Doma ću si staviti obloge od kamilice.
Hodali smo prema autu kao da je sve ok. Na parkingu je stajala grupica ljudi s djecom, jedva da su nas primijetili, nije im padalo na pamet šta smo radili do prije pet minuta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Tajna želja

Ja volim seks. Volim taj osjecaj kada kurac ulazi u mene, prvo polako, a onda sve brze i brze. Moj muz zna da ja to volim u svim pozama, oblicima i sto je najvaznije, u svim rupama…. Ali vec dugo imam jednu zelju koja me cak i u snovima proganja. I tako jednog dana pricajuci o seksu, otkrila sam jedan mali dio te zelje svom dragom. Nisam mu sve rekla, ali on je isti ja-ima razvijenu mastu. Taj dan je bio vruc, na poslu sam imala stres, citav dan je bio bezveze. Par minuta prije nego sam krenula kuci, pozvao me muz na telefon i rekao da ima iznenadjenje za mene, kad se vratim kuci. Nisam bila raspolozena nizasta, ali hajd, pomislila sam, mozda mi spasi dan. I tako, razmisljajuci sta li je sad smislio, krenula sam s posla. Kad sam usla u stan, pomogao mi je da skinem jaknu i samo me lagano gurnuo prema kupatilu u kojem je bila pripremljena kada puna tople vode i mirisne pjene.Polako sam se skinula i uronila u vodu. ” Ah, miline”-rekla sam i nasmijala se. Nasmijao se i on, i polako poceo da me kompletnu sa spuzvom masira, da me pere govoreci kako zeli da sav stres sa mene skine da bih mogla uzivati u onom sto dolazi. Zavrsili smo sa kupanjem, umotao me je u veliki rucnik i odveo u dnevni boravak, gdje su roletne bile spustene, lagana muzika upaljena i sto za masazu bio pripremljen. Legla sam na stomak, a on mi je zavezao oci i rekao da se opustim i da uzivam. Odjednom mi se ucinilo kao da je jos neko usao u sobu i htjela sam da se podignem, ali muz mi je samo sapnuo ” Opusti se i uzivaj. Tvoje zelje su za mene najvaznije….” Prvo sam osjetila jedan par ruku na mojim ledjima kako me masiraju, zatim jos jedan i jos jedan…Nijedan par nije pripadao mom muzu! Mmmmmm milina! Oci su mi i dalje bile zavezane, nisam znala ko to po meni sara svojim rukama, ali mi nije bilo ni bitno. Tri razliceite ruke su gnjecile moju guzu, sirile je i skupljale. U mom stomaku je poceo zemljotres i osjetila sam kako se vlazim. Okrenuli su me na ledja i poceli da masiraju moje sise, moj stomak, rasirili su mi noge i masirali unutrasnju stranu butina. “Oh, kako ti je zena napaljena” cula sam jedan glas. “Volim napaljene zenske”-drugi. “Kad su napaljene, mozes od njih raditi sta hoces”-treci. “Zato ste tu, decki,”-glas mog muza, ” hocu da je izjebete, da je rasturite! A ja sam tu da vam govorim kako i gdje! Ali i ja cu je jebati zajedno sa vama!” Oh, kako me je ovaj razgovor napalio!!! Pricali su o meni kao da nisam tu, a to me je palilo! Zastenjala sam i pocela da molim, ali ne znam sta sam htjela. Onda sam osjetila kako se je jedan sagnuo i poceo lagano da mi lize picku, a druga dvojica su svaki sa svoje strane otvorili usnice da njegov jezik lakse dodje do picke. Onda sam cula glas mog muza koji kao da je sjedio sa strane, kao reziser. “Je li ukusna?” “O, da!” odgovorio je tip. “Decki, ovdje ima sta da se lize!” rekao je drugoj dvojici. Moj muz je ustao i prisao nam tako da je stajao iza nas, iza moje glave i imao perfektan pogled na moje tijelo koje su tri stranca obradjivali. Spustio je ruke na moja ramena, lagano ih masirajuci i nastavljao da daje “upute”. “Vas dvojica sa strane, rasirite joj noge sa jednom rukom a sa drugom masirajte joj sise. Ona to voli.” Uradili su. Oh, kako me je to napalilo, njegov glas kako drugom govori sta od mene da radi!! Pocela sam se tresti od uzitka. “Promijenite se! Hajde ti sad malo lizi!”-opet njegov glas, ali sad vec prigusen, jer znam da je i on napaljen. Ne znam koliko dugo me je lizao tip br.2. Onda je upitao treceg da li i on zeli da me okusi. “Da!”-cula sam odgovor. “Hajde, zauzmi njegovo mjesto!” Ne znam koji me je bolje lizao! Svaki je, jezik mu se pozlatio, odradio vrhunski posao. Nakon nekoliko sam opet cula “reziserov” glas:” Sad hocu da joj svaki od vas po jedan prst u picku gurne!” Konacno, pomislila sam, konacno ce nesto da udje unutra! Lezala sam tako na stolu za masazu, potpuno otvorena, rasirenih nogu, sa ne znam koliko prstiju u mojoj picki jer je “reziser” nakon sto su poceli da guraju svoje prste u mene dodao”jedan ili koliko moze da stane”. “Sad moze da pocne jebacina!”-cula sam svog muza, “rezisera”, kako govori. “Oh, da, molim te, daj mi kurac da ga osjetim!”-pocela sam da vicem. Moj muz se nasmijao i rekao jednom od tipova da mi drzi noge, dok me drugi jebe. A treci tip mi je strpao kurac u usta, “da me stisa”-kako kaze reziser, moj muz. Onda su poceli da se redaju tako na meni, uvijek isti sistem, samo kurac u picki drugi. Onda je moj muz rekao da se mijenja mjesto, tipovi su se sklonili sa mene, a jedan od njih me je uzeo u naramak i spustio na madrac pored stola. Ili bolje receno, na jedan od kurceva. Ne znam na kome sam sjedila i jahala, jer su mi i oci i dalje bile vezane. Sa moje obe strane sam osjetila po kurac na obrazu. Okretala sam se od jednog do drugog i pusila ih naizmjenice. “Dobro ti pusi zena!”-cula sam neciji glas. “Da, to stvarno zna da radi, kao profesionalka!” Moj muz je za to vrijeme klecao iza mene , masirao mi sise i govorio mi koji kurac da pusim, lijevo ili desno od mene. Onda sam ga upitala da li bi mi skinio povez s ociju, da zelim da vidim ko me jebe i da u njega gledam dok me jebu. “U redu”-odgovorio je i skinuo povez. Samo sam povrsno pogledala tipove i strpala desni kurac u usta, a onda pogledom potrazila oci svog muza. Sisala sam taj kurac, a onda se okrenula sljedecem. Nakon nekoliko sam sisla sa tipa kojeg sam jahala i pocela njegov da pusim. Sad sa ja bila ta koja je preuzela rezisersku palicu. Rekla sam svom muzu da sjedne na fotelju, neka gleda i uziva, ali me ne smije dirati. Pristao je i odmaknuo se od nas, a ja sam pocela da pusim jedan po jedan kurac, cijelo vrijeme gledajuci u mog muza, znajuci koliko ga pali kad ga gledam dok pusim. “Uzivas li? Pali li te ovo?” -upitala sam ga i nastavila da pusim. “O,da”-odgovor. Onda sam jednom od tipova rekla da legne na ledja, ali tako da mu noge budu pruzene prema mom muzu. Sjela sam na njega, okrenuvsi mu ledja, tako da je moj muz imao slobodan pogled na moju picku u koju je lagano prodirao tudji kurac. Oh, kako je zastenjao kad je taj prizor vidio! Druga dva tipa su stala svaki sa jedne strane, a ja sam trpala njihive kurceve u usta, dok sam se na teceg nabijala. Gledajuci u svog muza, odjednom mi je proletjela jedna scena iz pornica kojeg sam gledala kroz glavu, koju sam odmah htjela probati: “Hej!”-rekla sam tipu s moje lijeve strane- “da li i ti zelis da me jebes?” Pogledao me je, na tren zbunjen, a ja sam se nasmijala i rekla:”Hajde, uguraj ga pored njegovog kurca u picku!” Ljudi moj, to vam je osjecaj! Rasturacina na najbolji moguci nacin. Dva kurca istovremeno u picki! Osjecala sam se kompletno ispunjena! Treceg sam strpala u usta i onda sam pogledala u muza. “I ti bi, jel?”-upitala sm ga. Nije mogao govoriti samo je klimnuo glavom. Nasmijala sam se i rekla:”Cekaj na red!” Ne znam koliko dugo su me tako jebali, a ja sam treceg pusila. Onda sam mu rekla da je on na redu. Tip ispod mene je stenjao, pitala sam ga da li sam mu teska, a on mi je odgovorio da je super osjecaj s drugim kurcem dijeliti picku.Treci tip je imao najveci kurac od njih trojice, ali je bio i najbolji. Kad ga je ugurao pored ovog, mislila sam da cu puci od uzitka. Nabijali su me, mislila sm da cu se onesvijestiti. Onda sam zovnula muza da i on malo proba  Prisao mi je, ova dvojica su opet stala sa strane. Poljubio me, strpao svoj kurac i zastenjao od uzitka. Ja sam pocela opet da pusim prvo lijevo pa desno. Muz je gledao kako samo nekoliko centimetara od njegovog lica udaljen drugi kurac ulazi u moja usta. Svaki put kad sam mijenjala kurac, poljubila bih ga. To ga je palilo, toliko da je svrsio! Nasmijesila sam se i rekla mu da sjedne, gleda i uziva dalje. Onda sam sjela na drugog tipa, ovaj put tako da gledam u njega, a ovoj dvojici sam rekla nek se dogovore koji ce prvi i da imaju slobodan izbor rupe u koju ce da me jebu.”Samo me jebite!” Moj muz je imao slobodan pogled na moju guzu.Tip koji je prvi poceo, prvo ga je ponovo stavio u picku pored drugog kurca, a onda ga je izvadio, rasirio moje guzove i guruo ga u guzu. Poceli su da me nabijaju, cula sam kako im jaja jedna o druge udaraju.Moj muz je mogao samo da vidi kako dva kurca u meni nestaju. Treceg sam pusila, trpala ga koliko sam mogla duboko u usta. Onda je treci tip rekao:”Hocu i ja da te jebem!” Izvadio svoj kurac iz mojih usta i stao iza tipa koji me je jebao. On je ustao i njih dvojica su promjenila mjesta. Dugo su me i ova dvojica nabijala, a tip koji je stajao iza mene je mijenjao rupe kako mu se prohtjelo. Malo u picku, malo u guzu. Mmmmmmm, to je bilo dobro….. Upitala sam tipa ispod mene da li on zeli u guzu da me jebe, na sto je odgovorio sa “da”. Rekla sm tipu iza mene da je vrijeme za promjene. On je svoj kurac izvadio iz moje guze (tu me jebao u tom momentu), a ja sam se podigla sa donjeg. Hm, osjecaj praznine u meni…. Brzo sam pozvala muza da dodje, sjela sam na njega i rekla tipu na kom sam do tad sjedila:”Pozuri, jebi me!” Gledala sam u oci svog muza i pitala ga da li mu se dopada to sto me on jebe u picku, a drugi kurac u guzu. “Naravno!” odgovorio je i strpao jednu sisu u usta. Ja sam stenjala i pusila druga dva kurca koja su stajala sa strane. “Da, jebite me, jebite me, rasturite me da ne mogu hodati!” vikala sam. “Ooohhhh, aaaaahhhh!”stenjala sam. Nekoliko puta su se mijenjali iza mene. I svaki od njih je nabijao malo u guzu, malo pravilo drustvo svojim kurcem drugom kurcu u picki… Dugo su me jebali, a onda je moj muz tiho, samo da ga ja cujem,rekao:”Sad ce jedan za drugim da te jebu samo u guzu, dok svaki ne svrsi, a meni ces da pusis!” Tip iza mene je ustao, a muz se pomjerio unazad, tako da mu je kurac bio ispred mojih usta. “Decki, jebite je samo u guzu. Kad jedan svrsi, drugi nastavlja! Ona ce vam vec reci kako da je nabijate, ali odmah da vam kazem, sto jace, to bolje! Ona voli kad je nabijena, zar ne?” “Oh, da! Da,da,da! Dajte, koji ce prvi?” Namjestila sam se na koljena, jednu ruku sam stavila na klitoris,a drugom sam se oslonila na madrac. Muzev kurac sam strpala u usta i onda sam osjetila prvi kurac u guzi! Druga dvojica su klecala sa strane i cekala na red. Prvo je poceo polako da me jebe, ali ja sam bila toliko napaljena da sam htjela jako, jace, najace. Zavristala sam.”Zar nisi cuo sta vam je moj muz rekao? Jebi me jace, jace!” Izgubila sam pojam o vremenu, palili su me komentari mog muza, htjela sam vise. Kroz glavu mi je proslo da mi moj muz govori da sam njegova mala kurva, drolja kojoj se dopada biti izjebana od tri stranca i to me je palilo! Palilo je i ova tri tipa, jedan je vec svrsio drugi je vec poceo da me jebe. “Svidja li ti se kako te jebu?”-pitao me muz.
Nisam mogla odgovoriti, samo sam stenjala i vikala :”Jace, jace, daj…..oh,dajjjj…..kako je dobrooooooo!!!” Svrsavala sam po ko zna koji put kad je treci poceo da me jebe. Nije dugo trajalo i on je svrsio. Pala sam na madrac, totalno iscrpljena pruzivsi ruke prema mom muzu. Zagrlio me je, legao pored mene, poljubio me i rekao:”Jos samo ja da svrsim!” Nisam imala snage da se nasmjesim, samo sam pogledala u pravcu moje picke. Razumio je, legao na mene, stavio svoj kurac u picku i poceo lagano da se pomjera. Ova tri tipa su me mazila po rukama, po nogama i po grudima, sasvim lagano, kao da su se bojala da cu se prebiti. A tako su me izjebali maloprije!!! Ubrzo je i moj muz svrsio. Sve cetvero smo ostali jedno vrijeme tako na madracu lezati, a onda sam ja rekla:” Znas, dragi, ovakva iznenadjenja mi se najvise dopadaju! Slobodno me iznenadi jos koji put!” Nasmijao se:”Nema problema, draga! Obecavam ti da ce ovakvih ili slicnih iznenadjenja biti jos! Na to se mozes osloniti!”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Velika crna stvar

Naplacivao je svoje usluge zbog novca koji je volio trositi iznad svega, iako vecinom nije u seksu s postarijim gospodjama osjecao nista. Jos je jednom provjerio adresu i svojim audijem, starim vec citavo desetljece, stao ispred dvokatnice s velikim zeljeznim vratima. - Tko je, molim? - glas je djelovao mladenacki i on pozeli da je to istina. - Zvali ste me radi kvara na stroju za pranje posudja - odgovorio je naucenu sifru i vrata su se automatski otvorila. Nije ga iznenadila bogata unutrasnjost, vec ona. Stajala je ispred njega u svilenoj spavacici, crne raspustene kose i proucavala ga zelenim ocima. - Dodji, mozes poceti. Ne znam kako se trebam ponasati, jer mi je ovo prvi puta da zelim voditi ljubav s nekim drugim, osim sa svojim muzem - iznenadila ga je nota sramezljivosti u njenom glasu i on joj je prisao. Rukama je lagano dodirne ispod tanke spavacice i osjeti mirisljave dojke koje su se napinjale poput dviju jabuka. Digne je u narucje i odnese do velikog lezaja u sredini sobe. Drhtala je pod njegovim rukama i on osjeti zadovoljstvo. Njeni nozni prsti bili su mali i on ih pocne lagano sisati i ljubiti. Lezala je jos uvijek u cipkastim gacicama iz kojih su se razlijevale tamne njezne dlacice. Njegove ruke bile su temeljite. Milovao je gleznjeve, ljubio koljena, a ona je pocela uzdisati. Nije zelio odmah napasti njezinu privlacnu pickicu, vec se prebacio na ravan trbuscic i rupicu pupka. Svaki njegov lagani prijelaz jezikom kod nje je izazivao duboki uzdah. Njegov crni sapeti kurac u tanga gacicama poceo se propinjati i on stane iznad nje i senzualnim pokretima ga oslobodi. Njegova crna koza presijavala se na svakom dobro osmisljenom naboru misica. Bio je ponosan na svoje tijelo koje je vjezbanjem doveo do savrsenstva. Tada se pridigne i lagano joj ljubeci unutrasnjost bedara pocne svlaciti cipkaste gacice boje pudera. Prinese ih licu i duboko ih pomirise, a tada se njima krene maziti po vratu u sve nize prema misicavom torzu. Gledala ga je sirom otvorenim prekrasnim ocima, poput prestrasene srne i on tada shvati koliko blago lezi pred njim. Nije se zurio. Legao je kraj nje i njezine njezne ruke prislonio na svoje napete grudi. Vodio ih je pokazujuci joj kako da ga miluje. Pocela je sa strahom i on nije ustrajao. Osjetio je neodoljivu zelju da je poljubi u ta malena usta, ali to je bilo zabranjeno. Nadao se da ce ona sama pozeljeti njegov jezik isprepleten s njenim. Kurac mu se ustremio u svoj velicini. Ponosio se ne samo njegovom velicinom vec i izdrzljivoscu. Bio je poznat po tome da moze jebati nevjerojatno dugo prije nego sto svrsi i isto tako u kratkom vremenu nakon jebacine mogao je poceti opet. To su vjerojatno bili africki geni ili je jednostavno imao srece. cesto je razmisljao kako se on mora bar jednom na dan isprazniti i kako je imao srece sto pronalazi musterije spremne da udovolje njegovim zahtjevima. Tesko da bi njegova djevojka bila spremna na svakodnevni seks, a ponekad i vise puta u toku dvadeset i cetiri sata, kolike su bile njegove potrebe. Polako je skinuo tanku spavacicu i primio je za ruke. Okrenuo je dlanove i lizao ih svojim mesnatim jezikom dok je slina natapala barsunaste plahte. Kad se prebacio na podlaktice ona se pocela izvijati i primila ga je za tvrdi kruac. Zastao je na trenutak od zadovoljstva i pomogao joj da ga obuhvati. Njezina ruka bila je toliko mala da ga nije mogla primiti u svom obujmu. Milovala ga je poput lahora i njega je to vise uzbudjivalo od seksa s pohotnim gospodjama koje su nakon lizanja odmah htjele prodor u njihove masne picke zapletenih dlaka. Tek sada je prvi puta dodirnuo njene grudi. cvrste i jedre izgledale su kao isklesane, a on ih je u svoj njihovoj velicini primio u sake. Jezikom ih je mogao citave polizati u jednom povlacenju. Kad je spustio svoje debele ogromne usne na ruzicaste bradavice nije mogao odoljeti i odmah je dojku strpao u toplu unutrasnjost usta. Sisao ih je i obradjivao jezikom, a ona je pocela drhtati i tada prvi puta rekla: - Ljubi me, pojebi me… zelim te… - samo to je cekao. Postavio se iznad nje i podbocio rukama na krevet dok mu se kurac klatio iznad njene uzdrhtale pickice. Lagano je spustio svoje usne na njene i ljubio je bez jezika, njezno. Njene ruke milovale su ga po napetim guzovima i povlacile duz toplog procijepa. Polako je uvukao jezik u njena malena usta i susreo se s njenim. Odjednom je postala strastvena i u ludom ritmu pokusavala ga pratiti, a on je ponesen strascu gurao svoj jezik sve dublje. Mislila je da ce ju ugusiti, ali je i beskrajno uzivala, jedva dolazeci do daha. Tada ga odgurnula i povukla mu glavu prema dolje. Shvatio je sto zeli i smjestio se izmedju njenih nogu s pogledom na malenu pickicu. Bila je prekrasna. Nije se mogao sjetiti je li ikad jebao neku zensku koja je imala takav primjerak. Usmine su joj bile glatke poput djecje guze, a mali brezuljcic njezne ruzicaste boje slatko je izvirao van. Mirisala je na proljece, na svjezinu i on je osjetio snazno pulsiranje kurca. Pobojao se da ce svrstiti prije nego sto je u potpunosti zadovolji. Prislonio je jezik na to savrsenstvo i osjecaj je bio obostran. On je uspio obuhvatiti citavo podrucje od zavodljivog gumbica do njeznog cmara u jednom potezu jezika, a ona je prvi puta dozivjela takvo lizanje i nakon nekoliko pokreta svrsila bacakajuci se po izguzvanoj plahti. Nije joj dopustio da stane bez njegovog kurca koji je spremno cekao ulaz u mirisljavu toplinu. Podigao ju je i dok je klecao na krevetu ovio njene noge oko svojeg struka, a tada gurnuo svoj glavic u njenu pickicu. Bila je uska i pobojao se da je ne povrijedi. Ona mu je pomogla, jer se pocela sama lagano namjestati i dopustati ogromnom kurcu da klizi sve dublje. Kad se smjestio i osjetio njene misice koji su ga stezali poceo ju je nabijati podizuci je u zrak. Ubrzo je prihvatila igru i on je dozvolio da ona jebe njega. Za svo to vrijeme uvlacio je u svoja ogromna usta jednu po jednu dojku i beskrajno uzivao u osjecaju snage. Svojim dlanovima pokrio je njezinu cijelu malenu straznjicu i podizao je s lakocom. Umjesto vriska kakvim su vecinom njegove ljubavnice navjestavale jaci ili slabiji orgazam, ona je pocela jecati, isprva tiho, a tada sve glasnije. Nabio ju je do kraja i primio rukama za prelijepu glavu. U njenim ocima caklile su se suze, a on ih je polizao zapanjen ljepotom trenutka. Naslonila je glavu na njegovo rame dok su joj malene dojke zarile njegove bradavice. Nije pokazivala namjeru da se odvoji od njega, a on se smirio, postujuci taj trenutak potpunog zadovoljstva. Kurac mu je jos uvijek bio u erekciji i mislio je da ce eksplodirati. Ona je i dalje sjedila na njemu i dopustala mu da je miluje duz kicme i ljubi njenu kosu. Bojao se da je ne povrijedi. Bila je poput malene djevojcice kojoj je potrebna zastita. Kad je podigla glavu i pogledala ga svojim zelenim uplakanim ocima bio je ocaran. Gledala ga je bez rijeci i tada se lagano podigla, a tvrdi kurac je iskliznuo iz nje. Kad se prignula i pokusala ga uvuci u svoja usta, jako se iznenadio. On je bio placen da zadovolji njih, a ne ona njega. Ali, nije imao nista protiv. Uz sve napore, nije ga uspjela strpati medju svoje bijele zube, vec ga je obuhvatila s obje sake i pocela lizati glavic koji se sjajio oslobodjen zastitne kozice.
Njen mali jezik dovodio ga je do ludila i osjetio je nevjerojatnu zelju da joj svrsi u usta. Kako to nije bilo moguce prvi je put pozalio njegovu velicinu. Njene usne prilijepile su se za velika jaja i pocela ih gnjeciti, dok joj se jezik poigravao s prijelazom do ustremljenog stupa. Tada je legla na njega i ugurala ga izmedju svojih usmina. Povlacila se po njemu ljepeci se svojom vlaznoscu poput priljepka, a on je lezao drzeci je za guzu. Zelja je u njemu sve vise rasla i on se protivno svom pravilu da dozvoli musteriji da radi sto zeli, prepustio nagonima. Podigao ju je iznad sebe poput lutke i spustio je na krevet, okrenuvsi je na trbuh. Ocekivala je tako nesto, jer se odmah podigla ledjima i ponudila mu svoju malenu glatku straznjicu bez ijedne mane. Bila je tako zavodljiva da nije cekao ni trenutak. Lizao je pukotinu s ogromnim zadovoljstvom dodirujuci i ulaz u njenu pickicu. Kad je gurnuo jezik u njen cmar osjetio je da se iznenadila, ali nije se pomaknula i on je ohrabren krenuo dublje koliko mu je to uskoca otvora dopustala. Znoj mu je kapao na njene napete polutke i mijesao se s njenim sokovima. Bila je uzbudjena i mirisala je pohotno, a on ju je rukom primio za citavu pickicu i jednim prstom nadrazivao uspaljeni brezuljak. Mislio je da ce tako moci jos dugo, ali poznati grcevi signalizirali su mu da je i njegov vrhunac blizu. Zadnjim naporima odgodio je snagom volje erupciju, ali nije mogao zatomiti duboki uzdah. Osjetila je njegove muke i primila njegov kurac povlaceci ga u sebe. Zabio se u nju straga ocaran kontrastom njene bjeline i svog snazno crnog kurca koji je ulazio u dubinu dok su jaja lupala po njenim slabinama. Pruzila je ruku ispod sebe i obuhvatila jedno jaje. Povukla ga je do svog klitorisa i pritiskala na njega dok se neumorno zabijao. Unatoc snazi volje znao je da vise nece izdrzati. Izvukao ga je van nesto prije samog izlijevanja, od straha da se ne prolije po njenoj unutrasnjosti, ali tada je dozivio jos jedno iznenadjenje kada je drhtavim glasom zamolila: - Svrsi u meni, ispuni me… Zabio se ponovno i nakon nekoliko udaraca u mokru pickicu slijedila je erupcija bjelkaste tekucine. Rasipala se u njoj i izlazila van, te se cinilo kako nikada nece prestati. Toliko sperme je ostavio u njoj da je vjerovala kako ce se cijediti iz nje jos satima. Spustila se lagano na krevet, a on je jos uvijek bio u njoj i nije zelio napustiti toplinu pickice, a ni ona nije pokazivala zelju da se odmakne od njega. Lezali su tako spojeni i citavim tijelom uzivali u sjedinjenju. Njegov kurac polagano se smanjivao, ali i u mlohavom stanju bio je dovoljan da je ispuni. Kad se poceo izvlaciti iz nje, ona se nenadano okrenula i obuhvatila ga svojim dojkama, a tada ga poljubila u sjajan glavic i priljubila se uz njega. - Divan si, a tvoj kurac je kralj medju kurcima. Vjerovao je da govori istinu i morao joj je priznati da nikada do sada nije imao ovakvu srecu. Podigao joj je straznjicu svojim snaznim rukama u visini lica i zagledao se u malenu pickicu ljepljivu od njegove sperme i poljubio je medju usmine, a tada zaronio svoj nos medju dlacice. Zelio je jos jednom udahnuti njen miris i zapamtiti ga, jer nije bio siguran hoce li imati prilike ponovno uzivati u njoj. Milovala ga je po kratkoj ostroj i nakovrcanoj kosi svojim dugim noktima i tada ga nevoljko odgurnula od sebe i ustala. Izgledala je nevjerojatno i nije mogao vjerovati da svakim danom ne uziva u seksu. Ispunjena zadovoljstvom zavodnicki se pocela oblaciti. Gledao ju je opcinjeno, osjecajuci novi val uzbudjenja i znao je da je moze imati opet. Podigla je kosu u repic i obukla prozirnu spavacicu, a tada iz ladice izvadila novcanik. - Ne, ja bih tebi trebao platiti. Ucinila si da se osjecam sretnim nakon dugo, dugo vremena. Necu to nikada zaboraviti - sjetno je rekao i poceo traziti svoju razbacanu odjecu. Stajala je i gledala njegove napete misice i sjajne grudi orosene znojem. Primijetila je cvrstocu kurca koji se jedva ugurao u malene gacice i tada mu se bacila u zagrljaj. Ovila je noge oko njegovog struka i ljubeci ga u oznojeni vrat promrmljala: - Moras ici, kasno je… ali ja te zelim svaki dan i nadam se da ces doci kad te pozovem. Klimnuo je glavom i utisnuo joj zadnji poljubac. Prije nego sto je izasao kroz vrata dotrcala je do njega i propela se na prste da mu zakopca maleni lancic s privjeskom ribice. - Nemoj me odbiti. Zelim biti tvoja malena ribica - gledala ga je velikim zelenim ocima i on prinese privjesak usnama. Dok je odlazio stajala je na prozoru i znao je da je ispunio svoju zadacu. Jedino cega se bojao bio je osjecaj nezadovoljstva zbog posla kojim se bavi i uvjerenja da nakon nje vise nece moci jebati ostarjele gospodje. Previse mu se uvukla pod kozu, a vjerovao je i on njoj.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
U bolničkom WCu

Hodala je laganim korakom niz hodnik. Znala je da je on ceka. Bila je napaljena, pohotna, ali istodobno i puna straha da ne budu otkriveni. cekao ju je u wc-u bolnice. Usla je tiho, pomalo preplaseno i ugledala ga. Izgledao je jebeno dobro u svojoj bijeloj uniformi. Zakljucao je vrata i poceli su se ljubiti. Otkopcao joj je kosulju i podigao suknju. Jednom rukom milovao joj je grudi, a druga mu je vec bila na njenom klitorisu. Bila je totalno vlazna i napaljena. Otkopcala mu je hlace i gurnula ruku. Kurac je bio cvrst, napet i pohotno je cekao. Nije mogla odoljeti. Kleknula je pred njega. cvrsto primila kurac sa obje ruke i strpala ga u usta. Lizala ga je i pohotno pusila, a zapravo ga je toliko zeljela u sebi. Koji ideal! Lijecnik i medicinska sestra u wc-u bolnice! Pravi skandal. To ih je dodatno palilo. Ustala je, rukama se naslonila na zid i stala u psecu jer je toliko zeljela da ga ima u sebi. Zabio joj je kurcinu i stao se nabijat; njeni sokovi cijedili su mu se niz jaja, osjecali su kako im se sluznice dodiruju. Zabacila je glavu kako bi ga mogla gledati i ljubiti. Sjeo je na dasku skoljke i pozvao je da ga zajase. Znao je da to voli. Kurac je blistao od njenih sokova, onako velik i cvrst. Zajasila ga je i nabijala se na njega. Osjecala ga je duboko i htjela je da bude jos dublje. Palio ju je on, njegov kurac i seks na javnom mjestu; onaj strah da ce ih netko uhvatiti. Ustala je. Sada je on klecao pred njom. Podigla je jednu nogu na njegovo rame.
Milovao joj je guzu i lizao klitoris. Njegov jezik palucao je po njenoj picki, a sokovi su mu se cijedili niz bradu. Osjecala se kao da lebdi, tijelo joj je podrhtavalo. Drzala ga je za glavu i milovala po kosi. Osjetila je grc u zelucu, tijelo joj je treperilo. Osjecala se kao da je u tudjem tijelu. Jeben osjecaj. Da, svrsila je na njegovom jeziku u smrdljivom wc-u bolnice. Ali to joj nije bilo bitno. Samo da je s njim. Nije mogla dopustit da joj dragi ostane pun. Zagrlila ga je i stala ljubit. Podigla je jednu nogu, a on joj se zabio. Prislonio ju je na zid i nabijao se u nju. Osjetio je da ce svrsit. Ali nije zelio klasiku. Morala je ponovo kleknut pred njega. Drkala mu je kurac i istodobno ga pohotno lizala. Osjetio je da je ful blizu. Zgrabio je kurac i izdrkao joj je po licu i ustima. Osjetila je slani okus njegove sperme i to joj je bilo veliko zadovoljstvo. Jedini problem: sperma na licu! A radno vrijeme jos nije bilo gotovo. Ma snaci ce se ona vec, bilo je i gorih stvari.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Ona

Mozda ovo i nece nekome delovati kao istinita prica ali bas se ovako i desilo. Vece je pocelo kao i svako drugo. Sedeljka kod sestre bi obicno pocela sa laganom vecerom a zatim bi se preslo na alkohol(ili po zelji).Te veceri sam ,kao i obicno,bio raspolozen za malo zesce pijancenje . U neko doba su se pojavili prijatelji moje sestre on poznata faca i ONA .Starija par godina sa kratkom plavom kosom i dobrim,veoma dobrim telom.Prikljucili su se nama,obicnim smrtnicima u svakodnevnom ogovaranju sive svakodnevnice. Nije se dugo zadrzao jer je ima neodloznih poslova a ONA je ipak resila da ostane: jer je joj je prijatno u nasem drustvu . Nastavio sam da pijem po obicaju uz razgovor sa njom.Primetio sam da mi se lagano nabacuje ali nisam obracao paznju jer je po mom misljenju bila u ozbiljnoj vezi sa mladim uspesnim biznismenom sto nama deci inflacije 93. daje malo sanse. U neko doba noci vec poprilicno zagrejan resih da je dosta i ustadoh da krenem kuci.Krete i ONA sa mnom govoreci da smo u istom pravcu. Brzo smo stigli do njenog stana.Pozva me da udjem da se odmorim jer sam i suvise popio. Dok sam se smestao u dnevnoj sobi ona ode da se istusira pa da popijemo po kafu. Vratila u providnoj spavacici kroz koju se ocrtaval oblina dojki i ivice crnih,cipkanih gacica. Ustao sam dok mi je prilazila.Mogao sam osetiti miris vode na njoj.Iskoristio sam trenutak kada je se okrenula da ukljuci mini liniju.Poljubih je u vrat i lagano jezikom predjoh preko njega.Po njenom uzdahu sam shvatio da je spremna.Ruku spustih niz njen stomak i lagano je zavukoh pod spavacicu.Bila je spremna. Okrenula se ka meni pokusavajuci da me skine.Brzo sam se oslobodio odece ali usled svog popijenog alkohola te veceri glavni junak ove price nije bio na visini zadatka jos uvek.Primetila je to i bez i jedne sekunde cekanja spustila se i pocela da ga jezikom priprema za akciju. NJena usta su ubrzo promenila situaciju.. Ustala je a ja sam je uhvatio za guzove i lagano je podigao u vis.Zatim sam je spustio na njega.Vrisnula je. Krenuo sam da je divljacki nabijam.Sve je glasnije i glasnije vristala. Na njenu molbu smo zamenili polozaj u klasicni misionarski ali bez nekih efekata za mene .I dalje sam je zestoko,sa svom snagom svojih 100 kg ,tucao ali bez ikakve sanse da svrsim.Ali se zato ona u naletima orgazama te noci vise puta preznajala vristeci.Molila me je da prestanem sto nisam zeleo okrecuci je u sve meni znane poze.
Posle odredjenog vremena sam shvatio da necu svrsiti pa sam ustao i seo u fotelju,normalno,vidno razocaran.Primetila je moje razocarenje i cetveronoske se priblizila mom medjunozju.Uzela ga je u usta i pocela da sisa.Trazila mi je da joj obecam da joj necu svrsiti u grlo jer se gadi.Sasvim normalno sam obecao da necu iako sam znao da lazem.Ubrzo sam osetio da cu svrsiti tako da sam je uhvaatio za glavu i nabijao joj ga duboko u grlo.Pustio sam je da se gusi od sperme kada sam poceo svrsavati. Ustala je vidno zgadjena i otrcala u kupatilo. Rekla mi je da nije nikada gutal spermu i da sam krajnje bezobrazan . Pogledao sam na sat.Ova jebacina je suvise dugo trajala tako da je bilo isuvise kasno da idem kuci vec sam resio da tu ,kod nje,i prenocim…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Moja priča

Nikada nisam ni pomislio da cu doživeti nešto slično kao tog leta 2005. Šta više i pomisao na nešto slično bila mi je odbojna. Moja supruga Anja je predivna crnka. Sa 33 godine izgledala je izazovnije nego neke šiparice, iako je rodila dva deteta. Njeno telo mi je postal sada izazovnije sa sada malo širim bokovima i sa teškim, ali još uvek čvrstim lepo oblikovanim grudima. Ja sam dve godine stariji i polako sam primećivao znake da bi trebalo da nešto učinim za svoju liniju. Statičan posao i rutina, su mi oduzeli vreme za bavljenje sportom. Moja ljubav iz mladosti, košarka, je stavljena u stranu. Polako sam dobijao “veknice” na stomaku, ali na sreću ništa preterano. Kad bih se pogledao u ogledalo, još uvek sam video poželjnog muškarca, koji je odisao iskustvom i snagom. To je mislila i moja supruga. Seks nam je bio vreo i divlji. Anja je nekada bila toliko glasna, da sam se ujutru klonio komšija i njihovih ljutitih pogleda zbog noćnog uznemiravanja. Seks je bio dobar, ali nažalost i redovan. U meni se javljalo zrnce ustaljenosti. Sve češće sam primećivao da me prizori seksa, naročito grupnog, privlače. Međutim nisam bio usamljen u tome. Na TV-u je u jednom trećerazrednom filmu, bila vrlo vruća scena, gde su tri mladića, saletela dve devojke. Anja je scenu progutala pogledom i uputila mi jedan zagonetni smešak. Nikada nisam dobio žešću erekciju nego tada. Užasno sam je poželeo, I odmah se latio na “posao”. Za tili čas smo se našli na podu goli. Dok je Anja obrađivala moju muškost, scena je I dalje trajala. Imao sam osećaj da smo na nekoj predivnoj orgiji. Od tada, grupni seks mi je sve o čemu sam maštao.
Tog leta smo Anja i ja imali posebnu povlasticu. Naši klinci su izrazili želju da na more idu sa društvom iz škole, što je nama davalo priliku da uživamo sami. Izabrali smo Grčku te godine. Ostrvo Tasos nam je u brošurama izgledalo prelepo, i odluka je brzo pala. Stvarno, je bio raj. Uživanje svakim delom bića. Novac nam, na sreću, nikada nije bio problem I trošili smo ga nemilice. Želeli smo da se provedemo što više i što bolje.
Te večeri (četvrte ili pete), smo otišli u jedan ekskluzivni restoran na večeru. Preporučio nam ga je vlasnik apartmana u kome smo odseli. Kad smo tamo stigli, nije odavao ništa posebno, ali kada smo ušli začarao nas je svojom atmosverom. Sve je bilo od kamena i drveta. Prigušeno svetlo i blaga prijatna muzika. Kao i obično, bilo je krcato. Morali smo da čekamo na sto. Tada se desilo nešto što će to naše letovanje učiniti posebnim. Prišao je jedan od kelnera i na užasnom engleskom kazao da imamo poziv da sednemo za jedan sto. Pokazao nam je na sto u uglu, a tamo je jedan markantan muškarac, u društvu jedne plavuše pokazivao da dođemo. Prišli smo, a muškarac je rekao da možemo, ako želimo, da im se pridružimo. Odmah se videlo da su Amerikanci, odnosno Kanađani. Ted i Monika, su nas pozvali jer je sto preveliki za dvoje, a i u društvu je lepše. Tako je i bilo. Prijatni razgovor, dobra hrana… jednostavno… uživanje. Toliko nam je bilo prijatno, da nas je Ted sutradan pozvao u svoju vilu. Ispostavilo se da je Ted žestok lovator, i da poseduje vilu i manji hotel na Tasosu. Sa svojih 46 godina izgledao je bajno. Verovatno mu i nije teško tako da izgleda, uz ličnog trenera. Njegova žena Monika, plavuša sa doktorskom diplomom, bila je sitna, ne višlja od 165cm, ali sa ubitačnim telom. Nekada se bavila gimnastikom, tako da je imala mišićavo telo, ali daleko da joj je to smetalo. Pretpostavljao sam da Tedu nije nimalo neprijatno da uroni u njene mesnate grudi. Iako se bližila 40-oj, sjajno je izgledala. Verovatno je novac umešao prste i tu. Pozdravili smo se na kraju uz smeh i rečenicu, da će se ozbiljno naljutiti ako se sutra u 20 časova ne pojavimo na večeri kod njih.
Celog dana, smo Anja i ja prepričavali događeje od juče. Ted joj je bio vrlo simpatičan, a i mene je par puta upitala “Je li Dragane, koja od nas dve ima bolje telo, Monika ili ja?”. Odgovarao sam diplomatski, iako bi rezultat u glasanju bio vrlo tesan. Verovatno bi Anja dobila, za prsa, imala je veće grudi.
Oko 19 časova več sam bio nestrpljiv da krenemo, a bogme i veoma napaljen. Anja se istušitala i onako gola i mokra se šetkala po sobi. Izazivala me je vrckajući guzom, i uvijajući telom. Njen šumarak onako mokar me neviđeno privlačio da ga pojedem. Oduvek sam voleo, da žena ima dlačice na brežuljku. Onako obrijane me zaista nisu privlačile. Anja je imala uredno podšišanu mačkicu, ali samo malo. Obožavao sam da je uhvatim za dlake i privučem sebi. Dok sme se začikavali, već je došlo vreme da se krene. Ubrzo smo i bili ispred prekrasne vile, sa besprekorno uređenim dvorištem ispred koga se šepurio BMW. Kad se može zašto da ne. Imao je kola na Tasosu, i to BMW-a koja su mu služila samo jednom godišnje, kada bi došao na odmor. Čim smo ušli u dvorište, Ted je izašao napolje srdačno nas dočekujući. Iza njega je bila Monika, odevena u dugačku plavu haljinu, sa orijaškim dekolteom i izrezom na butinama. Činilo se da će neki jači trzaj, pokret učiniti da joj jedna sisa ispadne. Ušli smo unutra, i zatekli još društva. Ted reče daje upoznao i naše bivše zemljake. Na prostranom trosedu, sedeli su Toni i Marija. Slovenci, koji na Tasosu letuju već godinama. Preko puta njih, sedela je devojka, Grkinja, koja je imala ime toliko teško za izgovor, da smo ga skratili na Ema. Nije se bunila. Nasmejala se, a tada otkrila niz prelepih zuba. Imala je osmeh kakav do tada nisam video. Toni i Marija su bili odprilike Tedovo godište. A Ema nije imala više od 27-28. Ništa ne bih mogao da izdvojim na njoj, jednostavno je bila toliko simpatična u licu, da ni to što je imala malene grudi, ili što je bila pomalo stidljiva nije moglo da zasmeta. Prava Grkinja. Preplanula, crna, sa napućenim usnama, kao seljančica koja je zagrizla kiselu šljivu. Duga, možda i preduga kosa, dosezala joj je do zadnjice. Sedela je fotelji sa povijenim nogama, i izgledala kao školarka, koja je došla kod profesora na privatne časove. Malo je govorila, ali se grleno smejala. Bila je neverovatno privlačna. Uz piće i dobrog domaćina, ubrzo smo se svi opustili. Pričali smo o svemu, i vreme je lagano prolazilo. A tada se tema prenela na nezaobilaznu stvar. Seks. Alkohol je uzimao danak. Svi smo popili previše, opustili smo se preko svake norme. Društvo je postajalo sve raskalašnije. Ted je tada rekao da je Monika, nekada dok su se zabavljali, umela da ga odvede u salu na koledžu, i da tamo potpuno gola, vežba na spravama. Dok je to govorio, već sam je zamišljao. Govorio je sa takvim žarom, da je Monika ustala uzela mu ruku i stavila je na svoju sisu. Videlo se da je vrlo zainteresovana za seks. Ted je tada pokazao na Emu. Počeo je priču o njoj i njenom bivšem dečku. Ispostavilo se da je Ema raskinula sa sojim dugogodišnjim dečkom, koji nije bio adekvatan. Imao je mali penis i prebrzo je svršavao. Tri duge godine je izrdžala sa njim jer ga je ludo volela, a da nijednom za to vreme nije doživela orgazam. Na kraju joj je prekipelo i napustila ga je. Ema se na to samo smejala i povremeno pokazivala koliku alatku je njen bivši imao. Marija i Toni su za to vreme već vodili svoju igru. Zavukao joj je ruku i mesio sise. Marija je bila u bermudama, i u par pokreta ih je rukom otkopčala. Nisam mogao da verujem šta se dešava. Pred mojim očima se odvijao prizor kao iz porno filmova. Dok sam ja tako bio uvučen u čuđenje, neko me je uhvatio preko pantalona za već nabreklu kitu. Trgao sam se, a Anja mi je već šaputala u uvo “Ako me odmah ne pojebeš, pojebaću nekog od ove dvojice.” Umalo nisam svršio. Pogledao sam je u oči, i rekao “A zašto i ne bi.” U trenu je ustala, prišla Tedu i Moniki, zagrlila ih i zavukla jezik duboko u Tedova usta. To kao da je bio znak, sudija je označio početak prve četvrtine. Marija je otkopčala farmerke Toniju, i izvukla zavidnu batinu, već nabreklu do pune veličine. Skliznula je na pod i lagano takla jezikom. Ema se za to vreme skupila još više, ali se videlo dajoj oči sijju. Ipak tri godine bez pravog seksa. Previše za bilo koga da ostane hladan pred ovakvim prizorom. Ustao sam i prišao joj. Pogledala me je i nasmejala onim njenim čudesnim osmehom. Razoružala me u trenu. Nagnuo sam se i poljubio. Sasvim lagano, vrhovima usana. Prebacila je ruke preko mene i privukla me. Bio je to gladan poljubac. Poljubac koji je vrištao od želje. Ni sam nisam siguran kako smo se našli na podu. Ona je bila preko i duvljački me ljubila. Izvodila je pokrete, preko pantalona, i osećao sam da sam samo na delić do orgazma. Ona je to osetila, i rekla “idi do kraja…” Svršio sam u pantalone. Čim je osetila. Podigla se i jednim pokretom skinula gornji deo. Bez grudnjaka, sa malenim grudima, kao kakav devojčurak, stajala je iznad i lagano otkopčavala pantalone. U tom zastoju sam čuo da se “zabava” iza mene uveliko pretvorila u orgije. Okrenuo sam se i zatekao prizor Mariju, potpuno golu i Tonija u majici, ali bez pantalona. On joj je širio noge, i palacao jezikom po vrhu. Marija je bila zrela žena, ali u njoj je još imalo prilično žara da pokrene muškarca. Bila je skladna, ali su joj se godine ipak mogle pročitati na telu. Ta zrelost joj je zaista pristajala. Mislim da nema muškarca koji bi joj odoleo, kad bi je video u tom položaju u kakvom sam je ja video. Ječala je dok je Toni, majstorski obrađivao. Za to vreme Ema se svukla, i lagano se njihala iznad mene. Kao da je nova svetlost ušla u sobu u tom trenutku. Gusto obrastao šumarak se nadvio nad njenu crvenu pukotinu. pogledala me je osmehnula se i pitala “Sviđam ti se?” Nisam odgovorio, nije bilo potrebe. Nabreklina na mojim pantalonama je sve rekla. Brzo sam ih se oslobodio, a Ema se u trenutku našla pred njim i halapljivo ga strpala u usta. Gospode, kako je bila vešta. Nisam od onih porno glumaca, sa alatkama od 30cm, ali je mojih 18-ak centimetara, Ema sa lakoćom savlađivala. Celog je ubacivala, nije ostavljala ni jedan centimetar. Njene pune usne su klizile preko. Dovodila me do ludila. Tresao sam se kao prut. Osećao sam da mi se orgazam sve više približava. Ništa nisam razumeo. Sa Anjom sam uvek bio “puž sporać”. Oduvek, čak i kada samo prvi put spavali, trebalo mi je bar 7-8 minuta do orgazma. Sada me je ova devojka, dovodila do kraja u trenu. Na sreću prestala je. Ustala, zavalila se u fotelju, prebacila noge preko naslona, i prstima otvorila usne svoje mačkice. Kakav prizor! Njena rutava mačkica je bila široko otvorena. Prišao sam i prstom polako zagladio preko. Pronašao sam klitoris, mali poput dugmenceta, i napravio krug po njemu. Uzdahnula je, izvila se, i viknula nešto na Grčkom. U tom trenutku sam čuo Anju kako uzdiše. Odmah sam se okrenuo. Instinkt ili tako nešto, šta li je. Ted je sedeo na fotelji sa masivnom kitom u rukama. Ne toliko dugačkom koliko debelom. Dužina je bila tu negde, kao i ja, ali debljina… strašno. Istinski sam se zapitao, da li ta stvar može da uđe u neku ženu. Moju u ovom slučaju. Anja je stajala opkoračivši ga nogama okrenuta mu leđima, dok joj je Monika sisala dojke. Monika je izgledala kao što sam je zamišljao. Jaka, utegnuta, sa prilično velikim grudima za njenu visinu. Potpuno obrijane ribice, ako se ne računa, tanka linija dlačica od pukotine ka vrhu. Uzela je Anju za ruke i lako je gurala na Tedovu nabreklu alatku. Sagela se i uzela kitu svog muža u ruku, i “centrirala” je na ulaz u Anjinu mačkicu. Anja u prvi momenat kao da je oklevala. U trenutku kad joj je tedova kita dotakla ulaz, podigla se i pogledaom me potražila. Videlo se koliko joj je stalo da uživa, ali kao da je tražila moju dozvolu. Samo sam se nasmešio, a ona mi uzvratila osmeh. Lagano je sedala na njega. Činilo se kao da se zaglavio, valjda zbog te njegove izuzetne debljine, ali Anju ništa nije moglo da zadrži da ga primi u sebe celog. Podigla se, malo izbacila guzu unazad i ovoga puta ga primila do kraja. Samo je zadrhtala. Monika joj je mesila sise, i mazila kliću. Anja je zavrištala, kao kad sam je ja obrađivao. Dok mi je pogled bio na njima Ema mi je privukla glavu ka njoj. Potpuno sam se opustio, a prizor Anje koja je poskakivala na kiti drugog čoveka me dovodio do seksualne ekstaze. Jeo sam joj ribicu. Ona se toliko bacakala, da sam imao problema da je zadržim. U momentu sam osetio da je zadrhtala, a iz njene mačkice su pokuljaki sokovi. Svršila je uz glasno stenjanje. Međutim nije se predavala. Mislio sam da će joj trebati bar nekoliko trenutaka da se smiri, ali prevario sam se. Želela je odmah još. Fotelja je bila taman visoka da kad bih klečao moja kita dolazila na pravo mesto. Nisam čeklao ni momenat. Odmah sam joj ga sjurio, do kraja. Onako vlažna progutala ga je u trenu. Bio je to drugačiji osećaj. Malena je bila vrlo tesna. Osećao sam je sjajno. Stenjala je tiho, a to stenjanje je polagano prelazilo u glasove. Rukama mi je uhvatila guzove i privlačila sve jače. Želela je jako jebanje. Pružio sam joj ga. Prikucavao sam to nežno stvorenje, ali je ona sve “napade” stojički podnosila. Približavao sam se vrhuncu, dok je ona vikala ponovo nešto na Grčkom. Valjda je shvatila, pa je povikala na engleskom “Jače!” Orgazam je preplavio. Drhtala je izvijala se, stenjala. Ni ja nisam zaostajao za njom. Hteo sam da ga izvadim, ali me je samo privukla i glasno rekla “Nemoj”. Ispustio sam ceo mlaz u nju. To je trajalo i trajalo, kao da nikada neće stati. Na kraju sam se sručio na nju. Glava mi je ležala na njenim šiljatim grudima, pogleda pravo usmerenog na Anju, Teda i Moniku. Ted je okrenuo Anju, i sada je tucao otpozadi. Anja je oduvek volela taj položaj. Pričala mi je da me tako najbolje oseća. Stvarno je divljački trpao. Velike Anjine sise su pratile Tedov ritam i njihale se. Anja je pokušavala što bolje da se namesti, isturajući mu guzu što je bolje to umela. Na kraju joj se oteo vrisak zadovoljstva i povikala je ” Dragane ovaj me razbija…” Kako je to rekla, moja kita je opet skočila. Nedugo potom, Ted se odvojio od nje i sručio joj svoj mlaz po leđima. Ona se samo spustila, teško dišući. Marija i Toni su takođe završili. Toni je ležao na leđima grleći Mariju . Ona se igrala sa njegovom mlohavom kitom, šapućući mu nešto na uvo. Poluvreme. Svima nam je trebao trenutak predaha. Bilo je žestoko.Bio sam najmlađi od muškaraca, pa sam zato imao i najviše snage. Kita mi se ponovo pridigla. Gledajući taj nadražujući prizor golih tela, ponovo mi se javila želja. Ustao sam i video kako se moja sperma sliva iz Emine pice. Bio je to tako nadražujući prizor.Prišao sam Anji, koja se smešila i uvijala bokovima na trosedu. “Vidim da ti je prijalo” rekla je. Sageo sam se i poljubio. Uvek je bila željna seksa, uvek. Ali nisam ni znao da je bila toliko željna. Dok sam je ljubio osetio sam da mi neko lagano svlači kožicu sa kite. Monika je jedina u grupi izostavljena sa orgazmom. Spustila se na pod prošetala par puta i strpala u usta. Ta malena žena je imala nevrovatno pokretljiv jezik. Kao mikser, vrtela ga je i dovodila me do ludila. Anja se pridigla i nastojala da me prati. Uzela je Tedovu kitu u ruku i povlačila je gore dole. Ted se nije bunio. Trebalo mu je malo vremena da se ponovo pokrene, ali kada je ponovo osetio da može, vratio se u punoj veličini. Anja se pošteno trudila da ga obradi što bolje može. Ali ta njegova čudesna debljina stvarno joj je zadavala probleme. Jedva da je mogla da ga obuhvati usnama. Monika je već postala nestrpljiva. Sela je do Teda na trosed i povukla me na sebe. Kako je samo bila čvrsta. Predivno zategnut stomak, i čvrste, neverovatno čvrste butine. Podigao sam joj noge na ramena i odozgo joj ušao u mačkicu. Bila je klizava od sokova i halapljiva. Picinim mišićima mi je cedila kitu. Ovoga puta sam napredovao polagano. Osećao sam da će ovo dugo trajati. Stvarno sam žestoko navaljivao u Moniku. Ona je odgovarala izdižući kukove, prateći ritam. Bilo je stvarno dobro. Svaki pokret je bio jedan mali orgazam. I Ted nije zaostajao. navukao je Anju na sebe držeći joj guzove. Sada nisu žurili. Lagano su se njihali. Video sam kako Tedova kita ulazi cenimetar po centimetar, kako kakav usporeni snimak. Monika je već svršavala ispod mene. Bila je već zapaljena preko svake mere, da joj je trebalo malo. Izvukla se protegla i uhvatila me za kitu, koja je tražila zadovoljenje. Pogledao sam šta se dešava iza mene. Toni je već istresao ceo paket sperme na Emina leđa. Ema je vidno vrckala guzom. Nije došla do orgazma, trebalo joj je još. Prišao sam i uterao joj do kraja. Klizava i vrela. Njena dlakava alavica mogla bi da zadovolji bilo koju kitu bez problema. Opet sam osetio koliko je tesna. Zagladio sam joj svaku boru unutra, a ona je uvek tražila još. Mislim da i kad bih imao duplo dužu kitu, bilo bi joj malo.
Terao sam po njoj, dugo i snažno, dok ponovo nisam doživeo vrhunac. Ona me je pratila. Više nije mogla da izrži. Izgubila je oslonac i spustila se na pod. Toni i Marija su završili za večeras. Sedeli su goli i ispijali novo piće. Toni i Anja su takođe završavali. Pojačali su ritam dok je Monika ljubila Anju. Nikada nisam ni pomislio da bi video svoju ženu koja tako nešto radi. Ljubile su se dok se Ted sručio u Anju. Zaustavili su se dok je Tedova kita još uvek bila u Anji. Sperma je klizila napolje. Anja se još jednom promeškoljila na kiti i potom je ustala, a iz pice joj je ispao gejzir zaostalog semena. Sedeli smo smešili se, i pitali se, da li se sve ovo stvarno desilo. Ema se opružila onako po podu, mokra od znoja i sperme. Sa onom svojom dlakavom mačkicom, stvarno je bila izazovna. Da sam bio samo malo mlađi uzeo bih je još jednom. Ted je video moji “dilemu”, samo mi je doviknuo “Dobrodošli ste i sutra”. Anja i ja smo se nasmejali, pogledali… “U redu, ubeležite nas i za sutra.” Već je bilo jako kasno. Ted nije dozvolio da idemo u naš apartman. Pokazao nam je sobu, kao i Toniju i Mariji. Povukli smo se u sobe i stropoštali, onako goli u krevet. Tek što smo predahnuli, vrata sobe su se otvorila. Ušla je Ema, obučena u providnu spavaćicu. Spustila se do mene. Privila se i uronila glavu u moje grudi. Anja je milovala po kosi.
Noć je bila kao mastilo prevučeno preko neba. Sveža noć, mirisi mora i toplih žena. Snovi, nemirni snovi naviru.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Seoski panduri -I dio

Kada sam bio kod brata u selu, jedne večeri me je privela policija pomešavši me sa nekim. Da bi nevolja bila još veća, dokumenta nisam poneo, kako bi im dokazao da ja nisam taj. Burazer je rekao da se ne brinem ništa, i da će videti sa njegovim ortakom da me izvade odmah, jer je on radio u lokalnoj stanici policije. U tu stanicu su me i odveli. Privela su me dvojica policajaca, jedan oko trideset, drugi desetak godina stariji. Kada smo ušli u stanicu, koja je zapravo bila mala kućica na početku sela, čekala nas je jedna devojka, insektorka. Bila je rasna plavuša dobrih oblina. Sako koji je nosila, pucao je po šavovima. Imala je dva velika mladeža iznad usana. držala je olovku u ustima, lizajući vrh. Odmah je krenula sa njihovim pitanjima, ko sam, šta sam, šta radim, na šta sam iskreno odgovarao. Nisu mi verovali. Rekla je da ću morati da ostanem u stanici dok ne utvrde da li sam ja taj koga traže. Uporno sam ponavljao da je ovo greška i da ja nisam taj, ali su me ućutkivali. Kada sam nastavio sa ubeđivanjem, od starijeg pandura, Dejana, dobio sam šamar. Odmah sam ućutao. Pitao sam se kada će burazer da mi stigne sa dokumentima. Jedva sam čekao da izađem. Lidija, sisata pandurka je i dalje lizala vrh olovke. To me je pomalo uzbuđivalo. Mlađi pandur, Darko, mi je pokazao gde da sednem, i rekao da ne mrdam. To sam i uradio, nisam želeo još jedan šamar. Pandur Dejan je nešto promrmljao i izašao iz stanice, zalupivši vrata za sobom. Nisam ga razumeo šta je rekao. Darko me je opet pogledao, i rekao da ne mrdam, da on mora da obavi nešto. Ja sam rekao da razumem. Ubrzo se nagnuo preko stola, izvadio Lidiji olovku iz usta, i krenuo da je žvalavi. Koliko sam bio iznenađen, bilo mi je i neprijatno, nisam znao kako da se ponašam. Ostao sam na mestu. Posle nekih tri minuta obišao je sto, i otkpčao šlic na pantalonama. Lidija je svojim nežnim rukama izvadila Darkov kurac iz pantalona, nasmešivši se, stavila ga u usta. Ja sam bio izgubljen, i pomalo u strahu, nisam smeo ništa da izgovorim, niti da se pomerim. Darko me je pogledao i kada je video moju izbezumljenu facu, nasmejao se. Lidija se držala za njegov kaiš dok je gutala nabreklu kurčinu. Pendrek i pištolj su se ljuljali sa opasača. U strahu sam primetio da mi kurac raste, ali sam morao da prikrijem to. Lidija je izvadila kurčinu iz usta, i skinula sako. Pogled mi je ostao na zategnutim ogromnim sisama. Bradavice su izgledale toliko sočno da sam ih u trenu hteo polizati.Skinula je i suknju. Dok se ona skidala, Darko je otišao do vrata i zaključao ih, a na prozore navukao zavese. Vratio se do Lidije, poljubio je u čelo, i seo na stolicu, tako da mu je kurčina stajala kao avalski toranj. Lidija se vidno napalila i uz dahtanje je sela na policijsku kurčinu. Nasedala je i stenjala. Moja kita je već nabrekla. Prošao me je strah, ali je želja za seksom bila sve jača. Imao sam nenormalnu želju da im se pridružim, i skupljao sam hrabrost za tako nešto. Darko je dok se inspektorka nabijala na kitu, uzeo svoj pendrek, pljunuo na njega i stavio ispred njenih usta. Lidija je pohotno olizala njegovu pljuvačku sa pendreka i krenula da ga dudla. Ispunila je svoje dve rupe. U ustima je gutala Darkov pendrek, a u  picu nabijala ništa manju kurčinu. Oblivao me je znoj, i shvatio sam da mazim kitu preko pantalona. Darko se okrenuo prema meni i video u kom sam stanju. "Šta je mali, hoćeš i ti malo, a?" pitao me je, smeškajući se. Ukočio sam se, i nisam znao šta da odgovorim. "Ajde, dođi ovamo slobodno, priđi" rekao mi je, nabijajući pendrek u Lidijino grlo. Ustao sam polako, i prišao njima. Strah me je opet obuzeo, ali sam želeo da izvadim kitu više nego išta. "Skini pantalone" rekao mi je narednički Darko, "Izvadi kitu ovamo". Stajao sam pored i radio šta mi kaže, uskoro sam bio go pored njih. Izvadio je pendrek iz Lidijinih usta, bio je balav kao i ona. Zakašljala se par puta, okrenula prema meni i ščepala moju kitu. Bio sam u ekstazi. Njapala mi je kitu kao pohotljiva tinejdžerka. Više ništa ispred sebe nisam video, mantalo mi se u glavi. Kako je naskakala na cajkanov kurac, tako je moja kita ulazila gore dole u njena usta. Mahinalno sam je uhvatio za glavu, stežući njenu kosu, nabijao sam je na palamuru. Toliko sam bio napaljen, da sam imao osećaj da ću svakog momenta svršiti. Kita mi je izmicala kontroli, pa sam par sekundi pred svršavanje izvadio kitu iz Lidijinih usta, i ubrzo kao iz mašinke prskao na sve strane. Stenjao sam i vikao, nije mi bilo dobro. Kroz maglu sam začuo Darka kako viče. Otvorio sam oči i imao šta da vidim. U zanosu sam prskao gde sam stigao, bilo je moje sperme po Lidijinom licu, stolu, Darkovim pantalonama, cipelama, pa i na njegovom licu. Stresao sam se. "Pa jel ti gledaš gde svršavaš mali?!" uzviknuo je, skidajući Lidiju sa sebe. Lidija je usput skupljala spermu sa njegovih pantalona i trpala u usta, oblizivajući se. Darko je besno rukavom brisao spermu sa lica, i psovao na sav glas. Stajao sam pored opet ukočeno, dok mi je niz kitu curela preostala sperma. "Obriši sada ovo!" besno je izgovarao pandur, "Odmah!". Krenuo sam rukom da skupljam spermu sa stola. "Stani! Nema rukom! Poliži sve to!" vikao je i dalje. Gledao sam u njega par minuta, pa sam mahnuo glavom u znak negodovanja." Ne mogu" rekao sam, "Ne mogu to da uradim. Izvinite. Evo očistiću ovako..." pokazivao sam na ruke. Nisam ni stigao da završim, lupio mi je šamar. Lidija je sedela pored Darka i drkala mu kitu, on nije na to ni obraćao pažnju. "Pokaži mu Lidija kako se to radi!", uhvatio ju je za glavu i prislonio uz sto. Lidija je isplazila jezik i nežno dodirujući radni sto skupljala moju spermu sa njega. Kada je pokupila sa stola spustila se do poda i krenula ka njegovim cipelama. "Neka, to će on da uradi!" uzviknuo je, nogom pomerajući Lidiju. "Ma neka, ja ću, nemoj da istraumiraš dečka. Sve jedno mi se sviđa njegova tečnost" odgovorila mu je Lidija, spuštajući svoj jezik na njegove cipele. Lizala je spermu sa njih, tako seksi i polako. Darko je dok sam ja gledao u njegove sipele, izvadio pištolj i prislonio ga na moja jaja. Trgo sam se kada sam osetio hladan nišan na jajima. Uplašio sam se kao nikada do tad, čak sam počeo i vidno da se tresem. "Šta je pičko? a? Oćeš da ti razbušim sad ta jaja?" govorio je kroz smeh, "Moram nekako da te kaznim mali!". Lidija je završila sa cipelom i ustala pored nas. Pogledala je u moj kurac koji je i dalje stajao ukrućeno iznad pištolja. "Neka me kara" predložila je Darku. Darko se nasmejao, pogledao u nju pa u mene i vrati pištolj. "Čuo si mali šta je inspektorka rekla? Na karanje!". Trebalo mi je oko dva minuta da se odledim, kada sam polako uguravao kitu u njenu raširenu pičkicu. Bila je vrela. Darko ju je razradio i ugrejao. "jače to malo" uzviknula je Lidija. Poslušao sam je. Ako je ovo bila Darkova kazna, onda uopšte nije loše. Strah me je opet napustio, čak sam se i nasmejao krajem usana. Lidija je bila na podu, u psećem položaju, a ja sam je sve jače nabijao od pozadi. Nije toliko stenjala kao malo pre, mada sam još na pčetku shvatio da je Darkova kita mnogo veća od moje. On je sedeo i posmatrao nas, masirajući svoj glavić. Kita me je bolela, još se nije vratila u normalu. Nisam inače bio lik koji voli nekoliko puta za redom. Karao sam je tako ispred Darka koji je ponovo prigrabio pendrek i otvarao otvor na Lidijinoj guzi. Ovog puta je zastenjala malo jače. Nije mogao da ugura pendrek od mene, ali ju je češkao po rupici, pomalo ulazeći u nju. Kurac mi je ponovo bio u formi, nisam više osećao bol. Lidija je cela bila na podu, samo joj je guza bila izdignuta. Darko je svoju desnu nogu ispružio na Lidijina leđa, ponašajući se kao da je tabure. I dalje joj je češkao čmarni kolutić pendrekom. Ja sam stenjao u naletima, treskajući je svojim jajima, i gurajući kitu što dublje u nju. Pdoigao je pendrek i primakao ga mojoj glavi, a ubrzo i naslonio na usne. "Poliži" rekao mi je. Skrenuo sam glavu na stranu. "Poliži mamicu ti jebem!" prasnuo je besan, "Nemoj da te izlomim sada! Jel jasno? Imaš da radiš šta ja kažem!" vikao je unoseći mi se u facu. Spustio sam pogled i odgovorio "Jasno". Krenuo sam da ližem pendrek. Okretao ga je da bi mogao da poližem sve strane, pa vrati na njen čmarić.Odgurnuo me je, i ispala mi je kita iz Lidijine pičkice. Jako je i žustro nabio pendrek u pičkicu toliko duboko da je Lidija vrisnula. Izvadio ga je, prebacio u desnu ruku i spustio kod Lidijine glave. Počela je da ga dudla, skidajući svoje sokove sa njega. Klečao sam sa druge, njegove leve strane, kada je podigao svoju nogu do mojih usta. "Liži! Oliži mi cipelu! Da je očistiš lepo!". Ovaj put bez pobune, počeo sam da ližem pandursku cipelu, ne levu na koju sam svršio već desnu. Čudan ukus. Lidija je bahato dudlala pendrek iz Darkove ruke. On se smejao posmatrajući malo nju, malo mene. Vratio je svoju nogu na Lidijina leđa, kada sam se i ja sputio ne odvajajući jezik od njegove cipele. Kada sam olizao gornji deo, mahinalno sam krenuo i na đon, koji je bio drugačijeg ukusa. Darko je sklonio nogu, podigao Lidiju, stavio ju je izmedju nogu da mu pljuga kitu a noge podigao na sto. Kako smo mi bili između stola i Darka, naredio mi je da odem sa one strane stola i da nastavim sa lizanjem cipele, tako da nas on posmatra uvaljen u stolicu. Nastavio sam sa lizanjem đona. Priznao bih sebi da mi se ukus svide, ali mi je ta zamisao bila potpuno idiotska. Lidija je kao i uvek halapljivo gutala Darkov kurac, gušeći se u njemu. Glava joj je išla samo gore dole, gore dole. Ne znam kako joj stane cela Darkova kita u grlo. Kada sam olizao oba đona, Darko je izuo cipele. Osetio sam jak smrad njegovih nogu. Nije bio to nepodnošljiv smrad, već je nekako bio pomešan miris znoja i kože. Darko me je gledao, smeškajući se rekao "Jel se osećaju? Ceo dan sam bio u njima. Hajde uživaj u njima, miriši cipele i čarape!". Tako sam i uradio, nabio sam cipelu na nos, udišući smrad iznutra. Nije mi smetao, ubrzo sam se navikao na njega. Disao sam duboko, držeći njegovu cipelu preko face. "Dodaj mi jednu cipelu" dobacio mi je pandur. Dodao sam, kada je uhvatio Lidijinu kosu, odlepio je od kurca i nju nabio na cipelu. Radila je isto što i ja. Udisali smo Darkov znoj, i nekako uživali u tome. Prešao sam na čarapu, koja je bila pomalo mokra i slepljena uz njegovo stopalo. Osećala se mnogo jače nego cipela, ali sam nabio nos odmah ispod prstiju. Darko je izgledao vidno zadovoljan. Odmakao je Lidiju od cipele, pljunuo u nju, i dobacio mi cipelu. Lidiju je vratio na kurac.
Sise su joj se njihale i udarale od stolicu. "Popij to" pokazivao  mi je na cipelu. Znao sam da ne smem da odbijem, odlepio sam se od vlažne čarape i nagnuo cipelu. Pljuvačka je klizila pravo u moje grlo. Više nisam ni znao kakav je ukus, posle silnih mirisa i ukusa danas. Vratio sam cipelu na sto, opet prislonio nos uz čarape, i udisao. I na svoje zaprepašćenje, imao sam želju da ih poližem i probam.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.162
Seoski panduri - II dio

Nisam se odvajao od cajkanovih vlažnih čarapa nekih pet minuta, i sve više sam imao želju da poližem iste te čarape. Da osetim ukus Darkovog znoja. Zapravo nisam verovao da mi se ovo dešava, ali sam se prepustio situaciji. Probao sam nešto novo, i svidelo mi se. Darko je zavaljen u stolicu, pomerao prste gore dole, lupkajući me po čelu. Policijska stopala ne smrde kao druga, moja na primer. Ceo dan u pandurskim čarapama, i pandurskim cipela je nešto drugo. Sama ta muškost i dominantnost koju oni osećaju dok su u uniformi, siguran sam utiče na miris znoja. Snažniji je i muževniji. "Jel mogu da vam poližem stopalo?" izgovorio sam odjednom, ni sam svestan toga. Darko je podigao glavu prema meni, posmatrao svoja stopala, nasmešio se i odgovorio: "Možeš mali, liži ga! Njapaj mi stopala!". Lidija je i dalje pušila halapljivo. "Hvala" odgovorio sam i odmah isplazio jezik, spojivši ga sa Darkovom čarapom. Kurac mi se ponovo ukrutio. Ukus je bio iznenađujuće dobar, nešto što do sada nisam probao. Cajkanovo stopalo imalo je slankast ukus. Prelazio sam jezikom preko celog tabana, od pete do prstiju. Ubrzo sam uzeo prste i stavio ih u usta, navlačeći se na njegovo stopalo. Bilo je neverovatno. Sa druge strane stola plava inspektorka je izvadila kitu iz usta, uzdigla se malo, stavila palamuru među sise i trljala ga gore, dole. To me je još više napalilo, kurac mi je pulsirao. Voleo sam da karam sise, da mi riba bombama navlači kožicu preko glavića. Darko je počeo da stenje, mislim da je bio pred svršavanjem. Bio sam oduševljen koliko može da izdrži, jabih na njegovom mestu do sada deset puta svršio. Trljao je kurac sve jače, nabijajući glavić Lidiji u usta svaki put kada je prolazio kroz sise. Jaukao je i stenjao, a ja sam nastavio da mu balavim čarape. Podigao je kitu, uhvatio Lidiju za glavu i nabio joj u grlo do kraja. Nekontrolisano ju je karao u usta, dok se ona gušila u mudima. Ispuštala je zvuke kao da se davi, pokušavajući da ikako dođe do vazduha. Darko nije imao milosti, nabijao je jače nego što sam bilo gde na pornićima video. Na trenutak sam zastao sa lizanjem znojavih čarapa, i posmatrao Lidiju koja je pred gušenjem. U trenutku su oboje ispuštali podjednake krike, ali na Lidijinu sreću, Darko je ubrzo svršio. Telo mu se streslo kada je punio njena usta spermom. Nisam video koliko je izbacio, ali vremenski je izgledalo dugo. Nakon što je napunio usta, pandur je izdahnuo, kao da je zbacio sa sebe kamen od dve tone. Inspektorkina usta bila su puna sperme, niz vrat joj je slivala bela tekućina. "Idi rokni žvaku malom!" naredio je Darko, spuštajući noge sa stola kako bi Lidija mogla da prođe. Stajao sam sa druge strane i čekao. Drkao sam kitu desnom rukom. Lidija mi je prišla i krnula žvaku, gurajući jezik u moje grlo. U ustima joj se još nalazilo sperme, nije sve progutala, prelivala se u moja. Uhvatila me je za ruku i sklonila sa kurca, nastvljajući da mi drka svojom. Opet sam bio u transu, zatvorio sam oči i ljubio je kao svoju devojku. Bivša devojka je isto znala kada bi joj svršio u usta da me odmah poljubi, što rade mnoge devojke, samo što je tada sperma bila moja. Posle znoja koji sam usisavao sa pandurskih čarapa, sperma je imala čudan ukus, ali sam uživao. Ne zbog sperme, već zbog celokupne situacije. Trenutno doživljavam najbolje seksualno iskustvo u svom životu. Izvukla je svoj jezik iz mene i povukla me za kitu ka Darku. Progutao sam mešavinu njene pljuvačke i Darkove sperme, kao da sam progutao puding od čokolade. Spustila me je da ležim ispod njegovih nogu. Odmah je stavio noge na mene, levu na facu, desnu na stomak. Lidija se polako spustila i sela mi na kurac. Nezasita je bila. Krenula je da se nabija na moju kitu, dok je cajkan nabijao svoju petu u moja usta, isto onako jako kao kitu u Lidijina usta. Disao sam na nos jedva, udišući njegov smrad. Rekao mi je da uhvatim zubima čarapu, što sam i uradio, te je povukao nogu, skidajući čarapu sa noge. Čarapa mi je ostala u ustima, i imao sam želju da je pojedem. Kao da mi je pročitao misli, nogom mi je ugurao čarapu u usta. Stala je cela. Stopalo mu je bilo mokro, pa je trljao i skidao znoj po mojoj faci. Kita mi je nabrekla ponovo, ulazeći u Lidijinu pičkicu. Bio sam ponovo pred svršavanjem, ali je ustala malo pre kraja. Darko se nagnuo, izvadio pištolj ponovo, skinuo desnu čarapu i nabio je Lidiji u usta, a pištolj u pičku. Ušao je skoro ceo. Nabijao joj je duboko u nju, oslanjajući se nogom na moju facu. Ovo je raj na zemlji. Lidija je ponovo stenjala, i pokušavala da vrišti, ali nije mogla od čarape koja joj je ispunjavala usta. Niz usta joj je curela pljuvačka. Pištolj joj je razvaljivao već razvaljenu pičkicu.
Darko se kao i uvek smejao, uživajući u nama. Znao je da i mi uživamo. Kada joj je gurnuo ceo pištolj u đanu, Lidija je pljunula čarapu i zavrištala. Svršavala je po kancelariji. Mlaz je šikljao na sve strane. Bila je u ekstazi. Darko je izvadio utoku, čarapu iz mojih usta, izvukao šlajmaru iz petnih ćila, pljunuo u moja usta, i dao pištolj da oližem. Uživao sam u Lidijinim sokovima, skidajući svaku kap sa utoke. Lidija je ležala nepomično sa strane.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 299 300 302 303 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:21:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.